Spanjaarden zijn favoriet in hun eigen wielerronde Zwemploeg van Stormvogel won met machtsvertoon de Porolasticbokaal PZC/s DOURLEYN SLUISKIL VOLLEYBAL KAMPIOEN DERDE KLAS HEREN VLISSINGSE KAMPIOENEN TAFELTENNIS Lotto/Toto-deelnemers. Opgelet! r1 -w VOOR KUIPER IS VUELTA EERSTE BELANGRIJKE WEDSTRIJD WATERGEUZEN EN VUSSINGEN WONNEN VETERANENTOERNOOI Oggel snel op 10 EM Utrecht Milburn 13.1 op hordonloop Van der Steen 4e in ronde Marokko Junior Gijsel in België vooraan KNVB wil op 19 mei met Jong Oranje tegen Russen Damesvoetbal uitgespeeld UITSLAGEN JUBILEUMWEDSTRIJD KNAUZLD. SPORT VLISSINGEN DINSDAG 27 APRIL 1976 sport 10 LUIS OCANA kanshebber. HENNIE KUIPER - -eerste grote strijd. ZUIDZANDE - Dourleyn/Sluiskil is er in geslaagd de titel te pakken in de derde klas heren van de Zeeuwse volleybalcompetitie. Dourleyn moest daarvoor wel wachten tot de laatste wedstrijd van het seizoen, omdat Athanatos I tot het einde toe goed bleef volgen. Dourleyn had in liet duel tegen Voorwaarts aan één winstpunt genoeg om zich kampioen te mogen noemen. Toch kreeg Dourleyn de winst niet ca deau. Voorwaarts dat gedurende het seizoen steeds beter was gaan spelen bood de nodige tegenstand Toch slaagde de thuisclub erin de eerste twee sets via 15-13 en 15-11 op zijn naam te schrijven, zodat het kam pioenschap veilig werd gesteld, maar de strijd nog niet was beslist Voor waarts profiteerde van de verslap pende aandacht van de nieuwbakken kampioen en kon de stand via 8-15 en 10-15 weer gelijk trekken: 2-2. In de laatste en beslissende set wilde Dour leyn niet de schande van een thuisne derlaag ondergaan en ging na een ge- lijkopgaande strijd de winst toch nog via 15-12 met 3-2 naar Dourleyn/Sluis kil. De Lange/Dynamo zorgde in de eerste klas heren voor de zoveelste verrassing de laatste weken door Roelofs/Schelde Sport met 3-1 te verslaan. De thuis club. die al enkele weken verbeten vecht voor behoud van het eerste klas- VETERANENTOERNOOI VAN ARNEMUIDEN ARNEMUIDEN - Vrijdag houdt de ve- teranencommissie van de voetbalver eniging Amemuiden weer het jaar lijkse toernooi voor spelers van 30 jaar en ouder om de L, Grootjans- Wisselbeker. In twee poules zal er wor den gestreden om deze fraaie beker. Deelnemende teams zijn: Arnemuiden I - VCK (Koudekerke); Walcheren (Vlissingen) - Yerseke; Amemuiden II - Luctor (Heinkenszand); Kloetinge en Zeelandia (Middelburg). De wedstnjden beginnen om 11.00 uur op het sportpark aan de van Citters- weg te Amemuiden. serschap, plaatste tegenover het matte spel van de kampioen in deze klas Scheldesport een grote inzet, wat via 15-12 en 15-3 een 2-0 voorsprong ople verde. Roelofs deed ln de derde set nog wat terug, als scheelde het niet veel of de strijd werd al in deze set beslist. In de vierde set liet Roelols het helemaal afweten en gaf het de Lange de winst cadeau via een vernederende 15-3 set- verlies. De Lange nam hierdoor drie punten voorsprong op Even Kijken, terwijl beide ploegen nu nog één wed strijd voor de'boeg hebben. In de heren 2e klas A heeft Ardito ai eerste nederlaag moeten incassert- tegen een uitstekend spelend Ruyfe! school. Nadat laatst genoemde enké^ weken geleden Ardito onverwacht hei kampioenschap had bezorgd door Hei staco III te verslaan, werd Ardito r' geconfronteerd met een zelfde ina' van Ruyterschool, waarmee Herstsri gevloerd werd. In de eerste set Ardito zich nog overeind, maar in ft volgende sets had Ruyterschool he heft in handen om zo Ardito een eens 3-1 nederlaag toe te brengen MIDDELBURG - De Mixed Hockey Club Middelburg kan terugzien op een zeer geslaagd vetranentoernooi. Er hadden zes heren- en vijf damesteams ingeschreven, iets minder dan andere jaren. Bij de heren kwamen in de fi nale De Watergeuzen en Olympia tegenover elkaar te staan. De Water geuzen UTRECHT - De Zeeuwse atleet Koos Oggel uit Kapelle, lid vaan AV'56 uit Goes, heeft tijdens een tien Engelse mijlenloop in Utrecht een uitstekend resultaat behaald: hij haalde meer dan een halve minuut af van zijn tot nu toe beste tijd. Oggel realiseerde eerder driemaal een tijd van rond de 54.13, in Utrecht liet hij de chronometers al stil staan op 53.39.3. Van de 150 deelne; mers bezette hij een achtste plaats. Winnaar werd André Kolders van Al- blasserdam in 50.25.9. De verdere rang schikking was: 2 Jan Honkoop (Hei laas) 50.39.2; 3 Jan Guijkema (Daven- tria) 50.55.4: 4 Mike Fairly (Quick) 51.56.6; 5 Jim Koster (Tempo) 52.15.0; Hans Hoeksma van AV'56 eindigde van de 70 veteranen I op de 29e plaats in 63.33.8, ESTEPONA - De Spaanse klimmers onder de professio nele wielrenners zijn favoriet in hun eigen ronde, de Ronde van Spanje, die dinsdag in de An- dalusische stad Estepona met een tijdrit over 5 kilometer be gint, is zwaarder dan ooit. Er zijn zoveel bergen in het 3.271 kilometer lange traject van de Vuelta opgenomen, dat het zeer onwaarschijnlijk is dat een niet>klimmer de ronde gaat winnen, zoals in het verleden weieens gebeurd is. Luis Ocana. Augnstin Tamames (win-, naar vorig jaar) en Enrique Hcredia- Martïncz zijn de voornaamste kans hebbers. Vooral van de laatste wordt veel verwacht. Enrique Heredia- Martinez is de grote belofte van de Spaanse wielersport Hij won in 1974 de Tour de l'Avenir op indrukwek kende wijze. Dit jaar, in zijn eerste seizoen bij de beroepsrenners, liet hij een voortreffelijke indruk achter in Parijs-Nice. Hij werd vijfde in het eindklassement. Van het kleine legioen buitenlanders (waarbij overigens twee Nederlandse ploegen Raleigh en Frisol) is wereld kampioen Hennie Kuiper de voor naamste vedette. Kuiper heeft in het voorseizoen meermalen verkondigd dat de Vuelta zijn eerste belangrijke wedstrijd is, omdat hij nu eenmaal een renner van de grote ronden is. Van de overige buitenlanders lijkt alleen de Portugees Joaquim Agostmho een man voor het algemeen klassement. Het routeschema van de Ronde van Spanje kent (inclusief de proloog) 20 ATLANTA - Tijdens atletiekwedstrij den in Atlanta in de Amerikaanse staat Georgia heeft de Olympische horden kampioen Red Milbum (VS) de 120 yards horden afgelegd in een tijd van 13,1 seconden. Dit gebeurde tijdens de eerste profatletiekwedstrijden in de open lucht. Tijdens dezelfde wedstrij den stootte Brian Oldfield de kogel 20.43 meter ver. Overige uitslagen: 100 meter: 1 Warren Edmondson 10.2 sec. 440 yards: 1 John Smith 45.0 sec; mijlrace: 1 John Kipkurgat (Ken) 4 mi nuten en 2.0 seconden; polshoog; 1 Ed Lipscomb 5.38 meter; hoogspringen: 1 John Radetich 2.20 meter. '.N WIL MILJOEN UEN VOOR REP KEULEN - Hennes Weisweiler. de nieuwe trainer van FC Köln heeft het bestuur van zijn club geadviseerd Johnny Rep van Valencia te kopen. De bundesligaclub is bereid een miljoen marken, dat is iets meer dan een miljoen gulden, voor de Nederlandse vleugel speler te betalen. Weisweiler is van me ning dat Köln een goede kans heeft om Rep onder contractte krijgen. Rep heeft weliswaar nog een contract bij de Spaanse club lopen tot '78, maar Valen cia is daama verplicht Rep zonder transfersom te laten vertrekken. Weis weiler: ..Als Rep naar ons komt, heeft Valencia tenminste een miljoen voor hem terug". Naast FC Köln is nog een tweede bun desligaclub geintersseerd in Johnny Rep: de Hamburger SV. Deze club stuurde Reps oude clubgenoot Horst Blankenburg naar Rotterdam om hem cc uejujKeii ujaens de interland Neder land - Belgié. etappes. Er is geen enkele rustdag. Het schema ziet er als volgt uit: Vandaag dinsdag: proloog in Estepo na, individuele tijdrit over 5 kilometer. 28 april: eerste etappe Estepona - Es tepona over 135 kilometer.29 april, tweede etappe, Etepona - Priego de MARRAKESH - De zevende etappe van dé wielerronde van Marokko voor amateurs, van Beni Mellal naar Mar- rakesh over een afstand van 164 kilo meter, is maandag gewonnen door de Zweed Bernt Johansson. 'Hij versloeg in de eindsprint van een groepje van drie de Rus Basko en de Marokkaan Nejjari. De Nederlander Van der Steen ein digde op vier seconden als vierde. Het peloton, waarin onder anderen de Ne derlanders Maas (7e), Prinsen (11e) en Langerijs (14e). had een achterstand van 28 seconden. De Rus Pikkoes blijft leider in het algemeen klassement, voor zijn landgenoten Komnatov en Bantsjenkov. De uitslag van de 7e etappe is: 1 Johansson (Zwe) 164 kilometer in 4 uur, 8 minuten en 10 seconden; 2 Basko (Sov) zelfde tijd; 3 Nejjari (Marokko) z.t.; 4 Van dei Steen (Ned) 4.08.14; 5 Averine (Sov) 4.08.38; 6 Linaid (Fra) Z.t.; 7 Maas (Ned) z.t.; 11 Prin sen (Ned) z.t.: 14 Langerijs (Ned) z.t. Het algemeen klassement is: 1 Pikkoes (Sov) 19 uur 8 min en 18 sec; 2 Komnatov (Sov) op 1.19 min.; 3 Bantsjenkov (Sov) op 2.12: 4 Basko (Sov) op 3.31; 5 Nils son (Zwe) op 4.14; 6 Linard (Fra) op 4.43; 12 Langerijs (Ned) op 9.03 Cordoba over 224 kilometer. 30 april: derde etappe. Priego de Cordoba - Jean over 177 kilometer: 1 mei: vierde etappe, Jean - Baza over 166 kilometer: 2 mei: vijfde etappe. Baza - Cartagena, over 201 kilometer, 3 mei: zesde etap pe, Cartagena - Cartagena, individuele tijdrit over 14 kilomter; 4 mei. zevende etqppe: Cartagena - Murcia over 136 kilometer; 5 mei. achtste etappe, Mur cia - Alamansa over 219 kilometer; 6 mei: negende etappe: Alamansa - Nu- les over 208 kilometer; 7 mei: tiende etappe: Nules - Cambrils over 199 ki lometer; 8 mei: elfde etappe: Camrils - Barcelona over 181 kilometer; 9 mei: twaalfde etappe: Pampeluna - Logrona over 152 kilometer; 10 mei: dertiende etappe; Logrono - Va- HEIKANT - Juniorwielrenner Henny Gijsel uit Heikant heeft de afgelopen dagen enkele goede resultaten be haald. Zaterdag werd de Zeeuw- Vlaamse renner zesde in het Belgische Sint Gilles, nadat hij samen met zeven makkers uit het peloton was gevlucht (winnaar werd Bennie Vermeule uit De Klinge) en gisteren werd hij vierde in het Belgische Heusden. Henny Gijsel ging in de voorlaatste ronde weg uit een vluehtgroep van zes man, die hem echter vlak voor de fi nish achterhaalde. In de eindsprint greep de Zeeuw toch nog een vierde plaats. Winnaar werd Patrick Meert uit Moeskroen. lencia over 203 kilometer; 11 mei: veer tiende etappe. Valencia - Gijon over 237 kilometer; 12 mei: vijftiende etap pe. Gijon - Kangas de Onis over 145 ki lometer; 13 mei: zestiende etappe, Kangas de Onis - Reinosa over 156 ki lometer; 14 mei: zeventiende etappe, Reinosa - Bilbao over 162 kilometer; 15 mei: achttiende etappe, Bilbao - San- tuario de Oro over 199 kilometer; 16 mei: negentiende etappe, eerste deel, Munguia - San Sebastian over 146 ki lometer, tweede deel, San Sebastian - San Sebastian, individuele tijdrit over tien kilometer. Tunesië heeft 2ich als twaalfde en laatste land geplaatst voor het Olym pisch zaalhandbaltoemooi bij de he ren. De Tunesiërs veroverden door een zege van 15-4 op Egypte in Algiers te vens het Afrikaanse kampioenschap. DEN HAAG - De KNVB heeft de voetbalbond van de Sovjet Unie voorgesteld de wedstrijden tussen de jeugdploegen tot 23 jaar op 19 en 26 mei vast te stellen. Jong Oranje ontmoet de jeugdploeg van de Sovjet Unie in de halve fina les van het toernooi om het Euro pese kampioenschap voor elftallen onder de 23 jaar. De Sovjet Unie plaatste zich dit weekeinde door Frankrijk met strafschoppen uit te schakelen. Beide wedstrijden waren in 2-1 geëindigd. Nederland heeft voor de wedstrijden tegen de Sovjet Unie door loting het recht van de eerste uit-wedstrijd gekregen. De data van 19 en 26 mei vallen voor de KNVB erg gunstig omdat er op 23' mei, in verband met de tweede wed strijd tegen België* geen pro gramma in de eredivisie is. Voor die wedstrijd van het a-elftal geldt de regel dat bij een gelijk aantal winstpunten het doelsaldo beslis send is, zcu ook dat gelijk zijn, dan wordt een derde wedstrijd vastges teld. 'Om de aerde en vierde plaats ging;, strijd tussen SCHC en Vlissingen. Bilthovenaren bleken over meerjr.;. tine te beschikken en eindigden op;, derde plaats. Hoekse Waard en Middelburg slng om de vijfde en zesde plaats. De behaalden een 1-0 overwinning door de gastheren op de laatste eindigden. Bij de dames ging de strijd tussenV;- singen en De Watergeuzen. Scheldestad-veteranen behaaij tenslotte de eerste plaats. De van Hoekse Waard eindigden alsciri gevolgd door Middelburg B en Miofe burg A. De uitslagen waren: HEREN: Watergeuzen - SCHC 2-0; E«q Waard - Vlissingen 0-0; Olympia - MÈ 1-0: MMHC - Vlissingen 2-0, Watergeus. Hoekse Waard 2-0; SCHC - Olympis SCHC - Hoekse Waard 2-0: Watergeus Vlissingen 0-0; SCHC - Vlissingen Ï-: Hoekse Waard - Olympia 0-3; Watergeus Olympia 0-0; SCHC - MMHC 1-0; Host? Waard - MMHC 0-1; Vlissingen - Olynp: 0-0; MMHC - Watergeuzen 0-1; Watergeus Olympia 1-1: SCHC - Vlissingen 1-0; MMHC- Hoekse Waard 0-1. MIDDELBURG - De Zeeuwse dams voetbalcompetitie zit er ook weer r. Op zaterdagmiddag 8 mei zullen 's-Heeerenhoek de wedstrijden omti kampioenschap van Zeeland gespet': worden door de drie kampioene GDW, Vlissingen en Breskens. 1: groep 1 werden nog gespeeld: Kapel) GDW 1-9 en Kloetinge - Luctor 14-1 GDW Kloetinge SKNWK Kapelle Patrijzen 1 Luctor 1 Rillandia 12 11 1 0 2 3 96- 12 9 1 2 19 81-L 12 7 2 3 16 41- i 12 6 0 6 12 32-i 12 4 0 8 8 16-; 12 1 1 10 3 9-E 12 1 1 10 3 8-1! De laatse wedstrijd in groep 2, VG Vlissingen 12 10 1 1 21 4 Veere 12 0 1 2 19 3!-: Zeelandia 12 6 0 6 12 11 Meeuwen 12 b 2 5 12 it-: VCK 12 4 3 5 11 11. Serooskerke 12 1 o 6 7 3. Oostkapelle 12 0 2 10 2 2 VLISSINGEN - Na een periode van der tien jaar werden de Vlissingse tafel tennis kampioenschappen weer ge houden. Van de derde klasser liet Jan van Praet zien, dat hij de sterkste was en won dat ook alle zes de partijen. Jan Verton (Wilno) wist na Jan v. Praet de tweede plaats te behalen en Jan de Nooyer (Marathon) wist na veel ffioeite de derde plaats te bemachtigen. Vol gend jaar hoopt Marathon dit toernooi nog voller bezet te krijgen, daar er nu nogal wat afschrijvingen waren. Jeras en Dert konden niet spelen in hun klasse en de tweede klassers lieten het ook af weten. Als kanshebbers bij de 4e klas sers stonden op de lijst Heieen Stok (Westerzicht) en Corv. d. Elshout(Mara- thon). Al in de tweede wedstrijd kwa men de kanshebbers elkaar tegen en toen werd de strijd in drie sets beslist in het voordeel van v. d. Elshout. Toen- deze partij gespeeld was, dacht ieder een, dat de spanning er nu wel uit zou zijn, maar er was een bijzondere inzet bij de spelers en het bleef spannend. Op de derde plaats eindigde W. Telepary (Ma rathon), een nieuweling in de vereni ging, maar hij liet zien, dat hij ervoor wilde vechten. De totaaluitslagen zijn: 3e klas: Jan v. Praet 1-2; Jan Verton-3 J. de Nooyer 4. H. Stapelkamp-C. v. d. Elshout - H. de Nooyer en de laatste plaats Nico v. d. Want. 4e klas: 1 Cor v. d. Elshout; 2 Heieen Stok; 3 W. Telepary; 4 L. Groen; 5 L. Luyk; 6 L. v. d. Voort; 7 Peter Rafelaar. De kampioenschappen werden geopend door mevrouw W. v. d. Weiden, voois ster van de te tafeltennis. De prijsuite king geschiedde door de voorzitters: het hoofdbestuur ir. J. Scheffer. Schele hoopte, dat volgend jaar deze kas- pioenschappen weer zouden worden ia speeld en sprak de wens uit. dat de taf; tennissport zou groeien in Vlissingen VLISSINGEN - Met veel machtsver- tikken. Ook de 5 x 50 meter vrije slag- toon heeft de zwemploeg de estafette was zeer spannend. Zo span nend dat de kamprechters moeite had den om de winnaar aan te wijzen. Dit wederom de zijn. Ook de tiames-teams van de Stormvogel, Luc- Stormvogel, bestaande uit de top van nend dat de kamprechters moeite had- de wedstrijdploeg en de top van de re- den om de winnaar 1-1,1 creatieve ploeg, de porolastic-Chris bleek uiteindelijk Franckebokaal gewonnen. Met deze Luctor-herenploeg overwinning sloten de Vlissingers een "dames-teams van c toch wel zeer succesvol zwemseizoen t°r en de Schelde zorgden voor het no- af. Nadat onlangs zowel de dames- als dige vuurwrk. Ook hier werden de esta- de heren-wedstrijdploeg als het re creatieve team Zeeuws clubkampioen waren geworden kon een overwinning van de gecombineerde ploeg dan ook niet uitblijven. De Luctor-ploeg was in zijn sterkste formatie naar Vlissin gen gekomen en dat resulteerde in een paar schitterende wedstrijden. Vooral bij de estafettes was de strijd zeer spectaculair hetgeen tot uiting kwam in laaiend enthousaisme bij de deel nemers en publiek. De laatste estafette van deze bijna drie uur durende wedstrijd - de 4 x 50 me te? wisselslag estafette heren - bracht de handen flink op elkaar Nadat Jaap Keymel op de rug en Peter Buijs op de schoolslag de Stormvogel op voor sprong bracht en kwam voor Luctor een geladen Hans vap de Guchte in het water. Hij presteerde het om op een afstand van 50 meter een achter stand van zeker 6 meter op de toch be paald niet zwak zwemmende Paul Meerman bijna in te lopen. John de Lange - als laatste zwemmer van het Middelburgse kwartet - wist met een enorme sprint Rob van de Velde in te lopen en in de laatste meters voorbij te gaan. Even leek het er op dat de Mid delburger Peter Romkes voor een sen satie zou gaan zorgen. In een zeer fel duel op de 50 meter schoolslag dwong hij Jaap Keymel om tot het uiterste te g'ïan.. Deze wist met een laatste krachtsinspanning het eerst aan te fettes met handslag beslist. Het was telkens de Stormvogelploeg die het haalde. Marjolein van de Neste uit Terneuzen was op de vrije slag de snelste bij de dames. Zij versloeg hierbij de Vlis singse Carla Willems en haar clubge note Karin Clemminck. Opvallend sterk zwommen de 13-jarigen Jolanda Spruijt van Luctor en Cora Soiieveid van de Stormvogel. Deze meisjes ko men elkaar bijna elke week op een wedstrijd tegen. Was Cora Solleveld op dc Zeeuwse kampioenschappen tot twee keer toe sterker dan haar rivale, de laatste weken zijn de rollen echter duidelijk omgekeerd. Jolanda Spruijt won ook nu weer de vlinderslag en de vrije slag in uitstekende tijden. Bij deze wedstrijd waren er voor de deelnemers een groot aantal premies te winnen. De series waren hiervoor bij loting aangeduid zodat ook de minder snelle deelnemers een kans kregen op een prijs. De heer Brommet uit Am sterdam - importeur van Porolasticzwem- en badkleding - reikte na afloop de bokaal uit aan me vrouw Buijs, ploegleidster van de Stormvogel. En hiermede werd het winterzwemseizoen min of meer offi cieel gesloten. De voornaamste uitslagen waren: Meisjes onder de 10 jaar 50 meter schoolslag- 1 Mar jan Leijnse. Stormvogel, 49.7: 2 Karin Maas. Stormvogel. 52.6: 3 Angelique Spruijt. Luc tor. 53.7. 25 meter rugslag: 1 Francis Haars- ma. Stormvogel, 23.5; 2 Mirjam van Dun, Stormvogel, 23.9; 3 Michele Huisman, Schelde, 24,7 Meisjes onder de 12 jaar: 50 meter rugslag: 1 Yvonne Riemens, Stormvo gel, 38.6; 2 Irma de Waard, Luctor 41.5; 3 Ni cole Overdulve, Schelde, 41.9. 50 meter schoolslag: 1 Anette Gruissen, Schelde, 48.8; 2 Nicole Vermokker, Schelde, 48.9; 3 Simone van de Brink, Luctor, 49.4. Meisjes onder de 14 jaar: 50 meter vrije slag: 1 Jolanda Spruijt. Luctor, 32.7; 2 Cora Solleveld, 38.8; 2 Pim Bekkers, Stormvogel, 43.4; 3 Danny Schild, Luctor, 43.8. 25 meter schools lag: 1 Hans Murre, Schelde, 22.1; 2 Frank Visser, Luctor, 23.7; 3 Olaf Lansu, Stormvo gel. 26.3. Jongens onder dc 12 jaar' 50 metr vrije slag: 1 Robbie van Peenen, Stormvogel, 40.1; 2 Mark Paul L'Herminez, Stonnvogel, 40.2: 3 Johnny Cevaal, Luctor. 42.2. 50 meter vlinderslag: 1 Rudie van Sluijs. Stormvogel, 44.5; 2 Joris Kinnegin, Luctor. 44.9; 3 Willy de Blaay, Schelde, 44.9. Jongens onder de 14 Stormvogel, 32.8; 3 Nanda Christis, Storm- jaar: 50 meter schoolslag: 1 Huub Stroo, vogel. 33.3. 50 meter vlinderslag. 1 Erika de stonnvogel, 41.1; 2 Bram van de Maale, Kok, Stormvogel, 45.9; 2 Nanda Marcusse, - - - - - - Stormvogel. 46.6: 3 Ellen Felius, Luctor. 50.7. Meisjes onder de 16 jaar 50 meter vlinder slag 1 Jolanda Spruijt. Luctor. 35.9. 2 Cora Solleveld. Stormvogel. 36.3; 3 Elsemïeke de Schelde. 42 4: 3 Hans Romkes, Luctor. 42 7. 50 meter rugslag: 1 Jan Murre. Stormvogel, 37.1, 2 André Eversdijk. Stormvogel, 43.2; 3 Renee van de Berg. Luctor, 45.8 Jongens onder de 16 jaar: 50 meter vlinderslag: 1 Rob Jong. Schelde. 38.5. 50 meter vrije slag: 1 Ca- Geervliet, Luctor, 30.9; 2 Peter de Lange, i t i 319; 3 Bouke Dieleman. Stormvogel. 33.4.50 meter vrije slag: 1 Frank Woltman, Storm vogel, 33.4; 2 Hans Jansen, Schelde 35.1; 3 Peter Geervliet, Luctor, 38.2. Heren. 50 me ter vrije slag 1 Jaap Keymel, Stormvogel. roüen Lucas, Stormvogel. 38.1: 2 Anita Be- rrevoets, Ganze, 38.1; 3 Nel Huige, Stormvo gel. 39 2. Dames: 50 meter vrije slag. 1 Marjo lein van de Neste, Schelde. 31.5, 2 Carla Wil lems, Stormvogel, 32.5; 3 Karin Clemminck, Schelde, 32.8. 50 meter rugslag 1 Merian Heuting, Stormvogel, 40.6; 2 Carola Keste- loo. Stormvogel, 40.7; 3 Yvonne Murk, Luc tor, 41.5. Jongens onder de 10 jaar: 50 meter vrije slag: 1 Maarten de Pooter, Schelde, VLISSINGEN - De voornaamste uitslagen van de KNAU-jubilcumwedstrijd van Zee land Sport luiden: POLSSTOKHOOG, HEREN: 1 J. Kortsmit ZS. 3.11; 2 R. Gelion ZS 3.11; 3 I. Slnke ZS, 3.01, 4 C. Nooijens ZS, 2.91; KOGEL MEIS JES A: 1 E. Winkelman PAC. 11.38: 2 M. Kouijzer DS. 10.51: 3 M. Crucq ZS, 9 76: KOGEL DAMES: 1 M. de Steur ZS. 10.23: 2 T Kaaysteker DS 9.42; 3 A. Herrebout ZS, 8.26: 4 G. Streng ZS. 7.74: 3000 M JONGENS A: 1 J de Bart AV, 9.15.8; 2 J. de Vlieger Ma, 9.52.2, 3 R. Dellebeke ZS. 10.00.0; 1500 M JONGENS B: 1 H. Lindner Ma, 4.10; 2 H. Gi- lis Dy. 4.22.8; 3 P. Sturm AV, 4.33.4, SPEER, DAMES: I M. dc Steur ZS, 30.58; 2 T. Kaaijs- teker DS, 28.08; 3 A. Herrebout ZS, 27 36; 110 M HORDEN, HEREN: 1 L. de Pee DS, 18.1; 2 J. Kortsmit ZS, 19,0; 3 I. Slnke ZS. 20.1;' HOOG. MEISJES A: 1 M. Kouijzer DS. 1.65; 2 E. Vaer ZS. 1.55; 2 A Segeren Bj. Ma. 1.45, 400 M JONGENS A: 1 E. de Kort AV. 52 3; 2 H Pels Dy. 58.2; 3 J. de Bart AV. 59.2; HOOG. DAMES: G. Streng ZS, 1.35; 2 M. de Steur ZS. 1.30; 3 A v. Velzen ZS. 1.30; SPEER MEISJES A: 1 E. Winkelman PAC. 33.58; 2 E Wilmering ZS.. 32.26 Bj; 3 M. Stoel AV. 23.64; 400 M HEREN le SERIE: 1 J Eversdijk AV. 51.8; 2J.de Waard ZS. 53.6; 3 H Padmos DS, 56.7; VERSPRINGEN MEIS JES B: 1 A. Kouijzer DS. 4.63: 2 L Gillissen Dy. 4 53; 3 C Stam Ma, SPEER JON GENS B: 1 P Sturm AV. 37.32, 2 J Teng Ma. 34.34; 3 R. Zweedijk AV, 28.14; 800 M DA MES: 1 Irene Pos ZS. 2.34; 2 Annkeke v. Vel zen ZS. 2.43.2; HOOG JONGENS A: 1 J. de Keizer AV, 1.70; 2 G. Harmsen SE, 1 27.2; 2 John de Lange, Luctor,' 27 7; 3 Pete^ Sturm AV. 1.40; FINALE 100 M. MEISJES B: Buijs, Stormvogel, 28.4 50 meter vlinder- L- Gillissen Dy. 12.4; 2 C Stam Ma, 13 7; 3 Buijs, Stormvogel, 28.4. 50 meter vlinder slag: 1 Jan Willem Kools, Schelde, 43.2; 2 Franjan van Kogelenberg, Stormvogel, 43.2; 3 Frank Lans, Luctor, 43.4 Opbergergen Ma, 14.0; DISCUS, MEIS JES A: 1 M. Crucq ZS, 28.74;KOGEL, MEIS JES B: 1 A. Kouijzer DS. 11.33; 2 A Baas Dy, 9.87; 3 A. Hubregtse ZS. 9.76, KOGEL H5 REN: 1 J. Ruhl Matro, 16.34; 2 C. Nodje ZS. 10.86; 3 L de Pee DS. 10 59; S« MIEJSES B: 1 W. van Vierden ZS, 2.31'.: A v. Opbergen Ma, 2.51.2; 800 M MEISJE A: 1 M. de Jonge SS. 2.31.5; 2 M. Stoel lï 2.31.7 in B: 3 P. Adriaanse AV. 3.02.8; 3WH HEREN: 1 J. Antheunisse SZ 8.48.8; 2 P-Et vermans ZS, 9.02,0; 3 J. Oele AV. 9.23.4(0 Bras AV, 9.26.0; 5 H. v Vlierden Ma, 9254: A. Kuzee Ma. 9.34.4; 100 M MEISJES A:li- Vader ZS. 12.5; 2 J de Jong SS, 135; Winkelman ;AC, 14.4; FINALE 100 M JOH' GENS A: 1 O. Sturm AV. 12.1; 2 E.deKfl AV. 12 6; FINALE 100 M HEREN' 19'. Oosten AV, 11.4; 2 F de Boer AV, HU' Eversdijk AV, 11.8; KOGEL JONGENS1-1' J. Martens ZS. 10.47; 2 A. Hilijgens 3 O. Sturm AV. 9.48; HOOG HEREVlt Boucherie Mar, 1.80; 2 L. de Pee DS.1»1 J. Eversdijk AV. 1.75; DISCUS JONGBSJ- 1 Martens ZS, 31.C6; 2 A Huygens SS,'.:-K 3 G. Harmsen SS, 23.08; 400 M HEREN'-O Verhulst ZS. 50.5; 2 J. de Waard ZS,flD W. de Grave ZS. 56.4; 4 J. Eversdijk AV.H1 100 M DAMES: 1 G Streng ZS, 13-8: Kaaijsteker DS. 14.0, 3 M. Gillissen Dy.l1- 4 E. Gelok ZS. 14.2: 5 E. de Jonge SS, HU A van Velzen ZS. 14.3; FINALE ÏOOMJON GENS B: 1 P. Sturm AV. 11.7: 2 J. Teeg Ik 12 5: 3 H. Gilis Dy. 12.8; 4 J Smits Ma. K Vermeule Dy, 13 3, 6 D Slagter Dy. 1U KOGEL JONGENS B: 1 P Sturm AV. V.2 2 J. Smits Ma. 9.21; 3 J Teng Ma. 9.16; DB CUS HEREN: 1 J. Ruhl Metro. 45 90; 2 J. Kortsmit ZS. 30.48: 3 J. de Bruijne ZS. 305. VER JONGENS B: 1 P. Sturm AV. 5.58; 2 de Keyzer AV. 5.42; 3 K. Vermeule Dy. M' DISCUSUS MEISJES B: 1 A BaasDy,24S 2 A v. Broekhoven Ma, 24.24; 3 A KouijK DS. 23.54. ADVERTENTIE ^TTn^ In verband met Koninginnedag is de inlevering van uw formulierten) ldag vervroegd. Hpi Probeer ook eens io'-n gemakkelijk LoKomaand-formuiien Haal er meteen een bij uw club of winkelier.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10