Geslaagde taptoe 1976 in Axel ondanks regen met vier bands Huldiging kampioen timmeren Werner de Vliegere in Hulst Zeeuwse bands zevende en negende Vam-concours FAMILIE BERICHTEN MAANDAG 17 MEI 1976 ONGEVEER 3000 BEZOEKERS OP SPORTTERREIN AXEL - Veel regen, maar desondanks een geslaagde taptoe 1976. Dit was de mening van hel organiserende eomité na alloop van de drie uur durende show op het gemeentelijk sportterrein in Axel. Vier bands, alle lid van de Stichting Taptoe Nederland, traden er voor het voetlicht. De Beatrixband uit Hilver sum werd in 1974 nationaal showkam pioen tydens het wereldmuziekcon cours in Kerkrade. terwijl de organise rende vereniging, drumband Axel. op datzelfde festival een tweede plaats veroverde. In het voorprogramma van de taptoe Delft was de als Engelse guards uitge doste Rijnmondband al verscheidene keren te zien geweeest. Er waren onge veer 3000 bezoekers Tijdens hun tweede optreden bracht de Rijnmondband het publiek in Russi sche sferen. Op de melodie van be kende Russische volkswijsjes voerden ze een wervelende show op. Het kleurrijkste deel van de avond werd verzorgd door de Beatrixband. Drukbezochte reünie bataljon Zeeland MIDDELBURG - Zaterdagmiddag werd in de Generaal-majoor Berghuys-kazeme te Middelburg de drukbezochte jaarlijkse reünie van het bataljon Zeeland 2-14 RI gehou den. Dc reünisten, waarvan velen met dame. werden in de onderofficiers mess van de kazerne begroet door de OVA-commandant, overste J. J. van Oort, die in zijn welkomstwoord ook vier leden van het bataljon, die dit jaar zijn overleden, herdacht. Het grootste deel van de middag werd doorgebracht met hernieuwde ken nismakingen en het ophalen van oude herinneringen uit de tijd dat men sa men in Indië was. 's-Avonds gebruikten de ruim 150 deelnemers gezamenlijk een rijstmaal- tijd, die was bereid door het personeel van de kazerne. Dit jaar gaat een groep oud- Indiëgangers een vakantiereis naar In donesië maken. De deelnemers aan deze reis kregen in de morgenuren de laatste instructies van initiatielhemer en reisleider J. de Lange uit Temeuzen. In juli vertrekken twee groepen deel nemers. Op 3 juli gaat een groep van ongeveer 35 personen beginnen aan een tocht naar Java en Sumatra en 17 juli vertrekt een tweede groep naar Ja va. In beide gevallen is de leiding van de reis in handen van de heer De Lange en zijn echtgenote. De deelne mers hebben een minutieus uitgewerkt reisprogramma gekregen eveneens op gesteld door de heer De Lange. Beide delegaties zullen op het ereveld Menteng Pulo bij Djakarta een krans leggen ter nagedachtenis van un geval len kameraden. Aanstaande zaterdag vertrekt de heer De Lange ook naar Indonesië; dan is hij reisleider van een groep oud militairen uit Kennemerland 214 I. SUCCESVOLLE TONEELA VOND VAN 'KUNSTVRIENDEN' GOES - De Goese toneelvereniging 'Kunstvrienden' heeft zaterdagavond een geslaagde toneelopvoering ver zorgd in 'De Prins van Oranje' in Goes. Hoofdmoot van de avond was de op voering van het stuk 'King - Dollar van Wim Bischot. een thrillerachtig toneelstuk. Het was het tweede stuk dat 'Kunstvrienden' dit seizoen op de planken zette. Eerder werd de musical 'Tjonge, tsjonge, kiele, kïele' opge voerd Aan 'Kmg - Dollar' werkten ne gen acteurs en actrices mee. die stuk voor stuk een goede prestatie leverden. Het toneelstuk, geregiseerd door de heer A. Aertsen, viel bijzonder in de smaak bij de ongeveer vierhonder aanwezigen. Zaterdagavond werden ook drie leden gehuldigd in verband met het feit dat zij vijfentwintig jaar lid waren van 'Kunstvrienden' Voorzit- ter/regisseur Aertsen huldigde het echtpaar Verbeem-Zuiddijk. De heer D. Verbeem is als grimeur actief bij het toneelgezelschap, terwijl mevrouw J Verbeem-Zuiddijk nog regelmatig als actrice op de planken staat. Veel waarderende woorden waren er ook voor de heer J. Ventevogel. Voorzitter Aertsen noemde hem 'de steunpilaar' van 'Kunstvrienden'. De heer Vente vogel bekleedt al zo'n tweëntwintig jaar de functie van secretaris. Voor de jubilarissen was er een bloemtje en een cadeau. 'Kunstvrienden' treedt op 27 juli op de Grote Markt in Goes op. Dat openluchtoptreden wordt gehouden op uitnodigging van de Goese Midden stands Centrale. 'Kunstvrienden' brengt dan opnieuw de musical 'Tsjonge. tsjonge. kiele. kiele'. Dat het ook weieens mis kon gaan liet de tamboermaitre van het In het. voor programma optredende jachthoorn- korps 'Taxandria' zien. Vlak voor de tribune gooide hij z'n stok met een grote zwaai in de lucht, greep ern aar. en greep mis. Hy raapte gedeci deerd z'n stok op en ging of er niets aan de hand was gewoon verder. De volgende poging, die wel slaagde, werd beloond met een hartelijk applaus. Met klinkende cijfers werden de sup porters van Oranje-Wit tijdens de in het voorprogramma van de taptoe ge- SLUISKIL - Aan een schieting op de liggende wip in café Dallinga te Sluis kil namen 47 schutters deel. De hoog vogel was voor J. v d Putte uit Assen- de. eerste zijvogel C. Stoffels Temeu zen. tweede zijvogel v d. Putte Assen- de. De meeste vogels 4. waren voor W. Goethals uit Sluiskil. speelde voetbalwedstrijd verslagen door de veteranen van de vv Axel. De uilslag; 7-3. Foto: het jachthoornkorps 'Taxandria' tijdens zijn optreden Pinksterexpositie '3x2' in Vleeshal MIDDELBURG - Voor de derde achte reenvolgende maal zal de kunste naarsgroep '3 x 2' een pinksterexposi tie presenteren in de Vleeshal van het Middelburgse Stadhuis. De expositie zal te zien zijn van vrijdag 28 mei tot 13 juni Er zal werk te zien zijn van And nes Minderhout. Antoine Mes, Peter de Jong en Leonard Maas uit Middelburg. Jan Haas uit Vlissingen en Sander Lit- tel utt Oudelande HULST - Naar aanleiding van het behalen van het nationaal kam pioenschap in de afdeling timme ren door de 17-jarige lVemer de Vliegere uit Heikant bij de beroe- penmanifestatie in Utrecht was er zaterdagmorgen onder leiding van adjunct-directeur P. E. Hamelink in de aula van de lts Sint-Bcrnard te Hulst een feestelijke bijeen komst. Met de jeudige kampioen waren ook aanwezig zijn familie, bestuur en leraren van de Hulster technische school, de heer Th. van Hoorinck uit Aardenburg, voorzit ter van deregionale vakopleiding bouw. de heer J. A. de Kam uit Vlissingen. consulent van de stich ting vakopleiding bouwbedrijf, de gebroeders J. en L. van Waes, uit Heikant van het timmerbedrijf C. F. van Waes en zn, waar de jeug dige Dc Vliegere werkzaam is, en de collega's van de kampioen, die samen met hem de gezellenoplei- ding in Hulst volgen. Directeur J. A. van Baasakker wees op de ijver en inzet van de 17-jarige, de leermogelijkheid aan de techni sche school en de goede voortge zette opleiding, die men na het be halen van het einddiploma van de school kan volgen De voorzitter van het schoolbestuur burgemees ter P. J. G. Molthoff wees op de voortreffelijke prestatie, die het zelfs mogelijk maakte om in de na tionale belangstelling te komen. Namens bestuur, directie en perso neel overhandigde hij een envelop met inhoud. De heer Hoonck merkte op. dat er een groot tekort is aan goede vakmensen De heer De Kam sprak over de moeilijke taak. die hij had gehad bij de keuze iemand te zen den naar de beroepenmanifestatie en waarbij hij tenslotte doorslagge vend had laten zijn de vaktechni sche kennis en de grote instelling van de leerling. Hij hoopte, dat deze leerling vol gend jaar de wereldtitel zou beha len. Namens de vakopleiding bouw bedrijf overhandigde hij aan de kampioen een booromslag. De heer J. van Waes noemde de in stelling van Werner de Vliegere. die zelfs 's avonds nog tijd weet op te brengen voor zijn opleiding en zijn vak. Namens de firma Van Waes bood hij een gebrandschilderd glas in lood raam aan. dat een uitbeelding van het beroep timmerman bevat, En als laatste kwam spontaan naar vo ren de heer R. Martinet uit Heikant, lid van het bestuur van de Hulster lts. Hij sprak woorden van grote waardering aan het adres van de jeugdige Wemer de Vliegere Op de foto: burgemeester Molthoff overhandigt Werner de Vliegere een geschenk onder couvert Bert Matter speelt Frans programma GROTE KERK. GOES Orgelconcert in dc Grote kerk te Goes door Bert Matter met composities van Franck. Wldor. Durufle en Alain. Een klein uur had Bert Matter uit Zutphen nodig om de aanwezigen in de Grote Kerk te Goes te overtuigen van zijn muzikale begaafdheden Do con certgever opende met het. bekende 'Prélude, fugue el variation' van Cësar Franck Deze componist, die naast zijn organistenschap in Parijs ook een or gelklas aan hel conservatorium leidde, heeft vele orgelwerken geschreven. Als componist was lüj één van de voorlo pers van de moderne Franse muziek. Bert Matter voelde de tere. weke. wat sentimentele 'Prélude' goed aan wat de registratie betrof, waarbij de korte overgang naar de 'Fuga' een uitste kende tegenstelling te horen gaf. Een goede start dus. die zich voortzette in een gedeelte van de 'Symphonie no. 5' van Widor. In dit 'Allegro" en in dit 'Vivace' en in de combinatie van bei den voerden raffinement en verfijning de boventoon Naast de uitstekende uitvoering hiervan mag ook wel even gedacht worden aan diegene die dit inderlijd toonzette. Het publiek genoot kennelijk van deze vertolking van Bert Matter, want het tussenapplaus, dat deze organist toekwam, komt bij de orgelconcerten niet vaak voor. De rest, van dit Franse programma bestond uit werken van Alain. In eerste instantie was dat Alain's 'Postlude pour l'office de complies'. Deze te vroeg gestorven componist ihij sneuvelde op 29-jarige leeftijd bij Saumeun. heeft desondanks al een flink aantal composities op zijn naam staan, die overal ter wereld ge speeld worden. In dit afwisselende werk zit de verrassing aan het eind. wanneer de oplossing net iets anders wordt dan de luisteraar vermoedt. Ook het 'Intermezzo' van dezelfde compo nist eindigt met een soort vraagteken, een vraag evenwel die niet wordt beantwoord. Bekender ihet sluitstuk van dit concert) was 'Litanies' van Je- han Alain. Ook in deze compositie kon Bert Matter zich geheel en al uitleven en dat deed hij ook. Met volle ambitie stortte hij zich in dit nolengeweld. waarbij een kleurrijke registratie het geheel nog verfraaide. Daarvoor had Bert Matter nog een als een wervel wind overkomende compositie, met maatwisselingen m het hoofdthema, waarvan men soms dacht in sneeuw stormen te zijn beland, gespeeld, waarvoor als componist tekende Mau rice Durufië (titel: "Prelude et fugne sur le nom d'Alain"). Resumerend; een kort. goed concert, waaraan de con cert liefhebber op deze zaterdagavond wel wat heeft gehad. De volgende or gelbespeling is op 5 juni. Dan zal Kees van Eersel, de organist van de Grote Kerk te Goes, concerteren. A L. Muziekschool Temeuzen geeft uitroeiing TERNEUZEN' - Dc Temeuzcnsc mu ziekschool geeft vrijdagavond de jaar lijkse uitvoering in het Zuidlandthea- ter. Een klein orkest speelt twee Duitse - dansen van Haydn, een menuet van Slamitz. een contredanse van Von Gluck en een allegro van K. F. Abel. Het kromhoomtrio onder leiding van Etienne Claeys voert muziek uit de re naissance uit en het blazersensemble onder leiding van Clement van den Bulck heeft achtereenvolgens op het programma staan: fuga für drie stim- men van Handel en suite (prelude, air pastorale, menuet en bourree) van Hotteterre. Impressions nr. 1 and 2 van G. van de Kolk worden uitgevoerd door de slag werkgroep onder leiding van Jan An- thonisse. Na de pauze presenteert Anton van Prooijen. bijgestaan door stemmen, piano, en elektronische klank. 'The Cage", een werk van eigen hand. Pian ist Jan-Kees Haks speelt prelude en fuga nr. 2 in C-moll van Bach en aan het slot van de avond leidt Clement van den Bulck het symfonie-orkest van de muziekschool in het concerto grosse opus 6 nr. 1 in D. van Corelli en de symfonie in D van Gossec. De uitvoering begint om half acht. Voor de aanvang van het muzikale ge deelte worden er getuigschriften uitge reikt. Programma filmhuis van Jeugd en Muziek MIDDELBURG - In het filmhuis van Jeugd en Muziek draait woensdag in 'De Zwaan' in Souburg de film 'India Song' van Marguerite Duras. Deze film draaide al in Goes en Middelburg. Als volgende film vertoont Jeugd en Muziek donderdag 20 mei in Goes (vrijzinnig hervormd gebouw Turfka- de), vrijdag 21 mei in Middelburg (Kui- perspoortthealer) en woensdag 26 mei in Souburg (De Zwaan) 'Bianco E ne gro' van Paolo Pietrangeli en Paolo Gambescia. Deze film gaat over de in vloed van de neo-fascistische partij op het politieke leven in Italiè. Vervolgens komt Jeugd en Muziek donderdag 27 mei in Goes, vnjdag 28 mei in Middelburg en woensdag 2 juni m Souburg met de film 'Le Harem' van de Fransman Marco Ferreri PERSONENAUTO GEHEEL VERNIELD NIEUW-NAMEN - Bij een verkeerson geluk op Parallelweg te Nieuw-Namen is een personenauto geheel vernield. Het ongeluk gebeurde omstreeks half zes zondagmorgen. R. L J. D uit Ede- gem iBi verloor in een korte bocht in de Parallelweg te macht overliet stuur en vloog uit de bocht. D. liep enkele lichte verwondingen op die in het Sint Liduinaziekenhuis te Hulst werden be handeld. Daarna kon de man huis waarts keren. Afscheid van Cor Schijve bij Zeeuws- Vlaams kamerkoor OOSTBURG - Na het concert dat het Zeeuws-Vlaams Kamerkoor onder lei ding van Cor Schijve en Ton van Larc in de burgerzaal van het Oostburgse gemeentehuis ten gehore bracht, heeft burgemeester A. Schipper de schei dende Cor Schijve toegesproken. De burgemeester roemde de heer Schijve als een vakmusicus van grote be kwaamheid. die zich lot op het niveau van het landelijk muziekleven voor hel onderwijs in Nederland een voor name plaats heeft weten te verwer- „Hij heeft, een nieuwe inhoudsbepaling weten te geven aan de nieuwe oplei ding voor de middelbare bevoegdheid en hij heef! de vorming van het opge leide onderwijzend personeel heel sterk gestimuleerd." aldus de heer chipper. die verder sprak over de pedagogische verdiensten van Schijve Naast de mu- ziekcarriëre van de heer Schijve me moreerde de spreker ook zijn belang stelling voor streekliteratuur „In West Zeeuwsch-Vlaanderen is hij een gezag hebbend man. die zijn streek verwant schap steeds heeft getoond," zei de her Schipper die zijn toespraak beëindigde met de rol die Schijve in de oorlog als leider van een verzetsgroep vervulde. Namens het koor bood de heer A. de Klerk de dirigent een bloemetje aan. wat ook burgemeester Schipper na mens het gemeentebestuur had ge daan De heer Schijve sprak op die hem eigen wijze een woord van dank aan het adres van de beide heren. Het concert werd door velen bijgewoond. Naast het vocale gedeelte (werken voor dubbelterzet en solo) was er een in strumentaal gedeelte met medewer king van accordioniste Saskia Fon- teyne en een Sonate voor altblokfluit en continuo door Ton van Lare en Jan Scheele. Het slot van ht concert be stond uit samenzang van 'Die Winter is vergangen'. Diefstal uit geparkeerde auto OOSTBURG - Zaterdagmiddag wer den uit een geparkeerd staande auto in de Oude Stad te Oostburg 2200 fr.. een rijbewijs en een paspoort ont vreemd. De auto van de Belg P. C. M. B. awas niet afgesloten. FRIEZEN WONNEN DE TITEL EXCELSIOR EN ONDA 'Van een onzer redacteuren! AMSTERDAM - De twee Zeeuwse brassbands Excelsior' - Kloetinge en 'Onda' - Middelburg, die zaterdag aan dc concertwedstrijd om de titel 'Va ra's Brass Band van het jaar 1976' deelnamen zijn respectievelijk ze vende en negende geworden. Winnaar van dc titel werd het Friese jeugdor kest 'Dc Walsang' uit Buitenpost, die met 53.5 punt de beker in de wacht sleepte. De 'top' van dit concours werd overigens een Friese aangele genheid. Tweede werd het door de ook in Zee land bekende Sierd de Boer gediri geerde band 'Excelsior' uit Surhuizem (52.5i en derde de band 'Pro Rege' uit Heerenveen (51.5). De in Noord-Zeeland bekende 'Brass band Rotterdam', winnaar van 1975. klasseerde zich met 51 punten als vier de. Op het concours in de goed bezette 'Jaap Edenhal moesten de 10 deelne mende bands als verplicht werk uit- voeren 'Variaties over een Japans Volksliedje' van Henk van Lijnschoot- en. die met de Noor Jan Eriksen en de Engelsman William Relton de jury vormde. Henk van Lijnschooten: „Ge lukkig was niemand perfect in zijn spel. Dat zou onmenselijk zijn. Niet één orkest was ook 'slecht' te noemen. Maar je hebt nu eenmaal graduaties. Allemaal hebben de orkesten de sfeer van mijn compositie wei begrepen." Jurylid Bil] Relton. ook vorige jaren in de jury: „De standaard van de Neder landse orkesten vind ik hoger dan ooit Deze mening werd onderschre ven door Harry Mortimer, de dirigent, die 's avonds op het gala-concert vier verenigde bands dirigeerde. Excelsior-Kloetinge. dirigent Ko den Toonder behaalde 44 punten. Onda- Middelburg, gedirigeerd door een ge blesseerde Cees Cevaal. behaalde 40 punten. Vara-presentatrice en pro grammamaakster Jane van Munster reikte de drie hoofdprijzen uit. 's Avonds kon men in een door de radio-mannen' Coen Serré en Frits Smienk gepresenteerd concert luiste ren en kijken naar de 'massed bands'. de 'Brass Band Rotterdam', en twee Engelse top-combinaUes. 'The James Shepperd Versatile Brass" onder lei ding van Bill Relton. en de 'Black Dyke Mills Band', geleid door Roy Newsom met de trombonesolist Don Lusher Deze ensembles ontketenden ware ovaties van het talrijke publiek. De VARA-Radio maakte opnamen voor latere uitzendingen. Drumband Euphonia vierde op het KNF-marsconcours (Van één onzer redacteuren) BARNEVELD - De drumband van het Goese fanfareorkest "Euphonia' is z». terdag landelijke vierde geworden bij de drujbands, die deelnamen aan het nationale KNF-top-mars-concours ia Barbeveld. In de eredivisie drumbands, sectie A werd 'Euphonia' derde van de sectie met een puntentotaal van 219. De Goese drumband stond onder leiding van Cees Schrijver, en was de nige deelnemer uit Zeeland. Landelijk win naar bij de drumbands werd 'Ons Ge noegen' uit Millingen met 227 puntea I Zangconcours in Middelburg MIDDELBURG - De afdeling Zeeland van de Koninklijke Bond van Chr. Zang- en Oratoriumverenigingen in Nederland houdt zaterdagavond 22 mei een zangconcours in 'De Hoek steen' te Middelburg. Tijdens deze avond kan men achtereenvolgens be luisteren het jongerenkoor 'Nova Me lodica' uit Kapelle-Biezelinge, 'De Zuiderzangers' uit Middelburg. 'Sur- sum Corda' uit Oostkapelle. 'Marana- tha' uit Sint Philipsland. het Nieuw- landse Dameskoor 'Kapelle-Biezelinge' en het chr. gemengd koor 'Een in geest en streven' uit Serooskerke. Het zang- concours in 'De Hoeksteen' aan de Ro zenburglaan in Middelburg-Zuid be gint om zeven uur. Na een langdurige, smartelijke lijdensweg ging het dierbaarste van ons heen. mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma PIETERTJE VERSLUIS-LOMMERS in de leeftijd van bijna 54 jaar. I. Versluis C. L. Versluis J. A. Versluis-Knegt Mark. Vincent J. I. Versluis A. C. Versluis-Hart Nathalie Ankie Versluis Johnny Versluis De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 19 mei 1976 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Met grote droefheid geven wjj u kennis, dat nd een geduldig gedragen lijden van ons is heen gegaan, voorzien van het sacrament der zie- Ken, mijn geliefde pleegvader en onze lieve broer, zwager, oom en neef HENRI LOUIS PIJMA op de leeftijd van 56 jaar. Hellevoetsluis: Fam. N. E. M. Moathaan- Kahle en kimjeren 's-Gravenhage; Mevr. M. L. Davis-Pijma en kinderen Mevr. E. J. Rijke-Pijma en kinderen Soerabaja: Mevr. C. L. Pijma en kind Rotterdam: J. Vael en kinderen 's-Gravenhage: Mevr. A. J. Pijma-Dekeijzer en kinderen Temeuzen: Fam. J. F. Rouw-Mouthaan en kinderen Fam. Pijma Fam. Coors Temeuzen, 15 mei 1976 Vincent van Goghstraat 40. De gezongen uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dins dag 18 mei a.s. om 14.00 uur in de Triniteits- kerk te Temeuzen. Samenkomst bij de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De overledene ligt opgebaard in het verpleeg huis 'Ter Schorre Bezoek van 19.00-20.00 uur dagelijks. Heden overleed, na een langdurig geduldig ge dragen lijden, zacht en kalm, mijn lieve, zorg zame man LEIJN MEIJERS echtgenoot van C. J. A. M. Lindenberg op de leeftijd van 69 jaar. C. J. A. M. Meijers- Lindenberg 's-Heer Arendskerke, 14 mei 1976 Huize 'Poelwijck'. Slotstraat 15 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht'. Bezoekuur da gelijks van 3-3.30 uur De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 18 mei 1976 te 3 uur op de algemene begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. voorafgegaan door een rouwdienst in Huize 'Poelwijck'. Aanvang van de dienst om 2.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in Huize 'Poelwijck' Heden werd tot onze diepe droefheid zeer on verwachts van ons weggenomen mijn innig ge liefde man, onze lieve zorgzame vader, behuwd- en grootvader JOHANNES SCHRIJVER echtgenoot van Cornelia Goud op de leeftijd van 66 jaar. Krabbendijke: C. Schrijver-Goud Zeist: M. J. van Breenen-Schrijver J. M. G, van Breenen Kruiningen: J. P. Schrijver T. J. C. Schrijver-Lïplijn Beverwijk: J. C. Schrijver W. M. Schrijver-Amse Middelburg: J. N. van Hoorn-Schrijver A. C. van Hoorn Krabbendijke: N. L. Schrijver en kleinkinderen De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op woensdag 19 mei om 14.00 uur vanuit 'De Rancke'. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Noord te Goes. Bezoekuur van 15.00 tot 15.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Tot onze diepe droefheid is geheel onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder MARIE DIJKSTRA weduwe van Wilhelmus Giezen op de leeftijd van 78 jaar. A. W. Giezen W. Giezen A. G. Giezen-Melis Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 15 mei 1976 Vlissingsestraat 82 Correspondentieadres: W. Giezen. Essenburgstraat 95b. Rotterdam. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, van Dishoeckstraat 10. Vlissingen. Bezoek J:- a.s. van 17.30-18.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 20 mei 1976 om 13.30 uur op de alge mene begraafplaats te Oost-Souburg. Vertrek van huis om 13.15 uur Geen bloemen Heden overleed nog onverwachts onze lieve zuster, schoonzusteren tante ELISABETH JOZINA DUSTE in de ouderdom van 89 jaar Fam. Jonker-Duste Fam. Duste-T-'otebcom Fam. Neijssen-Jansen Oostburg. 15 mei 1976 De bepafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 mei 1976 te 15.00 uur op de algemene be- graatplaats te Oostburg. vanuit het bejaarden centrum 'De Burght' te Oostburg. Correspon dentieadres: G. Neijssen, Dorpsstraat 47. Bres- kens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4