'Buiten is dichtbij' in Middelburg geopend Eerste duivenconcours uit Doornik succesvol MUZIEK DINSDAG 20 APRIL 1976 Op 14 april 1976 werden wij verblijd met de ge boorte van onze zoon CORNEL1S FLEMMING CHRIS (Kees) Jane en Huib v. Sabben Hajholt nr. 7 GJem 8883 Denemarken. Familie berichten Na een korte enstige ziekte Is op 51-jarige leef tijd. veel te vroeg van ons weggenomen, mijn lieve onvergetelijke man. onze lieve, altijd zorgzame pappa en opa Utrecht: A. J. van Es-Vermeer Wander Tineke Oost-Souburg: Joke Pannekoek Loois- v John Pannekoek Lools Esther Miel Oost-Souburg: Lonneke Koole-van Es Ad Koole Nadja Pappa ls opgebaard in een der aula's aan de Wolter Heukelslaan 50 (bij de Maliebaan). Ge legenheid tot bezoek van 20.00 tot 20.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden don derdag 22 april a.s. om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats 'Daelwijck' aan de Flori- dadreef te Utrecht (Overvecht). Vertrek vanaf het woonhuis Othellodreef 9 te plm. 14.10 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Het gemeentebestuur van St. Philipsland geeft met diepe verslagenheid kennis van het plotse ling overlijden van de heer M. A. GEENSE oud 57 Jaar. Gedurende een groot aantal jaren heeft hij onze gemeente als ambtenaar op zeer nauwge zette wijze mogen dienen. Wij zullen hem mis sen. Moge God zijn echtgenote, kinderen, kleinkind en familieleden troost schenken en kracht ver lenen om in dit smartelijk verlies te kunnen berusten. Namens het gemeente bestuur G. van den Berg. bur gemeester A. Verbree, secretaris. In verband met de paasdagen attenderen wij er langs deze weg op dat de teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 13.30 uur op de be graafplaats te St. Philipsland. Geen bloemen Heden overleed na een langdurig gedul dig gedragen lijden onze lieve schoonzus ter en tante LEUNTJE VAN DE VREDE Echtgenote van J. Rijkse op de leeftijd van 65 Krabbendijke: E. Rijkse-van Bre men Yerseke: N. Rijkse-van Noorden Wemeldinge: E. Kooman-Rijkse J. Kooman Krabbendijke: M Berman-Rijkse B. J. Berm an Krabbendijke: J. Nieuwenhuijse- Rijkse J Nieuwenhuijse Yerseke: J. van Noorden- Rijkse J. van Noorden Goes: N. Hage-Rijkse D. Hage Yerseke: R. Rijkse H. Rijkse- Lobbezoo Biezelinge: A. Wisse-de Witte J. Schipper Neven en nichten Goes. 16 april 1976 Heden overleed zacht en kalm, na een ge duldig gedragen lij den in verpleeghuis "Ter Valcke' te Goes, ionze innig geliefde man. vader en opa ADRIAAN VAN DER PLASSE echtgenoot van Rika Jansen in de ouderdom van ruim 71 jaar 's-Gravenpolder; R. van der Plasse- Jansen Lien van der Plasse Leiden: C. de Boot J. C. de Boot- van Oosten en kinderen 's-Gravenpolder, 17 april 1976 Ambachtsstraat 23 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het verpleeghuis 'Ter Valcke'. Bezoekuren van 15.30-16.00 uur en van 18.30-19.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op woensdag 21 april a.s. des namiddags om 2 uur. vanuit het Dorpshuis. Fortrapa- straat te 's- Gravenpolder. Heden overleed zacht en kalm. onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder in de ouderdom van 84 jaar. Maasdam: F. M. van der Linden-Dijkstra. G. van der Linden Wolphaartsdijk: M. F. Boelhouwers-Dijkstra H. C. Boelhouwers Oud-Beijerland: A. F. Dijkstra H. E. A. Dijkstra- CastenmilleL Kleinkinderen en achter kleinkind. Lewedorp. 19 april 1976 Scheldestraat 27 Correspondentieadres: Nazareth 4, Wolp haartsdijk Dinsdagavond zal er een avondmis gehouden worden om 18.30 uur in de kapel van het Be jaardentehuis 'De Kraaijert' te Lewedorp. Gelegenheid tot condoleren na de avondmis in 'De Kraaijert'. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woens dag 21 april as. om 10.00 uur in de parochie kerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. mij heengegaan, Geheel onverwachts is vi mijn lieve zorgzame man CAREL HEINDRICH BOERMEESTER op de leeftijd van 70 jaar. J. Boenneester-Adriaansen Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het. Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De crematie zal plaatshebben donderdag 22 april a.s. om 16.00 uur in het crematorium aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam (Zuid) Od le Paasdae heeft God uit ons midden weg genomen. na een langdurig geduldig gedragen lijden, mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootr en overgrootvader GILLIS NICOLAAS GESCHIERE op de leeftijd van 76 jaar Psalm 146:5. Zijn verwachting was op de Heer, zijn God. D. Geschiere-de Leeuw D. S. van Damme-Geschiere H. van Damme. kinderen en kleinkinderen G G. Geschiere S. M. Geschiere-Dieleman en kinderen G. Geschiere H. Geschiere-van Damme en kinderen M. C. Geschiere T. T. Geschiere-Sandee en kinderen N H. Geschiere M. G. Geschiere-Hubregtse en kinderen C. D. Geschiere P. Geschiere-v. d. Berge en kinderen Wamsveld: Dordrecht: Heinkenszand: Dordrecht: Heinkenszand: De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 22 april 1976. des namiddags om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Heinkenszand. vanuit het dienstgebouw der Ned. Herv. Ge meente. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dienstgebouw. Heden overleed in hel verpleeghuis 'Der Boe- de', tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, mijn innig geliefde vrouw en onze zorg zame moeder, behuwd- en grootmoeder in de ouderdom van 77 jaar. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het verpleeghuis 'Der Boede' te Kou- dekerke. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 22 april 1976 om 14.00 uur op de al gemene begraafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de aula op de begraafplaats, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer ds. F. C. M. Ro denburg en zal aanvangen om 13.30 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een langdurig lijden zacht en kalm mijn innig ge liefde man, onze lieve zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ANTHONIE BUTEIJN Echtgenoot van Cornelia Dees in 78 jaar. C. Butijn-Dees J. Butijn C. Butijn-Zandee L. Nieuwenhuyzen-Butijn L. Nieuwenhuyzen J. Nieuwenhuyzen-Butijn M Nieuwenhuyzen P. de Pagter-Butijn J. de Pagter M. Polderman-Butijn A. Polderman M. Butijn P. Butijn-Koster C. Butijn J. Butijn-van Wekken A. Sinke-Butijn J. Sinke Klein- en achterklein kinderen St. Catharina: (Canada) Krabbendijke: Westkapelle: St. Annaland: Krabbendijke: Oostkapelle: Krabbendijke: De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op donderdag 22 april om 14.00 uur. De rouw dienst zal worden gehouden in het vergaderlo kaal der Geret Gem. J. W. Frisostraat om 13.00 uur Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gebouw J. W. Frisostraat. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg onze dank betui gen. De wijze waarop u van uw belangstelling en medeleven hebt blijk ge geven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man en zorgzame papa HENDRIK MARINUS TAZELAAR heeft ons diep getroffen. Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. De vele blijken van verbonden heid in deze moeilijke tijd blijven ons kostbaar. Mede namens we derzijdse ouders en verdere familie G. Tazelaar- van Dijken Germa EXPOSITIE VAN DIRK VAN GELDER IN ZEEUWS KUNSTENAARSCENTRUM TENTOONSTELLING TOT7MEI MIDDELBURG - In het Zeeuwse Kun stenaarsccntrum in Middelburg is za terdag de expositie 'Buiten is dichtbij van de tekenaar-graficus Dirk van Gelder geopend. Deze tentoonstelling omval ruim 80 werkstukken die de vi sie van de 69-jarige kunstenaar op di natuur weergeven. Ditzelfde werk is sinds kort samengevat in het vorige maand verschenen gelijknamige boek 'Buiten is dichtbij'. Bij de opening gaf Ton van Kraay van het Zeeuws Kunstenaarscentrum als reden voor deze tentoonstelling het gehalte van het werk dat voor een deel ook in Zeeland tot stand kwam - Van Gelder woonde 25 jaar in Veere - en daardoor voor een niet onbelangrijk deel aan Zeeland gewijd is. Ton van Kraay benadrukte daarbij dat deze tentoonstelling - de eerste in het Zeeuwse Kunstenaarscentrum waarbij de werkstukken niet te koop zijn - tot stand kon komen door medewerking van het Van Goghmuseum in Amster dam. het Haags gemeentemuseum, het Dordts museum en een aantal particu lieren die werk afstonden. De tentoonstelling werd geopend door Sietzo Dijkhuizen die samen met Hans Warren het boek 'Buiten is dichtbij' samenstelde. Deze karakteriseerde het werk van Van Gelder als niet moeilijk herkenbaar en voor zichzelf sprekend (je ziet wat het is'). Daarbij accen tueerde hij de minutieuze benadering van Van Gelder. „Het is geen werk om POPCONCERT IN CHV-LOODS TE OOSTBURG OOSTBURG - Op 17 juli houden Van der -Pias-Modes en café 'Markt 15' te Oostburg een popconcert in de Oost- burgse CHV-loods. Vanaf zeven uur tot middernacht tre den bekende en minder bekende va derlandse popgroepen op. Earth en Fi re. Lucifer en de nieuwe Veronica drive-in show zijn onderdelen van het Collecte programma. Daarnaast treden Spinn (met de ex-Ekseptionleden Jan en Hans Hollestelle, Kees Kranenburg en Dirk Venik) en Knack (met ex-Living blues ledeni op tijdens het opogebeu- ren in Oostburg. even snel een blik op te werpen. De tekeningen zijn niet zomaar neerge zet," aldus Sietzo Dijkhuizen. De samensteller van 'Buiten is dicht bij' stelde verder dat het Van Gelder in zijn werk bovenal om de schoonheid van de natuur gaat „Hij wil de verruk kingen van de natuur overbrengen. Hij wil het gevoel hebben dat we samen met hem Iets doorleven." Afsluitend bracht Sietzo Dijkhuizen naar voren dat Van Gelder laat zien dat de natuur, het schone ongerepte dat soms weg schijnt' toch dichtbij is. Hij hoopte dat velen daarvan in het kunstenaarscentrum bewust worden Na de opening bedankte Van Gelder zelf met een kort woord voor de be langstelling. 'Buiten is dichtbij' blijft tot en met 6 mei in het Zeeuws Kun stenaarscentrum. Galerie 'Contrast' in Middelburg open MIDDELBURG - Aan dc Balans in Middelburg is tweede paasdag galerie 'Contrast' geopend. De galerie, die is gevestigd in een zelfstandig deel van een monumentaal woonhuis, richt zich op bijzondere antiquiteiten en kunstzinnige artikelen, waarbij men antiek en modern naast elkaar wil to- Buiten een vaste collectie meubelen uit de 16e, 17e en 18e eeuw. brengt de galerie als eerste expositie een collec tie Bonsai (uit Japan afkomstige kunstmatig gekweekte miniatuur boompjes) van de Utrechtse bloemiste Nel van Rijnsbergen met daarnaast modern serviesgoed van 'Royal Ko penhagen'. Deze eerste expositie, in de kleine maar zeer sfeervol tonende galerie, loopt tot en met zaterdag 1 mei. Gale riehoudster mevrouw W. H. Gabriëlse komt daarna met een tentoonstelling van antieke en moderne meubelen, terwijl voor de zomermaanden ook ex posities van antieke poppen en droog bloemen op het programma staan. De collecte ten bate van het jeugde- vangelisatiecentrum van de IZB en de HGJB heeft in Sint-Annaland 443,08 opgebracht. Overweldigende belangstelling Bram Beekman Grote Kerk. Goes Orgelconcert Bram Beekman In de Grot» Kerk te Goes Composities van Buxte hude. Zachau. Bach. Reger en Dupre. 1-) e belangstelling voor het orgelcon cert van Bram Beekman, maandag avond in de Grote Kerk in Goes was overweldigend. Men kwam program ma's te kort. waarna de altijd aanwe zige Adriaan Kousemaker voor de no dige service zorgde en de nummers van het concert door de microfoon aan kondigde. Wat ui Middelburg schijnbaar niet meer haalbaar is< regelmatig orgelcon certen geven) blijkt in Goes wel moge lijk te zijn. want daar wordt het aantal van dergelijke concerten per seizoen opgevoerd. Naast de invitatie om donateur te worden zal de Goese orgelcommissie nog blijer geweest zijn met deze enorme belangstelling. Wat doet Bram Beekman de mensen als een magneet de Goese kerk bin nentrekken? Zijn spel. zijn prix d'ex- cellence,zijnjeugdigheid?Misschienwel alle drie aspecten. Het concert werd geopend mmet 'Pra- ludium und Fuge in g moll' van Bux- tehude. Deze componist heeft vele werken voor orgel geschreven en zijn naam komt ook praktisch op ieder programma voor. Deze compositie met een pittige fuga. door Beekman over eenkomstig verwerkt, heeft ook heel wat voetenwerk in zich en de bezoeker, die onbekommerd de organist kan volgen, behoeft niet altijd de gehele lijn te volgen, maar kan zich mooi op onderdelen concentreren. Drie koraalvoorspelen waren de op maat tot het hoofdwerk. Ook hier stak Buxtehude wel boven zijn collega's Zachau en Fischer uit met 'Herzlich thut mich verlangen', een omspeling van 'O. Haupt voll Blut und Wunden' de 'Triosonate nr. 5 in C' van Joh. Seb. Bach kreeg onder de handen van Bram Beekman een speelse, levendige, maar bovenal zeer muzikale uitvoering. Pro bleemloos speelde de organist zich door deze moeilijke materie heen en als Bach op deze wijze gespeeld kan worden, behoort men tot de betere, ja zelfs tot de grootste organisten. Geen enkel moment van verslapping in dit aan een perpetuum mobile herinne rend stuk, waar de aanwezigen in doodse stilte met grote bewondering naar heben geluisterd. De hoeddelen waren in een flink 'Allegro-tempo' met daar middenin een verfijnd 'Largo'. Van Max Reger hoorde men het 'Be- nedictus op. 59 nr. 9'. Een devoot aan doend stuk met een climax in het mid dendeel zowel van opbouw als dyna misch, hetwelk eindigt in de begin- trant. Van Dupré volgden drie delen uit 'Le chemin de la Croix' (De Kruisweg). Hoewel de organist er een geweldige uitvoering van gaf. heb ik de titel van 'Jêsus est dépouillê de ses vètements' (Jezus wordt van zijn kleren ontdaan) niet helemaal qua muziek begrepen. Want uit het spel bleek niet het ge woon ontdoen van kledij; het werd (compositorisch gezien), eraf geritst, getrokken, gescheurd. Als muziekstuk om met genoegen naar te luisteren. Ook in hel slotdeel (Jezus wordt van het kruis afgenomen en in handen van zijn moeder gegeven), een compositie die meer met wervelstormen dan met bovenstaand gegeven te maken heb ben, kreeg men weer volop gelegenheid de technische vaardigheden van deze organist te beluisteren. Bram Beekman besloot deze orgel avond met een improvisatie, waarbij een eenvoudig gegeven in driekwarts maat overging in een vierkwartsmaat, met een opbouw naar een geweldige climax, waar de organist het hele orgel liet horen, maar waarvan het slotge deelte een iets te langdradig karakter had. zodat ik het gevoel kreeg van een verlate paashaas, die zijn ei met hele maal kwijt kon. Veel en langdurig applaus was de ver diende beloning voor dit zeker ge slaagde orgelconcert. Johan de Vries te gast bij 'De Kousepaei' Terneuzen TERNEUZEN - De Zeeuws-Vlaamse streekschrijver en voorzitter van de vereniging 'Oud-Temeuzen' Johan de Vries heeft zaterdagavond in het jon gerencentrum 'De Kousepaei' in Ter- neuzen ongeveer 40 jongeren vermaakt met vertelsels uit de streek en zijn fa meuze 'spookverhalen'. De heer De Vries vertelde verder over zijn eigen leven en las voor uit zijn werk. Uitvoering van STEC - Souburg VLISSINGEN - Het Souburgs Toneel en Cabaret (STEC) heeft zaterdaga vond in 'De Zwaan' te Souburg een uitvoering gegeven, die door ongeveer tweehonderd belangstellenden werd bezocht. Het toneelspel 'Angst om de liefde', een uit drie bedrijven bestaand stuk van F. Drost, werd opgevoerd. De spe lers van het toneelspel, dat handelde over liefde en alles wat daarbij korr.t kijken', waren: mevrouw P. Schalkwijk, mevrouw P. Geelhoed, het heer H. van de Linden, mejuffrouw R. Maijers, de heer W. van Wekken, mevrouw H. van Wekken, de heer A. van Lomwei en de heer P. Beun. De regie was in handen van de heer E. L. Moreels. De grimeeui was de heer I. Lorier. Voorzitter B. Rejjerse opende de bij eenkomst, waarna twee leden van het STEC werden gehuldigd wegens het 25-jarig lidmaatschap. Dat waren heer L. Bosschaert en mevrouw Vr Klinken. Zij kregen uit handen vant1. heer G. Baayens (voorzitter van he, Zeeuws Centrum Amateurtoneel) een speldje van het Nederlands Centrum Amateurtoneel uitgereikt. Na afloop volgde een bal. dat muzikaal werd op geluisterd door 'The Riverside Combo', Duivenrubriek DUIVEN HAALDEN HOGESNELHEDEN In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is na een koststondige ziekte van ons heenge gaan onze geliefde moeder, behuwd-, grootr en overgrootmoeder JOHANNA VAN OMMEN Weduwe van Hendrik Johannes van Reeden eerder weduwe van Derk Stoelhorst in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Koudekerke. 19 april 1976. Verpleeghuis 'Der Boede'. Correspondentieadres: Ahornstraat 10, Oost- Souburg. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 23 april 1976 om 12.45 uur in gebouw Irene, achter de gereformeerde kerk in de Kanaalstraat te OostrSouburg, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg om 13.30 uur. de krant helpt u op weg Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader DIGNUS SCHIPPER Weduwnaar van M. Nieuwdorp in de gezegende ouderdom v Baarland: J. Mol-Schipper Iz. Mol Hoedekenskerke: J. Lukasse-Schipper D. J. Lukasse Klein- en achter kleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 18 april 1976 Huize 'Poelwijck' Correspondentieadres: Iz. Mol, Nieuweweg 27, Baarland. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes. Be zoekuur dagelijks van 15.00 uur tot 15.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 21 april a.s. om 15.00 uur te 's-Heer Arendskerke, vooraf wordt een rouwdienst gehouden om 14.15 uur in 'Poelwijck'. Enige kennisgeving in de ouderdom v 6 jaar. Uit aller n L, Jobse Koudekerke, 17 april 1976 Verpleeghuis 'Der Boede' Corr.adres: Dorpsstraat 18, Oostkapelle. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 22 april 1976 om 12.00 uur op de alge mene begraafplaats te Oost-Souburg. Heden overleed onze geliefde vader, behuwd- groot- en overgrootvader MARINUS BAKX Weduwnaar van Maria C. F. van der Weegen op de leeftijd van 78 jaar. New Sealand: A. Bakx B. Bakx-Anker Rotterdam: W. Bakx A. L. Bakx-Zanen Biddinghuizen: Th. Bakx J. Bakx-de Jong Goes: J. Bakx J. Bakx-Brugman Rotterdam:H. Bakx M. Bakx-Smit Klein- en achterklein kinderen Goes, 19 april 1976. Treubstraat 18. Correspondentieadres: Treubstraat 18 De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 23 april om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Goes. succesvol verloop. Voor deze wed vlucht waren een groot aantal duiven ingeschreven. De duiven werden 's morgens om acht uur gelost. Verschil lende postduivenliefhebbcrs konden een uur later al hun eerste duiven klokken. Deze vogels kwamen dan ook op het hok af met snelheden van soms 1500 meter per minuut. In VZV Hoofdplaat waren reeds 295 duiven ingeschreven. Zondag 18 apri! staat de vlucht op Beaumetz op het programma. De eerste duif haalde een snelheid van 1460 mpm. De uitslag luidt: 1 A. de Hamer; 2 E. Temmerman; 3 en 6 J. Spinneweijn; 4 H. Calon 5 en 10; T. Steijaert; 7 C. de Poorter; 8 A. de Wever; 9 W. Maas. In Sasput namen 98 duiven aan de vlucht deel. De eerste duif vloog 1426 mpm. De uitslag luidt: 1 C. Boogaard; 2 J. Verplanke; 3 H. Ca lon; 4 en 5 J. Dhont, 6 en 10 C. Pielaet; 7 E. de Wever; 8 R. Blaakman; 9 P. de Poorter. In Oostburg bij de Snelvlit gers startten 160 duiven. De le duif vloog. 1455 mpm. De uitslag luidt: 1 en 10 J. Verkeste; 2 T. de Jonge; 31. Wage; 4 en 8 G. van Hee; 5, 6 en 9 J. Wille; 7 J. Riteco. De pv De Getrouwe duif te Cadzand had 178 duiven in concours. De eerste duif vloog 1473 mpm. Uit slag: 1, 2 en 4 J. van de Plasse; 3 J. de Meij; 5, 6 en 7 A. de Putter. 8 M. van Hee; 9 I. Porreij; 10 G. Schrier. Bij pv Hoop Biervliet startten 138 duiven. De eerste duif haalde een snelheid van 1446 mpm. Uitslag: 1 B. Provoost; 2 en 3 H. de Dobbelaere; 4 en 9 Dingemanse en zoon: 5 J. van de Broecke; 6 C. de Graaf; 7 en 8 A. du Puy; 10 M. 'de Dob belaere. De pv Strijd in Vrede te Groede had 205 duiven aan de start De eerste duif haalde een snelheid van 1494 mpm en men daarmee de eerste prijs. De uitslag luidt: 1 I. Maas; 2 H. Simpelaar; 3 A. Schaap; 4 en 9 L. van de Wege; 5 en 10 G. de Roeck;6 Ulijn en Co; 7 en 8 C. Ras. Aan de strijd op Knesselaere namen 110 duiven deeL De uitslag luidt: 1 L. van de Wege Jz; 2, 5 en 10 H. Simpelaar; 3 G. de Roeck; 4 en 6 C. Ras; 7 J. Manhave; 8 A. Manha- ve, 9 L. van de Wege. Tweede paasdag werden in de Hulsterse Luchtbode te Hulst de duiven van wijlen August Bosmans uit Sint-Jansteen verocht. Deze postduivenliefhebber, die dit voorjaar overleed, was een van de grootste Zeeuwse kamapioenen uit de na-oorlogse periode. Hij drukte zijn stempel op het fondspel. Dit resul teerde in diverse provinciale overwin ningen onder meer vanuit Ruffec en eerste prijzen op de vluchten vanuit Sint Vincent en Limoges.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4