Jm JE Amro Continu Crediet opnemen en aflossen naar behoefte. ROOVERS Coupon ZIEKTEKOSTEN nieuw tarief VERHAAT amro bank Kom snel kijken wat Roovers in nappa heeft.... 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 7 APRIL 1976 Openbare aanbesteding Burgemeester en wethouders van de gemeente Westkapelle zijn voorne mens op woensdag 28 april 1976, des voormiddags te 10.00 uur in het ge meentehuis te Westkapelle, in het openbaar aan te besteden overeen komstig het uniform aanbestedings reglement: het aanleggen van een wandelpad door de duinen en over de zeedijk in de gemeente Westkapelle. Het werk omvat o.a.: 130 m2 betontegels 130 st. geprefabriceerde trap treden 900 m2 klinkers d.f. 380 m afheining van perkoen- palen 7 m3 Azobé-hout t.b.v. trap. De gestelde termijn voor uitvoering bedraagt dertig dagen. De betaling zal geschieden in 3 beta lingstermijnen. Het bestek met tekeningen en de nota van inlichtingen zijn, zolang de voor raad strekt, tegen betaling van 40- verkrijgbaar bij de dienst gemeente werken Walcheren/Noord-Beveland, Gapingseweg la te Serooskerke (W); uitsluitend door: storting op postrekening 52 89 26 t.n.v. de dienst Gemeentewerken Walcheren/Noord-Beveland of door ontvangst van een getekende giro kaart. Restitutie zal niet plaatsvinden. Inlichtingen zijn verkrijgbaar, na ge maakte telefonische afspraak, bij bo vengenoemde dienst. In afwijking van het bepaalde in art. 6, lid 1, van het U.A.R. zal voornoemd werk 21 dagen na bekendmaking wor den aanbesteed. De directeur van de dienst Gemeentewerken Walcheren/Noord-Beveland. i Zelf fcj schilderen? rV? Koop/huur een ladder AmM Aluminium HgipH ladders Korte levertijden. JjrA TECHNISCH HANDELSBUREAU St. Pieterstraat 45-47, Middelburg Telefoon 01180-13192. Een geselecteerde collectie damesmode uit de meest exclusieve buitenlandse modehuizen vindt u bij Maison toont u iets aparts' Burgpromenade 22-24. tel. 01180-12096 MIDDELBURG. Lid van de vereniging "DE EXCLUSIVE" Geslaagd winkelen begint op de advertentiepagina's van de PZC GEMEENTE KAPELLE De burgemeester van Kapelle maakt ingevolge artikel 26 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat in gaande 8 april 1976 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 maart 1976 vastgestelde bestemmingsplan Be schermd Dorpsgezicht Wemeldinge. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gericht, kunnen gedurende bovenstaande termijn bij gedeputeerde staten van Zeeland tegen het bestemmingsplan bezwaren indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wij zigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aange bracht. Kapelle, 7 april 1976 De burgemeester voornoemd, H. G. van Suijlekom. SMk kiest Continu Crediet. geleend bedrag maandelijkse aflossing bijv. 3% (incl. rente) rente per maand* f 4.000,- f 120,- 1,25% f 5.000,- f 150,— 1,15% f 7.500,- f 225,- 1,00% 10.000,- f 300,- 1,00% f 15.000,- f 450,- 0,90":. rente m.i.v. 1-4-1976 Uiteraard zijn ook hogere termijnbedragen mogelijk. Een voorbeeld Stel,uw Continu Crediet bedraagt f5.000,-met een vaste aflossing van 3% per maand, dus f150,-. U neemt bijvoorbeeld f 4.000,- op. Wat overblijft is dan f 1.000,- plus de eerste f 150,- die u aflost. Met andere cijfers:'t bedrag dat u altijd nog kunt opnemen is f 1.150,-.Hoe ziet uw Continu Crediet er na vijf maanden uit? toegestaan krediet eerste opname f5.000,- f4.000,- blijft voor u beschikbaar in 5 maanden lost u af: 5 x f 150,- f 1.000,- f 750,- voor opname beschikbaar f 1.750,- (N.B.: Om het zo duidelijk mogelijk te houden is in bovenstaand voorbeeld geen renteberekening opgenomen.) „En ja hoor, we waren onmiddellijk verkocht. Moet ik er wel bij vertellen, dat we al 'n tijdje uitkeken naar zo'n zithoek. En met mijn lening al op zak. Zo'n Continu Crediet van de Amro Bank. Heb ik eigenlijk ook naar uitgekeken. Want 't is toch 5n uitkomst dat je bij 'n lening weer kunt opnemen wat je hebt afgelost. Niet dan?" Tot nu toe is de bekendste manier van lenen van de Amro Bank de Persoonlijke Lening. Dat is 'n eenmalige lening, die u in een afgesproken aantal vaste maandelijkse termijnen aflost. Een lening trouwens, die veelal voor één speciaal leendoel wordt afgesloten. Maar er is nu óók een gemakkelijker manier van lenen: het Amro Continu Crediet. Waarom Continu Crediet? Ook een Amro Continu Crediet kunt u natuurlijk afsluiten voor één speciaal leendoel. Maar daarnaast biedt deze nieuwe manier van lenen u de ruimte om voor allerlei zaken, verwachte of onverwachte, direct geld op te kunnen nemen. Want een Continu Crediet sluit u één keer af en u kunt voortdurend blijven opnemen. Hoe neemt u op? Met de Amro Bank komt u een bedrag overeen EVEN UITPROBEREN DIE NIEUWE BANK. waarover u maximaal wilt beschikken. Dat is uw Continu Crediet. Wanneer, waarvoor en hoe u daarover wilt beschikken, maakt i helemaal zelf uit. Of u het bedrag in zijn geheel opneemt of in gedeelten, maakt u ook helemaal zelf uit. Bovendien kunt u steeds weer opnemen, wat u hebt afgelost. Zelfs na enkele aflossingen kunt u, als dat nu eenmaal zo uitkomt, direct alweer geld opnemen. Hoe lost u af? 't Bedrag en 't tempo van de aflossing bepaalt u samen met de mensen van de Amro Bank. Meestal lost u 3% van het overeengekomen kredietbedrag af. Wat zijn de kosten? Bij deze manier van lenen worden alleen de rentekosten berekend. De rente varieert van 0,9% tot 1,45% per maand en is afhankelijk van het overeengekomen kredietbedrag. Deze rente (aftrekbaar voor de inkomstenbelasting) wordt per maand berekend over het op dat moment nog te betalen bedrag. Dus over het uitstaande saldo. Kwijtschelding na overlijden Als u mocht komen te overlijden vóór uw 65e jaar, dan wordt de gehele restantschuld tot f 20.000,— kwijtgescholden. Wilt u gebruik maken van deze gemakkelijke manier van lenen, dan bent u van harte welkom op een van onze Amro Bank kantoren. Wilt u nog meer informatie of wilt u het Continu Crediet schriftelijk afwerken, vul dan even de coupon in voor onze uitgebreide folder met aanvraag formulier. Naam: Adres: Woonplaats:. Coupon in open envelop zenden naar: Amro Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. 7-4 ONTDEK de sprankelende bruidskollekties van het modehuis. De 'Viva' modellen, de grootmoe dertjes jurken, de jonge ideeën, de steeds weer nieuwe eruit springende details GROTE MARKT 6 - GOES - TEL. 01100-16015 per maand man of vrouw f 40,95 Nevenstaande premie is voor een echtpaar - 80,69 3e klasse verzekering voor zie- echtp.+ 1 knd. - 98,60 kenhuis en specialistenhulp incl. echtp.+2 knd. - 116,51 fysische therapie en pol. kli- echtp.t 3 knd. - 134,42 nische hulp (onbeperkt). Vraag om onze uitgebreide documentatie of bel voor een afspraak. Ten opzichte van de vrijwillig verzekerden bij het ziekenfonds is deze premie veel gunstiger. W.DEGRAAF ASSURANTIËN EH fINANCIIRINGEN Middelburg. -C^PSS! psssst! niet verder vertellen hoor, maar u kunt het zeker als u voor wat duppies 'n krantje koopt en dat even lekker doorleest... 'Verkoop het door een kleintje! Net binnen. Het allernieuwste: leuke jacks in nappa en suède. In 5 moderne kleuren Dit zoekt u... licht crèmekleurig nappa jasje. Heel apart. In alle maten Vlotte leren hesjes in verschillende kleuren voor dames en heren 198,- vanaf 298,- 159.- SPECIALE WEEKAANBIEDING Kort nappa jasje, 1e kwaliteit nappa, voor dames en he ren. Nu slechts 198,- Middelburg: Lange Delft 17 t.o. City theater Goes: Lange Vorst 77 Gevraagd: Jongeman voor de keuken Leeftijd 17-20 jaar Liefst enige ervaring in kook- en bakwerk. 5-daagse werkweek van maandag t/m vrijdag. STATIONSRESTAURATIE GOES Tel. 01100-27302. Gevraagd aan de 2-klassige Chr. kleuterschool 'De Springplank' te Aagtekerke hoofdleidster Akte A en B. Per 1 augustus of eerder. Diploma Chr. onderwijs. Inlichtingen: voorzitter dhr. W. de Vries, Prelaatweg 26. Aagtekerke. tel. 01188-1524 of de hoofdleidster mevr. P. Duker-de Kuyper, Porrenaerstr. 11, Aagteker ke, tel. 01188-2163. Sollicitaties te richten aan de secretaresse C. Verhage-Moens, Burg. Geuzestr. 20, Aagtekerke. Havenplein 7 - Zierikzee - Tel. 01110-2584 Vraagt een nette jongedame die opgeleid wil worden voor serveer ster. Jaarbetrekking, woonruimte aanwezig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10