Mr. Van Vollenhoven vloog het EZAC-vliegveld bij Axel in Motorkruiser bij haven Breskens uitgebrand Scholstand zou lichte overbevissing verdragen Dertien korpsen bij regionale wedstrijden almanak NOG NOOIT WAS 'T ZO VROEG ZO WARM Vijf processen verbaal bij alcoholcontroles de beste wensen jWgaan vergezeld van bloemen MAANDAG 10 MEI 1976 ALS ONDERDEEL VAN SPECTACULAIRE LUCHTVAARTSHOW AXEL - Onder een uitzonderlijk felle mei-zon en gadegeslagen door een dui zendkoppig publiek heeft mr. Pieter van Vollenhoven zaterdag het vlieg- •veld van de eerste Zeeuwsvlaamse Aeroclub (EZAC) op het opgespoten 'terrein 'Smitschorrc' bij Axel officieel 'ingevlogen'. Met èan de stuurknuppcl do heer H. van der Heyden maakte de •echtgenoot van prinses Margriet een ongeveer vijftien minuten durende .perfecte openingsvlucht in een f\Schleichcr ka 7'. •Die vlucht vormde het hoogtepunt van •de spectaculaire luchtvaartshow die de EZAC op touw had gezet in verband met de opening van het veld en om het tienjarig bestaan te vieren. De Zeeuwsvlaamse zweefvliegers hopen in Axel permanente ruimte te hebben ge vonden nadat ze eerst in Hulst en later in Hoek om uiteenlopende redenen wa ren weggestuurd. Mr. Van Vollenhoven vierde het feest ongeveer twee uur mee. Hij arriveerde rond twee uur zaterdagmiddag met een helicopter en werd op het veld be groet door de commissaris van de ko ningin in Zeeland, dr. C. Boertien, Axel's burgemeester A. de Kam en vooratter J. Doppegieter van de EZAC. Het gezelschap viel een muzi kale hulde ten deel van 'Thalia' uit Axel. In het clubhuis waar zich onder de talrijke genodigden ook gedepu teerde J. Kaland bevond, sprak de heer Doppegieter een kort welkomstwoord. Hij merkte op dat de EZAC, hoewel één van de jongste van de veertig zweefvliegclubs in Nederland, zich nu de luxe kan permitteren om niet alleen in de weekendx, maar ook door de week zweefvliegtuigen de lucht in te sturen. De vereniging beschikt verder over twee vaste instructeurs. In schril contrast daarmee zag de heer Doppe gieter de gang van zaken in de eerste jaren van het bestaan van de club. toen men slechts over een gebrekkige accommodatie beschikte. De voorzit ter prees niet alleen de leden voor hun zelfwerkzaamheid bij de aanleg van het vliegveld in Axel, maar ook het be drijfsleven, scholen en de overheid, die daaraan op de een of andere manier hebben bijgedragen. Geïnteresseerd Het. gezelschap begaf zich vervolgens naar het veld, waar een hele serie zweefvliegtuigen stond opgesteld. Een groot aantal daarvan was zaterdag morgen al aangevlogen vanaf de basis Woensdrecht, waar militaire vliegers een belangrijk onderdeel opeisten van de voorbereiding van de luchtvaarts how. Tijdens de vlootschouwing, met onder anderen ook de heren Boertien, De Kam, Sitter (van de rijkslucht vaartdienst) en Kroes (van de konin- Motorrijder uit de bocht: beenbreuk en hersenschudding KOUDEKERKE - De motorrijder C. S. uit Roosendaal heeft zondagmiddag een beenbreuk en een hersenschud ding opgelopen, toen hij met zijn mo tor op de Ivoudekerkse weg ter hoogte van Der Boede uit de bocht vloog. Hij is per ambulance naar het ziekenhuis in Ylissingen overgebracht. S reed, samen met vijf collega motorrijders. over de Koudekerkse weg richting Vlissingen. In de scherpe bocht bij Der Boede heeft hij vermoe delijk de trottoirrand geraakt. De mo tor schoot de weg af, vloog over de sloot en belandde in de bossen langs de weg. De motorrijder brak daarbij rijn linker onderbeen en liep een lichte hersenschudding op. ADVERTENTIE ZEEUWSE Vakman Daar het fraaie weer van de laatste dagen noodt tot her verrichten van werkzaamheden in de tuin, was die man op de Bevelanden tot de con clusie gekomen, dat het gazon een maaibeurt dringend nodig had had. Hij leende daartoe een grasmaai- machine van een buurman, die in tuinartikelen handelt De maaima- chlne werd motorisch aangedreven en was door het trekken aan een touw aan de praat te krijgen. Nadat de buurman-vakman enkele molen had voorgedaan hoe de helse machine aan de gang ivas ie krij gen. probeerde de man het zelf. Toen het bi] de 40-ste poging niet lukte, er de nodige minder fraaie woorden waren gevallen en heel wat zweetdruppels waren gepe- lengd. vroeg hkde urman opnieuw om te komen helpen. Deze morrelde iets aan een hen- deitje en kreeg het ding direct aan de gang. tot hilariteit van de schare nieuwsgierigen, die zich inmiddels rond het tafereeltje had gevormd. Goes dat er vaklieden zijn Kettingbotsing in Braakman: zware schade HOEK - Bij een kettingbotsing op de provinciale weg Hoek-Biervliel ter hoogte van De Braakman zijn zonda gavond drie auto's zwaar beschadigd en werd er een totaal vernield. De au to's reden in een file toen het ongeval zich voordeed. De toedracht is nog niet geheel duidelijk. Vast staat wel dat E, H. uit Schoten (b) vooraan reed en vanachteren werd aangereden door zijn landgenoot W. J. R. H uit Sint-Catelijne-Waver. Daarop botste weer de auto van J. J. L. uit Terneuzen, die tenslotte werd aange reden door M. P. L, uit Axel, wiens auto totaal werd vernield. De verwon dingen van de inzittenden bleven be perkt tot schrammen en bullen. BIOLOOG J. F. DE VEEN VAN HET RIVO: Zeiljacht op Grevelingen uitgebrand klijke Nederlandse vereniging voor luchtvaart), toonde mr. Van Vollenho ven. die zijn militaire dienst bij de* luchtmacht vervulde, zich zeer geïnte resseerd en deskundig in de zweefvlie gerij. Meerdere malen knoopte hij een gesprek aan met insiders over de ge demonstreerde toestellen, alvorens hij zich in de Schleicher ka 7 hees voor de openingsvlucht- Na afloop daarvan ontving de heer Van Vollenhoven uit handen van de heer Doppegieter nog een aandenken aan de luchtvaartshow in de vorm van een model zweefvliegtuig. De EZAC had overigens het aandeel van de hooggeplaatste gast gelardeerd met een aantal spectaculaire pro grammapunten. Het Pepsi-para-team verzorgde er daarvan eende parachu tisten werden in de lucht gehouden door een rijdende auto. Verder trokken twee parachutisten van het Heineken oara team uit. Texel veel bekijks toen zij op het veld een precisie-landing maakten om mr. Van Vollenhoven de vliegknuppel van de Schleicher te overhandigen. Toen dat achter de rug was leverde de Zeeuwsvlaamse model bouwclub z'n aandeel door met een model-vliegtuigje in de lucht wat stunts uit te halen, terwijl twee lucht- valonnen en hun 'vaarders' enthou siast werden uitgezwaaid toen ze tegen vier uur opstegen van het terrein bij Axel. Op dat moment maakte de heer Van Vollenhoven zich weer reisvaardig. Na zijn vertrek begon het voorvliegen en demonstreren van een groot aantal toestellen, waarvoor vele geïnteres seerden, uit alle delen van Nederland, warm bleken te lopen. Veel aandacht kreeg vooral de Schleicher asw 19. Met dat nieuwe type zweefvliegtuig toonde de EZAC een primeur voor de Benelux. Foto: Mr. Van Vollenhoven klaar de start met een zweefvliegtuig van ae EZAC. BRUINISSE - Het polyester zeiljacht 'Swanny' is zaterdagavond op het Grevelingenmeer uitgebrand en ge zonken. De enige opvarende, de 35- jarige A.-J. van de L. uit Vlaardingen. sprong over boord en werd opgepikt door een collega-zeiler. Vermoedelijk is benzine uit een lekkende leiding in brand geraakt. De schade bedraagt ongeveer 50.000.-. Het jacht van ongeveer 9,30 lang vloog in brand op het Grevelingenmeer ter hoogte van het Dijkwater bij Sirjans- lands. Dat gebeurde 's avonds even voor zeven uur. Het polyester boven gedeelte van het scheepje was op korte tijd volledig weggesmolten. Daarop zonk de kiel. die buiten de vaarroute kwam te liggen. De 'Swanny' was van uit de jachthaven Aqua Delta te Bruin- isse vertrokken en voer richting Zon- nemaire TONGSTAND ZEER DICHTBIJ DE GEVARENZONE BERGEN - De scholstand in de Noordzee zou een lichte overbevissing kunnen verdragen zonder in de geva renzone te komen. De bioloog J. F. de Veen van het Rijksinstituut voor Vis- serijonderzoek RTVO te IJmuiden zei dit zaterdag op de visserijdagen in Bergen. Een in de gevarenzone verkerende vis stand, zo legt hij uit. dreigt als het ware zichzelf uit te roeien doordat de te geringe hoeveelheid ouderdieren de oorzaak wordt van te kleine nieuwe jaarklassen, zodat wat later de hoe veelheid ouderdieren nog geringer is. Bij de tong lijkt het erop dat men al dicht bij die gevarenzone zit. Wil men bij tong de vangstreductie van 33 pro cent. waarop de huidige vangstbeper kingsregeling mikt, handhaven, dan zou het tongquotum voor alle in de Noordzee vissende landen samen (nu 12.500 ton waarvan 9200 voor Neder land) volgend jaar 11.400 ton moeten zijn, in 1978 zou het op 11.100 en in 1979 weer op 12.500 ton moeten komen. Neemt men voor tong geen beheers maatregelen. dan zal de tongstand de gevarenzone zeer dicht naderen of in die zone terechtkomen. Bij 40 procent vermindering van de visserij begint de tongstand zich weer te herstellen. Het huidige lage peil van de tongstand verbeteren is volgens de heer De Veen een eerste eis. die zwaarder moet we gen dan economische, sociale of poli tieke eisen. Bij de schol ligt dat anders. Bij deze vis kan men nog spreken van een ra tionele bevissing. Er is niet, zoals bij de tong, sprake van overbevissing, oi misschien van een heel lichte. Omdat schol een lichte overbevissing kan verdragen zonder in de gevarenzone te komen, gelden bij deze vissoort geen rigoureuze biologische eisen. Econo mische, sociale en politieke factoren zouden hier dus een hogere prioriteit kunnen krijgen. Twee economen, ir. J. Smit en ir. J. W. de Wilde van de afdeling visserij van het Landbouw-Economisch Instituut bespraken in aansluiting op het betoog van de heer De Veen de mogelijkheid van enige compensatie voor lage tong vangsten door het tijdelijk zwaarde: bevissen van schol. Als de tongstand weer enigszins op peil is gekomen zo; dan de visserijdruk op de schol wet worden verlaagd. De economen voc den het echter twijfelachtig of zo': werkwijze ooit zou worden aanvaart door Nederlandse partners in d; Noordoost-Atlantische Visserijcom missie. Ir. T. J. Tienstra, directeur var de visserijen bij het ministerie vas landbouw en visserij, had op de eerst? conferentiedag al verteld dat hjj vat buitenlandse visserijzijde 'withete reacties' had gekregen op het Neder landse scholquotum van 35.600 ton. PLOEG ZIERIKZEEII WINNAAR BRUINISSE - Dertien brandweer korpsen hebben zaterdag in het cen trum van Bruinisse deelgenomen aan de provinciale brandweerwedstrijd, georganiseerd door de vereniging van hevelvoerden bij de vrijwillige brandweren op Schouwen Duiveland. De brand was geënsceneerd in het leegstaande pand Nieuwstraat 4. Een groep kwajongens had volgens het draaiboek in het lege pand met vuur gespeeld hetgeen danig uit de hand was gelopen. Een van de jongens be vond zich nog op de bovenverdieping van net brandende huis en moest dus door de brandweer gered worden. De ploeg Zierikzee 2 werd eerste. Tweede werd Amemuiden. direct gevolgd door Brouwershaven en Bruinisse. Jury voorzitter C. Schout prees de inzet van de deelnemers. 'Ondanks gemaakte fouten is er positief gewerkt en heeft ook deze wedstrijd de brandweer dich ter bij de bevolking gebracht'. De wed strijd nam een hele dag in beslag en kreeg grote belangstelling van de in woners van Bruinisse. Om 7 uur wer den de jury en genodigden door b. en w. van Bruinisse op het gemeentehuis ontvangen. Na afloop werd in het dorpshuis een koffietafel geserveerd waaraan 175 man deelnamen. Daar reikte burgemeester P C. Hetman van Bruinisse de prijzen uit. Hem hadden vooral de inzet en het enthousiasme de deelnemers getroffen. Belang rijk punt vond hij dat men zich vrijwil lig beschikbaar stelt om hulp te bie den. „Hulp die niet alleen maar te pas komt bij een brandje blussen. Ik denk aan verkeersongelukken, aan bedrijfs- en natuurrampen. Daarom is het van belang het brandweerkorps paraat is en gedisciplineerd kan optreden." Hij dankte de plaatselijke Rode Kruis- colonne en de politie voor de mede werking aan de oefening. Voor de enige vrouw in het gezelschap was er een bloemetje. Mejuffrouw Quant had deel uitgemaakt van de administratiecom missie. Het slachtoffer Leen Giljam kreeg een enveloppe met inhoud na mens de brandweer. De heer C. Jansen bracht algemeen brandweerwedstrijdcomité dank voor de organisatie. Hij prees in het bijzonder de goede verkeersbege- leiding en hij wees op het uitzonder lijke feit dat alle Schouwse korpsen eerste klas spelen. Voor iedere deelne mende ploeg was er een prijs in de vorm van een herinneringsbeker. De hoogst gerangschikte ontvingen een extra prijs. De vier korpsen die het hoogst aantal punten behaalden zullen deelnemen aan de gewestelijke selec tiewedstrijd op 12 juni. De volledige uitslag luidt als volgt: 1 Zierikzee 2 415 punten; 2 Amemuiden 407; 3 Brou wershaven 406; 4 Bruinisse 402; 5 Zie rikzee 1 397; 6 Westerschouwen 1 396; 7 Kerkwerve 395; 8 Oosterland 393; 9 Dreischor 388; 10 Vlissingen 387: 11 Scharendijke 385; 12 Westerschouwen 2 383; 13 Kattendijke 377 punten. KRUISER WERD GEHEEL VERNIELD BRESKENS - De motorkruiser 'Lady Isabclle' is zaterdagmiddag in de ha ven van Breskens volledig uitge brand. De brand werd ingeluid door een enorme explosie, waarbij' twee van de opvarenden van het schip Van boord werden geslingerd. De vier op varenden liepen brandwonden op. Twee erva, de eigenaar van het schip, de heer G. S. uit Gleuel (Duitsland) en diens 57-jarige moeder werden in het Sint Antoniuszickenhuis te Oostburg behandeld. Bij de laatste werden naast brand wonden ook gekneusde ribben gecon stateerd. De explosie gebeurde omstreeks kwart over vier. De 'Lady Isabelle' had net 640 liter superbenzine getankt. De to tale voorraad brandstof aan boord was daarmee gekomen op zo'n 700 liter. De verkoper van de brandstof, de heer Kosten, hoorde na het vullen van de tank een enorme klap. Hij verrichtte de eerste blussingswerkzaamheden. Een eerste brandblusser weigerde dienst, maar met behulp van een tweede konden de vlammen bijna wor den bedwongen. Omdat de heer Kosten daarna een derde brandblusser moest halen kreeg het vuur weer de kans om op te laaien. Omdat er toen gevaar dreigde te ont staan voor de voorraden in het tank schip gooide de heer Kosten het schip los. „Het lijkt er op dat er in de verrichte handelingen zeker geen blunders zijn gemaakt", deelde de rijkspolitie later mee. Het brandende jacht werd de haven uitgesleept en de gealarmeerde brandweren (van Oostburg en Bres kens) kregen nog de kand om te probe ren de brand te blussen via een vis sersschip. De pogingen mislukten ech ter. De heer S. was niet voor dergelijke on gevallen in het buitenland verzekerd. De schade bedraagt ongeveer een ton. In overleg met rijkswaterstaat moet nu worden bekeken war er met de over blijfselen van het jacht gaat gebeuren. Bluswerkzaamheden werden ook on dernomen door de bemanning van de sleepboot 'Rilland', maar omdat de 'Lady Isabelle' te ondiep lag na het op- Brandje aan boord, sportvissersvaartuig in Stavenisse STAVENISSE - ZAterdagavond om streeks half acht heeft er een brandje gewoed in de machinekamer van hel sportvissersvaartuig van M. uit Roos- endaaL Het schip voer juist de haven van Atavenisse binnen, toen. ongeveer ter hoogte van de waterzuiveringsin stallatie, de brand uitbrak, hetgeen met een flinke rookontwikkeling gep aard ging. De brandweer van Stavenisse was snel ter plaatse, maar behoefde niet in te grijpen, daar men reeds met eigen middelen het vuur had bedwongen. De eigenaar van het schip is verzekerd tegen de schade die door het brandje werd aangericht. FOTO: De sleepboot 'Rilland' blust de restanten van de uitgebrande 'Lady Isabelle', die nauwelijks meer boven de waterspiegel uitkwamen. slepen kon de 'Rilland' weinig uitrich ten. De vermoedelijke oorzaak van de brand is dat de startvonk van de tweede motor van de motorkruiser de aanwezige damp heeft ontstoken. Een aan boord aanwezige hond kwam - evenals de twee andere opvarenden - met brandwonden vrij. Een zoon van het echtpaar S. was op het moment van de explosie niet aan boord aanwe- Maximumtemperatuur zondag in Vlissingen 28,9 graden VLISSINGEN - Het weer heeft zondag in Zeeland een record gebroken: voor zover men heeft kunnen nagaan is het zo vroeg in de maand mei nog nimmer zo warm geweest. Het had maar weinig gescheeld of zondag 9 mei 1976 was (voor wat Zeeland betreft) in de boeken terecht gekomen ale een tropische dag, maar daarvoor is een temperatuur nodig van 30 graden en zondag kwam men op het meteo-station te Vlissingen tot en maximum temperatuur van 'slechts' 28,9 graden. Deze temperatuur werd zondag middag tussen 3 en 4 uur gemeten in een zogenaamde termometerhut, in de schaduw op 1,50 meter hoogte. Het was zondag in ieder geval een zomerse dag (aanduiding voor dagen waarin de temperatuur stijgt boven de 25 graden) en dat is in deze tijd van het jaar al een unicum, want slechts tweemaal eerder werd deze eeuw in Vlissingen een zomerse dag genoteerd in de maafid mei; op 13 mei 1945 en op 24 mei 1922. Overigens wordt er bij het Vlissingse meteo-station op ge wezen, dat dit top-dagen zijn. die mogelijk zijn voorafgegaan en gevolgd door eveneens zomerse dagen. Trouwens, men heeft ook in deze, pas negen dagen oude maand mei. reeds drie zomerse dagen (vrijdag, zaterdag en zondag) geteld, met zondag als top-dag. De temperatuur bedroeg zondagmorgen om 10 uur in Vlissingen al 20 gra den en zondagavond om 9 uur was het nog 20 graden. Daarna begon de afkoeling, die overigens zondagmiddag rond 4 uur al inzette, toen er een koele noordelijke wind met windkracht 3 tot 4 opstak. De lucht was zondag zeer droog. Het Vlissingse meteo-station mat een luchtvochtigheid van 25 procent. Het ziet er overigens naar uit dat er nog een vierde zomerse dag op de lijst kan worden bijgeschreven, want ook voor vandaag (maandag) worden nog temperaturen boven de 25 graden verwacht. Daarna zal het iets koeler worden met een toenemende kans op een regen- of onweersbui. Het zomerse weer had uiteraard tot gevolg dat de Zeeuwse stranden zon dag zeer in trek waren Hoewel het zeewater, met een temperatuur van 10 graden, nog niet direct tot zwemmen uitnodigde. De foto laat zien hoe vol het was.... (Foto PZC) VLISSINGEN - Bij de alcoholcontrole-actie door de politie korpsen van Goes, Middelburg, Ter- neuzen en Vlissingen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in deze ge meenten in totaal vijf processen- verbaal uitgeschreven voor het rijden onder invloed of voor het weigeren van de bloedproef. Tevens is aan drie chauffeurs een rijverbod opgelegd. De vier politiegroepen hebben tijdens deze landelijke actie samen ongeveer vierhonderd automobilisten aange houden. Twee ploegen van ieder ongeveer vijf mensen hebben in Vlissingen een paar honderd staande controles verricht.. Vier chauffeurs scoorden bij het blazen in het zakje boven de 0,5. Toen de tweede test ook positief (boven de 0,8) uitviel, is bij drie chauffeurs een bloed proef afgenomen. De vierde bestuurder weigerde. Tegen de vier chauffeurs is proces-verbaal opgemaakt. De Middelburgse politie, die op nor male surveillance-sterkte opereerde, heeft één proces-verbaal uitgeschreven voor het rijden onder invloed. Tevens kreeg een bestuurder een rijverbod op gelegd. Er werden ongeveer 120 voer tuigen staande gehouden. De Goese politie heeft ongeveer dertig auto's ge controleerd: één chauffeur kreeg een rijverbod. In Terneuzen reageerde het pijpje bij één automobilist positief. Hij kreeg een rijverbod. Weer brief MAN aanraad Terneuzen GASWOLK ONTSNAPTE BIJ BROOMCHEMIE IN WIERDEN TERNEUZEN - Bij die vestiging van Broomchemie in Wierden is vrijdag een broomgaswolk ontsnapt, waar door men genoodzaakt was de bewo ners van een aantal huizen in de buurl van de fabriek en het vee uit de om ringende weilanden te evacueren. Dal kon gebeuren toen een 'veiligheid' op een ketel kapot sprong en er ongeveer 50 kilo broom vrijkwam. Dankzij een vlotte alarmering had men de toe stand snel weer onder controle, zodat de evacuatie na anderhalf uur kon worden opgehven. Niemand raakte bedwelmd door het giftige gas, aar enkele personeelsleden zijn voor con trole opgenomen in een zieknhuis. Zoals bekend vestigt Broomchemif zich waarschijnlijk binnen afzienbare tijd in Terneuzen omdat er in Wierde: geen uitbreidingsmogelijkheden mer zijn. Van verschillende zijden is in Tr neuzen fel geprotesteerd tegen ie komst van het bedrijf, met name do. het Milieu Actiecentrum NederlaÈ (man). Enkele Terneuzense raadslede hebben zich kort geleden nog afgezei tegen die protestacties, onder meer met de opmerking dat 'de argumenten zijn achtergehaald'. Voor het MAN in Terneuzen is het ontploffinkje van vrijdag echter aanleiding om de ge meenteraad opnieuw een brief te schrijven. Men somt daarin de gevaar lijkste aspecten van Broomchemie nog eens op, om te concluderen dat de ar gumenten. ook gezien het recente voorval, allesbehalve zijn achterhaald. Gestolen auto bij Renesse gevonden RENESSE - In de Hoogenboomlaan bij de camping Bremhoeve te Renesse is zondagmorgen een gestolen aa(o aangetroffen. Het voertuig lag lichl beschadigd in de sloot. De eigenaar van de auto, de autosloper J. M. uit Rotterdam, heeft de auto in de loop van de dag opgehaald. Diefstal gitaren uit muziekhandel te Vlissingen VLISSINGEN - Uit de pianohandel van P. JH. van D. aan de Paul Krüger- straat te Vlissingen zijn zondagmor gen vier gitaren gestolen. De vier in strumenten zijn samen ongeveer twee mille waard. De politie te Vlissingen kreeg 's mor gens om ongeveer drie uur een tele foontje, waarin meegedeeld wetd dl' de grote ruit, van de muziekzaak ingegooid. De politie waarschuwde eigenaar Van D. Die constateerde ött er vier gitaren ontvreemd waren. Politie vindt vrouw (90) dood in woning WATERLANDKERKJE - Zaterdag middag omstreeks half drie heeft de politie de 90-jarige mevrouw E. de Smet dood aangetroffen in haar wo ning te Waterlandkerkje. De politie was gewaarschuwd door de buren, die zich er over verwonderden, dat zij de vrouw de hele dag nog niet gezien hadden. Nadat de politie de woning was bin nengedrongen. stelde dokter G. de Bruyckere uit Oostburg vast, dat de vrouw een natuurlijke dood was ge storven. (ADVERTENTIE) «"ju uw Fleurop-bloemist weet er alles van' De landelijke V V V -geschenkbonnen zijn bij alle Fleurop-bloemisten inwisselbaar voor c-sn lleunge surprise.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2