Smits neemt Continu Crediet Amro Continu Crediet: opnemen en aflossen naar behoefte. IALOMITA 10 Familie berichten Wie helpt? Bedorven maag en diarree... (enfösöröTnëWf KIP Een wervelende show bob Coupon amro bank PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 9 JUNI 197, W g «i H K K «j :j Gode dankbaar ho-£ pen wij in deze:j a maand, samen met 3 onze kinderen, ons k zilveren huwelijks- a feest en het 25-jarip; ambtsjubileum te t: vieren. Degenen, die ons willen gelukwen- sen, zullen wij gaarne ontmoeten op de s feestelijke receptie, jj die de kerkeraad van H de Gereformeerde a kerk van Middelburg ons aanbiedt op a woensdag 16 juni 's avonds van half acht tot half elf in het h kerkcentrum 'de 5 Hoeksteen', Rozen- a burglaan, Middel- s burg. H W. M. de Bakker a G. J. de Bakker- ten Brink Op 3 juni vierden wij het 50-jarig huwelijks- a feest van onze ouders ders z A. VERKRUYSSE Wilhelminastr. 8 Schoondijke Vrijdag 11 juni 1976 i hopen onze ouders en grootouders H. J. SIMONS en P. SIMONS- BENLIPS hun 40-jarig huwe- lijksfeest te vieren. Martin - Ina Jonny Silvia Edwin j Gelegenheid tot feli- citeren op 12 juni van 16.30 tot 18.00 uur in het Rode Kruis ge- bouw. Rehobotstraat. O.-Souburg. M. H. C. Simons Henri Dunantslraat. j 71 Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen, zeg gen wij allen hartelijk dank voor de vele bloe men. geschenken en kaar ten die we op ons 40-jarig huwelijksfeest 29 mei jl. mochten ontvangen. Met dank aan God de Gever van alle goeds zeggen we mede namens onze kinderen hartelijk dank voor de grote belangstelling, gelukwensen, bloemen, fruit en cadeaus die we bij onze 25-jarige echtvereniging moch ten ontvangen. Verder nog een woord van dank aan al onze blinde vrienden voor hun prachtig cadeau. Oost-Souburg, Zeewijksingel 4. Meisjesinternaat 'De Driestar', Gouda Per 15 augustus a.s. is er in één van onze meisjesinternaten dringend behoefte aan een dame die de leiding en de zorg voor de huishouding op zich wil nemen. In dit internaat zijn 60 meisjes onder gebracht. Belangstellenden kunnen inlichtingen verkrijgen bij de voorzitter, ds. H. Rijksen, tel. 079-212952. Sollicitaties worden z.s.m. ingewacht bij de secretaris, mr. R. J. Haasjes, Regentes- seplantsoen 28, Gouda. TECHNISCHE SCHOOL Axelsestraat 20 Terneuzen Tel. 01150-2155 vraagt voor de cursus 1976/1977 1 leraar AVO 1 leraar geschiedenis/aardrijkskunde 1 leraar engels 1 leraar wiskunde/natuurkunde 1 leraar muziek (7 lessen) 1 leraar handvaardigheid 1 leraar lichamelijke oefening (ca. 10 lessen) Combinaties van lessen is mogelijk. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de directeur van de school, de heer A. J. Risseeuw. KOM OOK KIEZEN uil Zeelands meest actuele bruidscollectie en kom gerust vroeg, want wy bewaren je japon stofvrij en ver van nieuwsgierige blikken, tot de grote dag daar is! GROTE MARKT 6 - GOES - TEL. 01100-16015 kosten u vakantiedagen. Het gebeurt zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-, drink- en eetgewoonten. En plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan Enlosorbine: witte aangename tabletten. Met 6 snelwer kende middelen. Brengt uw maag Lot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. Entosorbine neemt prettig 111 en helpt direkt. Het mag in geen reisapotheek ont breken. Neem zo n buisje mee. ..idvert maag en ingewanden Caravanweek vanaf 5 juni t/m 12 juni op Camping Olmenveld Vele Kipcaravan-modellen met verschillende indelingen. Komtu vrijblijvend kijken. Dealer voor geheel Zeeland. Camping Olmenveld. Gapingseweg 5. Seroos- kerke <W). 01189-1285 b.g.g. 01106-1468. Culturele samen- werking o Kasporgo 2 en de PZC 5 van de beroemde Roemeense muziek-, zang- en dansgroep Woensdag 9 juni 20.00 uur in 'De Vroone' te Kapelle. Voorverkoop adres t/m 9 juni van 14.00-16.00 uur in 'De Vroone' te Kapelle. Vrijdag 11 juni, 20 uur in 'De Speye' te Sas van Gent. Voorverkoop adres Boekhandel Remerij, Gentsestraat 10, Sas van Gent. Maandag 14 juni 20.00 uur in 'De Hoogte' (Goes-Zuid). Voorverkoop adres: PZC-kantoor, Grote Markt 2, Goes. Toegangsprijs: 3,50 Voor houders van 65+ paspoorten en CJP-houders 2,50 iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen Dankbetuiging Door de zeer vele blijken van medeleven na het overlij den van mijn geliefde vrouw JANNA FILIUS-WITTE is het mij helaas niet mogelijk ieder persoonlijk hier voor te bedanken, waarom ik langs deze weg u allen, voor uw, door mij gewaardeerd medeleven, zeer harte lijk dank zeg. J. Filius Goes, juni 1976. Violenstraat 27. In plaats van kaarten Voor de vele bewijzen van medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, grootva der, overgrootvader en bet-overgrootvader, de heer A. MEULMEESTER betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid HH doktoren en het verplegend personeel van ziekenhuis Bethesda - St. Joseph voor de liefdevolle verpleging. Mede namens kinderen, kleinkinderen en ach terkleinkinderen C. Bouchene-Meulmeester Vlissingen, juni 1976. Meidoomlaan 10. GEMEENTE MIODENSCHOUWEN Bestemmingsplan 'Ellemeet-Zuid' De burgemeester van Middenschou- wen maakt bekend, dat met ingang van 14 juni 1976 gedurende een maand voor iedereen ter gemeentesecretarie ter inzage ligt het besluit van gedepu teerde staten van Zeeland van 17 mei 1976, nr. 198/417, 4e afd., bur. r.o., hou dende goedkeuring van het eveneens ter inzage liggende bestemmingsplan 'Ellemeet-Zuid', vastgesteld door de raad dezer gemeente bij besluit van 5 januari 1976. Zij, die zich tijdig met bezwaren, zo wel tot de gemeenteraad als tot gede puteerde staten hebben gewend, kun nen gedurende genoemde termijn van een maand beroep instellen bij de Kroon. De beroepschriften moeten worden ge richt aan H.M. de Koningin, maar moeten worden ingediend bij de minis ter van volkshuisvesting en ruimte lijke ordening te 's-Gravenhage. Scharendijke, 4 juni 1976. De burgemeester voornoemd, E. Baerends. geleend bedrag maandelijkse aflossing bijv. 3% (incl. rente) rente per maand* f 4.000,- f 120- 1,25% 5.000,- f150,- 1,15".. f 7.500,- f 225,- 1,00% f 10.000,- f300,- 1,00% f 15.000,- f450,- 0,90% rente m.i.v. 1-4-1976 Uiteraard zijn ook hogere termijnbedragen mogelijk Een voorbeeld Stel,uw Continu Crediet bedraagt f5.000,-met een vaste aflossing van 3% per maand, dus f150,-. U neemt bijvoorbeeld f 4.000,- op. Wat overblijft is dan f 1.000,- plus de eerste f 150,- die u aflost. Met andere cijfers:'t bedrag dat u altijd nog kunt op nemen is f 1.150,-.Hoe ziet uw Continu Crediet er na vijf maanden uit? toegestaan krediet eerste opname f5.000,- f4.000,- blijft voor u beschikbaar in 5 maanden lost u al: 5 x f 150,- 1 1.000.- f 750,- voor opname beschikbaar f 1.750,- (N.B.: Om het zo duidelijk mogelijk te houden is in bovenstaand voorbeeld geen renteberekening opgenomen.) "Ja, ik heb een auto gekocht, omdat ik op vakantie ga. Ach, dat oude karretje heeft z'n beste dagen wel gehad, denk ik. Met een Continu Crediet natuurlijk. Van de Amro Bank. Kan je op 'n gegeven moment weer opnemen, wat je hebt afgelost." kader- en ondememersopleiding bouwbedrijf Vaktechnische opleiding voor het diploma uitvoering Een drie-jarige avondstudie voor LTS-ers met primair leerlingenstelsel en voor hen met 3 jaar mavo, havo etc. Bedrijfskundige opleiding voor het diploma aannemer Een één-jarige avondstudie voor bezitters van het diploma Uitvoering, MTS, bouwkundig opzichter resp. waterbouwkundig opzichter en gelijkwaardig niveau. Aanmelding voor de opleiding te GOES Tel: 01100-15504 De opleiding begintmedio augustus 1976. Brochure v/ordt op aanvraag toegezonden door de Stichting Behartiging Opleidingen Bouwnijverheid, Benoordenhoutseweg 21 Den Haag, telefoon 070-24S008. Tot nu toe is de bekendste manier van lenen van de Amro Bank de Persoonlijke Lening. Dat is 'n eenmalige lening, die u in een afgesproken aantal vaste maandelijkse termijnen aflost. Een lening trouwens, die veelal voor één speciaal leendoel wordt afgesloten. Maar er is nu óók een gemakkelijker manier van lenen: het Amro Continu Crediet. Waarom Continu Crediet? Ook een Amro Continu Crediet kunt u natuurlijk afsluiten voor één speciaal leendoel. Maar daarnaast biedt deze nieuwe manier van lenen u de ruimte om voor allerlei zaken, verwachte of onverwachte, direct geld op te kunnen nemen. Want een Continu Crediet sluit u één keer af en u kunt voortdurend blijven opnemen. Hoe neemt u op? Met de Amro Bank komt u een bedrag overeen waarover u maximaal wilt beschikken. Dat is uw Continu Crediet. Wanneer, waarvoor en hoe u daarover wilt beschikken, maakt u helemaal zelf uit. Of u het bedrag in zijn geheel opneemt of in gedeelten, maakt u ook helemaal zelf uit. op-vaa*'rzaMNiae.zwon*.../ Bovendien kunt u steeds weer opnemen, wat u hebt afgelost. Zelfs na enkele aflossingen kunt u, als dat nu eenmaal zo uitkomt, direct alweer geld opnemen. Hoe lost u af? 't Bedrag en 'l tempo van de aflossing bepaalt u samen met de mensen van de Amro Bank. Meestal lost u 3% van het overeengekomen kredietbedrag af. Wat zijn de kosten? Bij deze manier van lenen worden alleen de rentekosten berekend. De rente varieert van 0,9% tot 1,45% per maand en is afhankelijk van het overeengekomen kredietbedrag. Deze rente (aftrekbaar voor de inkomstenbelasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog te betalen bedrag. Dus over het uitstaande saldo. Kwijtscheiding na overlijden Als u mocht komen te overlijden vóór uw 65e jaar, dan wordt de gehele restantschuld tot f 20.000,— kwijtgescholden. Wilt u gebruik maken van deze gemakkelijke manier van lenen, dan bent u van harte welkom op een van onze Amro Bank kantoren. Wilt u nog meer informatie of wilt u het Continu Crediet schriftelijk afwerken, vul dan even de coupon in voor onze uitgebreide folder met aanvraag formulier. Naam: Adres: Woonplaats:. Coupon in open envelop zenden naar: Amro Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. 9-ó

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10