Boete van vierhonderd gulden voor overtreding rijtijdenbesluit PZC/streek Uitslagen competitie bedrijfsvolleybal Hulst Kampioenschap in poule III voor damesvoetbalelftal uit Breskens Echtpaar De Molennaar Terneuzen Vierde 60-jarig huwelijksfeest Gecombineerde bestrijding ramp bij het Rijn-Schelde-kanaal SCHIETINGEN IN ZEEUWSCH VLAANDEREN Kantongerecht in Oostburg OOK BOETEVOOR GEROMMEL MET REGISTRATIEPAPIER TEKNEUZEN - !>e Terneuzense kan tonrechter heeft dinsdag J. P. uil Sas van Gent, voormalig directeur van een transportonderneming een boete opgelegd van in totaal 400 gulden. Er was, zoals kantonrechter mr. C. J. M. van Hees hel uitdrukte, vorig jaar 'wat gerommel geweest' met registra tiepapieren. Tevens is toen een over treding van het rijtijdenbesluit ge constateerd. De registratiebladen van de tachograaf stonden niet op naam van de chauf feur die met de vrachtwagencombina tie reed. Toen er een rijkscontroleur naar het bedrijf gestuurd werd. trof die daar naar zijn zeggen een 'administra tieve puinhoop' aan. „Als men de zaak in de war wil schoppen moet men dat op de wijze doen zoals hier gebeurd is", aldus officier mr. J Kolkman in zijn requisitoir tegen P die verscheen over igens niet op de rechtbank, maar was vertegenwoordigd door mr. Hans Ti chelman. Deze wees op de moeilijkheden waar mee het bedrijf, waarvan de leiding nu in andere handen berust, in die penode te kampen had. Hierdoor zou minder aandacht aan het in orde houden van de administratie zijn besteed. De officier vond het feit dat de chauf feur 800 km achter elkaar gereden had, ernstig. Hem verwonderde het dat er geen ongelukken gebeurd waren. „Zo'n man moet oververmoeid geweest zijn". De officier eiste voor het foutieve regi stratiebewijs 150 gulden; voor het non chalante opbergen van de bescheiden - hij prees de controleur C. de Mey dat deze er desondanks uitgekomen was - 50 gulden. De overtreding van het rij tijdenbesluit wilde hij beboeten met 400 gulden, dit alles subsidair met 24 dagen hechtenis. De kantonrechter vonniste: 100, 50 en 250 gulden, subsi diair 16 dagen. Wirwar Een voorrangsovertreding op de krui sing Zoetevaart-Van Maelstedeweg in Hulst kostte mevrouw Y. P. uit Bc- rchem (B) 80 gulden. Ze was met haar voertuig tegen een andere auto ge botst. Haar gemachtigde mr. Thuys- baerd zei de verantwoordelijkheid van zijn cliënte niet te betwisten maar zag wel enige verontschuldiging in de wirwar van verkeerstekens waarin ze, als buitenlandse, verstrikt zou zijn geraakt. De officier vroeg 100 gulden voor de overtreding. P de M. uit Zelzate had een voorrangsfout gemaakt op de krui sing Verbindingsweg-St-Anna in Ter- neuzen. Ook hier was een botsing het gevolg. Zijn gemachtigde, mevrouw mr. Pauwels, vertelde dat haar cliënt eveneens in de war gebracht was door de vele verkeersborden. Mr. Kolkman vond dat het met een trekkercombina tie waarvan in dit geval sprake was dubbel opletten geboden was alvorens de weg op te rijden Hij vroeg een hoete van 125 gulden. Mr. Van Hees legde De M. 100 gulden op. De Turk Abdullah L maakte op de kruising Bylokstraat-Pyronstraat in Axel een voorrangsfout Ook hierbij volgde een aanrijding. Hij liet via rijn tolk. mevrouw E. Koevoets, in het Frans weten dat hij in plaats van te remmen op het gaspedaal had getrapt. Hij noemde dit geen fout maar een vergissing. In de 4 jaar dat hij in Neder land rijvaardigheid bezat had hij nog geen enkele fout gemaakt vertelde hij. Eis 100 gulden, uitspraak 75 gulden. L J.. uurwerkmaker uit het Belgische Eekeren had niet nauwkeurig de tijd berekend die een naderende auto no dig had toen hijzelf uit een uitrit kwam HULST - In sporthal 'Den Dullaert' te Hulst werden wedstrijden gespeeld in het kader van de bedrijfsvolleybal- competitie 'Hulst'. De uitslagen op de eerste dag luiden: Dames klasse IH; Jomavo IH-Jomavo IV 3-1. Jomavo IV-WC H 1-3. Klasse II; Cactus II-GVC 2-1. Jomavo I-Linex Voorwaarts 2-1. Klasse I: Morres 1-Remortel Sport 4-0. Heren klasse III Linex Voorwaarts Ü-Neckermann II 2-1, Klasse II; GVC-Neckermannn 12-1, Morres I-Cactus I 1-2. Klasse I: LTS- Remortel Sport 4-0, en BOLS-Luctor Banden 11-2, De uitslagen op de tweede dag luiden: Dames Klaase III KPJ II-Neckermann 0-4, KPJ kwam niet op. Klasse II: Hulst II-Morres II 0-3. Klasse I: CVC- Lybeert Verstraeten 1-2, WC I-EIV 0-3. Heren klasse II: LTS II-Luctor Banden 11 3-1, LTS II-Joseph Mavo 3-1. Klasse I: CVC I-Lybeert Verstraeten 1-2 en Lybeert Verstraeten-Clitex Sport 3-0. De competitiestand luidt; Dames klasse I; Morres I 12 12 0 0 24 38- 5 CVC 12 9 0 3 18 31-11 Lybaeert Verstraeten 12 8 0 4 16 26 14 WCI Hulst I EIV Remortel Sport KPJ I 0 6 12 17-21 0 7 10 17-21 0 9 8 17-24 0 9 4 9-31 0 10 4 7-35 Klasse II Joseph Mavo I 12 Hulst II 13 Linex Voorwaarts 4 17 29-15 Cactus 12 Morres II 11 Joseph Mavo II 12 ATEK 12 GVC 13 1 2 19 33-10 1 3 19 29-16 13 8 1 - 1 4 15 21-21 2 3 14 25-15 18 7 17-24 0 10 4 13-33 1 11 3 «-41 Klasse IH: WC II 11 9 1 1 19 36- 8 Neckermann 10 9 0 1 18 34- 5 Hako DAf 10 7 1 2 15 27-13 Joseph Mavo III 10 5 0 5 10 18-22 Joseph Mavo IV 11 3 0 8 6 16-28 Morres IH 10 2- 0 8 4 11-29 KPJ II 10 0 0 10 0 2 38 Heren klasse I" L. Verstr. 22 18 1 3 37 53-18 Luctor Banden 21 16 1 4 33 46-25 OVC 1 21 15 0 6 30 45-21 Bols 21 11 2 8 23 37-31 LTS I 21 7 4 10 18 37-34 KPJ I 21 7 1 33 15 34-36 Remortel Sport 22 7 1 14 14 30-45 WC 1 22 6 0 16 12 21-53 Clitex Sport 21 4 0 17 8 21-50 Klasse II: Morres I 13 12 0 1 24 41- 4 Cactus I 15 11 1 3 23 35-16 LTS II 13 10 0 3 20 31-13 KPOJ II 12 7 1 4 15 23-19 Neckermann I 14 6 3 5 15 24-24 Joseph Mavo 13 5 3 5 13 27-24 Luctor B. III 14 2 0 12 4 13-40 Linex Voorw. I 13 1 1 11 3 11-35 GVC 13 1 1 11 3 7-37 Klasse IH: Morres II 13 10 0 3 20 32-12 Hako Daf GVC II VOLK 13 8 Cactus II 13 8 WC II 12 5 Linex Voorwaarts II 13 4 1 8 9 17-26 KPJ III 13 3 Neckermann II 14 1 5 16 28-19 5 16 28-20 7 10 17-25 BRESKENS - Het damesvoetbalelftal van Breskens, behaalde in poule drie van de damescompetitie in Zeeland, het kampioenschap. Na tweemaal op de tweede plaats te zijn geëindigd, stelde het elftal in de wedstrijd tegen het Heinkenszandse Luctor het kam pioenschap veilig onder leiding van trainer J. Jansen en hulptrainer C. Henderson. Het Breskense dameselflal is het enige Zeeuws-Vlaamse elftal dat deelneemt aan de competitie. Gevolg hiervan is dat er voor de uitwedstrijden behoor lijk wat gereisd moet worden naar de overkant. Trainer J. Jansen. „Behalve hoge reis kosten is het vaak ook niet gemakke lijk voldoende vriendschappelijke wedstrijden te spelen. Het gebeurt dan ook nog al eens dat we tegen Belgische ploegen spelen uit hogere afdelingen, wat echter geen gemakkelijke opgave is". Dat het behalen van Hei Kampioen schap geen onverdienstelijke prestatie is blijkt wel tut het feit dat de basisse lectie slechts uit 14 dames bestaat. Bewondenngswaardig is bovendien de vele dames van rond de 30 jaar er nog de tijd voor vinden naast huishou delijke bezigheden trouw de trainingen te bezoeken en met grote uizet deel nemen aan de wedstrijden Trainer J. Jansen, die er na 4,5 jaar mee stopt aan Het damesvoetbalelflal van Breskens geflankeerd door trainer J. Jansen irechts) en hulptrainer C. Henderson. het eind van deze competitie, hoopt dat zijn opvolger C Henderson tijdens het nieuwe seizoen er in slaagt de ba sisselectie uit te breiden. „Met 14 dames is het soms een pro bleem een volledig elftal samen te stel len", aldus de scheidende trainer, die er op wijst dat dames met de nodige voetbalaspiraties van harte welkom zijn bij de Breskense vereniging. Op hemelvaartsdag (27 mei) nemen de nieuwe kampioenen deel aan een voet baltoernooi in Kapelle-Biezelinge. VOOR VERZAMELEN GEGEVENS VAAR- EN RIJTIJDEN MET GEBRUIK VAN NIEUWE COMMA ND O WA GEN' THOLEN - Dinsdag 13 april wordt er op de Oosterschelde een gecombi neerde oefening gehouden van brandweer, rijkswaterstaat en rijks politie. De oefening gaat uit van de werkgroep rampenregeling Rijn- Scheldekanaal en is in de eerste plaats bedoeld om allerlei gegevens te verzamelen die van belang kunnen zijn bij het bestrijden van een tamn. Zo zal men ingespeeld moeten raken op de algemene coördinatie en verder hoopt men zich met deze oefening in zicht te verschaffen in de verschil lende rij- en vaartijdèn. Er zal tijdens deze oefening dan ook niet gespoten worden en evenmin wordt er gewerkt met pseudo-gewonden. In het kort komt de oefening hier op neer, dat er dinsdagmiddag omstreeks twee uur een aanvaring op de Ooster schelde wordt gemeld, waarbij brand is uitgebroken. De verschillende instan ties worden gealarmeerd en men gaat op weg naar de plaats van de ramp Dan vindt er een ontploffing plaats. Er slaan mensen over boord, er zijn ge wonden en er ontstaat een olievlek. Er moeten dan ook ambulances gewaar schuwd worden, de olievlek moet be streden worden in het kader van de mi lieuhygiëne. enzovoorts. Het gaat er bij dit alles voornamelijk om te bezien hoe de radio-grafische verbinden verlopen, hoeveel tijd men nodig heeft om naar de plaats van de ramp te varen, hoe veel tijd de ambulance nodig heelt cd van Bergen op Zoom naar een bepiuU landingspunt te rijden, enzovoorts. Bij deze oefening zal ook gebni^ worden gemaakt van een grote cor mandoverbindingswagen, die ruim1.' biedt aan de commanderen staf en it beschikt over een groot aantal vei bindingsmogelijkheden, zoals mobile; foon, telefoon, portofoonkanalen, zovoorts. Deze wagen wordt voor d( oefening in bruikleen gegeven doord! inspectie van het brandweerwezen. Er worden momenteel zes van d«( commandoverbindingswagens 8f: bouwd, één voor elk district. Vermfc; delijk rijn deze wagens aan het eiffi1 van het jaar gereed. Het is de bedoel ling dat de wagens op een centras' punt in het district worden gestatic-( neerd. Voor het district Brabant el Zeeland zal dit ergens in de buurt vas Breda. Roosendaal of Bergen op Zoo: zijn. Overigens wórdt bij de oefenir: ook de kleine verbindingscommandf! wagen van de brandweer te Bergen o; Zoom ingezet. Deze heeft echter mi' der verbindingsmogelijkheden. De werkgroep rampenregeling Rv Schelde-kanaal staat onder voorat'e: schap van de rijkshavenmeester, 6 heer H. Edens, en bestaat verder ondr anderen uit de burgemeesters V£ Reimerswaal en Oud-Gastel, verlc-; genwoordigers van de provincies Bra bant en Zeeland, de districtsinspecte-' van het brandweerwezen, de regional: commandanten van de brandweren tf Roosendaal en te Bergen op Zoom e het hoofd van de BB in Zeeland. De Of fening van dinsdag is uitgewerkt door de districtsinspecteur van het brand- weerwezen, de heer N. van IJzerloo. i op de provinciale weg Terneuzen- Zaamslag. Ook hier was het gevolg een botsing met blikschade Zijn raads man, mr. H. C. Brinkman, meende dat aan J. geen rijgedrag waardoor gevaar of schade kon ontstaan te verwijten viel. Volgens hem lag de fout bij de chauffeur van de andere auto. Deze moest of niet goed opgelet hebben of veel te hard hebben gereden. J. werd 75 boete opgelegd na een eis van 100 gul den. „Achteruitrijden is een van de moei lijkste en gevaarlijkste manoeuvres" meende de officier in de zaak tegen J. B. uit Biervliet Deze was bij het keren in de Axelsestraat in Terneuzen tegen een bromfietser aangereden. Tachtig gulden boete na een eis van 100 gul den. P. K. uit Terneuzen zei verwonderd t«- zijn geweest dat hem ongeveer 5 we ken nadat hij een praatje met een po liticagent had gemaakt een schik kingsbedrag van 75 gulden werd thuisgestuurd omdat luj met een cul tivator had gereden die te breed en te hoog geladen was. De officier ver laagde dit bedrag nu met zijn eis tot 50 gulden; het bleef erbij. H. v. d. E. uit Terneuzen had met een bromfiets gereden met technische ge breken. De officier wilde de boete op 50 gulden gesteld zien omdat hij het voer tuig aan het verkeer wilde onttrekken De kantonrechter sloot zich hierbij aan Het rijden door rood licht op de krui sing StrAnna in Terneuzen kostte aan F v E. uit Sas van Gent 60 gulden na een eis van 75 gulden Van E. gal de fout toe maar zei dat hij zijn 5 maan den oude dochtertje beetgepakt had dat uit het autosloeltje dreigde te val len. De interval tussen groen en rood licht bedroeg volgens hem slechts ruim 6 seconden. Mr. Kolkman geloofde wel dat met de leeftijd van genoemd kind een der allerjongste veroorzaaksters van rijden door rood licht ontdekt was. Vrachtwagenchauffeur E. C. uit Ter neuzen kreeg een boete van 15 gulden wegens verboden parkeren. Gedreven door ervaring - diefstal van een deel van de lading - had hij zijn vrachtwa gencombinatie dicht bij zijn woning geparkeerd om een oogje in het zeil te kunnen houden Volgens de APV mogen voertuigen van een bepaalde grootte alleen m de Nij verheidsstraat geparkeerd worden De zaak tegen J R uit Capelle a/d IJs- sel die op het kruispunt St-Anna door rood licht zou rijn gereden werd aan gehouden voor het horen van getuigen TERNEUZEN - Het echtpaar J. de Mo lenaar en M. I'. de Molenaar-Van Ta- tenhove uit Terneuzen heeft dinsdag het 60-jarig huwelijksfeest gevierd. Beide echtelieden, respectievelijk 84 en 79 jaar oud, zijn nog goed gezond. R.-k. Bejaardenhond houdt vergadering HOOFDPLAAT - De rooms-katholieke bejaardenbond te Hoofdplaat houdt woensdag een algemene ledenverga dering. Dat gebeurt in de soosruimte van de bond. Voor aanvang van de vergadering is er een heilige mis in de parochiekerk te Hoofdplaat. De vergadering begint om half drie Na de bijeenkomst is er een gezamenlijke koffiemaaltijd. Sasse gymclub THOR namjeugdproe ven af »SAS VAN GENT - De gymnastiekver eniging Thor uit Sas van Gent nam dezer dagen de jeugdproeven af. Dit gebeurde onder toezicht van de Zebra-kringgedelegeerde, de heer Pe perzak uit Hoek. We 150 kinderen van 8 tot en met .11 jaar legden de proeven met goed ge volg af. Aan alle leden kon het jeugd- turndiploma in diverse klassen worden uitgereikt. Thor heeft wan deze gele genheid gebruik gemaakt om aan deze proeven de clubkampioenschappen te verbinden. Kampioenen in de diverse klassen rijn. meisjes a. Annemieke van Vliet, meisjes b. Diana Daniëlse, meis jes c: Corrie Vermeire. jongens a; Jan Peter Verhelst. jongens b- Marco Ver- mandel. Het bestuur en technische lei ding konden tevreden op dit even ement terugzien. Men was bovendien ingenomen met de overweldigende be langstelling van de ouders van de le den De totale leiding was in handen van B. Vermandel, op voortreffelijke wijze bijgestaan door het voltallige lei derscorps van deze vereniging. Voor zitter P. Seits reikte de prijzen uit. Sportontmoeting trim-en tourclub Sas van Gent SAS VAN GENT - Onder prachtige weersomstandigheden hield de trim- en tourclub Sas van Gent dezer dagen een sportontmoeting voor de eigen le den, nabij het sportpark De Valcke te Sas van gent, Dit sportgebeuren be stond uit 3 onderdelen: een tijdrit over 5 kilometer, 300 meter sprint en een criterium over 6 ronden van 5 ki lometer. Aan de start verschenen 15 renners. De uitslag van het eerste onderdeel, de tijdrit luidt: 1. P. Pielaet tijd 6 min. 33 sec.2 en 3 J. van Passel en J. van Doe selaar. 4. E. Bommelijn. Het tweede onderdeel, de 300 meter sprint, gaf de volgende uitslag: 1 P Pielaet. 24 sec. 2. E. Ranschaert. 3 E. Bommelijn. In het criterium toonde P Pielaet zijn onbet wiste uitblinker van deze middag. Hij finishte voor J van Passel en E Bom melijn. Het algemeen klassement na deze onderdelen luidt: 1. P. Pielaet. 2. E. Bommelijn, 3. J. van Doeselaar, 4. H. Dhaene. 5. J. van Passel, 6. G, van de Broeke. Na afloop vond de prijsuitrei king plaats in het clublokaal, zaal Pla netarium te Sas van Gent. De win naars kregen uit handen van sponsor Henk Peters uit Sas van Gent medail les en bloemen. Zaterdag vertrekt de tourclub vanaf het clublokaal om 11.30 uur naar Oostburg om daar deel te nemen aan een toertocht over 60 km. Damesvoetbal HULST - Het damesvoetbalelftal van de vereniging 't Centrum' speelde een uitwedstrijd tegen de Belgische dame- sploeg Hamme. De Hulster dames ver loren de wedstrijd met 3-1. De rust stand was 1-1. Ouiz in Hulst HULST - In sporthal 'Den Dullaert' te Hulst werd een groepsquiz gehouden, waaraan deelnamen de afdelingen Terhole, Graauw. Sint-Jansteen en Lamswaarde van de KPJ-kring Hulst De uitslag luidt: 1. afdeling Lams waarde, 2. afdedling Terhole. 3. af- de.ing Graauw en 4. afdeling Sint- Jansteen. Aan de zaalquiz namen 60 personen deel. De quiz werd gewonnen door S. Brooymans uit Terhole voor B. van Duyse uit Nieuw-Namen en H. Burm uit Nieu-Namen. ZUIDDORPE - Aan de schieting bij A de Block te Zuiddorpc namen 43 schutters deel De uitslag luidt: hoge vogel: P. Plasschaert, Wachtebeke (B), extra hoge vogel: L. Vermue. Zuiddor pc. eerste zijvogel: Th. van Boven Axel, weede zijvogel P. Oosting, Axel, jrootste aantal (4 stuks) J. Bracke, Axel. HULST - Aan de schieting bij P. Leer- aert te Hulst namen 37 schutters deel. De uitslag luidt; hoge vogel: A. Re- meyn, Ossenisse, eerste zijvogel R. Boon, De Koinge (B) tweede zijvogel L. Prennen, Hulst, grootste aantal (5 stuks) P. Boënne. Hulst. KAPELLEBURG - Aan de schieting bij Cyr. de Kind te Kapelleburg namen 105 schutters deel. De uitslag van wip I luidt: hoge vogel E. Scheijfhout. Clin- ge. eerste zijvogel A. de Bakker. Clinge, tweede zijvogel (verloot). Wip H: hoge vogel R. Roskam. SinLGillis (B). eerste rijvogel L. Dullaert. Sint-Pauwels. tweede zijvogel L. de Kindt, Paal (B). KLOOSTERZANDE - Aan de schie ting in 'De Groene Molen' te Klooster- zande namen 30 schutters deel. De uit slag luidt: hoge vogel Fr. Pieters, Kloosterzande, eerste rijvogel J. Ver hoeven, Kloosterzande, tweede rijvogel P van Goethem. Noordstraat, eerste extra vogel J. Hoop, Kloosterzande. tweede extra vogel E. de Maat, Osse nisse, grootste aantal (3 stuks): A. de Waal, Sluiskil. HENGSTDIJK - Aan de schieting bij P. van Hengstdijk namen 35 schutters deel. De uitslag wip I luidt: P. Claes- sens, Lamswaarde, eerste zijvogel en tweede zijvogel J. van Leuven, Vogel waarde, extra vogel P. Pauwels Kloos terzande. De uitslag van wip II luidt: hoge vogel Th. Pauwels, Axel, eerste zijvogel J. Pauwels Axel, tweede rijvo gel P. Claessens, Lamswaarde, extra vogel A. Fassaert, Vogelwaarde, groot ste aantal (9 stuks) J. Collet, Hengs tdijk. AARDENBURG - De handboogschut tersvereniging 'Sint Sebastiaan' te Aardenburg hield een hanenschieting waaraan door 55 schutters werd deel genomen. De uitslag was: le hoogvo gel: D. d'Hooghe, Maldegem <B); 2e hoogvogel: A. Rootsaert, Middelburg )B): le zijvogel: A. Temmerman, Moer- kerke <B): 2e rijvogel: F. de Witte. Sv- sele (B); le kal A. Rootsaert; 2e kal F. de Witte. Beker niet afgeschoten. Hanen wer den gewonnen door: A. Rootsaert; G. Gijselinck, Knokke (B); H. de Rijcke. Aardenburg; W. Ginneberge; J. van Dam me en Fr. Depré, allen Maldegem (B); H. Eecke en W. Engels te St. Mar- griete (B); A. Ballegeer, Heille (Sluis); Prijsvogel: J. van Damme, Maldegem. KOEWACHT - Aan de staande wip schieting bij A de Schepper te Koe wacht namen 78 schutters deel. De uil slag luidt- wip I eerste hoge vogel W Verschaegen, Koewacht, tweede hoge vogel J Bruggeman, Westdorpe. eerste rijvogel P. de Maat, Axel, tweede zij vogel J. de Jonge, Ovezande, derde zij vogel E. de Letter, Koewacht, vierde zij vogel M. Wisse, Terneuzen. eerste kal A. van Pottelberghe, Zuiddorpe, tweede kal Et. Inghels, Koewacht, derde kal W. Verschaegen, Koewacht, vierde kal A. van Puyvelde Kallo (B). De uitslag van wip II luidt: eerste hoge vogel W. Verschraegen,, Koewacht, tweede hoge vogel M. Bonte, Stekene (B), eerste zijvogel O. de Vos, Stekene (Bi, tweede zijvogel J. Bruggeman, Westdorope. derde rijvogel L. van Re- moortere. Koewacht, vierde zijvogel W. Verhelst, Axel. eerste kal H. de Wael, Koewacht, tweede kal R Janssen. Koewacht, derde kal G. Meervle. Kem- zeke (Bi vierde kal R. Roels, Axel. KLOOSTERZANDE - Aan de schie ting bij De Groene Molen te Klooster zande namen 40 schutters deel. De uit slag van de eerste wip luidt: hoge vogel P. d'Hondt. Kloosterzande, eerste zij- vogel A. de Waal. Sluiskil, tweede zij vogel F Kouijzer. Kloosterzande. extra vogel J. Hoop, Kloosterzande, grootste aantal (7 stuks) J. de Kort, Groenen dijk. De uitslag van de tweede wip luidt: hoge vogel C. J. Roelands, Antweipen (B), tweede zijvogel A.. Rottier, Oosse- nisse, tweede rijvogel A. Verhoeven, Kloosterzande, grootste aantal (5 stuks) FL Aarsen, Kloosterzande, extra vogel P. van Goethem, Noordstraat. LAMSWAARDE - Aan de schieting bij R. Heijens te Lamswaarde namen 65 schutters deel. De uitslag van de eerste wip is: hoge vogel J. Maes, Lamswaar de, eerste rijvogel J. van Leuven, Ra penburg, tweede rijvogel G. van Dries- sche, Lamswaarde, extra vogel A van Dijk, Boschkapelle. grootste aantal (5 stuks) E. van Waterschoot, Groenen dijk. De uitslag van de tweede wip is: hoge vogel A. van Dijk. Boschkapelle, eerste zijvogel J van Leuven Rapenburg, tweede zijvogel W Strobbe, Lams waarde, grootste aantal (5 stuks) A. van Schoten. Hulst KOEWACHT - Aan de schieting bij J de Kind-Ceelaert te Koewacht namen 37 schutters deeL De uitslag luidt: hoge vogel: R. Rottier, eerste zijvogel J. de Waal. tweede rijvogel Groenewe- gen, grootste aantal (4 stuks) J. de Waal, allen uit Koewacht. Loco-burgetneester drs. R. C. E. Barbé van Terneuzen feliciteert het 'diamanten' echtpaar De Molenaar De heer De Molenaar, afkomstig van Aardenburg, werkte tot zijn pensione ring als grondwerker voor de P.Z.E.M, Toen hij zijn a.o.w. had, verhuisde hij naar Terneuzen. Dansavond in Graauw GRAAUW - De muziekvereniging 'Nooit Gedacht' uit Graauw hield in het gemeenschapshuis een dansavond, die goed bezocht werd. Aan het begin van de avond concerteerde de Graauwse muziekvereniging. Het or kest 'The Sun Rise' luisterde het dans feest op. Feestavond van EHBO Sas van Gent SAS VAN GENT - De EHBO- vereniging van de afdeling Sas van Gent houdt op 21 mei voor leden, echtgenote's, verloofden en introdu- cee's een feestavond in het cultureel centrum 'De Speije' te Sas van Gent, aanvang 19.30 uur. Op deze bijeen komst krijgen de geslaagde cursisten de diploma's uit handen van burge meester drs. W. R. Dusarduijn. Tevens zullen tien jubilarissen worden gehul digd. Hiervoor heeft men de distrikts- voorzitter van de EHBO aangezocht. Na dit officiële gedeelte volgd een ge zellig samenzijn, waarbij de muziek verzorgd wordt door het 'Hammond Combo' uit Sas van Gent. Plattelandsvrouwen houden vergadering OOSTBURG - De afdeling Weet- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Christe lijke plattelandsvrouwen bond houdt donderdagavond een vergadering in het hervormd kerkcentrum te Oost burg. De bijeenkomst begint om halftien. Mejuffrouw M. J. Bosman, economisch-sociaal voorlichtster van de CBTB Goes houdt een inleiding over het onderwerp: 'Wat doen we met de woningbouw, verbouw of nieuw bouw Na de pauze bestaat voor de bezoekers de gelegenheid om vragen te stellen over eventuele bouwproblemen thuis of over bouwplannen. Het echtpaar kreeg dinsdagmldd;;' bezoek van loco-burgemeester dn R C. E. Barbé. die gelukwensen ai- bood namens de gemeente. Terneuzen had ook een bloemstuk I- ten bezorgen en verder waren er telt grammen van de koningin en commi- saris van de koningin dr C. Boertier, Liefdadigheidsvlucht van'De Volharding' SAS VAN GENT - De duivenhoud- svereniging 'De Volharding' uit Wa dorpe houdt zondag 11 juli de tradiu nele liefdadigheidsvlucht vare Beaumetz. Zoals de laatste jaren bruikelijk, komt de gehele opbren: ten goede aan de EHBO-'St. Rafal'. Westdorpe. Deze vlucht staat voor.- dereen open, ook voor met duivenui kers. Personeelsvereniging gemeente Terneuzen hield feestavond TERNEUZEN - In het Terneuzen Zuidlandtheater is deze week de jai lijkse feestavond gehouden vail i personeelsvereniging gemeente Tc, neuzen. Er stonden voor deze avoiK drie onderdelen op het programim Bij het bingospel trad de bekent speaker Pierre Eysackers als spoilt der en quizmaster op. Er was verd» gelegenheid om te dansen op de m: ziek van het huisorkest van de Vli' gendc Hollander. Bovendien werden de prijzen van t- dit jaar voor het eerst gehouden ond: linge sportkamp uitgezet. De ond- linge afdelingen hielden wedstrijder de volgende sporttakken, zaalvoetb. volleybal. tafeltennis, kaarten-sjoek fietsen op de rollen, bowling en tri wedstrijd. In het algemeen klasseme kwam de afdeling onderwijs als be? uit de bus. De aanvoerder van dit toï mocht uit handen van mevrouw V: der Plas-Tanis een fraaie wisselbefc ontvangen. Alle afdelingen ontving; verder een herinneringsvaantje. Dit:: initiatief van de heer Van Opdorp va de politie sportvereniging. Het spo" kamp stond onder algehele leiding k' de heer Bastiaansen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22