Afwijzende reacties op rapport dijkverhogingen NVV geeft minikrant uit in heel Zeeland Uitbreiding Morres in Hulst is voltooid Hervormde vrouwengroepen hielden ontmoetingsdag in Bergen op Zoom Geen De Ruyter-debat in raad Vlissingen DONDERDAG 29 APRIL 1976 (Slot vtin pagina I laatbarc dam. Die studie moet in mei zijn voltooid en nu daar wat reserves over zichtbaar worden begint men zich sterk te maken voor weer een andere oplossing. De PvdA in Zeeland is bij de samenstelling van Keerpunt voor de Oosterscheldeparagraaf door de knieën gegaan, daarna zijn we door door de knieën gegaan voor nadere studies en nu wil men weer dat we door de knieën gaan nog voor er een beloofd rapport op tafel ligt. Ik doe daar niet aan mee. Elke oplossing, die niet in 1985 Delta veiligheid geeft is voor mij onaanvaardbaar". Drs. H Eversdijk. CDA- fractievoorzitter in de staten. „Ik kan me met voorstellen, dat totale dijkver hoging tot de oplossingen voor de Oosterschelde behoort en ook niet, dat minister Weslerterp dat voor zijn poli tieke verantwoordelijkheid zal durven nemen. Ik ben het eens met het kamer lid Schakel: er is ook nog zoiets als een zuiverheid in het politieke milieu. Ik vind wel, dat de kwestie van de dijk verhoging in de discussie in mei moet worden meegenomen en dat de minis ter zeer duildelijk moet maken waarom hy er tegen is. Het CDA zal de minil- ster aan zijn woord houden" Te optimistisch Hij betoogde dat in het rapportover de dijkverhoging van het Amersfoortse ingenieursbureau zoveel mitsen zitten, „dat er bij invulling van uitvoering in 1985 niets terechtkomt. En dat is een absolute voorwaarde. Daar moeten we geen millimeter van afwijken, ik zou het politiek hoogst onfatsoenlijk vin den als dat wel zou gebeuren" In die geest het ook de heer Th. Cambier (WD) zich uit. Hij onderstreepte voorts, dat ook dijkverhogingen mi- lieuveraderingen langs de kust met zich brengen en vreesde langdurige procedures. Daarnaast had hij twijfels aan de kosten en de uitvoeringsduur en vreesde, dat de werken in de toe komst nog een keer zouden kunnen worden getemporiseerd. „Als aan een van de ontbindende voorwaarden niet kan worden vol daan, moet het parlement zich houden aan de eisen, die het zichzelf gesteld heeft", vond de heer A. Maljaars (SGP). Dan moet naar zijn mening de Oosterschelde onverwijld worden af gesloten. Uit het ingenieursrapport had hij begrepen, dat er nog uitvoer ige studies nodig zullen zijn voor dijkverhoging en hij geloofde niet dat de omliggende waterschappen bereid zullen zijn tot medewerking. De visie van SGP- waterstaatsdeskundige Van Rossom over het rapport - „ik geloof er geen snars van" - noemde hij veelzeggend'. Teleurstellend vond de heer Maljaars de uitlatingen van het KVP-kamerlld Cornelissen. terwij] hij verklaarde dal hij de heer Roels „wegens zijn grote ommezwaai in deze kwestie iot mijn spijt niet meer serieus kan nemen". PPR-ffactievoorzitler C. Th van Wa terschoot toonde zich 'erg blij' met het dijkverzwaringsrapport. „Het komt niet af van emotioneel vooringenomen mensen", zei hij. ,.Wy hebben zo'n on derzoek altijd bepleit en nu is het er van een bureau, waarvan men mag aannemen dat het zijn goeie naam niet te grabbel gooit. Het biedt erg gunstige perspectieven. Ik vind ook dat een reactie als die van het KVP-kamerlid Cornelissen hoop geeft voor de ko mende discussie". Onderschat Dijkgraaf A, M. Geluk van het water schap Schouwen en Duivcland ver klaarde desgevraagd het rapport van het ingenieursbureau Dwars. Heederik en Verhev over dijkverhoging rond de Oosterschelde nog niet gezien te heb ben. „Ik heb mijn informatie uit de pers Maar ik heb de indruk, dat het meer een literatuurstudie is. Het bu reau is althans niet bij de waterschqp- pen om informatie geweest", aldus de dijkgraaf, die vervolgde ..Ik venvacht dat gezien de korte tijd waarin het rapport tot stand is geko men. dat men over heel wat belang rijke punten is heengestapt. Men on derschat belangrijke problemen zoals de schade die aan een aantal dorpen en natuurgebieden zal worden toege bracht door verandering of verlegging van het dijklichaam. Men mag de tyd. die oplossingen van de daaruit voort vloeiende problemen vergen, niet ver geten. Dan is er het probleem van de uitputting van de vooroever, de zoge naamde negatieve zandbalans Men geeft hiervoor geen andere oplossing dan die van een drempel in de Ooster schelde: een zaak. die nauwelijks is be studeerd" De heer Geluk zei vast. te houden aan de eigen inzichten omtrent afsluiting van de Oosterschelde en het rapport hierover van provinciale waterstaat Inbraak in keet BRESKENS - Bij een inbraak in een directiekeet in het bestemmingsplan Ghestclkerke te Breskens zijn gereed schappen en materiaal gestolen. De deur van de keet was geforceerd waardoor toegang tot het gebouwtje mogelijk werd. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek. LANDELIJKE PRIMEUR om visie over leven, wonen en werken te geven MIDDELBURG - Deze en volgende week wordt in Zeeland huis aan huis een zogenaamde NW-minikrant ver spreid. Via deze uitgave wil het NW de betrokkenheid van de eigen leden vergroten en daarnaast de visie die men als vakcentrale heeft verduide lijken aan niet-Ieden. De mini-krant - in een oplage van ruim 100.000 exemplaren - betekent voor het NVV een landelijke primeur. Het is voorlopig een eenmalige uitgave, maar districtsbestuurder W. M. Pel sluit niet uit dat men in de toekomst nog wel eens op een dergelijke manier naar" buiten zal treden. De landelijke pri meur van deze'NW-mini-krant in Zee land heeft volgens een toelichting van de districtsbestuurder te maken met de aanwezigheid van een actieplan met een visie op het leven/werken en wo nen in Zeeland en de grote aandacht die men daar m dit NW-district aan geeft. Tijdens een persconferentie, waarop de mini-krant woensdagavond in Middel burg werd gepresenteerd, bestreed de heer Pel overigens dat het hier om een verkapte ledenwerfactie gaat. „Het is geen propaganda-krant. maar we ho pen natuurlijk wel dat hij een zekere Zeeland. „We zijn ook erg benieuwd naar het rapport, waarmee de Delta dienst van rijkswaterstaat in mei uit komt". besloot de heer Geluk Te optimistisch Ir. W. de Beijl. hoofd-ingenieur- direcleur van de provinciale water staat in Zeeland noemde het rapport van het ingenieursbureau Dwars. Heederik en Verhey „een knap ver haal". dat men in de korte tijd van drie weken snel had samengesteld. „Mijn bezwaar tegen dat verhaal is. dat het veel te optimistisch is", zei ir. De Beijl. „Men is met name te optimis tisch ten aanzien van de procedures. Men veronderstelt, dat iedereen maar meewerkt, en onze ervaring is juist dat dit niet geburt. Zeker de laatste jaren zijn er allerlei weerstanden, en het is niet realistisch te denken, dat het al lemaal nu wel van een leien dakje zal gaan". De heer De Beijl constateerde dat er veel 'mits' en 'indien' in het 'verhaal' van het ingenieursbureau voorkomst „Als je die in 'uitstel' gaat vertalen, kom je aan 15 jaar. en dan krijgen wij met ons rapport gelijk, waarin we stel den. dat dijkverhoging 15 tot 20 jaar zal vergen. Men noemt alle dingen wel. ook modelonderzoek, maar men is veel te optimistisch. Men stelt: ..een goede organisatie lost alles op". Maar onze ervaring met dijkverhogingen is dat instanties met een goede organisatie toch hun schema niet haalden. Een heiboel mensen en instanties hebben hun belangen bij zo'n dijkverhoging. Iedereen vindt dat zijn belang preva leert Mensen en besturen moeten af wegen. er over denken. Daarvoor wil len ze de tijd hebben, en ze hebben nog gelijk ook", aldus ir De Beijl. Bos Kalis bouwt diepzee aanlegsteiger in Braakmanhaven voor Dow Terneuzen PAPENDRECHT - Dow Chemical in Terneuzen heeft aan Dirk Verstoep BV in Gouderak, een werkmaatschappij van de Bos Kalis Westminster Group, opdracht gegeven voor het bouwen van een diepzee aanlegsteiger in de in aanbouw zijnde Braakmanhaven in De aanneemsom is ruim f 17 min, aldus Bos Kalis. In Terneuzen is de Bagger- maatschappij Bos en Kalis BV reeds doende met de aanleg van de haven en het opspuiten van industrieterreinen. examens Aan de Zeeuwssche Muziekschool slaagde voor het getuigschrift A (ac cordeon) Kees van der Maas Jac. z„ en voor het getuigschrift B (eveneens ac cordeon) zijn broer Hans van der Maas Jac. z.. beiden uit Onstorland. Ooievaar in Haamstede Woensdagavond streek een oeie- vaar neer op het woonhuis van me vrouw Pool-van Bemmel aan de Deltaweg te Haamstede De ooie vaar trok. staande op de tv-mast. veel publieke belangstelling, zo meldt de heer C. J. Boot uit Haam stede Het woonhuis heeft Bokke- sprongen', maar de uiver vond het verstandiger die maar niet te ma ken en bleef rustig staan, vermoede lijk om op deze hoge post de nacht dooi te brengen. Het dier ziet cr nog al vuil en ver- fromfraaid uit na de lange tocht vit Afrika P. Schollevaer ONGEVEER DERTIG ARBEIDSPLAATSEN propagandistische waarde heeft", zei hij. De heer Pel benadrukte dat de mini- krant uitvoering geeft aan de eerste prioriteit van het actieplan van het NW in Zeeland. Deze omvat vergro ting van het aantal leden dat zich ac tief inzet voor de vakcentrale. Van de ruim 20.000 NVV-leden in Zeeland zijn er naar schatting zo'n 400 daadwerke lijk bij het NW-distnswerk betrokken, blijkt uit de mini-krant. Voor het grootste deel van de mensen die de mini-krant in de brievenbus krijgen - de niet-leden - is dze uitgave bedoeld om de visie die het NVV heeft over het leven-wonen en werken in het kort uiteen te zetten. De heer Pel be nadrukt dat het NVV zich niet alleen met de strikte arbeidssituatie bezig houdt, maar op een breed maatschap pelijk terrein actief is. „We zijn niet alleen een soort ANWB voor arbeidsvoorwaarden maar hebben een duidelijke visie op het brede ter rein van leven-werken en wonen. Deze visie is tot nu toe echter alleen nog maar in de ad-hoc-situaties naar voren gekomen", aldus distnetsbestuurder Pel De mini-krant is tevens ook een begin om in eigen kring de toekomstvisie over Zeeland uit te werken tot een - wat de heer Pel noemt - 'samenhan gend beleid'. Hierop wordt ook inge haakt in de binnenkort verschijnende regionale periodiek van het NVV- Zeeland. 'De Zuidwester' oppervlakte ni) 60.000 m2 HULST - De regoreuze uitbreidings werkzaamheden aan het complex van Morres Meubel BV op het industrie terrein in Hulst zijn deze week afge rond en woensdag bekroond met de ingebruikneming van de laatst ge reedgekomen magazijnruimte en de nieuwe expeditie-afdeling. Aan de op pervlakte van 40.000 vierkante meter toegevoegd, zodat de totale bedrijfs ruimte daarmee is gekomen op 60.000 vierkante meter. Met de uitbreiding is nieuwe werkgelegenheid geschapen voor ongeveer dertig mensen, zodat bij Morres momenteel tussen de 300 en 350 werknemers in dienst zijn. Het grootste deel van de uitbreiding bestaat weer uit magazijnruimte. Het andere deel is de nieuwe expeditie- afdeling, die bestaat uit een op het magazijn aansluitend vertrek met twintig poorten naar buiten. Aan deze poorten kunnen aan de buitenkant zo genaamde wissel-laadbakken worden geplaatst die kunnen worden geladen met meubelstukken die naar de klan ten in het hele land worden gebracht. De expeditie is nu een van alle gemak ken voorziene afdeling waar wordt voorkomen dat energie wordt verspild, waar geen hinderlijke uitlaatgassen van binnenrijdende onderstellen meer bestaan en waar met dezelfde man- Foto De nieuwe expeditieafdeling van buitenaf gezien. De twintig poorten komen van buiten uit op een laadkuil. van binnen op de laadruimte en maga zijnen. kracht meer auto's icontainers) tege lijkertijd kunnen worden geladen. Op de vonge expeditie-afdeling heeft deze nieuwe afdeling bijvoorbeeld voor, dat de inpakkers niet meer via enkele traptreden een container moeten la den. Alles gebeurt nu gelijkvloers. Het hoofd van de afdeling expeditie J. Broeckaert en de heer E. Morres noe men de afdeling uniek in Nederland, zeker voor de meubelbranche. De eer ste dag is er al tot volle tevredenheid van de werkers in de afdeling geëxpe rimenteerd met het systeem en van daag - donderdag - begint het eigen lijke grote werk Bij de expeditie hoort sinds kort een wat merkwaardig, maar uiterst uitge kiend voertuig dat op een lege vracht wagen lijkt Het wordt een container- heffer genoemd en het is aangepast op de vier gebruikte systemen met wissel-laadbakken. Het ding is een vinding van de heer Broeckaert. zijn medewerkers en een aantal technici en is evenzeer uniek in Nederland. Er wordt gebruik gemaakt van hydrauli sche bruggen Morres heeft, besloten de opening van het uitgebreide brdrijf geen officiële of feestelijke tint te ge- BERGEN OP ZOOM OnnvMr <MA as O A";., BERGEN OP ZOOM - Ongeveer 550 leden van hervormde vrouwengropen in Zeeland hebben woensdag deelge nomen aan een ontmoetingsdag in de evencmentenzaal 'De Stoelemat' in Bergen op Zoom. Mevrouw H. de Wit-Kuipers, presidente van de pro vinciale commissie, sprak het ope ningswoord. Vervolgens hield ds A. Klamer uit Hil versum een lezing over het leven van alledag. De aanwezigen konden op deze inleiding schriftelijk reageren. Het resultaat daaarvan werd 's middags in het openbaar besproken. Later m de middag trad de Zeeuwse Koorschool uit Goes op onder leiding van Evert Heijblok. Op het programma stonden enkele volksliederen en een mini-cabaret onder regie van Arno Guldemond en Rob Smit Foto ds. A. Klamer spreekt de leden van de hervormde vrouwengroepen in Zeeland toe tijdens de ontmoetingsdag in Bergen op Zoom. Hulpcentrum kreeg in maart 157 meldingen binnen TERNEUZEN - Het Hulpcentrum Zeeuwsch-Vlaanderen. centraal alarm nummer voor de streek, heelt- in manrl 157 meldingen binnengekre gen. In 27 gevallen ging hel. om aan rijdingen en in eveneens 27 om assis tentie van algemene aard Zestien tele foontjes betroffen brandmeldingen, ontploffingen, vuurtje stoken etc. A anbesteding aanleg wandelpad duinen en zeedijk Westkapelle WESTKAPELLE - B. en w. van Wasl- kapclle hebben dinsdagmorgen de aanleg van een wandelpad door de duinen en over de zeedijk in de ge meente Westkapelle in het gemeente huis te Westkapelle openbaar aanbe steed. De hoogste inschrijver was het aanne mingsbedrijf B M van Noorden BV uit Kockengen voor 115 000.- de laagste L. de Witte BV uit Westkapelle voor f 97.827.- Zes bedrijven toonden be langstelling voor de uitvoering van het werk. tweepaarden gedood bij ongevalaxel AXEL - Dinsdagavond zijn bij een on geval op de Langeweg te Axel twee paarden gedood. Het ongeluk ge beurde toen de landbouwer P. A. J. S. uit Absdale. die in de Langeweg woont de deur van zijn paardenstal opende. Twee van zijn paarden ontsnapten en renden de weg op. Op dat ogenblik passeerde juist een vrachtwagen be stuurd door P. H. van W uit Dord recht De vrachtwagen botste op de paarden. Een van de paarden werd op slag gedood. Het andere moest later worden afgemaakt. De vrachtwagen werd zwaar beschadigd. AFBEELDING VAN ZEEHELD IN BADPAK b. en w.: „tekening Pakkend" VLISSINGEN - De Vlissingse ge- meenteraad heeft zich woensdag middag niet laten verleiden tot een Michicl dc Ruyter-debat. Geen e raadslid reageerde toen burge meester drs. Th. J. Westerhout vroeg of nog iemand het woord wenste, nadat gemeentesecretaris J. W. Peters liet antwoord had voorgelezen op vragen omtrent een beeltenis van de grote admiraal op de omslag van het door de Slich ting Recreatie uitgegeven inrormatie-boekje 'Vlissingen in Vrije Tijd'. Op dit omslag komt een in ouderwets en degelijk badkos tuum gekleed manspersoon voor. die enige gelijkenis vertoont met admiraal De Ruyter. De heer J. Kodde van de RCPU-fractie had zich hieraan gestoten en hierover het college van b. en w. schriftelijk vragen gesteld. Hij vond het maar een onsmakelijke zaak. 'Hollands' grootste zeeheld onwaardig, en betreurde het. dat het boekje nu juist in deze tijd van De Ruyter herdenkingen in de rou latie is. Maar b en w vinden dat. de samen stellers er in zijn geslaagd een in druk te geven van wat Vlissingen op toeristisch en ont-spanningsgebied te bicden heeft. Het college vindt de tekening op de omslag pakkend en getuigend van originele aanpak en met kwetsend voor de figuur van De Ruyter. die in zijn populariteit dui delijk herkenbaar is. ..Waardering van de vormgeving is een zaak van persoonlijke smaak De tot nu toe ontvangen reacties van het publiek zijn gunstig", aldus b. en w. Het boekwerkje heeft in geen enlel op zicht ook maar iets te maken met de herdenking van de 300e sterfdag van De Ruyter, stelt het college. B. en w. voelen er niets voor de nog aanwezige voorraad van het boekje in beslag te nemen nog afgezien de vraag of wij daar het recht toe zou*- den hebben. Het boekje is gefinancierd door de stichting recreatie ontmoeting en ontspanning binnen het gestelde bedrag van ƒ210 500,- geraamd op de gemeentebegroting van 1975. Er wwerd besloten 4.000.- van ge meentewege bij te dragen vanwege de opname van een wandel- en fiets route. Van de totale oplage van 15.000 zijn 2.000 exemplaren ter be schikking gesteld van de gemeente ter uitreiking aan nieuwe inwoners en overige belangstellenden, ant woordden b. en w. aan de heer Koode „Stichtingen, die van de gemeente subsidie ontvangen zijn met verplicht overleg te plegen over hun publicaties. Dat zou censuur zijn", menen b. en w De heer Kodde bleef het jammer vinden dat b. en w. niet de hand op de resterende voorraad van hel boekje hadden willen leggen om daarvan de omslag te veranderen. Wethouder Ch. J. Gillissen Ver- sehage (PvadA) was het niet met de heer Kodde eens dat het hier een sportprent betrof. De lieer Kodde: „Jammer dat er wel een contro verse blijft bestaan". Burgemeester Westerhout: „Ja. dat denk ik ook wel, meneer Kodde." Dankbaar en blij vieren wij op zondag 9 mei, het 25-jarig huwelijksfeest van onze ouders en i grootouders CH. DE GROFF en C. J. DE GROFF-FENNIS Gelegenheid tot feliciteren van 15.30-17.00 uur i Sas van Gent i Watermolenstraat 1 Hun dankbare kinderen en kleinkinde- Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid, van onze zyde weg te nemen, mijn innig geliefde en zorgzame man en zoon JAN SCHOUTEN echtgenoot van Elisabeth van Velzen, op de leeftijd van 63 jaar. Krabbendijke, 28 april 1976 Westweg 16 De begrafenis zal D. V. plaatsvinden op zaterdag I mei om iö.3ü uur vanuit 'Cultureel Centrum' Noordweg 13. i de begrafenis in Geen bezoek aan. huis. Heden overleed, na een smartelijk lijden onze geliefde zwager en oom JAN SCHOUTEN echtgenoot van Elizabeth van Velzen. op de leeftijd van 63 jaar. krabbendijke: M. Schouten-Sinke Waarde: W. Cornelisse A. Cornelisse-Blauwkamer A. Lagendijk-Corneiisse Krabbendijke, 28 april 1976 Enige en algemene kennisgeving. Nazaterdagnog tezamen haar77-ste verjaardag gevierd te hebben, moeten wy u nu tot ons grote verdriethetplotselingeoverlijden meedelen van onze lieve moeder en oma CLEMENTINE RAES weduwe van Arthur Bracke Biervliet: Marcel Bracke Eugenie Bracke- van Rattingen Axel: Marian Simons-Bracke Ben Simons Fam. Raes Fam. Bracke Biervliet, 27 april 1976 Bejaardentehuis 'Ter Walle' Correspondentieadres: Weststraat 22, Biervliet. De uitvaartdienst zal plaatshebben in de r-k kerk te Biervliet op 30 april om 10.00 uur. Sa menkomst by huize 'Ter Walle'. Gelegenheid tot condoleren na alloop van de begrafenis in huize 'Ter Walle'. Heden overleed in bejaardencentrum 'Ter Reede'. na een kortstondige ziekte, mevrouw N. A. DE VUIJST-LANDMAN weduwe van S. M. de Vuijst, eerder weduwe van IJ. Wiersma, in de ouderdom van 97 jaar. Nijmegen: A. J W. Landman M. Landman-Keij 's-Gravenhage: M. N. A. Moggré Vlissingen: J. de Vuijst W. de VuijsUHiller C. A A. v. d Kop-de Vuyst Vlissingen, 28 april 1976 Correspondentieadres: J. de Vuijst, Van Hogen- dorpweg 16. Vlissingen. De crematie zal plaatshebben maandag 3 mei as. om 14.30 uur in het crematorium 'Nieuw Eykenduynen' te Den Haag. Na een kortstondige ziekte is van ons heenge gaan. mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder JACOBA CATHARINA LIST geboren Ree. op de leeftijd van 81 jaar C. List J. List A. List M. E. H. List-Meyer Klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het 'Bethesda-St. Josephziekenhuis' aan de Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 3 mei a.s. om 12.15 uur in het crematorium aan de Mae- terlinckweg 101 te Rotterdam (Zuid). Aan huis geen bezoek. Heden nam de Heere plotseling van onze zijde weg onze geliefde moeder, behuwd-, groot-, en overgrootmoeder CATHERINA JOHANNA LOOISE weduwe van P. Hendrikse, op de leeftijd van 88 jaar. M. L. Padmos-Hendrikse L. Padmos Klein- en achterkleinkinderen Bruinisse. 28 april 1976 In 't Opper De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 1 mei a.s. des voormiddags om 11.30 uur vanuit de zaal der Gereformeerde kerk te Sint-Laurens. Aanvang van de rouwdienst 11.00 uur precies. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 30 apnl a.s. 's avonds van 7 tot 8 uur in de aula van In 't Opper, ingang Dreef. Heden overleed na een langdurige ziekte, nog onverwacht, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa JAN DE FEIJTER op de leeftijd van 71 jaar. J. de Feijter-Bron G. de Feijter Wijmie Hoofddorp. 23 april 1976 .Van den Berghlaan 207 De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgehad op woensdag 28 april. wie be/iichten Na een kortstondige ziekte is onverwachts overleden, onze zwa ger en oom PIETER JAN BARENTSEN op de leeftijd van bijna 76 jaar. Vlissingen: J. de Groot Middelburg: J. P. de Groot OostrSouburg. 27 april 1976. Correspondentieadres Westerscheldestraat 187, Middelburg. De teraardebestelling zal plaatshebben he den, 29 april om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlis singen Heden overleed onze vaderen grootvader HENDRIK VAN ZWIETEN J. G. van Zwieten C. J. L. van Z wie ten- van der Veen Laurens Lodewijk-Jan Middelburg, 27 april 1976, Van Kleflënslaan 21. Voor uw blijk van medele ven. tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante JOHANNA WILHELMINA HOOGEDEURE weduwe van Martinus Polderman betuigen wy onze oprechte dank. In het bijzonder doktoren en verplegend personeel van verpleegin richting Der Boede. voor de vele en goede zorgen. Uit aller naam: M. A. Hoogedeure Middelburg, mei 1976.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4