Je raakt langzaam maarzeker, te laag verzekerd ons nieuwe info-centrum staat voor u open Spaar tijd, win gezelligheid als 't gaat om dingen-in-huis van'thof Rabobank Q luxe woningen in Gravenpolder te huur v.a.(S20; per maand 16 hopman! Nog slechts enkele premiewoningen in Heinkenszand te koop v.a. f 93.700.- v.o.n. Korstanje Goes interbouw-zeeland b.v. Geef eerst uw ogen de kost bij massee Waar en wanneer? PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 MEI 1976 TT .-•4^-T -t In 's-Gravenpolder, in het uitbreidingsplan "Buitenleven' worden 22 luxe huurwoningen gebouwd. Deze woningen bevatten, naast een flinke voor- en achtertuin, een ruime hal met toilet, grote Z-vormige woon-eetkamer met aansluiting voor telefoon en centraal antenne systeem, luxe Keiler-keuken met r.v.s.-aanrecht (dubbele bak), 3 flinke slaapkamers, badkamer met ligb'ad en extra douche, grote open zolder. De keuken is voorzien van een mechanische ventilatie. De woningen zijn voorzien van een c.v.-gasinstallatie. goed onderdak „da* 1n Heinkenszand (gemeente Borsele) worden 18 premie-eengezinswoningen gebouwd. Hiervan zijn nog slechts enkele woningen te koop. Koopprijs v.a. f 93.700.- vrij op naam. Geen notariskosten en geen makelaarscourtage iVAOP Houtkaai 5a Postbus 326 Middelburg Tel. 01180-29053* n Zoelermeer, Alkmaar en Oegstgeest Telex hoofdkantoor Zoetermeer 33363 Tel. na kantoortijd 01107-489 TE KOOP IN WESTKAPELLE: Aan de Parkweg, nabij Prelaatweg/Provincialewog Semi Permanente bungalows, enige minuten lopen van het strand verwijderd, in exclusie! bungalowpark: 3 ty pen, ruime living, moderne architectuur 3 tot 4 slaap kamers. Opp. grond variërend van 950 tot 1260 m7 Direct te aanvaarden Bezoek onze kijkbungalow aan de Parkweg 16 Geopend iedere zatordag van 11.00-16 00 uur Koopsommen vanaf 168.000,- k.k. tot 295.000.- kk Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door onze projectleider de heer Th. J. C. Haverkamp. M makelaardij bv gouda van hogendorpplein 4 I teleloon 01820-20111 Wat betekent nu staat voor Nederlandse Bond van Makelaars in onroerendegoederen NBM. De circa 1300 aangesloten makelaars hebben zich vrijwillig gebonden aan bepaalde gedragsregels, mede in het belang van hun cliënten. ZEEUWS INKASSO-BUREAU verzorgt correct en vakkundig uw ïokasso's, rechtszaken en arbi trages door geheel Nederland en voorts huur-, pacht- en ar beidszaken, informaties, ad viezen en kontrakten Naereboutstraat 21 - Postbus 234 Telefoon 01100-13830 en 13411 Erkend rechtskundig adviseur Praktizijm en gem. deurwaarder In de praktijk is het vaak zo, datje een verzekering afsluit op f de inboedel of op het woon- *4. huis en daar blijft het dan bij. De jaren verstrijken, je bezit groeit en de waarde daarvan wordt groter en groter. Maar die eenmaal afgesloten verzekering groeit niet mee. Daar schuilt een reëel gevaar in, u raakt op die manier namelijk te laag verzekerd en dat kan erg vervelende konsekwen- ties hebben. De Rabobank heeft een verze- kering, die een effektieve be- ij beveiliging vormt tegen het gevaar van te laag verzekerd ge raken: De inboedelverzekering gi~ en opstalverzekering Sjb op indexbasis ==- Natuurlijk werkt een der gelijke verzekering eerst goed, als de verzekerde som van het begin af juist is vastgesteld en aangepast wordt bij aanschaffing nieuwe inboedel of bij verbouwing. Bij de Rabobank ligt een stuk zekerheid voor u klaar s 0 een handige inventaris- lijst, om te. voorkomen dat I er iets over het hoofd ge- f zien wordt bij het bepalen p van de waarde. Bij deze verzekering wordt het verzekerde bedrag jaar lijks automatisch aangepast op basis van het indexcijfer van het Centraal Bureau voor de Statistiek. die inventarislijst krijgt u gratis. Wist u trouwens dat de Rabobank uw hele verze keringspakket gratis door licht? Zodat u precies weet wat uw verzekeringen waard zijn. Dus wel de moeite waard om eens met uw polissen bij ons langs te komen! geld en goede raad Let op de kleintjes Wanneer straks, op maandag 17 mei, ons nieuwe kantoorpand in Goes aan de Oostsingel 170-172 officieel in gebruik zal worden genomen, staan wij daar met ons info-centrum ook graag voor open voor: alle informatie over de woningprojekten in Zeeland van Interbouw-Zeeland zélf en van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten; betrouwbare woningfinanciering naar maat: speciale verzekeringen onder zeer gunstige kondities. bemiddeling bij koop en verkoop van bestaande panden; alle denkbare informatie (ook in de vorm van boeken, tijdschriften, brochures e.d.) over alles wat met bouwen en wonen in de ruimste zin te maken heeft. Profiteer mee van de deskundigheid van dè eigen huis-specialisten in Zeeland en kom eens praten. De deur van ons info-centrum staat gastvrij voor u open... info-centrum goes 't Is niet meer nodig om winkel-in, winkel-uit te gaan als u zich goed wilt oriënteren op de eigentijdse mogelijkheden om uw huishoudelijk werk te veraan- genamen-en uw woongerief te vervolmaken. Of 't nu gaat om uw keuken of uw badkamer, een plavüizenvloer of de gezinswas, de verwarming of 't diepvriezend tegendeel - de meeste en de beste ideeën doet u onder één dak op in de grootste en modernste toonzaal in uw omgeving: die van Massee. Die is opgebouwd uit een aantal aantrekkelijke showrooms en meet maar liefst 1000 m2. In een gezellige en ontspannen sfeer kunt u hier kiezen en bestellen wat u, als u er aan toe bent, via de erkende vakhandel geleverd krijgt. Want leveren doen wij uitsluitend via die erkende vakhandel. En dat kan dan verbluffend snel, doordat wij het merendeel wat wij tonen in voorraad hebben. U kunt gerust uw kinderen meenemen, ook als die nog klein zijn, want er is een leuke crèche waar ze zich kostelijk zullen vermaken. Toonzaal Massee, Geopend: dagelijks van 9 tot 17 uur, donderdagavond van 19 tot 21 uur, zaterdag van 10 tot 13 uur. Royale parkeergelegenheid. U kunt dus altijd komen. apparaten - gereedschap pen voor huis, garage en tuin - klein-huishoude- lijke apparatuur- elektrotechnisch installatiemateriaal. Aanbouwkeukens en inbouwapparaluur.o.a. IS kompleet-ingerichte aanbouwkeukens van gerenommeerde huizen als Rose, Siematie en Falke met inbouwappara- tuur van Nefco.Siemens. C.aggenau en Alles voor badkamer, ..wasplaats" en toilet, van eenvoudig tot't meest luxueuze. Zo ziet u een aantal „baden-in- weelde-badkamers" en een veelheid van frans-charmante, hand beschilderde sanitaire accessoires van o.a. Herbeau. Voor vloer of wand, in allerlei maten en motie ven en afkomstig van de beste keramische centra in Zwitserland, Italië, Duitsland. Frankrijk, Portugal en Nederland. Een grote koiiektie open haarden met o.a. rijke keus uit zgn. voorzet- modellen - erg handig en erg 'in' omdat er niets in huis hoeft te worden uitgebroken. kadoboetiek met o.a. diverse badstoffen, badmatten en allerlei accessoires voor badkamer en keuken. en verder cv-apparatuur en andere verwarmings- Dr. A. F. Philipsstraat 11. Goes. Tel.01100-14 9 20

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 16