MILITAIR ELFTAL KREEG STEEN PAS IN SLOTFASE OP DE KNIEEN Wales uitgesloten van Europees kampioenschap Profwielerpromotion wil vijf jaar achtereen NK organiseren BUITENLANDSE OPERS AAN START 10-EM LOOP DYNAMO Demuynck leider Giro Jan Poortvliet: „Zalige gewaarwording" Tweede titel voor Ponsteen Ciska Janssen sprong 6.53 m ED DE POORTER VERRASSEND WINNAAR HANDlCAPTOERNOOl MZ SCHELDE EN GANZE DEELDEN DE PUNTEN Vorig jaar werd in de Lotto en de Toto ruim 100 miljoen gulden aan prijzen uitgekeerd. Voor 7 kwartjes kunt u zondag óók rijk worden. QUAARS TERUG NAAR NAC Brzezny won 9e etappe Milkrace DONDERDAG 10 JUNI 1976 ZEGE AART DE WITTE KES8EL - Aart de Witte van AV'56 uit Goes heeft tijdens een baanwedstnjd in Kessel 1B1 de 200 nieter gewonnen in 24.0 seconden. Cees Hoogesiegcr won de 3.000 meter voor veteranen in 0 50.G. MIDDELBURG - Dankzij de bemiddeling van oud- Middelburger Ad Bouwens. organisator van de internatio nale Westland Marathon in Maassluis, lijkt het eerste lus trum van de 10 Engelse Mijlen loop van de vereniging Dy namo '70 zaterdag een daverend sportief succes te worden. Via Bouwens (mede-oprichter van Dynamo», is de Middel burgse club in contact gekomen met sterke Engelse en Amerikaanse afstandlopers, die momenteel door Europa zwerven. lilt Engeland komen Hcrnhard Allen, die de marathons In Enschede en Rotterdam al eens heelt gewonnen, John Jones, eveneens een winnaar van de Rotterdamse marathon, en hun clubgenoten Graham en Larking aan de start. Voorts neemt de Amerikaan Sheldon Carlin aan de wedstrijd deel. Deze buitenlandse deelnemers kunnen op de 10 Engelse rnijl allemaal een tijd realiseren tussen 48 en 49 minuten. Het /jet er dan ook naar uit dat natPlet Vonck. 1972. Hans van Kaateren. 1973. Cor Vriend. 1974 en Wies var, Hout*. 1975, ü>- overwinning van de Dynamo-loop dit jaar voor her eerst door een buitenlander behaald wordt De deelname van de Amerikaan en Engelsen opent gunstige perspectieven voor de Zeeuwse deelnemers Wanneer Van Hou te of Vonck 'de twee RKHAV-atleten hebben overigens nog niet ingeschreven) het tempo van d>- buitenlanders kunnen bijhouden zou het Zeeuws record wel eens kunnen sneuvelen. Inmiddels hebben 55 atleten ingeschreven voor de 10 EM Ioop van Dyna mo. Daarbij is onder anderen een atleet uil Groningen, Maek .Manek. De wedstrijd start zaterdagmiddag om half drie aan de Nadorslweg Morgena vond «vrijdagi wordt op hetzelfde parkoers waar de volgende dag de grote mannen lopen een preslaUeloop gehouden De preslatïcloop begint om 19 00 uur SINT-JANSTEEN - Hoewel de 6-2 uitslag in het voordeel van het Nederlands militair elftal anders doet vermoeden heeft derde klasser Steen zich gister avond op eigen veld niet laten wegspelen. Pas in de slotfase slaagden de militairen erin om Steen echt op de knieën te krijgen, maar dan nog had het gemakkelijk 6-4 kunnen wor den. Al met al was de confron tatie tussen Steen en het Ne derlands militaire elftal van goede kwaliteit. Ondanks de bepaald niet aantrekke lijke temperatuur werden er toch note nspanningen geleverd en niet al to van de kant van de Steenspelers. Ooi bij de militairen werd er voort durend bewogen, waarbij de ijver van PSV-er Jan Poortvliet bijzonder op viel. De Zeeuw zwoegde op het mid denveld als een paard, knapte verde digend enorm veel vuil werk op waardoor vooral Ronald Spelbos. op papier laatste man. zich in aanvallend opzicht helemaal kon uitleven. Voor Jan Poortvliet betekende het toch wel iets om na drie jaar eindelijk weer eens actief te zijn op Zeeuwse bo dem. „Het was gewoon een zalige ge waarwording. Hetisjammerdaterniet helemaal uit gekomen. De twee dagen feest zaten toch echt wel in de benen, meer nog dan het voorbije seizoen." bekende hij. terwijl hij werd over stroomd door jeugdige handtekenin genjagers. Het Nederlands militair elf tal was naar St. Jansteen gekomen om er in ieder geval een attractieve wed strijd van te maken en om te winnen. ,.Dat laatste zeer zeker", merkte coach Dick Buitelaar op. „maar we willen toch proberen om ook Steen in de wed strijd te laten komen, zodat het geen AMSTERDAM - Herman Ponsteen heeft zijn tweede nationale titel wiel rennen op de baan in de wacht ge sleept. Was hij dinsdagavond het snelst op de 100 meter met staande start, woensdagavond toonde de Batavus-coureur zich de beste achter volger. In de finale versloeg hij Ger Móhlman. Hij liep zijn tegenstander in de zestiende ronde (van de twintig) in. Ponsteen en Möhlman waren in de fi nale gekomen door overwinningen op respectievelijk Ger Slot en Peter Nieuwenhuis. Slot werd in de achtste ronde ingelopen en Nieuwenhuys zag zijn opponent in de twaalfde ronde langszij komen. In de strijd om de derde en vierde plaats won Nieuwehuis van Slot De uitslagen luiden: Uitslag finale achtervolging: 1 Herman Ponsteen 4.44.2; 2 Ger Möhlman (inge lopen in de zestiende ronde); Om de derde en vierde plaats: 1 Nieuwenhuis 4.54.5; 2 Slot 4.57.8; finale sprint junio ren: Pieters wint in cle twee ritten van Nederlof (tijd over de laatste 200 me ter: 11,9-11.5). Om de derde en vierde plaats: De Groot wint in drie ritten van Arentsen (tijd over de laatste 200 me ter: Arentsen 12.9 De Groot 12.8 en 12.7. echte eenzijdige wedstrijd zou worden. We starten met de bedoeling om de bal een beetje in de ploeg te houden en met snelle combinaties aanvallend ge vaarlijk te worden". Die opzet lukte in de eerste helft niet helemaal, want onmiddellijk nadat Gerard de Schep per het beginsignaal had gegeven ging Steen er keihard tegen aan. Achter ie dere bal werd gelopen en dat had toch wel tot gevolg dat de combinaties die Buitelaar voor ogen had er niet hele maal uitkwamen Noodgedwongen PAPENDAL - Ciska Janssen van Sa- gïtta heeft woensdagavond tijdens in ternationale atletiekwedstrijden op Papendal haar eigen Nederlands re cord verspringen gebracht op 6 meter en 53 centimter. Het oude record stond sinds 2 september 1974 (Rome) op 6 meter 47. Bea Wiarda van Horror uit Sneek bracht het Nederlands jeugdrecord discuswerpen op 53.34 meter. Het oude record stond sinds 6 juni (Koningswin- ter) op haar naam met een afstand van 52,88 meter. zochten demilitairen het dan maar in lange solo's die door de uitstekende verdediging van Steen, met Adrie de Bodt. Fons Sturm, George Pauwels en Edwin Franckaert. vakkundig werden afgestopt en viel er eens een gaatje dan was er altijd nog doelman Frans d'Hooghe om de zaak te redden. Teleurstelling Voor de naar schatting vijftienhon derd toeschouwers begon de wedstrijd met een lichte teleurstelling. Ondanks het succesrijke optreden van drie pa rachutisten van de commando's, die met de wedstrijdbal precies op het veld landden was het voor hen een tcleurstcling te moeten vernemen dat de aangekondigde Michel van der Korput niet aanwezig was. „Ik snap niet hoe die naam bekend gemaakt kan zijn. Deze jongen is nog niet eens in militaire dienst en er is misschien zelfs wel een mogelijkheid dat hij er helemaal niet in komt ook", vertelde Dick Buitelaar. De eerste kans van de wedstrijd was voor de militairen. Jan Poortvliet lan ceerde de opgekomen Tjeerd Boting. de enige amateur in hel gezelschap, maar diens voorzet werd door De Kip van Haarlem gemist. In de dertiende minuut moest Frans d'Hooge naar de hoek om een schot van Danny Molen wijk van SVV te keren, maar in de MIDDELBURG - Ondanks de heer sende warmte was tóch het merendeel van de competitiespelende senioren en junioren van de tafeltennisvereni ging Middelburg-Zuid in de sportac commodatie 'Slaghvaerl' present om deel te nemen aan de clubhandicap- toernooien. In beide categorieën re sulteerde de toernooivorm, door het vaststellen van een aantal punten voorgift naar sterkte, in verrassende uitslagen, zodat niet steeds de sterk- sten in de prijzen vielen. Daardoor moest Koen de Vries in kwartfinale in de derde game tegen Jan Oorver afhaken en ook André Louwen moest tegen Oorver in twee games het loodje leggen, doordat het verschil van 14 punten niet kon wor den overbrugd. Het meeste profijt van deze spelvorm had weer de taaie ver dediger Ed de Poorter die bij de laatste acht eerst Jan Boone terugwees en daarna in de halve finale baas bleef over toemooi-organisatot Cas Hac- kenberg. De finale lussen De Poorter en Jan Oorver (verschil zes punten) leverde tenslotte in de-derde game met 21-17 de eindzege op voor eerstgenoemde. André Louwen finishte vóór Hacken- berg op de derde plaats. De verliezers uit de poules en de eerste ronde kwamen nog terecht in de ver liezersronde waarin Peier Kersten de sterkste was vóór Jo Kleinepier. Hans Joosse en Jac de Herder. Ook bij de jeugd startten 24 deelnemers met forse handicapverschillen. Hierbij wist de als eerste geplaatste Eddy Verkaart steeds met uiterst gering verschil de aanvallen van zijn tegenstanders met succes af te slaan en hij werd dan ook finalist. Hij kreeg in de eindstrijd de 12-jarige Ingrid van Osselaar als tegen standster, die - gestart met handicap 12 - achtereenvolgens Marco Hofman. Ronnie Verboom. Dicky van Iren, Jan Henk Bomhof en Ankie Kersten had verslagen. Ook in de finale bleek, dat het 12 pun ten verschil voor Eddy Ver- kaart niet was te overbruggen en met 21-17 en 21-9 moest hij dan ook de hoogste eer laten aan Ingrid van Osse laar. Remco van Gilst won de strijd om de 3e plaats van Ankle Kerslen. De verliezersronde werd tenslotte een zege voor Marco Hofinan die in de laatste partij John Peter Kools klopte terwijl Jeanet van de Bos vóór Ingrid Hofinan de derde plaats bemachtigde. daarop volgende counter zou Steen de leidng nemen. Een voorzet van Jo van Remortel werd door de militaire ver dedigers gemist, waardoor Eddy de Wit gemakkelijk kon scoren. Twee minu ten later kreeg Steen opnieuw een schitterende kans toen Eddy de Wit. hij speelde samen met Jan Pleunis en Jo van Remortel op het middenveld een uitstekende wedstrijd. Eddie van Remortel lanceerde die echter te ge haast op doel kopte in ae plaats van de bal te stoppen Naarmate de eerste helft verstreek werden de militairen steeds terker maar ze vonden een ge weldig sterk spelende Frans d'Hooghe op hun weg. Voor coach Dick Buitelaar was het dan ook onbegrijpelijk dat deze keeper gisteren zijn laatste wed strijd voor Steen speelde. ..Die man is de beste man van heiveld. Onbegrijpe lijk dat zo n keeper er mee kan stop pen", merkte hij op. De beste kans op 2-0 kreeg Steen net voor de rust toen Jan Pleunis een vrije trap mocht ne men. Hij deed dat voortreffelijk maar Albert Mortier kreeg de bal niet onder controle. Onmiddellijk daarna scoorde Danny Molenwijk toch nog de gelijk maker. In de tweede helft hadden bij de militairen Van der Linden van FC Dordrecht en Molenwijk van SVV plaats moeten maken voor Kraal van Ajax en Van 't. Land van PEC Zwolle. Na zeven minuten was het al 2-1 voor de militairen toen Eugène Marijnissen vanaf de rand van het strafschopge bied ongehinderd kon inschieten Vijf minuten later kogelde George Pauwels aan de andere kant rakelings over. Na twintig minuten werd het 3-1 toen Ro nald Spelbos door de Steenverdediging soleerde en Frans d'Hooge het na kijken gaf. Twee minuten later was het zelfs 4-1 voor de soldaten toen Frans d'Hooghe niet bij een hoge voorzet van De Kip kon waardoor Kraal kon in koppen. Bij die stand verlieten Frans d'Hooghe en George Pauwels 'ook hij speelde zijn laatste wedstrijd» onder daverend applaus het veld. Acht minu ten voor tijd werd het 4-2 toen Edwin Franckaert de bal keurig teruglegde op Fons Sturm die hard raak schoot. Ro nald Spelbos maakte er nog 5-2 van en Van 't Land zorgde in de laatste mi nuut nog voor de geflatteerde 6-2. BERN' - De Europese Voetbalunie, de UEFA. heeft woensdag in Bern ver klaard. dat Wales niet mag deelnemen aan het volgend Europees kampioen schap voor landenteams. De UEFA strafte Wales naar aanleiding van de ongeregeldheden tijdens de wedstrijd Walcs-Jocgoslavië in de kwartfinale van hetzelfde toernooi op 22 mei in Cardiff. De voetbalbond van Wales heeft vier dagen om tegen deze straf in protest te gaan. Dinsdag in Milaan had het controle- comité van de UEFA alle rapporten over de wedstrijd doorgenomen De TERNEUZEN" - Doordat de Zeeuwse waterpoloteams slechts met z'n vieren in één afdeling zitten, zijn ze inmid dels al op de helft van hun aan lal wedstrijden. Luctor bleef thuis met 6-2 de baas over Scheldestroom dat weer maar met moeite een zevental op de been kon brengen. Voor de ploeg uit Breskens ziet hel er nu al donker uit. Scheide en Ganze ontmoetten elkaar in Axel. In een bijzonder spannende en zeer sportieve wedstrijd islechts een zware fout in de hele wedstrijd» namen beide teams beurtelings een doelpunt voorsprong, maar de andere ploeg kwam steeds weer bij. Via 1-0 bij de eerste; 2-2 bij de tweede en 4-3 bij de laatste rust werd de eindstand tens lotte 5-5 en daar kunnen beide teams tevreden mee zijn. De stand is: UEFA beoordeelde de incidenten als bijzonder gevaarlijk. De toeschouwers hadden vele voorwerpen op het veld gegooid. Drie keer waren zij in groten getale het terTein opgekomen. Hel spel moest onder andere voor vijf minuten worden onderbroken, toen scheids- TORRI DEI, VAIOLET - De Spanjaard Andres Gandarias heeft woensdag in de Ronde van Italië de eerste van de drie bergritten door de dolomieten gewonnen. De Belg Johan Demuynck heeft de leiding in hel algemeen klas sement overgenomen van de Italiaan Felice Gimondi. Dc uilslag van de negentiende etappe is: 1 Gandarias 'Spi 132 km in 4 uur. 25 minu ten en 59 seconden: 2 Bertoglio Itop 1 07 minuut: 3 Demuynck <Beb op 1.27: 4 Gi mondi (It) op 2.06; 5 Riccomi Uti op 2.10. 8 De Witte (Bell op 2.13: 7 Guadrini (It) op 2.15, 8 Nazabal (Spi op 2.15: 9 Moser lit) op 2.29; 10 Merckx (Bel, op 2.42. Algemeen klassement: 1 Demuynck (Bel) 104 uur. 1 minuut en 31 seconden: 2 Gimondi Uti op 25 sec: 3 Bertoglio (In op 32 sec; 4 De Witte (Bel) op 1.48 minuut; 5 Moser Ut» op 1-53. 6 Baronchelli Ut> op 2 02: 7 Merckx 'Bel, op 2.25: 8 Panizza Ut, op 2.52: 9 Nazabal 'Spi op 3.28: 10 Vandi (Iti op 4.19. Kees Bal eindigde in deze etappe als 76e met een achterstand van 21 minu ten op Gandarias. In het algemeen klassement bezet Bal de 95e plaats, op 2 uur 27 min.. 47 sec. van Demuynck rechter Rudl Glóckner een doelpunt van John Toshack had afgekeurd we gens gevaarljk spel. De UEFA sprak over een dreigende houding van hel publiek ten opzichte van het leidende trio. dat door politiemensen naar de kleedkamers moest worden geëscor teerd. De secretaris van de voetbal bond In Wales, de heer Morris, vond d« straf financieel gezien erg zwaar ..Bo vendien wordt onze opbouw hier hele maal door verstoord', verklaarde hij ..Het zou best kunnen, dat wij hei slachtoner zijn van de slechte naam. die het Britse voetbal heeft. Het is pa? de eerste keer. dat Welsh-supporters bij Europees voetbal over de schreei gaan". Dit is de vierde keer, dat de UEFA een dergelijke zware straf uit deelt. Leeds United i:. uitgesloten van EC voetbal tot 77-78 Glasgow Rangers mocht éen seizoen (72-731 niet in het Europacupvoetbal spelen en hetzelfde overkwam Real Madrid Het protest van de Spanjaarden moet nog behan deld worden. De UEFA wil dc exces sen. mede gezien de maatregelen, die- het enkele weken geleden afkondigde, hard aanpakken Welsh aanvaller Tem- Yorath werd voor één wedstrijd geschorst naar aanleiding van de tweede waarschuwing bij Wales- Joegoslavië. De UEFA handhaafde de waarschuwingen van Phillips en Flyn. Luctor Ganze Scheldestroom 3 2 1 3 2 0 2 0 0 5 20-14 1 4 25- 7 1 1 6-21 2 -2* 8-17 2 ptn in mindering wegens n.o. Als Ganze en Schelde elkaar deze week weer punten afhandig maken, kan Luctor door een overwinning in Bres kens wellicht de leiding nemen. 't GILDE NAAR AZVV AXEL - Zaterdagklasser AZVV heeft aan het eind van de overschrijvings periode toch nog een belangrijke ver sterking gekregen. Jan 't Gilde, voormalig aanvoerder en laatste man van Hoek heeft na een jaar op non aktief te hebben gestaan beslo ten volgend jaar voor AZVV uit te ko men. BREDA - Er zullen veel nationale sportorganisaties zijn die dezer dagen met jaloerse blikken de gang van za ken rond de Nederlandse kampioen schappen wielrennen op de weg vol gen. want aan dat ophanden zijnde evenement (volgend weekeinde. 19 en 20 juni) houdt de wielrenunie (KNWU) maar liefst f105.000 over. Geen bond in Nederland die zoveel verdient aan haar nationale titelstrijd, maar de wielrennerij, zo heeft de geschiedenis de geldschieters geleerd, levert com mercieel nogal wat rendement op. Twee ondernemende Limburgse parti culieren, Hub Engelen (deurwaarder te Linne) en Lei de Klein i directeur van een horeca-BV in Linne). die zich ver enigden in Profwielerpromotion. durf den daar voor f105.000 in te schrijven, en zoals het er nu bijstaat, kunnen ze dank zij de sponsors al bijna niet meer verliezen. Het bedrag dat de KNWU aan deze verkoop overhoudt, is overigens ook voor het ten opzichte van andere bon den nogal wat gewende wielerwereldje, opzienbarend, want jarenlang schom melde de eindsom rond de f75.000. De rondborstige Limburgse kastelein Lei de Klein was de bij de inschrijvingen steeds minieme verschillen in de buurt van dat bedrag zo beu - hij miste twee keer de toekenning - dat hij er een forse duit bovenop deed om eindelijk waar werd dst h:j dan weinig kans zijn doel te bereiken Zodoende steeg de verkoopwaarde van de wielerkampioenschappen tot bov maakt met zijn voorstel. Met de nu gekozen plaats Simpelveld heeft Profwielerpromotion - dat vorig de ton. en met zijn compagnon Hub faar september werd opgericht om he; Engelen deed De Klein woensdag bij werk over '-e nemen van de ais wiele;- de officiële introductie met de KNWU coordinator gestopte Jan Janssen - aan de bond het voorstel de titelstrijd elk 8eva' si geschiedenis geschreven. (ADVERTENTIE) x^ox,oHaal meteen een formulier bij uw club of winkelier. voor een periode van vijf jaar ineens aan zijn organisatie toe te kennen. „Voor f 105.000 plus een indexcijfer, dat lijkt me voor beide partijen interes sant", lokte Lei de Klein. Bondsvoorzitter mr. J. van Ballegoijen de Jong glunderde bij zoveel financiële zekerheid in het vooruitzicht („Wal het Nederlands kampioenschap ons op brengt. hebben we jaarlijks hard nodig om het gat in onze begroting te dich ten"!. maar bleef toch voorzichtig „Het gaat er vooral om repliceerde hij ook de sportieve belangen benad rukkend, 'of Profwielerpromotion be reid is om met zo'n v ij f] aren con tract buiten Limburg te komen. Als bond gaan we er namelijk van uit dat zo'n kampioenschap in welke Nederlandse plaats dan ook gehouden moet kunnen worden als spreiding van de propa ganda'. De heren Engelen en De Klein bleken er wat anders over te denken en schudden driftig van 'nee', toen Van Ballegoijen de Jong als voorbeeld de namen Groningen en Friesland liet vallen. „Hooguit Brabant". zei De Klein, die van de KNWU-praeses ge want er wordt een dimensie toege voegd aan een rijke Limburgse wieler traditie Simpelveld is de derde grote in de rij van Valkenburg en Beek. die respectievelijk de Cauberg en de Ad- steeg te bieden hadden. Twaalf procent Simpelveld bezit de Hulsberg, een uiterst lastige klim, met op sommige plaatsen een stijgingspercentage van 11 tot 12 procent. Midden op deze heu vel. die door de amateurs op zaterdag 19 juni 26 keer bedwongen moet wor den en daags erna door de profs 31 keer, ligt de eindstreep. „We hebben al van veel renners en ploegleiders gehoord", aldus Lei de Klein, „dat het een té zwaar parkoers is. .Maar och: wat is te zwaar...?". Zelf staat De Klein met Engelen voor de opgave financieel tenminste quitte te spelen. En dat moet zeker lukken. Via reclamecontracten heeft Profwie lerpromotion al zoveel binnen, dat de totale uitgave van f170.000 bijna ge dekt is. Vermoedelijk op de eerste dag van het wielerweekeinde wordt de be groting al sluitend. BREDA - PSYer Bertus Quaars heeft woensdagmiddag in Breda een drieja rig contract getekend met NAC. Voor dat Quaars twee jaar geleden naar PSV overging, speelde hij al vanaf zijn jeugdjaren voor de Bredase eredivi sieclub. Voorts heeft het NAC-bestuur vandaag een gesprek met Addy Brouwers, die onlangs Hel weten aan het eind van dit seizoen te willen stoppen. In Breda Wil men Brouwers nog een eenjarig con tract aanbieden. Aty Graauwmans stopt waarschijnlijk met voetballen. Tot nu toe heeft hij nog altijd geen contract bij NAC gete kend. PETERS TEKENT BIJ NIJMEGEN ANP) - Jan Peters van NEC Nijmegen heeft woensdag een zijn huidige contract bij de Nijmeegse ere divisieclub mei twee jaar verlengd, in gaande na de afloop van het seizoen 1976-1977. He: komende seizoen dient Jan Peters het laatste rieei van z»jn driejarig contract uit. SCARBOROUGH - De Pool Jan Brzezny heeft de negende etappe van de Ronde van Groot-Brittanniè van Harrogate naar Scarborough (132 ki lometer) gewonnen. De Brit Bill Nick- son behoudt de leiding in het alge meen klassement. De uitslag van de negende etappe van de Milkrace is 1 Jan Brezezny Poli. 132 kilo meter van Harrogate naar Scarborough in 3 uur 13 minuten en 53 seconden. 2 Ryszard Szurkowsid (Poé op 142 min.. 3 Tommy Prim <Zwej> zelfde tijd: 4 Venion Hanaray •NWZ» zt.. 5 Ad Tak 'Ned, z t 6 Jin Prchal Tsj) z.t7 Henk Smits 'Nedi zt.; 3 Rudolf Hejhai 'Tjsi zt.. 9 Sven-Ake NUsson 'Zwei z.L. 10 Thorielf Andresen 'Nooj zL; 12 Ad Tak op 5 06 min 18 Henk Srr.jts op 3 26. 23 Johan van der Meer op 14.53 min.; 25 Ma- thieu Dohmen op 15.37 min.. 50 Gaby Min- neboo op 1.12.44 uur. Het algemeen klassement Is 1 BUI NSckson 'Gbri 31 uur 25 min. en 40 sec 2 Joe Waugh 'Gbn op 5 seconden; 3 Sven-Ake NUsson 'Zwei op 8 seconden: 4 Thor lei f Andresen (Nooi op 55 seconden: 5 Jiri Barlolslc (Tsji op 55 seconder., 5 Jar. Brzezny Poii op 3.13 mink 7 Ryszard Szurfcoaski 'Poii op 4.56 min 3 Jin Prcha! (Tg op 4.58 min.. 9 Bemt Johansson 'Zwei op 4.59 min. 10 Lennart Fagerlund (Zwei op 5 02. 35 Mathleu Dob- men op 16 31 min.: 45 Gaby Minneöoozt.; 50 Johan van der Meerzt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13