Planten in goede handen? Gordijnen apen? Paspoort op zak? ZEELAND ,„EN OOK OP ZATERDAG piet kleikx waalwijk zanddonkb^ RIPOLINPI I... nog geen vreemdgeld op zak? Geeft niks. De Grenswisselkantoren zijn ook vanavond en t weekend voor u open. De Grenswisselkantoren Garage R.R. Visser Garage de Jager CITY-THEATER TE MIDDELBURG GEMEENTE KORTGENE Autocentrum Walcheren b.v. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 17 JUNI. 1976 vrijdag voordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel vrijdagvoordeel deze Vendomatic koelkast Vendomatic grammofoon VD 038 Luxe stereo grammofoon met een muziekvermogen van 40 Watt. Platenspeler met lift, automatische afslag, Bfawi'Maffial gescheiden toonregeling L en magneto-dynamisch KM element. Kompleet met h»n i' n m' boxen (2-wegsysteem). ji - Afm.: Boxen 45x28x20 cm. f' Type 7102. Tafelmodel met een inhoud van 140 liter, 2 Sterren. Afmetingen: hoogte 86 cm, breedte 52,5 cm, diepte 60 cm. Gedeeltelijk automatisch ontdooisysteem. Kema-keur. T-shirt Met rechte, ingezette mouw en boot hals. Vele modieuze kleuren. Maten S t/m L Damespyama Van 100% katoenen cloqué. Verschillende bloemdessins op wit fond. Modieuze kantgarnering. Maten 42 t/m 52 Herenanklets In vele unikleuren en fantasiedessins. Diverse kwaliteiten o.m. 70/30% wol/ polyamide of acryl/ polyamide. Maten 39 - 46. Lederen schoudertas Volgens de laatste modelijn. Met voor tasje en apart binnenvakje. De klep is leder gevoerd. Verstelbare schouder riem. Verschillende modekleuren. Viskoffer Met ruime vakin deling Een onmisbaar attribuut voor iedere sport visser. Ook ideaal voor het opbergen van schroeven e.d. Verkoop sportafdeling Zakcalculator Genesonic A 595 met 4 basisfunkties, zwevende komma, autom. konstante faktor, procenttoets en volledig geheugen. Inklusief batterijen en opbergtasje Onvoorste'baar rijk gedetailleerd is dil sli|lvolle salijnnoler dressoir (270 cm br Een schitterend voorbeeld van echte ambachlskunst. Beeldschone, met de hand gesneden oman U zult verrukt zijn, bij de eersle kennismaking, maar ook lange, lange jaren, attraktievoor vroege kopers ...Mprsra,.. goed gemaakt idt u alleen in het museum Deze kostba jchtig ingelegd blad en magnifiek geor et. in het (geste nolehoul mei vier sublie kroond met bloemguirlandes eveneens ir bekleed met kostbare velours. P porceleinkast, dubbelgebogen juweel, vakkundig gemaakt van edel tijlvol gedekoreerd met handgestoken Piet Klerkxprijs: Superklassokomlort. Pullman-binnenwerk, het beste van hel beste. Zuiver wollen mohair, bijzonder Iraal van kleur, Pertekl meubelmakers- en stolleerderswork U kunt niet beter wensen Prachtige, royale driezitsbank, gezellige tv en een magnifieke fauteuil. Piel Klei spreiding betaling mogelijk thuisbezorging ook op maandag ei zaterdag geopend vrijdag koopavond Tel. 04160-36981 slijlsiaapkarners. Bloesemwit tweepersoonsbed (200 x 200cr 3uw. indirekt verlicht Grootse cqué en héél elegante paneeldeko- 2 nachtkastjes met opbouw tot vijldeursgarderobekast. een zee aar ruimte. Piet Klerkxprijs: ties Dubbel b liem-gezelhge acryl muurverf Fluweelachtige muurverf Geschikt voor voch tige ruimten Ook buiten te ge bruiken Schitterend kleuren- assortiment Waterverdunbaar Verkrijgbaar in verf- en Doe-Het-Zelf-Zaken voor Zeeland Westkolkstraat 40-42, Terneuzen Tel.: 01150-5353 (4 lijnen) telex 55348. Bij De Grenswissel- GWK biedt u een komplete vakantie- kantoren kunt u bijna door- qeldservice. zoals: terecht voor - alle reischeques - klaar terwijl u - zowel wacht als munt- - tegen de officiële koersen. In een grote sortering. Praktisch altijd direkt uit voorraad leverbaar. Handig, die Grenswisselkantoren op de stations - en natuurlijk - aan de grenzen. Voor groot geld in vreemd bankpapier, Voor uw zakgeld over-de-grens m kleine biljetten en munten. Speciaal voor de 'doorreis'-landen. Bij terugkeer kunt u bij GWK het niet gebruikte vreemdgeld (óók munt geld) weer inwisselen tegen de ver trouwde nederlandse gulden - veilige reisverzekering - direkt mee te nemen - tijdelijke auto-cascoverzekering (brand, diefstal, etc,) in het buiten land - omwisselen van groene betaal cheques, eurocheques, giro-betaal kaarten (ook van Gemeentegiro Amsterdam) en kascheques in nederlands of vreemd geld. (Dit laatste zonder extra kosten) r Voor houders vein Pas-65 op ver toon van de pas geld wisselen zonder provisie- of administratiekosten. Haal zo'n handige GWK-folder voor uw reistips en vreemdgeld-tips bij elk van de 60 GWK-kantoren op de stations en aan de grenzen. ank en haar spaarinslelling N.V. Crediet- en Depositokas kunnen u helpen met méér dan u denkt. Hoofdkantoor: Centraal Station, Amsterdam. Telefoon: 020-221324, telex 14101, GEMEENTE KORTGENE Hinderwet openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Kortgene ligt ter inzage een verzoek met bijlagen d.d. 27 februari 1976 van waterschap 'Noord-Beveland', Julia- nastraat 8, Kortgene, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rioolwa terzuiveringsinstallatie aan de Burg. Snellenstraat, kadastraal gemeente Kortgene, sectie K, nummer 232. Schriftelijke bezwaren tegen het verle nen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen be zwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op 2 juli 1976, om 11.00 uur in het ge meentehuis te Kortgene. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is ge schied, mits hij persoonlijk of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen; b een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrifte lijk bezwaren heeft ingebracht. Kortgene, 17 juni 1976. Uw Vauxhall/GM Ranger/Bedford dealer: Parkeerterrein, Tel. 01150-7900, Terneuzen. Uw Vauxhall/GM Ranger/Bedford Bestelwagen dealer: Ringbaan West 24,Tel.: 01100-15092, Goes. Financiering mogelijk via het GM ACN-plan. MIDDEN-ZEELAND Cabaret, Lezingen, Muziek, Toneel 18 vrijdag 18 juni 20.00 uur Concert- en gehoorzaal Middelburg LA SALLE QUARTET in het kader van het Holland Festival Kaarten f 10,- CJP en Pas 65 f 5,-, vanaf 14 juni van maandag t/m vrijdag van 08.00 -12.00 en 13.00 - 16.30 uur bij Gem. Culturele Dienst, p/a Schouwburg Molenwater 99a, Middelburg, VVV - kantoor Walstraat 91Vlissingen en 's avonds 18 juni v.a. 19.00 uur a/d zaal 18 vrijdag 18 juni 20.30 uur Openluchttheater 'Toorenvliedt" Middelburg MIDZOMERNACHTSDROOM - W. Shakespeare, gespeeld door "De Openluchtspelers". Kaarten f 5,- CJP f 3,50 Kinderen tot 16 jaar f 1,- 19 zaterdag 19 juni 20.30 uur Openluchttheater "Toorenvliedt" Middelburg: zie 18 juni Postbus 124 Middelburg Telefoon (0H80) I27I5 tel. 12281 -b.g.g. 26173 donderdag t/m zaterdag 8 uur De eerste Chinese Piraten! Ti Lung - David Chiang in: Bekendmaking De burgemeester van Kortgene maakt ter voldoening aan het bepaalde in de wet op de ruimtelijke ordening be kend, dat met ingang van 21 juni 1976 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ligt: - het bestemmingsplan 'Zomerhuizen- terrein Aqua Village'; - het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland, d.d. 24 mei 1976, nr. 1330/381,4e afd., r.o. tot goedkeuring van dit bestemmingsplan. Omdat tijdens de procedure geen be zwaren zijn ingediend tegen het be stemmingsplan is niemand gerechtigd om beroep bij de Kroon in te stellen. Kortgene, 17 juni 1976 De burgemeester voornoemd, P. J. Evers. Coosje Buskenstraat 127-131,Vlissingen,Tel '01184-12866. Financiering mogelijk via het GM ACN-plan. dat er geen krant was

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18