Xjr Spaar en win 'n fiets in de grote tekenwedstrijd van de Rabobank Rabobank PELT HOOYKAAS VLISSINGEN B.V. ALL ROUND DIESEL- HYDRAULISCH e monteur met ervaring een jongedame geslaagd winkelen begint op de advertentiepagina's van de PZC Jongens en meisjes 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 6 APRIL 1976 Een merk om te onthouden. Nieuw! Kwartsgrill/bakoven (RGT2) Infra-rood grilleren! Dat spaart 10-15 min. voorver warming uit. Gerechten worden tot in de kern gaar. Ruimte voor 2 kippen. Uit- neembare binnenwanden bekleed met Tefal's schoon- in-een-wip-laag. De RGT2 is tegelijk ,een perfekte automatische bakoven. Met wandbevestiging f369,-. Met Tefal lukt alles Blikopener. Opent moeiteloos elk blik in seconden. Laat geen scherpe kartelrand achter. Aan de wand los op tafel of aanrecht te gebruiken. Mooie en solide uitvoering. Kema Keur Rechaud Eindelijk een schotelwarmer die een waar sieraad is. Kan zonder snoer op tafel, omdat hi) na een opwarmtijd van 10 minuten drie kwartier op temperatuur blijft. Voorzien van thermostaat en geïsoleerde handgrepen. Verkrijgbaar voor 2 of 3 schotels, ook met roestvrij stalen boven- plaat, v.a. f 74.50. Nieuw! Hapjespan met afneembare steel Klik- en u neemt de steel van de pan. Klik- en hij zit er weer aan. Deze ruimtebespaarder heeft een frisrode anti-aanbaklaag van builen ên een donkergrijze van binnen. Ontzettend handig voor alle kokkerel-werkjes f 42,50 Elektr. Eondue Set. - Nieuw. Nu gezellig fonduen zonder olie steeds op te hoeven warmen. Thermostaat handhaaft juiste temperatuur.Gemakkelijk en veilig. In warm oranje uitvoering. f 159,- dochter van Pelt Hooykaas B.V. Rotterdam en producent van wegen- en waterbouw materialen werkzaam op het terrein van Hoechst Holland N.V. aan het Industrieterrein Vlissingen-Oost. vraagt een Zonder ervaring onnodig te sollicite ren. Werkzaamheden bestaan uit inspectief-preventief en periodiek onderhoud en het uitvoeren van re paraties aan ons laadschoppenpark en onderhoud en reparatiewerk aan onze zeef-, breek- en menginstalla- ties. Uw schriftelijke sollicitaties met vermelding van ervaring kunt u rich ten aan de bedrijfsleiding van Pelt Hooykaas Vlissin gen B.V., Postbus 65, Vlissingen. Gevraagd per 1 mei gediplomeerd doktersassistente voor halve dagen. D. C. Bom Badhuisstraat 81, Vlissingen GEMEENTE WESTEBSCHOUWEH Voorbereidt ngsbesluit De burgemeester van Westerschouwen maakt bekend dat de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 22 maart 1976 heeft besloten te verklaren, dat een herziening van het bestem mingsplan Buitengebied Oost wordt voorbereid, voor het perceel gelegen aan de Serooskerkseweg/Oude Lage- zoom aansluitend aan de begraaf plaats te Haamstede, zoals dit nader is aangegeven op de bij dit besluit beho rende tekening. Het desbetreffende besluit ligt met de bijbehorende tekening vanaf heden ter gemeentesecretarie van Westerschou wen te Haamstede voor een ieder ter inzage. Haamstede, 6 april 1976 De burgemeester voornoemd, H. P. Everwijn. Wegens huwelijk van één onzer medewerksters is er plaats voor welke ons team in de winkel wil komen versterken. Leeftijd 18 jaar. winketervaring gewenst. Samen met de Vereniging Veilig Verkeer Nederland orga niseer de Rabobank van 6 t/m 21 april een geweldige tekenwedstrijd voor jongens en meisjes van 6 t/m 12 jaar. Heel veel prijzen! Er staar in het land vele fietsen klaar om gewonnen te worden en bovendien nog een groot aantal andere verrassingen. Teveel om op te noemen! Kom naar de Rabobank, spaar je bij de Rabobank of wil je dat gaan doen? Vraag dan een wëdstrijdformulier! Fiets Veilig! Dat is het onderwerp van de tekenwedstrijd, „Fiets Veilig"! Het is belangrijk om te weten hoe je met je fiets in het verkeer moet omgaan. Door onze tekenwedstrijd willen Veilig Verkeer Neder land en de Rabobank daar nog eens ekstra je aandacht op vestigen! Fiets laat naar je kijken! ledereen die meedoet aan de wedstrijd krijgt een fietscontrolekaart. Je moet weten dat 'n veilige "ets aan bepaalde eisen moet voldoen. De prijzen. Je krijgt schriftelijk bericht of je een prijs hebt gewon nen. Als je een hoofdprijs wint (b.v. e<*n fiets), dan gaat je inzen ding ook naar de nationalejury. Dan maak je ook nog een kans f' op 1000,die op je I spaarbankboekje gestort worden. Ekstra verrassingen. Er zitten behalve veel prijzen ook nog veel ekstra verrassingen in de Fiets Veilig tekenwedstrijd. Misschien ben je wel een van de geluk kigen die straks een rit mag meemaken in de Porsche van de Rijkspolitie of die mee het water opgaat met de haven politie! Of wat dacht je van vliegen met de politie boven de drukke autowegen. De wedstrijdvoorwaarden: Leeftijd: 6 t/m 12 jaar. Je moet je tekening helemaal zelf maken. Je moet vijf ver- keersvragen goed beantwoorden. Veilig Vertteer Nederland WN). Hilversum. Postbus 287. geld en goede raad

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 16