Bram Geense uit St Philipsland verrassend winnaar in Axel Herman Ponsteen kampioen 1000 m en grote favoriet achtervolging KRITIEK WILLY DE FEBER OP WINNENDE SPRINT VAN TOLHOEK Ernstige meningsverschillen in de Nederlandse Sportfederatie DOOR STEENPUISTEN GEPLAAGDE MERCKX: IK START NIET MEER! PZC/s NIEUW WERELDSEIZOENPRESTATIE BIJ DAMES OP DE 1500 METER Afscheid Kriekaard van Krabbendijke Kees Bal 43e Nederlandse amateurtop van start in Zuiddorpe ASHE VERLOOR VERRASSEND SUCCES VOOR ORANJE-NASSAU A-junioren van Patrijzen wonnen in Arnemuiden WOENSDAG 9 JUNI 1976 sport VAN DE BUNDER EN PETER GODDE REDEN VERDEDIGEND AXEL - Het avondcriterium voor amateurs in Axel kreeg dinsdagavond, misschien wel dankzij de tropische omstandigheden, een verrassende ontknoping. Omdat To den Bunder zich niet wilde belasten met het vuile werk kregen een aantal ren ners, die niet zo dikwijls vrij spel hebben, plotseling vrij spel. Een gege ven waarvan zij dan ook dankbaar profiteerden. Bram Geense uil Sint- philipsland profiteerde nog het meest en snelde ondernemend naar de overwinning. Mede door de defensieve houding van Toine van den Bunder en in mindere mate ook die van Peter Gödde kreeg het avondcriterium in Axel toch een boeiend karakter. Een groot aantal amateurs wilden zich niet zonder meer neer leggen bij de suprematie van Toine van den Bunder en zij loonden dat door om aanvallend te koersen. Het is maar zelden dat deze renners be loond worden met een overwinning. Dat was ook dinsdagavond in Axel het geval Terwijl Vester Aarts als de meest actieve man uit de koers kan worden bestempeld was het Bram Geense die de koers verrassend op zijn :rn zou schrijven. V;t nog zes ronden te rijden was Bram C-snse ontsnapt samen met Adrie van Opdorp. de tegenwoordig in Frankrijk DUSSELDORP - Tijdens interna tionale atletiekwedstrijden in Dus. seldorp is Kia Stalman als achtste geëindigd op het onderdeel dis cuswerpen. De Drlflsr kwam tot een afstand van SS meter en t cen timeter. Jeugdrecordhoudsler Bea W iarda ut Snerk werd tirndr met SO meter 20. De Russische Faina \1elnik zegevierde mrt 65-38 meter, /.ij bleef de Roemeense Argentina Menis slechts 12 centimeter voor. Het hoog u-puilt van de avond, die 17.000 toeschouwer* trok. was de 1500 meter dames Maar liefst tien atlete» finish ten binnen de 4 minu ten en 10 seconden. De Roemeense Natalia Andrei voerde het veld aan met een nieuwe wereldseizoenprev tatte: 4 04.2. Ook de Oegandees John Akii-Bua vestigde de aan dacht op zich. Hij won zowel de 400 meter zonder als met horden, tn fraaie tijden 45.82 en 49.21 secon den. De voornaamste uitslagen wa- Heren: S000 meter. 1 Klaus Peter Hildenbrand "WDli 13296. 2 Jac ques Boxberger <Frai 13 44.4. 3 Ingo Sensburg -WDli 13-47.6. 4 Emlel Putteman.s 'Belt 13 48.0: 5 Rodolfo Fernandez iMexi 13 43.4 400 meter 1 John Akn-Bua iOeg» 45,82 secon den 2 Franz-Peter Hofmelsler 13.64 seconden 2 Prank Siebeck 'ODb 13.69 400 meter horden: 1 John Akii-Bua <Oeg> 49.21 secon de i, 2 Jean-Claude Naliet «Frai 49.85: 3 Francois Aumas «Zwil 50.08. Dame»: 100 meter 1 Annegret Rich ter iWDIi 11 42 seconden. 100 meter horden: 1 Valeria Btefaneitcu (Roel 13.24 seconden 2 K*ther Rot 'Lsri 13.37: 3 Ursula Bchalueck <WDli 13.38 Kogelstoten I Eva Wlima ter: 2 Faina Melnlk euswerpen 1 Faina 1.38 meter. 2 Argon- 65.26 3 Liesel Wc»- (WDli 20.20 r 19.0 u-rmann iWDh 6 Edda ChrisU .48 versprin 6.46 me ze] - WD! 6 45 1500 me- i Arvdrei 'Roei 4 04.2: 2 Maria Puica 'Roei 4 06.1. 3 Brigitte Kraus iWDli 4 07.4: 4 Irena Jar- zinska iPoh 4.08.0: 6 Carmen Valero '8pai 4 08.3: 6 Chnsta Neumann •ODli 4 08 4 7 Heana Sllal «Roel 4 08.6. 8 Ellen WeUmann <WD1) 4 08 7 9 Mary Purcell der' 4 09.8: 10 Cornelia Buerki (Zwli 4 09.9 woonachtige West-Brabander die in Axel een opvallende koers reed, en de altijd aanvallende Wim Jeremiasse. Machtswisseling Voordat deze kopgroep ontstond was er in de koers een voortdurende machtswisseling te zien geweest waar door het publiek dal toch niet massaal naar Axel was getrokken een boeiende wedstrijd kreeg voorgeschoteld. SLOTEN - Herman Ponsteen uit Nij- verdal is ongetwijfeld de meest opval lende renner bij de Nederlandse kam pioenschappen voor amateurs op de baan.die in de wielerbaan van Sloten worden verreden. Gisteravond werd Poasleenmet een tijd van 1 minuut en 1039 seconde kampioen van Neder land op de 100 meter met staande 9irt Het is nu vrijwel zeker dat Pon- reen ook in Montreal op dit nummer al starten bij de strijd om de olympi sche medailles. Wim de Wilde uit Öu- delande werd zevende in een tijd van 1.12.96. Bovendien is Ponstecn de potten vrijwel zekere favoriet bij de strijd om de Nederlandse achtervol- {Ingstitel. De uitslag van het Nederlands kam pioenschap 1000 meter (met staande start) op de baan voor amateurs is: 1 Herman Ponsteen (Nijverdal) 1 minuut 1039 seconden: 2 Ben ten Tije (Den Haagt 1.11..0; 3 Ger Mohlman (Beek- tergen) M1.08: 4 Lau Veldt (Ouder- tcrki 1.11.83; 5 Peter Nieuwenhuis 'Hotterdam) 1.12,39: 6 Martin Rietveld 'Botterdam) 1.12 69: 7 Wim de Wilde 'Oudelande) 1.12.96; 8 Erik Geserick 'Hilversum) 1.13,00: 9 Ger Slot (Alk- Mar) 1.13,10; 10 Rini Langkruis (Am sterdam) 1.13.65. Herman Ponsteen heeft zich ook bij dc amateurachtervolgers, letterlijk en fi- fuurlijk dc grootste getoond. Pon steen was zowel in de kwalificaties als dc kwartfinales de snelste. Hij was «liter als een van de weinigen trager in de kwartfinales. De reden lag voor de hand, tegenstander Van Wijhe, 'dolle Dries' trok zich terug na pech. Na twee ronden klapte de achterband van Van Wijhe en hij had er daarna, link geschrokken, geen zin meer in om nog eens te starten. Ponsteen moest derhalve reglementair alleen over de baan om een tijd te zet ten. Als gedoodverfde kampioen had hij het rustig aan kunnen doen. Dan had hij zijn vermoedelijke finaletegen stander Peter Nieuwenhuis in de halve eindstrijd ontmoet. De kampioen, zelf heeft dat 'onrecht' vermeden en toonde zich opnieuw de snelste. Daardoor ziet Sloten woensdagavond (vandaag) de halve finales Ponsteen-Slot en Nieuwenhuis-Moehlmann. De vier halve finalisten van de individuele achtervolging vormen vermoedelijk ook het viertal dat als ploeg voor de spelen van Montreal zal worden voor- De eerste dag van de achtervolging is overheerst door Ponsteen, ook titel houder in 1974 en 1975. Zijn 4.53,15 uit de kwalificaties was zonder meer een geweldige tijd op de warme, maar win derige houten piste. Een tijd boven dien die beter was dan zijn beste pres taties ooit in Nederland geleverd. Toch vond Ponsteen dat de echt grote vorm er nog niet is. „Ik ben net hersteld van een griepaanval Vorige week rekende ik er niet op onder de vijf minuten te zullen rijden." Ponsteen was dan ook vol zelfvertrou wen aan de start gekomen. Zondag be haalde hij zijn tweede overwinning van dit seizoen op de weg. In Apeldoorn, in een wedstrijd over 70 kilometer, werd hij winnaar na een solovlucht van ruim 10 kilometer die hem 45 seconden winst op de concurrentie opleverde. meter in 4,57.8. 2 Stamsnijder 5.02.9; rit: 1 Slot 5 02. 3 2 Rietveld 5 05.6: it: 1 Nieuwenhuis 4.56.5, 2 Van Est vierde rit: 1 Ponsteen 4.54.4, 2 Van iet. opnieuw gestart na pech De eerste aanvaller van de wedstrijd heette Vester Aarts. Door zijn toedoen ontstond er een kopgroep met Wim Evertse - hij zou later door pech weg vallen uit de wedstrijd - Peter Gödde, de Engelsman Neil Mappelback. Thijs Fase en natuurlijk gangmaker Vester Aarts Onder impuls van Toine van den Bunder kwam de groep toch weer bij elkaar waama Heddy Nieuwdorp probeerde een afscheiding te forceren, maar evenals die van Vester Aarts kreeg ook deze poging geen genade. Belangrijkste vluchtpoging daarna was die van Vester Aarts met Heddy Nieuwdorp. Toine Verheezen en Adrie van Opdorp. De ontsnapping van dit viertal zou de beslissing m de wedstrijd forceren Met nog vijftien ronden te rijden ontstond er achter dit viertal een groep van ne gen renners met Wim Jeremiasse. Jan Damen. Zeeuws kampioen Thijs Fase. Theo van de Brande. Bram Geense, Johan Hinneman, Johnny Konings. Jaap Courtin en Kas Fiktorie. Heddy Nieuwdorp was de eerste van de vier vluchters die zich gewonnen gaf. Met nog tien ronden te rijden liet hij zich terugvallen naar de tweede groep en twee roonden later was hel ook met de overige drie vluchters gedaan Vester Aarts probeerde het daama nog maar eens alleen maar toen hij geen steun kreeg liet hij zich terugzakken waarna Wim Jeremiasse. Bram Geense en Adrie van Opdorp het initiatief overnamen KRABBENDIJKE Zaterdag a.s. om drie uur speelt in Krabbendijke het eerste elftal van de v.v, Krabbendijke een wedstrijd tegen het oud-Zeeuws elftal. Deze ontmoeting wordt een af- scheidswedstrijd voor Adrie Kriekaard die ruim 17 jaar als doelman van het eerste elftal voor Krabbendijke uit kwam en die met deze wedstrijd af scheid neemt van de adetieve voetbal sport. Met succes. Ondanks de verwoedde tegenaanval van vooral Thijs Fase bleef het drietal buiten schot, waarna Adrie van Opdorp de spurt van ver in zette en door Braam Geense vrij ge makkelijk werd verslagen. Uitslag 1 Bram Geense. Sint-Philipsland. 2 Adrie van Opdorp. Frankrijk. 3 Wim Jeremiasse. Wemeldinge. 4 Toine Ver heezen. Bergen op Zoom. 5 Thijs Fase Oud-Vossemeer. 6 Vester Aarts. Kruin- ingen. 7 John Konings Sprundel. 8 Jan Damen. Ulvenhout. 9 Kas Fiktorie. Be rgen op Zoom. 10 Heddy Nieuwdorp. Wemeldinge. 11 Jaap Courtin Hein- kenszand. 12 Johan Hinneman. Ter- neuzen. 13 Wim van Steenis Hoog Blokland, 14 Frans de Belie. Hulst, 15 Frans van Nistelrooy. Rosmalen. 16 Arie Deusing. Halsteren. 17 Ad van Peetr, Sprundel, 18 Rien Jongenele, Oudenbosch, 19 Charles de Smit, Bier vliet, 20 Gerard van "t Geloof, Ouden bosch. UTRECHT - .Mr. Jaap van de Krol heeft dinsdagavond in Utrecht de tra ditie verstoord die wil dat de jaar lijkse algemene vergadering van de Nederlandse sportfederatie in alle rust pleegt te verlopen. De voorzitter van de koninklijke Nederlandse zuembond verweet dc Nederlandse Katholieke Sportfederatie en dc Ne derlandse sportbond zich niet loyaal te hebben opgesteld tegenover dc NSF. In maart jongstleden bood de laatste organisatie de Stichting Nationale Sporttotalisator een nota sportfinan- l ADVERTENTIE) ciering aan. Een kleine drie weken lat ter richtte de NKS. NCS. beide lid van de NSF. alsmede de Nederlandse Christelijke Sportunle zich tn een brie! rechtstreeks over dit onderwerp tot de sporttoto. In dat schrijven zeggen deze organisaties dat wordt uitgegaan van de bestaande toestanden in de sport „Wij vinden dit geen gezond sportbe leid". Voorts wordt er gesteld dat top sport en bepaalde vorm van presla- tiesport strikt genomen grote gevaren inhouden voor de menselijkheid van de sport" Mr. Van de Krol diende een motie in waarin hij vroeg om een loyaliteitver klaring van beide koepels. ..Bezint u over uw plaats in de NSF", zo zei hij. „u bent gewoon lid, zij het dal u het recht hebt op een kwaliteitszetel in het bestuur. Neem de spelregels in acht" Voorzitter MJJer van de NCS en de heer Krammer, penningmeester van de NKS. betoogden dat in elke democra tische organisatie ruimte moet zijn voor een afwijkende mening. ..Bij uit stel' aldus de heer MJJcr. ..zou er wel degelijk sprake zijn geweest van een gemeenschappen Ke visie Dokter Wim van Zijl!, algemeen secre taris van de N8P zorgde voor een tijd bom toen hij ernstige bezwaren ten aanzien van de beide koepels van ach ter de bestuurstafel uitte Hij verweet de organisaties de onoprechte houding in het bestuur van de sporttotalisator. waarin deze een zetel hebben. „Ten aanzien van de sportcentra hoeft ons dat 1.4 miljoen gulden gekost", waren zijn woorden. ..we hebben nu alleen nog zes ton gekregen voor het medisch centrum van Papendal dal op Instellen staat Tel uitje winst 'n Koele Mars Mini is 's zomers ijskoud lekkerder. B>j de koHie. bij de thee, als tussendoortje En natuurlijk om mee naar buiten te nemen in de koeltas! Mars Mini in de koelkast: 's zomers ijskoud lekkerder. LONGARONE (ANP) - De Italiaan Si- mone Fraccaro heeft dinsdag de acht tiendeetappe van de Ronde van Italië, een rit van Verona naar Longarone over een afstand van 174 kilometer, gewonnen. Felice Gimondi blijft lei der in het algemeen klassement. Het belangrijkste nieuws was echter dat de door steenpuisten geplaagde Merckx na de rit besloot vandaag (woensdag) niet meer te starten. Cees Bal eindigde in de achttiende étappe als 43e iop 12 seconden van winnaar Fraccaro) en neemt in het al gemeen klassement de 97ste plaats in (op 2 uur 8 minuten en 41 seconden. Drie vaste componenten - inactiviteit van de renners, de pijnen van Merckx en een valpartij - overheersten ook de achttiende étappe van de ronde van Italië. Na de aankomst in Longarone w ach ten de renners de hellingen van de Do lomieten, die drie dagen lang moeten trachten de werkelijke krachtsver houdingen uit het poloton te distille ren. Zaterdag is de afsluitende tijdrit in Milaan, waarna het grootste ge deelte van de renners zich op gaal maken voor de Ronde van Frankrijk. Eddy Merckx zal de kwellingen van de Noorditaliaanse bergketens niet meer meemaken. Hij verklaarde dinsdag aan de finish dat hij 'zo niet meer verder wil rijden en morgen niet aan de start zal verschijnen' Steenpuisten begelei den Merckx al gedurende het grootste gedeelte van deze Giro en een operatie moet het mogelijk maken dat Merckx toch nog goed voorbereid aan de start van de Ronde van Frankrijk zal kun nen verschijnen. Roze truidrager Felice Gimondi was ditmaal het slachtoffer van een valpar tij. echter niet de ergste. Gimondi bleel twee minuten wezenloos op het asfalt liggen, alvorens hij na eerste hulp van ZUIDDORPE - Het avondcriterium dat hpt wielprromilé Dp Zwaluw tp Zuiddorpe op maandag 21 juni gaat houden wordt ongetwijfeld de revan ches van de kampioenschappen van Nederland die op zaterdag 19 juni in Simpelveld worden gehouden. Het is de onbetwiste amateurtop die op die dag in Zuiddorpe van start gaat Door sponsoring van het aannemings bedrijf Lensen uit Axel verschijnt in Zuiddorpe die dag de volledige ploeg van Soka-Snacks aan de start met or der meer Toine van den Bunder. Ad Tak. Hans Langerijs. Jules Breussing Jan Huisjes. Maar ook Jan van Erp komt met een ijzersterke ploeg naar Zuiddorpe met als blikvangers onder meer Gerrie van Gerwen. Henk Mut saarts. Peter van de Kruis. Piet van Leeuwen, Peter Gödde en Bart van Est. Opvallende man wordt ongetwij feld de winnaar van Olympia's Toer van dit jaar Leo van Vliet die dinsda gavond met de organisatie overeen stemming bereikte. VEEKEN NAAR NEC NIJMEGEN (ANP) - Nico Veeken. het afgelopen seizoen uitkomend voor de ronde-artsen - door zijn ploegmakkers Belgische tweede klasser Harelbeke. r het peloton werd gereden. heeft dinsdag een tweejarig contract Het algemeen klassement onderging getekend voor de Nijmeegse eredivi- geen noemenswaardige veranderingen. Gimondi heeft altijd een voorsprong - an zestien seconden op de Belg Johan sieclub NEC. Veeken speelde daarvoor onder andere bij Waregem. onder de huidige NEC-trainer Hans Croon. Sije de Muynck en 37 seconden op de Ita- Visser heeft dinsdagmiddag zijn con- liaan Panizza. tract bij NEC met drie jaar verlengd. kwalificatientten achtervolging amateurs de IJZENDIJKE - Ko Tolhoek was op- niejw het onderwerp van kritiek na een wedstrijd voor liefhebbers in IJ- zendijke. De veteraan uit Yerseke ging zaterdag tijdens de Zeeuwse kam pioenschappen in Vogelwaarde in de ogen van de supporters van Henny Gijsel niet helemaal vrijuit en giste ren was het Willy de Feber die het be paald niet eens was met de manier van spurten van Ko Tolhoek voor de eerste plaats. Tolhoek zegevierde. De ex-amateur uit Sluiskil ging er vanuit dat Ko Tolhoek hem zou heb ben gehinderd in de eindspurt en kwam na afloop reclameren bij de jury. die niets gezien had. Wat was er gebeurd? Bij het uitkomen van de laatste bocht, op tweehonderd meter van de finish, kwam Ko Tolhoek als eerste uit de bocht met in zijn wiel Willy de Feber en tien meter daar ach ter Jan Lepoeter uit Oost-Souburg. Bij het uitkomen van de bocht manoeu vreerde Willy de Feber zich in een dermate positie dat hij over de stoe prand verder moest om niet helemaal kansloos te worden. De Feber zat na melijk geklemd tussen het achterwiel van Ko Tolhoek en de stoeprand. Zon der tegenstand won daarna Ko Tol hoek de wedstrijd en Jan Lepoeter slaagde er zelfs in de verontwaardigde Willv de Feber voorbij te spurten voor de tweede plaats. Daarmee kreeg de zeer matte lieiheb- berswedstrijd in IJzendijke toch nog een spectaculair eind. want tot voor het ingaan van de laatste ronde had men de strijdbijl toch wel diep begra ven. iets wat bij deze tropische tempe ratuur ook niet zo verwonderlijk was. Lange tijd bleef de groep bij elkaar en in de talrijke premiesprints onder scheidde zich vooral Ben Zaan uit Hulst. Hij sprintte zich in vrijwel iedere premieronde naar een premie. Hij was er ook bij toen drie ronden voor het einde Freddy de Valcke uit Aarden- burg de aanval koos. een ronde later werd teruggepakt waama Ko ToihoeK, Willy de Feber en Jan Lepoeter aan de haal gingen en buiten schot bleven. Bij de dames was de overwinning voor de achttiende maal dit seizoen voor Keetie van Oosten-Hage- De Goese won in IJzendijke met overmacht voor Truus van der Plaat, wereldkampioene Trijntje Fopma eindigde met een ach terstand van bijna anderhalve minuut op de zesde plaats. Uitslagen Uitslagen koers IJzendijke dames: 1 Keetie van Oosten-Hage 43 km in 1.14.23; 2 op 40 sec Truus van der Plaat, Geldermalsen; 3 Marijke Lager- löf, Klaaswaal: 4 Dinie Westdorp, Schiedam; 5 op 1.23 Willy Kwantes, Zaandam; 6 Trijntje Fopma. Huins, 7 op 3 minuten. Gre Kneteman, Huyber- gen; 3 Minie Brinkhoff. Heereveen: 9 Nel Streef. Nïeuw-Lekkerland; 10 Anne Riemersma. Amsterdam: 11 Nel van Vliet, Maasland: 12 A. van Weegberg, Utrecht. 13 S. Methorst. Utrecht; 14 Marleen Bik. Lekkerkerk: 15 Marijke Bax, Rotterdam. Liefhebbers: IKo Tolhoek. Yerseke 66 km in 1.42.34; 2 Jan Lepoeter. Oost-Souburg: 3 Willy de Feber. Sluiskil: 4 op 10 sec Ad van der Ploeg. Kwadendamme: 5 Cor Ver- planke. Biervliet: 6 Hans Moens. Ter- neuzen: 7 Wim Wielhouwers. Som- melscdijk; 3 Klein Duivenvoorden. Noordwijkerhout: 9 Frans Meijaard. Wemeldinge; 10 Ben Zaan. Hulst: 11 Adrie Jansen Bleiswijk; 12 Simon Maas. Zoutelande: 13 J. de Vreede Pij- nacker; 14 Piet Pladdet, Hoek; 15 Ben Steenbakker. Heinkenszand; 16 Eddie de Rijcke. Sas van Gent; 17 Rien Ma- lipaard, Ulvenhout; 18 Wim Hoondert, 's-Heer Abtskerke: 19 Ad Stroo. Zoute lande: 20 Freddy de Valcke. Aarden- burg. PARIJS - Wimbledonkampioen Ar thur Asbe zal weer een jaar moeten wachten op een kans om de enkelspel- titel in het toernooi om de open Franse kampioenschappen, de enige belangrijke 'trofee' die hem nog ont breekt te veroveren. Dinsdag leed hij een verrassende ne derlaag tegen een man. die eens ballen- jongen was: de Hongaar Balacs Taroc- zy. Het werd een marathonpartij van drie uur. Aanvankelijk leek er voor Ashe geen vuiltje aan de lucht. Hij greep in de hitte de eerste twee sets met 7-5. 6-2. Daama realiseerde Ta- roczy zich kennelijk ineens dat hij best zijn eigen spelletje kon spelen. Hij be gon Ashe aan het net met cross court backhands te passeren en toen bleek dat Taroczy heel wat meer in zijn mare had dan hij zelf voor mogelijk had ge houden. In de overige dne sets greep de 32-jarige Ashe nog maar acht ga mes: 4-6. 0-6. 4-6. „Dit moet wel de be langrijkste zege zijn m mijn camere." zei Taroczy als een kind zo blij. DEN HAAG - Tijdens het in de Hou- trusthallen te Den Haag gehouden jubileum-invitatietoernooi van de g.v. 'Die Haghe' uit Den Haag. heeft Oranje Nassau uit Vlissingen vier eer ste plaatsen behaald. In de categorie lange mat springen ad- spiranten dames. 14-16 Jaar. en dames werden twee eerste plaatsen behaald. De ploegen bestonden uit de meisjes: Jeanne de Dreu. Brenda Kayser. Sandra de Leuw. Lida Woudstra. Anne- lies Clarisse en de dames: Vera Noten boom. Suus Alfons. Ria Blokland, Cor- rie Pruyssers en Annelies Clarisse. Bij de persoonlijke vrije oefeningen ad- spiranten dames '14-16 Jaar< waren de ereplaatsen ook voor Oranje-Nassau. 1 Jeanine de Dreu, 2 Brenda Kayuser, 3 Lida Woudstr. By de persoonlijke vrije oefeningen dames was de le plaats vnnr ronie Pruvssers. ARNEMUIDEN - Het J. J. de Ridder- jeugdtoemooi voor A 1 elftallen van de voetbalvereniging Arnemuiden Is op maandag 7 juni opnieuw verspeeld. De jeugdcommissie had voor een sterke bezetting gezorgd. De uitslagen waren ais volgt: Arnemuiden - MOC 17 0-0. Kwaden damme - Patrijzen 0-1. Arnemuiden - Vosmeer 1-0. Patritzen - WHS 2-0. Vosmeer - MOC 17 0-2, WHS - Kwa dendamme 1-0. Kruisfinales: MOC '17 - WHS 2-3, Pa trijzen - Arnemuiden 0-0 'Patr. w.n.6.1. Finales: Vosmeer - Kwadendamme 1-2, Arnemuiden - MOC 17 3-1, Patrij zen - WHS 2-3. Eindstand: 1 Patrijzen. 2 WHS, 3 Arnemuiden, 4 MOC '17. 5 Kwadendamme, 6 Vosmeer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9