ekKer letterlijk alles voor uw huis en tuin de postgiro VERKOOPSTER AGRIMARKT O.V. Jakobsen Zn B.V. VAN HAREN SCHOENEN nette verkoopsters WERKSTER P aasshow bloemen en tuincentrum Geirit Vermij'Sommige rekeninghouders weten niet wat ze allemaal met postgiro kunnen doen! meet- en regelmonteurs f LADDERS Bloemen en tuincentrnm Dekber heeft 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 16 APRIL 1976 Wij zoeken een voor de afdeling vlees-1 waren. Leeftijd: 16-20 jaar. Prettig en afwisselend werk, geknipt voor een meisje dat van aanpakken weet. Kandidaten kunnen zich voor een oriënterend gesprek wenden tot de heer A. J. M. van Eykeren, tel. 01100-14020. Interieurverzorging Van Doornestraat 2, Goes. Ook voor Parketvloeren MIDDELBURG OOST-SOUBURG Langeviele 6-8 I Paspoortstraat 01180-28643 01183-61260 Voor ons filiaal Vlissingen vragen wij: Leeftijd 17-18 jaar. Sollicitaties: Van Haren - Lange Zelke 38 Tel.: 12746. Gevraagd: voor 2 dagen per week a f 10,- per uur Sternlaan 31, Kamperland Aanbiedingen: zaterdag van 16.00-18.00 uur. Woninginrichting - Binnenhuis architectuur- Middelburg - Langeviele 23-29 2e paasdag 14.00-17.00 uur moderne meubelen klassieke meubelen antieke meubelen vloerbedekking gordijnen verlichting kunstnijverheid lithografieën Expositie Antieke THONET stoelen MILTENBURG verzekeringen Badhuisstraat 26 Vlissingen In verband met de komende feestdagen vrijdagmiddag, vrijdagavond en za terdagmorgen gesloten. Dinsdag na Pasen weer normaal bereik baar. Royal 700 7 x 2.55 da's ook makkelijk voor viskaart, loterijen, renterekening, buitenlands geld en nog etg, veel meer Uw tuin op z'n paasbest Plant nu, heesters, coniferen, klimplanten, bomen, rozen, vruchtbomen, hegbeplanting, vaste en rotsplanten, kruiden, varens, siergrassen, tweeja rige planten, etc. Wist u dat wij 75 soorten heesters verkopen be neden 5,- per stuk. dat wij 275 soorten vaste planten (geen madeliefjes o.i.d.) aanbie den voor 8,50 per 5 en 37,50 per 25 dat 50 groenblijvende ligustrum, zeer mooie planten 30,75 kosten dat struikrozen maar 17,- per 10 zijn dat wij 175 soorten bloemzaden voor slechts 0,75 per pakje verkopendat graszoden van zeer goede kwaliteit bij ons 3,80 per m2 kosten als u 50 m2 afneemt en zelfs 3,50 per m2 met 200 m2 of meer tegelijk. Haai ook voor of tijdens de komende feestdagen de lente in huis Er is volop keus uit bloemen en kleurnjke voorjaarsplanten tegen de laagst mogelijke U weet, wij verzorgen uw bloemengroet waar ook op onze aardbol. Langevielesingel 34 tuingereedschappen afscheidingen compost turfmolm potgrond koe- en kunstmeststoffen groente- en bloemzaden gazonzaad graszoden voorjaarsbloembollen Vraagt onze prijscou ranten met sterk ver laagde prijzen. Middelburg - Tel. (01180) 25253. Goes Kloetingseweg 5 Tel. 01100-27383 Laat U deskundig voorlichten voor U ben boot koopt. Door onze meer dan 15-jarige ervaring op watersportgebied en eigen fabricage' van op DEGELIJKHEID en STABILITEIT geteste polyesterboten, kunnen wij U het beste advies en service verlenen. Bezoek onze speciaal ingerichlie show room. Motorboten van 3.85 m tot 7.00 m. Ons groot succes van de HISWA de BEGO 500. Mercury motoren van 4 tot 175 pk. Eigen servicedienst. Door onze speciale opgeleide vakmensen is uw Mercury buitenboordmotor bij ons in goede handen Op korte termijn vragen wij voor onze Technische Dienst Hoechst Holland n.v. Vestiging Vlissingen installaties laag in prijs - hoog in kwaliteit Op alle Zeeuwse markten Qe gehele week geopend Vrije toegang Ruime parkeergelegenheid. Belangstelling? Schrijt een brief met gegevens over levens loop. ervaring en op leiding aan: Hoofd Personeelszaken, Hoechst Holland N.V. Postbus 65 Ie Vlissingen, met ver melding van de letters TG in de linkerboven hoek van de briel. U kunt ook overdag telefonisch kontakt op nemen. Bel dan 01196 - 82105. Hun taak zal bestaan uit het opsporen en doelmatig verhelpen van storingen op het gebied van elektronische en pneumatische meet- en regelapparatuur Afhankelijk van eigen wensen, opleiding en ervaring kunnen de werkzaamheden in dagdienst of 4-ploegendienst worden uitgevoerd. Voor een goede funktievervulling lijkt het ons noodzakelijk dat de kandidaat beschikt over: Een opleiding LTS aangevuld met het diploma Bemetel I en II. Meet- en Regel techniek. dan wel een opleiding op MTS-niveau. aangevuld met een applikatiekursus Meet- en Regeltechniek. Ervaring als Meet- en Regelmonteur. Eigen initiatief. Een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden Hoechst biedt u naast een goed salaris o.a.: Een loeslag voor vier-ploegendienst van 28V2%. Een gratifikatie ter grootte van een maandsalaris. 8% vakantietoeslag. Een gunstige bedrijfsspaarregeling. Een goede pensio^nverzekermg. Gratis woon - werkvervoer. Terwijl u bij het verkrijgen van een passende woongelegenheid op onze medewerkng kunt rekenen. Carmen plakt dan de enveloppen dicht. Dat vindt ze interessant. Echt.' Vlissingen Hoechsl-HoHand N V. is een ondornoming binnen de intemaiionale chemiscn/iarnaceuiischo-Hoechsi- groep. Er werken bijna 3000 Nederlanders Hel hoofdkantoor en de verkooporrjariioalie zijn gehuisvest in Amsterdam. 0e labrieken slaan in Breda. Vlissingen en Ween Zij maken kuns'slo'len. lakken, grondslolfen voor was middelen en Trevira. kunslslof-platon en lolién. De basis van Hoechsl is research Specialisten op uiteenlopende gebieden roeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Por jaar geelt Hoechsl meer dan 880 milioen gulden voor research uil Lees de PZC centrale verwarming Gerrit Vermij heeft twee kinderen. Ze heten Carmen en Ivar.De weekends probeer ik zoveel mogelijk voor ze vrij te houden. Dan gaan we met de hond naar de dumen of bossen. Met Gerrit Vermij is mede- direkteur van een bedrijf voor interieur- en tentoon- stellingsbouw. Getrouwd. Twee kinderen. Drie jaar geleden een huis gekocht in Badhoevedorp. 'Ach, sommige rekening houders weten niet wat ze allemaal met postgiro kunnen doen. Zo kun je bijvoorbeeld met je blauwe betaalkaart geld opnemen in het buitenland. Ik heb ook gehoord, dat je met je gironummer intie Algemene Loterij Nederland kunt meespelen. Maar dat doe ikzelf dus niet. Maandelijks terugkerende bedragen laat ik automatisch afschrij ven. Dat heeft zo z'n voor- slecht weer doen we thuis spelletjes. Maar ze kunnen j zichzelf ook best vermaken, I hoor. Het komt wel 'ns voor dat ik 's avonds nog wat werken moet, de financiën regelen, korrespondentie. JACOB BOER BV Ganzepoortstr. 20-24, Goes tel 01100-15860 Reformladders Steekladders Schuifladders hangladders Steigers riangbrifggen Trappen Hobbyladders Zaterdag smiddags gesloten 'Ik sprak laatst een vriend van me. Heeft ook postgiro en vist, net als ik, erg graag. Die was z'n viskaart wezen betalen. Had een tijdje in de nj moeten staan. Hij was gewoon niet op het idee gekomen om het met de. giro te betalen.' delen. Een ander pluspunt is natuurlijk, behalve voor buitenlands geld, dé betaal kaart. Niet voor de kleine dingen natuurlijk. Maar ik gebruik 'm bijvoorbeeld wel als ik een nieuwe hengel koop

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8