Ivo Wouters hoopt op nieuwe kans voor Zeeuws team Derde zaalhandbaltoernooi van Volharding met sterkere deelname Recordaantal deelnemers aan Nacht van Zaamslag Sparen bij de Amro Bank (gl Doen! Nu ook veldkorfbalstrijd Zeeland - Vlaanderen ANDRE LOUWEN KAMPIOEN TAFELTENNIS VAN MIDDELBURG VOORRONDE VOOR SCHOLIEREN- ATLETIEK Diskwalificatie Hun! gehandhaafd Steen A strijdt om titel van district Zuid Selectie voor het Zeeuws jeugdteam Oostburg II promoveerde DONDERDAG 13 MEI 1976 KOEWACHT - De Zeeuwse voet- even van te kijken", bekent Ivo, „Er balwereld heeft er sinds kort weer kwam een brief bij me thuis waarin een nieuw talent bij: door de re- een Zeeuwse selectie was gekozen cente successen van Koewacht in met een aantal namen waar je ei- de vierde klas trad de naam van genlijk nog een beetje tegen opkijkt. Ivo Wouters dit jaar veelvuldig op Ze hebben echter afgelopen zater- de 'voorgrond. Ivo Wouters, in dag zonder my gespeeld tegen Koewacht wordt door iedereen 'De WHS. Ik had net de week daarvoor Wuter* genoemd - is pas 18 en hij bij m'n baas vrij gevraagd voor een had door zijn regelmatige produk- oefenwedstrijd met de jeugdselectie. tie een belangrijk aandeel in het Ik kon gelijk de week daarop weer kampioenschap van Koewacht. Hij geen vrije dag vragen en daarom kwam voortdurend in het nieuws moest ik afbellen. Het was natuur- inet spectaculaire doelpunten, lijk een teleurstelling, maar ik hoop waar meestal een onnavolgbare so- er een volgende keer wel bij te zijn." listische aktie aan voorafging. Zijn Ivo Wouters heeftt evenals heel wat slungelachtige manier van spe- Koewacht trouwens ontzettend len doet soms nonchalant veel te danken a maar insiders weten wel beter. Ivo irainer Levien Dieleman: Lcvicn Wouters is een eerzuchtige voetbal- heeft er verschrikkelijk veel aan Ier, die in zijn sport best wat meer gedaan om Ivo wat kollektiever te wil bereiken. Hij heeft het bij laten spelen. Nu nog zegt de trainer Koewacht uitstekend naar de zin, over zijn talentvolle rechtsbuiten: maar als hem ooit de kans wordt j Hij doet het soms nog te veeI al_ geboden om hoger te spelen zal hij ieen. Dat komt niet omdat Ivo te die met beide handen aanpakken. 'De Wuter' heeft voorlopig nog geen zelfzuchtig is. Belist niet, maar als hij eenmaal aan een rush begint, ziet hij niemand meer. Het is dit gelegenheid gehad om zijn talent jaar nog meer dan eens gebeurt dat buiten Zeeland te etaleren. Hij kijkt hij in een veel slechter positie dan enigszins begerig naar andere Zeeuwse jongeren, die uitnodigin gen van profclubs ontvangen om een testwedstrjd te spelen. „Vorig jaar is Kemzeke wel bij me geweest maar ik ga beslist niet weg bij Koe wacht om ergens anders op een zelfde niveau te spelen", benadrukt een ploeggenoot toch nog op doel wilde schieten. Dan vlieg ik uit mijn dug-out en ik schreeuw hem toe dat hij zo'n bal af moet geven maar ik realiseer me op dat zelfde moment dat Ivo dat Ivo dat niet eens had gezien." Het is echter vooral dit jaar al ont- Ivo. Die belangstelling kan echter zettend veel beter gegaan en zijn nooti meer zo lang op zich laten - - wachten. Zeker nu Ivo waarschijn lijk op korte termijn door zijn slec- tie voor het Zeeuws elftal met en kele profclubs wordt geconfron teerd. Verrassing Die verkiezing voor het Zeeuws elf tal kwam voor Ivo Wouters als een volslagen verrassing. Eerst speelde hij zich vrijwel moeiteloos bij de laatste 16 voor de jeugdselectie die op hemelvaartsdag naar het vier- bondentoernooi gaat en vervolgens kwam die uitnodiging voor het 'echte Zeeuws elftal', zoals Ivo Wou ters dat noemt. „Ik stond er wel leeftijd in acht genomen verwacht Levien Dieleman volgend jaar nog een veel beter seizoen van Wouters. Die niet altijd correcte manier van spelen tegenover zijn ploeggenoten maakt Ivo Wouters in Koewacht echter niet minder populair. Als hij, zoals in de in het besüssende duel tegen Hoofdplaat, na een gemiste kans weer eens uitpakt met een schitterend doelqnt vergeet men maar al te graag de gemist kans die eraan voorafging. 'De Wuter' is nog maar 18, zegt één van zijn suppor ter, „en hij moet het één en ander leren, Je moet maar eens kijken als hij wat ouder is, dan wordt hj voor Koewacht onmisbaar. ZIERIKZEE - De Zierikzeese sport vereniging Delta Sport hield een voorronde-atletick wedstrijd in het kader Scholïerenatletiek KNAU 75 jaar. Deze wedstrijden gaven de .scho lieren die bij de eerste zes eindigden het recht tot deelname aan de regio finale op zaterdag 19 juni te Hulst. Degenen dig daar in Hulst bij de eerste drie eindigen mogen naar de landelijke finale, die op 18 september op Papen dal gehouden wordt.Voor de wedsttrij- den in Zierikzee. bestemd voor 13- en 14 jarigen, was een vijftigtal scholieren ingeschreven voor velerlei atletiek- nummers. De belangrijkste uitslagen luiden 80 meter meisjes: 1 Tonny Dekker, Huishoudsch, 11.6 sec: 2 Lies v. Vossen, Huishoudsch 12 sec.: 3 The v. d. Werf, Huishoudsch. 12 sec. 80 meter jongens: 1 Martin Jonker, Rijks Scholen Gem, 11.3 sec; 2 Cor de Jonge, RSG 11,5 sec; 3 Herman Gast, RSG 11.9 seec. 1000 meter meisejs: 1 Lieske v. d. Velde Chr. Mavo 3.59 min; 2 Nicole v. d. Sneppen Chr. Mavo 4.11.5 min. 1500 meter jongens: 1 Bas v. d. Steeg, RSG 5.29.2 min. Kogelstoten jongens: 1 Erik de Bruyn RSG 7.74 m. Kogelstoten meisjes: 1 Maija Hart, Huishoudsch. 4,86 m.Verspringen meis jes. 1 Tommy Dekker, Huishoudsch. 3,84 m; 2 Lianne Boot RSG 3,80; 3 Rianne v. Dreven Huishoudschl 3,79. Verspringen jongens: 1 Martien Jonker RSG 4,63 m; Hoogspringen meijes: 1 Lies v Vossen Houshoud Sch. 1,25. 2 Thea v d. Werf Huishoudsch 1.20, 3 Lucienne v. d. Heide RSG 1,20 m. Hoogspringen jongens: 1 Herman Gast RSG 1.30 m. Estafette 6 x 80 m meisjes 1 Huishoudsch 1.18.6 min, 2 RSG 1 21. Estafette 6 x 80 m jongens: 1 Rijks scholengemeenschap 1.13 min. Na afloop van deze wedstrijden, die onder hoge temperaturen afgewerkt moesten worden, waardoor de presta ties wel wat gedrukt werden hield s.v. Delta Sport nog onderlinge clubwed strijden voor A- en B-junioren en se nioren. De opkomst was erg goed het was erg gezellig, er sneuvelde niet één clubrecord Enkele uitslagen van de scholierenwcd- strijd te GoesVerspringen meisjes: 1. Sabine de Vriend 4.10 m. 2. Coar de Klerk 3.68 m. 3. Jacq Proost 3.54 m. Verspringen jongens: 1. Kees Goossen 5.31 m, 2 Mark v Nieuwen- huizen 4.78 m, 3. Leon Verschure 4.22 m. Hoogspringen meisjes: 1. Machteld Speller 1.30 m, 2. PiaVerstelle 1.10 m. Hoogspringen jongens: 1. Sietse Hoeksma 1.35 m, 2. Jan W. Meeuwse 1.30 m, 3. Niek v d. Houten 1.20 m Speerwerpen jongens: 1 Peter Vuljk 28.23 m. 2. Gert Jan Nijsse 24,47 m. Kogelstoten meisjes: 1. Machteld Speller 9.75 m. Kogel stoten jongens: 1. Aernout v. d. Heuvel 8.61 m, 2. Gert Jan Nijsse 8.43 m. 80 METER meisjes: 1 Sabine de Vriend 12.0, 2. Ingrid Koene 12 3, 3. Jac. Proost 12.6. 80 meter jon gens: 1. Mark Nieuwenhuizen 10 1. 2. Jakko Mathijsse 10.9, 3. Aernout v. d. Heuvel 11.0. 1500 meter jongens: 1 Keesde Munck 5.25.5, 2 Kees Goossen 5.25.7, 3 Peter Vuick 5.25.9. 1000 meter meisjes: 1. Pia Verstelle 4.00.3, 6 x 80 meter estaffette: 1. Chr. Lyceum 1 13.8 SOUBURG - Na de micro-wedstrijd tussen Zeeland en Vlaanderen die in het winterseizoen door het Souburgse Zuidwesters werd gehouden spelen nu de velkorfbalploeg van beide streken zaterdag tegen elkaar, waarmee er verder wordt gewerkt aait de vroegere traditie. De wedstrijd wordt gespeeld in het Belgische Zelzate en begint om 15.30 uur. Als voorwedstrijd speelt de jeugd van Vlaanderen tegen de jeugd van Antwerpen. Deze wedstrijd begint om 14.00 uur. Voor de Zeeuwse ploeg zijn de volgende spelers en speelsters uit genodigd: Swift. Marijke" Meliefete-de Zwart; Margreet Gast; Lejo de Hond; Piet van Keulen. Tjoba. Nel Philipse- Braam; Carla Grim; Ger Philipse; Hans de Schipper; Animo: Mattie de Groote-Crucq; André Filius; Zuidwes ters: Tineke Stubenitzky; Johan van .Sluiis. reserves: Hennie de Nooijer- Doeland(Animo) en Chiel van Schijn- del (Zuidwesters. Het team van Bel gisch Vlaanderen zal bestaan uit spe lers en speelsters van: Rapid, Neerlan- dia en Canda. Een opstelling van Vlaanderen is met bekend. MADRID - De comissie van beroep van de Spaanse automobihstenbond heeft de diskwalificatie van de Brit James Hunt gehandhaafd, onlangs winnaar van de grote prijs van Spanje, werd uit de uitslag geschrapt omdat zijn wagen niet voldeed aan de nieuwe voorschriften van de internationale sportcommissie, GOES - Het draaiboek voor het derde internationale zaalhandbal toernooi van de Goese Sportvereniging Vol harding is rond. De laatste beslissende financiële duw in de goede richting kwam van de Goewe bareigenaar Jan Luyck, die met de adoptie van TSV Butchbach er voor zorgde, dat een toernooi van grote sterke als dit nug meer armslag heeft gekregen. Deze Duitse ploeg die uitkomt in de hoogste afdeling vormt een grote trekpleister voor het Zeeuwse hand bal publieek. Henk Nelisse. het enige niet- Volhardinglid. dat samen met Lou Traas. Nico Nieuwdorp, Theo van de Velde Cor Dagevos en Leen Korstanje in het organisatiecomité zit. liet weten dat er bijzonder veel animo is voor dit zaalhandbalevenement. Een gebeuren dat in Zeeland en ver daarbuiten bij zonder wordt gewaardeerd om zijn sfeer en sportiviteit maar nog meer om de deelnemende teams. Ook dit jaar was de inschrijving bijzonder groot, iets dat nog eens duidelijk wordt geac centueerd door hel feit. dat hel toer nooi op papier reeds vol was toen de mededeling in het bondsblad verscheen Hoewel de organisatie met de deelne mende teams van vorig jaar in principe een overeenkomst had gemaakt om ook nu mee te doen. is toch gekozen voor een nog sterker deelnemersveld. Naast 3 hoofdklassers uit Nederland ko men Olse Merksem en Butzbach uit de hoogste klas van respectievelijk Belgié en Duitsland. Voor een jaar van voor bereiding ls dit dan ook loon naar werken verzekert Nelisse. die niets dan lof heeft over de inzet van de mensen uit Zeelands kleinste handbalvereni ging. Samen met dit internationale toernooi valt ook de verjaardag van deze vereniging, die namelijk tachtig jaar geleden werd opgericht. Mede hierdoor hebben de Goese sportraad en de Zeeuwse sportraad een bijdrage verleend die hard nodig was om dit gi gantische evenement tot stand te brengen. Volharding is verzekerd van voldoende scheidsrechters: door een persoonlijke benadering er in geslaagd om drie koppels naar Goes te halen ls de club onder wie G. Houtbraken en G. van Ham. die als secheldsrechters reeds enkele Europacupwedstnjden en interlands achter hun naam hebben staan. Uit de Westhoek van Nederland verder de arbiters Bayens en Pot vooral bekend bij die ploegen, die in de landelijke le klas spelen, alsmede het Zeeuwse duo Theo Jansen en Glel Nor- tier uit Vllissingen. Kanshebbers Tot de kanshebbers dit jaar behoort zonder meer titelverdedigiger Duy- vest/W. Hermes. die volgens trainer Dik Stam geheel compleet naar Goes zal komen om daar reeds de basis te leggen voor het komende zaalhand balseizoen waarin een poging zal worden gedaan om in aanmerking te komen voor een plaats in de Europa cupwedstrijden. Duyvest/W Hermes dat in poula A is; ingedeeld met Stratum Meteoor. mauw Wit, de nieuwkomer op dit toer nooi en Olse Merksem. krijgt het ln de eindronde waarschijnlijk op tenemen tegen TSV Butzbach. De Duitsers zijn vast van plan om hier tijdens hun eer ste Zeeuwse optreden spectaculair werk te laten zien. want de voorberei ding van deze ploeg wordt er speciaal op afgestemd Butzbach krijgt het in de poule wedstrijden op te nemen tegen Mora/Swift en het Middelburgse EMM, die samen met Volharding de B poule vormen. Na afloop van de wedstrijden ls er voor de gasten en voor de scheidsrechters nog een maaltijd Bovendien is er ln tegenstelling tot de traditionele vaantjesuitrelklng aan de verenigingen nu eens gedacht aan de trainers die na afloop evenais de scheidsrechters een bijzonder aanden ken krijgen, iets waarover we uiteraard niet verder kunnen uitweiden. De wedstrijden ln de Goese sporthal de Bevelanden, beginnen op hemels- vaartsdag om 10.00 uur, waarna de fi nales om 17.00 uur beginnen. Maandagavond tussen 19.30 qn 20.20 uur zal worden bekend gemaakt wie door de betaalde voetballers als beste en slechtste scheidsrechter worden be schouwd. FC Avondrood hield een verkiezing en zal de uitslag van de stemming van 400 contract-spelers be kend maken in zijn tv-uitzending van maandag 17 mei. MIDDELBURG - de strijd om de Mid delburgse tafeltennistitel in de hoog ste klas, de B-C klas enkelspel is zoals verwacht gegaan tussen de beide lan delijke spelende MZ-spelers Koen de Vries en André Louwen. De Vries had de finale bereikt via overwinningen in de poule op Jan Peter Goossens (Zand) en Jo Kleinepier (MZ), daarna Peter Slagter en Wim Wegman de daarop volgende slachtoffers waren. De als tweede geplaatste André Louwen ontmoette op zijn weg naar de eind strijd achtereenvolgens Peter Francke (Laurens) en Ed de Poorter (MZ), Eddy Verkaart (MZ) en in de halve finale Willem Jan Duininck (Laurens). De in de best of five gespeelde finale bood een aantrekkelijke partij aanval lend tafeltennis tussen twee spelers die MIDDELBURG - Zondagmiddag moet hoofdklas-kampioen Steen Al de strijd aanbinden met de Brabantse jeugdkampioen Wilhelm in a uit Den Bosch met als inzet het districtskam pioenschap Zuid I voor geselecteerde jeugd en een plaats bij de Nederlandse kampioenschappen, die op 29 en 30 mei in Zeist worden gehouden. De wedstrijd om het districtskam pioenschap wordt gespeeld op zondag 16 mei, aanvang half drie, op het ter rein van de vereniging Alliance te Roosend aaL Indien de wedstrijd na 90 minuten speeltijd in een gelijke stand eindigt, wordt de wedstrijd met 2x15 minuten verlengd en indien het dan nog gelijk is worden strafschoppen ge nomen. De "Brabantse kampioen heeft met een daverende 6-1 overwinning op de PSV-jeugd (de laatste twee seizoe nen kampioen van Brabant en dis trictskampioen) het Brabantse kam pioenschap behaald. elkaar spel uiteraard goed kennen. Ti telverdediger Koen de Vries begon via 21-12 met een lichte voorsprong die echter in de volgende ronde teniet werd gedaan door een forse 10-21 score van Louwen. Laatstgenoemde drukte door in dë derde game en bracht via 20-22 de stand op 1-2 waarna de Vries met een uiterste krachtsinspanning (22-20) er voor zorgde dat de vijfde game de beslissing zou moeten bren gen. Dit gebeurde nu ten voordele van de jonge André Louwen (16-21) die hiermee voor de eerste maal de Mid delburgse titel op zijn naam schreef, Het gevecht om de eervolle derde plaats leverde in de derde game een overwinning op voor Wim Wegman ten koste van Duininck. Het kampioen schap in de E-enkelklas betekende één der weinige prolongaties van het Mid delburgse titeltoumooi. Met succes vist namelijk Kees Vogel (Laurens) zyn reeds vorig jaar veroverde le plaats te verdedigen waarbij hij uit een veld van 30 deelnemers in de halve fi nale eerst in drie games zijn clubge noot John van Veen klopte. De finale werd weer een volkomen StrLaurens- aangelegenheid want Karei Smet nam in de andere halve eindstrijd in twee games afstand van Peter Boon (Zand) zodat het eindduel ging tussen Vogel en Smet waarbij zoals gemeld met 22- 20, 16-21 en 22-20 Vogel als eerste kon finishen. John van Veen completeerde de St. Laurens-heerschapplJ in deze klas door de derde plaats voor zijn re kening te nemen ten koste van Boon. BLESSURES EDSTR0M EN DAHLOUIST EINDHOVEN - Peter Dahiqvist en Ralf Edström, de twee Zweedse inter nationals, hebben bij de wedstrijd Zweden-Denemarken blessures opge lopen. Edström heeft last van een spie- raandoening in het linkerdijbeen. Dahiqvist heeft een knieblessure. Ma nager Ben van Gelder van PSV is, om begrijpelijke redenen, bijzonder onge- van der Hooft (Temeuzen, lukkig met de situatie. „PSV ECH TER," ZEI HLJ. ..kan er niets aan doen. MIDDELBURG - Het Zeeuws jeugd- voetbalelflal (spelers tot 19 jaar) is nog steeds niet definitief samenges teld. Vrijdag wordt in Kloosterzande weer een selektiewedstnjd gespeeld U-gen dezondagvierdeklasserHontenisse. De wedstrijd begint om half acht. Afde- lingsoefenmeester Jo de Waal heeft de volgende spelers voor deze wedstrijd geselekteerd: Rob WLeland (Axel), Hans de Roover CVllssingen), Guldo Snauwaert (Aardenburg). Tobi Slab- bekoorn (Kloetlnge), Frank Lammens (HW). Rudi Lopple.s (Zeeland Sport), Adrie van de Parel Krabbc-ndljkej, Alex Dehulster (Temeuzen), Frans van der Peijl (Temeuzen;. Theo Hanny AZWi Dick de Pooter (Axelj, Paul Peter de Waard (Kapellen. Johnny Tahaparyj Middelburg*. Ivo Wouters (Koewacht). Scheidsrechter Is G. de Schepper en Raymond Gameau, de minister van als grensrechte.-:, '.reden op W. de financiën van Quebec heeft dinsdag Rooze en E. Mariens. Na deze wed- tijdens een parlementsvergadering strijd speelt het Zeeuws Jeugdelftal nog aangekondigd een lening op middel- in en tegen Hoek, dit alles ter voorbe- lange termijn te zullen uitschrijven ten reiding op het Vierbondentoemool, dat einde het verlies van de olympische op hemelvaartsdag in Terheijden zal spelen te kunnen opvangen. worden gehouden. ZAAMSLAG - De negen Nacht van Zaamslag is in tegenstelling tot vorig jaar beslist niet makkelijk geweest: de in twee delen gekapte route was bijzonder zwaar, vooral de eerste. Verdeeld in een A-. B- en C-klasse gin gen voor de Nacht van Zaamslag bijna honderd equipes van start. Voor de Een kleine controle voor de start. (ADVERTENTIE) Eigen Huis Spaarpian. Spaar Plus Boekje. Wie bij de Amro spaart voor een eigen huis krijgt niet alleen de hoogst mogelijke rente, maar heeft bovendien de mogelijkheid om het gespaarde bedrag direct op te nemen. Alleen als u het bedrag binnen één jaar of voor een ander doel opneemt betaalt u 2% opnamekosten. Extra voordeel: koning op de afsluitprovisie bij een Amro Woninghypotheek. Profiteer van de hoge zo'n Amro Spaar Plus Boekje opleven, 't Is altijd mogelijk om het geld direct op te nemen. U betaalt dan 1% opnamekosten. Voor trouwe spaarders is dit een zeer gunstige spaarvorm. Kunt u uw geld vastzetten, dan zijn er spaannogelijkheden waarbij de rente kan oplopen tot 7\~' organisatoren een record, zelfs in dubbel opzicht. Naast het rocord aan tal deelnemers was het ook nog niet eerder voorgekomen dat er zoveel deelnemers van buiten de provincie naar Zaamslag waren gekomen. „Dat komt vooral", zo vertelde Siem van Hoeve, „omdat deze wedstrijd meetelt voor het kampioenschap van RAC-Zuid. Hiervoor komen ieder jaar slechts tien wedstrijden in aanmer king. Voor veel équipes is het dus van belang om hier deel te nemen, althans zij, die serieus voor dat kampioen schap rijden. Hier zijn dus voor hen punten te verdienen." Het eerste gedeelte zou voor veel deel nemers een groot aantal strafpunten opleveren. Hetgeen dan weer als een verdienste moet worden gezien van de uitzetters, die toch ieder jaar weer iets nieuws moeten verzinnen om het de deelnemers lastig te maken. Tijdsver schillen van een half uur en drie kwar tier waren normaal en dat bleek vooral bij de controlepost bij garage Den Ou den aan de Industrieweg. MIDDELBURG - Het zondagafdelingsvoel- bal is helemaal afgewerkt. Met name de promotiewedstrijden voor twee plaatsen in de tweede klas waren nog van belang. Terhole was al zeker en nu is dan kaj een 9-2 overwinning in Groede ook Oostburg 2 ge promoveerd. In de andere promoüecompen- ue gaan Walcheren 3 en SVOWK over. Wal cheren 3 won de laatste wedstrijd met 5-2 ven Hansweertse Boys 2. Promotiecompetitie 3e klas (ABC), oostburg 2 2 2 0 0 4 10- 2 terhole 1 2 10 12 5-1 Groede 1 2 0 0 2 0 2-14 Promotiecompetilie 3e klas (DEF). Walcheren 3 2 1 1 0 3 5-3 SVOWK 1 2 0 2 0 2 1-1 Hansw.Boys2 2 0 1 1 1 2-5 3e klas C: Middelburg 9-Slulskil 3 7-1. 20 16 3 1 35 70-33 20 13 4 3 30 63-28 20 11 4 5 26 76-33 20 9 6 5 24 72-38 20 9 2 9 20 55-46 20 9 1 10 19 52-46 20 8 3 9 19 39-63 20 5 8 7 18 36-36 20 6 3 11 15 43-61 20 5 4 11 14 46-56 0 20 0 21-137 Groede 1 Aardenburg 3 Breskens4 Middelburg 9 Scboondljke 3 Oostburg 3 Philippine 3 Hoofdplaat 3 Sluiskil 3 IJzendiJke 3 Corn.Boys4 20 3e klas E: Lewedorpse Boys 3-Luctor 3 0-0. l/i; icnie Kun upiupcu lül Hansw.Bovs I Robur2 Goes 3 Walchren4 Jong Ambon 4 VlissingenT Luctor3 Zeelandia Lewed-Boys 3 Zeel-Sport 6 Zeelandla 5 Patrijzen 4 22 19 22 14 22 15 22 10 22 11 22 9 22 8 2 39 94-19 7 1 35 61-16 3 4 33 64-24 9 3 29 56-39 3 8 25 76-53 2 11 20 47-54 4 10 20 28-32 5 10 19 48-50 5 10 19 40-43 3 15 11 21-65 3 17 7 17-87 22 2 3 17 7 20-90 ca. 354. Frapaiit was natuurlijk ook het zeer fraaie weer tijdens deze "Nacht van Zaamslag". Vooral voor al cüe mensen die de controleposten moesten be mannen of om welke reden dan ook deels in de buitenlucht vertoefden bleef het daarom bijzonder aange naam. Op zaterdag 22 mei zal men tij dens een grote feestavond in restau rant de Huifkar te Absdale de prijzen uitreiken. Deze feestavond begint om 20,00 uur. Uitslag A-klasse: J. Roset - J. van Geel. Krabben rijder.: Flat, 224: 2 M. Koenen - J. Jansen. Gaef um Gaef, Venlo. Opel, 379; 3 J. de Rooy - me vrouw De Rooy. Hertogrijders, Den Bosch, NSU.413; 4 T. van Tiggelen - W. van Tiggelen. ZEVAC. Citroen, 436: 5 M. v. a. Steen - F. Bolder. Kertogrij- ders. Den Bosch. Fiat 442, 6 J. Groen - L. Haber, Baronierijders, Eindhoven, Peugeot. 469: 7 M. IJsebaert - H. Hase- lager, Zevac, Opel. 500; 8 F. Willemse - J. Willemse. Hertogrijders, Flat, 502; 9 B. de Ridder - J. de Ridder. Krabben- rijders. Peugeot, 505; 10 J. Hulst - J.. v. d. Elshout. Baronierijders, Fiat, 523; Overige ZEVAC- équipes: 12 J. Sameel J. Jasperse, ZEVAC. Datsun. 533: 18 R. van Gremberghe - W. Verschaegen, Peugeot, 649: 21 F. Hamelink - J. Cor nells. ZEVAC. Opel 662; 22 F. Kind - W. Suy, ZEVAC. Datsun, 631: 23 E. de Kerf - G. Vonck, Vossenrijders, Hulst. Peugeot, 789; 25 J. Dieleman - B. Loot- ens, ZEVAC. Opel. 895: 26 F. de Doel- der - J. Verduijn, ZEVAC. Volvo, 982. B-klasse: 1 mevrouw Vugths - H. Vughts, Hertogrijders. Toyota 336; 2 P. Jansen - J. Verneuijden. Gaef um Gaef. Fiat, 401: 3 J Adanfc - R. Mendes. Ba ronierijders. Renault. 417: 4 N. Schuurmans - R. Kemna Hertogrij ders. BMW. 421: 5 W. Hak - mevrouw Hak. Hertogrijders. Fiat. 424; 8 F. der Weduwe - W. Bolsens. Vossenrijders, Mazda. 469; 9 A. van Oorschot - T. de Baerdemacker, WZA. Sluis, Mitsibu- schi, 472; 13 L Moens - C. Dekker, ZE VAC, Simca 670; 14 A. de Pooter - C. de Feijter, ZEVAC. Peugeot, 673. C-klasse: 1 C. Bax - T. Versteeg, Baro nierijders. VW. 30; 2 J. van Gerven - F. Jan sen, AA rijders. Opel 30; 3 J. Aers - J. de Butue. WZA. Oostburg. Peugeot, 60: 4 A. van Tufjl - mevrouw Van Tuijl. Hertogrijders. Austin. 60: 5 B. v. d. ThiUaert - W Milderx. Hertoglijders. Austin, 60; 5 B. v. d. ThiUaert - W. Mul ders. Hertogrijders. Ausün, 60; 6 C. v. d. Bilt - H. Buijsse. Vossenrijders, Maz da. 60; 14 D. Willemsen - C. N'ljssen, Temeuzen. Peugeot, 130; 20 B. d'Hooghe - J. Ferket. Zevac. NSü, 292; 21 J. Goosen - J. de Pooter. ZEVAC. Simca. 300; 23 R. v. d. Peijl - H. v. d. Peijl, Temeuzen. Alfa. 300; 25 G. Ver- beeke - E. Avermaete. Sas Van Gent, Simca. 331: 27 W. de Vilder - G. Ferket Vossenrijders. Simca. 337: 28 M. v. cL Voorde - E. Warrens, Hulsi'Ossenise, Simca. 339; 29 C. Bakker - F. Bakker ZEVAC. Peugeot, 346: 30 P. Snoodijk - mejuffrouw J. van Hijfte. ZEVAC. Sim-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 17