Anderlecht zette tegen West Ham de 'Croon' op het werk Belg Jacques verrassend leider in Ronde van Spanje V Domburg verloor voor tweede keer BELGISCHE BEKERWINNAAR KNUPPELDE HAMMERS NEER: 4-2 Da's een goeie, hè? Strafschop betekende nekslag voor Britten Michels voor een jaar en 6 ton terug bij Barcelona Negende titel Liverpool GOEDHART WEG BIJ AZ? CROON GAAT NAAR NEC 13 Lotto-spelers sleepten vorig jaar het half miljoen in de wacht. Voor 7 kwartjes kunt u zondag óók rijk worden. Jachtschiet- kampioenschap ETA waarschuwt Ronde van Spanje DONDERDAG 6 MEI 1976 (ADVERTENTIE, BRUSSEL - Elf doodvermoeide, maar ingelukkige voetballers hebben woensdagavond in het niet geheel uitverkochte Brus selse Heizel-stadion (50.000 toeschouwers) voor Anderlecht „de Croon" op het werk gezet van een door insinuaties bij enkelen miskende Nederlandse trainer, door in de finale van de Europa- Cup 2 het Oostlondense West Ham United met 4-2 te verslaan. RSC Anderlecht, dat zes jaar geleden al eens in UEFA- Cupfinales speelde tegen Arsenal (3-0 en 3-1), is daarmee dan toch de eerste Belgische club - weliswaar met een niet weg te cijferen Nederlandse inbreng (Rensenbrink, Haan, Ruiter, Ressel en Croon) - die een Europese beker heeft veroverd. Alle prestigeverlies dat de trotse voorzitter Constant Vanden Stock via zijn Anderlecht de laatste jaren knarsetandend moest gedogen is daarmee op slag vergeten. Na 20 moeizame Europa-Cup jaren hebben de Brusselaars als eerste Belgische club internationale erkenning afgedwongen. Weliswaar heeft concur rent FC Brugge deze competitie in België gedomineerd en hebben de Brugge lingen over 14 dagen een redelijk goede kans een Europese beker naar zich toe te halen wanneer de UEFA-Cupfinale in Brugge tegen Liverpool (2-3 achter stand) een vervolg krijgt, feit blijft toch dat Anderlecht in de annalen van de Belgische voetbalgeschiedenis steeds extra gememoreerd zal worden. Heerlijk, helder Heineken. „En om een dergelijke prestatie te be reiken met een elftal dat ik op het al lerlaatste moment toch weer door el kaar heb moeten husselen, dat is toch fantastisch", vond ook Hans Croon er van. ..Vanden Daele heeft vorige week vrijdagavond voor de competitie na een langdurige blessure weliswaar tegen La Louvière meegespeeld, hij miste toch nog duidelijk het ritme om meteen tegen een 90 minuten in hoog tempo spelend West Ham United inge zet te worden. Noodgedwongen heb ik derhalve Gille van Binst als laatste man moeten opstellen, terwijl de jeug dige Lomme de plaats van Van Binst als rechtsachter moest innemen". Daarbij komt nog dat Thissen deze wedstrijd met een pijnstillende injectie heeft moeten spelen (waarschijnlijk wordt hij één dezer dagen aan de lies geopereerd), terwijl Arie Haan op pa pier als spits moest worden opgesteld (de voor dit doel vorig seizoen aange kochte Scandinaviër Torsten Ander- ssen heeft door een hardnekkige bles sure en vormverlies dit seizoen vrijwel nog geen enkele wedstrijd kunnen spe len en daardoor moest zijn plaats door achtereenvolgens Coeck. Rensenbrink, Van Binst en Haan worden bezet). peratuur kunnen komen door de strin- R| li n d B T gente bewaking van Coleman. had zelfs met ijskoude voeten die schitte- In de ogen van Ron Greenwood was rend aangegeven pass achter de West die blunder van Frank Lampard een onvergeeflijke, die werd bestraft met een verwijderirfg naar de reserve bank. Zijn plaats in het Londense elf tal werd ingenomen door extra- aanvaller Alan Taylor, de man die in de Europa-Cupwedstrijden voor West Ham United steevast het beslissende doelpunt pleegt te scoren. Het inzet ten van die nieuwe man eiste echter op het veld enkele aanpassingen, die Anderlecht de gelegenheid bood de countertactiek voor een moment in te wisselen voor massaal aanvalsspel, verrassend resulterend (al in de derde minuut na rust) in een doelpunt van Vander Eist uit een schitterende pass van Rensenbrink. De Nederlandse international zou over igens na rust - nu hij eindelijk warm was - nog enkele geniale Ham-doelman kunnen werken: 1-1. BARCELONA - Rinus Michels keert terug naar Barcelona. De Amster damse trainer heeft voorlopig voor momenten demonstreren. Tegenover de aanval spelend West Ham United scheen toch de beste kansen op een positief resultaat te hebben, nu An derlecht wat angstig op het midden veld bleef hangen. De Brusselaars zouden echter de steun van de Franse scheidsrechter Wuerth krijgen om toch op voorspong te komen, toen Rensenbrink door Holland onderuit werd gehaald en zelf de daarvoor toe gekende strafschop achter Day schoot. Het was de nekslag voor de Hammers, dat nog een klein kwartier ter beschik king stond om de zaken alsnog recht te trekken. Die tijd was echter te kort. zeker toen de Londenaren te gehaast op de aanval gingen spelen en Ander lecht zelfs door het massaal opdringen Frank Lampard (2e links) van West Ham in duel met een Anderlechtspeler. Rechts Trevor Brooking van West Ham. van West Ham via de counter nog en kele kansen kreeg op een vierde treffer, een kans die in de allerlaatste minuut inderdaad ook gretig door Vander Eist werd geaccepteerd toen hij door Ren: senbrink met een dieptepass werd ge lanceerd. Het kostte Vander Eist weinig moeite om zowel langs de toe gesnelde McDowell als keeper Day te snellen. Waarschuwing een jaar getekend bij de Spaanse club, waar hij technisch directeur wordt. Michels krijgt een jaarsalaris van vijf tien miljoen peseta's, ongeveer 600.000 gulden. De functie van Michels is te vergelijken met die welke hij tijdens de wereld- het afstandsschot van Tommy Taylor, grandioos door Ruiter uit de rechter bovenhoek getikt, plaatste Rensen brink een verre schuiver die rakelings naast ging. een voorbeeld dat door Vander Eist met hetzelfde resultaat even later werd gevolgd. Ondanks die toch wel grote handicap (na een tiental minuten dreigde ook al Lu do Coeck na een fikse botsing met dc door hem te schaduwen Trevor Brooking bij Anderlecht weg te val len) weerde de Belgische bckerkam- piocn zich toch uitstekend en creëerde zich via zijn twee Nederlandse spitsen Ressel en Rensenbrink een aantal goede kansen die echter door de West Ham-doelman Megvyn Day, geassis teerd door zijn centrale verdedigers Billy Bonds en Tommy Taylor, kundig werden gepareerd. West Ham durfde toch niet openlijk voor de aanval te kiezen. Anderlecht moest echter eerst een waarschuwing in de vorm van een schot van Brooking tegen de lat krij gen, eer men resoluut pogingen on dernam om het initiatief definitief naar zich toe te trekken. Die poging werd echter toch iets te voortvarend ondernomen, te meer doordat het Belgische middenveld de Engelsen niet tijdig kon afstoppen. Haan demonstreerde als teruggetrok ken spits een nogal bijzonder slordige balbehandeling en de geblesseerde Ludo Coeck - hij zou uiteindelijk toch vervangen worden door youngster Frankie.Vercauteren- kon geen enkele bal meer onder controle krijgen. De Hammers profiteerden onmiddel lijk van dat schromelijk tekort aan - vooral - organisatie, waardoor Ander lecht defensief te zwaar werd belast. Nadat Jan Ruiter eerst in de 29e mi nuut een inzet van Jennings moeizaam tot comer had kunnen verwerken, werkte hij uit diezelfde hoekschop een doorgekopte bal van aanvoerder Billy Bonds (wiens meespelen tot op het al lerlaatste moment onzeker was ge weest omdat hij wegens familieom standigheden pas woensdagmiddag naar Brussel was kunnen afreizen) naar Holland, die de bal onhoudbaar langs Ruiter tikte: l-ö voor het bezoe kende West Ham United. Het paars-wit achter het doel van Jan Ruiter werd door de Anderlecht- supporters wat beschaamd ineen ge rold, om even later echter toch weer triomfantelijk te voorschijn te worden getoverd. Vlak voor rust namelijk kreeg Peter Ressel, de enige die bij Anderlecht tot op dat moment een voldoende kon halen, al was het alleen maar door zijn onvermoeibaar zwoegen op de rechter Dank. de bal uit een fou tieve terugspeelbal van Lampard voor de voeten, zag Rensenbrink in vrije po sitie voor het doel van Day opduiken. Rensenbrink, nauwelijks nog op tem- kampioenschappen voetbal in 1974 Tegen die sublieme individuele acties had. Hij zal geassisteerd worden door twee trainers, de oud-spelers Torres en Rife. WOLVERHAMPTON - Liverpool is voor de negende keer Engels voetbal kampioen geworden. Dat is een nieuw Engels record. Het oude record (8 ti tels) werd tot dinsdag gedeeld met Ar senal. In Wolverhampton werd met 1-3 gewonnen van Wolverhampton Wan derers, dat door dit resultaat degra deerde naar de tweede divisie. Bij de rust keek de ploeg uit Liverpool nog tegen een achterstand van 1-0 aan. Liverpool had aan een gelijkspel tot 2-2 genoeg gehad om de titel van Derby County over te nemen. Indien Wolver hampton een hogere remise dan 2-2 of een overwinning had bereikt, was Queens Park Rangers uit Londen de nieuwe Engelse kampioen geworden. Liverpool is daarmee de vierde club in Europa, die het landskampioenschap veroverde. Eerder won Club Brugge de Belgische. Jeunesse d'Esch de Luxem burgse en Glasgow Rangers de Schotse titeL ALKMAAR - Het ziet ernaar uit dat AZ'67's kampioenskiller Aad Goed hart de Alkmaarse formatie van de gebroeders Molenaar aan het einde van dit seizoen gaat verlaten. Goedhart, die zowel tegen Feyenoord als tegen PSV het winnende doelpunt scoorde, heeft van de nieuwe trainer Hans Kraaij, die de scheidende Joop Brand aan het eind van het lopend sei zoen opvolgt, te horen gekregen dat hij Goedhart geen vaste plaats in de basi sopstelling kan garanderen, reden voor de AZ-speler dat hij naar alle waar schijnlijkheid zijn biezen pakt en el ders onderdak gaat zoeken. stak het collectief van Anderlecht maar schril af. Vooral verdedigend on stonden er vaak chaotische taferelen nu West Ham geforceerd op een tweede doelpunt moest gaan spelen. Die strijdwijze had overigens wel twee gele kaarten van Robson (merkwaardiger wijze was tweemaal geel geen rood in de ogen van de Franse scheidsrechter Wuerth...), maar ook inderdaad het tweede doelpunt van West Ham tot gevolg. Uit een voorzet van de overij verige Trevor Brooking scoorde Rob- BRUSSEL - Officieel maakte Hans Croon woensdagavond na zijn glorie vol afscheid bij Royal Sporting Club Anderlecht zijn nieuwe werkgever bekend: de volgende twee jaar zal Hans Croon zijn beste krachten gaan wijden aan het Nijmeegse NEC. Wat dan meteen inhoudt dat ook Jan Pe ters de komende twee jaar in Nijme gen zal blijven, want dat is immers de basis waarop Hans Croon bij NEC wil gaan werken. Voorlopig echter wenst Hans Croon (terecht) nog te gloriëren met zijn An derlecht, een club die hij eindelijk naar de Europese top heeft gevoerd. Hans Croon: „Ik moet dit Anderlecht zonder meer een groot compliment maken. Om met 0-1 achter te staan en uitein delijk met 4-2 te winnen, dat verraadt RESERVE-DOELMAN ANDERLECHT DOOR STEEN GETROFFEN BRUSSEL (ANP) - Jacques Munaron, de reservedoelman van Anderlecht, is tijdens de ereronde van de winnaar van de Europese beker voor beker winnaars, door een steen aan het hoofd gewond geraakt. De steen werd gegooid uit het vak waar de supporters var West Ham United zich bevonden. Munaron werd met een brancard van het veld gedra gen. Trainer Hans Croon beschreef la ter zijn toestand als 'erg slecht" Na de wedstrijd deden zich wat onge regeldheden voor buiten de poorten van het Heizei stadion. Er vielen ver scheidene lichtgewonden. son met een kopbal via de binnenkant toch - te meer als er tegen een elftal als van de paal twintig minuten voor tijd de gelijkmaker: 2-2. Nekslag Ruim één uur voetbal, weliswaar met vier doelpunten, maar nog altijd geen definitieve beslissing. Een voluit op West Ham United gespeeld dient te worden - Europese klasse. Bovendien werd deze internationale erkenning af gedwongen door een elftal, dat ook ka rakter toonde. En dat is in het verle den. zelfs met spelers als Hanon. Ju- rion en Van Himst wel eens anders ge weest". PARIJS - In een wedstrijd uit de Franse competitie heeft de Europese bekerfinalist Saint Etienne Nimes met 5-2 verslagen. Saint Etienne nam daarmee de eerste plaats over van Nantes. Saint Etienne heeft 46 punten uit 30 wedstrijden, Nantes is tweede met 45 punten uit 32 en Sochaux bezet de derde plaats, eveneens met 45 punten uit 32 ontmoetingen. VLISSINGEN - Het heeft er alle schijn van dat het eerste tennistem van de LTC Domburg dit jaar wederom zal degraderen. De Domburgers, die uit komen in de tweede klas van de lan delijke competitie, boekten hun tweede achtereenvolgende nederlaag. Het werd in de thuiswedstrijd tegen Markendaal III een 5-3 nederlaag. Het team van DOS I uit Vlissingen deed het op de tweede speeldag van de competitie beter. De Vlissinger haal den uit bij SBOZ I in Bergen op Zoom een gelijkspel 4-4. Van de vier enkel spelen werd een dames- en een heren partij gewonnen. Opmerkelijk was de zege van eerste speler Hans Felius op de sterke Sion van de Bergse ploeg. De Vlissinger won met 6-4.4-6 en 6-2. In de derde klas leverde het Temeu- zense Animo I een goede prestatie. In Roosendaal werd ARRC IH met 7-1 aan de kant gezet. De Schelde uit Vlis singen won ook. namelijk met 5-3 van SBOZ II. DOS heeft twee ploegen in de derde klas. Het tweede haalde thuis een 6-2 overwinning op Markendaal IL Het derde team, dat eveneens thuis speelde moest in ARRC H zijn meer dere ereknnen (1-7). Middelburg I blijkt een kanshebber op het kampioenschap in haar groep. MLTC won thuis met 6-2 van Tilburg IX. De tweede overwinning in succes sie. De uitslagen in de vierde klas luiden: Animo II - SFEF I 7-1; Dnve I - De Schelde II 3-5; Klappers I - Hulster Ambacht II4-4; Kruiningen I - Smash I 2-6; Vijfde klas: Animo IV - DOS TV 5-3; Animo V - Axe) II1-7. De Schelde III - Hulster Ambacht IV 7-1; Smash II - De Schelde IV 1-7, Domburg II - Schoon- dijke IV 7-1; DOS V - Noord-Beveland 4-4; SJEF II - Ludo et Emergo II 8-0; Breda VI - Klappers H 0-8; Con Forra p MLTC II 1-7; Eegedima - MCTC IH 7-1; MLTC IV - Animo II 5-3. De uitslagen bij de junioen is: DOS II Animo I 6-2; Animo II - Halve Maantje 8-0; De Schelde - Drive 7-1; Kapelle - Domburg 0-8: Noord-Beveland I - Axel 5-3; Noord-Beveland II - De Sprink 0-8: De Klappers II - DOS I 1-7; De Meert - De Klappers I 8-0; Hulster Ambacht - Kruiningen 5-3. In de derde klas van de landelijke her- encompeutie blijft Zierikzee het uit stekend doen. Hei team haalde de tweede achtereenvolgende - grote - overwinning. Nu werd Henricus versla gen met 5-1. Eerder al won Zierikzee met 6-0 van Oudenbosch II. ALAMANSA (AFP) - De achtste etappe van de ronde van Spanje heeft een verrassende ontknoping gekregen. In de achtste rit, over 219 kilometer van Murcia door het drukkend warme binnenland naar Alamansa, werd ein delijk een aanval van de Spanjaarden verwacht. De teappe voerde immers over vijf bergen, waarvan een van eerste categorie. Maar er gebeurde helemaal niets. Vanaf de start lag het tempo zeer laag en na wat onbetekende aanvallen van verschillende renners en een reeks val partijen. waar onder andere Ko Hoog- endoorn het slachtoffer van werd, de marreerde George Pintens 70 kilome ter voor het einde. Alleen zijn landge noot Eric Jacques, nog een onbekende in het peloton, reageerde. Het peloton liet het Belgische tweetal rustig ver trekken Zo kon het gebeuren dat de twee Belgen meer dan negen minuten konden uitlopen. Ze deelden de verras sende buit broederlijk Pinten? mocht de etappe in de sprint winnen. Jacques heeft in "net algemeen klassement een voorsprong van bijna vier minuten op de Portugees Joaquim Agostinho, maar een seneuze kandidaat voor de eindzege lijkt hij niet. 1 Pintens iBeli 219 kilometer van Murcia naar Alamansa in 5 uur. 59 minuten en 22 seconden (10 sec bonificatie), 2. Jacques (Bell z.t. (4 sec. bonificatie). 3. op 9 minuten en 12 seconden. Elooriaga (Spai. 4. Van den Haute (Bell. 5 Perrurena (Spai. 6. Thurau (WD1). 7. Pnem (N'ed). 8. Rossiers (Bel». 9. CuyUe (Bell, 10 De Cauwer (Bel). 11 Kuiper (Ned). 12. Loos (Bel), 13. Prinsen (Ned). 14. Lazcano (Spa). 15. Baert (Bell, 20. Knete- mann (Ned), 29. Den Hertog iNed), 37. Pronk (Ned) allen dezelfde tijd als Elorriaga. Klassering overige Nederlanders: 43. op 11 minuten en 13 seconden. Aling, 46. Van den Hoek z t., 52. Van Katwijk z.t.. 55. Karstens z t62. op 12 minuten en 12 seconden: Smit. 63. Tabak z.t. (ADVERTENTIE) Haal meteen een formulier bij uw club of winkelier. genomen, hij kwam aan het begin van de etappe ten val. Algemeen klassement. 1. Jacques (Bel) 35 uur, 49 minuten. 30 seconden, 2 op 3 57 Agostinho (Por), 3. op 4.01 Thurau (WD1), 4. op 4.01 Manzaneque (Spa), 5. op 4.02 Kuiper (Ned). 6. op- 4.14 Knetemann (Ned), 7. op 4.16 Elorriaga (Spat. 8 op 4.17 Fuchs (Zwi), 9. op 4.24 Ocana (Spa. 10. op 4.27 Pronk (Ned). 11. op 4 28 Tamames iSpa). 12 op 4.29 Van den Haute (Bel). 13 op 4 34 Priem iNedi. 14- op 4 34 Gonzales-Linares iSpai. 15. op 4 44 Pess- roaona cSpai. Klassering overige Nederlanders: 37. op 11.12 Van den Hoek. 41 op 12 44 Karstens. 42 op 13.04 Den Hertog, 46. op 22.57 Var. Katwijk, 50. op 2602 Prinsen. 54. op 28.44 Smit. 55. op 29.08 Aling, 62. op 33.56 Tabak. Romandië De eerste etappe van de Ronde Ro mandië is een zeer fraaie rit gewor den. Alleen het einde was spannend. Iedereen rekende op een gemakkelijke sprintzege van Roger de Vlaeminck, maar de Noor Knut Knudsen, olym pisch kampioen achtervolging in '72, verraste hem met een vlijmscherpe eindsprint. Hij kreeg daarvoor 20 seconden bonifi catie en mag daardoor donderdag in de tweede etappe met enkele seconden voorsprong op Roger de Vlaeminck de leiderstrui dragen. In de eerste etappe eindigden alle favorieten in het peloton met uitzondering van Francisco Gal dos, de winnaar van vorig jaar. De Spanjaard eindigde in de achterhoede omdat hij veel last had van een ont steking. Vlaeminck (Bel) z.L. 3. Giacimo Santambro- gic (Itai 4. Charles Rouxe! (Fra;. 5. Alfredo Chinetti (Fra6. Alessio Antonini (Itai. 7. Alex van Linden (Bel), 8. Regis Ovion (Fra), 9. René Savary (Zwi), 10. Eddy Merckx (Bel) allen in dezelfde tijd als Knudsen. Na de eerste etappe en de proloog ziet het algemeen klassement er als volgt uit: 1 Knudsen (Noo) 4 uur, 55 minuten en 30 se conden. 2. De Vlaeminck (Bel) op 3 sec3. Eddv Merckx OBel) op 8 set. 4. Joseph Bruyere (Bel) op 11 seconden. 5. Rouxel (Frai op 12 seconden. 6. gelijk Antonini 'Ita, en Boureau (Fra) op 13 seconden. 8. De Witte (Bel) op 15 seconden, 9. gelijk: Borguet (Bel; en Schar (Zwi) op 19 seconden. Duinkerken De Fransman André Mollet heeft woensdag de eerste etappe van de vierdaagse van Duinkerke gewonnen. Mollet had aan het einde van de 222 ki lometer lange rit van Duinkerke naar Saint Quentin een voorsprong van 25 seconden op het voltallige peloton, waarvan de spring werd gewonnen door Jacques Esclassan voor Freddy Maertens en de gebroeders Walter en Willy Planckaerl. De uitslag van de eerste etappe van de vier daagse van Duinkerke is: 1. André Mollet (Frai 222 kilometer van Duinkerken naar Saint Quentin in 5 uur. 44 minuten en 25 seconden (inclusief bonifica tie i. 2 Jacques Esclassan 'Frai op 27 secon den (inclusief bonificatie). 3. Freddy Maer tens (Bel) op 23 seconden (inclusief bonifica tie». 4. Walter Planckaerl (Bei» op 30 secon den. 5. Willy Planckaert (Bell z.t. 6. Regis Delepine (Fraj zt.. 7. Leeay (Fra». 8. Sibille Fra», 9. Jean-Louls DanguiHaume (Frai. 10. Mintkiewicz (Fra). 11. Mare de Meyer (Bell, 12. Perin (Frai. 13. Le Quilloux (Frai, 14. Hi- nault (Fra). 15. Jean-Pierre Danguillaume (Fra) allen in dezelfde tijd als Walter Planc kaert. 's-HEERARENDSKERKE-Zaterdagl5 mei wordl op de banen van het jaebt- schietcentrum Midden-Zeeland te 's- Heer Arcndskerke weer de jaarlijkse provincialejachtschietkampioenschap gehouden. Evenals voorgaande jaren neemt hieraan een groot aantal schut ters uit de gehele provincie deel. en ver wacht mag worden, datereen verwoede strijd zal worden geleverd voor de res pectievelijke kampioenstitels in de klassen A, B en C. Aan de hand van de behaalde resulta ten zullen bovendien de teams worden geselecteerd, die als Zeeuwse verte genwoordiging zullen worden afge vaardigd naar de nationale wedstrij den. Hoewel het wedstrijdlement bij het organiseren van dit evenement zeer duidelijk aanwezig is, dient echter tegelijkertijd bedacht te worden, dat het verbeteren van de schietkwalitei- ten van de jagers eveneens een niet uit het oog te verliezen factor is. De wed strijd begint om 13.00 uur. F. G. A. Hu- bert. burgemeester van de gemeente Goes, reikt na afloop de prijzen uit. FRIS0L STELT BESLISSING UIT ALAMANSA (ANP) - Nico de Vries de directeur van Frisol, heeft de beslis sing over deelname aan de Tour de France uitgesteld tot de laatste dag van de Ronde van Spanje. Ondanks de goede resultaten van de Frisolrenners in de eerste week van de Ronde van Spanje wil De Vries wach ten tot het laatste moment voor hij een besluit neemt. Frisols ploegleider Piet Liebregts zei woensdagavond na de achtste Vuelta-etappe toen hy een ge sprek met zijn directeur had: „Van doorslaggevende betekenis zal zeer waarschijnlijk de medesponsor zijn. Als we die er bij krijgen, starten we in de Tour de France." BAYONNE - De Baskische afschei dingsbeweging ETA heeft in een in het Franse Bayonne verspreid com muniqué verklaard dat zij er niet voor voelt de Ronde van Spanje door Spaans Baskenland te laten passeren. „De organisatoren van deze wieler ronde zullen de verantwoordelijkheid dragen voor hetgeen er zal kunnen ge beuren als met deze waarschuwing geen rekening zal worden gehouden." De Ronde van Spanje is al een week aan de gang en de laatste drie etappes zullen van 14 tot 16 mei door Basken land voeren. De deelnemers worden op 14 mei in Bilbao verwacht en de wed strijd zal twee dagen later in San Se bastian moeten eindigen. Albert Vogel traint van vv Meeuwen ZOUTELANDE - De voetbalvereni ging Meeuwen heeft een jeugdtrainer aangetrokken. Het is Albert Vogel, trainer van zondag vierdeklasser RCS uit Souburg. Vogel gaat alle jeugdelftallen van Meeuwen trainen en begeleiden. jeugd v AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond een vriendschappe lijke w edstrijd tegen het nationale elf tal van Marokko gewonnen met ï-L Bij de rust leidde Ajax al met 4-1. Arbi ter Oetelmans moest zes minuten voor het einde afblazen, omdat de 11.000 Marokkaanse toeschouwers het veld bezaaiden met bierblikjes en zitkus sentjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15