'Houten molens in 's Heer Abtskerke en Serooskerke hard toe aan restauratie' AUTOSHOW VERMEULEN „Tijdelijk stopzetten belastingverhogingen" PRIJS-SLAG caissières leerling-caissières PRIJS-SLAG caissières leerling-caissières ZATERDAG 10 APRIL 1976 DEZEEUWSEMOLENVRAA GTF5960SUBSIDIE INVENTARISATIE ALLE MOLENS IN PROVINCIE GOES - De vereniging 'De Zeeuwse Molen' heeft bij het provinciaal be stuur van Zeeland subsidie aange vraagd. Voor 1970 wil men graag een bedrag van .f 59G0.-. Dat bleek vrijda gavond tijdens de jaarvergadering van de vereniging in de lts te Goes. Ook wil men zich gaan inspannen voor een inventarisatie van alle Zeeuwse molens. Dit is zeer helangrijk in verband met het behoud van de mo lens. met name van de houten molens. De molens van 's-Heer-Abtskerke en Serooskerke zijn dringend aan een restauratie toe. Ouderavond van 'Prinses Beatrix' YERSEKE - De openbare basisschool 'Prinses Beatrix' te Yerseke hield de ouderavond in zaal Nolet. Na het ope ningswoord van de voorzatter, die een groot, aantal ouders welkom heette en de notulen volgde een verkiezing voor de oudercommissie. Aftredend waren de heren J. Martijn en H. van de Pias- se. die respectievelijk zes en tien jaar zitting in de commissie hadden gehad. Onder dankzegging en met een kleine attentie werd afscheid van hen geno men. In de opengevallen plaatsen wer den gekozen de heren J. Naaijen en M. Braam. Hiema was het. woord aan de hoofdon derwijzer A. Biersteker. Uit zijn mede delingen bleek dat de 3-daagse school reis van klas 6 dit jaar naar Renesse zal gaan, terwijl de middenklassen op 25 juni een bezoek aan Den Haag en Wassenaar zullen brengen. Na de pauze met, een verloting, voerde het personeel in het Zeeuws dialect de klucht 't Is spul in 't onderkot' op. Hierna sloot de voorzitter deze ge slaagde avond en was er nog gelegen heid om enige tijd gezellig bijeen te zijn. Ledenvergadering VW Noord-Beveland WISSENKERKE - Dinsdag hield dc streek-WV 'Noord-Be vel and' een al gemene ledenvergadering in hotel 'De Kroon' te Wissenkerke. In zijn openingswoord wees voorzitter dhr. W. Goosen er op, dat de V.V.V. ook ten behoeve van de eigen inwoners veel en goed werk kan doen. Uit het jaarverslag blijkt dat. hoewel de va kantiespreiding steeds meer in zwang komt, verhuur van vakantiewoningen in voor- en najaar moeizaam verloopt, terwijl in het hoogseizoen menigmaal verblijfsrecreanten teleurgesteld moe ten worden. Het ledental is in 1975 met 39 gestegen. Nadat de heer C. J van Damme tot nieuw lid van de kascommissie was gekozen gaf de directeur provinciale V.V.V. de heer J. P. de Regt een toe lichting op de nieuwe structuur van de provinciale V.V.V. Hierna hield burgemeester P. Wisse van Wissenkerke een inleiding over het onderwerp: Noord-Beveland en de re creatieve mogelijkheden. Thema was: „Meer recreatie ja of nee." Hij noemde de recreatie een industrie die Noord- Beveland gewild heeft maar die ook pro blemen meebrengt. Recreatie was nodig voor herstel van het sociaal economisch evenwicht. Dit was noodzakelijk omdat zeer veel arbeidsplaatsen verloren zijn gegaan door mechanisatie in de land bouw. We hebben recreatie gewild maar wemoetendemoedhebbenomte zeggen: stop. tothieren nietverder. Waarligthet verzadigingspunt. Voor Wissenkerke is, hetnugenoeg. Misschiennietvooraltijd. We moeten de recreatie in de hand hou den inhetbelang van hetklimaatin onze mooie streek. We moeten dammen leg gen eer er overstromingen plaatsvinden aldus burgemeester Wisse. OPENINGSTIJDEN OVERDEKT ZWEMBAD GOES GEWIJZIGD GOES - De openingstijden van het overdekte zwembad in Goes zijn in verband met de paasvakantie gewij zigd. Zwemlustigen kunnen nu op de vol gende uren terecht: maandag 12 april van 13.30 uur tot 16.00 uur en van 19.15 tot 21.00 uur. dinsdag 13 van 7.30 uur tot 12.00 uur, van 13.30 uur tot 15.30 uur en van 19.15 uur tot* 21.00 uur; woensdag 14 van 7.30 uur tot 12.00 uur ven en van 15.00-16.45 uur; donderdag 15 van 7.30 uur tot 12.00 uur, van 13.30 uur tot 16.00 uur en van 19.15 tot 20.15 uur; vrijdag 16 van 9.00 uur tot 12.00 uur; zaterdag 17 van 10.00 uur tot 15.00 uur. Op eerste paasdag is het zwembad ge sloten. terwijl het zwembad op tweede paasdag van 9.00 uur tot 12.00 uur van 13.30 uur tot 15.30 uur en van 19.15 uur tot 21.00 uur. De zwemlessen gaan op de werkdagen gewoon door. In verband daarmee heeft men plan nen de eigenaren van alle molens een brief te zenden, waarin inlichtingen over de toestand van de molen wordt gevraagd. Een ander punt dat ter sprake kwam bij de behandeling van het jaarverslag van secretaris M. A Versluis was de aanstelling van bio toopwachters. Biotoopwachters heb ben tot taak de 'levenssfeer' van de molens in de gaten te houden. Dit be tekent, dat zij onder meer bij bestem mingsplannen goed moeten letten op de positie van bomen en huizen, die wat de windvang van de molens betreft nogal eens hinderlijk kunnen zijn. In samenwerking met de Bomenstich- ting denkt men hieraan iets te kunnen doen. Tijdens de jaarvergadering werd ook een bestuursverkiezing gehouden, de aftredende vooratter G van de Berg, burgemeester van Sir Philipsland. en J. van Jole. beroepsmo lenaar te Kuitaart. werden beiden her kozen Wethouder J H Stolte van Hulst was eveneens aftredend en kon in verband met. drukke bezigheden niet terugkeren. In zijn plaats werd ge kozen de vrijwillige molenaar Baart uit Hulst. Over het. eerste nummer van het ver enigingsblad 'De Windmolen' werden Vriendschappelijk voetbal goede geluiden vernomen. Aan alle gemeentebesturen en aan de leden van provinciale staten is een propaganda- folder gezonden, die tot resultaat heeft gehad, dat alle gemeenten in Zeeland lid van de vereniging 'De Zeeuwse Mo len' zijn geworden De vereniging on dervindt veel steun van de vereniging 'De Hollandse Molen', met name van technisch adviseur Koning. Tijdens de jaarvergadering werden twee molen films vertoond van de vereniging 'De Hollandse Molen'. 'Stoere werkers' en 'Watermolens'. De vereniging 'De Zeeuwse Molen' lelt momenteel 150 le den. GOES - In een vriendschappelijke wedstrijd tussen voetbalelftallen van de gemeenten Goes en Kapelle, ge houden op een van de velden van sportpark 'Het Schenge' in Goes, heeft van Beiëren uit Goes; le onderkal K. Collecte De collecte ten bate van de Neder landse Hartstichting bracht in Haam slede 1.245 en in Burgh 500 op. Schieting in 's-Heerenhoek 'S-HEERENHOEK - Bij de heer Van Hoewijk hield de handboogschutters- vereniging 'Concordia' een schieting op de liggende wippen. Van 14 vereni gingen waren 63 schutters aanwezig. Uitslag van de eerste wip: hoofdvogel C P. Timmerman van Vios uit 's- Heerenhoek; le zijvogel W. de Jonge van A.D LM. uit Kwadendamme; 2e zijvogel Math. Kole van Concordia uil 's-Heerenhoek; 1ste bovenkal J. Janse van Vrije schutters uit 's-Heerenhoek; 2e bovenkal Jac. Vermuë van Jacoba PROF.DR.L.F. VAN MUISWINKEL VOOR REGIONAAL BESTUUR VU-ZEELAND: MIDDELBURG - Prof. dr. L. F. van Muiswinkel, verbonden aan de facul teit van de economische wetenschap pen van de vrije universiteit te Am sterdam, heeft donderdagavond in de Getuigeniskerk te Middelburg voor de afdeling Zeeland van de vereniging voor wetenschappelijk onderwijs op gereformeerde grondslag een lezing gehouden over 'Overheid en econo misch leven? Aan de hand van een viertal stellingen gaf professor Van Muiswinkel een uit eenzetting over het economische leven in ons land en de manier waarop de overheid deze materie behandelt De snelle groei van de sociale voorzienin gen hebben de overheidsuitgaven thans gebracht op 55 procent van het selen. hoogde lonen hogere prijzen". Deze gang van zaken noemde prof. dr. Van Muiswinkel 'kwalijk', die vooral de structurele werkloosheid van het ogenblik sterk beïnvloedt. ..Voor de werkgevers blijft er dientengevolge een steeds kleiner deel over. Was de ver houding arbeidersdeel-werkgeversdeel enkele jaren terug nog 80 20. thans is dit teruggelopen tot 95 5. Deze ge ringe marge laat het met toe dat er meer werkgelegenheid wordt gescha pen, waardoor er een structurele werk loosheid ontstaat, aldus de inleider, die zich voorstander toonde van tijdelijke stopzetting van belastingverhogin gen". Na de lezing was er gelegenheid om met de inleider van gedachten te wis- nationale inkomen in 1960 was dit uit- gavebedrag van de overheid slechts 36 procent van het nationale inkomen Van deze 55 procent heeft de overheid voor eigen besteding een percentage van 22 procent nodig, de overige 33 Voorafgaande aan de inleiding van de heer Van Muiswinkel was er een kort huishoudelijk gedeelte Na het wel komstwoord van afdelingsvoorzitter mr. A. F. Kooijman. werden mevrouw Th. J. Balkenende-Sandee te Kapelle en ds. W. M de Bakker te Middelburg procent wordt besteed aan overdracht- üi' hun bestuursfunctie herbenoemd, suitgaven in de particuliere sectoir Namens het hoofdbestuur van de ver- zoals de sociale voorzieningen, en ver- eniging woonde de heer H. W. Velema het elftal van Kapelle hard toegesla gen. Goes kwam er nauwelijks aan te pas en de eindstand getuigt daarvan: 6-0 in het voordeel van Kapelle. Vergadering van 'Renesse Vooruit' RENESSE - De WV 'Renesse Vooruit' hield de voorjaarsvergadering in hotel 'Het wapen van Renesse'. Voorzitter A. C. W. van der Vet opende de bijeen komst van de VW, die 65 jaar geleden werd opgericht. Voorzitter Van der Vet stipte in zijn rede onder meer de problematiek rond het. vinden van een nieuw onderkomen voor de WV aan. Momenteel is de WV gehuisvest in de woning van me vrouw Borgmeijer, die liet bestuur heeft verlaten. In haar plaats is me vrouw M. Daleboutrvan de Sloot be noemd. De jaarverslagen van secretaris en penningmeester werden goedgekeurd. Hierna werd de bestuursverkiezing ge houden. De heer D. van de Hoeve trad af en was niet herkiesbaar. Hij is 12 jaar lang bestuurslid van 'Renesse Vooruit' geweest. De heer Van de Hoeve werd benoemd tot erelid. De heer J. W. de Jonge werd herkozen, In de plaats van de heer Van de Hoeve werd de heer E. Hop gekozen. Na de pauze vertoonde de heer W. L. Kristelijn een dia-serie over de West hoek van Schouwen, van Steenbergen van Willem Teil uit Ovezande; 2e onderkal P. Rijk van Vios uit 's-Heerenhoek, bij loting: le klep, P. Oostdijk van Willem Teil uit Ovezande; 2e klep J. F. de Rijke van Edele Handboog uit Oudelande, 3e klep C. D. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme: meeste kleine vogels mevrouw Steenaert van Vooruitgang; uit Kwadendamme. zes vogels. Uitslag van de tweede wip: le hoofd vogel A. van den Dries van Vrije Schutters uit 's-Heerenhoek; 2e hoofdvogel Sj. van Eyekeren van Vrije Schutters uit 's- Heerenhoek; le zijvogel B. van den Dries van Eensgezindheid uit 's- Heerenhoek, 2e en 3e zijvogel H. Koens Az van Spes-Nostra uit Ovezande: 4e zijvogel K. van Steenbergen van Willem-Teil uit Ovezande; le kal Alb. van den Driés van Vrije Schutters uit 's-Heerenhoek; 2e kal P. Oostdijk van Willem Teil uit Ovezande; 3e kal C. Voet van Vrije Schutters uit 's-Heeren hoek; 4e kal Janus van den Dries van Vlos uit 's-Heerenhoek; meeste kleine vogels J van de Dries-Geus van Eens gezindheid uit 's-Heerénhoek, acht vo gels; de vliegende-vogelprijzen waren voor W. de Jonge van A.D.L.M uit Kwadendamme en Adri van den Dries van Vrij" Schutters uit 's-Heerenhoek. Gemeenteavond van gereformeerde kerk YERSEKE - De kleuters van de open bare kleuterschool Kleuteroordle Yerseke hebben het huwelijk van hun leidster, mejuffrouw C. J. de Leeuw uil Yerseke met de heer J W. Allaart. ad ministratief ambtenaar in Veere niet ongemerkt voorbij laten gaan. Nadat de wethouder van onderwijs van Reimerswaal. de heer C. Slabbe- koorn vrijdagmiddag om twee uur in het voormalig gemeentehuis te Yerseke het huwelijk had voltrokken stonden de kleuters bij de uitgang al op het kersverse paar te wachten. De pas getrouwden moesten eerst onder een grote rij ere-bogen door, alvorens hun weg te vervolgen. Van onze adverteerders BIERSTEKER OPENDENIEUWE SUPERMARKT KRABBENDIJKE - Burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg heeft woensdagavond de officiële opening verricht van de ge moderniseerde supermarkt Biersteker aan de Dorpsstraat te Krabbendi jke. Te- voren waren talrijke genodigden bijeen in zaal 'De Koophandel', waar mr. C. Pijl Hogeweg als eerste de familie Bierste ker feliciteerde. VAN ONZE ADVERTEERDERS Garage Vermeulen in Nisse houdt autoshow NISSE - Ter gelegenheid van de in ge- bruiknamc van de nieuwe show ruimte wordt bij garage Vermeulen in Nissc een autoshow gehouden. De nieuwe ruimte is onlangs gereed ge komen en grenst aan de reeds jaren bestaande werkplaats. Er is nu voldoende plaats voor de nieuwe modellen van de Russische Lada en de Joegoslavische Zastava, merken waarvan garage Vermeulen al weer enige tijd dealer is. Op de show die vrijdag werd geopend, zijn typen van de Lada en Zastava te zien. Ook vanclaag, zaterdag, is het mogelijk om de shoui te bezoeken, Ledenvergadering peuterspeelzaal "De peuterspeelzaal op Kapelle is evenveel uren geopend als een kleu terschool. Er zijn tachtig kinderen in geschreven die de zaal bezoeken." Dit zei voorzitter J. J. Groot tijdens de al gemene vergadering van de speelzaal in 'dc Vroone' te Kapelle. zekeringenaldus prof Van Muiswin kel De hoge overheidsuitgave in de sociale sector brengt weer mee dat de pre miedruk steeds groter wordt,'hetgeen weer doorwerkt in de lonen en pry zen De verhoogde premiedruk wordt veelal afgewenteld op anderen: ver- de vergadering bij terwijl prof dr. I. A Diepenhorst namens de vrije univera- teit te Amsterdam aanwezig was. De heer J. L. Cok, directeur <Jok-Zuneha BV Kapelle, noemde deze dag een mijl- paalvoordefamilieensteldedathetvoor De peuterspeelzaal is vijf morgens en een ondernemer nodig is zijn tijd te ver- vier middagen geopend. Er is nog een 7 wanhfrUiofr OO lrivi.4a.-A*-, T~*i.. lairi Collecte De te Sint-Annaland gehouden col- ZIERIKZEE - In de bovenzaal van de gereformeerde kerk te Zienkzee hield de gereformeerde kerk van Zierikzee een gemeenteavond. Ds. T. Spoelstra opende de bijeenkomst met gebed en ia...a ki.a schriftlezing. Na een korte meditatie lecte ten bate van de Hartstichting heeft 1987.48 opfebracht. gaf lu, Het woord aan de heer H. Lou- werse, vooratter van de financiële commissie. Deze besprak het financieel verslag van 1975 en de begroting van 1976. Hij stond even stil bij de spon tane acties die in 1975 en begin 1976 zijn gehouden voor de opknapbeurt van de kerk. Na de pauze was het woord aan pater dsStan Buckers, die vertelde over zijn werk als missionaris in Kenia. Verder toonde hij samen met mevrouw T. Vlam-v. d. Laan uit Zierikzee. dia's van Sonja Vlam die in Mombassa werkt bij een methodistenschool voor gehandicapten. staan. De heer Borgo sprak namens de wachtlijst van 20 kinderen. Die leid sters in vaste dienst worden geassis teerd door 2 moeders. Bij het bestuur leefde de hoop dat de voormalige tuin bouwschool beschikbaar zou komen Nu blijkt dat deze is bestemd voor medewerkers van supermarkt Bierste- kerengafblijkvanzijnbewonderingvoor de manier van aanpak en besturing. Na mens de medewerkers werd een bloe metje en een paraplubak aangeboden. De heer M. Biersteker bracht tot slot Permanente bibliotheek. Men wil bij dank aan allen die aan deze snelle ver- gemeentebestuur aandringen op bouwinghebbengewerkten voorde blij- betere voorzieningen in de bovenzaal ken van belangstelling. „Het is voor o. van het sportgebouw. Bij de bestuurs Verkeersquiz SINT-ANNALAND - Uitgaande van de afdeling Sint-Annaland van het, Ver bond voor Veilig Verkeer zal vrijdag 23 april in het Dorpshuis aan de Kloos terstraat een verkeersquiz worden ge houden. De quiz begint om 19.30.uur. Collecte OUD-VOSSEMEER - De collecte voor de Nederlandse Hartstichting heeft in Oud-Vossemeer 1792,25 opgebracht L. J. van Popering nam afscheid als koelhuisbeheerder SINT-ANNALAND - Wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd heeft de heer L. J van Popering uit Sint-Annaland afscheid genomen als beheerder van het koelhuis. De heer Van-Popering heeft de Coöpera tieve vereniging aardappelkoelhuis 24 jaar gediend. Tijdens een bijeenkomst in de zaal van de heer N Burggraaaf werd de scheidende beheerder van alle kanten lof toegezwaaid. Voorzitter G. D. Kloet uit SintrMaartensdijk had de bijeenkomst geopend en gaf een korte uiteenzetting over de werkzaam heden van de heer Van Popenng Hij sprak woorden van dank en waarde ring voor de wijze, waarop de heer Van Popering zijn werk altijd heeft gedaan. Tevens stelde hij de opvolger voor. de zoon van de scheidende functionaris, de heer W J van Popering Verder wa ren er waarderende woorden van de heren C. P. Bijl uit Poortvliet en L. A M Elenbaas uit Scherpenisse. die eveneens de goede kwaliteiten van de scheidende koelhuisbeheerder naar vo ren brachten. Als blijk van waardering werden bij wooiden ooknog cadeaus toe gevoegd. DeheerVanPoperingkreegeen filmcamera met projector en mevrouw Van Popering mocht een plant in ont vangst nemen. Van onze adverteerders JUWELIERSZAAK 'T GOUDDOPPERTJE' GOES HEROPEND NAVERBOUWING GOES - Vrijdagmiddag is in de Korte Kerkstraat te Goes een receptie ge houden ter gelegenheid van de her opening van juwelïerszaak 'Het Goud doppertje'. De verbouwing, die vier weken in beslag nam, diende om het interieur van de zaak drastisch te veranderen. Zo is met name de showruimte danig vergroot. Ook kan men nu meer Ook kan nu meer aandacht besteed worden aan de kleinere reparaties, die in een ver grootte werkplaats in de winkel, snel ler kunnen worden uitgevoerd. Nieuw is ook de mime collectie elektrische horloges. HANSWEERT Hengel wedstrijd 'DePilk' HANSWEERT - Het tweede hengelcon- cours voorde clubcompetitie van dehen- gelsportvereniging 'De Pilk' uit Hans- weert werd gehouden in de Wester- schelde bij Hansweert ter hoogte van De Tramper. Hetaantaldeelnemers(40in de eerste wedstrijd bedroeg 60 in deze wedstrijd. Dankzij het mooie weerwaser veel publieke belangstelling. De uitsla gen zijn: 1J. Goedheer, Hansweert, 1767 punten; 2 M- de Waal, Kruiningen, 1294; 3 T. Verbeek, Woensdrecht. 1289; 4 me vrouw E. Maasmans. Hansweert, 1012; 5 B. S. van de Borgt, Hansweert, 1000 pun ten. Internationaal hengelconcours 'Reimerswaal' KRABBENDIJKE - Vandaag, zater dag, houdt de watersportvereniging 'Reimerswaal' te Krabbendijke hel zevende internationale hengelcon cours in de Oosterschelde bij Krab bendijke. Vrijdag hadden reeds 3G0 vissers, onder wie een groot aantal Belgen, voor de wedstrijd ingeschre ven. Het concours begint 's morgens om half elf en duurt tot 's middags half twee. In de jury zitten de heren H. Koek, J, Hoogesteger, H. van Zweden, J. P. Ka- kebeeke. A. C. Allewijn, P. Kaart, C, Prevo en A. J. Riedijk. Ze worden bij gestaan door zeven hoofdeonlrüleun en 35 controleurs. Burgemeester C. Pijl -Hogeweg van Reimerswaal reikt 's middags om half vier de ereprijzen uit in het cultureel centrum te Krabben dijke. Tevens staat dan de trekking van de loterij op het programma. Bouwbond NVV te Kapelle koos nieuwe voorzitter KAPELLE - De afdeling Kapelle vai de Bouwbond NW hield de jaarver gadering in 'De Vroone' te Kapelle. Dt vergadering stond voor de laatste maal onder voorzitterschap van dr heer Vroegop, die wegens werkveran- dering de afdeling gaat verlaten. Nieuwe vooratter werd de heer L. van Spronsen uit Wemeldinge en als nieuï bestuurslid werd gekozen de heer ff. Paauwe uit Biezelinge. Districtsbes tuurder R. de Vries besprak op deze avond de mogelijkheid van het vroegei uittreden uit het arbeidsproces. een dag van groot gewicht en'eengenoe- verkiezing werd mevrouw Mouwen ge- gen de klanten in een moderne zaak te kozen voor de begeleidingsgroep. In de ontvangen." Vervolgens begaf hetgezel- vacature mevrouw Nyzink werd me- schap zich naar de zaak, waar burge- vrouw Derksen gekozen. Mevrouw N. meester Pijl Hogeweg de sleutel van de Janse neemt zitting in het algemeen winkel werd overhandigd door de twee bestuur. dochtertjesvandefamilieBiersteker. De Tot lid van de kascommissie werd G. burgemeester verrichtte de officiëleope- Lepoeter Czn. en mevrouw A. de ning. waama de genodigden door de ver Regt-van de Velde benoemd. nieuwdezaakwerdenrondgeleid.Dezeis Na de pauze vertelde apotheker J. W. van 140 m2 uitgebreid tot 315 m2 koopruimte. Ook het publiek werd in de Harting uit Kloetinge aan de hand van 's over een aantal manieren waarop gelegenheidgesteldonderhetgenotvan kinderen een vergiftiging kunnen op een glaasje de zaak te bezichtigen. ZIEKENFONDS MIDDEN-ZEELAND Per 1 mei 1976. onvoorziene omstandigheden voorbehouden, zal tandarts P. F. M. Gerritsen te Goes de praktijk openen. PRAKTIJKADRES: NASSAULAAN 151 Een aantal ziekenfondsverzekerden ingeschreven zijnde bij tandarts Klin- kert kunnen naar tandarts Gerritsen worden overgeschreven. Zij die hier voor in aanmerking wensen te komen dienen zich vanaf 12 april a.s. t/m 15 april a.s. te wenden tot het kantoor te Goes. Meeuwenweg 62 Openingsuren: 08.30-12.00 uur en 13.30-17.00 uur. lidmaatschapsbewijs en saneringskaartfen) llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllilllllllllllllllliïllllll /"bOvU-QQ srJ 6SWSJ9 Lees oe IH LE KRAMT"". .OIN over Mün veouw ZWAARTE f) J yZIA/IOGEN... II «JAC. HERMANS I.V. In onze konsumenten-markten werken wij met aktieve jonge mensen, die de bedrijfsleiders ter zijde staan bij het ontvangen en afhelpen van de, groeiende, klantenstroom. De werksfeer is prettig, en de werkzaamheden afwisselend en interessant. Door de toenemende drukte willen wij een aantal winkelteams uitbreiden. Belangstellenden voor zo'n werkkring kunnen bijvoorbeeld in ons filiaal te GOES ge plaatst worden als: B X Wij bieden, naast de basisvoorwaarden, aantrekkelijke ex tra's zoals een gratificatie-regeling en waarderingstoesla gen boven het wettelijk loon. Belangstellenden kunnen een afspraak maken bij onze be drijfsleider te: GOES adres GANZEPOORTSTRAAT 12-14 Of rechtstreeks bij ons HOOFDKANTOOR te BERGEN OP ZOOM, telefoon 01640-36750 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.30 uur. JAC. HERMANS I.V. In onze konsumenten-markten werken wij met aktieve jonge mensen, die de bedrijfsleiderterzïjde staan bij het ontvangen en afhelpen van de, groeiende, klantenstroom. De werksfeeris prettig, en de werkzaamheden afwisselend en interessant. Doordetoenemendedrukte willen wijeen aantal winkelteams uitbreiden. Belangstellenden voor 2o'n werkkring kunnen bij voorbeeld in ons filiaal te NIEUWERKERK geplaatst worden als: Wij bieden, naast de basisvoorwaarden, aantrekkelijke extra's zoals een gratificatie-regeling en waarderingstoeslagen bo ven het wettelijk loon. Wiltu eens komen praten, dan kan ditvrijblijvendop dinsdag 13 april a.s. Wij zullen dan van 18.00-19.00 uur aanwezig zijn in: HOTEL GARNIMONIQUE adres DRIEKONINGENLAAN 7 te ZIERIKZEE. Voortelefonïsche afspraken of inlichtingen zijn wij bereikbaar onder nummer 01640-36750 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.30 uur. VANDAAG (zaterdag 10 april) van 10.00 tot 18.00 uur Keuze uit LADA 1200, 1300, 1500 en stationcar ZASTAVA 1100 en 1100 L GARAGE Dorpsplein 21-23 - NISSE i Telefoon 01194-298 lïïlllllllllflillllllllllllllflIlllllllflIllllllflIlllilllllllllillllllllllllllllllllllllllUlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllMIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 34