e Cehave nv Veghel Cehave nv Veghel C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. VAKANTIEWERK NACHTDIENST 'Ter Valcke' waarnemend afdelings hoofd Stichting 'Verpleeg-en Rusthuizen Zeeland' Ml W administratief medewerker (mnl.) C. OOSTROM'S Conservenfabrieken B.V. een jonge administratieve medewerker VAN DER MAAS B.V. een actieve en betrouwbare medewerker (min). ervaren machinist FIRMA DAGRO, docenten CHV medewerkster vertegenwoordiger ASSISTENT-ADMINISTRATEUR loket-ambtenaar Buitelaar - Pouwer B.V. onderhoudsschilders 1 enthousiaste commerciële medewerkers voor buitendiensten HUIZE 'DE STERRE' CLINGE (Z.-VL.) opleiding (diploma Z). zwakzinnigenzorg PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 29 MEI 1976 Middenweg 1, Kapelle-Biezelinge Daar het zomerseizoen binnenkort weer begint, bie den wij aan voor scholieren en studenten van 16 jaar en ou der. Voor degenen die achttien jaar zijn of ouder, bestaat er de gelegenheid om te werken in de Bij indiensttreding wordt een legitimatiebewijs ver langd. Aanmelding en informatie dagelijks aan de fabriek of tele fonisch onder nr. 01102 - 1651van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur. gecombineerd verpleeghuis te Goes, met een capaciteit van 210 bedden, zoekt op korte termijn een verpleegkundige voor de functie van De vacature heeft betrekking op een afdeling voor psycho geriatrische patiënten (42 bedden). Deze functie is ook door meerdere verpleegkundigen in part-time dienst te vervullen, bij voorkeur voor enige volle dagen, en ten minste voor 20 uur per week De werktijden zullen voornamelijk in de dagdienst vallen. Afhankelijk van leeftijd en ervaring, vindt aanstelling plaats in de rang van 1e verpleegkundige. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de verpleegkundig directrice, zr. C. E. Coenradie, tel. 01180- 27140. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, voorzien van een recente, pasfoto, richten aan het hoofd personeelszaken van de Postbus 100 te Middelburg. Aannemers- en handelsbedrijf B.V. DEKKER Papendrecht, Postbus 12 Westeind 165, tel. 078-50.000 gespecialiseerd in het uitvoeren van werken in de natte water bouw Zijn werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit: loonadministratie, met behulp van moderne office computer; behandelen van verzekeringszaken. Na een inwerkperiode dient hij in staat te zijn de wer ken organisatorisch en administratief - in samenwer king met de uitvoerders - te begeleiden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. vragen voor spoedige indiensttreding voor de afde ling administratie Taak: verantwoordelijk controlewerk wegens inkopen. Moet na inwerkperiode zelfstandig kunnen werken. Moet bereid zijn eventuele andere administratieve ta ken te vervullen. Opleiding: mavo-niveau, liefst in het bezit van prak tijkdiploma boekhouden. Enige kantoorervaring is gewenst. Uw eigenhandig geschreven sollicitatie, vergezeld van een re cente pasfoto, te richten aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. Middenweg 1 - Kapelle-Biezelinge. Makelaarskantoor o.g. te Vlissingen vraagt i.v.m. toename werkzaamheden Leeftijd plm. 30 jaar. a havo-diploma; b ruime kantoorervaring; c evenwichtig persoon die gewend is een afdeling/kantoor zelf te run nen, zowel administratief als zake lijk; d initiatief. Geboden wordt: a een afwisselende werkkring op klein, doch prettig makelaarskan toor; b goed salaris. Indien u belangstelling hebt en aan boven staande eisen voldoet, kunt u uw sollicitatie schriftelijk zenden aan de directie van ons kan toor, Badhuisstraat 79, Vlissingen. Vraagt met spoed 5 voor één van haar hydraulische kranen. 4 Merk: Liebherr. Sollicitaties te richten aan bovenstaand S of per telefoon 01105-1710. MET SPOED GEVRAAGD Bogerdweg 58-60, DREISCHOR tel. 01112-502 GEMEENTE VLISSINGEN Door uitbreiding worden aan de Zeeuwse Avondscholengemeenschap voor havo. mavo en meao voor de cursus 1976-1977 gevraagd. te Goes: aan de afd. havo: Engels. Duits, biologie en economie. Eerste graads-bevoegdheid vereist. Te Vlissingen: aan de afd havo: Nederlands, Frans, geschiedenis, aardrijkskunde, natuur kunde, scheikunde, biologie, handelsweten schappen en economie. Eerste graads bevoegdheid vereist. Aan de afd. mavo: Nederlands. Tweede of derde graads-bevoegdheid vereist. Aan de afd. meao: bedrijfsadministratie, com merciële economie. Eerste of tweede graads bevoegdheid vereist. Te Zierikzee: aan de afd. mavo: aardrijkskunde. Tweede of derde graads-bevoegdheid vereist. - Aantal uren - afhankelijk van de aanmelding van leerlingen - nader overeen te komen. - Salaris volgens rijksregeling. - Inlichtingen worden verstrekt door de direc teur op school Marconiweg 1. Vlissingen. tus sen 19.00-21.00. Tel. 01184-18410. Sollicitaties binnen acht dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Vlissingen. afd. onderwijs c.a. Stadhuisplein 2. Vlissingen. DEKA Transport B.V. Engelandweg, Vlissingen-Oost, tel. 01184-15046 In verband met uitbreiding van de werk zaamheden vragen wij een jonge administratieve medewerker die na een inwerkperiode in staat moet zijn zelfstandig de administratie te be handelen. Vereist wordt middelbare schoolopleiding en in het bezit van of studerende voor m.b.a., kennis van de moderne talen strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een interessante en zelf standige functie met een daarbij overeen komende salariëring met goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Met eventuele vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties schriftelijk te richten aan bo vengenoemd adres. De Cehave nv te Veghei vraagt voor haar depot te 's-Heerenhoek. Wemlaan 67. een Zij zal worden belast met de voorraadadministratie van granen en meststoffen en de externe correspondentie Om deze functie goed te kunnen vervullen dient men: in het bezit te zijn van een HAVO-diploma: enige iaren kantoor- en type-ervaring te hebben Leeftijd 22 jaar en ouder Salaris vanaf i 1 610.bruto per maand Schriftelijke sollicitaties onder no PZ 1064 te richten aan de afdeling Personeelszaken. Hoofdkantoor Cehave nv. Pater Van den Elsenlaan 4 te Veghel. De Cehave nv, Europa's grootste mengvoederbedrijf, vraagt een die vanuit het depot Steenbergen zal worden belast met de acquisitie van potentiële afnemers, alsmede met het onderhouden van contacten met bestaande relaties. Om deze functie goed te kunnen vervullen, dient men: in het bezit te zijn van een Middelbare Landbouw schooldiploma; over goede contactuele eigenschappen te beschikken. Enige jaren verkoopervaring in de mengvoederbranche strekt tot aanbeveling Leeftijd 23 tot 30 jaar Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 1060 te richten aan het Depot Steenbergen, Burg. van Loonstraat 38. Bouwbedrijf WALRAVEN B.V. te Middelburg vraagt voor de werk plaats Ie aankomend timmerman 2e timmerman Gevarieerd werk en goed loon. Noordweg 487, tel. 01180-11556. GEMEENTE MIDDELBURG Aan de 'Stedelijke Scholengemeenschap Mid delburg' ivwo-havo-mavo) is per 1 augustus 1976 de volgende vacature te vervullen. lichamelijke oefening 21 lesuren. Sollicitaties binnen 1 week te richten aan bur gemeester en wethouders van Middelburg, maar te zenden aan de rector. St-Pieterstraat 25, Mid delburg. teL 01180-13591 of 26872. Wij hebben plaats voor een Wij bjeden een interessante functie aan. waarbij de werkzaamheden naast de normale boekhoudkundige en de personeelsadministratie zullen liggen op het terrein van de administratieve automatisering. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Opleiding: mavo of havo en diploma MBA, en de bereidheid tot studie op het gebied van de administratieve automatise ring. CZAV Geïnteresseerden worden verzocht hun schriftelijke soUicitaiies te richten aan C.Z.A.V., Postbus 2, Wemeldinge. In het postdistrict Middelburg kunnen op de postkantoren Ber gen op Zoom, Goes, Middelburg, Roosendaal, Vlissingen en Zierikzee, enkele jonge mensen worden geplaatst als Functiebeschrijving: - Na een opleidingsperiode van ongeveer 8 maanden komt u in aanmerking voor een zelfstandige baan op één van bovenge noemde postkantoren, waarbij u dan verantwoordelijk zult zijn voor de gang van zaken aan uw loket. U beheert dan de kas en houdt tevens de loketadministratie bij. - Naast de loketwerkzaamheden - dit zijn voornamelijk dag diensten - zult u ook worden ingezet voor de vroege- en late diensten, die hoofdzakelijk uit administratief werk bestaan. Functie-eisen: - In het bezit zijn van het havo- of mavo IV-diploma én een ty pediploma, - Zich aangetrokken voelen tot contacten met mensen. - In staat zijn secuur en vlot te werken. Het aanvangssalaris bedraagt voor 17-jarigen bruto 991,- tot bruto 1.416,- per maand voor bijvoorbeeld 21-jarigen. 7,8 vakantietoeslag en ten minste "20 werkdagen vakantie per jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het post district, Lange Noordstraat 48 te Middelburg. Schilders- en afwerkingsbedrijf Noordweg 335 - Middelburg vraagt met spoed: enkele vakbekwame Sollicitaties, persoonlijk of telefonisch bij: J. Buitelaar, Noordweg 335, Middelburg, tel. 01180-12623. Uw "J® tijd *7 u *u is geld waard. gebruiken in uw buurt Daar kunt u goede raken ooen Cke gekt m net laatje brengen Vraag •richtingen Zonder w- pbchtingen Stuur dere bon ot telefoneer naar Mevrouw M Weinman Frgnkendaai 123 Rotterdam, tel 01<V32£6.9a MtNaam Adres |t.l Trimetal Paint Co Nederland B.V. Viaductweg 78 Maastricht zoekt voor onmiddellijke indiensttreding voor de provincies Noord-Brabant, Zee land en randstad Holland: Hun taak ral er voornamelijk in bestaan kwaliteltsprodukten bij schildersbedrijven, overheidsinstellingen en architecten te promoveren en te verkopen. Aangeboden wordt: - zeer hoog vast loon - verzekerde eindejaarspremie; - personenauto ter beschikking; - reiskostenvergoeding; - bijkomende levens- en ongevallenverzekering; - extra wettelijk pensioenplan. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met vermelding van personalia en opleiding, eveneens vergezeld van een recente pasfoto, zenden naar bovenstaand adres - afdeling per soneelszaken. De Stichting Philadelphia Tehuizen te Walcheren, vraagt voor 'Huize Singel- zicht', haar gezinsvervangend tehuis voor 21 verstandelijk gehandicapte mannen en vrouwen een groepsleidlstler bij voorkeur met OPM of gelijkwaardige oplei ding; een asslstent-groepleid(st)er bij voorkeur met mavo of IN AS en voor haar begeleide groepshuisvesting een groepsleidlstler bij voorkeur met OPM of gelijkwaardige oplei ding. Deze geleide groepshuisvesting. die wij om streeks september hopen te realiseren, is be doeld voor een groep van 6-8 verstandelijk ge handicapten, die mede dankzij de begeleiding in Huize 'Singelzicht' een zodanige zelfstandigheid en sociale redzaamheid bereikt hebben, dat zij in 2 eengezinswoningen midden in een woon wijk van Middelburg kunnen gaan wonen Voor deze functies is een protestants christelijke levensovertuiging vereist. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de directeur, de heer W. J. van Aren- thals. Branderijmolengang 22 te Middelburg. TeL 01180-12674. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Illlllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllf is een moderne zwakzinnigeninrich ting. In september 1974 is de nieuwbouw in gebruik genomen en kunnen wij huis vesting bieden aan 253 geestelijk ge handicapten van alle leeftijden, voor het merendeel afkomstig uit Zeeuwsch-Vlaanderen. IN AUGUSTUS 1976 BEGINT DE DRIEJARIGE Toelatingseisen: Toelatingseisen: - diploma havo, mavo IV, of gelijk waardige vooropleiding; - bereidheid om mee te werken aan een psychologisch en medisch on derzoek. Wij bieden u: - een boeiendeopleidingmettheorie- vakken als verpleegkunde, anatomie pedagogiek, psychologie, bezigheids- bezigheidsactivering, ziekteleer enz. - huisvesting intern of extern; - salaris Ie jaars Z is 1.178,84 (of Bfrs 17.682) bruto per maand vol gens de loonschaal van 1 januari 1976; - extra toelage voor werk op onre gelmatige uren; - 7,8 vakantietoelage. Belangstellenden voor dit werk dienen zo spoedig mogelijk te solliciteren (Huize 'De Ster- re'. Sterredreef 50, Clinge). Na schriftelijke aanmelding (naam,adres,geboortedatum, geno ten vooropleiding) ontvangt u een uitnodiging. Tel. 01140-4451

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13