Honderden supporters bejubelen VV Axel Uitslagen en standen HuZaV o-competitie uw fo/iant C ONTVANGST IN GEMEENTEHUIS 4 DINSDAG 13 APRIL 1978 'CUPSFEER' SUPPORTERS AXEL - Enkele honderden suppor ters, die met het voortdurend ge scandeerde 'Axel - Axel' voor een geweldige sfeer zorgden, hebben het kampioenselftal van Axel maandagavond begeleid naar hun officiële ontvangst op het gemeen tehuis. Bestuur, leden en ereleden van Axel waren uitgenodigd van wege het behalen van het kam pioenschap in de derde klas D. Het geheel werd opgeluisterd door de drumband Axel. Burgemeester De Kam felici teerde het bestuur en de spelers met het behaalde succes. „Ik heb begre pen dat jullie er drie jaar over ge daan om terug te komen in de 2e klas. Als je de kranten van vandaag leest, kom je tot de conclusie dat er dit weekeinde in Zeeland nogal wat is gebeurd dat minder met sport heeft te maken. Ik ben blij dat Axel het kampioenschap heeft behaald op een bijzonder sportieve manier. Mijn hartelijke gelukwensen hler- Voorzitter P. Peters van de v.v. Axel dankte het gemeentebestuur voor de ontvangst. Peters: „u bewijst door deze ontvangst welke warme belangstelling er bij het gemeente bestuur leeft voor de sport in AxeL" Naarmate het officiële gedeelte vor derde werden de buiten het ge meentehuis wachtende supporters steeds ongeduldiger. De cupsfeer Foto: het kampioenselftal in het Aielse stadhuis. kwam pas goed los toen het voltal lige elftal van Axel op het balkon verscheen. Het matige enthou siasme na de wedstrijd van zondag viel hierbij volledig in het niet HULST - In sporthal 'Den Dullaert' te Hulst werden vier wedstrijden ge speeld in de eerste klasse en vier wed strijden in de tweede klasse van dc HuZaVo-competitie. De uitslagen in de eerste klasse luiden: Rijschool Saman - Bouwbedrijf Van Kerckhoven 3-4, R. Bogaert, G. Thuy en Dophemont maakten de goals voor Saman, H. Neve (2x) en Van Water schoot (2x) scoorden voor Van Kerck hoven. Bar de Smidse - Hans Boehlé 1-3, Van den Branden maakte de goal voor De Smidse. M. Kegels, Th. van de Vijver en R. Taelman scoorden voor Hans Boehlé. Hans De Feber - FC Cen trum 3-2, H. Maes, M. Schep en J. Bom maakten de doelpunten voor Hans de Feber. T. Warnier en H. Smit scoorden dp goals voor Centrum. Rapide/Clippei; De Smidse 2-1, J. Fassaert en H. Du- jardin maakten de goals voor Rapi- de/Clipper. W. Aper doelpuntte voor De Smidse. De uitslagen in de tweede klasse luiden: FC Petit Paris - GTI4-3. F. Rokven, B. Passemiers en R. van de Velde (2x) maakten de goals voor Petit 'Paris. P. Huyssen (2x) en F. Totté scoorden voor GTI. FC Lybaart/Voer- man - HW'24 4-2. W. Mortier, H. Pica- vet, M. van Immerseel en J. Olieslagers maakten de doelpunten voor Lij- baart/Voerman. R. Neefs (2x) scoorde voor HW'24. FC Spitters/Sport - FC Petit Paris 1-2. W van de Wiele maakte de goal voor Spitters/Sport. F. van Biene en J. Damen scoorden de doel punten voor Petit Paris. FC van Mul- lem - FC De Meerpaal 0-4. P. de Nijs maakte de vier goals voor De Meer- paai Stand van de competitie: De stand van de competitie in de eerste klas van het Hulster Zaalvoetbal is: Hans Boehlé 18 13 5 0 31 40-12 De Feber 18 12 2 4 26 53-29 Bouwb. Goossen 18 11 4 3 26 48-35 Bleijko 18 10 3 5 23 54-34 Rap./Clip. 18 9 2 '7 "20'32-32 Uitslagen en standen in de OZO-competitie HULST - Op het OZO-terrein nabij Hulst wrdden twee wedstrijden gehou den in het kader van de OZO- competitie. De uitslagen luiden: FC Centrum II-FC Noens. Eindstand 1-2 en ruststand 1-0. T Warrens maakte de goal voor Cen trum en A. de Rijcke scoorde de beide do^punten voor Noens. Stoffels/Wuytack n-Monkey IL Eind stand 1-0 en ruststand 0-0. T. Bosch maakte voor Stoffels/Wuytack de win nende goal. De competitiestand van de tweede klasse luidt: 1 FC Noens 6-11 pnt; 2 Stoffels/Wuytack n 7-11 pnt; 3 Van' Waes-Verstraeten 7-9 pnt; 4 FC Peu geot 7-9 pnt; 5 FC Petit Paris II 5-5 pnt; 6 Trimvereniging II 6-5 pnt; 7 FC Niks II 7-5 pnt: 8 FC Centrum n 7-4 pnt: 9 FC Monkey II 6-0 pnt. Tevens werden de finales gespeeld in de eerste klasse van de bekerwedstrijd. FC Trimvereniging I verloor met 0-2 de wedstrijd om de derde en vierde plaats tegen FC Niks I. de rust ging in met een 0-1 stand. E. Matthijs en B. van Ruymbeke maakten de goals. FC Petit Paris I verloor met 1-3 de wedstrijd m de eerste en tweede plaats tegen FC Parochie Bar. De rust ging in met 1-3. P. Mentzij maakte de goal voor Petit Paris. E. Verschueren en B Bosschaert (2x) maakten de goals voor Parochie Bar. De eindstand luidt: 1 Parochie Bar, 2 FC Petit Paris I. 3 FC Niks I en 4 FC Trimvereniging I. BLZ/Fassaert 18 6 4 8 16 33-43 Van Kerckhoven 18 6 3 9 15 37-42 De Smidse 18 1 6 11 8 20-39 't Centrum 18 2 4 12 8 21-44 Saman 18 2 3 13 7 29-56 De stand van de competitie in de tweede klas van het Hulster Zaalvoet- bal is: Lybaart/Voerman 187 13 1 4 27 85-40 HW'24 18 12 2 4 26 59-36 DeBruyn 18 10 5 3 25 48-29 Spitters/Sport 18 11 1 6 23 55-41 Parochie Bar 18 9 3 6 21 55-50 Lansu 18 4 6 8 14 40-57 Petit Paris 18 6 3 9 14 38-57 De Meerpaal 18 5 3 10 13 45-58 Van Mullem 18 5 1 12 11 39-59 GTI 18 2 1 15 5 41-78 Ouderavonden jaarvergadering Sasse openbare kleuterschool SAS VAN GENT - De openbare kleu terschool Hanneke en Janneke' te Sas van Gent hield de gecombineerde ou deravond en jaarvergadering in het schoolgebouw. De voorzitter memo reerde in zijn openingswoord dat het niet gemakkelijk is aan centen te ko men voor enige noodzakelijke voorzie ningen aan het schooltje. Bij de be stuursverkiezingen waren aftredend en niet herkiesbaar M. v. Rijn en K. Ver- couteren. Wel herkiesbaar was M. Wil- lebroodse. Gekozen werden: mevrouw Vercouteren, mevrouw De Jonghe en N. Willebroordse. De kascommissie be staat uit: Van de Berghe en Van Hulle. Na de koffie was er een filmvertoning door de heer Van Asten oven 'Geef ze een eerlijke kans. Over de werkwijze in een lom-school'. Na de film met com mentaar sloot de voorzitter de verga dering. De ouders konden nog vragen stellen aan de heer Van Asten en de le raressen. Bowling wedstrijden 'De Vlaanderen SAS VAN GENT - De bowlingbond 'De Vlaanderen', te Sas van Gent heeft momenteel ongeveer vijftig bowling- leerlingen. Onder leiding van een vijf tal dames traint de jeugd iedere woensdagmiddag vanaf twee uur. De lagere schooljeugd is verdeeld in twëe leeftijdsgroepen van 7 tot 10 jaar en boven de 10 jaar. De stand van de jeugdbowlingcompetitie luidt: meisjes tot 10 jaar: 1 Maddy Ranschaert; 2 Chantal Remery; 3 Anita v. d. Winden. Meisjes ouder dan 10 jaar: 1 F. Gode- lieve Koens: 2 Nanda Ranschaert; 3 Conny Hamelink. Jongens tot 10 jaar 1 Mare de la Ruelle; 2 Paul Cockaert; 3 Jurgen Wautérs. Jongens ouder dan 10 jaar 1 Martijn de Jonghe; 2 Carlo van Steenberghe en 3 Patrick Obrie. Karabijnschieting 'Oud Raedhuijs SAS VAN GENT - De karabijnclub 'Oud Raedhuys' uit Westdorpe, hield in het café van J. v. d. Goes-Pluijm te Westdorpe een wedstrijd karabijn- schieten. Daaraan namen 52 schutters deel. De uitslag luidt: eerste top: J. de Kei zer; tweede top: P. Aerens; linker zïj- vogel: H. de Smet; rechter zijvogel;. M. Dalles, meeste vogels, heren: F. Aerens 6 stuks; meeste vogels bij de dames: Marleen Roegiers, 2 stuks. Bij de Jeugdige schutters waren Elsje de Jaeger en Tonny Raemdonck het meest actief: zij haalden beiden 2 vo gels neer. De volgende schieting van 'Oud Raedhuys' wordt zondag 2 mei gehouden. 3 Hengelwedstrijd langs oevers Westerschelde IJZENDIJKE - De hengelsportvereni ging te IJzendijke hield de twintigste internationale zeehengelwedstrijd aan de oevers van de Westerschelde tussen Hoofdplaat en Nummer Eén. Daar het het vierde lustrum was, had hel bestuur er iets bijzonders van ge maakt. Er was 3000,- aan prijzen be schikbaar en voor elk vak, waarin de vissers verdeeld waren, was ook een aparte prijs. In de zaal van J. de Does te IJzendijke werd de ere-wijn -aangeboden aan de afgevaardigden van de deelnemende verenigingen. Namens voorzitter J. Wijffels zei de heer P. van Rijen dat de 265 vissers samen slechts 15 kg vis hadden gevangen. De medewerkers die twintig jaar lang bij de organisatie be trokken waren werden gehuldigd en kregen als herinnering een thermome ter. Wethouder G. Claeijs van Oost burg deelde onder meer mee. dat de organisatisatoren steeds op steun van de gemeente konden rekenen. De heer J. de Vliegher uit Heijst (B) roemde de grote gastvrijheid in Zeeuwsch- Vlaanderen. De voorzitter van de Wes- terscheldefederatie, de heer A. Steyaert, feliciteerde het bestuur van de vereniging met het vierde lustrum. Voorzitter Wijffels sprak tenslotte een dankwoord, waama wethouder Claeijs de prijzen uitreikte.De uitslag luidde: l mevrouw v. d. Muren. Sluiskil, 812 punten, beker der gemeente Oostburg: 2 J. Harms, Hoek 742 pnt; 3 K. Feterman, Sluiskil 701 pnt; 4 J. Heininck. Zeebrugge 623 pnt; 5 J Faas, Sluiskil 616 pnt; 6 G. Christiaans, Kloosterzande 550 pnt; 7 A. Wintein, Heyst 530 pnt; 8 C. Hamelink. Biervliet 502 pnt: 9 R. de Smit. Sluiskil 457 pnt., 10 Ph. Breesing. Sluiskil 442 pnt De vakprijzen werden gewonnen door: Leon Lair, Oostende, Ko Harms, Hoek, mevrouw v. d. Muren, Sluiskil, K. Fe-, terman. Sluiskil, C. Hamelink. Bier vliet Trainingsrit trim- en tourclub SAS VAN GENT - Zondzg vertrokken 16 deelnemers van de Trim- en Tour club Sas van Gent voor een trainings rit van 50 kilometer door Zeeuwscn- Vlaanderen. Om 11.30 uur vertrokken 18 trimmers op de fiets naar Oostburg voor een tourtocht over 60 kilometer. Aan deze wedstrijd deden ruim 100 deelnemers mee. De Sasse Trim- en Tourclub won de eerste prijs. Voorzit ter P. Pielaet van de Sasse tourclub nam de winnende beker in ontvangst Viswedstrijd CSM personeelsvereniging SAS VAN GENT - Onder prachtige weersomstandigheden hielden de le den van de personeelsvereniging CSM-Suikerfabriek te Sas van Gent de tweede viswedstrijd aan de Wester schelde, nabij Hoofdplaat Dat con cours, waaraan 36 vissers deelnamen, was tevens de laatste voor de eindklas sering van het visclubkampoenschap 1976. De uitslag luidt: 1 R. v. Hamme, 500 pnt; 2 A. Lecluyze 400 pnt; 3 A. Herman 360; 4 C. Bode sr. 350; 5 L. Herman 310. De speciale prijzen werden gewonnen door: de meeste vis: R. v. Hamme; de grootste vis: A. Lecluyze. De je.ugdprijs onder de 16 jaar:. R. de Bruyn. De eerste dame: mevrouw Oos- terhout. De poedelprijs: C. de Bruyn. Na afloop werd de eindstand in de be drijskantine te Sas van Gent bekend gemaakt. Visclubkampioen 1976 werd de heer A. Staal met 730 punten; tweede eindigde R. v. Hamme 500 pun ten en derde L Herman 44nten. Voorzitter R. Marquine reikte de kam pioensbeker uit. De andere leden vissers mochten een prijs uitzoeken. Vrijdag 23 april houdt de CSM- personeelsvereniging voor haar leden een paaskaarting in de kantine van het bedrijf. Excursie kinderen openbare kleuterschool SAS VAN GENT - De kleuters van de openbare kleuterschool 'Hanneke en Janneke' te Sas van Gent, hebben een excursie gemaakt naar een boerderij te Biervliet De bedoeling van deze ex cursie was de verschillende dieren, waarover de kleuters 4 weken lang een project hebben gemaakt te bekijken. Dit project was tezien op de ouder avond vorige donderdag in de kleuter school. Bolling SAS VAN GENT - Op de bolbaan van de krulbolvereniging 'Ons Genoegen' te Sas van Gent, hield de personeels vereniging ONA van de Zuid-Chemie en Glasfabriek te Sas van Gent, de traditionele koningsbolling voor leden. De uitslag luidt: 1 en koningbolder 1976 van ONA, de heer Jef Baart; 2 en prins 1976 van ONA, de heer Rob He- meisoet: 3 de heer Frans Pieters. De nieuwe krulbolkoning Jef Baart neemt*dit jaar te Oostburg deel aan de grote keizersbolling. Frans Pieters heeft een koningstitel in de wacht ge sleept bij de bolclub 'Ons Genoegen'. Beiden zullen Sas van Gent vertegen woordigen te Oostburg. KLEUREN- tv 66 cm 2000,- 78,-*per maand (36 x p.l.) IvTBL Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSÉSTRAAT 4 01158-1938 Na een geduldig gedragen lijden nam de Heere tot Zich. mijn geliefde man en onze lieve vader LEENDERT IMANSE op de leeftijd van 47 jaar. Catrien Imanse- Nieuwenhuijze Klazien en Rien Mieke en Rien Nieuwdorp. 12 april 1976 Hertenweg 49. Op donderdag 15 april, om 12.00 uur, wordt in de Ger Kerk te Nieuwdorp een korte rouwdienst gehouden waama de begrafenis zal plaatsheb ben om plm 12 30 uur op de bijzondere begraaf plaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het jeugd gebouw Eben Haëzer. Met diepe droefheid geven wij kennis, dat de Heere na een geduldig gedragen lijden uit ons midden heeft weggenomen, onze lieve zoon, broer, zwager en oom LEENDERT IMANSE op de leeftijd van 47 jaar. Nieuwdorp: K. Imanse-Sandee Zuid-Laren: W. Meerman-Imanse H Meerman Middelburg: M. de Groene-Imanse J. de Groene Heinkenszand: M. Imanse J. Imanse-van Belzen Oudelande: D. Imanse Lewedorp: P. Quist-Imanse J. Quist Nieuwdorp: J. Imanse Neven en nichten Nieuwdorp, 12 april 1976 Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom op de leeftijd van 47 jaar. G. P. Nieuwenhuyze E. Nieuwenhuyze-Dekker Fam. M. Nieuwenhuyze J. Braam-Nieuwenhuyze C. Nieuwenhuyze P. J. Nieuwenhuyze-de Kok S. Goetheer-Nieuwenhuyze J. Goetheer W. M. Mulder-Nieuwenhuyze B. Mulder Fam. S. Nieuwenhuyze G. P. Nieuwenhuyze A. Nieuwenhuyze-Kapoen J. Adriaanse-Nieuwenhuyze C. Adriaanse M. W. Verburg-Nieuwenhuyze J. Verburg E. van de Plasse- Nieuwenhuyze J. van de Plasse Neven en nichten Australië: Den Haag: Middelburg: Ellewoutsdijk: Lewedorp: Oostkapelle: Goes: Wolphaartsdijk: Nieuwdorp, 12 april 1976. Algemene kennisgeving Heden overleed in Verpleeghuis Ter Poorte', na een verblijf van slechts enkele maanden, nog vrij onverwachts, onze broer, zwager en oom op de gezegende leeftijd.van ruim 99 jaar. Vlisslngen: L. Daniëlse P. Daniëlse-van Rooyen Souburg: C. Daniëlse neven en nichten Koudekerke, 12 april 1976. Correspondentieadres: van Teijlingenstraat 1,0, en West-Souburg. .De begrafenis is bepaald op donderdag 15 april 1976 op de algemene begraafplaats te Vlissingen om 14.30 uur. Vertrek van Verpleeghuis 'Ter Poorte' om 14.10 uur. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Ter Poorte'. Bezoekuur dagelijks van 15.00-16.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Door een noodlottig ongeval, werd plotse ling van ons wegge nomen ons lid op de leeftijd van 18 jaar. Sluiskil, 9 april 1976. Openbare commissievergaderingen De loco-burgemeester brengt ter openbare ken nis, dat op donderdag 15 april 1976 openbare vergaderingen zullen worden gehouden -van de volgende raadscommissies: 1. openbare werken, volkshuisvesting en ruim telijke ordening, 2. gemeentefinanciën, cultuur, recreatie en toe risme, 3. onderwijs en sport. Deze vergaderingen worden gehouden in het stadhuis van Terneuzen en vangen aan om 19.30 uur. De agenda's en voor zover van toepassing de daarop betrekking hebbende concept - raads voorstellen zijn voor de aanvang en tijdens de vergaderingen voor een ieder ter plaatse ver krijgbaar. De loco-burgemeester van Ter- neuzen drs. R. C. E. Barbé. DANKBETUIGING.. Voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus, welke wij ontvingen bij ons 40jarig huwelijksfeest, betuigen wij onze harte lijke dank aan familie, vrienden en kennissen. Chr. 't Gilde J. L. 't Gilde- Eckhardt Zaamslag, Wilhelminastr. 13. gemeente Burgemeester en wethouders roepen sollicitan ten op voor de vacatures van HOOFDLEIDSTER ten behoeve van de volgende openbare kleuter scholen: 1. 'De Toverfluit', Handellaan 5 (vierklassing) 2. 'De Schattenberg', Serlippensstraat 4 (drie= klassig) 3. 'De Kreekrakkertjes', Aert van Nesstraat 1 (éénklassig) Voor hen die daarvoor in aanmerking wensen te komen is woonruimte beschikbaar. Zij, die in januari j.l. naar één of meer van de bo venvermelde vacatures hebben gesolliciteerd behoeven dit thans niet opnieuw te doen. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de chef van de afdeling onderwijs c.a, tel. 01150-7980, toestel 140. Sollicitaties dienen te worden gericht aan de loco-burgemeester. De sollicitatietermijn sluit uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Als mijn ziel uit d'aardsche woon opklimt tot des Rechters troon, - Rots der eeuwen, in uw schoot berg mijn ziele voor de dood. Heden overleed geheel onverwachts, tot onze droefheid, mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa SIMON MAAS in de ouderdom van 86 jaar. Veere: N. Maas-de Pagter Koudekerke: F. P J. Christiaansen Zoutelande: P. Maas N. Maas-Wijkhuijs Zoutelande: J. W. Christiaansen A. Christiaansen-Oerlemans Koudekerke. N. J. Koole-Christiaansen M. J. Koole Koudekerke; S. F. Christiaansen G. G. Christiaansen-de Valk Leimuiden; Annemarie Christiaansen Chris Zom Zoutelande: N. M. Lievense-Maas W. Lievense Zoutelande: S. S. Maas F. Maas-Gabriëlse en achterkleinkinderen Veere, 10 april 1976 Sandenburghlaan 2 Bejaardentehuis 'Nieuw-Sandenburgh', kamer 101. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize "Nieuw-Sandenburgh'. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 14 april 1976 om 13.30 uur op de begraafplaats te Veere. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie en de belangstellenden in de kerkzaal van huize 'Nieuw-Sandenburgh', die aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. Hoogenkamp. Gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de rouwdienst in bovengenoemde zaal. Geheel onverwachts werd van ons weggenomen, onze innig geliefde moeder, groots en over grootmoeder PIETERNELLA VERBURG weduwe van Jan Abrahamse, in de ouderdom van ruim 81 jaar. Brielle: C. Abrahamse G. Abrahamse-Goedegebure Vlissingen: P. Geerse-Abrahamse D. Geerse Klein- en achterkleinkinderen Nieuwdorp, 11 april 1976 Prinses Margrietstraat 41 Condoleantïeadres: D. Geerse, Talmalaan 29, Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben D. V. op donder dag 15 april a.s. des namiddags om 14.00 uur, vanuit het Verenigingsgebouw, Hertenweg te Nieuwdorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Verenigingsgebouw. Op zaterdag 10 april 1976 overleed nog onver wachts, in het rusthuis 'Nieuw-Sandenburgh' te Veere, onze beste broer, zwager en oom SIMON MAAS echtgenoot van Neeltje de Pagter, op de leeftijd van 86 jaar. Domburg: P. Maas-Bakker Borssele: L. Maas J. Maas-Walhout Amsterdam: P. Frieswijk-Maas A. H. Frieswijk Middelburg: P. Maas-Wisse Domburg: L. Maas J. Maas-Schoonenboom Domburg: J. Maas P. Maas-Vreeke Neven en nichten Domburg, 10 april 1976 7 april 1976 is in de ouderdom van 89 jaar van ons heengegaan, na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis De Werfkampen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Arnhem: M. P. Visser-Boot J. A. Visser Oostvoome: S. F. Kleykamp-Boot Rilland-Bath: J. A Boot A. A. B. Boot-Geluk neven en nichten Rilland-Bath, 7 april 1976. Postadres: W. Kleykamp, Raveleijnstraat 23, Hellevoetsluis. De begrafenis heeft plaatsgehad maandag 12 april, op de begraafplaats te Rilland. Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder ADRIANA MARIA VAN DIXHOORN sedert 21 september 1918 weduwe van Jacobus de Bruijne, in de ouderdom van ruim 84 jaar. Axel: F. C. de Putter-de Bruijne Jac. de Putter Axel: C. F. Dieleman-de Bruijne Chr. Dieleman Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: de heer J. de Putter, Prins Hendrikstraat 53, AxeL De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 15 april a.s. om 14.45 uur op de algemene begraafplaats te AxeL Vooraf wordt een samen komst gehouden in het Bejaardencentrum 'De Vurssche', die om 14.00 uur begint. Gelegenheid tot condoleren aldaar na de teraardebestelling. Voor de vele blijken van belangstelling bij het overlij den van mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder ADRIANA ELISABETH VAN DIXHOORN betuigen wij onze oprechte dank. Het medeleven van zovelen heeft ons zeer getroffen. L. Koole Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, april 1976 Kanaalzicht 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26