wij bli jven groeienwaarom groeit u niet mee?wij hebben plaats voor: verder kunnen wij plaatsen zittingsavond General Electric Plastics B.V coupon ervaren chemisch operators utilities operators extruder operators proces kontroleurs meet-en regeltechnici maintenance technicians wat hebben wij u nog meer te bieden, behalve plezierig werk en een sublieme woonomgeving 1 1 i 1 I i i ft0 - GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V., houdt zich in Nederland ondermeer bezig met de fabrikage van zogenaamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. operators (in 4-ploegendienst) Ilun taak zal bestaan uit het bedienen en kontroleren van de proces installaties in onze monomeer- en polymeer bedrijven. De mogelijkheid bestaat om na enige tijd een leiding gevende funktie te gaan bekleden. U kunt chemisch operator worden als u naast enige jaren ervaring ook beschikt over de opleidingen: - LTS/MTS (procestechniek of gelijkwaardig) - Bedieningsvakman AofB (Vapro/PBNA) of scheeps- werktuigkundige VD (in 4-ploegendienst) Hun taak zal bestaan uit het bedienen van ketelhuis installaties en afvalwater-behandelingsinstallaties, li kunt utilities operator worden als u naast enige jaren ervaring in soortgelijk werk ook beschikt over een opleiding op: - MTS-niveau of in het bezit bent van het diploma scheepswerktuigkundige VD. (in 4-ploegendienst) Hun werkzaamheden zullen liggen binnen de: Extrusie- en Kleurafdelingen en bestaan uit het bedienen van de apparatuur (mengers, extruders e.d.die gebruikt worden voor de fabrikage van de zogenaamde "Engineering Plastics" Noryl en Lexan. U kunt extruder operator worden als u beschikt over de opleiding LTS (elektro en/of metaal). Vereiste minimumleeftijd is 18 jaar. (in 4-ploegendienst) Hun taak zal bestaan uit het verrichten vafa routine analyses ter kontrole en begeleiding van de fabrikage. U kunt proces kontroleur worden als u naast enige jaren ervaring ook beschikt over het diploma H.B.O. -A of studerende bent daarvoor of een gelijkwaardige opleiding bezit. (in dagdienst) Hun werkzaamheden bestaan uit onderhoudswerkzaamheden in de afdelingen Extrusie, Verpakking en Laboratoria. Het werk richt zich op het gebied van pneumatische/elektronische instrumentatie. U kunt meet- en regeltechnicus worden als u naast tenminste 5 jaar ervaring ook beschikt over een opleiding op: -MTS-niveau met applikatiekursus meet- en regeltechniek/ Bemetel. (in dagdienst) Hun taak zal o.a. bestaan uit het repareren van centrifugaal pompen, mechanical seals, plastic-lined leidingen en glass-lined vaten. U kunt maintenance technician worden indien u naast enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie in de petro/ chemische of zuivelindustrie ook beschikt over een op leiding op: MTS-niveau of gelijkwaardig. o Een goed basissalaris, dat kan worden verhoogd met een bedrag dat afhankelijk is van opleiding en ervaring. Ploegentoeslag van 28-i\ voor de funkties in 4-ploegen- dienst. Minimaal 20 dagen vakantie. vakantietoeslag. Een dertiende maand uitkering. Premievrij pensioenfonds. En verdere uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Huisvesting Bergen op Zoom en omgeving is een ideale streek om te wonen. Als u moet verhuizen, dan helpen wij u graag bij het vinden van een passende woonruimte. U kunt dan tevens gebruik maken van onze verhuiskostenregeling en de regeling in de tegemoetkoming van herinrichtings kosten. Uiteraard bent u van harte welkom op onze zittingsavond op 18 mei a.s. in het Grand Hotel Brittania, Boulevard Evertsen 44. Vlissingen van 19-21 uur in de serre-zaal. Indien u geïnteresseerd bent in een van de bovengenoemde funkties, dan leunt u uw sollicitatie sturen naar de Afdeling Personeelszaken van ons bedrijf. Postbus 117. Bergen op Zoom. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen van de Heer J.D. Fousert van de Afdeling Personeelszaken, telefoon 01640-32332. Bij uw sollicitatie zal rekening worden gehouden met de door u gemaakte vakantie afspraken. Natuurlijk kunt u voor méér informatie ook gebruik maken van deze coupon •Ja, ik wil graag iets meer weten over de mogelijkheden die General Electric Plastics B.V. mij te bieden heeft. We ijs Naam. Straat PlaatsTelefoon. Opleiding Huidig beroep Leeftijd. Ik ben geïnteresseerd in de funktie van. Deze Coupon kunt u in een enveloppe zenden aan: GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V. ANTWOORDNUMMER 288 BERGEN OP ZOOM U behoeft geen postzegel op te plakken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10