Manifestatie 913 ambachten in juliinGroede Gemeenteraad Goes akkoord met bijstelling bestedingsplannen Negen kunstenaars in Lange Uus Zierikzee Vlissingen neemt niet deel aan regeling ambulancevervoer 'Kunst uit Zeeland' tijdens de Pasen lekKer WETHOUDER EEN DAG AMBTENAAR Green Spot zonder prik Weekendjuweel Green Spot zonder prik nog in 'Vleeshal' VRIJDAG 16 APRIL 1976 KWART MILJOEN VOOR ONTSLUITING KLEIN FRANKRIJK I ADVERTENTIE! HALFMILJOEN VOOR RECONSTRUCTIE VAN DE BINNENSTAD GOES - De Goese gemeenteraad is donderdagavond akkoord gegaan met de door b. en w. voorgestelde bijstel ling van de bestedingsplannen 197G- 1977. De raad hechtte gisteravond zijn goedkeuring aan een aantal voorsteU len van het college van b. en w. Een van de belangrijkste voorstellen: het geven van een bestemming aan twee financiële meevallertjes. Goes heeft van het rijk 864.100 gulden gekregen in de verwervingskosten van de graandrogerij Timmerman en 400.000 gulden in de stichtingskosten van het zwembad. B. en w. wilden 250.000 gulden reserve ren voor de ontsluiting van het gebied Klein Frankrijk en voor de aanleg van een fietsroute door dit gebied naar de binnenstad. Verder stelden b. en w. voor een bedrag van een half miljoen opzij te leggen in het kader van de re constructie van de binnenstad, met name voor parkeèrvoorzieningen in de omgeving van het Schuttershofgebied en de Frans den Hollanderlaan. Het resterende bedrag wilde het collage in de welzijnssector steken. Daarbij heb- Ontspanningsavond service-clubs bracht 10.000 op voor Leger des Heils VLISSINGEN - De Walchersc service clubs 'Soroptimisten', 'Junior Kamer*, Tafelronde', 'Lionsclub' en Rotary Vlissingen en Middelburg,' hebben donderdagavond een ontspannings avond gehouden, ten behoeve van het restauratiefonds van het Middel burgse Leger des Heils. Ruim zeshon derdvijftig belangstellenden woonden de avond bij, die werd gehoudpn in het sporthalcomplex van het Zee vaartschoolinternaat te Paauwenburg in Vlissingen. De organisatoren probeerden met be hulp van muziek, attracties en een ver loting, 10.000,- bijeen te brengen voor het restauratiefonds van het Middel burgse Leger des Heils. Omstreeks middernacht werd dit bedrag bereikt, dankzij de vele aanwezigen, die voor tien gulden per persoon toegangskaar ten hadden kunnen kopen en daar naast de actie steunden door het deel nemen aan diverse activiteiten, die in de sporthal door de verschillende service-clubs waren georganiseerd. De .Juniorkamer had een stand inge richt, waar men 20 kilo hout kon kopen voor de prijs van vijf gulden. Men had fcet hout zelf gezaagd. De Rotary Vlie ringen had een stand waar men kon ballengooien en spijkers tikken. De Rotary Middelburg had gezorgd voor een amusementsstand, waar tegen een kleine vergoeding kon worden snelge- fietst en waar enkele flipperkasten stonden opgesteld. De Lionsclub zorgde voor het onmis bare 'rad van avontuur', de Soropti misten hadden een wijn- en kaasstand en de Tafelronde had een optreden van de 'honkie tonkie'-muzikanten 'Delta Succes' ondèr leiding van Kees Hoog- esteger georganiseerd. Daarnaast wer den 'stomme films' vertoond. Voor alle stands bestond grote belangstelling. Het hoogtepunt van de avond was het optreden van de Rijkspolitiekapel on der leiding van de heer B. Groeneveld, die zorgde voor muziek, waarbij veel dansmuziek, zodat de aanwezigen af en toe een dansje konden wagen. De avond werd om halfnegen geopend door kapitein D. Meulebelt, leidster Leger des Heils Walcheren te Middel burg. Op de toegangsbewijzen werd later op de avond een grote verloting gehou den. Om elf, twaalf en een uur werd door een notaris een trekking gehou den. waarbij om twaalf uur een ver- zorgde tweedaagse reis per touringcar naar Londen werd verloot. De avond duurde ot omstreeks twee uur 's nachts. Het was de eerste keer dat de service clubs tezamen een actie organiseerden. ben b. en w. vooral het oog op de dek king van de exploitatielasten van nog te realiseren sociaal-culturele accom modaties in 's-Heer Arendskerke 'en 's-Heer Hendrikskinderen. De raad schaarde zich donderdag in grote lijnen achter de plannen van het college. CGG- woord voerder J. P. G. van Ooijen noemde het verheugend, dat b. en w. bij de bijstelling van de be leidsplannen rekening hebben gehou den met wensen die de -raad eerder naar voren heeft gebracht. Hij maakt er echter bezwaar tegen, dat bij de plannen wordt uitgegaan van een be lastingverhoging per 1 januari 1977 met tien procent. De heer Van Ooijen vondt het wat voorbarig om daar nu al een oordeel over uit te spreken. „Pas eind van dit jaar zal de raad kunnen beoordelen of en zo ja in welke mate aanpassing van de gemeentelijke be lastingen nodig is" SGP- fractievooratter A. Maljaars had ook moeite met die belastingverhoging. „De SGP-fractie is nog steeds van oor deel. dat Goes naar versobering moet streven, met het oog op de allerwege VLISSINGEN - De Vlissingse we thouder F. G. Smit zal voor één dag optreden als ambtenaar van de bur gerlijke stand. B. en w. stellen de gemeenteraad voor hem met ingang van 2 juni 1976. de dag waarop zijn zoon in het huwelijk treedt, te be noemen als onbezoldig ambtenaar van de burgerlijke stand en de heer Smit op diens verzoek als zodanig eervol ontslag te verlenen met in gang van 3 juni 1976. De wethouder had het college ver zocht één dag tot onbezoldigd amb tenaar van de burgerlijke stand te benoemen om hem in de gelegenheid te stellen zelf het huwelijk van zijn zoon te voltrekken. B. en w. delen de raad mee geen bezwaren tegen het verzoek van de heer Smit te hebben. heersende malaise". Als ander bezwaar voerde hij aan: „Veel van de belasting gelden worden gebruikt voor doelein den. waai- onze fractie zich uit princi pieel oogpunt niet mee kan verenigen De heer Maljaaars zei voorts wat be denkingen te hebben tegen de plannen van het college om 500.000 gulden te reserveren voor de reconstructie van de binnenstad De SGP-er zei niet zo zeer bezwaar te hebben tegen de hoogte van het bedrag, „maar meer omdat de raad te weinig inzicht heeft omtrent de wijze van besteding" PvdA-woordvoerder J Kaboord liet het college welen, dat zijn fractie zich in grote lijnen met het voorstel kon verenigen. Hij was blij. dat b. en w. een suggestie uit de commissie voor on derwijs. sport, jeugd en samenlevings opbouw hebben gevolgd, om een ho gere urgentie toe te kennen aan de verbouwing van het voormalige ge meentehuis van Wolphaartsdijk. Me vrouw L. J. Mol-de Jager ivvdi liet zich in soortgelijke bewoordingen uit. Verpozingssteigers in Veerse Meer aanbesteed MIDDELBURG - Namens de directeur van het rechtspersoonlijkheid bezit tend lichaam Het Veerse Meer is don derdagmorgen in het gebouw van de provinciale waterstaat in Middelburg het maken van 'verpozingsteigers aan en in het Veerse Meer openbaar aanbe steed. De inschrijvingen, respectievelijk met en zonder verrekening van de risicorege ling, kwamen van: P. Kraayeveld te Hardinxveld/Giessendam 139.00- 0-/141.000; firma Van der Straaten te Hansweert 159.250-/ 165.000; firma K. W. Dekker te Veere 163.800-/173.800; aannemingsbedrijf Schouwen- Duiveland te Zierikzee 169.50- 0-/175.000; Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Heemstede 171.00- 0-/ 177.000; Leenhouts bv te Sluis 171.900-/ 178.000; firma Hamelink te Hoek 191.300-/ 197.800; firma dè Bruijn te Terneuzen 193.000-/ 199.000, TENTOONSTELLING DUURT TOT 16 MEI M. J. BIJDEVAATE VERRICHTTE OPENING ZIERIKZEE Donderdagmiddag werd in 't Lange Uus te Zierikzee een expositie geopend van negen Zierik- zeese amateur- en beroepskunste naars. De tentoonstelling is voor pu bliek geopend vanaf vandaag - vrij dag - tot zestien mei. De organisatie van het geheel is in handen van de kunstenares Marja de Lange. Zjij zorgde er voor dat een zo groot moge lij aantal kunstenaars aan de exposi tie meedoet. De heer J. den Boer, di recteur van het 't Lange Uus, dankte haar daarvoor in zijn openingswoord. .Hij wees et op dat in de korte tijd, dat 't Lange Uus dergelijke exposities or ganiseert nog geen tentoonstelling •werd gehouden 'die zo'n gezellig en blij' karakter had. „Deze expositie is duidelijk anders dan de tentoonstel lingen in het verleden, die vaak toch iets zwaarwichtigs hadden" vond hij. De officielé opening werd verricht door de heer M. J. Bijdevaate die in zijn met zwier gehouden dichterlijke toespraak wees op het bijzondere van deze ten toonstelling van mensen van eigen bo dem. „Het samengaan van hen beves tigt de stelling dat kunst verbroedert en verzustert" zo zei hij. Met enkele woorden stelde hij de deelnemende kunstenaars voor: C. M. van Hoorn, die voor het eerst zijn schilderijen expo seert. Verder de beeldhouwer Ad Braat en zijn vrouw Tessa Braat, die kera miek laat zien. De jonge schilder Kees van de Wetering exposeert drie werken en raadslid L. Becu openbaart zijn ar tistieke talenten mét een 'Gezicht op de Noordhavenpoort bij avond.' J. H. Breetvelt toont in zijn werk zijn liefde voor Zierikzee en Jan Jongscftaap zijn voorkeur voor abstracte kunst. Gerrit van de Ven exposeert zijn doek 'De zeep' en tenslotte is er Marja de Lange, die voor de tweede maal in het 't Lange Uus' werk exposeert. De heer Bijdevaate besloot zijn toe spraak met de uitnodigende opmer king: „Kunst is om naar te kijken en niet om over te praten". Hierna kreeg 'hij uit handen van de heer Den Boer een cadeaua aangeboden. Benoemingen ADVERTENTIE BEN W: DEELNAME NIET VERANTWOORD VLISSINGEN'^B. en w. van Vlissingen hebben de raad voorgesteld, niet deel te nemen aan de Regeling Hulporganisatie Ambulancevervoer Midden- en Noord-Zeeland. Ze hebben de raad uiteengezet dat deelname op wettelijke gronden niet wenselijk is. B. en w. menen dat een deelname aan deze gemeen schappelijke regeling alleen dan verantwoord is, indien een afzonderlijke mel- «ngspost gehandhaafd blijft, waarin in de gemeenschappelijke regeling niet wordt voorzien. De centrale meldpost zou in Goes komen, hetgeen de Vlissingse raad vorig jaar onjuist vond. De raadsleden vonden, dat het ambulancevervoer in Vlissingen, dat naar tevredenheid functionneert, in kwaliteit zou achteruitgaan als de centrale post niet de meldpost van deze dienst zou zijn. B. en w. namen vorig jaar het voorstl terug en delen de raad nu mee dat uit hen een gesprek met gs is gebleken dat een tweede meldpost naast die van Goes noch piancieel noch praktisch haalbaar is. Zou naast Goes een tweede post in het leven worden geroepen, dan zou ook nog gehandeld worden in strijd met de ver ordening tot aanwijzing van gebieden waarin centrale posten van het ambulan cevervoer werkzaam zijn. "^Ook de Stichting Ziekenvervoer Walcheren stelt zich op het standpunt, dat de egeling afbreuk zal doen aan het optimaal functioneren van het ambulancever voer op Walcheren. VLISSINGEN - B. en w. van Vlissin gen hebben de raad voorgesteld we thouder G. J. A. M. Adan van finan ciën, bedrijven, detailhandel en open baar vervoer her te benoemen tot commissaris van de N.V. Haven van Vlissingen. De heer Adan was periodiek aftredend en herkiesbaar. Tevens stelt het col lege voor, wethouder Ch J Gillissen Verschage en het WD-raadslid drs. M. Braak opnieuw te benoemen tot leden van de raad van beheer van de NV Sportfondsenbad Vlissingen. De vooijaarszendingskollekte bracht in de Hervormde kerk te Schore 525,- op gebracht. Borsels raadslid De Koster (pvda/ppr) stelt vragen over voorlichting BB GOES - Het Borselse raadslid J. de Koster heeft b. en w. vragen gesteld namens de PvdA/PPR-fractie over voorlichtingsbijeenkomsten, die de Bescherming Bevolking in Goes aan vrouwenorganisaties geeft. Hij vraagt of b. en w. het met hem eens zijn dat de BB zich bij voorlichting dient te onthouden van uitspraken over het al dan met gewenst zijn van kernenergie, alsmede over de ver wachte politieke gerichtheid van de groepering, waarvan blijkens medede ling ook de BB-voorlichter deel uit maakt en over de kwaliteit van aktie- groepen in zijn algemeenheid. „Indien het college geen politieke op stelling van de zijde van de BB ge wenst acht, is het college dan bereid te onderzoeken of en in hoeverre op de voorlichtingsbijeenkomsten van de BB hieraan is voldaan", aldus de heer De Koster, waarbij hij met name wijst op de voorlichtingsbijeenkomst van 7 april dit jaar. En indien b. en w. dit onderzoek niet gewenst of noodzakelijk achten of niet tot hun taak rekenen, vraagt de heer De Koster of het college wel bereid is stappen te ondernemen om te voor komen dat in de toekomst een poli tieke stellingname door de BB wordt ingenomen. Verder vraagt hij b. en w. de uitslag van het onderzoek aan de raad mee te delen en als daar aanlei ding voor is een en ander kenbaar te maken aan de minister van binnen landse zaken. witgouden briljantring met 33 briljantjes, totaal 1,36 krt. zaterdagprijs 2488,— Inormale prijs 3300,-) Kleine Markt - Promenade Vlissingen Zeelands voordeligste adres' 'Juliana' presenteert nieuwe instrumenten MIDDELBURG - Het trompetters- korps 'Juliana' uit Middelburg zal zich op koninginnedag presenteren met het nieuwe Instrumentarium. Het Middel burgse showkorps schakelde eind vorig jaar over op instrumenten met drie ven tielen en na een intensieve studie van ruim acht maanden heeft het korps ook een geheel nieuw repertoire ingestu deerd. Alle muziek voor deze nieuwe be zetting werd speciaal geschreven of be werkt door de instructeur van 'Juliana'. de heer J. Eversen. De officiële presenta tie is vrijdag 30 april (koninginnedag) om 5 uur 's middags. Vanuit de Lange- viele zal het thans uit zeventig leden be staande showkorps opmarcheren naar de Markt waar het een show met het nieuwe instrumentarium zal verzorgen. Amerikaans jeugdkoor treedt op in Krabbendijke KRABBENDIJKE - Donderdag 22 april, 's avonds om half acht. geelt het Amerikaans jeugdkoor 'Friendly Folk" ren concert in de gereformeerde kerk te Krabbendijke. Het koor is afkom stig uil Syracuse in de staat New VorR, Dc groep bestaat zeven jaar. Het meest traden ze op in oostelijk Ame rika. alhoewel ze ook een korte tour door Engeland achter de rug heb ben. Ze hebben verschillende LP's en ook een aantal tv-programma's ge maakt. waarvan het laatste vorig jaar-- december voor de in de VS bekende 'Mike Douglas Show'. Het kpor ontstond uit Youth for Christ :n dc stad Syracuse. Ruim 30 jonge mensen tussen de 15 en 21 jaar maken deel uil van de groep. Een eigen combo zorgt voor de muizkale begeleiding en een bandrecorder voor bepaalde op names Ze werken ook met belichting en dia's (voor de vertaling». Omdat dit jaar Amerika het 200-jarig bestaan viert, heeft het koor enkele oude Amerikaanse gezangen, negro spirituals en wat folklore in het proj gramma verwerkt. "Friendly Folk' is vrijdag 16 april in ons land aangekomen en geeft in de paas week verschillende concerten, uit gaande van Youth for Christ Neder land. In die week staan optredens op het programma in Den Helder. Am sterdam. Zeist. Emmen en Maasland. Het voorlaatste optreden in ons land is op 22 april in Krabbendijke. Ds. R. J. Blaauw. gereformeerd predikant te Yerseke verleent zijn medewerking. ADVERTENTIE Ineke Berghoef INEKE BERGHOEF: EERHERSTEL VAN OUDE AMBACHTEN IN LOODSAAN MOLENSTRAAT HOEK - In juli wordt in Groede een grootscheepse manifestatie ge houden van oude ambachten onder het motto 'Dertien ambachten..." Dal gebeurt in cn bij een loods aan de Groedese Molenstraat, waar on geveer achttien beoefenaars van oude ambachten zich afwisselend bezig zullen houden met onder meer: weven, spinnen, graveren, boterbabbelaars bakken. leer be werken. potten bakken, folklore- schildcren, glas in lood inleggen, bloemen schikken, kantklossen en wandkleden knopen. De deelnemers, voornamelijk uit Zeeuwsch-Vlaanderen, maar ook uit overig Zeeland en Brabant, zullen hun produkten niet alleen tonen, maar ook verkopen. Het initiatief is uitgegaan van Ineke Berghoef uit Hoek. zelf spinster, die al pratend met collega-beoefenaars van oude ambachten op het idee kwam om samen iets op te zetten. Zij vindt dat het tijd wordt voor eerherstel van de oude ambachten en heeft trouwens de indruk dat dat de laatste tijd ook op gang komt. „Steeds meer mensen gaan allerlei fabrieksspullen al vervangen door echte dingen." In Groede zullen volgens haar pure hobbyisten ko men te staan naast mensen die van een oud ambacht hun beroep heb ben gemaakt. Er zal in de loods aan de Molenstraat dagelijks een vaste kern in touw zijn. maar andere deelnemers komen maar eens af en toe opdagen. „We zullen zoveel mo gelijk afwisseling bieden," zegt In eke Berghoef Zeif is ze begonnen met spinnen omdat 'gesponnen wol erg mooi is om 'te verwerken." Je kunt er vol gens haar alle kanten mee uit en het eindresultaat is vaak heel wat fraaier dan wanneer fabriekswol wordt gebruikt Ineke Berghoef gaat niet prat op een geweldige creativiteit. „Spinnen op zich trekt me niet eens zo erg aan. Je moet gewoon het greepje onder de knie hebben. Maar het gaat er vooral om wat je met de wol kunt doen." Ook voorbeelden daarvan zullen in juli (de hele maand) in Groede zijn te bewonderen. MIDDELBURG - De keurcollectie kunst uit Zeeland III in 'De Vleeshal' van het Middelburgse stadhuis is ver lengd tot en met de paasdagen. Tot en met maandag kunnen belang stellenden nog in de expositieruimte terecht om werk te bezichtigen van Ilona Schmit. Cor Ruissen, Marinus van Dijke, W. Vaarzon MoreL Van der Ven, Sjef Tjaarda. Gera Dauvillier. Ge rard Menken, Anton Beysens, Eddy Quite. Frans Jan van der Heide. Peter van Beveren. Ben Sleeuwenhoek, len van den Berg. Sarika Goth, Henny Schrijver, Adriaan de Regt. Bob Pin- gen. Jan Wolffers, Piet Bulthuis. Jaak Gert de Meyer en Engel Reinhoudt in 'De Uilenspiegel' GOES - Vanavond, vrijdag, treden in 'De Uilenspiegel' te Goes de folkgitaris- ten Engel Reinhoudt en Gert de Meyer op. Het optreden, dat georganiseerd wordt door de Delta Blues Club, is het eerste van een reeks concerten in 'De Uilenspiegel'. In verband met het afbranden van ont moetingscentrum 'De Veste', het ge bouw waar voorheen aiie optredens van de blues club werden gehouden, is men uitgeweken naar 'De Uilenspiegel'. Gert de Meyer speelt een mengeling van folk en blues, daarnaast speelt hij ook re gelmatig enkele ragtime nummers. Deze muzikant, die al eerder in de Delta Blues Club optrad, krijgt steeds meer bewonderaars en gezien het succes dat hij oogstte bij een eerder optreden in de Delta Blues Club heeft men besloten hem nog eens terug te halen. Engel Reinhoudt is in een kleine kring vooral bekend door zijn Zeeuwstalige folkmu ziek, waarmee hij probeert allerlei Zeeuwse mijmeringen in liedjes vast te leggen. In zijn liedjes beschrijft hij het - Zeeuwse leven en alles wat met het plat teland te maken heeft. Het optreden be gint om 20.30 uur. Culturele raad praat met werkgroepen over begroting 1977 GOES - De Goese culturele raad ver gadert op 11 mei samen met de werk groepen. Op deze vergadering komt de begroting voor culturele zaken voor 1977 aan de orde. De door de werk groepen ingediende urgentielijsten voor het toekomstige beleid zullen worden gebundeld. De uit de voorgestelde projecten voortvloeiende kosten moeten worden begroot en zo mogelijk bij de begroting worden gevoegd. Paaseieren zoeken in Middelburg MIDDELBURG - De vereniging 'Marktbelangen' in Middelburg houdt maandag, tweede paasdag, een paas- eierenzoekactie voor kinderen. De vereniging, die een dergelijk even ement vorig jaar voor de eerste maal organiseerde, wil hiervan een traditie maken. 's Morgens om tien uur kunnen de deelnemertjes zich op de Markt verza melen, waar ze worden opgewacht door het jeugdkorps 'Johan Friso". De jeug dige muzikanten zullen de deelnemer tjes muzikaal begeleiden naar een plaats in de stad waar naar hartelust naar genummerde eieren'kan worden gezocht. Na afloop "worden aan de vin ders van deze eieren op. de Markt waardebonnen uitgereikt, die in de loop van de week besteed kunnen wor den in zaken op en om de Markt. Er zijn honderd prijzen, variërend van een transistorradio tot een sorbet. Raeman. Leo Stlgter. Hans Zwart. Teunis van Donselaar, Antoine Mes. Andries Minderhout. Barbara Jc-an. Willem Verstraeten, Jan Smeekens, "Vooruitzien Si Doen', Joop Dam. Wlm Hofman. Kees de Kraker en Hans ten Keurs. Een jury zal na alloop van de tentoonstelling een expositie samen stellen die door Zeeland zal reizen. Ook met de mening van de bezoekers van detkeurcollegtie zal de Jury rekening houden. De openingstijden van 'De Vleeshal' zijn: zondag (eerste paasdag) van 14 tot 17 uur en maandag (tweede paasdag) van 10 tot 17 uur. Jan Wolffer?t exposeert in 'De Vleeshal' met zes collages die betrekking hebben op het motorcrossen. Kees van Eersel naar internationaal orgelimprovisatie- concours in Haarlem GOES - Kees van Eersel, organist van de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, is uitgenodigd om deel te nemen aan het internationaal orgelimprovi- satieconcóurs van de St. Bavokerk tij dens de Haarlemse orgelweek 1976. Verder nemen deel Jan Raas, winnaar van vorig jaar. die de wisselbeker zal verdedigen, en een Duitse en een Tse- chlsche organist. Het is een uitzonder ing dat twee Nederlanders voor het con cours worden uitgenodigd. De jury be staat uit prof. Anton Heiier, Peter Her ford en Bernard B arte link. De Haarlemse orgelweek wordt geopend met een concert op 6 juli door het omroeporkest en omroepkoor o. L v. prof. Anton Heiier. Het deelnemerscon cert vindt plaats op 7 juli, waarna op 8 juli de wedstrijd volgt. De orgelweek wordt op 9 juli besloten met een jury- concert. Toneeluitwisselingen Zeeland-Belgisch West- Vlaanderen MIDDELBURG - In een donderdag middag 22 april te houden vergader ing van de Zeeuwse Culturele Raad zullen mededelingen worden gedaan over een toneeluilwisseling tussen Zeeland en de Belgische provincie West-Vlaanderen en plannen voor an dere culturele uitwisselingen. In deze vergadering zal de ZCR zich uitspreken over verschillende aan de provincie subsidie-aanvragen voor cul turele evenementen, die al eerder in de verschillende secties van ce raad aan de orde zijn geweest. Andere agenda punten betreffen het advies van de ZCR over de culturele posten in de provinciale begroting 1977 en het ont werp voor de leidingenstrook Zuid- Beveland. De vergadering, die in het gebouw van de Stichting Zeeland aan de Dam wordt gehouden, begint om half drie. ADVERTENTIE Gezellige paas dagen, daar ho ren bloemen bij. Bij ons vindt u een enorme sor tering. Hengelsport KAPELLE - De hengelsporr.'erenging 'De Kapelse Kanaalvissers' houdt za terdag de vierde bekerwedstrijd. Er wordt gevist bij het nieuwe gemaal 'oij 's-Gravenpolder De wedstrijd begint om 14.30 uur. j weet toch dat wij 'r btoemen- groet over de gehete wereld kunnen verzenden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9