irim Vfofcer bij Hoogovens: gewaardeerd vakman. Opleiding tot kommercieel inspekteur buitendienst PERSONEEL i/fcs rt 'n Hypermarkt brengt elke dag weer nieuw avontuur voor mensen die méér willen dan zomaar-een-baan HOOGOVENS IJMUIDEN OQ 15 VERKOPER VOOR TEGELS EK TEGELZETTERS vrachtwagenchauffeur telefoonmonteurs MTS-ers E administratieve kracht (vr) 1 7ATERDAG 12 JUNI 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Wij zoeken voor de buitendienst van Duyvis merkartikelen een MERCHANDISER leeftijd 23-30 jaar StandplaatsMiddelburg. Gewenste opleiding: MULO/ MAVO, alsmede het bezit van rijbewijs B.E. Deze functionaris zal na een gedegen inwerkperiode worden belast met - de verkoop van bestaande merkartikelen - de introduktie van nieuwe artikelen - het verzorgen van het reclame materiaal - het ordenen van het assortiment in zelfbedienings zaken en supermarkten - het behartigen van de administratie Belangstellenden wordt verzocht de eigenhandig geschreven sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring alsmede met toevoeging van een recente pasfoto te richten aan de Centrale Personeelsdienst Koninklijke Fabrieken T. Duyvis Jz. b.v. te Koog aan de Zaan, Postbus 4. Tel. 075-127540, toestel 231. industrieele disconto maatschappij Koninklijke Fabrieken T. Duyvis Jz. b.v. Koog a/d Zaan Fabrikant van slaoliesausen, mixen, pinda's, noten, kroepoek, groentcconserven en gemaksmaaltijden. Wasserij 'Eüelweis' B.V.. vraagt voor spoedige indiensttreding enkele vrouwelijke arbeidskrachten Tevens kunnen enkele meisjes als vakantie hulpen geplaatst worden. Wasserij 'Edelweis' B.V. Paul Krugerstraat 312, Vlissingen Tegelhandel W. A. van Oudheusden PVBA vraagt met spoed (voor België) Kantoor Boulux Antwerpen 031-361103. Privé 's avonds na 7.00 uur Leuven 016-2310-98. Privé za en zon 05100-65227 De IDM zoekt jonge mensc-r. met kommercieie inslag üie de kans willen benuten opgeleid le worden tol kommercieel inspecteur buitendienst in Goes e.o Na een gedegen opleiding in het concern krijgen z>j in deze funktie een zelfstandige, gevarieerde taak die bestaat uit het onderhouden van het kontakt mei onze relaties Daarnaast moeten zi| aoor net leggen van nieuwe kontakten een eigen relatiekring opbouwen en deze regelmatig uitbouwen Verder vormt een integrerend onderdeel het verlenen van de nodige service aan de talrijke tussenpersonen, die op hun beurt weer acquirorend werk doen voor de IDM. De IDM is een van de grootste finan cieringsmaatschappijen m Nederland met een groot aantal kantoren over het gehele land verspreid. Hel hoold- kantoor is gevestigd te Amsterdam. Tot de aktiviieiten van de IDM behoort hel verstrekken van persoonlijke lening en. plankredieten, woningverbeterings kredieten, hypotheken, leasing ot welke vorm van financiering dan ook. Voor het volgen van de opleiding achten wi) een behoorlijke algemene ontwikkeling, op tenminste middelbaar niveau, noodzakelijk. Goede kontaktuele eigenschappen en hel bezit van het rijbewijs BE zijn voor het op de juiste wijze vervullen van de funktie vereist. Leeftijd tot 25 jaar. Wij bieden naast de eerder genoemde gedegen opleiding een behoorlijk salaris, tantieme. 7.7c'/& vakantietoeslag. 20 werkdagen vakantie en een premievrij pensioen. Een auto wordt door ons t.z.t. ter beschikking gesteld. Belangstelling? Maak dan een afspraak voor een nader oriënterend gesprek. Het telefoonnummer is 01100 - 2 03 30. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een recente pasfoto kunnen gericht worden aan IDM, Singelstraat 17, Goes. T.a.v. de heer J. Freid. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiii lillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIII 3llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllill£ I Noorderglashandei l J. VAN OOSTERDORP B.V. I Grenadiersweg 5, Middelburg, tel. e 01180-29056 i Gevraagd: Met spoed gevraagd Fa. J. M. Blomaard Zn. Tel. 01100-15844 in Goes b.g.g. 01103- 1293. Voor bedradings- en bekabelings werkzaamheden in Goes vragen wij erva- Ervaring in b.v. telefooncentrales gewenst. Ervaring in soldeerwerkzaamheden ge wenst. fnf.Kutemann uitzendbureau B.V. Breestraat 167, Beverwijk, tel. 02510- 28965 of 28966 Verkoop het door een kleintje magazijnbediende Leeftijd niet beneden de 20 jaar. glaszetters calculator event, part-time Sollicitaties maandag tijdens kantoor- uren. iiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiji 1 Op de Rabobank 'Krabbendijke' kan op korte termijn worden geplaatst een ge- E routineerde Leeftijd plm. 20 jaar. Diploma mavo en typen gewenst. Sollicitatiebrieven binnen 5 dagen te zen- 1 den aan de directie van de Rabobank 'Krabbendijke', postbus 17. iliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiTri IVWÏi'I.H Per 1 augustus 1976: geschiedenis 18 uur 1 2 graad Inlichtingen rector drs. P Vis. tel. 01110-2088. Brieven Inspecteur C. H. J. Rijk, Grote Hazelaar 9, Bergen op Zoom. Miro zaken zijn revolutionair in Nederland. Een nieuwe manier van kopenalles onder één gigantisch dak. De mensen die er werken zijn daarom een beetje pionier. Ze zijn op zoek naar wat meer opwinding, afwisseling en verantwoordelijkheid in hun werk. En naar prima toekomstkansen, waarvoor ze willen aanpakken en de handen uit de mouwen steken. Zulke mensen zoeken wij bij Miro. Miro verkoopt letterlijk èlles van fietsen en benzine tot en met radio's, fototoestellen en verse groente. Alles bij elkaar zo'n 21.000 artikelen. Geen wonder dat bij Miro beste karrière-mogelijkheden liggen om méé te groeien met zo'n gigantische onderneming. Voor jonge mensen die durven te beslissen, hun toekomst in eigen hand nemen en die méér zoeken dan zomaar-een- baan. jonge toekomstbouwers die een uitgebreide opleiding gaan krijgen tot een kaderfunktie. b.v. afdelingschef of eventueel later verkoopchef. Deze jonge managers- in-spé zijn tot omstreeks 25 jaar oud en hebben een opleiding op MAVO/MDS-niveau. Zo'n opleiding tot 'n kaderfunktie vraagt natuurlijk veel méér van de mensen organisatie- talent, flexibiliteit, kontaktuele eigenschappen en een goed gevoel voor service-verlening. En natuurlijk uitgesproken leidinggevende kapaciteiten. Bovendien hebben ze voldoende initiatief en zin voor avontuur om er niet tegenop te zien. dat ze gedurende en na hun opleidings periode uitgezonden zullen worden naar andere Miro-vestigingen, b.v. in Beek (L), Purmerend, Maastricht, Assen. Leeuwarden. Nijmegen of Zutphen. Dit is een kans die niet zo gauw terugkomt Indien, u belangstelling hebt voor deze funktie richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Miro b.v. Gildeweg 6. Vlissingen t.a.v. de heer T. H. Beekman. r Het ST-LIDUINAZIEKENHUIS te HULST IZ-V1.) een algemeen ziekenhuis met een capaci teit van 175 bedden, zoekt contact met belang stellenden voor de volgende vakcatures. - 2 gedipl. verpleegkundigen A voor de afd. l.C.IC.C., liefst met de nodige er varing. Indiensttreding per 1 juli 1976. - 1 hoofdverpleegkundige op de kinderafdeling. Kinderaantekening en mime ervaring noodzakelijk. Getuigschrift stafcursus aan te bevelen. Indiensttreding per 1 sept. 1976. 1 part-time hulp e-e.g. assistent(e) Goede contactuele eigenschappen zijn ver eist en technisch inzicht is noodzakelijk. Indiensttreding per 1 juli 1976 Salaris volgens rijksregeling. Inlichtingen te bevragen bij en sollicitaties te richten aan het St-Liduinaziekenhuis, Wilhelmi- «aslaan 2 te Hulst, t.a.v. het hoofd v. d. verple gingsdienst, teL 01140-2651, toestel 222. U kunt zo'n vakman worden bij Hoogovens. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten.Samen met een paar collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal met groot vakman schap tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samen werking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de af nemers van Hoogovens. Deze maken er schepen van, auto's en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 25.580,- bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa f 25 580.- bruto per jaar. inclusief toeslagen, waar onder die voor de 4-ploegendienst. De vakantietoeslag komt er nog bovenop. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wal zijn doorgroeimogelijkheden Avon doet u een interessant voorstel. Praal u graag ovar tollat- an achoonhaidsproduktan Bij Avon krijgt u de kans. U kunt immars Avon Conaulente worden. Een typisch vrouwelijke vrijetijds besteding sinds 90 Jaar. En het brengt goed op. Vraag vrijblijvend inlichtingen.Stuur deze bon of telefoneer naar Avon Benelux b.v., j» vy-vy-v Vijzelstraat 2-18, A\/f II I -Amsterdam C., 1» V Al 1 tel. 020/640.41 of zijn. Zo kunt u na 2 jaar en 2x een cursus van één week op circa f 26.450,- bruto per jaar komen (met toeslagen, excl. vakantiegeld). Na nog eens 2 jaar ligt uw inkomen - bij gebleken geschiktheid - rond de f 27.750.- bruto per jaar. excl. vakantietoeslag. Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens heeft uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Hoogovens helpt gehuwden die te ver wonen em dagelijks heen en weer te reizen binnen enkele maanden aan een woning. De ver huiskosten worden volledig vergoed. Voor de inrichtingskosten wordt een ruime tegemoetkoming betaald. Hoogovens heeft ook een gunstige financiële regeling voor het kopen van een eigen woning. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS. kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens. Personeelsvoor ziening. Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), IJmuiden i Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie 'walser' Geboortedatum Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15