Anderlecht mogelijk eerste Belgische Europacup-winnaar TOBY SLABBEKOORN 'NIET BIJ WILLEM II OM ER TE BLIJVEN, IK WIL HOGER OP' Krook volgt Maarse op als trainer schaatsenrijdsters Priem (3e) steeds beter in Vuelta Hooghoudt „Ik weet dat ik het kan, heb mijn mondje bij me" VIETNAM Zelfverzekerde Kloetingespeier 'maf van voetballen' Pak de telefoon één jaar bevrijd! tuberculosebestrijding nederiands ziekenhuis TAFELTENNISTITEL WALCHtREN DIT JAAR VOOR ANDRE LOUWEN Medisch Comité NederlandVi//: Vietnam Frisol beslist vandaag over deelname Tour Uitlaat hield clubwedstrijd WOENSDAG 5 MEI 1976 KLOETINGE - „Ik zie voor mezelf wel een carrière bij hef be taalde voetbal zitten. Ik voel me zelfs verplicht het te gaan ma ken. Ik weet dat ik het kan, ik twijfel niet aan mezelf en ik heb m'n mondje bij me." - Er hoeft inderdaad niet aan getwijfeld te worden: de 17-jarige ex-rechtervleugelverdediger Toby Slabbekoorn van de zaterdag derde klasser Kloetinge blaakt van zelfkennis en zelfvertrouwen en hij kan - zo blijkt in de loop van het gesprek overduidelijk zijn woordje op voortreffelijke wijze doen. Dat de jonge Kloetinger een loopbaan bij de profs wel ziet zitten wordt veroorzaakt door het feit, dat hij sinds kort is 'ingelijfd' bij de beloftvolle jeugd van de Tilburgese eerste divisieclub Willem n, die als derde club in Nederland voor de opleiding van zijn talentrijke jeugdvoetballers de beschikking heeft over een uitstekend internaat. ADVERTENTIE Toby rechtsen Leo Slabbekoorn ver laten Kloetinge: de één naar Willem 11. de ander naar Goes. heeft hij ze zelf afgevoerd, terwijl Kloetinge toch al vele jaren in feite de beste jeugd van Zeeland heeft." Aan het begin van het zojuist beëin digde voetbalseizoen haalde de toen nieuwe Kloetingetrainder Hans de Ridder de jonge Slabbekoorn naar het eerste. „Hij was", meldt Hans de Rid der, „bij de A-junioren een bijzonder verdienstelijke laatste man en als rechtervleugelverdediger zag ik het wel voor hem zitten. Maar hij kon het als jongeling niet helemaal bolwerken en toen bij bovendien ziek werd kwam hij drie maanden buiten spel te staan." Het was het gevolg van een hersen bloeding, laat Toby Slabbekoorn we ten, nader definiërend: „Ik ben gebo ren met een adertje te veeL Na drie maanden kwam er een hersenonder zoek in het St-Joannaziekenhuis en daarbij bleek, dat ik weer even goed als vroeger in staat was om te spelen. Ik voel me nu zelfs veel beter." Eenmaal beter kreeg de jonge Kloetin ger prompt een uitnodiging om selec tiewedstrijden te komen spelen voor de UEFA-jeugd. „Ik heb bij de laatste dertig gezeten, de laatste zestien kon ik net niet halen, dat moesten kenne lijk jongens uit het betaalde voetbal zijn Meneer Brouwers van Willem II kon evenwel niet begrijpen, dat ik af gevallen was." Die trainer Jan Brouwers van de Til- burgse formatie heeft uiteraard een belangrijk woordje meegesproken bij de komst van Toby Slabbekoorn naar Willem II. „Vorig jaar zag hij me spe len", meldt Toby, „maar toen ging het niet zo best. Brouwers adviseerde me dan ook om maar een jaartje te wach ten. Toen hij me echter bij de UEFA- jeugd bezig zag vond hij me zoveel vooruitgegaan, dat ik terstond naar de Brabantse club kon toekomen." Mafvan voetbal Studie voorop ADVERTENTIE) voor aktuele mtormatie op ieder moment LEG NEER! IK WIL DE BEURS BELLEN! Het laatste beursbericht: (020)211711 nen ze een voorlopig proefcon tract krijgen." Juist omdat Toby Slabbekoorn na zijn ziekte in het Kloetingse team de rech- terbackplaats bezette wil hij bij Willem II ook graag de verdedigende kant op. „Maar bij de Tilburgse club kunnen ze T er natuurlijk wel een heel andere me- 6 grOlc 010110 ning op nahouden", oordeelt Toby. Leo naar Goes Waarmaken „Dat moet Leo dan maar eens waar maken". oordeelt trainer De Schipper ..Zijn jongere broer is toch wel het dui delijkste voorbeeld van het tegendeel. Deze knaap van 17 jaar heeft op niveau in het eerste team meegespeeld Nog een andere reden voor het vertrek van Leo Slabbekoorn naar Goes is het feit. dat na secretaris Kees Blommaard nu ook voorzitter Wim Roosdorp het bestuur van de Bevelandse zaterag- club zal verlaten. Roosdorp heeft zich immers niet meer verkiesbaar gesteld. Vooral Toby Slabbekoorn bewaart aan trainer Hans de Ridder goede herinne ringen „Ik ben zover gekomen dankzij de trainer. Door zijn toedoen ben ik het afgelopen seizoen ontzettend veel vooruitgegaan. Na mijn ziekte heeft meneer De Ridder me extra trainingen gegeven, zodat ik weer speelde zoals voorheen", verzekert de jongste Slabbe koorn, die er aan toevoegt, dat ook het elftal van Kloetinge hem goed opgevan gen heeft. Niet alleeen in Toby Slabbekoorn ver liest Kloetinge een gewaardeerde kracht., ook zijn oudere broer Leo, rechtsbuiten in het eerste team van de grootste Zeeuwse zaterdagclub, ver ruilt die club voor een andere: het nabij gelegen Goes. „Het beviel me bij Kloe tinge niet meer zo wat de sfeer betreft. Daarom vond ik het wel eens leuk bij een andere club te spelen. Middelburg of Vlissingen was te ver weg, daarom is het Goes geworden, zodat ik boven dien zaterdags meer tijd heb voor mijn studie aan de Vlissingse mts", deelt Leo Slabbekoorn mee. die het boven dien niet zo erg kon vinden met de spe linzichten van trainer Hans de Ridder „De Ridder heeft geheel andere ideeën over voetbal dan ik. Hij vergeet ook vaak. dat hij met amateurs bezig is. Ik ga ook weg, omdat hij de jeugd ver waarloosd heeft, terwijl hij bij zijn komst naar Kloetinge beweerde, dat hij juist voor de jeugd kwam. Maar inplaats van jeugd er bij te halen. „De spelers vonden me", zo weet Toby, „zo'n voetballer, maar wel eentje met een te grote mond. al heb ik dat alle maal niet zo gemeend, hoor. Ik heb me overigens ook bij jong Oranje en de UEFA-jeugd niet onder tafel laten pra ten. Ze begroetten me al direct met boertje, maar ik heb ze toegevoegd: leer eerst maar eens voetballen, dan mag je met me komen praten. Toen keken ze toch wel heel anders tegen me aan Toby Slabbekoorn vindt het daarom jammer, dat vele van zijn jonge Zeeuwse voetbalcollega's niet die instelling hebben. „De jongens uit Zeeland kijken veel te veel tegen die uit Brabant en andere provincies op. Dat ishelemaal nietnodig", verzekert de ex-Kloetingespeier. Toby Slabbekoorn twijfelt er dus niet aan, dat hij een carriëre bij het betaald voetbal tegemoet gaat. En als hij het toch niet zou halen? „Dan kom ik bij Kloetinge terug, want ik heb er elf jaar een ergfi jne tijd gehad'Lzegtde toekom stige Willem Il'er tot slot. •PETER VERHAGE MIDDELBURG - De Walcherse kam pioenschappen tafeltennis voor senio ren die werden gespeeld in de Middel burgse sportaccommodatie Slagh- vaert vertoonde dit jaar een kleiner deelnemersveld dan de organisatoren MZ en St-Laurens de laatste jaren ge wend waren. Toch werd er door de deelnemers fel gestreden om de titels. Bij de heren B C-klas won André Lou wen in twee games van Koen de Vries. Louwen nam daarmee de titel 1975 over van zijn tegenstander. In de D- E-klas werd de als eerste geplaatste Toby Slabbekoorn wilde zelf maar wat graag: „Ik heb het erg goed gehad bij Kloetinge. maar ik wil iets meer berei ken, en dat kan niet bij een zaterdag derde klasser", zegt hij zelfverzekerd. „Eigenlijk heb ik altijd naar het be taalde voetbal gewild, ik ben een beetje maf van voetbal." Overigens wil de ex-Kloetingse speler verder dan de Tilburgse club. „Ik ga zeker niet naar Willem II om er te blij ven. Ik zie het als een leerschool voor een verdere carriëre." Zo'n opmerking van de jonge speler komt in huize Slabbekoorn niet als een donderslag bij heldere hemel. „Hij is een doordou wer, Toby wil altijd meer dan een an der", laat Slabbekoorn senior weten, die ook graag over voetbal praat, maar behalve over zijn zoons liever de lof trompet steekt over ex-doelman Frans de Munck van Goes. Slabbekoorn is, voor zijn zoon naar Tilburg vertrok, naar het internaat we zen kijken om daar te ontdekken, dat Toby goed opgevangen zal worden en zyn studie aan de detailhandelsvak school (die hij in Middelburg volgde) in de Brabantse textielstad bij uitstek kan voortzetten. „De studie staat voorop en dat vind ik een belangrijk punt", verzekert de heer Slabbekoorn. „Dat gaf me vertrouwen om Toby naar Willem II te laten gaan. Als de club ziet dat de jongelui kunnen voetballen dan krijgen ze eeen stimuleringscontract, komen ze in het eerste team. dan kun- AMSTERDAM (ANP) - De Neder landse olympische wegploeg zal niet deelnemen aan de wedstrijd Montreal-Toronto, die een week voor de eerste olympische wielerdag zou af lopen. AMERSFOORT - Tijdens de maan dagavond in Amersfoort gehouden vergadering van de Landelijke Technische Commissie hardrijden van de Koninklijke Nederlandse Schaatsbond is Ab Krook uit Loosdrecht voor eeri periode van twee jaar aangesteld als coach van de Nederlandse schaatsenrijdsters. Krook volgt Gerard Maarse op. die na vijf jaar successen en veel strubbelingen aan het einde van dit seizoen bedankte voor een con tractverlening. Het contract met de trainer van de herenkemploeg. waarvoor Leen Pfrommer als belangrijkste kandi daat geldt, is nog niet afgerond. Pfrommer heeft de kernploeg al ze ven jaar onder zijn hoede. Finan ciële voorwaarden van hem en de KNSB hebben nog niet tot over eenkomst geleid. Ook over de verle ning van het contract van spnnt- tainer Henk Gemser is nog geen vol ledige overeenstemming bereikt. Het is de bedoeling dat de heren kemploeg over een dag of twaalf de eerste zomertraining voor het nieuwe seizoen begint. Wie in de ploeg van vermoedelijk zes man zul len worden opgenomen is nog niet bekend. Datzelfde geldt voor de sprintersploeg. De samenstelling van de ploegen wordt overgelaten aan de trainers, zodra met hen overeenstemming is bereikt. Borckink niet De kernploeg van de dames en jong oranje zijn inmiddels wel bekend. Ab Krook krijgt zes dames onder zijn hoede: Sijtje van de Lende, Christa Jaarsma, Joke van Rijssel, Ina Steenbruggen, Haitske Pijlman en als enige junior Pietie Postma. Annie Borckink ontbreekt in de ploeg. De LTC heeft haar niet geko zen gezien de slechte ervaringen in het afgelopen seizoen. Ook Sippie Tigchelaar ontbreekt, omdat de LTC er niet van overtuigd is dat zij haar trainingsachterstand, opgelopen na het vorig gehouden Nederlands kampioenschap, inmid dels heeft ingehaald. Zij krijgt de kans zich door middel van regionale wedstrijden te klasseren voor de Nederlandse kampioenschappen en als zodanig een gooi te doen naai een plaats in de kernploeg. Zij is inmiddels wel opgenomen in de Friese selectieploeg. - Zelfs bij de Engelse bookmakers staat het Belgische An derlecht met vijf tegen drie als favo riet genoteerd voor de vanavond (woensdag) in het Brusselse Heizel- stadion te spelen EC-2-finale tegen West Ham United, dat in een eerder stadium onder meer de Nederlandse bekerkampioen FC Den Haag wipte. Die voorkeur van de Engelsen voor tegenstander Royal Sportingclub An derlecht is voor een groot gedeelte ge baseerd op de minder goede prestaties van de Oostlondenaren in de Engelse League en het feit dat West Ham Uni ted in dit lopende EC-2-toemooi nog geen enkele maal een uitwedstrijd in een overwinning heeft kunnen omzet ten. De kalende manager Ron Greenwood van The Hammers, die dit weekeinde Anderlecht een bijzonder matige wed strijd zag spelen tegen La Louvière voor de Belgische competitie: „Inder daad. we hebben onze plaatsing voor de volgende ronde steeds in het eigen Upton Park af moeten dwingen. Ver geet echter niet dat onze uitgangsstel ling in dit toernooi steeds is geweest om de uitwedstrijden zo efficiënt moge lijk te spelen, om vervolgens in Londen geconcentreerd op de aanval te spelen, om precies dat aantal doelpunten te scoren dat noodzakelijk was voor het bereiken van de volgende ronde", „Dit keer spelen wij in Brussel slechts één beslissende wedstrijd, waarin al leen het scoren van doelpunten telt en het voorkomen van tegentreffers van ondergeschikt belang is. Om dat te be reiken zullen we dus vanaf de eerste minuut resoluut op de aanval spelen. Onnodig te zeggen, uiteraard, dat wij in Brussel wel enigszins zijn gehandi capt door het feit dat Anderlecht een thuiswedstrijd speelt. Maar als we snel een doelpunt kunnen scoren, geloof ik toch dat we voldoende zelfvertrouwen hebben om het karwei uiteindelijk te kunnen klaren" Opbouwperiode Greenwood, wiens elftal in Brussel kan rekenen op de steun van 8000 supporters: „West Ham United ver keert momenteel nog altijd in een op- bouwperiode. De laatste jaren hebben we wat spelers aangetrokken van an dere clubs, waarbij de lichamelijke conditie als het meest belangrijke gold. Ik prefereer echter een elftal dat continentaal voetbal speelt, voetbal zoals Nederland dat tijdens de laatste WK liet zien: technisch en met een be hoorlijke lichamelijke inzet". Zijn Brusselse tegenspeler Hans Croon van RSC Anderlecht vreest - evenmin trouwens als zijn spelers - die door Greenwood gepropageerde en noodza kelijk geachte hardheid geenszins. croon: „Ik ben tevreden met West Ham United als tegenstander in deze finale. Ik geloof namelijk dat wanneer Ein- tracht Frankfurt onze tegenstander zou zyn geweest (in de halve finales versloeg West Ham de Westduitsers) wij beslist op meer lichamelijke inzet zouden zijn gestuit. Nee Anderlecht heeft tegen West Ham United zonder meer een goede kans als eerste Belgi sche club een Europa-Cup te winnen Hans Croon, die via wat doorzichtige manipulaties volgend seizoen bij An derlecht plaats moet maken voor bondscoach Raymond Goethals - een beslissing van voorzitter Constant VandenStock die niet bij alle spelers in goede aarde is gevallen - is daarom zo blij met West Ham United als tegen stander, omdat de Engelsen negentig minuten lang hetzelfde tempo spelen, zonder storende ritme-onderbrekingen en daarnaast geen ver doorgevoerde mandekking zullen toepassen. Dat laatste is met name belangrijk voor spelers als Rob Rensenbrink en Ludo Coeck. Dit weekeinde werd in de com petitiewedstrijd tegen La Louvière nogmaals onderstreept dat Anderlecht ruimte nodig heeft om zijn ongetwijfeld grote potentiële aanvalskracht renda bel te maken. Zowel Coeck als Ren senbrink werd door een straf doorge voerde mandekking vrijwel uitgescha keld, waarmee, zoals men dat in België, pleegt te omschrijven, Anderlecht slechts „met vijftig ten honderd kon presteren". Lichtpuntje Eén lichtpuntje in die wedstrijd tegen La Louvière was wel, dat libero Van- denDaele na zijn blessure (daardoor miste hij onder meer de interland tegen Nederland) een redelijke come back maakte en dat zowel Lomme als De Groote zich waardige vervangers toonden van Jack Thissen, de momen teel geblesseerde linkerverdediger van de Brusselaars. West Ham bereikte als volgt de finale: Reipas LahtiFinland i: 2-2 en 3-0: Ara rat Jerevan (Rusland): 1-1 en 3-1: FC Den Haag (Nederland: 2-4 en 3-1: Ein- tracht Frankfurt (W.-Duitsland): 1-2 en 3-1. Anderlecht schakelde achtereenvol gens uit. Rapid Boekarest (Roemenië) 2-0 en 0-1; Borac Banja Lucka (Zuid- Slavië) 3-0 en 0-2; Wrexham United (Wales) 1-0 en 1-1; Sachsenring Zwic kau (Oost-Duitsland) 3-0 en 2-0. De vermoedelijke opstelling van beide elftallen: Anderlecht: Ruiter - Van Binst, Broos, VandenDaele en Thyssen (De Groote) - VanderElst, Dockx, Coeck, en Haan - Ressel en Rensenbrink. West Ham United: Day - Coleman, Bonds, Taylor en Lampard - McDo well, Brooking en Holland - Paddon, Jennings (Alan Taylor) en Robson. mes (MZ) werd winnaar in de G-klas Hij wees in de halve finale Nico van de Want (Marathon) terug, waama hij in de eindstrijd met ruim verschil (10 en 13) Cees Pleyte (Westerzicht) versloeg. Jan Hensen (MZ) zorgde voor een ver rassing in de senioren IH-klas, waarin hij niet was geplaatst maar uit een veld van 27 deelnemers wel aan het langste emd trok door met tweemaal 17 te winnen van Wim Kerkhove (Zand. Goormachtig en Van de Kette rij (Amemuidem werden derde en vier de De Walcherse titel bij de dames ging naar Koos van Rooijen-Jakobsen (Big Smash) die in de halve finale de als eerste geplaatste Joke Roelse (MZi uitschakelde en in de finale tenslotte met 21-11 en 21-15 over Marije van de Voorde (Zand) zegevierde. Ook de aparte senioren I-klas voor dames werd een prooi voor Koos van Rooijen waarin zij in de eindstrijd Christa Slin ger (MZin twee games versloeg. Het herendubbelspelkampïoenschap D/E-klas was voor de combinatie De Poorter/Duininck (MZ/Laurens). die met succes verdedigend spel vruchten af zagen werpen ten koste van het Laurcns-duo Vogel/Smet in de finale. Jan Corver/Jaap Houmes (MZ) werden eindwinnaars in de F/G-klas voor Kerkhove/Van Maldegem (Zand/Big Smash) en in het damesdubbel kon de titel het koppel van Rooijen/Slinger niet ontgaan. Na dertig |aar oorlog kon in 1975 ce oorlogsgeweld worden opgemaakt mijlen. 5.1 mil|oen gewonden, bijna 1 1 miljoen weeskinderen. 13 miljoe verwoest bi| bombardementen. bi|na g gebrek aan bouwmatecaa' en m c enorme werkloosheid De gevolgen v half miljoen tuberculosepatiënten i geslachtsziekten, tienduizenden aan t Vietnam vrijwel geen medische mfr; later de eenjarige bevrijding van Vie kiezingen geweest, zal de hereniging spoedig een feit zijn en is de grondt en herstel op alle gebieden In ove Volksgezondheid m Vietnam zal net Vietnam haar steun blijven richten op pnoriteit genieten Voor de opsporing en controle van tubercutose-patienten •wordt een grootscheeps be volkingsonderzoek opgezet door middel van sputumcoo- trole H*ervoor moeten nog ■«00 microscopen met toebe horen worden gezonden Dn vergt een bedrag van 360000 gulden Het Bmh Vién Ha-Lan m Dong Ha is inmiddels vrijwel gereed Thans wordt gewerkt aan de inrichting en de voorziening van dit m Nederland geprefa briceerde ziekenhuis met me dicamenten en noodzakelijke hulpgoederen. Hel Medisch Comité Neder- land-Vietnam zal voor een aantal jaren voorzien m atie noodzakelijke instrumenten, medicamenten en gebruiks goederen voor dit 250 beds ziekenhuis, gebouwd in het door de oorlog meest ver woeste gebied van Vietnam, de provincie Ouang Tri. ziekenhuis lang son WiUem-Jan Duininck (Laurens) in de halve finale afgestopt door zijn clubge noot Karei Smet. De tweede finalist werd Kees de Voogd <MZi. die daar voor zijn clubgenoot Ed de Poorter de baas was gebleven Kees de Voogd be haalde het kampioenschap op Smet met de cijfers 21-14.17-21 en 21-19. Ook de senioren II-klaszege kwam op naam van De Voogd die daar in de finale met tweemaal 18 Duininck naar de tweede plaats verwees. De F-klastitel was voor Jan de Voorde (Zand), die in de eind strijd met 18 en 13 Piet van Maldegem (Big Smashi klopte. De als eerste ge plaatste Bimmel (PNL) werd in de halve finale uitgeschakeld. Jaap Hou- Voor dit 500 beds ziekenhuis te Lang Son in het noorden van Vietnam verzorgt het MCNV de volledige mveniaris Een deel daarvan is reeds ver zonden. maar ook dit proiect zal in de toekomst nog veel aandacht vragen. Alle donateurs van het MCNV ontvangen regelmatig het bulletin met verslagen over het werk. nieuws over Vietnam en verantwoording van gitten en uitgaven De uitgaven voor administratie, voorlichting en porti bedragen slechts 5'/»% van de inkomsten zodat van elke gulden bijna 95 cent rechtstreeks aan Vietnam ten goede komt MURCIA (AFP) - Cees Priem, de Goese kopman van de Frisol wielerploeg, doet het uitstekend in de Ronde van Spanje. In de etappe van Cartagena naar Murcia werd hij derde achter de Belg Ferdi van den Haute en de Spanjaard Javier Elorriaga. Priem gaat steeds beter rijden en behield in het algemeen klassement de twaalfde plaats. Günter Haritz raakte gisteren zijn lei derstrui kwijt aan de Portugees Joa- quim Agostinho. Hoewel het er naar uitzag dat de slechts 136 kilometer MURCIA (ANP) - Ploegleider Piet Liebregts van de Nedelandse Frisol- ploeg, die in de Ronde van Spanje al drie etappe-overwinningen (Gilson en Smit (2x) heeft geboekt zal woensdag zijn directeur Nico de Vries adviseren om in de Tour de France te starten. Liebregts is op grond van de Spaanse successen optimistisch gestemd. Dins dagavond verklaarde hij: „We hebben al drie overwinningen te pakken en als het een beetje meeat komen daar nog een paar successen bij. De ploeg rijdt zo goed dat ik De Vries zal adviseren in te schrijven voor de Ronde van Frank rijk. Ik ben er van overuigd dat we in de tour ook één of twee etappes kun nen winnen. Gebeurt dat. dan is een nieuw tour-avontuur een succes". VLISSINGEN - Jan Bouten heeft za terdag in de categorie 250"cc origineel en zwaarder de derde motorcross clubwedstrijd van de msv de Uitlaat in het sloegebied bij Vlissingen ge wonnen. Bouten won de twee man ches voor Louis Murre gevolg door Piet Boni. Omdat de dag tevoren al wedstrijden waren gehouden in Middelhamis en Axel was het voor veel renners een zware opgave om in Vlissingen weer tot het uiterste te gaan. In de categorie 50 cc standaard behaalde De Vin na twee manches de eerste plaats voor Kerkhove en Baas. In de 250 cc stand aard was Dekker na twee manches de beste en Geers verzamelde in de twee manches 50 cc origineel de meeste punten. Rudie Kuzee werd tweede en Tinus Verdonk derde. In de categorie 125 cc origineel schreef de onlangs lid geworden Van Maldegem twee man ches op zijn naam. Ad Meerman en Jaap Kuzee werden respectievelijk tweede en derde. De vicd» ch. strijd wordt zaterdag 15 mei jjuiouulji. lange etappe opnieuw op een massas purt zou uitdraaien kreeg de wedstrijd een verrassende ontknoping. Op een onbetekenend colletje van de derde ca tegorie. 37 kilometer voor het einde na een aantal ontsnappingspogingen van Fedor den Hertog en Agostinho. kwam een ontsnapping tot stand. De uitslag van de zevende etappe is: L Ferdi van den Haute 'Bel» 136 kilome ter van Cartagena naar Murcia in 3 uur, 20 minuten en 16 seconden (10 se conden bonificatie). 2. Javier Elorriaga (Spaj 3 20.18 '4 sec. bon.). 3. Cees Priem (Ned) Z.L, 4. Hennie Kuiper 'Ned) z.t.. 5. Jose de cauwer (Beli. 6. Herman van Springel (Bel). 7 Jean-Plerre Baert (Beli. 8. Gerrie Knetemann (Ned). 9. Willy Vanneste 'Beli. 10. Dietrich Thu- rau iW'dii. 11. Juiien Anölano (Spa). 12. Joaquin Agostinho (Port). 13. Carlos Cuylle (Bel). 14. Jose Antonio Gonzales-Linares (Spa). 15. Joseph Fuchs (Zwi). 25. Fedor den Hertog (Ned), 33. Bert Pronk (Nedi allen de zelfde tijd als Elorriaga. op 4 min. en 12 sec.: 37 Jan van Katwijk (Ned). 38. Jan Aling (Nedi. 45. Guenther Haritz (W'dl), 46 Aad van den Hoek (Ned), 55. Ge- rben Karstens (Ned). 64. Ko Hoogen- doom (Nedi, 70. Henk Prinsen (Ned). 71 Theo Smit (Nedi. 72. Gerard Tabak (Ned) allen dezelfde tijd als Jan van Katwijk. Algemeen Klassement 1. Joaquim Agostinho 29.44.45. 2. op 12 sec. Dietrich Thurau, 3. Jesus Manza- neque z.t.. 4. op 13 sec. Hennie Kuiper, 5. op 25 sec. Gerrie Knetemann, 6. op 27 sec. Javier Elorriaga, 7. op 28 sec. Joseph Fuchs, 8. op 35 sec. Luis Ocana, 9. op 38 sec. Bert Pronk, 10. op 39 sec. Agustin Tamames. 11. op 40 sec. Ferdi van den Haute. 12. op 45 sec. Cees Priem, 13 Jose antonio Gonzales- Linares z.t., 14. op 55 sec. Jose pessa- rodona. 15. op 1 min. en 10 sec. Gon- zalo Aja. 30. op 5.53 Aad van den Hoek, 33. op 6.00 Hoogendoom. 43 op 7.24 Gerben Karstens. 44 op 14.45 Fedor den Hertog. 47 op 16.25 Jan van Kat wijk. 53. op 22.37 Theo Smit. 54. op 23 43 Henk Prinsen. 57. op 24 48 Jan Aling. 65. op 27.35 Gerard Tabak. ADVERTENTIE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13