Wiar persoonlijke service nog vanzelf spreekt! ee§ïz#gfunctie met verantwoordelijkheid. IrMC de gastvrije pomp. HERCULES BV administratieve medewerkers laborant in dagdienst Hf fö ^e' l'00fd^a"t00r va" Hercules BV. ll'i 111 »lr^* Nederlandse vestiging van Hercules Goedkoper en zegels toe en zegels Qesdoaqd winbekn begint op de advertentiepagina's van de ^P^rC 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 APRIL 1975 (h°^) Vlissingen Hoechsl-Holland N.V. is oen onderneming binnen de internationale chemisch/larmaceutische-Hoechst-groep, Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisatie zijn gehuisvest in Amsterdam De fabrieken staan in Breda, Vlissingen en Weert. Zi| maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira. kunststof-platen en folièn. De basis van Hoechst is research Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor do problemen van nu en morgen. Per jaar geelt Hoechst moer dan 080 miljoen gulden voor research uit Belangstelling? Schrijf een informatieve brief aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van Hoechst Holland N.V., Postbus 65, Vlissingen. U kunt ook eerst telefonisch kontakt opnemen, bel dan: 01196 - 82106. Onze administratieve dienst is opgebouwd uit een aantal onderafdelingen. Om een paar te noemen: Algemene Administratie, Bedrijfsadministratie, Centrale Boekhouding en Salarisadministratie. De werkzaamheden zijn per afdeling sterk verschillend. Zo worden hier o.a. werk zaamheden verricht die op het vlak van de factuurcontrole en de budgettering en nacalculatie van de produktiekosten liggen. Met name voor dit werk hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor enkele nieuwe medewerkers. Graag komen wij in contact met kandidaten die een opleiding hebben op HAVO-niveau en daarnaast in bezit zijn van een praktijk diploma boekhouden of daarvoor nog studeren. Voor jonge mensen tot 25 jaar, die een bestaan willen opbouwen in de administratieve sector liggen hier reëele kansen. U kunt op korte termijn beginnen. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Naast het salaris bieden wij 8% vakantie toeslag, een 13e maand, een gunstige bedrijfsspaarregeling en vrij vervoer van en naar het werk. Hoechst Holland iml Vestiging Vlissingen Voor ons bed rij fsla bora lorium te Middelburg zoeken wij een De toekomstige employé met laborantendiploma of gelijkwaardige opleiding wordt een interessante baan aangeboden in een modern geoutilleerd kontrole- laboratorium. Het salaris is dienovereenkomstig met daarnaast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Van hem worden verwacht akkuratesse en bereidheid tot het eventueel werken in volkontinudienst. Laboratoriumervaring strekt tot aanbeveling maar is geen vereiste. Sollicitaties te richten aan Hercules BV. Postbus 81. Middélburg. tel. 01180-27551. Bi ^3 Hercules B V is een chemische industrie. Jncorporated, U.S.A., is in Den Haag gevestigd. Produktiebedrijven bevinden HERCULES zich in Zwijndrecht en Middelburg. Al is de SPACE pomphouder nóg zoveel goedkoper, uw voordeel gaat bepaald niet ten koste van zijn service. Integendeel. Hij zal u no'oij weg laten rijden vóór uw ruiten weer brandschoon zijn. Uw olie op het juiste peil. En uw banden op de veiligste spanning. Service die u niet met 'n fooi hoeft te kopen, maardie bij hemnogvanzelfsprekend is. Omdathetzijn manier is om tegen de grote merken op te kunnen boksen. En omdat ie vindt dat tanken best ook een beetje gezellig mag zijn. Verbaas u dus niet als hij u op 'n goeie morgen verrast met een geurig kopje koffie. Als opkikkertje terwijl hij z'n werk doet. En hij doet 't graag. Want hoe meer nieuwe klanten bij hem "stamgast" worden, hoe meer voordeeltjes hij u kan bieden. Op de gratis spaarzegels.Of zomaar,! voorde aardigheid. geven ZELF een menswaaid bestaan op te bouwen. vastenaktie ommekeer ommekaar GIRO 5850 UTRECHT t.g-v. vastenaktïe Proces-operator: Shell Nederland Chemie investeert opnieuw honderden miljoenen in de ontwikkeling van haar vestiging te Moerdijk. Voor dit geld wordt een fabriekscomplex gebouwd voor de produktie van styreen en propeenoxyde. Tevens komt er een bedrijf voor de pro duktie van naald cokes. Deze uitbrei ding betekent een fikse groei van ons personeelsbestand. Momenteel hebben wij vacatures voor proces-operators. Proces-operator. Een functie met verantwoordelijkheid. Een proces-operator werkt in een team in continudienst en bestuurt samen met zijn collega's een produktie- eenheid aan de hand van gegevens die hij vindt op het instrumenten- paneel in de controlekamer. Dat wil niet zeggen dat de proces-operator altijd op zijn stoel kan blijven J/j zitten, soms Zial hij naar buiten moeten om ter plaatse in te grijpen. De proces-operator is de man om wie de fabriek draait, die het proces beheerst en die doeltreffend kan handelen wanneer de fabriek niet draait zoals hij dat wil. Een proces-operator bij Shell doet dan ook ver antwoordelijk en afwisselend werk. Bent U iemand met een technische opleiding? Wij denken daarbij aan: schccnswerktuigkundigen. Iandmachinisten: machinisten in centrales. chemische vaklieden: technisch marineman met T.O.K.M.- opleiding. lend niveau. (Bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar). Die mensen betalen we een goed salaris. Ze krijgen 8% vakantietoeslag. En een 13e maand extra. Voor continudienst betalen we 30% toeslag. Zij krijgen minimaal 20 vakantiedagen per jaar en een premievrij pensioen. Bovendien-bemiddelen wij bij het Dan is dit Uw kans. Want wij zoeken voor onze bedrijven in Moerdijk proces- operators in functies van verschil- ^^o-'ZA569 cViei Ldadw5,°_„Hvi4tv" Schffl' otiAet»-- g- ook,' [eten- dan vinden van passende huisvesting. In bepaalde gevallen verlenen we een tegemoetkoming in reis-en/of pensionkosten. SHELL NEDERLAND CHEMIE B.V. Machtiging 51KLUNDERT (N.Br.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12