Zij staan in voor Miele Koninginnedag 1976 bracht in Vlissingen duizenden op de been zuivel land Raad Hulst houdt debat over 'Pand De Gier' PZC „Kritiek op industrialisatiebeleid in Zeeland is wel begrijpelijk" OCMA -militairen kregen eremedaille halfboter VEELZIJDIG FEESTPROGRAMMA SLOEG OVERAL AAN kunst J erisgeenbetere zaterdag 1 mei 1976 streek GEDEPUTEERDE A. J. KALAND OPENDE NIEUW BUREAU BRA VENBOER EN SCHEERS TERNEUZEN TERNEUZEN - Tijdens de opening: van het nicuwbouwgedeelte van het ingenieursbureau Bravenboer en Scheers in Terneuzen heeft gedepu teerde A. J. Kaland donderdagmiddag getracht begrip te kweken voor het Zeeuwse industrialisatiebeleid, zoals dat een aantal jaren terug door hel provinciaal bestuur werd gevoerd. „Mijn activiteiten zijn me niet altijd in dank afgenomen. Met name in Midden-Zeeland is nogal wat kritiek gerezen tegen de industrialisatiepoli- liek. Ook in Zeeuwsch-Vlaanderen ontstond een stroming die zich hier tegen verzette. Ik denk hierbij aan Broomchemic. Deze kritiek en verzet sacties zijn begrijpelijk, maar men moet niet vergeten dat er in de op komstperiode van de industrie in Zee land, in verband met de werkgelegen heid. heel anders over industrialise ren werd gedacht, dan wat men de laatste jaren in industrialiseren ziet." Gedeputeerde Kaland stelde, dal men niet zonder reden tot de afbraak van het bestaande' was gekomen. ..De landbouw in Zeeuwsch-Vlaanderen bijvoorbeeld bood voor de werkgele genheid minder kansen dan vroeger. Vrij eensgezind ging men over op in dustrialisering". aldus de heer Kaland. Grote klacht is volgens de heer Ka land vandaag, dat de Zeeuwse indus- mogen beleven. Uw bureau, waar. naar ik zopas heb vernomen, maar liefst 120 man werk vinden, heelt deze ontwikke ling nodig om bezag te kunnen zijn Eerder al had de heer Kaland in zijn 'ontmoet door zijn industriële activi teiten'. ..Het is niet gebruikelijk dat iemand van provinciaal niveau een klein bedrijfje komt openen Maar op het. verzoek van Bravenboer heb ik zonder aarzeling ja gezegd, omdat er al lang een relatie tussen rnij en het bureau bestaat." In het. algemeen vond de heer Kaland dat het de ondernemer in Nederland de laatste jaren niet gemakkelijk wordt gemaakt om te investeren. „Een bedrijf moet gezond zijn en over rendement beschikken wil het. ondanks de vele ■ld en dat opleldin- Bouwcheque Na afloop van zijn toespraak mocht d<- heer Kaland uit handen van directeur J. A. Bravenboer een cheque van 1.500 gulden ontvangen. Dit bedrag zal. naar de wens van het bureau Braven boer en Scheers. ten goede komen aan de bouw van het dagverblijf voor geestelijk en lichamelijk gehandicap ten in Zaamslag. MIDDELBURG - Voor het front van de op de binnenplaats van de Generaal- majoor Berghuijs kazerne te Middel- tnallsenng wal mt de hand Is gelo- b rarr, lelde milltairrn S» "O*1"f"1» reikte de aversie H. Brein,,,, com- mandant van het OCMA, woensdag- het milieu te vernielen. In dit verband valt het woord Rijnmond." Naar de mening van de heer Kaland zal 'klein schalig Zeeland' echter nooit verge lijkbaar worden met Rijnmond. „Het tweede bezwaar zou zijn dat morgen de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau uit in goud met de zwaarden aan de adjudant-onderoeffïcier der militaire administratie H. Grootjans en in VLISSINGEN - Koninginnedag 1976 heeft in Vlissingen duizenden mensen op de been gebracht Het veelzijdige feestprogramma, dat het comité orga nisatie feestelijkheden had samenges teld in samenwerking met verschil lende verenigingen, bleek zowel in Vlissingen als in Souburg en Ritthem goed aan te slaan. De zonnige feestdag werd ingeluid met klokgelui van verschillende kerken. Daarna startte op drie plaatsen de mu zikale ochtendwandelingen, die wer den voorafgegaan door de koninklijke harmonie 'Ons Genoegen' met majo- retten. Brassband 'Caecilia' en de drumband van VTV met majoretten. Vanaf de Koestraat. Alexander Gogel- weg en de Inslaan vertrokken de stoe ten. waarvoor enkele honderden men sen. meest kinderen, belangstelling toonden. Om halftien werd een begm gemaakt met het traditionele vlaghijsen op het Stadhuisplein. Voor deze druk be zochte ceremonie werd gehouden, ga ven 'Ons Genoegen', het Groot Vlis- sings Majorettcnpeloton, VTV en ma joretten een korte show. Daarna volgde het optreden van de volksdans groep 'Vranje', die met begeleiding van een muziekband een volksdansverto- mng gaven. Het vlaghijsen werd ver zorgd door de padvindstersgroep 'de Golfbrekers' en padvindersgroep 'Sint Willibrordus' zeekadetten. Onder het spelen van het Wilhelmus werden ach tereenvolgens de Nederlandse. Vlis- singse en Zeeuwse vlag gehesen. Hierna liet duivensportvereniging 'de Posthoorn' enkele tientallen postdui ven los. Natuurlijk was het programma voor de kinderen ook dit jaar weer zeer uitge breid. 's-Morgens werden rolschaats- tvedstrijden gehouden op het basken- burgplein. Op het terrein van de Frans Naereboutschool had speeltuinvereni ging 'de Oude Stad' een gekostu meerde voetbalwedstrijd georgani seerd. Daarbij had men een stand op- gencht, waar men informatie ver strekte over het werk van de vereni ging- Sportvereniging 'Zeeland Sport' hield dit jaar weer de inmiddels traditionele 'Oranjeloop'. Circa 300 deelnemers gingen na het startschot van burge meester Th. J. Westerhout op weg voor een loop over 2 of 6 kilometer. Starts punt en finish was het parkeerterrein aan de Burgemeester van Woelderen- laan. Iedere deelnemer kreeg na het volbrengen van de wedstrijd een vaantje uitgereikt. Om elf uur trok de wandelmars van drumband 'Oranje Nassau' ook veel belangstelling fa wijkcentrum 'Open Hof in Paau wenburg werd 's-morgens een film voorstelling voor de kinderen van 8 tot 12 jaar gehouden. Voor de klemderen werd daar een poppekastvoorstelling tegeven 0e middag stond grotendeels in het ieken van kinderspelen, die werden gehouden in Paauwenburg en op het terrein van de Frans Naereboutschool. fa Paauwenburg werd een oriëntatie- wedstrijd gehouden. De spelen bij de Frans Naereboutschool, die waren georganiseerd door 'De Oude Stad', bleken erg succesvol en trokken een groot aantal deelnemers. Het comité organisatie feestelijkheden had de oudere Vlissingse inwoners niet vergeten. In samenwerking met de Stichting Dienstencentrum voor Be- laarden werd een grote feestmiddag gehouden in de sportzaal van het Zee vaartschoolinternaat. Het drie uur du rende amusementsprogramma, met circa 500 bejaarde bezoekers, bestond hit optredens van mandolinevereni- ghig 'Con Amore', onder leiding van J. Eckhardt, The Bax Family', 'Engel Reinhoudt'. een zanger van het Zeeuwse lied uit Wolphaartsdijk en Diet Bouwknecht, een voordrachts kunstenares uit Den Haag. Cabaretier Dries van Baaren presenteerde het programma. Muzikale leiding had hammondorganiste Paula Koster. Öranjeril Zeer succesvol was ook de 11e 'Oran- jerit' van MAC 'De Zeeuwen', een puz- zelrit waaraan circa 400 deelnemers, waaronder zo'n vijftien bromfietsers deelnamen. Bij het Scheldekwartier volgde s- avonds om acht uur de prijsuitreiking. Daarna werd nog een verloting gehou den MAC 'De Zeeuwen' had de be schikking over een prijzenpot van vijf duizend gulden besteed aan prijzen als een reis naar Parijs en een draagbare televisie. Daarnaast waren ook vele andere kleinere prijzen uitgestald 's-Avonds werden in Paauwenburg in Vlissingen lampionoptochten gehou den. In Vlissingen vertrok een zeer lange stoet vanaf de Koestraat. Vooraf ging de koninklijke harmonie 'Ons Genoegen', die de 'vele kinderen met brandende balonnen lampionnen bege leidde. In Paauwenburg vertrok de optocht vanaf het speelterrein van de VCB Lammerenburg aan de Zuidbeekse- weg. Ook hier waren enkele honderden kinderen enthousiast. Twee binnenshuis gehouden activitei ten besloten de feestdag. Om acht uur begon het 'Oranje Pop Bal' in de Spor thal te Vlissingen. De vele honderden tieners konden daar dansen op de mu ziek van de VARA Drive In Disco Show, die met twee discjockeys, waar onder de bekende Alfred Lagarde. naar Vlissingen was gekomen. Voor de iets ouderen en stijldansliefhebbers was tegelijkertijd in de sporthal van de Zeevaartschool een instuif-dansant. waar de 'Lazy River Band' voor de mu zikale omlijsting zorgde. De instuif duurde tot 1 uur 's-nachts. Westerzicht De wijk Westerzicht had dit jaar voor het eerst een eigen programma, dat grotendeels door vele actieve vrijwilli gers was georganiseerd in samenwer king met het COF Ook daar begon het feestprogramma met een muzikale ochtendwandeling. waarbij het Jachthoorn- en trompetterkorps 'Oranje Nassau' met majoretten muzi- Eenrichtingsverkeer in Segeersstraat MIDDELBURG - Met ingang van van daag. zaterdag zal het auto- en motor- verkeer de Lange Delft te Middelburg niet meer via de Segeersstraat kunnen verlaten. Op die dag wordt namelijk een maatregel van kracht, waarbij in het gedeelte van de Segeersstraat. dat ligt tussen de Lange Delft en de Sint Barbaragang éénrichtingsverkeer wordt ingevoerd in de richting van de Lange Delft. Auto- en motorverkeer dat komt vanaf de Houtkaai en de Londensekaai kan de Lange Delft dus wel via de Segeersstraat bereiken. kaal vooraf ging. 's-Middags werd een optocht gehouden van met muziekin strumenten uitgeruste verklede kinde ren. Vertrokken werd vanaf het Mar- nixplein. Eindpunt was het grasveld achter de school 'de Startbaan', waar een uur later de kinderspelen werden gehouden. Ook de kinderen van Wes terzicht kwamen in grote getale naar deze spelen. Na het houden van ae kinderspelen werd tenslotte 's-middags een gekostumeerde voetbalwedstrijd gespeeld. Een groots vreugdevuur bij de wijk besloot 's-avonds de succes volle dag. Souburg Met deze maatregel hoopt men te be reiken. dat minder doorgaand verkeer toe dat met de VNG contact zou wor- De kerkklokken van de hervormde kerk te Souburg luidden om acht uur de nationale feestdag in In samenwer king met 'Burgerzin' was ook in Sou burg een feestagenda samengesteld. Om negen uur werden de kinderen in gedeeld om vervolgens deel te nemen aan de kinderspelen. Tegelijkertijd werd een fietsenrally met hindemissen gestart. Een tekenwedstrijd in de zalen 'Rehoboth' en 'Irene' besloot de feeste lijke morgen. Op het Oranjeplein volgde 's-middags het jaarlijks terugkerende ringrijden voor sjeesjes en bromfietsers. Bij het ringsteken voor brommers hadden de organisatoren wel verplicht gesteld, dat een vrouwelijke duopassagier aanwezig was. Bovendien was ook het dragen van een valhelm verplicht. Vele belangstellenden woonden de wed strijden bij. waarbij in de pauze een concert werd gegeven door de muziek vereniging "Vlijt en Volharding' Hetzelfde 'Vlijt en Volharding' liep daarna de lampionnenstoet vooraf. Ook deze optocht trok vele kinderen, die in de naaste nabijheid van vader of moeder zich in opperbeste stemming voelden Een eveneens druk bezochte taptoe op het Oranjeplein van 'Vlijt en Raadslid Hoefkens op de bres voor invaliden VLISSINGEN - Het CDA-raadslid A. Hoefkens brak in de vergadering van de Vlissingse gemeenteraad woens dagmiddag een lans voor de invali den. Toen de wijziging van de bouw verordening aan de orde was, ver zocht hij het college van b en w aan dacht te besteden aan de breedte van de gangen in openbare gebouwen. Bij een breedte van 1,20 meter is het voor invalidenwagens erg moeilijk daar te kunnen passeren Omtrent de hellingen staat ook in de verordening, dat die 1,20 meter breed moeten zijn. maar b en w hebben de bevoegdheid dan nadere eisen te kunnen stellen. Dat wilde de heer zhoefkens ook op de gangen van toepassing zien. Wethou der F. Smit (pvda) vomn het moeilijk de verordening maar meteen in die zin te doen wijzigen. „Wij willen dit wel landelijk via de Vereniging van Neder landse Gemeenten (vng) trachten te regelen", zei de wethouder. Ook bur gemeester drs Th. J westerhout zegde i de Lange Delft gebruik zal maken. Deze maatregel betekent ook, dat auto- en motorverkeer dat komt uit de Sint Barbaragang wel door de Segeers- den opgenomen om bij een wijziging van de verordening dit op te nemen. De heer Hoefkens zag toen van een wijzigingsvoorstel af. De zaak zat hem straat in de richting van de kaaien kan wel hoiog: „We moeten invaliden geen blijven rijden. Voor het fietsverkeer onrecht aandoen, door hen te confron- blijft de situatie ongewijzigd. Op de hoek van de Lange Delft en de Segeer- straat zullen vanavond laat enkele wij zigingen in het wegdek worden aange bracht waardoor de nieuwe situatie duidelijk wordt gemaakt. teren met een voor hen bedoeld em bleem op de gebouwen, waarbij ze dan bij binnenkomst constateren dat ze el kaar in hun wagentjes niet kunnen passeren". Volharding' besloot de festiviteiten in Souburg Ritthem In Ritthem begon men de dag met een estafetteloop rond het dorp. Vele tien tallen kleuters en lagere schooljeugd deden hieraan mee In de Dorpsstraat werd 's-middags een vierkamp gehou den. dat veel publiek trok. Een gezel- ligheidsrit rondom het dorp besloot de middag. In de muziektent werd 's- avonds een muzikaal concert verzorgd door de muziekvereniging 'Onda'. die de kleinsten begeleidde in de daama volgende lamptoennenoptocht. Rit them besloot zijn koninginnedagacti viteiten met een gezellig open huis in gebouw 'Ons Dorpsleven". Burgemeester Th. J. Westerhout en zijn echtgenote. COF-voorzitter B. Koole en secretaris C. W. Louwerse hebben zich de gehele dag op de hoogte gehouden van de festiviteiten Foto: Voor de Vlissingse bejaarden werd in de sportzaal van de Zeevaart school een feestprogramma gebracht. Daarbij waren ongeveer 500 belang stellenden aanwezig. ■ADVERTENTIE) Half zo vet als roomboter Voor tafelgebruik si j j In handige kuipies. Smeerzacht uil de koelkast. OMSTREDEN RESTAURATIE BINNENKORT AAN DE ORDE HULST - De gemeenteraad van Hulst houdt op korte termijn een debat over de omstreden restauratic van het 'Pand De Gier' aan de Steenstraat in Hulst. Burgemeester P. J. G. Molthoff heeft de toezegging gedaan dat hel debat er komt. zodra de officiële reac tie van monumentenzorg over de kwestie in het bezit is van de gemeen te. Die reactie wordt zeer binnenkort verwacht, want de burgemeester zei te hopen dat de zaak aan de orde kan worden gesteld op dinsdag 11 of don derdag 13 mei. als de raad toch verga dert- „om informeel van gedachten te wisselen" - over de sturctuurstudie Hulst en de resultaten van de in- Oefening Rode Kruis KOUDEKERKK - I)e afdeling van hel Nederlandse Rode Kruis houdt maan dag 3 mei een oefening op camping Dishoek te Koudekerke. :>e oefening gaat om half acht maandagavond van start. Op de camping wordt een ont ploffing in een fritessta! gesimuleerd, waarna ondermeer het Rode Kruis zal worden gealarmeerd spraakprocedure alsmede over huis vestingsplannen voor de gemeente lijke afdelingen. De kwestie kwam donderdagavond tij dens de raadsvergadering ter sprake. Mr. E. HL J H. de Rechter (lijst De Rechter) informeerde bij b. en w. naar plannen met de brief van de Hulster oudheidkundige kring. Daarin wordt J. B. de Zwarte kreeg zilveren eremedaille VLISSINGEN - De heer J. B. de Zwarte te Vlissingen. gepensioneerd agent van de Provinciale Stoomboot diensten in Zeeland, is donderdag in Vlissingen onderscheiden met de zil veren ere-medaille, behorend bij de orde van Oranje Nassau. Gedepu teerde J. Stenvert speldde de heer De Zwarte in diens woning de ereme daille op. De heer De Zwarte heeft een 40-jarige loopbaan bij de PSD gehad. Hii werd in 1936 als arbeidscontractant aange steld als goederenklerk, werd in 1941 in die functie in vaste dienst benoemd. In 1957 volgde zijn benoeming als assistent-agent, in 1967. gevolgd door 'Tror symbool van ons gehele volk Na de plechtigheid was er een bijeenkomst in de onderofficiersmess waar velen de gedecoreerden en hun familieleden die de plechtigheid hadden bijgewoond, kwamen feliciteren. Een aantal oud collega's van de onderscheiden mlllta ren woonden eveneens de uitreiking bij Zeeland aan een eenzijdige structure- brons met de zwaarden aan de korpo- ring wordt gedaan Er zouden teveel raai eerste klasse-chauffeur j. Roest, basisindustrieën zijn aangetrokken. Waren we er evenwel mee opgehouden Na het opspelden der medailles ging de dan was Zeeland niet tot een indus- overste in op de veerdiensten van beide triéle ontwikkeling in andere sectoren gedecoreerden. Hij wees er op dat de gekomen." In dit laatste deel van zijn adjudant Grootjans veel heeft gedaan betoog over de Zeeuwse industrialisa- voor de militaire administratie waarbij tiepolitiek betrok gedeputeerde Ka- hij sedert 1964 een zeer gevanërde land het 'sterk expanderende' inge- bijdrage heeft geleverd. Voorts roemde nieursbureau Bravenboer en Scheers. hij zijn activiteiten voor de gemeen- „Als er geen sprake was geweest van schap in ruimere zin en in het bijzon een industriële ontwikkeling dan had der op kerkelijk gebied voor de uw bureau deze heugelijke dag niet Nederlands hervormde gemeenten te Middelburg en Koudekerke.Hïj schet ste ook de prestatie van de korporaal Roest voor het OCMA waarvan sedert 1958 als motortransport-onderofficier in welke hoedanigheid hij de 'baas' is van het wagenpark in Vlissingen. een functie die hij, volgens spreker, op be kwame wijze vervult.Vooraf had de overste Breimer in een toespraak ge- Oecumenische dienst Souburg OOST-SOUBURG - Zondag wordt in de gereformeerde kerk aan de Ka naalstraat in Oost-Souburg een oecu menische dienst gehouden. Voorganger ds. Roodenburg uit Mid- wezen op de betekenis van d~è verjaar- delburg, preekt over het theam: 'Wie dag van de koningin en de betekenis bent u?' van haar en het huis van Oranje voor Het jongerenkoor 'Koudekerke' onder ons volk voor de krijgsmacht in het leiding van Philip Fey verleent muzi- bijzonder waarbij hij inging op de his- kale medewerking. De dienst begint torische en staatkundige aspecten. Hij om vijf uur. stelde dat de Oranjes steeds op de bres hebben gestaan voor de geestelijke vrijheid van ons volk. „Die inzet ken merkte zich door volharding en moed, onbaatzuchtigheid en voorzichtige be hoedzaamheid". Voor wat de Staatr kundige aspecten betreft, noemde de overste dat de koningin zich boven de politieke en godsdienstige verschei denheid van ons volk stelt, dat haar invloed stabilerend werkt, zij een bin- .dend element is in ons volksleven en een voorbeeld van werklust. Verder als een symbool temidden van het volk. ..Als onder symbool vertalen door 'niet van practisch nut' dan is onze koningin geen symbool want zij is de enige die in staat is onze democratie op de juiste wijze te doen leven", aldus de overste. Hij tekende de koningin als een sym bool van de nationale eenheid en een gepleit voor een andere manier van restaureren dan die waarmee men nu bezig is. In grote trekken komt het standpunt van ae kring erop neer. dat men het monumentale pand in de bin nenstad in zijn vijftiende eeuwse staat wil terugbrengen. Volgens het plan dat nu wordt uitgevoerd komt het pand te rug in zijn achttiende eeuwse staat. de benoeming tot agent grote veren, een functie die de heer De Zwarte tot december 1975 uitvoerde. Op I december 1975 verliet hij de PSD om gezondheis- redenen. Tijdens de uitreiking van de zilveren eremedaille waren aanwezig de heer J. N. Adriaansen, directeur van de PSD. C. Huisman, inspecteur hoofd nautische dienst, IJ. Bosma, chef Waldienst en afe neer De Zwarte sr.. die zelfs zo'n 50 jaar bij de PSD heeft' gediend. Omdat ook de grootvader van de heer De Zwarte jarenlang de Zeeuwse veren heeft gediend, kan er worden gesproken van een ruim 140- tussen veren familie De. Zwarte relatie. Ochtendconcert Goes met orgel, koor en orkest "Zeeuws Jeugdorkest' en 'Zeeuws Mannen koor o Lv. Han Beekman en Kees van Eer- se 1. orgel. Jan-Paul Tavenler. vlooLviUst tn ■Vioolconcert Sn G' van Hsydn Veel belangstellenden waren vrijda gochtend naar de Grote Kerk te Goes gekomen, om daar te genieten van een concert en om een steentje bij te dra gen in de samenzang. Vooizitter J. Valkier van het 'Zeeuws Mannenkoor mocht om 11 uur vele be langstellenden welkom heten bij dit concert, waarvan men traditie wij ma ken. Het aandeel van het Zeeuwse Jeug dorkest bestond in de eerste plaats uit de ouverture 'Italieni in Algen' van Rossini' Het Zeeuws Jeugdorkest, dat dit werk kort geleden op een klein tournee door Duitsland ook reeds ten gehore bracht, speelde met souplesse. Terugblikkend op de eerste uitvoering hiervan. Ion men de vooruitgang goed constateren, waarbij vooral het samen spel opviel. Dit kenmerkte zich ook in de solistische trekjes iDuit-hobo). Het is een uitstekend stuk voor dit orkest, waarbij van de leden naast melodische, ook ritmische en dynamische presta ties verlangd worden, waarvan men in grote trekken voldeed. Jan-Paul Tavenier was wederom solist in Haydns 'Vioolconcert in G'. Ook nu was het weer een veraorgde uitvoering, waarbij het orkest de solist goed bege leidde. Het slotdeel had misschien een wat te hoog tempo, maar de gerouti neerde jeugdmusici kwamen er zonder ongelukken doorheen, waarbij Han Beekman zorgvuldig zorg droeg, dat het verkregen tempo niet uil de hand liep. Voor de solist was er een langdu rig en verdiend applaus. De Goese organist Kees van Eersei had in eerste instantie te zorgen voor de samenzang, wat hem vlot afging. Het is alleen jammer dat sommige van deze liederen door de componist in een zodanige zetting zijn gezet, dat zowel alten als bassen bij tijd en wijle moe ten overschakelen op een ander regis ter. Misschien kan de organist daaraan wat doen door de stukken te transpor teren. Kees van Eersei gaf ook nog twee korte intermezzi. Naast de speels uitge voerde Trumpet Tune' van Stanley, was dat de 'Finale' uit de vierde symfo nie van Widor. Jammer dat door een tussenapplaus (maar ik kan het me in denken wanneer men dit stuk niet kent), de organist even moest ophou- den. Naast de samenhang was er ook nog een tweetal optredens van het Zeeuws Mannenkoor Het eerste bestond uit twee goede bewerkingen van hun diri gent Han Beekman, waarbij naast het 'Zeeuws volkslied' vooral het 'Merck toch hoe sterek' een markante uitvoer ing kreeg Ik had het mannenkoor (naar schatting wel een honderd mani nog nooit gehoord. Stemmenmateriaal is zeker aanwezig en de inzet is er voor 100 procent. Het koor hield het op deze ochtend nog in de rustige sferen met bekende werkjes als 'Old Black Joe' van Foster en twee composities van Giessen. waarvan vooral het 'Benedic- tus' een geladen vertolking kreeg. Met medewerking van Kees van Eersei werd het 'Domine. salvam fac' uitge voerd. Dit ochtendconcert werd beslo ten met twee coupletten van het 'Wil helmus'. A. l. ADVERTENTIE Een Mlele is tot en met gekeurd Streng gekeurd. Door neutrale instanties. od doelmatigheid, betrouwbaarheid en veiligheid. Neem bijvoorbeeld de Miele wasautomaat en tromrne.droger, j De enige die in Nederland onderscheiden zijn met ae keurmerken van Z TEjg èn Kema èn Wolmerk èn de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9