Matador won overtuigend basketbaltoernooi Goes MONTREAL-KANDIDATEN STELDEN TELEUR IN MARATHON AMSTERDAM TJ0BAKWAM OP LAATSTE Kan* DAG NOG IN VEILIGHEID Adrie koers Breure won te Yerseke Zeeuws-Vlaamse clubsompetitie schaken wordt drastisch herzien Go van de Weijden werd Nederlands kampioen dynamo dresden oostduits kampioen - WALCHEREN VERLOOR VAN HARINGMAN VS-bridgeteam japanse turners sterk naar spelen Verrijzer gaat naar Delta Sport VERGADERING VAN DE ZSB VRIJWEL ZONDER PROBLEMEN MAANDAG 10 MEI 1976 AMSTERDAM - De beide voorlopig voor Montreal geselecteerden verwerkten de kater op hun eigen manier. De Groninger Henk Kalf stond tussen het publiek tegenover de marathonpoort van het Olympisch Stadion, waar hij ontgoocheld de intocht van zijn con currenten volgde na zelf al vroegtijdig vanwege voetklachten te zijn uitgestapt. Brabander Cor Vriend liet zich nog wel bij de finish, die hij met de bezemwagen bereikte, zien. Ook deze voorlopige Olympiër had in die door de hitte zo moordende Amsterdamse marathon - in Montreal zal het overigens straks zeker niet minder warm zijn - zijn kandidatuur niet kunnen waarmaken. Buikpijn en steken in de zij noopten hem na 35 kilometer te stoppen. Chef de mission voor Montreal, Bram Leeuwenhoek, kon opnieuw een naam van het olympisch lijstje strepen. Kortom, een complete rampdag voor de nationale marathontop, die Montreal nu wèl kan vergeten. Eerst dertien minuten na de superieure winnaar, de frêle Belg Karei Lismont - zilver bij de spelen van München - fi nishte de eerste Nederlander. Het was niet de zo lang voorin strijdende Roelof Veld, door iedereen beschouwt als een gevaarlijke outsider, en ook niet een andere outsider, de zich kort voor de start blesserende Amsterdammer Geert Jansen, die al na enkele kilome ters opgaf. Die beste Nederlander was een dertigjarige Amsterdammer, die wat verlegen reageerde op die plotse linge belangstelling. Weliswaar won Co van der Weijden vorig jaar de (ook al warme) Rotterdamse marathon, maar die was duidelijk minder sterk bezet. Zelfs in zijn stoutste dromen was de naam Montreal niet voorgekomen. Voor deze Co van der Weijden. die een bijzonder regelmatige race liep. en voor de zilveren Zeeuw Wies van Houten en de bronzen Rob Strik een grote dag. Zij hadden geen tijd om te letten op de dreun die met name Henk Kalf en Cor Vriend-vorig jaar met imposante tijden van 2.16 uur en 2.18 uur zo dominerend in diezelfde marathon - hadden gekre gen. Kalf. die voor halve dagen werkt te neinde zo goed mogelijk te kunnen trainen, en Cor Vriend die zijn baan he lemaal opzegde, 'maar niet alleen om Montreal te bereiken; met mijn 26 jaar mik ik op latere successen, al was Mon treal natuurlijk mooi meegenomen ge weest'. Een uitlating waarmee de Brabander OOST-BERLIJN - Dynamo Dresden is zaterdag voor de vierde maal voetbal kampioen van Oost-Duitsland gewor den Eerder behaalde de club deze titel in 1953, 1971 en 1973. Dynamo Dresden zegevierde met 4-0 over Carl Zeiss Jena en heeft met nog twee wedstrijden te spelen een niet meer te achterhalen voorsprong van vijf punten op Dynamo Berlin. te kennen gaf dat Montreal toch wel definitief voorbij is. Het NOC had dui delijk gesteld dat in Amsterdam de be- ngtsson bedroeg zo'n drie minuten; de Noren Larsen en Olsen lagen echter binnen 'handbereik' Ondanks aanmoedigingen van Veld moest Vriend toen al lossen, om de stap in de bezemwagen nog te rekken tot acht kilometer voor de finish. Henk Kalf was al veel eerder tot toeschouwer ge degradeerd. Tot ruim 30 kilometer ging het uitste kend met Veld, die zes minuten had moeten prijsgeven op Lismont en Be- ngtsson en bijna vijf op Reveijn, die het slachtoffer was geworden van zijn eigen hoge tempo. Roelof Veld zou hetzelfde overkomen. Achter hem duurde de slag voort, waar uit dan Co van der Weijden als nieuw nationaal kampioen tevoorschijn kwam, maar waarin de olympische kandidaten toen al lang het hoofd had den gebogen. Overigens is daarmee niet gezegd dat ons land in Montreal helemaal buiten de marathon blijft. Jos Hermens. die zater dag het startschot loste, om daama als toeschouwer zijn eerste marathon bij te wonen, overweegt in Montreal, naast de tien kilometer, óf de 5000 meter, of de marathon te lopen Een standpunt waar hij zaterdag bij bleef, ondanks het moordend karakter van de race. ..Wat me hier wel opviel, waren de vaak leven sgevaarlijke situaties, veroorzaakt door den lAV '23) 2.31.30; 2 Wies van Houte (RKHAV) 2.33 01;3 Rob Strik (BAVl 2.33.514 Peter Kool (FlTi2.34.50; 5 Herman Kromhout lOlympus '70) 2.36.21; 6 Roelof Veld (Daven- tria) 2.38.38; 7 Rlnus de Schipper (Fortis) 2.39.22; 8 Wim van de Zon (PAC) 2 43.53; 9 Ad Muljs (Thor) 2 48.36; 10 Rob ter Poorten (Haarlem) 2.49.38. Hoe zwaar het was bleek uil hel feit, dal sleehls 137 van de 400 lopers finishten. Bij de 137 onder meer Zeeland Sport-atleet Lou Dlngemanse, die 30e werd, 19e van de Neder landers Zijn tijd was 3.02.28. In de laatste 12 km passeerde de Zeeland Sporter nog 16 tegenstanders. Kees van de Bulck van Zeeland Sport werd 66e In 3.27.16; Kees Hoogesteger van AV '56 werd 80e In 3,35.55 en Hans Hoeksma van AV '56, ploeterde in de achterhoede zonder opge ven door naar 4.04.31 slissing moest vallen. Daarna zou nog het verkeer op het parcours. Dat mag een marathon volgen waarin vormbe- toch niet voorkomen", houd bewezen moest worden. Die De uitslag van de marathon van Amsterdam, tweede marathon is over vier weken in een afstand over 42.195 meter, luidt: 1 Karei Zwitserland, maar het is niet aan te Lismont (Bel) 2 18 48: 2 Göran Bengtsson nemen dal het NOC nog voor Zwitserse J^e, 2.20.58; 3 JoséReveyn (Bel) 2 24 J 8. 4 zendt. Het doek lijkt definitief geval- strik iBAV) 2 33 51. 8 Henry Olsen <Noo> len. Een hard gelag voor dit zo verras- 2 34.27: 9 Peter Kooy (Fit) 2 34.50: 10 Herman send sterke duo. Kromhout (Olympus '70) 2 36 11) 11 Nick Mol- loy (Ier) 2.37.48; 12 Roelof Veld (Daventria) Even was er in het Nederlandse kamp 2 38.38 13 De schipper(Fortis) 2.39 22; 14 Eu- nog hoop dat Roelof Veld toch nog voor gene Schilter (Zwi) 2 40.18:15 Bjam Brondmu een surprise zou zorgen. Lang liep de (Den) 2.40 55; 16 Pel Davis (Eng» 2.43.19; 17 Deventenaar een heel sterke wedstrijd. Wim van der Zon (Haci 2 43 53; 18 Armando tot aan 15 kilometer zij aan zij met Cor Aldegalega (Pori 2 44 30; 19 D. Hodgens der) Vriend. De achterstand op de zich al ^45 07: 20 Ad M"US 'Thor) 2 48.36. binnen een kilometer vormende kop- «ÏTe ?e;'mdle .ij marathontitel, die zaterdagmiddag tijdens de groep mei Karei Lismont. landgenoot „erfe mtematlonale marathon vin Am- en gangmaker Reveijn, en de verras- sterdam is gehouden, ziet er als volgt uit: sende Zweedse tien-kilometerloper Be- i en Nederlands kampioen. Co van der Weii- MIDDELBURG - PW Enschede heeft zondag het. mixed hockey toernooi van de MMHC in Middelburg ge wonnen. PW speelde in de halve fi nale met 0-0 gelijk tegen Olympia uit Terneuzen ifotoi en won in de fi nale van Middelburg met 1-0. GOES - In de heren eerste klas veld- handbal heeft Walcheren 11 met 13-10 verloren van Haringman. De Goesena- ren kwamen met sterspeler Rinus Traas naar Vlissingen, die echter niet als veldspeler optrad, maar tussen de palen plaats nam. Ook daar verrichte hij uiterst verdienstelijk werk. Haringman kon in Vlissingen bijzonder moeilijk spelen De oranje/zwarten kwamen nu zonder Piet Vernjzer bin nen de lijnen. Haringman dat wel su perieur was aan Walcheren H. kon ech ter geen afstand nemen op het harde veld. Walcheren met in het doel Charel van Pamelen wist tot ver in de tweede helft bij te blijven maar het betere spel van Haringman besliste uiteindelijk de strijd 13-10 De Sluiskil-dames waren zeer gebrand op een revanche tegen het kampioen steam van Hontenisse. Sluiskil speelde bijzonder agressief en werkte voor elke bal Dit was niet naar de zin van Hon tenisse dat hoopte op een ongeslagen beëindiging van de competitie. Sluiskil bleef aandringen en behaalde dan ook een verdiend gelijkspel 5-5 Een beeld uit de ivedstrijd OOST-SOUBURG - De basketbalver- cniging SC Matador uit Vlissingen heeft zaterdag in Goes met grote overmacht het derde Volharding bas ketbaltoernooi gewonnen. Breda Pio niers had zich woensdag bij organisa tor Hans Hoogchoom afgemeld waarna ZOF (Zeeuws Opleidingsinsti tuut voor Fysiotherapeuten) bereid was om in te vallen. Eastwood Tigers uit Oosterhout, uitkomend in de eer ste klas Brabant, werd door i MOUT V CAOin IT»t 1 OOST-SOUBURG - Op de laatste competitiedag is Tjoba er in geslaagd in veiligheid te komen. Dankzij een gelijkspel (4-41 in de uitwedstrijd tegen KVS blijft de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen in de eerste klas van het veldkorfbal. Tjoba heeft het ene belangrijke puntje van het Schevenïngse KVS zeker niet cadeau gehad, want KVS deed nog mee om de strijd voor promotie naar de nieuw te vormen promotieklasse. Het was een goede, felle wedstrijd, met twee sterke verdedigingen en aanval lend een niet al te best schot. Reeds na drie minuten keek Tjoba tegen een 0-2 achterstand aan en het leek erop dat KVS met grote cijfers zou gaan win nen. Maar gelijdelijk aan kregen de groen-witten wat meer vat op het spel Nadat er eerst twee Tjoba-doeipunten ware afgekeurd scoorde Nel Philipse. en nadat KVS was uitgelopen tot 3-1 bepaalde Ger Philipse de ruststand op 3-2. Na rust liep KVS weer wat, van Tjoba weg In de volgende fase van de wedstrijd misten de Scheveningers drie zeer goede kansen, die zeker be slissend hadden kunnen zijn. Han Ver- beke zorgde voor 4-3 en acht minuten voor tijd scoorde Dinie Francke In de resterende tijd probeerde Tjoba de bal in de ploeg te houden en ontstonden er zelfs nog enkele kansjes, maar verder dan een 4-4 gelijkspel kwamen de groen-witten niet. SWIFT - GROEN GEEL 10-11. Onder bijna ideale omstandigheden hebben Swift en Groen Geel een goede partij korfbal gespeeld. De scheids rechter had kennelijk last van het warme weer. Hij kwam niet opdagen zodat de wedstrijd eenb half uur later, onder leiding van de Middelburgse scheidsrechter Jan Maljers begon. De eerste twintig minuten van de wed strijd waren duidelijk voor Swift, zodat zij in deze fase konden uitlopen tot 3-0. Hiema ging de aanvalsmachine wat stroever werken en nog voor rust had Groen Geel de stand omgebogen 3-5. Het was voor beide ploegen een wed strijd van upsen downs. Na rust start ten de Swiftianen weel vol goede moed en weer waren de Middelburgers gedu rende de eerste twintig minuten ster ker. zodat zij Groen Geel weer voorbij streefden 7-5. Met nog zo'n 25 minuten te spelen leek het erop, dat Swift toch wel een puntje kon pakken, want nog altijd hadden zij een 9-7 voorsprong. Maar Groen Geel dacht er anders over en boog de stand weer terug in zijn voordeel' 9-11. waarna Swift nog een maal kon scoren Verder kwamen de Middelburgers niet: 10-11 Doelpunten: Lejo de Hond (3x>. Ton Neve <4x). Mar- greet Gast. Joost Looise (2x) ANIMO - VELOCITAS 9-6. Na vorige week in Leiderdorp tegen Vclocitas te hebben gespeeld, moest Animo (2e klas) zaterdag w eer aantre den tegen dezelfde ploeg. Voor de wedstrijd was er eerst een kleine af- scheidseeremonie: Jopie Kikkert en Wim Koole hebben beiden te kennen gegeven het volgend jaar niet meer voor Animo 1 uit te komen. Voorzitter Brasser memoreerde de grote verdiensten van beiden en stelde hen ten voorbeeld voor de jeugd Na mens de spelers en speelsters bood hij een bloemetje aan. Evenals de eerste wedstrijd liep Velpcitas binnen tien minuten uit naar 0-2. tegen de verhou ding in. De ploeg hield de voorsprong vast tot ver m de tweede helft, waarna de zebra's eindelijk wat beter gingen draaien. Met de rust keken zij nog tegen een 3-4 achterstand aan. die na rust zelfs nog tot 3-6 vergroot werd maar toen vonden de Souburgers het welletjes. Doordat een Velocitas-dame was uitgevallen en er geen vervanging was, had Animo een numerieke meer derheid. die goed uitgebuit werd Animo kreeg steeds het betere van het spel en wist uiteindelijk met 9-6 te ze gevieren Doelpunten: André Filius (2x). Hennie de Nooijer (2xi. Sjaak Koole. Jannie Dieleman, Harrie van de Bioeke. Mattie de Groote en Jopie Kikkert. MONTE CARLO - Het team van de Verenigd Staten heeft Italië na een heerschappij van vele jaren onttroond als wereldkampioen bridge. De Ameri kanen wonnen in Monte Carlo de finale met 232 tegen 198 punten De anders zo accurate Ittaliaanse biedmachine ontspoorde enkele malen in de slem zone Met name Belladonna maakte een aantal beoordelingsfouten. Bij de Verenigde Staten was Einseberg de onbetwiste uitblinker De eerste' wedstrijd ging tussen Vol harding en een niet volledig ZOF Sjel Koks was bij Volharding weer erg goed op schot en ook Hans Hoogeboom liet enkele zeer mooie drive-inns zien. Na een ruststand van 18-15 in het voordeel van Volharding liepen de Goesenaren in de tweede helft uit tot 27-17 ZOF vocht nog terug, maar Volharding won verdiend met 29-23. Matador had to taal geen moeite met, Eastwood Tigers, dat in de eerste wedstrijd niet best speelde. Matador, dat op volledige sterkte naar Goes was gekomen, nam een grote voorsprong. Er werd knap verdedigd en aanvallend buitten de Vlïssingers hun lengte goed uit. Na een 18-2 ruststand nam Matador gas terug en won met 28-8. Eastwood Tigers - Volharding was een leuke en span nende wedstrijd. Aan het spel was dui delijk te zien dat beide ploegen meer tegen elkaar hadden gespeeld Volhar ding slaagde enn een kleine voor sprong te nemen (9-11). maar bij de rust stond Eastwood Tigers door doel punten van Bessinling op winst: 15-11 In de tweede helft werd de wedstrijd steeds spannender. Beide ploegen gin gen over op man-to-man verdediging. Eastwood Tigers liep uit tot 25-16, waarna Volharding in een slotoffensiel de achterstand met de minuut ver kleinde. Door iets te zelfzuchtig bas ketballen van enkele Goesenaren ver gooiden ze echter de kans op de over winning: 25-22. Matador speelde hierna achtereenvol gens tegen ZOF en Volharding. ZOF hield de strijd tegen Matador lang vol. Pas na acht minuten, bij de stand 12-10 in het voordeel van Matador, liep ZOF een grote achterstand op. ZOF viel aanvallend sterk terug, waarna Mata dor nog gemakkelijk kon winnen met 29-14. Tegen Volharding ging het in de eerste helft erg gemakkelijk. Volhar ding kwam slechts sporadisch tot sco ren. waardoor de Vlïssingers uitliepen tot 23-7. Matador nam gas terug en won met 30-17. ZOF had in de eerste helft niets in te brengen tegen een fanatiek spek: Eastwood Tigers, dat gemakkelijk ik- liep naar een 17-5 ruststand. Ir tweede helft verhoogde ZOF het te po, waardoor het nu wel tot scoreiia komen. De achterstand werd sttc kleiner, maar Eastwood Tigers jnt met 28-21. Na afloop van het zeer geslaagde tpe:- nooi dat bijzonder sportief spel had ten zien reikte Hans Hoogeboom a elke speler een presentje uit als herir. nering aan het Volharding toernooi Uilslagen: ZOF - Volharding 23-29; Matador - Eastwoo: Tigers 28-8, Eastwood Tigers - Volhardla: 25-22; Matador - ZOF 29-14, Matador - Ver harding 30-17; ZOF - Eastwood Tigers 21-2; Eindstand 1. SC Matador 3 3 0 6 87-35 2. Easlw Tigers 3 2 1 4 61-7. 3. Volharding 3 1 2 2 68-7! 4 ZOF 3 0 3 0 584' TOKIO - Wereldkampioen Shigeru Kasamatsu en de vroegere nationale kampioen Mitsuo Tsukahara maken deel uit van de zeven turners, die zijn gekozen om Japan bij de olympische spelen van Montreal te vertegenwoor digen Kasamtsu (28) en Tsukahara (eveneens 28) zullen daarmee voor de derde maal sinds 1968 actief op de spe len aanwezig zijn De Japanse heren zijn bij de laatste vier olympische spe len onverslaanbaar gebleken. GOES - Piet Verrijzer. ex-lrainer van de Goese formatie Haringman, gaat komend seizoen naar Delta Sport uit Zierikzec. Verrijzer zal daar niet alleen de trai ning van het kpIpc tipten m vprzorgen. maar ook optreden als coach. Verrijzer heeft voor een jaar getekend. OOSTBURG - I)e marathonzittingen van de Zeeuwse Schaakbond lijken voorbij: zaterdag liep de vrij rustige voorjaarsvergadering 'slechts' 25 mi nuten uit op het geplande schema. Schokkende gebeurtenissen heeft deze bijeenkomst in Oostburg evenmin op geleverd. Er werd efficiënt vergaderd en éen van de belangrijkste beslissin gen was, dat de cl-.ibcompelitie in Zeeuwsch-Vlaanderen drastisch zal worden herzien. Voornaamste oorzaak van deze beslis sing is dat Het Witte Paard uit Sas van Gent met drie teams m de eerste klas Zuid zal uitkomen als het niet gelukt om met het eerste team naar de tweede klas van de KNSB te promove ren Op een totaal van zes teams is dat een dermate ongelukkige situatie, dat competitieleider Van Gastel voorstelde om met de betrokken verenigingen tot een compromis te komen, waarbij het instellen van een derde klas op dit moment het meest waarschijnlijk lijkt. Toernooileider Geert van Oorschot kri.igt wat meer armslag om in excep tionele gevallen over te gaan tot voor- uitspelen van partijen voor het Zeeuws kampioenschap. Er kwam enige dis cussie over dit voorstel toen duidelijk werd dat Van Oorschot vooruitgelopen was op deze beslissing van de verga dering. Jan Jansen uit Oostburg vond dat de nieuwe regeling pas in het sei zoen 1976-1977 behoorde m te gaan Van Oorschot betoogde dat dan Het Witte Paard oneerlijk benadeeld zou worden omdat de promotiewedstrijd tegen Schaersberg iL) op de zelfde da tum plaatsvindt als de laatste ronde van het Zeeuws kampioenschap op za terdag 15 mei aanstaande te Vlissin gen. Er werd tot stemming besloten. waaruit bleek dat deze sanctionering met ruime meerderheid werd aanv aard. Het jeugdschaal: en vooral dat van de basisscholen komt op de helling. Jeugdleider Harr.v Smit Roeters lan ceerde een nieuw plan waarin Zee land in 13 activiteitsgebieden wordt verdeeld. Dc vergadering stond in principe achter dit voorstel maar er zal nog een en ander aan geschaafd moeten worden. Vooral de finale zal op voorstel van Vlissingenvoorzitter Peter Bikker een betere uitwerking behoren te krijgen. In de plaats van de twee aftredende bestuursleden G Meinema en J. Em- mens werden gekozen J Reijntjes uit Koudekerke en I Luteijn uit Sas van Gent. Cor Provoost had als waarnemend penningmeester een voortreffelijk fi nancieel overzicht afgeleverd waarop de vergadering slechts opheldering vroeg inzake enige details. Jeugdleider Walter Oardon kondigde aan dat het beleid bij het Zeeuws kampioenschap voor de jeugd strakker zal worden om dat. gezien de overweldigende deelna me. geen andere weg mogelijk is. Me dewerking van de clubbesturen is daarvoor noodzakelijk. De wedstrijd- kalender werd samengesteld en de ne gen ronden van het Zeeuws kampioen schap werden verdeeld over diverse plaatsen in Zeeland Een bnef van de Schaakclub Zierikzee, waarin Bruin- isse participeerde en waarin werd ge steld dat het vergaderen in Zeeuwsch-Vlaanderen voor clubs op Schouwen-Duiveland een onoverkome lijk bezwaar zou zijn, werd door de ver gadering aLs kennisgeving aangeno men. VERSEKE - Ko Tolhoek heeft zijn ei gen publiek tijdens de ronde van Yer seke voor liefhebbers niet kunnen ge ven waarvoor het gekomen was. De ex-prof kon niet verhinderen dat de Souburger Johan Lepoeter op het be slissende moment, toen het merendeel van de coureurs pas echt las begon te krijgen van de verzengende hitte en de toch nog lastige wind, de beslis sende ontsnapping inluidde. Tolhoek werd in het peloton nauwlettend ga deslagen door een aantal kanshebbers. Er werd gewoon op gerekend dat hij zich voor eigen publiek wel zou willen manifesteren. Ko wist dat zelf natuurlijk ook Hij hield zich rustig in de hoop dat hot pe loton wel weer aansluiting met de kop groep zou krijgen, zoals dat al eerder was gebeurd. Met een scherpe eind spurt zou hij dan de overwinning heb ben kunnen grijpen. Maar bij de ont snapping waren té grote namen be trokken. Wim Wielhouwer, Rien van Brussel, Siep van Dongen en Jan Le poeter voerden iedere keer wanneer het pelotomok maar even dichterbij wilde komen het tempo op. Adrie Breure tut Didam was uiteindelijk de sterkste van de kopgroep in de eind spurt en won de Yerseke rond. Ondanks het drukkende weer werd er toch flink gefietst. Gezien het grote aantal deelnemers (bijna negentig) werd verwacht dat er een snelle breuk in het veld zou ontstaan. Daar leek het enkele keren op, maar toch werd het gat telkens dichtgereden. In eerste ïn- Istantie was ook Ko Toihoek voorin te vinde. maar met nog achttien kilome ter te gaan miste de ex-beroepsrenner de slag. Johan Lepoeter uit Oost-Souburg ken nelijk niet gehinderd door de hoge temperatuur en de hete wind ging na een gweldige demarrage aan de haal. Slechts drie coureurs konden bij hem aansluiten. Dat waren Wielhouwer. Van Haren en Breure, de latere win naar. Een flinke groep van zes renners met Willy de Feber. Rien van Brussel en Siep van dongen wist nog bij de ré koplopers te komen en dankzij eer.;- rachtig samenwerken was het de te slissende slag. Adrie Breure was in c- eindspurt de snelste voor Van Brass, en Heyster. Ko Tolhoek won de sj van het peloton en eindigde als vee- tiende op 35 seconden van de leiders Bij de jeugdwedstrijden, die aan c- liefhebberskoers voorafgingen ware de Zeeuws-Vlaamse rennertjes oppe machtig. In alle ieefüjdscategoriëim de eerste plaats voor een Zeem* Vlaming. Dc uilslagen luiden: Liefhebbers: 1 Adrie Breure. Didam S!f lomeier in 1.08 23; 2 Rien van Brussel,0® Tonge: 3 P. Heyslek, Ellen-Leur; 4 H roti Oever. Wassenaar, 5 Willy de Feber, Slus£ 6 H. Hoek, Rotterdam; 7 Wim Wielliouwft Sommelsdijk; 8 Siep van Dongen, Mid"' harnis; 9 A Schoon. Werkendam, 10 Jo Lepoeter, Oost-Souburg allen ïndezelfdc lijn als Breure, 11 op 30 seconden D. Visser Ze- venaar, 12 D van der Zon. Voorburg; 13 B. Zaan, Huist; 14 op 35 sec. Ko Tolhoek, Yet- seke, 15 Jae. van Dijk, Ulvenbout; 16 Moens, Terneuzen; 17 J. Martin. Hoek va Holland; 18 H. Egberts, Rijswijk; 19 F. Mei'- aard, Wemeldlnge, 20 R. Koch, Spijkerasse. Jeugd: 8 jaar: 1 Marlon Rammeloo, Phi lip,ine; 2 Eric dc Winter, Goes; 3 Jacqueline Schoemans, Axel. 9 jaar: 1 Jan Mobach, Sluiskil: 2 Arnold van Goethem. Klooster zande. 3 Ruben van Overmeeren, Terneu zen, 4 Brigitte Tieleman, Kloosterzande; 5 Bert Jan Harte. Middelburg. 10 jaar: IChar- les de Caluwé. Sluiskil; 2 Kurt van Overmee ren, Terneuzen. 11 jaar: 1 Mario Rammeloo. Philippine. 2 Jean Luc Graasman. IJzendij- ke; 3 Ronn.v Schoremans. Axel: 4 Wim Ha- melmck. Hansweert 12 jaar: 1 Carlo SteeL Axel; 2 Peter van Acker, Koewacht. 3 Maro de Dobbelaero. IJzendijke, 4 Robbie de Vos. Philippine. 5 Jan Eversdijk. Kapelle. 6 Stanny van Overmeeren. Terneuzen; Michel-Jcan. Risseeuw, Terneuzen; 8 Henk Smits. Axel. 13 jaar: 1 Arnold Clays. IJzen dijke. 2 Bennie Tieleman. Kloosterzande: 3 Ab Verplanke. IJzendijke: 4 Ronny var Ovcrveld. Middelburg: 5 Frans Sandee Goes 14 jaar: 1 Adrie de Maarschalk, Axel. 1 Ronald Harte. Middelburg; 3 Rob Bljvank. Sas van Gent: 4 Frank Pijcke. Sas van Gent 5 Werner Verbiest. Koewacht, 6 Ko Ever sdijk, Kapelle: 7 Hohnny van Hoorn. Kapei- le; 8 Ronald van Hoorn, Axel: 9 Wim Harne-1 link. Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12