XJr Bezwaren b. en w. Borsele tegen het ontwerp-leidingenstrook PZC/P il „Verstedelijkingsnota geen dogma worden" Magnolia IÉ T l TAPIJTCENTRUM ZEELAND BV VRIJDAG 23 APRIL 1976 NOORDELIJK VAN RIJKSWEG ZOU BETER ZIJN' 'BAARSDORP ZOU VAN REST VAN oostelijk van het Poelviaduct tussen de rijksweg en de Noordhoekweg. waar van de bij de bedrijfsgebouwen beho- GEMEENTE WORDFN rende percelen zullen worden belast rprn,nTrI, WRUC-1T met de honderd meter brede leidingen- Ar GESLOTEN strook HEINKENSZAND - B. en w. van Bor sele hebben bezwaar tegen het «ntwerp-tracé voor de leidingstrook door Zuid-Beveland. De bezwaren van het college richten zich tegen het ge deelte van het benzinestation langs rijksweg 58 oostelijk van Baarsdorp tot het aansluitpunt van rijksweg 58 met de Sloeweg. Naar de mening van b. en w. zou het bijzondere en land schappelijk waardevolle gebied van Baarsdorp door de aanleg van de lei- dingenstrook ter plekke in wezen af gesloten worden van de rest van de gemeente. Bij de leidingenstrook valt dit misschien nog wel mee, maar bij een leidingenstraat is die afsluiting zonder meer het geval. B. en w. vinden dat dit moet worden voorkomen. Ook heeft het college er bezwaar tegen dat de natuurwetenschappelijk en landschappelijk waardevolle Grote Dfjk en St-Pletersdfjk dient te worden gekruist als het huidige ontwerp wordt uitgevoerd. „Dit kan funeste gevolgen hebben voor het landschap, aangezien de aldaar aanwezige beplanting zal moeten verdwenen", aldus b. en w. Ook vrezen ze dat tussen Grote Dijk - StrPietersdyk en Sulkerheul gelegen fruitboomgaarden gedoemd zijn te verdwijnen. Verder meent het college dat de afstand tussen de ontwerp- leidingenstrook en de bebouwing van Heinkenszand te klein wordt, terwijl eventuele toekomstige uitbreiding van Heinkenszand in de richting van Dde Grote Dijk niet meer mogelijk zal zijn. B. en w. hebben nagegaan of de leidin genstrook op een andere plaats gepro jecteerd kan worden. Daarbij kwam men op de volgende oplossing: name lijk de leidingenstrook vanaf het be nzinestation ten oosten van Baarsdorp noordelijk van rijksweg 58 te projecte ren. Consequentie hiervan is wel dat de rijksweg twee keer gekruist moet wor den met alle kosten van dien. Maar b. en w. van Borsele vinden dat het dit wel waard is. Ten aanzien van de eerste kruising met rijksweg 58 bij het benzinepompstation vraagt het college zich af of deze niet zou moeten komen in de nabijheid van de geprojecteerde aansluiting van de secundaire provinciale weg nr. 7 (Zee- landbrugroute) met rijksweg 58. Dit in verband met de in het kader van de ruilverkaveling te bouwen boerderijen W. Goetheer te Ellewoutsdijk ter aarde besteld ELLEWOUTSDIJK - Donderdag is op de begraafplaats van Ellewoutsdijk het stoffelijk overschot van de heer W. Goetheer uit Ellewoutsdijk ter aarde besteld. De heer Goetheer - hij overleed op 76- jarige leeftijd - heeft zich tijdens zijn leven ingezet voor het plaatselijke ver enigingsleven. Zo heeft hij veel gedaan voor de Oranjevereniging. Verder was hij zeer actief voor de bejaardenbond en voor de bejaardensocièteit. De heer Goetheer is ook nog raadslid geweest. Hij bekleedde die functie van 1930 tot Popconcert in Kwadendame KWADENDAMME - Zaterdag wordt in de burcht te Kwadendamme een groot popfestival gehouden waaraan ver schillende Bevelandse groepen mee werken. Dit zijn: Aiemehassaus. Fas hion. Silly Thing en Future Flashback. Het popfestival, dat georganiseerd wordt door het jeugdwerk Kwaden damme, begint om 19.45 uur. Het ligt in de bedoeling dat bij een succesvol verloop in de toekomst meerdere op tredens worden gegeven. Alternatief „Indien het door ons voorgestelde tracé op al te grote bezwaren zou stui ten en om de een of andere reden niet gevolgd kan worden, hebben wij ge zocht naar een alternatieve oplos sing", aldus het Borselse college. „Dit alternatief hebben wij gedacht ten zuiden van Baarsdorp en vervolgens oostelijk van de Grote Dijk naaar rijksweg 58. Hoewel dit alternatieve tracé door een boomeaard voert, dient Koninginnedag te Kwadendamme KWADENDAMME - De oranjecom missie, de oudercommissie en het on derwijzend personeel van de kleuter school en de basisschool te Kwaden damme hebben de organisatie van de feestelijkheden ter gelegenheid van de koninginnedag (30 april). De feestelijk heden beginnen om half tien met een gekostumeerde optocht met steppen, fietsen, karren vanaf de Witte Dam. Hieraan werkt de fanfare 'Con Affezio- ne' mee. Om elf uur zijn er kinderspe len op de weide bij de Witte Dam voor de kleuters en le en 2e klassers van de basisschool. Voor de grotere kinderen (8 tot en met 15 jaar) is er een behen- digheidsrit op step of fiets. 's Middags om twee uur beginnen de kleuters en klas 1 en 2 met tegelteke nen voor de bejaardenwoningen. Ook op die tijd beginnen de kinderspe len voor de leeftijd 8 tot en met 15 jaar in de Witte Dam. zoals zakslaan. paal- klimmen, steltlopen en hoepelen. Om twee uur begint er voor de bejaar den een kaartcompetitie om 'De Brucht'. Dan is er om vier uur een ringsteek wedstrijd voor achttienjarigen en ou der. 'Het avondprogramma begint om 7 uur met de handloopwedstrijd 'De acht van Kwadendamme' om de wisselbe ker. Om half 8 begint de lampionoptocht weer met medewerking van de fanfare. Daarna volgt nog een bingo in 'De Burcht' Feestprogramma het bjj het onmogelijk worden van een tracé noordelijk van rijksweg 58 toch de voorkeur te hebben boven het tracé- van de ontwerp-leidingenstrook." B. en w stellen de raad in de vergadering van 3 mei aanstaande voor bij provin ciale staten een bezwaarschrift tegen de ontwerp-leidingenstrook in te die- A merikaans koor 'Friendly Folk' in Krabbendijke KRABBENDIJKE - In het kader van een tiendaagse toernee door Neder land trad donderdagavond het Ame rikaanse jeugdkoor Friendly Folk op in Krabbendijke. Ongeveer tweehon derd toehoorders woonden het concert in de gereformeerde kerk bij. De groep besluit zaterdag zijn trip door Neder land met een optreden in Zeist. Het jeugdkoor, onder leiding van Jim Plankenhom, is afkomstig uit Syra cuse in de staat New York. Goede Vrij dag zetten de leden voet op Neder landse bodem. De toernee was voorbe reid door de Nederlandse afdeling van Youth for Christ. De formatie bestaat uit dertig Ameri kaanse jongens en meisjes tussen 15 en 21 jaar. In Friendly Flok zijn 17 ver schillende kerkgenootschappen verte genwoordigd. Hun doel is door activi teiten en zang hun geloofsovertuiging in Jezus Christus bekend te maken. De groep geeft ieder jaar ongeveer hacht ig concerten. De trip door Nederland was mede be doeld als een eerbetoon aan Nederland voor de bijdrage aan de ontwikkeling van de Verenigde Staten in het kader van het 200-jarig bestaan. Het programma bestond uit een selec tie van moderne gewijde en gospelmu ziek. Verder waren nog enkele tradi tionele Amerikaanse liederen op het repertoire opgenomen. De Engelse tek sten waren vertaald en werden met behulp van een dia-apparaat op een scherm geprojecteerd. Engelsjeugdkoor en harmonieorkest koninginnedag KRUININGEN - Het 'Feestcomité Kruiningen' heeft het programma voor de viering van Koninginnedag 1976 vrijwel rond. In de voormiddag feesten de kleuters in hun eigen scholen. De kerktoren wordt tussen 9 uur en 12 uur voor bezichtiging opengesteld. Te neinde onnodig gedrang te voorkomen zullen kaarten worden verstrekt vanal 9 uur in de brandweergarage. Kinderen beneden de leeftijd van 12 jaar hebben geen toegang zonder geleide, 's Mid dags om 13.00 uur gaat de harmonie EMM door het dorp. gevolgd door de jeugd met versierde fietsen, steps en dergelijke. Van 14.00 uur tot 16.00 uur houden de leerlingen van de basisscho len spelen op het schoolplein van de openbare basisschool. Daar wordt te vens een rommelmarkt gehouden ten bate van de kleuterschool 'De Berg' Tussen 16.00 uur en 17.30 uur wordt een vierkamp gehouden waaraan mee doen de buurtverenigingen en de brandweer Dit evenement wordt eveneens gehouden op het schoolplein 's Avonds om 20.00 uur trekt een lam pionoptocht door de straten voorafge gaan door EMM. In 'Ons Dorpshuis waar de stoet ontbonden wordt, kan de jeugd tot 21.30 uur hossen met mede werking van de boerenkapel 'De Pae- repee'. Vanaf 21.30 uur volgt het Oran jebal en een discobal voor de oudere jeugd. Deze attracties worden even eens in 'Ons Dorpshuis' gehouden. Aan de burgerij zal een volledig programme worden verstrekt. gaven concert HEINKENSZAND - Het jeugdkoor- en orkest uit de Engelse plaats Solihull bij Birmingham gaf donderdagavond een concert in de sporthal! 'De Stenge' te Heinkenszand. Het orkest - geen brassband, zoals aanvankelijk was aangekondigd, maar een harmonieorkest - opende het concert met het menuet uit de 'Royal Fire Works' van Handel. Onder leiding van dirigent Tony Veal bracht dit uit jeugdige scholieren be staande blazersensemble verder werk jes als 'Italian Festvial' en marsen als 'Kneller Hall'. De jonge muzikanten bleken over een goede vaardigheid op hun instrumenten te beschikken. Ook het in paarse japonnen en wit- zwarte costumes geklede koor bracht de handen van het publiek op elkaar met werken van Bruckner ('Locus Ta te'). 'Adores Te' van Palestrina en de negro-spiritual 'My Loord, what a moming'. De jonge zangers werden ge dirigeerd door Stewart Gill, leider van het totaal ongeveer 100 personen sterke gezelschap, en districtsinspec teur voor het muziekonderwijs op de middelbare scholen. Het gezelschap jonge Engelsen is gast van de Zeeuwse Koorschool, en arri veerde donderdag in Zeeland, waar het 's-middags al optrad in de bejaarden tehuizen te Lewedorp en 's-Heer Arendskerke. Vrijdag gaat het gezel schap naar Amsterdam, en zaterdag zal het koor optreden in de avond dienst van 7 uur in de rooms- katholieke kerk in Goes. Het concert in Heinkenszand werd bij gewoond door burgemeester Van Waes van Borsele en een ongeveer 50 perso nen sterk publiek, waarbij een groepje plaatselijke jeugd het optreden en de in het Engelse gedane aankondigingen nogal met enig rumoer doorkruiste. provincie WEEKENDDIENST ARTSEN DE BEVELANDEN 24-25 APRIL Alarmnummer 01100-14444. Artsen: Goes vanaf vrijdag 20.00 uur lot zondag 23.00 uur F. van Peer, Oostsingel 132. tel. 15306. Spreekuur voor spoedge vallen za. en zo. 10.00-10 30 uur en 17 00- 17 30 uur Wolphaartsdijk. Heinkenszand. Nieuw- dorp en 's-Heer-Arendskerke H P van Maanen te Heinkenszand. tel 01106- 1234. Hansweert en Yerseke: J. de Beij te Hansweert. tel. 01130-1344 Kruiningen. Krabbendijke en Rilland- Bath A Plaisier te Kruiningen. tel 01130-1566 De prak tijk van deartsen J. Geldof. E. Th. Klapwijk A Korstanje. S. E J Wost- mannen H. H. M Zwartelé wordt waarge nomen door J MA Kole Hoede- kenskerke. Kerkstraat 38, tel. 01193- 262. Kloetinge. Kapelle. Wemeldinge de praktijk van de artsen A. J Eek- hardt. H. J. Entink, E F Fagee- Schaeffer wordt waargenomen door: D Vreeswijk, Kapelle, tel. 01102-1290 De praktijk van B J.H Hasken te Kam perland wordt waargenomen door JA. v Arkel te Wissenkerke. tel 01107-318. De praktijk van W J. Klein Wassink le Colijnsplaat wordt waargenomen door H. Janssen te Kortgene. tel. 01108-319. Chirurgendienst: Dr. M. J de Bruin te Goes, tel. 01100- 27659. Tandartsdienst: H H. Stam. Fr. den Hollanderlaan 16. Goes, tel. 01100-15459. Za., zo. 9.00-10.00 uur v m. Apotheek: De Goesche apotheek, Klokstraat 19. tel. 27104. Ziekenauto's: Auto streekziekenhuis De Bevelanden. tel. 01100-27000. 's-Heerenhoek, tel 01105-1273. Krabbendijke. tel. 01134-1527.' b.g.g 1323. Kamperland, tel. 01107-234. Kapelle. tel. 01102-1999 Dierenartsen: De praktijk voor Noord- en Zuid- Beveland wordt waargenomen door dr. M P. C. Karelse te Heinkenszand. tel. 01106-1290. Visites zo mogelijk voor 9 00 uur aanvragen. Walcheren L. J. J. Schofaerts te Koude- kerke. tel 01185-2069. Consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleging: Goesen Wilhelminadorp: zuster Rosina, tel 16158. Oudelande. Ellewoutsdijk. s- Heerenhoek. Borssele. Nieuwdorp, Le wedorp, Nisse, 's-Hendrikskinderen, 's- Heer-Arendskerke, Dnewegen. Ovezan- de. Heinkenszand. Kwadendamme, Hoedekenskerke en Baarland: zuster M. D. Boudens, de Koningstraat 4. Kwa dendamme, tel. 01194-426. Zuid-Beveland-Oost: zuster Verschoer te Krabbendijke, tel. 01134-1510 Noord-Beveland, Wolphaartsdijk: zus ter A. M van Gorp te Wissenkerke. tel. 01107-372. Wemeldinge, Kapelle-Biezelinge, Kloe tinge, 's-Heer-Abtskerke, 's- Gravenpolder en Kattendijke: zuster J M, v. d. Hoeven te Kapelle, tel. 01102-1937 Studiedag over Israël in Goes GOES - Uitgaande van de gerefor meerde deputaten in Zeeland voor evangelie, kerk en Israël en van de hervormde provinciale werkgroep kerk en Israël wordt donderdag 6 mei in het kerkcentrum 'De Hoogte' in Goes-Zuid een studiedag over Israël gehouden. Van 14 30 tot 18.00 uur is er een theolo gische studiemiddag onder leiding van drs. W. Zuidema over "Oorsprong van het christendom uit het jodendom'. Na de koffietafel wordt vanaf 19.30 uur een overzicht gegeven van de studiemid dag. Vanaf 20.00 uur geeft de heer D. Lam informatie over 'Nes Amiri* chris telijke getuigenis in Israël' Jeugddienst KLOETINGE - Zondagmiddag wordt in de hervormde kerk van Kloetinge een jeugddienst gehouden. Voorganger is de heer G. Smke uit Goes. Het combo 'Goes', onder leiding van Anja Sinke, verleent muzikale medewer king. Het thema van de jeugddienst, die om 17 uur begmt, is: 'Ik moet het eerst zelf nog zien'. WEEKENDDIENST ARTSEN Schouwen-Duiveland: Alarmnummer 01100-14444 Tholon, St-Philipsland: alarmnummer 0011 Vanaf vrijdag 18 00 uur tot maandag 8 00 uur wordt de praktijk van W Bontkes en A W. van Geer te Zierikzee en L Lodiers te Noordgouwe. waarge nomen door J. B. Visser te Zierikzee. tel 01110-3965. Westhoek. Brouwershaven: v.a. vrijda gavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8 00 uur wordt de praktijk van H. J Simons te Renesse en J. Stenger te Haamstede waargenomen door L A M Bruel te Brouwershaven tel 01119- 280 spreekuur za-zo 11 30-12 00 uur en 16 30-1700 uur Bruinisse. Oosterland. Nieuwerkerk: v.a vrijdagavond 18.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur wordt de praktijk van J. Richard te Nieuwerkerk en F Buitendijk te Bruinisse waargenomen door H. Speelman te Oosterland. tel 01114-1280. Stavenisse, St-Maartensdijk, St- Annaland en Scherpenisse: (patiënten dokter v. d. Bel): J. M v. d. Bel te Str Maartensdijk tel 01666-2400. St-Philipsland, Nw-Vossemeer P. van Herol te Nw.-Vossemeer. tel, 01676-545. Poortvliet, Oud-Vossemeer. Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padt). R, Padt te Poortvliet, tel. 01662-400, Dierenartsen: M. K. Buth teHaamstede, tel. 01115-2254. Scherpenisse: A. Rinses, tel. 01666-2596 spr. u vr. 18.30-19.00 u zat. 8.30-9 30 u. Wijkverpleging: Oud-Vossemeer. Poortvliet. Tholen en St^Philipsland: zr. Uil te Tholen tel. 01660-2620. St-Maartensdijk. Scherpenisse, St- Annaland en Stavenisse: zr De Smit te St-Maartensdijk, tel. 01666-2548. Dreischor. Haamstede, Kerkwerve. Re- nesse za tot 12.00 uur zr. mevr. v. d. Have te Haamstede, tel. 01115-1423. za-zo zr. Werkman, Vloedstr. 1 te Kerkwerve. tel. 01110-2309. Nieuwerkerk, Ouwerkerk. Oosterland, Sirjansland en Bruinisse: zr. T. H. Nie- kerk. Lage Randertseweg3. Oosterland, tel. 01114-1938: WERKGROEP SCHO U WEN-D UI VELA ND: TWIJFELS OVER OPENHOUDEN MIDDEN VAN DELTAGEBIED ZIERIKZEE - De werkgroep Schouwen-Duiveland inzake de ver stedelijkingsnota heeft grote twijfels of het zal lukken het Middendeltage- bied open te houden zoals de nota aangeeft. „Zijn de plannen voor een groot aantal zomerwoningen in Bruin isse al geen teken dat het wel vol zal geraken", vroegen de leden van de werkgroep zich donderdagavond tij dens een bijeenkomst in hotel Mond- ragon te Zierikzee af. „De nota mag niet tot dogma worden verheven", was één van de conclusies. Van overheidswege zullen maatregelen moeten worden genomen om bepaalde gebieden in stand te houden door ze onder de natuurbeschermingswet te plaatsen of aan te wijzen als land schapspark. Daarbij stond de werkgroep het voor beeld van de randstad voor ogen. Vol gens het tweede deel van de nota ruim telijke ordening had het randgebied van de randstad open moeten blijven, maar dat is toch volgelopen. De leden van de werkgroep zijn don derdagavond in grote lijnen meege gaan met de conclusie van het rapport dat de druk uit het westen naar met name de provincies Gelderland en Noord-Brabant zou moeten worden verlicht. Dat pendelen zou dan in de eerste plaats moeten worden tegenge gaan door het beter leefbaar maken van de steden. De werkgroep verbond daaraan echter de filosofie dat in geen geval de vrij heid van de betrokken mensen mag worden beperkt en dat er in ieder geval met hun wensen rekening zou moeten worden gehouden De discussie spitste zich voornamelijk toe op de vraag wat er onder leefbaarheid moet worden verstaan. De ervaring is dat waar enige jaren terug vooral het milieu op voorgrond trad, nu de werkgelegenheid een belangrijke factor is geworden. Die werkgelegenheid zal dan uit ar beidsintensieve bedrijven moeten be- staan, vond de werkgroep. In Zierikz» had men graag de filosofie over djl leefbaarheid gekend, die aan de not; ten grondslag heeft gelegen De volgende vergadering wordt dor. derdag 6 mei ('s avonds) om 8 uur) hotel 'Mondragon' gehouden. Dan worden gepraat over de geplande opr. ruimtes. waarvan het midde;" deltagebied er één is. de regionale at-, terstanden, de mogelijkheden die e: zijn om het forensisme op lange g stand te doen verminderen en de mi. nier waarop de leefbaarheid van steden zou kunnen worden vergroot j Koninginnedag HOEDEKENSKERKE - Op konings- nedag worden in Hoedekenskerke a tiviteiten gehouden, 's Morgens zing; de schoolkinderen en geeft de muzie, vereniging 'Con Amore' een concer. De rest van de dag zal worden gevul. met volksspelen voor alle leeftijdet. Ook zijn er wedstrijden tussen de vt; schillende straten, 's Avonds staat ce lampionoptocht op het programma. E; muziekvereniging zal de deelnemen begeleiden. NCBO bijeen WISSENKERKE - Dinsdagavond hieü de N.C B.O. afdeling Noord-Bevelaw de ledenvergadering in de zaal vand; gereformeerde kerk te Wissenkerke. ft voorzitter J. C Hamelink opende dea vergadering met schriftlezing en ge bed. Hierna las de secretaris, de heer J van Gilst, de notulen van de vorig vergadering voor. Vervolgens werd een praatuur gehouden waarin defe- den vragen konden stellen aan hooü- bestuurder, P. Nieuwenhuijse. Aan c; orde kwamen het trendbeleid, de z- komensdeling en de komende fur- met de ARKA. Na een bespreking re deze problemen sloot de heer Nieuse- huijse de vergadering. ■j" uw tuincentrum |m.a. de ruyterlaan, goes tel. 01100-15640 Fleur uw balkon en terras op met een houten kuipje beplant met violen. Duizendschoon (ouderwets boeren- pronkers). Vaste planten, bomen en heesters. Gemakkelijk groente kweken met onze sla-, bloemkool- en spitskoolplan- ten en perskluit. Vijvers in div. maten en modellen. Zwaai- en zwïerplezier met onze kin derspeeltoestellen. Voor bezitters van een hobbykas: opge- J I potte geraniumstek om verder op te kweken. Tip: vergeet niet uw tuin te bemesten het enige tuincentrum in het hartje van goes 't staat in de krant iedere dag weer Overal hangt dat datumgeheugeny De verjaardagkalender zegt U wie er jarig is en onze kollektie is veelzijdig en gunstig in prijs voor elk die een kado'tje zoekt. Ook even onthouden. HET Wijngaardstraat 5, Goes tei. 01100-13525 Yj Wij gaan er deze week weer tegen aan met de Pasen achter de rug en de Pinksteren in zicht dan wilt u misschien uw kamer wel eens ver anderen en dat kan voor weinig geld gebeuren, want wij brengen u tapijten waar u plezier van hebt alles met vijf jaar garantie, gratis leggen of zelflegkorting, maar dan toch wel gratis thuisbezorgd. Wat ze ook klaarmaken geeft niet, maar wij brengen u tapijt voor absolute bodemprijzen Waar de vakman van moet zeggen hoe het kan is niet te begrijpen. Leest u met aandacht onze aanbiedingen wij kunnen niet alles adver teren want dan wordt het te duur, dat begrijpt u wel, wij zijn maar gewone jongens, dus u hoeft geen drempelvrees te hebben loopt u gerust binnen dat kost niets. Wij hebben een enorm goed stuk tapijt op 360 breed dat u overal kunt gebruiken met vijf jaar garantie in drie kleuren van 59,— nu voor 29,75 ja, u leest het goed negenenvijftig gulden, maar nu voor negenentwintig gulden en een paar cent haast u, want de voorraad is beperkt. Een pracht van een nylontapijt op 400 breed dat is onverwoestbaar en mooi, maar een uitloper dus de laatste stukken nu voor 79,— en gratis gelegd. Maar ook weer nieuwe dessins in voorraad op 400 breed nu voor 98,— per mtr en gratis gelegd of 10,— zelflegkorting per meter. Zoekt u iets voor uw trap, gang of zwaar loopverkeer, wij hebben voor u een enorm goed tapijt op 400 breed nu voor 89,— per mtr gratis gelegd. De mooie Carlton in kwaliteit niet te evenaren ook 400 breed een juweel van een tapijt zeer geschikt voor uw kamer nu voor 89,— per mtr gratis gelegd. Zocht u een wollen tapijt wij hebben in voorraad een Veneta-tapijt op 400 breed met mooie dessinering kost normaal 339,— maar ter kennismaking 10% korting dat scheelt u toch 33,90 per mtr en toch nog gratis gelegd. Maar ons paradepaardje kunnen wij u steeds nog aanbieden voor 189,— maar ook 100% zuiver wol op 400 breed als die in uw kamer ligt dan wordt uw buurvrouw er jaloers op dat is echt de moeite om die even te komen bekijken. Verder hebben wij nog enkele coupons vanaf 25,— maar ook nog enkele voor de woonkamer van 6, 7 en 8 mtr voor een spotkoopje. Zoekt u tapijt, wij hebben voor u vanaf 29,75 tot 450,— de mtr. Maar ook echte biezentegels, let wel geen strotegel, nu voor 0,89 per stuk of 0r59 maar ook de zwaarste tegel voor zegge en schrijve 1,89. Klapstoeien nog enkelen in twee kleuren nu nog voor 29,75 per stuk. Hebt u een matras nodig wij hebben voor u een polyetermatras vanaf Vinyl niet te geloven zo veel verschillende dessins Novilon vanaf 29,75, vinyi op vilt op tweehonderd breed nu nog voor 12,95. En zo kunnen wij doorgaan maar doe als zovelen reeds deden, brengt u als u uw vloer wilt vernieuwen eerst een bezoek aan het Tapijtcen trum, waar u van harte welkom bent en graag tot ziens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26