De mensen van de Amro Bank maken t n zo makkelijk mogelijk. 16 1 scherpe prijzen (pleisters aanwezig) Zeilmakerij Zoeteweij ÜUDalcei ziekenhuis lievensberg hergen op zoom De krant wordt in Nederland gemiddeld 44 minuten per dag gelezen. De PZC wordt in Zeeland gemiddeld 53 minuten per dag gelezen. RÖNTGENLABORANT(E) LEERLING RONTGENLABORANT(E) PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 APRIL 1976 Hoistra's knappen kamer op. Toen we telefonisch een afspraak maakten, had meneer Hofstra 't al gezegd: „Eigenlijk heeft mijn vrouw alles geregeld, jullie moeten vooral bij haar zijn." En inderdaad, tijdens ons gesprek wordt 't zonneklaar hoe zeer mevrouw Machteld Hofstra (43) de stuwende kracht achter hun nieuwe huiskamer-inrichting is geweest. „We hebben steeds gezegd, als de kinderen 't huis uit zijn gaan we deze kamer 'n beurt geven," vertelt ze, terwijl haar echtgenoot (44) thee is gaan zetten. Hun zoon draagt momenteel, zo blijkt, Hare Majesteits wapenrok en hun dochter zit in de verpleegsters opleiding. Aangezien we de opdracht hebben om naar de bekende Amro- weg te vragen, informeren we maar meteen hoe ze één en ander gefinancierd heeft. „We hebben de laatste jaren elke maand f 200,- van Chris z'n salaris op een Spaar-Plus-Boekje laten overboeken, met dat automatische systeem van jullie." „AmrOmaat sparen heet die service van de Amro Prive'rekening officieel," vullen wij aan. Meneer Hofstra steekt z'n hoofd om de keuken deur: „Ik kan ook citroenthee zetten, als u daar van houdt." Ja, dat lijkt ons 'n frisse variant. I„A1 met al was 't opgelopen tot 5.000,-," vervolgt mevrouw Hofstra, „maar voor vloer bedekking, gordijnen, bankstel plus witten en behangen, heb je daar natuurlijk niet genoeg aan." Wat toen? „Toen ben ik langs de Amro gegaan om over een lening te praten. Want als je f 200,- per maand kunt sparen, kan je ook f 200,- per maand aflossen." Op wat voor soort lening zijn ze uitgekomen? „Op een Continu Mevrouw Machteld Hofstraalles geregeld. Crediet. Voor de extra f 5.000,- die we nog nodig hadden, kwam dat op f 150,- per maand, maar ik heb bewust voor f 7.000,- gekozen, da's f 210,- aflossing per maand. Op die manier heb ik zonder kosten f 2.000,- reserve voor je-weet-maar- nooit." Wij maken onze complimen ten voor haar financiële inzicht. „En als ik jullie dan ook nog vertel dat ik een inboedellijst heb meegevraagd en een verhoogde inboedelverzekering, heb afgesloten, dan zijn jullie helemaal in jullie nopjes, hè?" „U bent een ideale klant," beamen wij. „Mogen wij u voor dit gesprek een exemplaar van „Maak het maar" cadeau doen?" Ik ken 't, ik heb 't bij de buren gezien. Die hadden 't gekocht toen ze bij jullie waren vanwege die spaaractie. Hartstikke bedankt, hoor." AmrOmaat sparen Officiële naam voor auto matisch sparen bij de Amro. Kan op diverse manieren afge sproken worden. Bijv. door aan 't begin van elke maand een vast bedrag van uw Amro Privérckc- ning naar een spaarrekening te laten overschrijven (zie Hof- stra's). Of alles wat aan 't eind van de maand boven een be paald bedrag resteert. AmrOmaat is 'n zeer effec tieve manier van sparen voor wie snel resultaat wil, Rekeningafschriften hou den u steeds op de hoogte. Stop pen of veranderen is altijd mo gelijk. Amro Privérekenins Naam voor betaal- of sala- risrekening. Kan alles mee be taald worden. Ook acceptgiro's. Maakt automatisch sparen mo gelijk. Biedt keuze uit Euro- of betaalcheques. Levert d.m.v. duidelijke rekeningafschriften en handige opbergmap over zichtelijke boekhouding op. Rood staan kan worden afge sproken. Mits niet langer dan 6 maanden achter elkaar en tegen 1 rente per maand over het be drag dat u rood staat. Continu Crediet Amro's nieuwste manier van lenen: u stapt één keer naar de bank om 't bedrag af te spre ken waarover u maximaal wilt beschikken en u kunt daar dan voortaan altijd vrij over be schikken, wanneer en hoe u maar wilt. Zodra u 't bedrag (ge heel of gedeeltelijk) opneemt gaat u aflossen. De hoogte van de maandelijkse betaling is vooraf afgesproken. Bedraagt minimaal 3% per maand van 't afgesproken bedrag. Meer aflos sen mag ook. En opnieuw opne men kan ook. Als u maar zorgt onder 't afgesproken bedrag te blijven. Kortom: 'n manier van lenen met veel vrijheid, waar mee u voortaan altijd over geld- achter-de-hand beschikt. Bijv.: „Is m'n stijfsel zo stijf genoeg voor afwasbaar leer-bt Spaar-Plus-Boekje Spaarboekje waarop zonder vastzetten momenteel 2% meer rente per jaar wordt gegeven dan op gewone spaarrekening (5%% ï.p.v. 33/i%).* Wel wordt over opgenomen bedragen 1% opnamekosten berekend. Hierdoor bij uitstek geschikt voor 't onderbrengen van geld dat als reserve bedoeld is en dat waarschijnlijk niet snel hoeft te worden opgenomen. Maar óók geschikt om te sparen voor doelen waar je 't geld niet één-twee-drie voor bij elkaar hebt. Want al na 'n jaar regel matig opzij leggen wordt sparen op 'n Amro Spaar-Plus-Boekje voordeliger dan op een gewone spaarrekening. geleend mndl. betaling 3% (incl. rente)* rente per maand f 4.000,- f 120,- 1,25% f 5.000,- f 150,- 1,15% f 8.000,- f240,- 1,00% f 15.000,- f 450,- 0,90% keurige schatting van uw inboe- delwaarde te komen. Is bij elke Amro Bank gratis verkrijgbaar. In boedelverzekering Geeft dekking tegen 'n uit gebreide reeks schade-oorzaken. Maar let op twee dingen: 1 Nieuwe aankopen maken verhoging van het verzekerde bedrag nodig. 2. De inbocdelwaarde neemt door prijsstijgingen jaarlijks toe. Neem daarom 'n verze kering op zgn. „indexbasis", 't Verzekerde bedrag wordt dan voortaan elk jaar auto matisch verhoogd. Amro premie voor de Hof- stra's f 70,- bij 'n verzekerd be drag van f 35.000,- Maak het maar Er worden alleen rentekosten berekend. Het rentetarief va rieert van 0,90 tot 1,45% per maand en is afhankelijk van de hoogte van 't afgesproken kre dietbedrag. De rente (aftrekbaar voor de belasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog terug te betalen be drag. Bij onverhoopt overlijden voor uw 65-ste wordt de res tant schuld kwijtgescholden tot maximaal f 20.000,-. Inboedellijst Checklist van Amro om vrij eenvoudig tot 'n redelijk nauw- Titel van boek dat de Amro Bank tot 15 mei als speciale ac tie aanbiedt. Bevat 300 pagina's boordevol woonideeën. En doe- her-zelf-oplossingen. En verbouwingssuggesties. Plus erg veel illustratieve sfeer foto's en bouwtekeningen. Kost als u Amro-relatie bent of wordt f 15,-, wat echt opmerkelijk weinig is voor zo'n prachtboek. Kan inmiddels uit verkocht zijn, maar dan kunt u tot 30/4 intekenen voor de 2e druk. Spaaractie Loopt nu bij Amro tot 1 mei a.s. Als duwtje in de rug om tot sparen te komen. Want u kunt wel goede woonideeën krij gen (zie „Maak het maar"), maar daarmee bent u er nog niet. Vandaar: iedereen die nog in april 'n spaarrekening bij de Amro Bank opent, krijgt er met een f 5,- op bijgeschreven. Waarbij geldt dat dat eerste te goed niet binnen één maand op neembaar is. Rentepercentages onder voorbehoud van tussentijdse wijzigingen. Documentatiebon J Stuurt u mij een pakketje nadere J informatie over de Amro diensten die op deze pagina ter I sprake komen. 0 NaamI j Adresj I (Deze bon in een J ongefrankeerde J envelop stoppen en adresseren J aan: Amro Bank, I Antwoordnr. 2523, Amsterdam.) j nupze amro bankj „Hé, wat aardig. Hé, zeg, dat is leuk, die winkel van Daar hebben ze vo.or Grammofoonplaten Nieuw en 2de hands Lectuur-Strips in vele soorten Kung Fu stikkers, posters Stripstikkers Suske en Wiske, Asterix, Kuifje en Popeye GEHEEL APARTE AFDELING voor volwassenen met de nieuwste kontaktbladen Speciale aanbieding 24 condooms (nieuw) voor 12,60. Filmverhuur alle soorten, ook geluidsfilms. Kom eens gezellig neuzen. Wij zijn geopend vanaf 9 uur v.m. TOT ZIENS voor uw lees-, luister- en kijkplezier, 1 adres Paul Krugerstraat 146-148 (Bij de Scheldestraat) Vlissin- gen, tel. 17054. Verkoop het dooreen kleintje NYLON DEKKLEDEN alle afmetingen direct leverbaar Yerseke, tel. 01131-1497 - 1390 - 1960 in miijl mi TE KOOP IN MIDDEN-ZEELAND Vrijstaand HERENHUIS te Goes/Kloetinge, 5 slaapk., dubbel lange garage, fantastische tuin 524 m2. Vrijstaand HERENHUIS te Goes/'s-Heer Hendrikskinderen. Met garage, 4 slaapkamers, tuin o h. tuiden. DRIVE IN woning te Goes, 4 slaapkamers, tuin op zuiden. HERENHUIS te Heinkenszand, halfvrijstaand en vrij uitzicht, 4 slaapkamers, voor-, zij- en achtertuin. VILLA te Kruiningen met zwembad, garage, 6 slaapkamers, 1540 m2 grond, landelijk gelegen. Vrijstaande moderne BUNGALOW te Haamstede met carpoort, 3 slaapkamers, bouwjaar 1974. Halfvrijstaand HERENHUIS te Wemeldinge met grote tuin. 4 slaapkamers, met garage. TUSSENWONING te Oost-Souburg, garage/berging, 4 slaapka mers, L-kamer, CV. Goes halfvrijstaande MIDDENSTANDSWONING in centrum. Goes halfvrijstaande woning met garage en zijtuin en 4 slaap kamers. UJJBJSL makelaars- en assurantiekantoor st. adriaanstraat 6 postbus 134, goes LWj telefoon 01100-15961 b.g.g. 27850 BBS! UidNBMj Geslaagd winkelen begint op de advertentie pagina's van de PZC Op onze röntgenafdeling ontstaan binnenkort vakatures voor de funktie van gediplomeerd Verder kunnen wij jongens en meisjes van 18 jaar of ouder die in het bezit zijn van het HAVO-diploma (bij voorkeur met schei-, natuur- en wiskunde in het pakket) plaatsen als Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot afde ling personeelszaken. bergen op zoom boerhaaveplein 1 tel.: (01640) 37980 interconfessioneel D bedden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 16