Bronzen Leeuw-en Kruisdragers legden krans Commandomonument PZC/s Burgemeester drs. Dusarduyn opende bolbaan Philippine 5Bakersprookje gezellig avondje jezelf herkennen tweedaags congres zaterdag besloten Bedrijfsvolley Hulst hield jubileumtoernooi MAANDAG 26 APRIL 1976 Wissel Zeeuws-Vlaandoren vergadering sprak vertrouwen uit in prins bernhard VLISSINGEN - Met een kranslegging bij het Commandomonument aan de Vlissingse Commandoweg en de jaar vergadering. waarbij een filmvoorstel ling in de kantine van de Marineka zerne heeft de vereniging 'Dragers van de Bronzen Leeuw en het Bronzen Kruis' zaterdag het tweedaagse con gres in Vlissingen besloten. Tijdens die jaarvergadering, waarbij hoofdzakelijk 'huishoudelijke' zaken aan de orde werden gesteldlegde secre taris V. Stolp er nogmaals de nadruk op, „dat de vereniging er hoge prijs op stelt vertrouwen in Prins Bemhard te heb ben." Hij deed dat naar aanleiding van - zoals hij het noemde - „de aan val van de pers op ZKLH Prins Bemhard, wiens naam in diskrediet is gebracht naar aanleiding van een steekpenningenaf faire met een buitenlandse fabriek." De heer Stolp bracht de talrijke aan- woordde voorzatter Schenkel dat zal gingsbestuur al op 10 februari de prins een brief waarin het vertrouwen in hem werd uitgesproken heeft verzonden. Het bestuur mocht snel daarop een dank- telegram van de prins - beschermheer van de vereniging-in on tvangstnemen. De heer Stolp maakte verder duidelijk, dat het gebruikelijk is. dat tijdens de jaarvergaderingen telegramman aan de prins en koningin Juliana worden ver stuurd. Dat was ook dit keer gebeurd met woorden van de strekking: „Wij be tuigen nogmaals onze trouw en ver trouwen in u." Die bekendmaking werd door de vergadering met applaus beantwoord. Ongenoegen De heer Stolp bracht verder naar vo ren, dat het ledental van de vereniging in het verslagjaar van 292 naar 317 is gestegen. Maar, zo bleek uit zijn toelichting, in middels zijn dat er al weer meer gewor den, Nadat ccn minuut 3tilte voor de overleden leden in acht was genomen, maakte de secretaris verder nog bekend dat volgend jaar de jaarvergadering in Apeldoorn zal worden gehouden. Bij een bestuursverkiezing werd de heer A. de Keizer als bestuurslid gekozen in de plaats van de heer C. H. Cornegoor. Voorzitter kolonel b. d. P. W. Schenkel preesdaarop de verdiensten van de heer Cornegoor voor de vereniging en be noemde hem, et instemming van de aanwezigen, tot ere-lid. Op vragen uit de vergadering ant woordde voorzitter schenkel dat zal worden onderzocht in hoeverre een 'weg kan worden gevonden voor meer lande lijke erkenning van de dragers van de Bronzen Leeuw en het Bronzen Kruis.' „Misschien kan er iets aan gedaan wor den door bemiddeling van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten," zo meende iüj. De heer Cornegoor bedankte tenslotte voor de prominente plaats, die hij in het bestuur heeft gekregen. Aan het begin van de vergadering ont- GOES - Ziekenhuis de Bevelanden Noord Zuid, 16-17 uur: uitzending Nomen Nescio. HULST - Den Dullaert, 20 uur: To neelgroep Transfiguratie met Baker sprookje. MIDDELBURG - Gasthuis, 20-21.15 uur: uitzending Rawa. SLUISKIL - Atlanta. 19 uur: The Me mory and Dance Girls. THOLEN - Gemeentehuis. 20 uur: In spraakprocedure verstedelijkingsnota. VLISSINGEN - Bethesda-St. Joseph- ziekenhuis, 19.45-21.15 uur: uitzending Rawa. Open Hof, 20 uur: lezing drs. Krijnen overKNML BIOSCOPEN BERGEN OP ZOOM - Roxy. 20 uur: Emmanuelle II, 18 j. GOES - Grand, 20 uur: My Fair Lady, al. HULST - Koning van Engeland, 14.30 uur Matrassen Tango. 18 jr; 20 uur: Breakout, 14 j; 20.30 uur: Emmanuelle n is j. MIDDELBURG - City, 20 uur: Jaws, 14 OOSTBURG - Ledel. 20 uur: Emma nuelle n, is j. TERNEUZEN - Luxor, 20 uur: Man of the East, a.l. VLISSINGEN - Alhambra, 20 uur: Jaws, 14 j. TENTOONSTELLINGEN GOES - Museum, 10-12 en 13.30-17 uur: Drieluik. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktuigen. MIDDELBURG - Galerie Contrast, 10.30-17 uur: Middeleeuwse Meubelen en Bonzai. Rijksarchief, 9-12.30 en 13.30-17 uur: kinderzorg in Zeeland. Galerie Six en Six, 9-18 uur: werken kunstenaars. OOSTBURG - Bibliotheek. 9-17 uur: uitleenexpositie. TERNEUZEN - Stadhuis 8.15-17.15 uur: Schering en Inslag. Galerie Des Beaux Arts. 10.30-18 uur: werken Rob Delange WEMELDINGE -Galerie Deversorio- lum 14-17 uur: olieverven Theunis van Donselaar. v»f?IKZEE Lange Uus. 9-12 en 13.30-17.30 uur: werken kunstenaars. HULPCENTRA NOORD- EN MIDDEN-ZEELAND - Goes, tel. 01100-14444. ZEEUWSCH-VLAANDEREN Temeuzen. tel. 01150-4444. THOLEN en SINT-PHfLIPSLAND - Tel. 0011. -- -sa ving kapitein ter zee W. J. Huber, com mandant maritieme middelen Schelde en commandant van de Vlissingse ma rinekazerne, uit handen van de heer Cornegoor een beeltenis van een Lan caster MK I, een Engelse viermotorige bommenwerper uit de tweede werel doorlog. Bekend werd nog gemaakt dat enkele leden van de vereniging op vrij dag 30 april bij het défilé voor H. M. de koningin te Soestijk present zullen zijn. Direct na de vergadering was er een maaltijd waarna nog enige films werden vertoond over de invaseie van Walche ren. Jhr. D. C. Valckenier von Geusau lichtte de filmbeelden nader toe. 's Morgens was er een kranslegging bij het oorlogsmonument aan de Com mandoweg, waar de band 'Dockyard' van de Rotterdamse Droogdok Maat schappij voor de muzikale omlijsting zorg droeg. Een afgevaardigde van het tamboer en pijperko"rps van het Korps mariniers blies er de Last Post. Kransen werden gelegd door een En gelse commando, generaal Moulton. twee vertegenwoordigers van de vereni ging, de heren Bill de Liefde en Jaap Bothe en Pools oorlogsveteraan Billy Strenk. Door de heren Cornegoor en Van Voorst tot Voorst werden eveneens kransen gelegd. De kranslegging werd door een groot aantal belangstellenden op de voet gevolgd. INKADER 10- JARIG BESTAAN voor actieve Teams en veteranen HULST - De BedrijfsvoIIeybalbond Hulst hield zaterdag in het kader van het 10-jarig bestaan een jubileumtoer nooi. Gerrit Naessens, oprichter vam Bevobo Hulst en gedurende 10 jaar voorzitter, had bij de organisatie van dit toernooi vooral gedacht aan de oud-deelnemers. Er was een indeling gemaakt in oude glorie (dames en he ren) en teams die nu nog aktief zijn. Het recreatieve prevaleerde duidelijk bo ven de prestaties. De poule-winnaars moesten geen finale spelen omdat op die manier de oudere teams in het na deel waren. De eindstand werd een voudig bereikt door een rangschikking te maken via de behaalde matchpunten in de poules. Zo kon een team van de oudere garde door in de poule meer matchpunten te halen dan de winnaar van de poule met overige teams to taalwinnaar worden van het jubileum- toernooi. De Bevobo Hulst heeft zich na 10 jaar volleybal opgewerkt tot een bond met 52 teams. De definitieve doorbraak kwam methet voltooien van de sporthal Den Dullaert. Gerrit Naessens: „Na de oprichting in 1966 speelden we met 10 heren en 8 damesteams. Ieder jaar nam dat aantal toe. In '70 kregen we de dinsdag- en donderdagavond beschik baar in Den Dullaert en toen is het erg snel gegaan". De competitie wordt nu gespeeld in 3 klassen bij de dames en 3 bij de heren. Van september tot eind april speelt men een halve competitie. Daarnaast, wordt er nog een bekercompetitie georgani seerd en zijn er jaarlijks toernooien waaraan tevens wordt deelgenomen door teams uit Middelburg. De Nevobo beperkt zich niet alleen tot Hulst. Deelname van teams uit Axel. Clinge en zelfs België geven de competi tie een regionaal karakter. Gerrit Naes sens is van plan om in de toekomst toer nooien te houden met deelnemers uit de Temeuzense Bevobocompetitie. Naes sens: „De ontmoetingen met Middel burg worden gezien als een officieus kampioenschap van Zeeland. Als Ter- neuzen en misschien Zierikzee daar bij komen kunnen we pas echt van een Zeeuwse titelstrijd spreken". Eindstanden jubileumtoernooi: Dames (oude glorie): 1 Clitex 8 pntiplus 68): 2 Morres oud 8 (plus 51); 3 Lybeert v'erstraeten 7; 4 wiiking 3; 5 KPJ 2 (pius 57); 6 Textielcentrale 2 (min 61). 'Weldoen door Vermaak' houdt cursus voor jeugd CLINGE - Het bestuur van de Clingse fanfare 'Weldoen door Vermaak' be sloot in zijn jongste vergadering een cursus te houden voor de opleiding van jonge muzikanten. Voor deze cursus komen in aanmerking de jongens en meisjes van de basisschool vanaf de derde klas. Dirigent van 'Weldoen door Vermaak', de heer G. Pilaet uit Clinge geeft de lessen in zaal 'De Troubadour' te Clinge. De cursus begint begin mei. Dames (overige teams): 1 CVC 7 (plus 36); 2 Remortel Sport 7 (plus 31); 3 WC 6; 4 Atek 5; 5 VC Cactus 4 (plus 19); 6 Joseph Mavo 2 4 (plus 16); 7 EIV 4 (plus 5); 8 Joseph Mavo I 3; 9 SC Morres O (min 46); 10 Joseph Mavo 3 (min 74). Heren (oude glorie): 1 KP.T 9; 2- Ambulo 7 (plus 43); 3 Lybeert Verstraeten 7 (plus 13); 4 Miloc 4; 5 Clitex 2; 6 Morres oud 1. Heren (overige teams): 1 Joseph Mavo 8; •2 VC Cactus 6 (plus 36); 3 Morres 6 (plus 22); 4 CVC 1 5 (plus 23); 5 Neckerman 5 (plus 13); 6 CVC 2 4; 7 Linex Voorwaarts 2 (min 20); 8 Luctor Banden 2 (min 36); 9 Lybeert Verstraeten 21 (min 38); 10 WC 1 (min 45). Na afloop van het toernooi was er een feestavond. De prijsuitreiking werd ver richt door voorzitter Naessens. Koopavond in Temeuzen volgende week op donderdag TERNEUZEN - In verband met Konin ginnedag is in Terneuzen de wekelijkse koopavond volgende week van vrijdag naar don derdag verschoven. Het 'Handelscen trum Temeuzen' adviseert de bedrij ven om op koninginnedag na 12.30 urn- te sluiten, conform de richtlijn Braakmanhaven Dow eind 1977 klaar TERNEUZEN - Het Havenschap Ter- neuzen verwacht, dat de nieuwe Braakmanhaven voor Dow Chemical eind 1977 kan worden opgeleverd. Tot dusver zijn de werkzaamheden vol gens plan verlopen. Van de 12,5 mil joen m3 grond die moet worden ont graven is inmiddels 5,5 miljoen m3 verwerkt, van de 55.000 m2 graniet glooiing 5000 m2, van de 28.000 m2 kraagstukken 3500 m2 en van de 60.000 m2 wegverhardingen 300 m2. Al het werk gebeurt momenteel nog buitendijks. Het aannemersbedrijf Bos en Kalis, dat in ingezet bij deze voor bereiding, werkt met twee cutterzui gers, een drijvende leiding van circa 1000 m en een vaste persleiding van ongeveer 7500 m en verder met dragli nes, bulldozers en hydraulische graaf machines. Bij het karwei zijn circa 120 mensen betrokken. In de nieuwe haven zal op korte termijn worden begonnen met de bouw van een steiger voor Dow Chemical. Deze accommodatie is be stemd voor het lossen van (grote) tan kers. Gouden bruiloft in Heikant HEIKANT - Onder grote belangstel ling vierde het echtpaar A. Martinet- Kegels uit Heikant zijn gouden brui loftsfeest. De dag begon met een Eu charistieviering in de parochiekerk van Heikant, waarbij pastoor H. van Leemput voorging. Na de mis reed het bruidspaar met fa milie naar restaurant "Zomerlust' te AxeL waar een drukke receptie werd gehouden, waarbij het echtpaar naast gelukwensen ook bloemen en geschen ken werden aangeboden. Het muziek gezelschap 'Heikant" uit Heikant bracht het jubilerende echtpaar een serenade. Gouden bruiloft in St.-Jansteen SINT-JANSTEEN - Het echtpaar H. van Puyenbroek-Herrewegh uit Sint- Jansteen vierde onder grote belang stelling zijn gouden huwelijksfeest. De receptie in zaal K. Ottjes te Sint- Jansteen werd druk bezocht en aan het jubilerend paar werden bloemen en ge schenken overhandigd. Daarna werd het feest in intieme familiekring verder voortgezet. Echtpaar VanHaut te Heikant 50jaar getrouwd HEIKANT - Het echtpaar J. van Haut-Aerts uit Heikant vierde zijn gouden bruiloftsfeest, dat begon met een eucharistieviering in de kerk van Heikant, waarbij pastoor H. van Leemput uit Heikant voorging- De re ceptie in zaal Th. de Block te Heikant werd druk bezocht en de jubilarissen werden bloemen en geschenken over handigd. Het verdere feest werd in in tieme familiekring doorgebracht. Veel belangstelling voor koffieconcert Marline Bijl in Axel AXEL - Een grote groep kinderen en volwassenen heeft zondagmiddag in Axel genoten van het koffieconcert van Martine Bijl en haar vaste bege leider Henk van der Molen. Het optre den van Martine en Henk zou aanvan kelijk geschieden in de foyer bij de benedeningang van het cultureel cen trum 'De Halle', maar toen tegen twaalven de massa nog bleef binnen stromen werd besloten gebruik te maken van de grote theaterzaaL Martine bracht het van haar bekende repertoire: liedjes van Van der Molen, eigen vertalingen van Duitse en Franse liedjes en vertalingen van Ernst van Altena. In de pauze deelden Martine en Henk handtekeningen uit aan de kin deren, die tegen het einde van het op treden allemaal op het podium werden geroepen om samen met de artiesten kinderliedjes te zingen. Martine be sloot haar concert met haar 'Makelaar Van Schagen'. Bingo-avond bejaarden BRESKENS - De bingo-avond in het dienstencentrum Goedertijt te Bres- kens leverde het laatste onderdeel van het winterprogramma voor de Bres- kense bejaarden, georganiseerd door de stichting dienstverlening aan be jaarden te Breskens. Na afloop van de druk bezochte avond dankte bejaar- denconsulente mevrouw A. Verweijme- ren van het dienstencentrum de heer H. Brand voor de bingo-avond. Voorts richtte zij een woord van dank tot de vrijwilligers die de bijeenkomsten mo gelijk hebben gemaakt. streek KRULBOLVERENIGING 'NOOITGEDACHT' „overdekte baan mooie aanwinst voorhetdorp" PHILIPPINE - Burgemeester drs. VV. R. V. Dusarduyn van Sas van Gent heeft zaterdagmiddag officieel de overdekte bolbaan geopend van de krulbolver- eniging 'Nooitgedacht' aan de Ach terweg in Philippine. De burgemeester trad als eerste het gebouwtje binnen en rolde vervolgens de eerste krulbol in de richting van het doelpaaltje. Hij be schouwde de overdekte baan, die twee buitenbanen van 'Nooitgedacht' com pleteert, als een mooie aanwinst voor Philippine. Grote waardering had de heer Dusar duyn voor de zelfwerkzaamheid van de boilers, die uit door de gemeente be schikbaar gesteld materiaal, maar zon der subsidie hun bolbaan opbouwden. Om die waardering te onderstrepen bood hij een kratje bier aan. Na de ope ning konden boilers uit Philippine en s van Gent de nieuwe baan inwijden. Ov het traditionele amateurto neel. zoals bijvoorbeeld de camrre van rethorica 'De Transfiguratie' in Hulst dat bedrijft, is veel te zeggen. In negatieve zowel als in positieve zin. Maar wat mei» de doorgewin terde nee-knikkers tegen deze van ouds bekende vorm van amuseren in verenigingsverband in elk geval nog steeds onder de (soms wat al te dogmatische) neus kan blijven wrijven, is dat de belangstelling ervoor nog op geen stukken na ge daald is tot even boven het vries punt. Al zal dat wellicht weer ge makkelijk kunnen worden aange vochten met argumenten die met zoiets als de grote vertrossing te maken hebben. Hoe het ook zij, de grote theater zaal van het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' was zondagavond tot op de laatste stoel afgeladen met mensen die zich - met inbegrip van de pauze - ruim drie uur koste lijk hebben vermaakt met 'Baker sprookje'. De fratsen die zich in vlot tempo ontwikkelden in huize "Love-story' (Peyton Place) van Joan en Pel. Een echtpaar zoals dat - eindeloos gevarieerd - op elke plaats in deze zich beschaafd noe mende westerse wereld nog maar al te talrijk van de partij is. „De mensen herkennen zichzelf en el kaar heel gemakkelijk in dit blijs- pel.' had regisseur Charles Heir- man een paar dagen tevoren ver klaard. En zondagavond konden de honderden voor zichzelf vaststellen dat hij gelijk moest hebben. De mensen herkenden het wereldje van zorgzame moedertjes die zich om nauwelijks iets anders bekom meren dan om hun altijd maar ver velend huilende kinderen, het rei len en zeilen van de buishouding, de sfeer in huis, de positie van hun man (aankomend schrijver van televisiespelen), het etentje in het Hilton-hotel en vul het rijtje maar aan. Wies de Maat-Kas, die de rol van Joan op de planken zette, deed dat schijnbaar het onbekommerdst. Zij kon haar rol moeiteloos aan. Uil nagenoeg geen van haar vele spraak watervallen bleek ook maar iets van gekunsteld toneelspel. ZIJ kwam het meest levensecht over. Dat kon niet altijd in die matf worden gezegd van Reggie Burs- rogge en Arnold Coenen, die van lijd lol tijd verloren Monden te gaan in de theatrale volzinnen; rechtstreeks uil het boekje overge nomen. Een frequentere losheid en een sterker besef om-maar- gewoon-te-doen had ze niet mis staan. Al stonden beide mannen ook beslist garant voor hoogtepun ten voor het publiek door goed ge timede kwinkslagen op momenten dat de gecompliceerde familieom standigheden wat al te ondoorzich tig dreigden te raken. Marjan Vermandcl-Poele. die onder meer dc prachtige gebroken Frans-Nederlands sprekende tweede kinderjuf speelde, mag hier trouwens ook op een eervolle ver- mleding rekenen. Maar het fraaiste stel van de hele voorstelling vorm den toch Nel de Cock-Huysmans en Louis Oomens. Zij trokken zich - en die rol is Nel op het lijf geschreven - consequent weinig aan van de vaak onbewust (VPRO- Droomwereld-achtige) normen van de anderen. Zij trouwen gewoon met elkaar en presenteerden zich onbevangen aan de rest. die vol verbazing toekeek. Ook probeerden zij in zekere zin misbruik te maken van die normen van de anderen door te informeren of hun kleinste misschien kon worden toever trouwd aan de zorgen van de kin derjuf. Tot groot vermaak ook van het publiek, gelukkig. Wie een ge zellig avondje wil beleven waarop men zichzelf en anderen kan her kennen in het traditioneel ama teurtoneel, doet er goed aan van avond (maandag) om acht uur in 'Den Dullaert' te gaan zitten. DUIVEN RUBRIEK KRING ZUID-BEVELAND VLOOG EERSTE VLUCHT MET 927 DUIVEN De Sassenaars waren hiervoor speciaal uitgenodigd omdat zij hun collega's uit Philippine bij slecht weer tot nu toe ruim baan gaven in hun eigen overdekte complex. Omgekeerd bood 'Nooitge dacht' hen zaterdag aan om naar Phi lippine te komen, als Sas van Gent niet over een overdekte baan kan beschik ken. Het verbroederingsfeest werd tot lang na de opening voortgezet. Foto: Burgemeester Dusarduyn rolt de eerste krulbol op de nieuwe bolbaan in Philippine. BIERVLIET - In de kring Zuid- Beveland opende men het duivensei- zoen met een vlucht vanuit Doornik met liefst 927 duiven. Absolute topper was de vereniging Goes, die 345 dui ven inkorfde. De eerste duif in deze kring kwam aan een gemiddelde snel heid van 1471 meter per minuut, ter wijl de laatste prijswinnende duif toch ook nog 1081 meter per minuut presteerde. De prijskamp duurde hier aanmerke lijk lander dan in WestrZeeusch- Vlaanderen, waarde meeste prijzen binnen de tien minuten verdeeld wa ren. D. Rijk uit Heinkenszand won de le prijs; A. van de Swaluw. meer dan 50 jaar lid van de duivenvereniging haalde de 2e plaats in het kringcon cours. De verdere uitslag is: 4 J. Verhage. Goes; 5. 6 en 11 Steenhard/Prince, Goes; 7 en 10 D. Wagenaar. Kloetinge; 8 L. Schmid. Goes; 9 Koks en zn, Goes. De eerste serie van drie duiven was voor Steenhard Prince en de tweede voor zijn clubgenoot D. Brouwer. In de postduivenhoudersvereniging 'Nog Sneller' te Breskens vlogen 365 duiven. Hier presteerde de le prijswin nende duif 1491 meter per minuut. Het werd een dubbele overwinning voor Th. de Smit; 2 en 3 L. Ras; 4 P. Blaak man; 5 gebr. Pijcke; 6 W. Daansen; 7, 3 en 9 M. Quaars; 10 J. de Meester. De jeugdleden van deze bloeiende ver eniging brachten 20 duiven samen. De uitslag is; 1 E. Cornells; 2 J. Oosterling; 3 J. Faas. ,In 'Recht voor allen' te Sluis begon men met 98 duiven: le 1456 meter per minuut; O. de Meijer 1 en 7; O. Mar- teijn 2; P. Maenhout 3: J. Wage 4, 8 en 9; G. de Meijer 5; J. Coppens 6 en 10. De leden van de bond van zaterdag vliegers vlogen eveneens uit Doornik. Hier kwamen de duiven aan snelheden rond de 1300 meter per minuut, Oostkapelle vloog met 443 duiven. De uitslag is: J. Maas 1 en 8; Llevense Westerbeke 2 en 3; P. Hengst 4; L. Heijt 5 en 7; J. Hoogesteger 6; W. Flipse 9; F. Jongepier 10. In Driewegen vlogen er 54 duiven: J. Blaszijk 1, 4 en 9; A. de Hamer 2; Aug. Janssens 3 en 5; A. Engels 6, 7 en 9; J. .Boerman 8. 'Zeelandia' ZMlddelburg met 269 dui ven; C. de Graaf 1; A. Braam en zn 2; H. Hooftman 3 en 7; M. Jaspers 4 en 6; J. Hinderks 5 en 9; J. van Belzen 8, F. 'Landmeter 10. In 'De Luchtbode' te Souburg 292 dui ven: J. van Schaik 1; Joh. Braet 2, 4 en 3: C. Meulmeester 3 en 9; C. Terwiel 5; P. Borremans 6 en 7; C. van Eeden 10. In 'De Posthoorn' te Vlissingen met 216 duiven: K. Meerman 1; C de Rid der 2; J. Eiff 3- J. Rttier 4 en 8; De Dood Meerman 5 en 7; H. W. Zletek; 6 W. Warren; 9 F. Lacor 10. In de concourscombinatie Walcheren 697 duiven; eerste duif 1509 meter per minuut, laatste 1309 meter per minuut: K- Meerman, Vlissingen 1; J. van Schaik. Souburg 2; J. Braet, Souburg 3, 5 en 11; C. Meulmeester. Souburg 4 en 12; C. de Ridder, Vlissingen 6; C. Terwiel. Souburg 7 en 16: J. Rottier. Vlissingen 8; 8 P. Borremans, Slluburg 9. 10 en 18. Tot 1 mei kunnen de leden van de kring-west en Walcherm zich opgeven voorde kringzesdaagse, die dit jaar per ploeg vervlogen zal worden. Zodra alle opgaven binnen zijn zal er voor kop- pelmaat geloot worden. IJZENDIJKE - De collecte voor de grote noden in de wereld bracht in dc rk kerk te IJzendijke ruim 2.500,- op. Met droefheid geven wij u kennis, dat plotseling uit ons midden is weggenomen, mijn innig ge liefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma, zuster, behuwdzuster en tante NEELTJE WITTE echtgenote van Jacobus Buijze, op de leeftijd van 65 jaar. Temeuzen: J. Buijze Rotterdam: G. 3uijze A. Buijze-Franke Breskens: N. Walhout-Buijze J. M. Walhout en kleinkinderen familie Witte famiiie Buijze De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 23- april a.s. om 14.15 uur op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen, na voorafgaande rouwdienst in de gemeenschapzaal van de Goede Herderkerk, Koninginnelaan4, welke aanvangtom 13.30uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde zaal na de begrafenis. HOOG EN LAAG WATER Dinsdag 27 april Vlissingen Temeuzen Zierikzee Hansweert Wemelainge 0.46 1.15 2.11 1.49 2.36 90 13.42 21 14.43 202 14.19 49 15.00 7.20 196 19.20 174 7.53 205 19.56 184 7.59 177 20.15 152 8.12 200 20.25 172 8.12 200 20.25 172

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 19