Belgen hadden nooit sterker elftal" Autorallyclubs streven naar alternatieve NRV Oranjerit grootste ook dit jaar weer puzzelritgebeuren geniet zovaaku wiltvan'n kopje koffie want mag! Halfvolle Koffiemelk KOFFIE HAG KNOBEL GEEFT TEGENGAS AAN GOETHALS 495" DONNER BRAKEN EN TIMMAN PARTIJEN AF JUNIORENVOETBAL AZVV won oefenduel JJ i RENSENBRINKENNEESKENS KAMPEN MET BLESSURES DRIE ZEEUWSE ZEGES INTERLANCE- T0ERN00I sms rsasjr'.s f (51)i Wander van Es in Utrecht overieden Brox interim directeur van Feyenoord DONDERDAG 22 APRIL 1976 'ADVERTENTIE zoals voor West-Duitsland. op het laat ste moment behoeft te gebeuren'' Continuïteit in gevaar Knobel heeft natuurlijk gelijk als hij zegt dat het voortijdig opstappen van een bnndscoach-technisch- directeur als gevolg van teleurstel lende prestaties van het keurkorps de continuïteit in gevaar brengt. Zoals hij eveneens terecht verwijst naar de situatie in West-Duitsland, waarbij eerst door het duo Herberger-Schoen en nu door het koppel Schoen-Derwall wordt gewerkt aan een soepel door draaiende organisatie. Het voorbeeld van hoe het perse niet moet. is voor Knobel ook niet moeilijk te vinden: de .verhouding destijds tussen Fadrhonc en Van der Hart. Ongetwijfeld zit het door de theore tisch zeer vakbekwame Knobel opge stelde schema voor de toekomst zeer goed in elkaar, maar uitgerekend Knobel zelf zet dat schema op de tocht. In zijn hang naar erkenning alsook vakman in de praktijk wil de Bra bantse oefenmeester nu nog niet tot de voorgestelde ..boedelscheiding" over gaan. Met Cruijff. die zondag 29 jaar wordt, in zijn gelederen denkt hij de AXEL - AZVV heelt zaterdagmiddag een oefenduel tegen Kapelle met 4-3 gewonnen. Het was een aantrekke lijke wedstrijd voor hel publiek met veel offensief voetbal van beiden kan ten. De scoringskansen waren legio, vooral voor de thuisclub. AZVV nam de iei- tiing door een treffer van Nico Bou rn an. Door De Waard werd het daarna 1-1. AZVV nam afstand door doelpun ten van Hanny en Van Nierop. Na een mistasten In de AZVV-defensie i3-2i zorgde Vlveen nog voor 4-2. Het laatste woord was weer voor Kapelle dat profi leerde van een massaal aanvaUend AZW. Eindstand 4-3. Uitslag AZVV II Kapelle II 5-1. fles 1000 gram Door Hans Boehm) LEEUWARDEN - De belangrijkste partij in de zesde ronde om het kampioenschap van Ne derland, was die tussen Timman en Van Wijjjerden. Timman voerde de witte stukken aan en opende met de c-pion. Het werd dan ook een Engelse opening, waarin de zwart-speler met een dubbel pionoffer het initiatief naar zich toe trachtte te trekken. Dit lukte gedeeltelijk. Lange tijd leek het alsof beide stellingen gelijkwaardig tegen elkaar opboksten. Daar Timman ui_ angstvallig het aangeboden materiaal komende jaren met vele aansprekende <twee pionnen dus) beschermde, bleef resultaten die erkenning alsnog te kunnen verwerven. Daarmee waagt hij echter een grote gok. Hoe groot die wel Omdat de mat-motieven nu natuur- altematieve voortzettingen voor belde partijen waren Dit geldt ook nog voor de afgebroken stelling. Sommigen vin den Ree gewonnen staan en anderen zweren bij het tegendeel. In de avon duren zal er licht komen En dan was er Ligterink-Van der Weide. In een glanzende come backstijl liet de wlt-speler eindelijk eens iets van zijn kunnen zien. Van der Weide zakte door dit verlies dieper in de modder. Uitslagen: Vijfde ronde: Van der Weide-Kuïjpers 0.5-0.5. Zesde ronde: Donner-Baljon afg.. Timman-Van Wij- gerden afg.: Ree-Enklaar afg.; Kuijpers-Hartoch 0.5-0.5. Llgterink- Van der Weide 1-0; Witt-Van der Vliet 0-1. is. zouden de Belgen zondag weieens Hjk verdwenen zijn, kan Van Wijcerden duidelijk kunnen maken. (Van onze correspondent) ZEIST - Bondscoach George Knobel hinkt op twee gedachten. De 53-jarige oefenmeester wenst zich een zekere en vrij rustige toekomst bij de voetbalbond als niet prestatief gerichte technisch-directeur, maar kan zijn verantwoordelijkheid voor het Nederlands elftal voorlopig toch nog niet aan een ander overdragen. Aan de vooravond van de eerste ontmoeting met België in de kwartfinale van het Europese bekertoernooi laat hij er geen twijfel over bestaan dat hij het roer en het heft bij Oranje in handen wil houden tijdens de aanloop naar de wereldtitel strijd van 1978 in Argentinië en hopelijk ook nog tijdens de eind ronden van die WK. Waarmee Knobel zijn ideaal - technisch- directeur met onder zich een bondscoach - toch wel op het spel zet. Blijven de prestaties van zijn keurkorps positief, dan zal hij zo goed als zeker de door hem zo begeerde functie aan de top van KNVB's technische apparaat na 1978 wel gaan bekleden, maar elke misstap van zijn elftal tot dat urn: U kan hem toch voortijdig doen struikelen. De tweekamp met de Belgen in bet Europese bekertoernooi vormt de eerste hindernis voor Knobel op de lange weg naar zekerheid en onafhankelijkheid. Een hindernis, waar hij zelf met ernstige zorgen tegen opziet. Dank zij zijn veelvuldige visites in België heeft het voetbal van onze zuiderburen geen ge heimen meer voor hem, maar dat wil beslist niet zeggen dat bij de duels van zondag in Rotterdam en eind volgende maand in Brussel met vertrouwen tege moet ziet. vende woorden over het Nederlands elftal uitlaat en daarmee tracht zijn formatie in de geliefde positie van underdog te manoeuvreren. Feit is, dat voor de 106e derby der lage landen er geen uitgesproken favo riet is aan te wijzen. Het ongetwijfeld sterk defensief spelende Belgische ADVERTENTIE ZEIST - In het KNVB sportcentrum te Zeist is woensdag de Nederlands elf talselectie bijeengekomen ter voorbe reiding op de strijd tegen de Belgen aanstaande zondag. Hier netjes op een rij voor de fotograaf: van links naar rechts: Rensenbrink, Neeskens, Rep, bondscoach Knobel en Cruijff. Integendeel, Knobel Is diep onder de indruk van het Belgische voetbal anno 1976. „Ik durf te stellen", roept de bondscoach uit. „dat de Belgen nog nooit een sterker elftal op de been hebben kunnen brengen dan nu. Het voetbal in België heeft in de breedte enorm aan kwaliteit gewonnen. Ik heb de laatste tijd met bewondering en •soms ook met angst naar Belgische wedstrijden zitten kijken. Tekenend voor hun kracht is ook. dat zdi twee clubs in Europa-Cupfinales hebben. Zeker, er spelen enkele buitenlanders in die ploegen, maar Idjk naar Brugge. Een zeer modern spelend team met een groot atletisch vermogen. Ook zonder lijn buitenlanders zou die ploeg aan de top kunnen meedraaien". Tegengas Het is duidelijk dat Knobel alles in het werk stelt om wat tegengas te ge ven ten opzichte van zijn scheidende Belgische collega Raymond Goethals, die zich zo mogelijk met nog meer lo- „dat zij er zelfs bij het lopen erg veel last van hebben en dat het twijfelach tig is of zij zondag weer honderd pro cent fit zijn. Vrijdag weten we, nadat zij twee dagen zijn behandeld, hoe of wat. Daarna maak ik pas mijn opstel ling bekend". De bondscoach zit erg verlegen om een goede prestatie van zijn equipe. Dinsdag wordt er namelijk in het dage lijks bestuur van de KNVB gepraat over zijn voorstel het technische appa raat van de bond ingrijpend te wijzi gen. Zijn ideeën zijn niet nieuw. Bijna een jaar geleden ontvouwde hij zijn opvattingen voor het eerst in een ex clusief interview voor de G' P' D - bladen. Hij wees toen met nadruk op het gevaar, dat zijn totale werk voor de KNVB in de verdrukking zou kunnen komen door onverhoopte tegenval lende prestaties van het Nederlands elftal. Nu blijkt hij bij de bondsleiders weerklank voor zijn stellingen te heb ben gevonden. „Ik ben eigenlijk technisch-directeur en ik voel me ook steeds meer zo, maar als het Nederlands elftal speelt, ben ik toch weer meer bondscoach. Nu wordt eraan gewerkt om die functies te scheiden. Als je alleen als technisch- directeur optreedt, ben je niet meer zo prestatiegebonden. Dan kan je ook de organisatie versterken en er bijvoor beeld voor zorgen dat de zaken voor het wereldkampioenschap in Argenti- coffeïnevrije met het oog op positionele kenmerken slechts op remise hopen. Theoretisch leidt een dergelijke achterstand altijd tot verlies. Ook bij lopers van ongelijke kleur. Wit heeft namelijk toren, loper en vijf pionnen (waaronder een dub- belpion) en zwart vecht met dezelfde stukken en drie pionnen. Donner had vrouwe Fortuna aan zijn zijde. Dat pleit voor hem. Tegen Baljon zette hij een damevleugel-actie op touw. Een bekend soort speelwijze tegen de koningsindische verdediging. Zwart zocht via de geijkte paden naar tegenspel op de andere vleugel. Een gevaarlijke aanval overspoelde wit via de h-lijn en Donner dreigde onder de voet gelopen te worden. Tot tweemaal toe miste Baljon de directe winstKTo- ren f8). Na dit verzuim vocht de groot meester goed terug en in de afgebro ken stand zal het volle pond vermoede lijk naar Donner toe gaan. Van der Vliet speelt het toernooi van zijn leven! Of hij nu slecht of zeer slecht stond tegen Rob Witt, doet er niet toe - binnen 25 zetten had hij ge wonnen. Er werd ook koningsindisch geopend, het lijkt wel alsof men ze ge zamenlijk heeft voorbereid, en Witt verkreeg een duidelijk positioneel voordeel. Hij blunderde echter ontzag lijk en zodoende stierf de partij een voortijdig einde. Kuypers probeerde het tegen Har- toch niet en andersom - remise. Reden tot meningsverschil gaf de afgebroken stand tussen Ree en Enklaar. Aanvan kelijk was Enklaar door actief spel in de Ben Onl tot een voordeel gekomen, maar dit liet hij weer glippen. Dat is hem niet aan te rekenen, daar de stel ling zeer gecompliceerd was en er vele PATRIJZEN SPEELT WEDSTRIJD TEGEN BORSSELEI 's-HEERENHOEK - Het eerste elftal van Patrijzen speelt vanavond (don derdag) een wedstrijd om de Burge meester Van Waes-beker tegen Bors- sele L De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van de vv Patrijzen te 's- Heerenhoek en begint om 18.30 uur. Voor beide elftallen is het de eerste wedstrijd in de strijd om de Van Waes Cup. Kwadendamme. Hoedekensker- ke, Nieuwdorp en Volharding hebben zich al geplaatst voor de kwartfinale. DEVENTER - Bij het onlangs gehou den internationaal DTTC-Iterlance- tafeltenni*toemooi. waaraan naast de meeste Nederlandse topselers bij de senioren teven* een groot aantal Duitse en Belgixche spelers deelna men hebben in diverse leeftijdsklas sen enige Zeeuwse spelers weer suc cessen behaald. In het twee dagen durend evenement wist op de eerste dat Wim Wegman iMZ) bij de jeugd aspiranten de eerste plaats te bemachtigen waarbij hijk tn de finale Wlm Abeleven lOldrai met 22-20 en 21-18 versloeg. Carry Francke (Laurens» wist in de welpenklas meis jes de eindzege tc behalen Zij kwam bovendien in de Jeugd Hl-klas op de eervolle tweede plaats. Het MZ-duo Marco Hofman-Johnny Gabridse legde in het dubbelspel aspiranten beslag op de eerste plaats, waarbij zij in de eind strijd in de derde game met 26-24 het koppel Wihmust-Bonte (Interlance) achter zich hielden. Jan Henk Bomhof (MZ) veroverde de derde plaats bij de jongens pupillen na in de halve finale door de latere winnaar zpiet Zwier (In terlance) te zijn geklopt. Verkaart- Wegman moesten in het dubbelspel in de halve finale het hooid buigen tegen de gebroeders Steunenberg (Be Quick). Bij de senioren wist Sint Laurens- combinatie John van Veen-Dick Hen- derikse in de E-klas senioren de dub belspeleindzege te bemachtigen terwijl clubgenoot Albert de Vries zowel in de E-klas als in de senioren II-klas in de halve finales werd uitgeschakeld. MIDDELBURG - De uitslagen en een serie standenlijsten van de Zeeuwse junioren- competitie zijn als volgt: Groep Al (51): Steen Al - Zierikzee Al 6-0 Steen kamp.; Groep A2 (52): Z.S.C. Ai - Bruse Boys Al 1-2; Groep A3 (53): V.C.K. Al Noormannen Al 1-1; Nleuwland Al - Oost- kapelle Al 0-0: Groep A4 (54): Jong Ambon A2 - R.C.S A2 3 0; Groep A5 (55): Domburg A2 - G.P.C. A2 5-0; Serooskerke A2 - Noor mannen A2 1-2; Groep A6 (56): Wolfaartsdijk Al - Kwadendamme Al 2-2; Luctor Al - Be velanders Al 0-3; Groep A7 (57): Lewed. Boys Al - Patrijzen A2 4-0; Groep A9 (59): 13.30 Com Boys Al - Oostburg Al 3-2; Groep AIO (60): A.Z.V.V. Al - Zaamslag Al 3-1; S.D.O. Al - H.V.V. A3 9-1, Clinge Al Vogel waarde Al 0-2; Groep BI (71): SKNWK BI - team mag bij de (illegale) bookmakers nië tijdig zijn geregeld en dat dit niet. dan wat lager staan aangeschreven,l dat neemt niet weg dat de door Goe thals geselecteerde spelers op het ogenblik in grote vorm verkeren. De angst van Knobel is dus wel te verklaren, maar hij dient er voor te waken dat die het zelfvertrouwen van ,,mnr., D,,D/-, zijn selectie gaat aantasten. En dat ge- MIDDELBURG - De eerste Uumw.d- het district Middelburg uitkomende OVERWINNING VAN LUCTOR in de 2e ronde van de landelijke com petitie 1975-1976 van de Nederlandse Politie Sportbond is in een overwin ning geëindigd. OOST-SOUBURG - Na een korte ern stige ziekte is op 51-jarige leeftijd te Utrecht overleden de heer Wander van Es. De heer van Es was een bekende persoonlijkheid in de Zeeuwse korf balwereld, vooral op het gebied van het scheidsrechterswezen. Op jonge leeftijd kwam hij uit Leiden naar Zee land, waar hij in Vlissingen als speler begon bij Mad joe. Na deze periode begon hij een lange weg op organisatorisch gebied. Vele ja ren heeft hij de korfbalsport gediend: hij was onder meer lid van de Zeeuwse seheidsrech terscommissie, voorzitter van de korfbalscheldsrechtersvereni- ging 'Zeeland', landelijk scheidsrech ter en gedurende vijf jaar voorzitter van de K.V. 'Animo' te Souburg. Gedu rende zijn periode in Zeeland wist hij nog de tijd te vinden om als docent examinator scheidsrechters op te lei den. Na zijn vertrek uit Zeeland maakte hij zich verdienstelijk voor het scheidsrechterswezen in de afdeling Midden-Nederland en was hij voorzit ter van de Landelijke Scheidsrechters- vereniging. De teraardebestelling zal vandaag (donderdag) plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Daelwijck' te Utrecht. Op alle velden in Zeeland wordt zaterdag een minuut stilte ge- nouden. ter nagedachtenis aan de heer Wander van rv bondscoach zich wat de blessures Johan Neeskens en Rob Rensenbrink betreft meer zorgen te maken dan dig is. Terwijl KNVB-arts Frits Kessel ervan overtuigd is, dat zijn beide „cliënten" zondag in de Rotterdamse Kuip kunnen aantreden, spreekt Kno- Het elftal van de rijkspolitie uit het bel van ernstige blessures, waardoor district Breda werd na een bijzonder Neeskens (schouder en rechtervoet) ent goede wedstrijd met 2-0 verslagen. Rensenbrink (knieband) woensdag niet Dinsdagmiddag om 14.30 uur speelt konden meetrainen. Luctor op het sportpark 'Het Schenge' Prncfin te Goes laatste thuiswedstrijd. ,cni5Iig Tegenstander is dan het team van de Het ïs zelfs zo ernstig", aldus Knobel, rijkspolitie uit het district Den Bosch. BERGEN OP ZOOM - De autoral- lycrossverenigingen uit Goes, Axel, Ossendrecht en Dongen hebben woensdagavond tijdens een verga dering in hotel 'Old Dutch' te Be rgen op Zoom besloten tot een nauwere samenwerking. Met name op het gebied van uitwisseling van coureurs zal een betere regeling worden getroffen. Aanleiding tot de bijeenkomst vormde de onvrede bij de vier ver enigingen tegen de overkoepelende landelijke organisatie Nederlandse Rallycross Vereniging. De clubs menen dat de NRV de belangen van de crossen in Valkenswaard (de oor sprong van de NRV) boven die van de kleinere clubs stelt. De NRV zou vooral de Brabantse crossvereni gingen. die ten opzichte van Val kenswaard in een concurrenüege- bied zitten dwarsbomen. Dat wordt onder meer gedaan door renners die een startlicentie voor Valkenswaard hebben te verbieden op andere plaatsen te starten. Reden waarom met name Dongen er in Bergen op Zoom op aandrong tot de oprich ting van een tweede nationale bond naast de NRV over te gaan. Die radicale stap wilden de overige drie clubs nog niet nemen. Het voorstel is daarmee overigens niet van de baan, want Ossendrecht. Axel en Goes gaan volgende week te rade bij hun leden om de menin gen daar te peilen. Over de uitwisseling van coureurs was men het vrij snel eens. Alleen werd nog enige tijd gedebatteerd over het aanpassen van de regle menten. Aangenomen werd dat de verenigingen waarbij de crossers zijn aangesloten voor de verzeke ring van die leden zorgt tijdens wedstrijden op een ander parkoers. Voorts werd overeengekomen dat de coureurs zich op die andere ter reinen moeten houden aan de daar geldende voorschriften. SVOWK BI 6-0; Dreischor Bi - D.F.S. BI 3-6: DuJveland BI - Bruse Boys BI 2-0: Groep B3 (73): Noormannen BI - VÏIssinRen B2 8-0. Se rooskerke BI - Nleuwland BI 5-0; Middel burg B2 - R.C.8. B2 1-2; Groep B4 (74): G.P.C. B2 - Amemuiden B2 1-2; Middelburg B4 - R.C.S. B2 res. n.o.g.; Groep B7 (77): Ka pelle B2 - Yeraeke B2 6-1. Groep B8 (78): Cadzand BI - Hoofdplaat BI 2-0; Groep Cl (85): D.F.S. Cl - Zierikzee Cl 0-3; Groep C2 (86): Zonnemaire Cl - 8.KN.W.K. Cl 0-20; Zonnemaire Cl - S.V.O.W.K. Cl 2-1; Groep C4 (88): Vecre Cl - Zeelandia C2 5-0; Groep C5 (89): R.C.S. C3 Walcheren C3; Walcb. C3 n.o.g.; Groep C6 (90): Helnkenszand Cl - Wolfaartsdijk Cl 5-1; Groep C7 (91): Wemel- dinge Cl - Kloetlnge Cl 0-7;n Groep C8 (92): Patrijzen C2 - Goes C2 1-3; Groep CJ2 (96): Hontenlsse C2 - Clinge C2 7-0. Groep B2 Arnemulden Bl Middelburg BJ RCS Bl Zeelandia Bl GPC Bl VCK BI Jong Ambon Bl Vlisangen Bl Zeeland Sport Bl Walcheren Bl 18 14 3 1 31 77-17 17 14 2 1 30 66-12 18 7 8 3 22 33-18 18 9 4 5 22 37-28 17 8 2 7 18 34-37 17 6 4 7 16 19-30 17 4 5 8 13 19-39 17 2 4 11 8 11-50 18 2 4 12 3 1545 17 1 4 12 6 11-46 MIDDELBURG - Een evenement waaraan op Koninginnedag elk jaar opnieuw enkele honderden puzzelrit- liefhebbers aan deelnemen is de Oran jerit van de motor- en autoclub De Zeeuwen. De organisatoren van deze grote puzzelrit op Walcheren kunnen riph verheugen op een nog steeds groeiende belangstelling voor dit eve nement. De populariteit van deze puz zelrit is hoodzakeli jk te danken aan de eenvoudig te rijden route (iedere deelnemer is in staat om zonder veel moeite de finish te bereiken), de di verse attracties die tijdeus en na de rit worden gehouden en vooral de zeer fraaie prijzen die met deze puzzelrit te winnen zijn. Iedere deelnemer aan de Oranjerit gaat dan ook met een prijs naar huis. Bovendien maakt men buitenom de klassering kans op het winnen van één der extra hoofdprijzen, zoals een volledig verzorgd 2-daags verblijf in Londen of Parijs voor 2 personen of het winnen van een draagbaar t.v.- toestel. Maar ook de ontspanning die deze gezelligheidsrit biedt aan het hele gezin zorgt ervoor dat de inschrijvin gen elk jaar opnieuw het wedstrijdse cretariaat van 'De Zeeuwen' binnen stromen. Het is zelfs zo dat men er vlug bij moet zijn, wil men een startnummer kunnen bemachtigen. De voorinschrij ving. die duurt tot 27 april, levert uï de meeste gevallen al zoveel inschrij vers op. dat men op de dag zelf maar een kleine kans maakt om nog mee te kunnen doen. De meeste puzzelritrij- ders die éénmaal deelnamen aan de Oranjent komen ieder jaar terug; een betere reclame kan de MAC De Zeeu wen zich nauwelijks wensen. Veel problemen Bestuur en leden van de organise rende vereniging zien zich dan ook dit jaar weer geplaatst voor een groot aantal problemen om de gehele orga nisatie van dit evenement in goede banen te leiden. In totaal zijn zo'n 40 personen betrokken bij de organisa tie van de Oranjerit, die ditmaal voor de 11e keer wordt verreden. De leden van de autoclub doen zelf niet aan deze rit mee; zij assisteren bij de in schrijving, de start, als controleur langs de route, bij de neutralisatie, aan de finish, in de rekenkamer en bij de prijsuitreiking. Zij offeren deze dag op om anderen kennis te laten maken met hun hobby: de rittensport Een groot deel van de voorbereiding wordt in beslag genomen door het be naderen van de sponsors voor deze au torit. Dankzij de medewerking van en kele Zeeuwse bedrijven is het mogelijk gemaakt om de deelnemers een prij- zentafel te garanderen waarvan de to tale waarde rond de vijfduizend gulden taak die al enkele jaren achtereen wordt verzorgd door de bestuursleden Ad Deegens en Cor Bode. Zij hebben een zodanige ervaring in het uitzetten van oriëntaüeritten dat zij honderden deelnemers op verantwoorde wijze door de Walcnerse wegen kunnen lood sen. Vooral de ervaring van ae organi satoren heeft geleid tot het 10 jaar ach tereen volbrengen van een succesvol evenement als de Oranjerit die is uit gegroeid tot de grootste puzzelrit in Nederland. Ontspanning Voor de deelnemers (automobilisten, motorrijders en bromfietsers) ligt ae nadruk op de ontspanning; Men be hoeft beslist geen 'crack' in de ritten sport te zijn om deze toertocht tot een goed einde te brengen. Elke winnaar in ligt. Verder stippelt men de route uit de wedstrijd- of toerklas ontvangt ter over de Walcherse binnenwegen, een herinnering een fraaie beker èn de be ste prijs uit de zeer rijk gevulde prij- zentafeL waar onder meer gekozen kan worden uit autoradio's, autobanden, mixers, taarten, fruitmanden en vele huishoudelijke en luxe apparaten. De route is ook nu weer verdeeld in twee trajekten. Na de start aan ae Gildeweg te Vlissingen komt men na verloop van tijd bij de finish van het eerste ge deelte op het terrein van Cebeco aan de Kleverkerkseweg te Middelburg. Hier wordt een pauze gehouden van 3 kwartier waarin broodjes, koffie en frisdranken worden verstrekt. Na de pauze wordt het tweede trajekt afge legd dat voert naar de finish in Vlissin gen. De feestelijke prijsuitreiking zal 's avonds plaats vinden in het Schelde- kwartier te Vlissingen. Terwijl de re kenkamer de controlekaarten uitre kent kan men daar de kans benutten om een der fraaie hoofdprijzen te winnen. De avond wordt muzikaal op geluisterd door het combo Brinkhaus. Groep B3 Middelburg B2 Meeuwen Bl Noormannen Bl RCS B2 OostkapeUe Bl Veere Bl Serooskerke Bl Domburg Bl Nleuwland Bl Vlissingen B2 Groep B4 GPC B2 Middelburg B3 Amemuiden B2 Zeelandia B2 Middelburg 34 RCS B3 Goes Bl Robur Bl ColpL Boys Bl Corgene Bl Heinkenszand Bl Heinkenszand Bl Borssele Bl Luctor Bl Nieuwdorp Bl Wolfaartsdijk Bl Groep B6 Yerseke Bl Kloetinge Bl Krmnlngen Bl Kapelle Bl RiUandla Bl Apollo Bl Hansw. Boys Bl Krabbendijke Bi Wemeldinge Bl 17 15 1 1 31 126-10 18 14 2 2 30 17-11 17 11 2 4 24 44-15 18 11 1 6 23 53-22 18 8 2 8 18 41-47 16 7 2 7 16 22-28 16 6 1 9 13 29-34 17 3 2 12 8 17-89 18 3 2 13 8 26-83 17 0 1 16 1 10-100 17 11 4 2 26 35-13 15 10 4 1 24 47- 7 17 6 5 6 17 22-22 17 6 2 9 14 19-36 16 4 3 S 11 24-27 16 1 4 11 6 6-48 15 13 1 1 27 83- 8 16 12 2 2 26 53-12 15 9 3 3 21 52-31 16 6 5 5 17 34-47 15 6 3 6 15 17-33 15 6 3 6 15 17-33 16 5 2 9 12 27-46 15 3 4 8 10 18-40 16 2 3 11 7 15-56 16 2 1 13 5 28-54 15 14 1 0 29 72- 7 15 14 0 1 28 54- 7 16 7 3 6 17 34-23 16 6 4 6 16 41-26 15 7 1 7 15 23-29 15 5 3 7 13 30-44 16 3 2 11 8 16-33 16 3 2 11 8 16-61 16 2 2 12 7 13-69 ROTTERDAM (ANP>- Het hoofdbes- tuur .van Feyenoord heeft manager Guus Brox aangesteld als interim- directeur. Brox zal die functie met onmiddellijke ingang vervollen. Hij zal gedurende het komende seizoen diegene inwerken, die door het be stuur. middels een open sollicitatie, wordt aangesteld. Brox heeft het voor stel van het bestuur inmiddels aanv aard.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15