BEKENDMAKING Kritiek op geheime sfeer rond de afwikkeling 'affaire-Cijsouw' in Axel GPV Axel is tegen zwemwedstrijden op zondag Raad Reimerswaal verdeeld over bouw van een sporthal 7 SCHUUR ALS RECREATIEWONING MAG VAN RAAD MIDDEN SCHOUW EN geslaagd winkelen begint op de advertentiepagina's van de PZC VANDAAG woensdag 31 maart van 1 tot 6 uur MORGEN donderdag 1 april van 10 tot 18 uur GROTE VERKOOP STOMERIJ CLEANING-SHOP WOENSDAG 31 MAART 1976 PtOVINCIAlE ZEEUWiE COUEANT PVDA-RAADSL1D J. DIELEMAN: „ONRUST BIJ BEVOLKING IS NIET WEGGENOMEN" „ARGWAAN JEGENS CENTRALE DIENST IS TOEGENOMEN" AXEL Vanuit de PvdA-fractie in de gemeenteraad van Axel is het college ban b. en w. dinsdagavond verweten, dat de afwikkeling van de zogenaam de affaire Cijsouw-ccntraledienst in een sfeer van geheimhouding heeft plaats gevonden. De heer J. Dieleman van deze fractie maakte het college duidelijk allerminst gelukkig te zijn met het feit, dat de in alle openheid gestelde kritische vragen van de VVD- fractie in alle beslotenheid zijn behan deld. waardoor nu alleen de raad op de hoogte is- De heer Dieleman zei te geloven dat door deze manier van doen de twij fels en het argwaan jegens de centra le dienst -waren toegenomen en dat er geen verandering was gekomen in de geschoktheid die de affaire bij de bevolking van Axe1 heeft teweeg ge bracht. Hij vond dat geheel ten on rechte van de doofpot was gebruik gemaakt. Het socialistische raadslid had met name bezwaren tegen de toevoeging 'confidentieel' op de stukken aan de raad. waarin b. en w. antwoorden hadden geformuleerd naar aanleiding van vragen van de VVD-ers H. P. Cijsouw en F. Impens. Die vragen gingen over technische aspecten van de riolermgswerkzaamheden aan de Rooseveltlaan in Axel. Zijn eerste be zwaar gold het woordgebruik, dat hij als 'ongelukkig gekozen' en 'stadhuis taal' kwalificeerde. Zijn tweede be zwaar gold het principe: "Mijns in ziens zouden er geen persoonlijke be- Wethouder Axel betwijfelt nut schoolbegeleiding AXEL „Ik wil hier mijn twijfel nog weieens laten horen over de te- genwoord'g vaak beluisterde opvat ting. dat wc de schoolbegeleidings diensten niet kunnen missen. Ik ben van mening, dat met die opvatting ernstig onrecht wordt gedaan aan de kundigheid van het onderwijzend per soneel van onze scholen". Dat zei de A'xelsc wethouder van onderwijs P. T. V- AT. R. Apers (zelf onderwijzer) dinsdagavond naar aanleiding van hei voorstel om niet deel te nemen aan dj> ontworpen gemeenschappelijke re geling ter financiering van het Regio naal Pedagogisch Centrum Zeeland RPCZ). De WD-wethouder verschilde daar- nee duidelijk van mening met het PvöA-raadslid J. M. van Schrik, daf de •choolbegeleidingsdieristèn' juist "dé" "undamenten van het hedendaags on- Ier wijs noemde. De heer Van Schaik yenste aangetekend te zien dat hij ,egen het voorstel van b. en w- stem- lej Hij was de enige. Met de overige •oorstellen ging de raad in meerder heid akkoord. De heer J. L- Lensen yerd in de commissie voor het mid- 'en- en kleinbedrijf gekozen in de laats van de heer H. P. M. Glans- •eek: men ging akkoord met de over dacht van grond ten behoeve van de jouw van een nieuwe gereformeerde •freekschool, een aantal onderwijs- -oorstellen, een aantal voorstellen om iolering aan te leggen in Spui, aan de Graaf Jansdijk bij de Pootersdijk en in koewacht, met het subsiëren van de lichting welzijn buitenlandse werkne- ners Zeeland in oprichting en met vet voorstel om het voormalige post kantoor aan de Noordstraat tijdelijk 5 verhuren aan een winkelier die zijn ;igen pand gaa,t verbouwen. Toogmiddag HAAMSTEDE De gereformeerde Bijbel Stichting tot Handhaving van de Statenvertaling district 8 houdt zaterdag de toogmiddag. Dat gebeurt in het kerkgebouw van de gereformeerde gemeente te Nieuwer- kerk. Aan deze bijeenkomst verlenen de volgende sprekers hun medewer king: ds. P. Blok uit Dirksland. ds. W. J. op 't. Hof uit Hedel en ds- J. van der Poel uit Ede. De toogmiddag begint om kwart over twee. langen geschaad zijn als b. en w. antwoorden openbaar hadden ge maakt. Overigens hebben die antwoor den me bevredigd". In zijn betoog maakte de heer Diele man overdadig gebruik van het woord 'confidentieel' en afleidingen daarvan. Geen van de raadsleden toonde be hoefte op de opmerkingen van de heer Dieleman in te gaan en burge meester A. de Kam volstond met de mededeling 'nota te hebben genomen van de visie van het raadslid'. Geschiedenis De geschiedenis van dc affaire Cij- souw-Centrale Dienst begon half janu ari van dit jaar. De VVD-raadsleden H. P. Cijsouw en F- Impens stelden b. en w. van Axel een reeks kritische vragen over «Ie werkzaamheden aan de riolering in de Churchill-laan en de Rooseveltlaan. Het was hun opgeval len. dat de reparatiewerkzaamheden aan het riool langer duurden dan was voorzien en dat de kwaliteit van de toegepaste bulzen veel te wensen overliet. Ze informeerden bij het coliege naar verantwoordelijkheden en gaven ui ting aa-n hun twijfel over de compe- J. DIELEMAN HUISHOUDSCHOOL GAF KOOKLESSEN VLISSINGEN Twintig ouders heb ben dinsdagavond in de gemeentelijke school voor huishoud- en nijverheids onderwijs te Vlissingen kookles ge kregen. Tijdens de openbare les van de lagere technische school op 12 maart waar bij de huishoudschool m verband met de toekomstige scholengemeenschap Its-lhno-ieao aanwezig was. was op het plan gekomen een quiz te organiseren. De aanwezige ouders kre gen een vragenlijst over het onder werp Weet hoe gezond je eet', die moest worden ingevuld. Ruim honderd- cijftig formulieren werden ingevuld, waaruit de goede oplossingen werden gehaald. vijftig formulieren werden ingevuld. Onder de goede inzendingen werd ge loot. waaruit twintig prijswinnaars kwamen. De huishoudschool had voor deze prijswinnaars een originele prijs bedacht- een kookles in de zogenaam de 'fijne keuken' door mevrouw W. J. van Liere-Garssen- Op het menu stond als voorgerecht een garnalencocktail, als hoofdgerecht een schotel van var kenstong met zure saus. gespoten aar dappelpuree en asperges en en nage-: recht bestaande uit omelette Sibérien- ne, een met ijs gevuld omelet. Alleen het laatste werd gezamenlijk na afloop van de les genuttigd, de andere gerechten konden worden mee genomen naar huis. Vandaag woensdag zal nog maals een kookles worden gegeven voor de kinderen van diverse basis scholen. Deze hebben namelijk ook een vragenlijst gehad, warrvan 24 door loting in de gelegenheid worden gesteld hapjes klaar te maken in de keuken van de Vlissingse huishoud school- WETHOUDER: JN AXEL WONEN NOG MEER MENSEN DAN GPV'ERS" J.M.VAN SCHAIK: „RONDUIT BRUTAAL" AXEL In dc raadsvergadering van Axel is dinsdagavond enige lijd gedebatteerd over de zon dagsheiliging. Het onderwerp werd ter sprake gebracht door liet GPV-raadslid D. J- Oggel. De ze maakte er bezwaar tegen, dat b. en w. hun toestemming hadden verleend cm het zwembad 'Het Plaatje' te gebruiken voor wed strijden, ondermeer op een zon dag in juni- „We moeten met klem tegen deze gang van zaken protesteren. Wij staan handha. ving van de zondagsrust voor, opdat de door God geboden zon dagsheiliging tot haar recht kan komen. De tien geboden gelden niet slechts voor enkele groepen in dc samenleving. Ze zijn door God gegeven als een universele zedenwet, die geldt voor de hele samenleving. Daarom doen we hierbij een beroep op protestantse en r ooms-katholieke christenen om deze wet te handhaven". De heer Oggel zei geen voorstan der te zijn van openbare sportbe oefening op zondag, maar hij wil de toch nog duidelijk een onder scheid maken tussen zwemmen voor eigen genoegen of voor een wedstrijd: „Het laatste moeten we zien als een manifestatie die gericht is op het trekken van publiek- Dat gaat dus veel verder dan het beoefenen van een sport buiten wedstrijdverband". Zijn standpunt werd hem niet in dank afgenomen. Wethouder P. T- A. M. R. Apers: ,De heer Oggel gaat mij een beetje te ver. Hij wil zijn zienswijze opleggen aan de bevolking van Axel- Er wonen nog meer mensen aan alleen maar GPV'er s in onze gemeente. Ik wou dat de heer Oggel het gebod "Hebt uw naaste lief als u zelf' eens ter harte nam. Dat betekent volgens mij, dat je je verdraagzaam moet opstellen te genover je naaste". De heer Apers vroeg of de heer Oggel ook rekening wilde houden met de 10.000 Axelaars die een andere mening hebben. Ook het raadslid J. M. van Schaik (pvda) had geen goeds over voor de visie van de heer Oggel: „Dat u de tien geboden ook aan andersdenken den wilt opleggen noem ik rond uit brutaal....". tentie van de Centrale Dienst voor Bouw -en Woningtoezicht en Gemeente- werken Oost-Zeeuwsch-Viaanderen een gemeenschappelijke regeling van Axe'..j Hontenisse. Hulst en Sas van Gent. Een van de vragen luidde: ..Gelooft u| niet dat de gehele Centrale Dienst (37 man) alleen op papier bestaat en dat deze dienst geen enkele ervaring heeft j om over dergelijke reparaties de di rectie te kunnen voeren?" In hun antwoord gingen b- en w. niet in op de technische vragen. Daar zou later in een besloten zitting over worden gesproken. Het college noemde alleen de aanval op de Cen trale Dienst 'ongenuanceerd' en ze: het volste vertrouwen in de dienst te hebben. In de januzri-vergadering van de raad legde de heer Cijsouw een verklaring af. waarin hij getuigde van 'ongenuan ceerd handelen". Hij zei het boete kleed aan te willen trekken en het stellen van de vragen te wijten aan zijn 'onervarenheid als raadslid".In- tern is er daarna in het college met de heer Cijsouw gesproken over de technische vragen. Daaruit is een lan- ge reeks vragen tevoorschijn geko men. die aan ae Centrale Dienst is voorgelegd. De antwoorden daarover zijn vervolgens met het verzoek zo geheim te houden aan de raadsle den gestuurd. Achtergrond Op dc achtergrond va- deze ontwikke lingen speelde de houding van het personeel van de Centrale Dienst e»i rol. In een plenaire vergadering kwam Ier sprake dat de heer Cijsouw on danks zijn boetekleed toch nog een kijkje had gen«>men bij de werkzaam heden aan de riolering. Hij zou dat hebben gedaan in overleg met een van de wethouders en volgens de technici van de Centrale Dienst zelfs met ge vaar voor eigen leven". Het personeel besloot een 'motie van wantrouwen' tegen de heer Cijsouw (namens Axel ook lid van het alge meen bestuur) in te dienen bij het dagelijks bestuur, de burgemeesters van de deelnemende gemeenten. Het dagelijks bestuur maakte daarna het personeel duidelijk, dat het geen pas gaf dat het personeel van de regeling zijn vertrouwen opzegde in een lid van hel, algemeen bestuur. Daarna trok het personeel de motie onder protest formeel in. WERKGROEP BEGELEIDING EX-RIJKSGENOTEN ZOEKT BEGELEIDINGSGEZINNEN BRESKENS De werkgroep Begelei ding Ex-rijksgenoten te Breskens wil een aantal begeleidingsgezinnen in schakelen. die medio mei ex-rijksgeno ten behulpzaam zullen zijn wanneer deze verhuizen van Het Haventje naar Breskens- De leden van de werkgroep besloten hiertoe tijdens een vergadering in de kantine van het woonoord 'Het Ha ventje' te Breskens. Het ligt in de bedoeling, dat de gezin nen die zich beschikbaar stellen voor de hulpverlening, de ex-rijksgenoten voornamelijk zullen adviseren op het gebied van keuze en inrichting van hun woning. De leden van de werkgroep besloten verder om contact op te nemen met het. ministerie van CRM. "Dit om te informeren naar ae mogelijkheid om de sociale begeleiding van de voorma lige rijksgenoten meer te coördineren. Het liefst zien wij deze begeleiding geformeerd rondom één persoon', zo stelt men. Tijdens de vergadering spraken de leden van de werkgroep tevens over ae recreatiemogelijkheden die voor de kinderen van de ex-rijksgenoten wor den gecreëerd. Besloten werd de kinderen van "Het Haventje' zoveel mogelijk te betrek ken bij de activiteiten op koninginne dag en het Arjaansfeest op 19 mei. Ter' ondersteuning van de recreatie plannen voor de kinderen werd verder besloten de heer A- van Vrouwerf, die de recreatie in *Het Haventje' ver zorgt te benoemen als lid van de begeleidingsgroep. De heer Van Vliet van Maatschappelij ke Dienstverlening geeft binnenkort enkele voorlichtingsbijeenkomsten over alcohol en seksualiteit- De volgende vergadering van de werk groep is op 7 mei. Waterschap Schouwen akkoord met het intrekken wet op calamiteuze polders ZIERIKZEE llel waterschap Schouw en-Duivrland heeft dinsdag be sloten akkoonl te gaan met de intrek king van de wet op dc calamiteuze polders. Echter wel met de opmer king, «lat voor die waterschappen waarvoor deze maatregel ongunstig uitvalt een regeling moet worden g«'-1 troffen en dat zal moeten w orden1 geprobeerd om ook het houden van toezicht op de uit te voeren werken gesubsitiieerd te krijgen. De nieuwe regeling houdt in. dat nu voor de hele zeewering het r.jk 60 j procent bijdraagt in de onderhouds kosten en het waterschap 40 procent, en dat voor buitengewone werken het rijk 80 procent, de provincie 10 pro cent en het waterschap ook 10 pro cent voor zijn rekening neemt. Het waterschap Schouv/en-Dulveland zou nog wei graag zien dat ook de provin cie voor enkele procenten 'meedeelt' in het onderhoud van de zeewering. Het werk aan de zeedijk bij Borren- ciamme bij Zierikzee is voor 80 pro cent klaar. „De hoop is", aldus dijk graaf Geluk „dat in juni de dijkver zwaring daar helemaal een feit zal zijn" Bij de «lijk Haauwers wordt aan ae rechter oever van de Hammen 40-000 ton fosforslakken gestort- Dit werk wordt in het kader van de zogenaamde partiële dijkverbetering voor rijksrekening uitgevoerd en zal warschijnlijk in mei klaar zijn. In voorbereiding is een plan tot verho ging en verzwaring van de zeedijken van de calamiteuze polder Bruimsse en van de polder Oosterland- Dit werk zal ongeveer twee jaar gaan duren. Tegen wens van b. en w. in „Samenspel tussen standpunt van b. er. w 'dat aar landbouw en de recreatie" Zeilschool SCHARENDIJKE De heer H. A Geluk in Kllemret mag rijn nieuwe bollenschuur ook als recreatiewoning gebruiken. Dat besloot de raad van Middenschouwen dinsdagavond. Het college van b. en w. had de heer Geluk np grond van «Ie planologische voorschriften toestemming hiervoor I geweigerd en de raad voorgesteld hel bezwaarschrift daartegen ongegrond te verklaren. Met vier stemmen legen en twee voor besloot de raad anders en gaf het college opdracht uit t»- zoeken of er geen mogelijkheid is dr heer Geluk alsnog toestemming te verlenen. Dc- beer C J. van Burg (11 jat Van Burg) hield een langdurig betoog over de moeilijkheden waarin veel agrarl- sche bedrijven zijn geraakt na de oorlog. Op grond daarvan vond hij. dat in dit geval een mogelijkheid van j samenspel tussen landbouw en recrea tie niet in de weg moet worden gestaan. De heer L. C. Hart (algemeen1 belang) wilde vooral de voorgeschie-1 denis van het bedrijf in aanmerking nemen Hij was ook liever eerder bij deze zaak betrokken geweest, De heer Geluk had al eens eerder terreinen moeten verleggen -was nu ongunstig j komen te zitten en bovendien sleepte de zaak al erg lang- De heer L. den Boer 'ari en mevrouw J. Kloet-Schel iingerhout 'lijst Van Burg) waren het daarmee eens. Voorzitter wethouder I J. Boot wees op de moeilijkheden die dit zal brengen. Hij was bang voor het schepper, van precedenten .Mor gen staan er tier. op de stoep", zei bi; De raad bleef op het standpunt staan, in het vertrouwen dat burgemeester E. Baerends, die wegens ziekte af we-1 zig was, niet bij gs. om vernietiging I van dit besluit zal vragen. Akkoord ging «Ir raad met dc verhuur van een gedeelte van «1e haven Kloov tcrnol aan de zeil school >an de heer C- BeUn te Vlissingen. De heer Van Burg had er wel wat verwonderd Over gestaan, «lat de heer BcIJn de raadsleden al folders had gestuurd over de school In Schnrcndijke. „Dat zou betekenen «lat er al Inmen gingen door b. en w. zijn goöaan". meende de heer Van Burg, die er daarom nogmaals voor pleitte dat de raad in een «rdcr stadium bij bet plannenmaker) wordt betrokken, bij voorbeeld door instelling van «en commissie van advies en bijstand voor de recreatie De heer Boot ver telde. dat de folder slechts als voor beeld was gestuurd en dat de verent* woording daarvoor bij de eigenaar lag en niet bij b. er. w. .De besiinslng ligt b!J de raad en dat wist dc heer Beijn heel goed", zei hij. De heer Van Burg was daardoor gerustgesteld- Uitgebreid .sprak de raad nog over de aanschaf van een motormaaier voor de dienst gemeentewerken. De heer Van Burg was bang dat de g'-meente opnieuw een kat in de zak zou kopen, zoals in het verleden vaker i« ge beurd- De heer Hart wilde liever een uitgewerkt voorstel hierover aen. D:t punt werd daarom aangehouden tot de volgende vergadering Wel stemde de raad in met de aankoop van een vrachtauto voor gemeentewerken en een uitbreiding van het gebouw van die dienst. Er werd ook een krediet beschikbaar gesteld voor de verdere uitwerking van de Putmeet in het bestemmingsplan. De heer Boot dee! de nog mee. dat de inspecteur van het onderwijs de plannen voor de gym nastiekzaal in Scharendijke heeft goedgekeurd. STEMMEN STAAKTEN MET 8 TEGEN 8 B. EN W. VROEGEN ZES TON TE RESERVEREN YERSEKE In de gemeenteraad van Reimerswaal wordt zeer uiteenlo pend gedacht over een sportlial annex overdekt zwembad. Er waren dinsdag avond evenveel raadsleden, «iie zo n accommodatie wel zagen zitten, als raadsleden, die er niet zo achter ston den. De stemmen staakten (8-8) dan ook over het voorstel van b. en w om een bedrag van zes ton te reserve ren voor de bouw van een sporthal annex zwembad. Voor waren de vier leden van de PvdA-fractie, nevrouw N. G- Kamps-Visser (wd), E. A. E. M- Suy (kvp), en de wethouders C. Slab- bekoorn (pvda) en J. A. Nieuwenhui.j- ze (ar). De heer J. Griep was afwezig, zodat de beslissing pas in dc volgende raadsvergadering valt. De heer W. Koster 'sgp) voelde so- wiezo ai niets voor een sport al an nex overdekt zwembad, omdat zo'n accommodatie ook op zondag ge bruikt zal worden. Maar zijn twijfels gingen nog verder. „De exploitatiekos ten van zo'n voorziening zullen ook behoorlijk op gaan lopen", zei hij „Wat kun je met dat geld allemaal niet aan andere zaken doen. De bouw van een sporthal betekent dat je het geld aan een vrij klein aantal inwo ners van Reijerswaal besteedt". De heer P. de Jong (chu) begon met te stellen in principe wel voor een sports hal te zijn- In tegenstelling tot b. en w. was hij echter van mening dat aan sportaccommodaties in ae verschillen de kernen nog wei het een en ander te verbeteren valt. Daarbij wees hij' op de noodzaak van een gymnastieklo kaal in Yerseke. Ook de heer P. C. van Putten (ar) wees op de situatie rond het gymnatieklokaai in Yerseke. waaraan naar zijn mening spoe<5igj iets gedaan dient te worden- Hij dacht dat er maar betrekkelijk weinig; gebruik gemaakt zal worden van een sporthal in Reimerswaal. omdat de; verenigingen thans naar Goes en Ber gen op Zooom gaan. De heer Van Putten deed de suggestie in de ver-! schillende kernen wijkcentra te reali-1 seren. beslaande uit een sportzaal.! vergaderaccommodatie, een keuken I tje, een ruimte, waar een arts spreek- uur kan houden, en dergelijke. „Er i zijn al genoeg zaken, die tekorten I opleveren en die dus door de gemeen-1 schap betaald moeten worden", zei hij. En hij voegde er veelbetekenend, aan toe: „Bomen groeien nu eenmaal; niet tot In de hemel-.". PvöA-fractievoorzrtter I. N. Lindenberg I vorid het reserven voor een sporthal een goede zaak. „Over de definitieve uitwerking van de plannen praten we later nog wel", zei hij. De heer Lin denberg bleek van mening dat Rei- merswaalse sportverenigingen zeker van een sporthal gebruik zullen ma ken. .Ze moeten nu wel naar Goes en Bergen op Zoom, want er is hier gewoon mets". Enquête Thans is er in Kruiningen geen goed gymlokaal, zodat deze kern de zang" wezen plaats is voor een sporthal. Dc situatie rond de gymzaal in Yerseke is ook me: ideaal, beaamde de burge meester, maar die wordt opgelost, zodra er een nieuwe mavo in deze kern kan worden gebouwd- ..Wij zien een sporthal duidelijk als een boven- wiikse voorziening", aldus mr. P:;l Hogeweg, „En zo'n voorzien:ng brengt nu eenmaal met zich mee da: sornm: ge mensen er diet bij wonen er. anderen er wat verder var. af". RPCZ Ook mevrouw Kamps was voor het reserveren. Ze stelde dat de bereikbaar heid van zo'n accommodatie altijd een punt zal blijven evenals de exploi- tatïekosten. Ze zei benieuwd te zijn naar de uitslag van een enquête, die de sportaad gaat houden onder de sportverenigingen over de behoefte aan een sporthal. De heer Stuy zei aanvankelijk dat hij over te weinig cijfers beschikte om ja of nee tegen het voorstel te zeggen. Maar nadat burgemeester mr. C. Pijl Hoge weg hem verzekerd had dat het slechts om een principe-besluit gïne en dat de raad bij de definitie ve plannen nog altijd nee kan zeggen, stemde hij voor. In zijn beantwoording gaf de heer Pij! Hogeweg toe da; de exploitatie- kosten van een sporthal, later eventu eel nog uitgebreid met een overdekt1 zwembad, inderöad hoog zijn Maan juist daarom is het de bedoeling da- de hal ook door het onderwijs ge bruikt gaat worden, want dan krijgt: men een uitkering van het rijk. die het exploitatietekort verminderd. I De raad handelde ook de kwestie va de mogelijke gemeenschappelijke re geling voor het RPCZ af. waarove. tijdens de vorige raadsvergadering de stemmen staakten. De 'neer Van Put ten. die tijdens de vorige vergaderin; met b. en w. de voorkeur gaf aan ec: regeling, waarbij he: RPCZ als orgaan van de regeling functioneert, was r.u van mening veranderd. Met 9-7 stem men sprak de raad zich nu in princcp voor de zogenaamde lichte' regel in: uit. Het pleidooi van de heer Pi; Hogeweg dat he: er alleen maar or gaat om de gemeentebesturen, die r. eenmaal het bevoegd gezag zijn voor het openbaar onderwijs, invloed tc- geven in inhoudelijke zaken, die het openbaar onderwijs aan gaan. baatte niet. De heer Lindenberg Informeerde naar ae stand van zaken rond de nieuw- bouw van bejaardentehuis Avondlicht in Kruiningen. De heer Pijl Hogeweg vertelde dat deze plannen een beetje in het slop zitten, doordat men bij de provincie de in de nota bejaardenbe leid gestelde normen wat al te strin gent hanteert. ..In die nota wordt uitgegaan van zeven verzorgingsbed den op honderd bejaarden"- aldus mr. Pijl Hogeweg. .Maar er staat ook heel nadrt&kelijk da: die norm. naar gelang ae samenstelling van de bevol king in een bepaald y'-'ed. soepel gehanteerd dien: te w En we betreuren het in hoge dat men dat hier niet doet". van dames-, heren- en kinderkleding in de foyer van City Theater, Lange Delft 10, Middelburg Enorme keuze uit de gloednieuwe voorjaarscollectie tegen de u we! bekende lage prijzen. Passen mogelijk, ruiten toegestaan. Kwaliteit wordt gegarandeerd door Landgraaf B.V. te Rotter- GEMEENTE VLISSINGEN Bekendmaking openbare vergaderingen De vaste commissies van advies en bijstand voor: - de sociale aangelegenheden: dinsdag 6 apni 1976 om 19.30 uur. - de economische zaken: woensdag 7 april 1976 om 19.30 uur. - de culturele, sport- en jeugdzaken en de re creatie: donderdag 8 april 1976 om 17.00 uur. De vergaderingen worden gehouden in het stad huis en zijn voor iedereen vrij toegankelijk. De agenda en de stukken liggen op de volgende plaatsen ter inzage Stadhuis Plissingen: op werkdagen van 8 00 tot 12 30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (Informatiehoek 'Onder de Trap'); openbare leeszaal en bibliotheek. Spuistraat 22-24: op werkdagen van 10.00 tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 tot 12.30 uur; wijkcentrum 'Middenhof, Kanaalstraat 64. Oost-Souburg: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 11.00 uur en van 19.30 tot 21.30 uur: bovendien woensdags van 13.30 tot 18 00 uur en don derdags van 14 00 tot. 16.00 uur: wijkcentrum 'Open Hof. Alexander Gogelweg Profiteer nu van onze aanbieding. Tot ziens in stomerij Vergelijk prijzen en kwaliteiten. CLEANING-SHOP Pak nu uw winst mee. Vlasmarkt 21 - Middelburg Deze aanbieding is geldig van 1 april-t/m 3 april morgen donderdag 1 april om 8.30 uur gaat de deur open! U brengt - Wij doen U haalt Nog dezelfde dag klaar! Tijdens de opening het tweede stuk stomen voor de HALVE PRIJS! Vlasmarkt 21 - Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 7