Jonge Zeeuwse sprintsters snel ondanks slechte omstandigheden Beslissing Engelse titel tussen QPR en Liverpool Krabben verrassend winnaar polo- toernooi Scheldestroom Breskens Bruessing overwinnaar Drentse Dorpen-Omloop RECORDHOUDER JACK RUHL TIJDENS JUBILEUMWEDSTRIJD ZEELAND SPORT VLISSINGEN NIET OVER ZEVENTIEN METER Van den Bunder na val uit 2-daagse Kemmel Gevers won laatste etappe HINAULT WINNAAR VAN TOUR INDRE ET LOIRE Cor Smulders: negende titel MAANDAG 26 APRIL 1976 WSSÊKHKm Leo de Pee stormt hier in winnende positie over de horden op de 110 meter. Jack van Ruhl in actie in Vlissingen: hij vond er geen inspiratie vooreen nieuwen meter-worp. ASSEN - Juul Bruessing heefl zater dag de Drentse Dorpen Omloop ge wonnen. Hij was in deze door de bul derende wind loodzware wedstrijd de grote gangmaker, die op zo'n 45 kilo meter van het einde de beslissende ontsnapping inleidde. In de kopgroep van elf gaf Frits Schür de aanstoot tot de jacht op solorijder Bruessing. In zijn spoor volgden Arie Hasslnk en Roelof Groen, die het tempo van zijn drie metgezellen in de slolkilometers met de grootste moeite kon volgen. Hassink probeerde het nog alleen, maar had geen succes. In de eindsprint was Bruessing de sterkste voor Hassink en Schür. De uitslag van de Drentse Dorpenomloop is: 1 Jules Bruessing (Amstelveen). 172 km van Assen naar Assen in 4 uur 15 minuten en 36 seconden, 2 Arte Hassink (Neede); 3 Frits Schür (Didam). 4 Roelof Groen iGiethoom); op 1 minuut en 6 seconden 5 Jan Huisjes (Kloosterhaar): 6 Rhett van Trigt (Haarlem): 7 Herman Snoeljlnk (Denekamp): 8 Wim Pa ter (Barneveld), 9 Joop Ribbers (Groenlo): 10 Gerrit Brokelman (Hardenberg); op 2.27: 11 Martin Havik (Strijen), 12 Albert Scheffer (Zelhem). Ritzege Ad Prinsen Ad Prinsen heeft zaterdag, in de vijfde etappe, de reeks successen van de ploeg van de Sowjet-Unie in de Ronde van Marokko doorbroken. Prinsen won zaterdag de vijfde etappe van Khenifra naar Beni-Mellal met bijna een halve minuut voorsprong op het eerste gedeelte van het peloton. De uitslag van de vijfde etappe is: 1 Prinsen (Ned), 130 kilometer van Khenifra naar Beni-Mellal in 3 uur 1 minuut en 26 se conden; op 26 seconden: 2 Pilckuus (Sov); 3 Averin (Sov); 4 Llnard (Fra); 5 TsjaplitsJin (Sov); 6 Hardy (Fra); 7 Maas (Ned); 8 Dino (Fra); 9 Komnatov (Sov), 10 Caravello (Ita); op 0.31: 17 Langerijs (Ned). De Rus Bantsjenkov won zondag de zesde etappe, een tijdrit over 8 kilometer van Benl naar Mellal. De beste Nederlander was Lan gerijs. die als elfde eindigde. VLISSINGEN - De jeugdige sprintsters Lilian Gillissen van Dynamo '70 uit Middel burg en Els Vader van Zeeland Sport uit Vlissingen, alsmede kogelstootrecordhouder Jack Ruhl zorgden voor de hoogte punten van de jubilèumatle- tiekwedstrijden, die dit wee keinde ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de KNAU (atletiekunie) op de Vlissingse sintelbaan werden gehouden. Er werd tijdens de door Zee land Sport opgezette wed strijd een aantal goede presta ties geleverd en ondanks de vrij stevige noordooster, die vooral op de sjirint nogal hin- derlijjk was, werd er op alle fronten fors om de hoogste eer gestreden. Lilian Gillissen snelde op de 100 me ter meisjes B, zowel in de series als in de finale naar de goede tijd van 12,4 seconden. De felle noordoosten wind, die voor de lopers op de sprintafstan den schuin tegen stond, hinderde Li lian Gillissen niet al te veel. Op beide 100 meters bleef de Middelburgse haar tegenstandsters erg ruim voor. Els Vader van Zeeland Sport Vlissin gen. die dit jaar over gegaan is naar de A-junioren, had op de 100 meter evenmin enige tegenstand. Voor de Vlissingse bleven de klokken stilstaan op 12,5 seconden. Vorige jaar zweepten beide Zeeuwse atletes, die aan de Nederlandse junio- rentop staan, elkaar op naar geweldig goede tijden: Lilian Gillissen beste 100 metertijd was vorig jaar 12 secon den rond, en die van Els Vader 12,2 se conden. Dit jaar zullen de Zeeuwse topsprintslers vaak apart moeten lo pen door het klasseverschil bij de ju nioren. Toch schijnt dit niet zo'n groot nadeel te zijn getuige dc goede tijden die deze twee meisjes onder beslist niet pret tige omstandigheden op de klokken brachten. Wellicht kunnen Lilian Gil lissen en Els Vader op avondwedstrij den - als de klasse-indeling geen rol speelt - samen in een wedstrijd lopen en dan moet men niet verwonderd zijn als een of beide meisjes op de 100 me ter onder de 12 seconden duiken. Zes meter voer.... De sinds vorige week Nederlands re cordhouder geworden Jack Ruhl van Metro Rotterdam kon in Vlissingen niet over de 17 meter reiken, hoewel de stevige Maasstadbewoner bij het ko gelstoten zijn tegenstanders ongeveer zes meter voor De verste stoot was ditmaal 16.34, voor Ruhl overigens geen teleurstelling. „Na vorige week is de spanning er momenteel af. Jaren lang heb ik tegen het Nederlands re cord aangekeken, het wilde maar niet lukken om verder te komen dan 17.09 meter. Nu dat eindelijk gelukt is blijkt het erg moeilijk om de kogel opnieuw over de zeventien meter te komen. Omdat in Vlissingen zowel kogelstoten als discuswerpen afgewerkt werd. ben ik hierheen gekomen. Het is namelijk maar magertjes om naar een wedstrijd te komen waar alleen kogelstoten óf discuswerpen op het programma staat," verklaarde de recordhouder. Op het nummer 1500 meter jongens B liet Henk Lindner van Marathon Vlis singen zien, dat hij sinds vorig jaar beslist niet achteruit is gegaan. Lind ner had weinig tegenstand - Jan de Bart van AV '56 Goes, met wie de Vlissinger geregeld duelleerde, is overgegaan naar de A-junioren - maar dat verhinderde de Marathonatlcet niet om een persoonlijk record van 4.10.0 te realiseren. Voor de 3000 meter heren had een twaalftal lange afstandsatleten inge schreven, die er ondanks de afwezig heid van de Hulsterse cracks een vrij spannende koers van maakten met be slist goed tijden. Johan Antheunisse en Peter Havermans, beiden van Zeeland Sport, namen meteen na de start de VLISSINGEN - Toine van den Bun der uit IJzendi jke is zaterdag tijdens de eerste etappe van de Ronde van de Kemmel in België ernstig ten val gekomen. Hij heeft een bloeduit storting in zijn been en kan voorlo pig niet op de fiets. Van den Bunder maakte met Henk de Jong (beiden van de RTC Theo Middelkamp) deel uit van de kop groep. In een bocht kwam de schicht ten val, omdat er olie op de weg lag. Hij kwam met zijn knie op een stoe prand. Ook Henk de Jong ging on deruit. Van den Bunder reed de etappe nog wel uit en werd derde. De Jong eindigde als negende. Wim Je- remlasse uit Wemeldinge werd veer tiende en Heddy Nieuwdorp legdce belsag op de zeventiende plaats. Van den Bunder kwam zondag niet meer aan de start. Er werd toen een tijdrit gehouden, waarin Heddy Nieuwdorp de beste Zeeuw was met een vierde plaat-s Jereffilasse werd vijfde en Frans Verstoeten van de wv Zeeusch-Vlaanderen eindigde als achtste. In de derde etappe werd Je- remiasse elfde, Nieuwdorp twaalfde en Jaap Courtin zeventiende. Win naar van de wedstrijd in België werd de Nieuwzeelander Hennery. Jere- miasse klasseerde zich als vierde, Nieuwdorp als vijfde en Leen de Kunder als 20ste. leiding. Om beurten de kop nemend hadden ze al snel een behoorlijk groot 'gat' met de rest van het veld geslagen. Halverwege verhoogde Antheunisse het tempo, waardoor Havermans moest lossen. Na een 2-kmtijd van 5.50.0 finishte Johan Antheunisse on bedreigd in een knappe tijd van 8.48.8. Op veertien seconden werd Havermans tweede, waama Jaap Oele van AV '56 uit Goes de derde plaats bezette op 21 seconden achterstand. Na afloop liet Johan Antheunisse we ten: „Toch ben ik nog tamelijk bang geweest voor Peter Havermans. Hij loopt veel meer baanwedstryden dan ik en hij heeft op de kortere afstanden betere tijden gelopen. Ook vind ik het nogal lastig lopen met iemand vlak achter mij. Daarom heb ik na 1500 me ter een tussensprintje gemaakt en toen kon Havermans gelukkig niet meer volgen." In de series op de 400 meter liep Jan Eversdijk van AV'56 goed, maar in de finale had de Goesenaar te weinig kracht meer over nadat hij ook nog hooggesprongen had. Overigens kwam Eversdijk, Zeeuws tienkamp- en hoog springrecordhouder, slechts over 1.75 meter. Toch werd er op de 400 meter behoorlijk hard gelopen: Gerard Ver hulst en Jan de Waard, beiden van Zee land Sport, stoorden zich niet aan de wind en hun tijden onder niet optimale omstandigheden beloven beslist veel voor dit seizoen: Verhulst won in 50.5 voor De Waard in 51.1. Op de uitslagen komen we nader terug. Ierland heeft zaterdag met 5-1 van Oostenrijk gewonnen in een interna tionaal hockeytoemooi, dat in Cork (Ier) werd gehouden. LONDEN (REUTER) - De beslissing over het voetbalkampioenschap van Engeland valt op 4 mei. Het gaat alleen nog tussen Queens Park Rangers, dat zaterdag dc laatste wedstrijd van de competitie met 2-0 van Leeds United won en Liverpool, dat niet speelde om dat schutter John Toshak voor Wales tegen Joegoslavië uitkwam. Liverpool moet nog één wedstrijd spe len: uit tegen Wolverhampton Wande rers. dat nog bedreigd wordt met degra datie. Deze wedstrijd is geprogramm- méërd op 4 mei. Wint Liverpool, dan is deze ploeg voor de negende keer kam pioen van Engeland en wordt de ploeg daarmee absoluut recordhouder. Een gelijkspel van 0-0, 1-1 of 2-2 is ook vol doende voor Liverpool, maar een gelijk spel met de cijfers 3-3 betekende dat Queens Park Rangers het kampioens feest mag vieren. Glasgow Rangers werd zaterdag door een overwinning van 1-0 op Dundee Uni ted kampioen van Schotland mede doordat Celtic op eigen veld met 2-1 van Ayr United verloor. Uitslagen van de zaterdag gespeelde wed strijden van de Britse competitie, eerste divi sie: Aston Vllia - Middlesbrough 2-1: Burnley - Coventry 1-3: Everton - West Ham 2-0; Ips wich - Derby 2-6; Leicester Manchester United 2-1; Manchester City - Arsenal 3-1; Queens Park Rangers - Leeds 2-0; Stoke - Norwich 0-2; Tottenham - Newcastle 0-3. Uitslagen Schotse lentebeker - kwartfinales, tweede ontmoeting: Airdrie - Hamilton 5-0; East Fife - Clydebank 1-0; Falkirk - Dumbar ton 1-2; St-Mlrren - Morton 0-1 Portugal De uitslc strfiden In de zesde ronde van het toernooi de Portugese voetbalbeker zijn: Porto - Orien tal 6-0; Sporting - Seslmbra 5-0: Guimaraes - Beleneses 3-1; Estoril - Tornar 2-0: Portimo- nense - Torresnovas 2-1; Atletlco - Varzlm 0-1; Lamego - Boavista 0-2; Lamas - Setubal 0-0. Italië De uitslagen van de zondag gespeelde wed strijden ln de eerste divisie van de Italiaanse voetbalcompetitie zijn; Perugia - Ascoll 1-1; Como - Cagllari 3-0; Fiorentina - Cesena 3-1; Verona - AC Milan 2-2; Bologna - Napoll 2-0; Juventus - AS Roma 1-1; Intemazlonale - Sampdoria 2-1; Lazio - Torino 1-1. De stand aan de kop Is: 1 Torino 27/41; 2 Ju ventus 27/39; 3 AC Milan 27/36; 4 Napoll 27/32 TOURS (AFP) - De Fransman Bernard Hinault heeft zondag de etappe wedstrijd Tour Indre et Loire gewon nen. Hinault consolideerde zondag tij dens de laatste etappe zijn voorsprong, die hij zaterdag in de tijdrit had opge bouwd. De laatste etappe leverde een overwinning op voor de Nederlander André Gevers. De amateurwereldkampioen, ploegge noot van Roy Schuiten en Wim de Waal, won de spurt van het peloton voor de Belgen Eddy Verstoeten, Schepmans en Ongenae. Zaterdag won Jacques Esclassan de tweede etappe. Hij was de snelste van een kopgroep van 10 renners, onder wie Roy Schuiten die vijfde werd. In de tijd- rig over 20,5 kilometer in Luynes bij Tours verdrong Hinault zijn landgenoot Esclassan van de eerste plaats. Hinault legde de afstand af in 27 minuten en 52 seconden. Schuiten werd vierde in 29.03 en Gevers eindigde als twaalfde in 29.36. Het eindklassement: 1 Bernard Hinault (Fra) 13 uur, 51 minu ten en 7 seconden; 2 Hezard (Fra) 13.51.39; 3 Schuiten (Ned) 13.52.24; 4 Jos Gijsemans (Bel) 13.52.31; 5 Esclassan (Fra) 13.52.52; 6 Molineris (Fra) 13.53.14; 7 Verstoeten (Bel) 13.53.22; 8 Emiel Gij semans (Bel) 13.54.15; 9 Plet (Fra) 13.54.48; 10 Reyniers (Bel) 13.56.08; 16 Gevers (Ned) 13.56.58. Moserwint Apulie De 24-jarige Italiaan Francesco Moser heeft zondag in zijn land dc etappe wed strijd Ronde van Apulie gewonnen. Moser beindigde de vijfde ronde van Apulie met een voorsprong van tien se conden op nog een Italiaanse belofte, Giambattista Baronchelli. Patrick Sercu won zaterdag de vierde etappe van Mandrefonia naar Palese. De Belg was in de sprint de snelste van het peloton. Sercu reed de 182 kilometer in 4 uur 17 minuten en 7 seconden. Tweede werd de Italiaan Marino Basso en derde Francesco Moser. Richard Bucackiwint De Nederlander Richard Bukacki heeft zondag in het Belgische Hamont een wielerwedstrijd voor profs over 187 ki lometer gewonnen. Bukacki versloeg in de eindsprint tien medevluchters. De uitslag van de ronde van Hammont is: 1 Richard Bukacki (Ned) 187 kilometer ln 4 uur en 40 minuten; 2 Jan van Katwijk (Ned); 3 Harm Ottenbros (Ned); 4 Jos Schipper (Ned); 5 Bruno Jaremko (Bel); 6 Leon Thomas (Bel); 7 Wim de Waal (Ned); 8 Willy In't Ven (Bel); 9 Urbnin van der Flaes (Bel); 10 Giovanl Jime nez (Bel); 11 Gerard Tabak (Ned); 12 op 50 seconden Jan Breur (Ned); 14 Ben Ceulen (Ned); 15 Ger Harings (Ned); 20 Ben Janbroers (Ned). Er waren 53 deelnemers. Overwinning Verbeeck Frans Verbeeck heeft zaterdag de Belgische wegwedstrijd Bever- Brussel-Bever over 181 kilometer gewonneu. De Belg legde de afstand af in 4 uur en 31 minuten. Zijn land genoot Roger Swerts eindigde met een achterstand van 30 seconden op de tweede plaats. De uitslag ls: 1 Frans Verbeeck (Bel) 181 kilometer ln 4.31; 2 Roger Swerts op 30 seconden; 3 Guldo van Sweefelt (Bel); 4 Alfons de Bal (Bel); 5 Ludo Peeters (Bel); 8 Ger Harings (Ned) op 1.30; 10 Jan Aling (Ned); 12 Wim Prinsen (Ned). De uitslag van de zesde etappe ls: 1 Bantsjenko Sov) de 8 km ln 11.45; 2 Kom natov (Sov) op 3 seconden: 3 Revez (Fra) op 20 seconden, 4 Tsjapligln (Sov) op 21 secon den: 5 Plkkuus (Sov) op 32 seconden; 11 Langerijs (Ned) op 38 seconden. 17 Vooys (Nedi op 50 seconden: 13 Prinsen (Ned) op 57 seconden: 21 Van der Steen (Ned) op 1.04; 28 Kramer (Ned) op 1 26; 36 Maas (Ned) op 1 37. Na de zesde etappe ziet het algemeen klas- sement er als volgt, uit; 1 Plkkuus (Sov) 14 uur. 59 minuten en 40 se- conden; op 1 minuut en 19 seconden 2 Kom natov (Sov); op 2 minuien en 12 seconden 3 Bantsjenkov (Sov); op 3 minuten en 50 se conden. 4 Basko (Sov); op 4 minuten en 14 seconden. 5 Nilsson (Zwe); op 9 minuten en 3 seconden- 18 Langerijs (Ned); op 14 minuten 21 Van der Steen (Ned); op 17 minuten en 5 seconden: 23 Vooys (Ned) Het ploegenklassement: 1 SowJet-Unle 44 uur. 59 minuten en 7 se- conden; 2 Frankrijk 45.11.58; 3 Zweden 45 13 48; 4 Nederland 45 35 00. Pirard tweede Goesiatnikov uit de ploeg van de Sowjet-Unie is zaterdag de nieuwe leider geworden in het algemeen kla» sement van de Ronde van Saone-S:- Loire. Hij won de twee halve etappe van zaterdag. Belangrijker voor het algemeen kla> sement was dat de complete Pookt ploeg voor het begin van de tweed» halve etappe de strijd staakte. De ren ners hadden 's-morgens in sneeuw buien en onder winterse temperaturen moeten rijden. Onder die moeilijke omstandigheden heeft de Nederlandse ploeg zich sterk geweerd. Leo van Vliet werd in de eer ste halve etappe derde en Frits Pirard vijfde. In het tweede gedeelte legde Jan Bakker beslag op de tweede plaats. In het algemeen klassement staat Pirard tweede en Van Vliet ze vende. De resultaten van de twee halve ritten van zaterdag zijn: Bourbon-Lancy - La Guiche. 77 km: 1 Goe siatnikov (Sov) 1 uur 54 minuten en 15 se conden: op 13 seconden: 2 Morozov (Sov), 3 Van Vliet (Ned); 4 Aemisegger (Zwi); 5 Pirard (Ned). La Guiche - Montchanin, 67 km: 1 Goesiat nikov 1 uur 56 minuten en 8 seconden; op 2 39: 2 Bakker (Ned): op 2.50: 3 Gorelov (Sov); 4 Bruccl (Fra); op 3.04: 5 Vercelllnl (Fra). Het algemeen klassement is: 1 Goesiatnlko» 11 uur 27 minuten 29 seconden; op 2.38:2 Pi rard: op 3.09: 7 Van Vliet. Vester Aarts 3e Willem Lugtenburg heeft zaterdag in Torhout (Bel) een amateur wielerwed strijd over 150 kilometer gewonnen. HIJ legde de afstand af in drie uur en twin tig minuten. In Grez Doiceau (Bel) werd Johan Maas tweede in een koers over 112 kilometer achter de Belg Pierre Sonnet. De Belg Van Puyen- broeck zegevierde in Sleidingen. Hij deed over de 80 kilometer een uur en 54 minuten. Sylvester Aarts uit Kruin- ingen was de beste Nederlander. Hfj werd derde achter de Belg De Vlee- schauwer. Zege Hassink Zege Eddy Merckx Eddy Merckx heeft zondag in Bavik- hove een wielerwedstrijd voor profes sionals over 205 kilometer gewonnen. Merckx kwam alleen over de eind streep. In de slotfase sehudde hij zijn nvedevluchter Herman van Springel van zich af. Frans van Looy won met een achterstand van een minuut en twintig seconden de sprint van het pe loton. De uitslag van de profronde van Bavlkhove 1 Eddy Merckx (Bel) 205 kilometer in 5 uur en 5 minuten; 2 op 10 meter Herman van Sprin gel (Bel); 3 op 1 minuut en 20 seconden Frans ,van Looy (Bel): 4 Freddy Maertens; 5 Mare de Meyer (Bel); 6 Walter Godefroot (Bei); 7 Frans Verbeeck (Bel); 8 Dietrich Thurau (Wdl); 9 André Dierickx (Bel): 10 Michel Pollentier (Bel); 11 Tino Tabak (Ned): 19 Aad van den Hoek (Ned) allen in dezelfde tijd als Van Looy. UDEN - Cor Smulders van PSV is zon dag in Uden voor de negende keer Ne derlands turnkampioen geworden. Zijn puntentotaal, waarbij ook het resul taat van de halve-finalewedstrijd, was 104.10 punten. Tweede werd Frans van Elteren van Pro Patria uit Zoetcrmcer (99.80) en derde Fred de Brouwer van PSV (95.15). Dick Ooykaas (Pro Patria Zoetermeer) legde beslag op de titel bij de jheugd- turners. Met zijn totaal van 100.000 punten had hij 7.30 punten meer dan zijn directe concurrent Ton Hoencamp (K en V), Utrecht). PALESE: De Belg Patric Sercu heef. zaterdag de vierde etappe van it Ronde van Apulie gewonnen. Hierhtt moment, waarop hij over de finish h Palese gaat, gevolgd door de Italians* Basso en Moser. De witte trui voor it aanvoerder in het algemeen klas» ment bleef in handen van Moser/ OOSTBURG - Het poloteam van De Krabben nit Bergen op Zoom heeft zondag tijdens het toernooi van Schel destroom uit Breskens in Oostburg om de Veerhoektrofee voor regelrechte sensatie gezorgd. Het Bergense team, dat in competities en toernooien altijd onderaan de ranglijst bengelde, bleek kwalitatief in de afgelopen periode zo sterk gegroeid te zijn, dat bet de aan het Oostburgse toernooi verbonden beker mee naar Brabant nam. In een span nende finale speelde Krabben, winnaar van poule A. 4-4 gelijk tegen Ganze, de winnaar van poule B, waarna de Goe- senaren tijdens het nemen van zes straf worpen voor elke ploeg de eer aan kon tegenstander moesten laten. Hoe verrassend goed Krabben was kwam al aan het licht tijdens de poule wedstrijd tegen het dit seizoen opval lend knap spelende Luctor uit Middel burg. dat echter met 4-i kansloos gela ten werd. Daarbij moet overigens reke ning worden gehouden met het feit. dat de Middelburgers hun complete voor hoede (Rob Geervliet en de gebroeders John en Peter de Lange) moesten mis sen, omdat die meedeed tijdens zwem wedstrijden in Vlissingen. Luctor verloor ook van De Stormvogel uit Vlissingen (2-1) waama de Schelde- stadploeg op zijn beurt ook zijn meer dere moest erkennen in Krabben (2-1). In de andere poule speelden eerst Schelde Temeuzen en Scheldstroom Breskens 1-1 gelijk, de Bressiaanders verloren met 4-1 van Ganze Goes, dat in de voorste linie schutter Tonnie van Maris miste en in de defensie Jan Morre, hetgeen echter geen beletsel voor de Bevelandse formatie was om met 3-2 van Schelde te winnen. Schelde verzekerde zich van de derde plaats door van De Stormvogel te win nen (1-0) waama Luctor zich van de vijfde plaats verzekerde na met 3-2 van Scheldestroom te hebben gewonnen. Luctor won voorts de prijs (waterpolo- bal) voor de sportiefste ploeg van het toernooi. Voor de eerste maal werd ook een toer nooi voor adspiranten I gehouden, dat werd gewonnen door Stormvogel Vlis singen dankzij een beter doelgemid- delde dan Luctor Middelburg. De uit slagen in dit toernooi, waaruit Schelde zich moest terugtrekken wegens ge brek aan spelers, luiden: Stormvogel - Luctor 2-2; Ganze - Scheldestroom 0-3; Stormvogel - Ganze 8-0; Luctor Ganze 5-0; Stormvogel - Scheldestroom 3-0; Luctor - Scheldestroom 3-0. Tussendoor werd een selectiewedstrijd gespeeld voor de samenstelling van de adspirantenploeg. die vrijdag in Breda deelneemt aan het krmgentoemooi. Na deze wedstrijd selecteerde de polo commissie de volgende spelers: Johnny Lucieer van Scheldestroom. Peter Fakkel en Guus Acke van Schelde, Kees Hamelink en Joris Dehulsters van Bruinvis Sas van Gent. Guido Sampon en Adrie van Es van Stormvogel en Rob van de Guchte, Carl Juis Huis in 't Veld, Eelco Slikker en Adje van 't Westende van Luctor. Arie Hassink uit Neede heeft zondag in Mülheim in West-Duiteland een wie lerwedstrijd voor amateurs gewonnea Op de volgende drie plaatsen eindig den eveneens Nederlanders. Wagenaar werd tweede, Schür derde en Dijkhool vierde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14