VVV promoveert naar eredivisie KRINGCONCOURS MET PAARDEN EN PONY'S IN VUSSINGEN-00ST AMATEURKAMPIOEN LIMBURGIA WOEDEND OVER AFWIJZING VERRASSINGEN IN KRUININGEN BIJ PLAATSINGSWEDSTRIJDEN ZWEMMEN PZC Flipse snel op 1500 meter Eversdijksnel op 800 meter Meer kans voor Nederland in UEFA-cupvoetbal Zwervers won zaterdagbeker SVV blijft in betaald voetbal Bondsvergadering verwerpt rapport zelfstandigheid WAGENINGEN - Hoog hangt de bal in de tomven bij hel eerste doelpunt van de FC VVV. dat door de juichende Rosmalen achter de ontredderde doelman Dillen werd gejaagd. In het midden een verheugde Kurcinac. WAGENINGEN - FC VW 1-2 (0-1). 17. Van Rosmalen 0-1. 49. Jo- vanovic 0-2, 88 Budding; 1-2. Scheids rechter Bcrrcvocts. Toeschouwers 15000. FC VVV zette op de Wageningse Berg de kroon op een bijzonder sterk seizoen en verzekerde zich op een vastberaden wijze van zijn plaats in de eredivisie. De zege in de slotronde van de slo-, pende nacompetitie kregen de Noörd- limburgers weliswaar niet cadeau, veel kon het. kansloze Wagemngen de men taal sterke equipe van Ron Baan toch niet in de weg leggen Het meer span nende dan fraaie duel op de Wage ningse Berg, waar het merendeel van de 15.000 toeschouwers uit VW- supporters bestond, leek een soort LOTTO DEN HAAG 1ANP1 - De wannende cijfers van lotto nr 24 zijn: .6- 11-13-24-29-31. Reservegetal: 23. Het aantal deelnemers bedroeg 772 952. die zorgden vooreen inleg van 3.172.466 gulden. Voor de prij zen is een bedrag van 1.641.811 gulden beschikbaar. De prijzen zijn: eerste prijs (met jackpot), ƒ662,312; tweede prijs ƒ150.692; derde prijs, ƒ226.038; vierde en vijfde prijs elk 301.384. Supertriou: Het supertrio werd dit weekeinde gelopen in de scandinavie-prijs, de vierde koers op duindigt. Dc uitslag is; 1 4 Kinglet O. (J. Wagenaar); 2. 2 (lambert Baker (A Suykerbuyk), 3. 9 Libertine (L. Schoonhoven); De omzet was ƒ39.150 uitbealing: ƒ60.10. DUITSE LOTTO HAMBURG - De winnende getallen in de Duitse lotto zijn: 5. 11, 13. 29. 35. 47 Reservegetal 34 Het resultaat van het 'spell'77' is: 2. 9. 8. 4. 9. 0. 3 (twee-negen-acht-vier- negen-nul-driei. NA-COMPETITIE Betaald voetbal na-compelilie Wageningen-FC-WV 1-2 iFC-VW promoveert). Fortuna-SC Vitesse 5-1. De eindstand van de na-competitie om één plaats in de eredivisie is FC VW 6 4 1 1 9 8-4 FSC li 3 1 2 7 14-10 Vitesse 6 2 2 2 6 8-9 Wageningen 6 0 2 4 2 7-14 FC VVV promoveert naar de eredivisie. thuiswedstrijd voor de Venlonaren. Een enorme stimulans betekende voorts de in een vroeg stadium ge maakte openingstreffer van Van Ros malen, die goed voorbereidend werk van Jovanovic afrondde. Wageningen vocht voor wat het waard was, doch het miste de kracht om te rug te slaan. De Limburgers pasten een straffe mandekking toe en lieten "nun tegenstanders weinig ruimte voor het scheppen van scoringskansen. Kort na de hervatting zette FC WV de wedstrijd volledig naar zijn hand door nogmaals toe te slaan. Een flitsende combinatie tussen Pala en Kursinac rondde uit bij Jovanovic öieöe Venlona ren met een uitstekende treffer op flu weel bracht Wageningen gaf zich echter nog niet. gewonnen. Hef raakte zelfs bij som mige acties geïrriteerd, hetgeen Frand- sen toen liy Verbong wat al te hard handig ten val bracht, een gele kaart kostte. Met venijnige schoten gaven Peeters en Van Osnabrugge blijk dat het de thuisclub ernst was met het de Venlose ploeg moeilijk te maken FC VW. dat al ver voor tijd op balbezit ging spelen, liet zich niet helemaal on betuigd en tien minuten voor het einde baande Kursinac zich langs een reeks Wageningse verdedigers een weg naar het doel. doch de moeilijk grijpbare Joegoslavische spits richtte aan het eind van zijn solo niet zuiver genoeg. In de slotfase moesten de reeds lang bejubelde Venlonaren met tien man vérder spelen. Kramer en Laurens kwamen met de hoofden in botsing. De Wageninger Laurens was er het ern stigst aan toe. Hij werd in bewusteloze toestand naar het ziekenhuis vervoerd, Kramer 'moest zich daar laten behan delen voor een hoofdwond Omdat trainer Ron Baan reeds twee wisselspe lers had ingezet, kon Kramer niet meer worden vervangen. Na de onderbre king bracht. Wageningen de feestende Limburgse schare nog even aan het schrikken" toen Budding doelman Sobczak passeerde. De tegentreffer bracht de promotie van FC WV echter niet meer in gevaar. FSC-Vitesse Fortuna SC - Vitesse 5-1 (2-0). 4 De Necling 1-0. 19 Bohnen 2-0,47 De Neel- ing 3-0. 81 Veenstra 3-1, 81 Erkens 4-1. 87 Hoogmoed 5-1 (strafschop). Scheidsrechter De Bruin. Toeschou wers 9.000. Fortuna SC heeft het publiek een leuke afscheidswedstrijd aangeboden tegen Vitesse. In feite, als FC VVV ten minste één punt zou pakken bij Wage ningen was de ploeg al kansloos voor een plaats in dè eredivisie. Toch voch ten de Limburgse spelers als leeuwen Vitesse kreeg er geen schijn van kans. Dal. de ruststand slechts 2-0 was voor Fortuna, was voornamelijk te danken aan goed werk van doelman Nijhuis en aan onnauwkeurig schieten van de Sit- tardse aanvallers. Reeds na vier minu ten viel de eerste goal. gescoord door De Neeling. na goed werk van Bohnen, Deze nam zelf de tweede treffer voor zun rekening In hef sfeervolle Sittardse stadion werd de strijd vlak na rust beslist In de 47ste minuut namelijk zorgde De Neeling voor 3-0 na een pass van Pfen nings. Het einde werd zelfs nóg specta culair Dne doelpunten binnen zes mi nuten. Nadat Veenstra in de 81ste mi nuut met zijn hoofd had tegen ge scoord. ging Erkehs er onmiddellijk na de aftrap alleen vandoor en scoorde 4-1 In de 87ste minuut leek Erkens weeV te scoren, maar hij werd gevloerd in het strafschopgebied. De door arbi ter De Bruin toegekende strafschop werd door Hoogmoed benut, 5-1 De vreugde verdween nadat bekend werd dat FC VVV in Wageningen met, 2-1 had gewonnen. Fortuna kon daardoor de eredivisie voor een jaar vergeten. BRUNSSUM (ANPl - Van de gela tenheid waarmee het bestuur van Limburgia vrijdagavond het be richt van de KNVB - dat de club niet tot het betaald voethal werd toegelaten - had ontvangen, was zondag nadat de landstitel was veroverd weinig meer tc merken. Voorzitter Hensgens was woedend en merkte op: „Vooral de manier waarop het ons is meegedeeld, vind ik op zijn zachtst uitgedrukt erg on charmant.. Een simpel telefoontje van de Dé Stoop, zonder motivatie. Die krijgen we pas maandgg. Dan vraag ik me af of de KNVB ook niet met het definitieve besluit had kunnen wachten tot maandag. Moest dat nu zo nodig vóór de laat ste belangrijke wedstrijd Het is zoiet-s als eerste een telefoontje krij gen dat de patiënt is overleden en pas drie dagen na de begrafenis de overlijdens-brief ontvangen", Of het bestuur van Limburgia stap pen gaat'ondernemen tegen het be sluit wilde Hensgens nog niet vertel len. Hij zei: „We wachten eerst af welke motieven de KNVB aan draagt voor deze afwijzing. Als we de brief hebben ontvangen gaan we overleg plegen met b. en w. van Brunssum en dan pas weten we wat we eventueel kunnen gaan doen tegen het besluit Daar wil ik niet op vooruitlopen". Brunssums bur gemeester Hoogland vertelde na af loop: ..Het overgaan naar het be taalde voetbal is een zaak van Lim burgia en als de club dat wil zullen wij hen steunen Voorzitter Hensgens besloot: „Eerst moest er zonodig een doorstro- mingscommlssle In het leven geroe pen worden Als Ik nu dit beleid zie dan vraag ik me ui uwo- tromingscommissie heeft gedaan in het afgelopen jaar' Limburgia - Weher Germanicus 2-1 (1-0). 20. Deswij'/en 1-0. 47 Knuhben 2-0, 78. Bruinsma 2-1. Scheidsrech ter Meeder. Toeschouwers 5.000. Limburgia heeft zich van het besluit van de KNVB, om de club niet toe te laten tot het betaalde voetbal, op het voetbalveld niet veel aange trokken en legen Weber Germani cus de landstitel bij de zondagama teurs veilig gesteld. De laatste wed strijd in deze competitie was een verademing, vergeleken bij de kei harde duels die'eerder werden ge speeld. De uitstekend leidende scheidsrechter Meeder had geën enkele moeite. Het was geen hoogstaande partij. De eerste helft, waarin Weber Ger manicus de betere ploeg leek, was zelfs ronduit vervelend In de 20ste minuut kwam Limburgia op 1-0. toen rechtervleugelverdediger Kou sen enkele tegenstanders om speelde en na een een-twee combinatie met Knubben de bal voor hef doel trok. waar Deswijzen raak kopte 1-0 Direct na de rust leek Limburgia de landstitel veilig te stellen. Uit een vrije trap van Van Wijk kopte Knubben via de binnenkant van de paal raak en hoewel doelman Mel- lema de bal nog weggrabbelde. wees scheidsrechter Meeder, die op de doellijn stond, gedecideerd naar het midden: 2-0. Limburgia verzuimde hierna het karwei af te maken. Enkele fraaie combinaties leverden niets op. Aan de andere kant had de thuisploeg twee keer geluk toen de bal uit schoten van Koel en Bosman via de onderkant van de lat terug in het. veld sprong. In de 78ste minuut kwam Weber Germanicus toch dichterbij. Na een pass van Drent omspeelde Bruinsma handig de laatste man Isenborghs en schoot raak: 2-1. Verder liet Limburgia het niet komen. Op de schouders van de supporters werden spelers en trainer Koopal, die tranen van blijdschap in de ogen had, rond ge dragen. Op de foto het tweede doelpunt; uil e 'en vriie trap van Van Wijle ilinks naast, de paal) heeft de op de grond liggende Knubben de bal onhoudbaar voor Germanicus doelman Mellema ingekopt. PAPENDAL - Nick Flipse van de alk tickvereniging AV'56 uit Goes h*fi tijdens wedstrijden op Papendal bij Arnhem een zeer snelle 1500 meter», lopen. Flipse werd vierde In 3 51.8. waann» hij de derde plaats inneemt op Zeeuwse ranglijst aller tijden. Ru,;. Vernet won de 1500 meter in 3.50 Flipse finishte achter zijn Belgische rv vaal Andre Boonen i3 51.3) en yog» Haico Scham. die 3.54 - liet afdrukken ARNHEM - Na zondagmiddag staaldt AV '56 atleet Jan Eversdijk als tweedr op dc Zeeuwse 800 meterlijst allertif den achter z'n clubgenoot Niek FlipMi Eversdijk realiseerde op de tartanbaan van Papendal een tijd van 1.53.5. Goese sportacademicus Eversdijk! d:^ nu wel in een snelle 800 metertfts mocht starten, werd op deze 800 mets tweede achter Koen Gijsberts. die te- tijd van 153.0 realiseerde. Niek Flips-' eindigde in een andere serie als vit-: met een tijd van 1.54.7. ZEIST (ANP) - In zijn opening, woord tijdens de bondsvergadenii; verklaarde voorzitter W. Meulemar! dat er een zekere kans dat Neder land op groter schaal zal kunner. deelnemen aan het toernooi om df UEFA-beker (Europa Cup III). Men. leman: „Op de vergadering van de Europese voetbal Unie van vol gende week zal een voorstel aan de orde komen waarin het aantal deel nemende ploegen per land aan hei toernooi om de UEFA-beker gekop peld zal worden aan de resultaten van het nationale elftal in het Euro pees kampioenschap. Wanneer dal voorstel wordt aangenomen, m Nederland, onder de hoidige om standigheden, vier clubs mogen ia- schrijven". Verder deelde de heer Meulerca mee dat er weer een uitnodigirigis van minister A. van Agt om eens 0 komen praten over het strafoelf2 van de bond met betrekking v. wanordelijkheden op en om be. veld. Traditiegetrouw riep devce- zitter op te proberen de spelven-,- wing, die ook de minister vanjusS- tie opvalt, gezamenlijk terug dringen VEENENDAAL (ANP) - De Zwervers (IJsselmondei heeft zaterdag in Veen- endaal de finale van de strijd om de za terdagbeker gewonnen. De Zwervers versloegen na verlenging het pas naai de derde klas gepromoveerde Berkum met 3-1. Na 90 minuten Yoetbal was het 1-1. een stand die al bij de rust was be reik L Het scoreverloop van deze door 1500 toeschouwers bijgewoonde wedstrijd was: 32. Zuidberg 0-1. 33. Rikaart 1-1. 100 Stok 2-1. 112 Rikaart 3-1. KRUININGEN - Dc laatste plaat singswedstrijd voor de Zeeuwse kam pioenschappen, die zaterdagmiddag in het zwembad Den Inkel in Kruiningen werd gehouden, hebben enkele ver rassingen maar geen Zeeuwse records opgeleverd. Een van de verrassingen was wel de uitstekende tijd van de Vlissinger Rob van de Velde op de 100 nieter vrije slag jongens onder dc 16 jaar. Hij legde beslag op de tweede plaats achter Rob Geervliet van Luc- lor, maar met zijn tijd van 1.02.3 bleef hij ruimschoots onder de gestelde li miet (1.04) voor deelname aan de Ne derlandse kampioenschappen bij de jongens onder de veertien jaar. Verrassend was eveneens de nederlaag, die Cora Solleveld moest incasseren op de 100 meter rugslag meisjes. Zij ver loor van zowel Ellen Panna van de Ganze. als van Anita Scherbem van Scheldestroom. Een slechte generale repetitie van de Souburgse, die juist op dit nummer favoriete was voor de Zeeuwse titel. Walter Falhaber, even eens van de Stormvogel uit Vlissingen, is op deze laatste dag uit de heren schoolslagfinale gezwommen. Walter, die zelf niet aan de start verscheen om zijn toch wel kwetsbare zevende plaats te verdedigen, werd in deze finale ver drongen door Bas Braat uit Zierikzee Marjolein van de Neste uit Terneuzen bewees wederom, dat zij momenteel Zeelands sterkste sprintster is. Zij won de 100 meter vrije slag dames met ruime voorsprong. De 100 meter schoolslag meisjes onder de 16 jaar werd na een spannende strijd gewon nen door Nettie Pladdet van de Braakman. Haar tijd 1.31.1 was welis waar niet erg sterk. De uitslagen wa ren: 200 meter wisselslag dames: 1. Carla Willems van Stormvogel in de tijd van 2.37.8: 2. Addie Dek van Zee- Marina de Fauw, winnares in het springconcours L-pony's. VLISSINGEN - Onder gunstige om standigheden wat weer en terrein betreft hield de kring Walcheren en Schouwen wail landelijke i ij verenigingen en pony clubs een kringconcours op een indus trieterrein in Vlissïngen-Oost. Ongeveer 100 combinaties namen aan de wedstrij den deel. Bondsvertegenwoordiger was de heer A J Hanse te Kerkwerve. Het spring- parcours werd opgebouwd door de heer G Baas te Nieuw- en Sint Joos- land Uitslagen: ling, achtallen 1 pony's Gouwe Revers 131 p.. 2 pony's Walche ren 126.5 p: 3 paaiden Gouwe Reyers 114,5 p Viertallen: 1 pony's Westelijk Schouwen 137.5 p. 2 pony's Schouwse Ruiters 124.5 p. 3 paarden Westelijk Schouwen 121.5 p. 4 paarden Schouwse Ruiters 118 p. 5 pony's Gouwe Reyers 101 p. Individuele dressuur, klasse BI. 1 po ny's), ring 2: 1 Matty de Visser Gouwe Reyers 66 p, 2 Monique Sti-oo, Gouwe Reyers 58 p. 3 Johan Cranenburg, Gouwe Reyers 57 p: B 2 1 Ella Ad- riaanse, Gouwe Reyers 63,5 p, 2 Elly de Buck, Gouwe Reyers 63 p, 3 Heidy Rotte. Oranjezon 62 p. Ring 3: klasse L 1 (pony'si 1 Jan Crucq Walcheren 133.5 p. 2 Ina Coppooise, Gouwe Reyers 130.5 p, 3 Doeska Delfos. Wal cheren 129 p. 4 Clara Goedhart. Gouwe Reyers 126 p. Ring 4. klasse M 1 pony's 1 1 Jaap Joosse. Gouwe Reyers 135 p. ring 4. klasse L ipon.v'si 1 Margo Goudswaard. Schouwse Ruiters 135 p. 2 Tieske v. d Velde. Schouwse Ruiters 129. 5. 3 Maijoke Rotte. Oranjezon 128.5 p. 4 Lia Miller. Westelijk Schou wen 127.5 p. 5 Anemiek Jongert. Weste lijk Schouwen 127 p. Ring 5 paarden B 1. 1 Chris Geertse, Oranjezon 605, p en J. Vader. Gouwe Reyers 60.5 p: B 2: 1 mej. P. Godgraaf, westelijk Schouwen 67,5 p. 2 Jos Jon- gepier. Gouwe Reyers 61,5 p; ring 6 paaiden B 2' 1 mej. J. v. Zalen. Schel- destad 60.5 p: L: 1 G Quiat. Walcheren 144.5 p. 2 Janny Hofkamp, Gouwe Reyers 139.5 p. 3 Bep Boone, Oranje zon 135.5 p; ring 7 paaiden L: 1 J. Steu- tel. Gouwe Reyers 131 p. 2 A. Hanse. Schouwse Ruiters 130 p. 3 J. Steutel. Gouwse Reyers 129 p. 4 W. v. d. Bijl. Schouwse Ruiters 126 p Ring 8. Caprilli pony's en paarden- 1 Anja v- Dijke. Schouwse Ruiters 122,5 p. 2 Johan Sanderse. Gouwe Reyers 120 p, 3 Margo Goudswaard, Schouwse Ruiters 118,5 p. Bestgand rijpaard 1 Marga Hermes. 2 Lily Keim. 3 Alfred Bakker, 4 Jan Blok. 5 Jan de Visser Bestgaande pony: 1 Jan Crucq, 2 Jaap Joosse, 3 Trudy de Nooyer. 4 Marina de Fau, 5 Lieske v, d. Velde Bestgetoilletterde paarden; 1 Marga Hermes, 2 Louisse v. d, IJssel, 3 /Vu- gusta Landsheer, Bestgetoilletteerde pony's; 1 Peter Blok, 2 Jaap Joose, 3 Marjoke Rotte. B springen pony's: 1 Trudy de Nooyer. 2 Han Wattel en Jan Crucq. B springen paarden: 1 K. Kooman en J. Blok. Stoelendans: B pony s 1 ella Adriaan- se. 2 Anja v Dijke. 3 Clarien Louwerse. L springen pony's: Marina de Fau. L springen paarden: 1 B. Goudswaard. 2 N. v d. Bijl.. M springen pony s: 1 Joland Crucq. L springen paarden: 1 A. J. Hanse. landia in 2,59,5: 3. Cora Solleveld in 3.03.3. 100 meter vrije slag jongens on der de 10 jaar: 1. Johnny de Vries van Zeelandia 111 1.43.3: 2. Erik van de Velde van Scheldestroom in 1.48.8: 3. Jan Palland van Schelde in 1.51.2. 100 meter rugslag meisjes onder de 12 jaar: 1. Margreta Kuipers van de Ganze in 1 28.8; 2. Irma de Waard van Luctor in 1 30 1: 3. Yvonne Riemens van Storm vogel in 1.34 0 100 meter rugslag da mes- 1. Carla Willems van Stormvogel in 1.20.8: 2. Hannie Schuit van de Ganze in 1.21.4; 3 Marjolein van de Neste van de Schelde in 1 21 8. 100 me ter schoolslag heren- 1 Jaap Keymel van Stormvogel in 1 20.3: 2. Bas Braat van Onderdak in 1.24.4; 3. Dirk de Braai in 1.25.4. 100 meter vrije slag bij de jongens onder de 10 jaar: 1. Johnny de Vries van Zeelandia m 1.21.2; 2. Maarten de Footer van de Schelde in 1.24.2: 3. Erik van de Velde van Schel destroom in 1.29.7. 100 meter schools lag meisjes onder de 16 jaar 1. Nettie Pladdet van dé Braakman in 1.31.1; 2. Tanja Hamelink van de Schelde in 1.31.1; 3. Anita Vergouwe van de Schelde in 1.34.7. 100 meter vlinderslag jongens onder de 14 .jaar: 1. Pieter Pol derman van Scheldestroom in 1.18.0; 2. Rob van de Velde van Stormvogel in 1.20.3; 3. Jan-Kees Dieleman van de Ganze in 1.27.6. 100 meter rugslag meisjes onder de 14 jaar: 1. Ellen Parma van de Ganze in 1.22.9; 2. Anita Scherbein van Scheldestroom in 1.24.2; 3. Cora Solleveld van Stormvogel in 1.25.8. 200 meter vriie slaa heren- 1 Jaap Keymel van Stormvogel in2:&H 2. Pieter Polderman van Scheldt- stroom in 2.29.1; 3. Hans van df Guchte van Luctor in 2.29.3. lOOmete vrije slag dames 1. Marjolein van d? Neste van de Schelde in 1.09.5:2 Kano Clemminck van de Schelde in 111.8:1 Wilma Rozeboom van Stormvogel 1.12.3. SCHIEDAM (ANP) - SW, als laatsté geëindigd in de eerste divisie van het betaalde voetbasl, zal ook in het sei zoen 1976-1977 kunnen blijven spelen in de betaalde sectie. Het bestuur vin het betaalde voetbal besloot dit week einde dat de Schiedamse vereniging niet behoeft terug te keren naar hel amateurvoetbal. Voorzitter Maarten Eising van de Schiedamse vereniging, was tevreden met de beslissing. Hij zei: „Voor de vereniging ben ik erg blij met dit be sluit, maar gezien de omstandigheden kan ik het niet anders dan een rede lijke beslissing noemen. Wij hadden verwacht dat wij ook in het komende seizoen betaald voetbal zouden kun nen speien'. ZEIST (ANP) - De bondsvergadering van de KNVB heeft zaterdag het rap port van de commissie zelfstandigheid verworpen. Aan de benodigde twee derde meerderheid om de herstruc turering werkelijkheid doen worden, ontbrak één stem bij de verhouding 37 tegen 20. Die afwijzende stem kwam uit het betaalde voetbal dat juist zo vurig voor de scheiding van de secties was. De vroegere directeur van FC Groningen, Hans van der Vlugt, haalde zich de woede van de andere afgevaardigden uit de betaalde sectie op de hals door tegen te stemmen om dat een detailpunt - de clausule over de voetbalinternaten - hem niet aan stond. De belangrijkste gevolgen van het af wijzen zijn: dat er geen derde elftallen van de be talende clubs aan de competitie van de standaardelftallen kunnen deelnemen dat er geen reglementsontwerp is voor doorstroming tussen amateur- en betaald voetbal dat er geen reglementering is voor het benaderen van amateurspelers door betalende clubs dat niet nadrukkelijk werd bepaald dat amateurspelers niet mogen deel nemen aan voetbalinternaten wasA' kost, inwoning en zakgeld worden m- strekt. In de vergadering was een duidellp lijn te herkennen. Het betaalde voelbs- was voor het rapport, net als. om pró- cipiele redenen, het zaterdagvoetbal, dat niet wilde dat de rechten van de amateurspelers, die toevallig lid zijn van de betalende vereniging, werden beperkt. De stemming bij de afgevaar digden van de afdelingen was verdeeld, het amateurvoetbal toonde zich rond uit tegen. Dat gebeurde, zoals woord voerder Herman Feringe liet merl{en' uit vrees voor ronselen van betalende clubs. Een andere overweging, zoals duidelijk bleek, was de angst dat door aanneming van het herstructurerings rapport de 'afval' van de betalende clubs met meer zo gemakkelijk zijn weg naar de amateurverenigingen zou vinden. In weerwil van het verdedigen van louter eigen belang door deze voetbalparlementariërs, zou het rap port aanvaard zijn als Van der vlug ondanks de afspraken dat het betaaioe voetbal unaniem voor zou stemmen, niet een nog beperkter eigen belafit zou hebben aangehangen. MAANDAG 14 JUNI 1976 sport

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10