Mattie Corstanje en Mesu bij beste tien Nederlandse wedstrijdturners WILN0 PROMOVEERT NAAR HOOFDKLAS TAFELTENNIS Swift blijft in klas ondanks de eerste verlies Opnieuw zege dames Hontenisse VERRASSENDE ZEGE OP DE BALK VAN DE NEDERLANDSE TURNDAMES OPERATIE '71 PAKT BASKETBALTITEL VAN ZWS-VLAANDEREN HOCKEYTEAM VLISSINGEN HAALT HET NIET SUCCES VOOR VERTEGENWOORDIGING VAN VOLHARDING GOES Delta Lloyd in finale Europa Cup 2 Dc Tholeo kampioen om de damtitel Goede prestaties atleten AV'56 Volgende week Steen kampioen MAANDAG 12 APRIL 1976 PURMEREND/LOCHEM - Twee Zeeuwen hebben tijdens de finale van de Nederlandse kampioen schappen voor wedstrijdturners en turnsters uitstekende prestaties ge leverd, In Purmerend werd de 18- jarige Hans Mesu van het Goese Volharding zesde hij de lieren, in Lochein behaalde Zeeuws kam pioene Mattie Corstanje, eveneens van Volharding Goes, een negende plaats hij de dames. Voor de 19-jarige leerlinge van het eindexamenklas voor kleuterleid sters was het een bijzonder drukke dag. daar ze 's-morgens de halve fi nale moest turnen en 's-middags de finale. Opmerkelijk feit was, dat de Zeeuwse turnster zowel in de halve finale als in de finale beslag legde op de negende plaats, De resultaten van Mattie Corstanje waren, paard 7.35, halve finale en 7.10 in de finale; brug ongelijk 8.20 en 7.85; balk 6.75 en 7.15, alsmede vrije oefening 7.90 en 8,45. Vooral op het laatste onderdeel van deze fina ledag, de vrije oefening, durfde de Goese turnster, die geblesseerd was aan de knie. alles te geven met het gevolg, dat ze een uitstekende waardering kreeg. Haar puntento taal over beide finales was 60.75. Nederlands kampioene werd Marjan Elout van Turnlust Alkmaar, op de tweede plaats eindigde Willie de Groote van de vereniging Balkbrug uit, de gelijknamige plaats en derde werd Anneke Snijders-Blok van Pancratius uit Amsterdam. De heren turnden in Purmerend al leen de finale. Hans Mesu, die een totaal van 46.10 punten behaalde, blonk vooral uit bij het paard- springen en rek. Aan het rek had de Goese turner 0.1 punt minder dan i Alex Knip van Volo Haarlem, op het paard leverde de Zeeuwse vertegenwoordiger de be ste prestatie van alle deelnemers: 8.90. Op de verschillende toestellen be reikte Hans Mesu de volgende pun tenwaarderingen. vrije oefening 7,50, voltigeren 6 00, ringen 7.35, paardspringen 8.90, rek 8 70 en brug 7.65. totaal 46.10. Nummer één Alex Knip bereikte een totaal aantal punten van 50.50. nummer twee. Henk Keesman, eveneens van Volo Haarlem, turnde 49.50 bij elkaar AMSTERDAM - Het dames- tafeltennisteam van Delta Llo.vd heelt zich zondag geplaatst voor de finale van het toernooi om de Europa Cup 2. De Amsterdamse dames wonnen zeer gemakkelijk met 5-0 van de West- duitse club Olympia-Koblenz. De eindstrijd wordt op 12 juni op Malta gespeeld. Delta Lloyd speelt daarin tegen Weiss-Rot-Weiss Kleef (WDIdl dat in de halve finale won van DSC Kaisersberg (WD1). De gedetailleerde uitslagen van de wedstrijd Delta Lloyd-Olympia zijn: Judy Williams- Ruth Richter 21-11, 21-18, Sonja Heltzel-Hannelore Dillenberger 21-14 21-10; Annemieke van Moorst- Irmtraud Schupp 21-15, 21-13. Sonja Heltzel-Ruth Richter 21-10, 17-21, 21-8 Judy Williams-Irmtraud Schupp 21-12. 21-18. WARSCHAU (ANP) - Jerzy Paw- lowski, de oud-wereld kampioen schermen op sabel, is donderdag in Warschau door een militaire recht bank veroordeeld tot 25 jaar gevange nisstraf wegens spionage. Het proces tegen de 44-jarige Paw lowski is achter gesloten deuren ge voerd. OOST-SOUBURG - In de basketbal- competitie in Zeeuwsch-Vlaandcren is de beslissing gevallen. Operatie '71 had geen medelijden met BV Hulst II. won met zeer grote cijfers en behaalde daardoor de titel in de tweede klas B. De ploeg uit Oostburg weet nog niet zeker of men aanspraak wil maken op promotie naar de eerste klas. In de eerste klas heren werd de wed strijd Volharding - Smith Dynamo voor de tweede keer uitgesteld, zodat in die klas nog geen beslissingen zijn geval len In de juniorencompetities verloren zowel de koploper bij de dames - BV Souburg - als die bij de heren- Schel demond Bij de meisjes aspiranten is Scheldemond ongeslagen kampioen geworden Zij beheersten de eerste of ficiële meisjes aspirantencompetitie volledig. OPERATIE'71 - BV HULST II In het kleine zaaltje van de LTS in Ooslburg is Operatie '71 niet te vers laan Dit bewezen de Oostburgers ook weer tegen BV Hulst II. Operatie '71 speelde de gehele wedstrijd man - to - man tegen het onderaanstaande BV Hulst II De ploeg uit Hulst kwair, hierdoor slechts sporadisch over de middellijn Ruststand: 58-8 In de tweede helft werd een gedesillusslo- neerd BV Hulst II naar een grote ne derlaag gespeeld. De eindsLand werd uiteindelijk 150-13 waardoor Opera tie '71 verdiend kampioen werd van de Zeeuwsch-Vlaamse basketballkompe. title. SCHELDEMOND - BV SOUBURG De wedstrijd bij dc heren-junioren tus sen de nummers één en twee was bij zonder spannend. Scheldemond was nog ongeslagen in deze competitie en leek ook deze wedstrijd te gaan win- nehn, maar na een 18-12 voorsprong bij de rust. kwam BV Souburg al snel langszij BV Souburg schoot erg goed in de tweede helft en nam verrassend, maar verdiend, een 22-29 voorsprong Scheldemond herstelde zich en kwair. weer gelijk (32-32), maar BV Souburg bleek in de slotfase de sterkste Eind stand: 37-42. MIDDELBURG - Van de beide lande lijk spelende senioren teams tafelten nis uit Walcheren. Wilno en Middelburg-Zuid. die afgelopen zater dag in een beslissingswedstrijd om het kampioenschap en de daarmee gepaard gaande promotie moesten spelen, is alleen het Vlissingse Wilno zegevierend uit de strijd tevoorschijn gekomen. In Ettcn-Leur speelde Wilno voor het kampioenschap in de over gangsklas tegen het Tilburgse Luto en in een volkomen gelijkopgaande strijd wisten de Vlissingers tenslotte in de laatste partij via 6-4 de titel en pro motic te grijpen. Dert startte in de eerste partij met een nederlaag tegen Janissen maar Dick Jeras wist in de volgende partij de stand tegen Leenhouwers weer op ge lijke voet te brengen Ton Slager moest daarna tegen Van Pruijssen capitule ren maar het dubbelspel bracht de stand weer in evenwicht. In de twee daarop volgende partijen legde daama Wilno de basis voor de uiteindelijke zege want achtereenvolgend scoorden Jeras en £ees Dert. (4-2). Het werd daarna nog 3-4 via Leenhouwers die Slager klopte, maar Jeras wist ook zijn derde partij in winst om te zetten tegen Van Pruijssen en dat betekende 5-3. Luto kwam via Janissen, die Sla- VLISSINGEN - In de nachtelijke uren van vrijdag op zaterdag heeft de dam club Tholen het kampioenschap behaald in de le klas met een nipte zege van 9-11 op de Vlissingse dam club. Beide groepswinnaars Vlïssin- gen en Tholen in deze klas, die reeds zijn gepromoveerd naar de hoofdklas. moesten in een beslissingswedstrijd nog uitmaken welk tiental recht had op de titel Het was een zeer enerverende en span nende strijd op neutraal terrein in het dorpshuis te "s-Gravenpolder dat als gastheer optrad. Na een niet bepaald bemoedigende start voor de Vlissin gers die slechts met acht spelers uit kwamen. waardoor er bij de aanvang van de wedstrijd al een 0-4 stand op het bord stond werd verbeten terugge vochten zodat nog bijna een punten verdeling 10-10 uit de bus kwam. Zover is het op de valreep niet gekomen waardoor werd voorkomen dat er we derom een beslissingswedstrijd ge speeld had moeten worden. De uitslagen kwamen moeizaam tot stand en in de loop van de avond werd al duidelijk dat het een langdurige strijd zou worden Pas om elf uur, na vier uur spelen, was de eerste partij be slist. Piet Koster versloeg aan bord acht A. van Akkeren, gevolgd door re mise tussen Nijssen en voorzitter Boo- gerd van Tholen. De kampioenen be hielden de leiding door een zege van Van Dijke op Geljon, waarna de strijd rond middernacht vrijwel beslist was (3-9) toen de Thoolse secretaris v. Ak keren Grim geen kans gaf In de kleine uurtjes begonnen de Vlissingers echter aan een allesof niets strijd. Wim Lere won vanLindenbergen PietGoedbloed vanaf de beginfase al een schijf achter ver overde - zij het met enig fortuin - nog remise Na de remise tussen Valkier en Schot had Tholen elf punten en de titel volkomen verdiend veroverd alhoewel het jammer was dat de Vlissingse damclub in een dergelijke beslissings wedstrijd slechts acht spelers ter be schikking had Na bijna zes uur spelen eindigde ten slotte de laatste partij in de vroege morgenuren aan bord een tussen Schuitema en Nieuwenhuyzen. Het was zuiver een prestigeduel. De Vlis- singer- met enig voordeel - wilde geen remise en de Tholenaar voelde er niets voor de partij op te geven. De lijstaan voerders van beide tientallen bleven spelen in tegenwoordigheid van nog maar enkele enthousiaste spelers tot kwart voor twee. Overigens speelde de vermoeidheid op het laatst een rol waardoor eenvoudige combinaties over het hoofd werden gezien zodat deze partij eerder beëindigd had kunnen zijn. De volledige uitslag van de wed strijd was als volgt. VLISSINGEN - THOLEN 9-11 1 E. Schuitema - P Nieuwenhuyzen 2-0: 2 P Goedbloed - C. Droogers 1-1. 3 J. L. Grim - J. A. van Akkeren 0-2; 4 n o g -1 Lindhout 0-2, 5 n. o g. - P C v. d. Velde 0-2; 6 W Lere - A. Lindenberg 2-0. 7 D Valkier - S. Schot 1-1; 8 j. C. NIJssen - W. A Boogerd 1-1: 9 P. Kos ter - A. v Akkeren 2-0; 10 J. Geljon - C. van Dijke 0-2. ger zijn derde nederlaag toebracht nog terug tot 5-4 maar in de allerlaatste partij wist Cees Dert in een uiterst spannende partij tegen Leenhouwers de beslissing te forceren Wilno heeft naast de titel nu ook het recht verworven op promotie naar de landelijke hoofdklas en de Vlissingers kwamen daardoor weer op gelijke hoogte met hun Middelburgse rivalen van MZ. MZ 1 namelijk moest op hetzelfde moment aantreden in Schiedam tegen Wibats 1 uit Den Haag voor de beslis singswedstrijd om titel en plaats in de hoofdklas Ook hier ontwikkelde zich een uiterst spannende en vrijwel gelij kopgaande wedstrijd waarbij Koen de Vries de openingstreffer scoorde door de taaie verdediger Jan Hoogendoorn in twee games zijn wil op te leggen Koot klopte echter in zijn eerste partij Peter Kersten en André Louwen moest in zijn partij tegen Ger Geerling in de derde game met 22-20 de partij afstaan aan zijn Haagse tegenstander. Ook het dubbelspel ging voor de Middelburgers in de derde game verloren, Bij de 3-1 achterstand wist De Vries daarna de achterstand via Koot terug te brengen tot 2-3 maar opnieuw moest André Louwen daarna in de derde game zijn partij afstaan. Ook Kersten kon het in de beslissende game tegen Hoogendoorn niet redden waardoor de Hagenaars reeds een 5-2 voorsprong wisten te nemen. André Louwen wist in zijn partij tegen Koot daarna nog tot 3-5 terug te komen maar ui de voor laatste partij viel dan de uiteindelijke beslissing toch doordat een zich enorm werende Geerling kans zag Koen de Vries te bedwingen waardoor Wibats een 6-3 stand bereikte en daarmee het kampioenschap en de terugkeer naar de hoofdklas bereikte. Ook het meis jesteam van MZ dat uitkomt in de lan delijke jeugdcompetitie A-klas. was naar Schiedam gereisd voor en beslis singswedstrijd om het kampioenschap tegen het Amsterdamse Delta Lloyd. Ook hier werd het. een nederlaag voor de Middelburgse meisjes want nadat Magda Jakobsen in de eerste partij in de derde game met 22-20 verloor en de daarop volgende openingspartijen van Marjan van de Vijver en Jeanet van de Bos ook met miniem verschil werden verloren, keek MZ reeds tegen een 0-3 achterstand aan. Het werd nog 1-3 via de dubbelspelzege maar daarna stoomden de Amsterdamse meisjes door naar 1-5. Jeanet van de Bos scoorde daarna nog 2-5 maar in de vol gende partij werd het pleit tenslotte beslist in het voordeel van Delta Lloyd die hiermee de kampioensbloemen voor zich opeisten, APELDOORN - In Apeldoorn is zater dag de tweede ronde gespeeld van hel Nederlands kampioenschap dammen. De uitslagen zijn: De Ruiter - v d Meerendonk 0-2: Goudt - v Tilborg 1-1; Varkevisser - Clerc 1-1. Capelle - Bronstnng 1-1; Jan sen - Hermelink 2-0: Wiersma - Be- rgsma uitgesteld De uitslagen van de partijen voor de derde ronde zijn: Clerc - De Ruiter 1-1; Van Tilborg- Varkevisser 1-1; v d. Meerendonk - Goudt 0-2. Bergsma - Capelle 1-1; Hermelink - Wiersma 0-2; Bronstring - Jansen 1-1. Stand na drie ronden: 1 Wiersma 4 (uit 2); 2 Clerc en Jansen 4; 4 Bronstring. Van Tilborg. Varkevisser. v d. Meerendonk en Goudt 3. 9 Be rgsma 2 (uit 2), 10 Capelle en De Ruiter 2; 12 Hermelink 1 De uitslagen van het toernooi om het Nederlands juniorenkampioenschap zijn: Eerste ronde: v. Aalten - Berends 2-0; Brouwers - v. Dusseldorp uitgesteld; Dijkstra - Harsma 1-1: Hollenberg - Keizer 1-1. Knoops - Schippers 0-2; Stokkel - IJsbrandij 1-1. Tweede ronde: IJsbrandij - Van Aalten 0-2. Schippers - Stokkel 1-1, Keizer - Knoops 2-0; Harsma - Hollenberg 0-2: v. Dusseldorp - Dijkstra 1-1. Berends - Brouwers 1-1. Stand aan kop: 1 Van Aalten 4 punten; 2 Schippers, Keizer en Hollenberg 3. OOST-SOUBURG - Swift heeft dc thuiswedstrijd tegen het op dc tweede plaats staande Soester- kwartier iu*ar ternauwernood ver loren (4-5), maar heeft zijn plaats in de eerste klasse nu definitief be houden door het 11-5 verlies van Regenboog tegen Pemix. Heel anders liggen de kaarten voor Tjoba. Samen met Vriendenschaar proberen zij het degradatiespook te ontlopen. Tegen Dalto werd zater dag een gevoelige 19-6 nederlaag geleden, maar de groen-witten blijven twee punten voor op Vrien denschaar, dat verloor van SSS (9- 6). DALTO - TJOBA 19-6 Een in alle opzichten beter Dalto heeft Swift in een sportieve wed- strijd een gevoelige 19-6 nederlaag bezorgd. Het zeer goede weer leende zich uitstekend voor 'schiet-korfbal' en daar heeft Dalto dan ook gretig gebruik van gemaakt. Uit alle stan den en van alle plaatsen werd door de ploeg uit Driebergen geschoten en gescoord. Daar schoot Tjoba in tekort. Door het zeer goede schot van Dalto moesten de groen-witten ver meegaan om te verdedigen, waardoor Dalto meer ruimte kreeg om dan de Tjoba-verdedigers op snelheid te kloppen. Reeds na on geveer een kwartier spelen keek Tjoba tegen een 6-0 achterstand aan. Een achterstand die met te overbruggen was. Na dit kwartier bleef Tjoba. voor wat betreft de doelpunten één op twee lopen en kon Dalto zijn voorsprong voor rust uitbouwen tot 12-5. Na rust kwam Tjoba er helemaal niet meer aan te pas. Met de regelmaat van de klok moesten zij toezien dat Dalto bleef scoren Zevenmaal nog werd de Tjoba-mand doorboord. Tjoba kon er slechts één doelpunt tegenover stellen. De Tjoba-doelpunten wer den gemaakt door: Nel Philips (3x), Hans de Schipper (2x), Ger Philipse. SWIFT - SOESTERKWARTIER 4-5 Voor de Middelburgers is de wed strijd tegen Soesterkwartier een tegenvaller geworden. Met nog twaalf minuten te spelen gaven zij een 4-2 voorsprong uit handen en verloren met 4-5 door een dubieuze strafworp in de laatste minuut De Middelburgers speelden een van hun beste wedstrijden van dit sei zoen. Er was een geweldige inzet waar Soesterkwartier kennelijk moeite mee had Er werd goed ver dedigd en in het middenvak werd goed gestoord, wat leidde tot bal verlies bij Soesterkwartier. zodat de oranje-zwarten konden blijven drukken Reeds in de eerste aanval werd een glashelder doelpunt van Leo dc Hond afgekeurd, waarna Soester kwartier op 0-2 kwam, maar met dc rust was het weer gelijk (2-2). Na rust hetzelfde spelbeeld. Een tech nisch beter Soesterkwartier kon echter geen vuist maken tegen de zich fel verwerende Middelburgers, die door twee strafworpen zelfs een 4-2 voorsprong namen. Maar in de laatste fase van de wedstrijd, toen Swift met nog twaalf minuten te spelen op balbezit ging spelen, floot de scheidsrechter onophoudelijk voor 'tijd rekken', waardoor de Swift-verdediging onder druk kwam te staan. Dit resulteerde in twee doelpunten voor Soesterkwartier, waarna de wedstrijd in de laatste minuut verloren ging door eerder genoemde strafworp. Ton Neve, Jan Geldof en Joost Looise (2x straf worp) maakten de doelpunten. GOES - Olympus II heeft de zegereeks van Hontenisse in de dames eerste klas van het veldzevenhandbal niet te kunnen onderbreken. De Vlissingse reserves verloren in Kloosterzande met 7-0. In de eêrste helft kon Hontenisse moei lijk los komen. Aanvallend werd er krampachtig gespeeld, waardoor het afwerken van de goed opgezette aan- valsacties niet goed werd verzorgd. Bij het ingaan van de rust was het dan ook 3-0 in het voordeel van Hontenisse. In de tweede helft een feller jagend Hon tenisse dat weliswaar gevaarlijker werd. maar opnieuw niet tot veel doel punten: 7-0 kwam. In de le klas heren bleef Haringman thuis de baas over Walcheren H, dat ondanks fel verzet met een 19-6 neder- ETTEN-LEUR - Het hockeyteam van Vlissingen heeft de promotie naar de derde klas niet gehaald. In Etten-Leur verloren dc Scheldes- tadbewoners het promotieduel tegen Oudemaas met. 2-1 De rust stand was 1-0 in het. voordeel van Oudemaas Na rust scoorde Harm Swiers de gelijkmaker, maar zeven minuten voor tijd werd het toch nog 2-1 voor Oudemaas. Op de foto. een aanval van Vlissingen (in donker tenue). Foto PZC Johan Bruins uit Goes heeft zijn contract bij de voetbalvereniging 'Hontenisse' met een jaar verlengd. BERGEN OP ZOOM - Atleten van AV'56 hebben zaterdag tijdens wed strijden van Spado in Bergen op Zoom enkele goede prestaties gele verd. Jan de Bart werd bij de jongens A op de 3000 meter tweede in een tijd van 9.05.2. De pas van een blessure her stelde Eddy de Kort eindigde als vierde in 9.19.8. Op de 800 meter heren ging de overwinning naar Jan Ever- sdijk in 1.58.6. Gerard Bras werd derde in 2.04.4. Eversdijk won ook hel hoog springen met een sprong van 1.80 me ter. Op de 200 meter jongens B was Paul Sturm de snelste met 24 1 laag genoegen moest nemen. Hariri man heeft, in de wedstrijden op tó veld duidelijk voordeel van de techr: sche kwaliteiten, die enkele spelers be schikken. Walcheren ondervond L ook. Toch bleven de Geel-Witten les bij maar in de slotfase van de wedstri;: nam Haringman een definitieve ai- stand. GSC n gaf Utopia een lesje, ft Temeuzenaren die alles op alles har den gezet om deze wedstrijd te winne bleken bijzonder goed op schot. Vee GSC speelde doelman Fonnie Brouw echter een grandioze wedstrijd, ft weinige toeschouwers hebben wel ee waar doelpuntenfestijn kunnen zier Niet minder dan zesendertig maei moest de goed leidende scheidsrechte: Van Bodegem naar de middenstip «V zen. Bij het eindsignaal bleek GSC vit: maal meer te hebben gescoord. 20-16 In de heren 2e klas behaalde Opera"- '71 thuis een knappe 16-11 overwin" in: op Sluiskil Olympus liet zich door plaatsgenoot Zeeland Sport niet ver rassen. De Groenwitten zegevierden met 11-6. UTRECHT - Een half jaar geleden vroeg hel KNVG bij de Internationale Gymnastiek Federatie (FIG) de ont moeting met Hongarije als kwalifica tiewedstrijd voor dc Olympische Spe len aan. Wanneer het in de wedstrij den tegen Noorwegen en Roemenië niet zou lukken de kwalificatienorm (350 punten) voor Montreal te halen, zouden de Hongaarse dames, die toeh al zeker zijn van een plaats in de Olympische turnwedstrijden als een ideaal 'trekpaard' kunnen fungeren. Doordat de FIG tien dagen geleden alle Olympische kwalificatiewed strijden in verband met de extreem hoge jurywaarderingen ongeldig ver klaarde en daarvoor een voor- olympisch toernooi in Hamburg (30 april, 1 en 2 mei) vaststelde, waren de Hongaarse dames in ander opzicht be langrijk. Eva Bartha, de Hongaarse coach van de Nederlandse selectie, kon de ont moeting nu gebruiken als een test voor de belangrijke wedstrijd in Hamburg. Eva Bartha had de pech dat zij niet kon beschikken over Ans Smulders, die met een zware griep het bed moest houden. Bovendien miste de Hon gaarse twee routiniers als Jeanette van Ravenstein en nationaal kampioene Joke Kos, die op de dag van de wed strijd terug kwamen van internatio nale invitatiewedstrijden in de Sowjet-Unie Eva Bartha moest nu jonge en minder ervaren turnsters als Carla Braan. Karin Stubbe en Gerrie van Soeren inzetten. Hoewel dit jeug dige drietal onmiskenbare kwaliteiten bezit, zal het er in Hamburg zeer waar schijnlijk niet bij zijn. Ondanks de ver zwakking bleef hel verlies tegen Hon garije tot 4,05 punten beperkt: 369.25 - 373,30. Hongarije was met een goede maar be slist niet de beste formatie naar Utrecht gekomen. Het afgelopen wee keinde stond in Boedapest tussen Hongarije. Polen. Zwitserland en Spanje op het programma. Omdat Hongarije ook graag die ontmoeting wilde winnen waren twee turnsters (Nagy en Matulati), die anders beslist in Utrecht zouden zijn geweest, achter gebleven. Nederland - Hongarije werd daardoor een vrijwel gelijkopgaande wedstrijd, waarin de Hongaarse dames bij de verplichte oefenstof de basis legden voor de overwinning. Zondag toen de keuze stof werd afgewerkt bedroeg het uiteindelijke verschil slechts 1,1 punt Opvallend was het dat Nederland op de tweede dag het onderdeel even- wichtsbalk op zijn naam bracht. Dit toestel dat voor de selectie van Eva Bartha altijd een obsessie is, leverde een totaal van 46,05 punten op terwijl Hongarije, dat drie turnsters van de balk zag gaan. tot 45.45 kwam. Van de Nederlandse turnsters verloor alleen Monique Bolleboom, die op de brug ongelijk imponeerde met 9,40, het evenwicht. De gedetailleerde uitslag van de wed strijd Nederland - Hongarije is: iresp. sprong, brug. balk, vrije oef., totaal en klassering, eerste regel verplichte oe fenstof, tweede regel keuze oefeningen) Uitslag Nederland. Ans Dekker 9.20 9.35 9.10 9,35 37.00 i 4i 9,30 9.30 9.35 9,45 74.40 4i Monique Bolleboom 9.20 9.30 8.85 9.35 36,70 8l 8,95 9,40 8,80 9,45 73.30 8) Petra v. d. Brink 9.05 9.20 9.15 9.40 36.80 71 9.35 9.30 9.30 9,45 74,20 6) Karin Stubbe 9,05 9.45 8.45 9,15 9.15 9,20 9.15 9,25 Gerrie van Soeren 9,30 9,30 8.75 9.10 9,30 9.35 8.95 9.10 Hongarije. Gabrielle Nagy 9,15 9,20 9,20 Maria Lovei 9.55 9.40 9,50 9.40 Martha Kelemen 9.30 9,20 9.20 9,30 9,35 8.85 Margit Toth 9.05 9.50 9.00 8.90 Eva Ovari 9,15 9.30 9.35 9.50 Martha Egervari 9.55 9,65 9.30 9.60 9.25 9.25 Nederland -ij.45 Hongarije 186,60 9,20 72.30 (12) 3) MIDDELBURG - Volgende week mod Steen Al kampioen worden van dt hoofdklas van de Zeeuwse junioren- competitie. De Iers wonnen met 4-1 van het gedegradeerde Walcheren At maar het kampioenschap werd een week uitgesteld, omdat Vlissingen Al met 2-0 van Terneuzen Al won. Zierikzee Al. ook al gedegradeerd, won verrassend (de eerste overwinning nou bene) met 1-0 van HW Al. Axel Al liet zich thuis verrassen doo: Jong Ambon Al en Patrijzen Al iswa; van slag en verloor thuis met 2-1 var- Zeeland Sport Al. 9,70 185. 80 186.70 38.10 1) 75.90 1) 369,25 punten 373,30 punten Amemuiden speelden 1-1. Steen al Vlissingen Al Jong Ambon Al Amemuiden Al Terneuzen Al Patrijzen Al Axel Al Kloetinge Al Zeel. Sp. Al HW Al Walcheren Al Zierikzee Al en Kloetinge Al 19 16 3 0 35 63- j| 18 12 4 2 28 58-1 19 12 4 3 28 46- l| 18 8 6 4 22 41- 19 10 1 8 21 46 19 9 3 7 21 44- 19 7 4 8 18 35-1 18 5 5 8 15 15- 19 6 3 10 15 51- 19 4 6 9 14 30 Jj 19 2 0 17 4 9-1* 18 1 1 16 3 13-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12