Laat één van de comfortabelste ook nog betaalbaar zijn. Je maakt altijd wel iemand blij met een spaarbankboekje. En nu helemaal met die premie van £750 vanons 750 vooru f2250 Rijkspostspaarbank vanu (minimaal) f 15,- GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE KORTGENE Herenkapsalon De Jonge jr pzc 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 3 JUN11975 Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat zij voor nemens zijn aan de heer P. van Triest te Antewerpen (België) vergunning te- verlenen voor de bouw van een garagel op het perceel Duinenburg 11 te Dom-, burg. Het bouwplan is in strijd met heb geldende bestemmingsplan in onder-i delen, in verband waarmede de ver vergunning feitelijk zou moeten worden, geweigerd Voor de Kern Domburg is evenwel een nieuw bestemmingsplan in voorberei ding. Aangezien het bouwplan in overeen stemming is met het ontwerp van dit plan is het in principe mogelijk de ge vraagde vergunning met toepassing van het bepaalde in artikel 19 wet ruimtelijke ordening en 50 lid 8 van de woningwet te verlenen. Deze procedure houdt in dat een ieder in de gelegenheid wordt gesteld even tuele bezwaren tegen het bouwplan kenbaar te maken terwijl bovendien een besluit tot het verlenen van goed keuring door gedeputeerde staten moet worden goedgekeurd. In verband met het bovenstaande wordt een ieder tot 10 juni a.s. in de ge legenheid gesteld bezwaar tegen de realisatie van het bouwplan te maken. Burgemeester en wethouders van Domburg de secretaris (B. Goedbloed), de burgemeester, (P. A. D. H. Diepenhorst) bungalow voorzien van cv Gelegen bij het Veerse Meer (Oranjeplaat) met aanlegsteiger Terstond te aanvaarden Te bevragen: Makelaar M. Boogaard Goes, 01100-15105 De burgemeester van Kortgene maakt ter vol doening aan het bepaalde in de wet op de ruim telijke ordening bekend, dat met ingang van 9 juni 1976 gedurende een maand voor een ieder ter secretarie van die gemeente ter inzage zal liggen het door de gemeenteraad in zijn verga dering van 13 mei 1976. geheel overeenkomstig het ontwerp, dat ter inzage heeft gelegen, vast gestelde bestemmingsplan Colijnsplaat,gedeelte 'doorbraak Ringweg'. Zij die zich tijdig met bezwaren tegen het ont werp tot de gemeenteraad hebben gewend, kun nen gedurende de genoemde termijn van een maand bij gedeputeerde staten van zeeianu uc- zwaren indienen tegen het vastgestelde be stemmingsplan. Kortgene, 3 juni 1976. De burgemeester voornoemd. P. J. Evers. Gravenstr. 23, Middelburg van 8-28 juni wegens vakantie en modernisering GESLOTEN kleintjes Voorbereidingsbcsluit De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad der gemeente Domburg in zijn vergade ring Van 18 mei '76 beslo ten heeft te verklaten dat een herziening van het geldende bestemmings plan (uitbreidingsplan in onderdelen van de voor malige gemeente Dom burg) wordt voorbereid, een en ander zoals dit ge bied op de bij dat besluit als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 9 gearceerd is aangegeven. Dit voorbereidingsbesluit ligt vanaf heden voor een ieder ter gemeente secretarie ter inzage. Domburg. 3 juni 1976, De burgemeester van Domburg, P A. D H Diepen- Voor veiligheid, zuinigheid,comfortCitroen. Vraagt u ook nadere inlichtingen over leasing. Hij vervolgt socpeltjes z'n weg. Verder voorwiclaandrijving en vier met hoge druk bekrachtigde schijfremmen. Het instrumentenpanecl in het dashboard vormt een overzichtelijke unit. In cén oogopslag overziet u alles. Een vergelijkbaar comfort vindt u alleen in de duurdere klasse Z'n fraaie vooruitstre vende lijn en volkomen aërodynamische vorm kijkt u er aan alle kanten vanaf. En wat u nooit zult vermoeden is dat u zich voor zo n even 13 mille al eigenaar kunt noemen van deze bijzondere Citroen GS. De gerieflijkheid van een auto meet u at aan de mate waarin u zich lekker voelt tijdens de rit. In een Citroen GS zit u altijd op fluweel. Zelfs in de kunstleren uitvoering, De stoelen zijn royaal en luxueus afgewerkt om eventuele vermoeidheid te voorkomen. De GS heeft hetzelfde voor treffelijke hydropneumatische als z'n wat chiquer uitgevallen ter, de CX. Dus ook dezelfde rotsvaste wegligging, dezelfde constante afstand tot t wegdek. Hobbels, kuilende GS geeft geen krimp. uw nationale spaar-en hypotheekbank DQBPS3 De Rijkspostspaarbank verlengt de inlegaktie tot 15 juni! Dus. iedereen,die vóór die datum een nieuw spaarbankboekje opent met een eerste inleg van minimaal f 15,-, ontvangt een premie van f7,50. Deze premie wordt in het boekje bijgeschreven. Het RPS-boekje biedt een aantrekkelijke rente, terwijl het spaargeld altijd en zonder kosten beschik baar is. Wilt u iemand blij maken met iets origineels, stap dan vandaag een postkantoor binnen en open er een RPS-boekje. Per begunstigde kunt u één boekje openen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22