DIT IS DE LAATSTE PUZZEL WEEKPRIJZEN R pp]] 11 HOOFDPRIJZEN HANDICAPTEN PUZZEL 26 zo inzenden: B [HOOFDPRIJZEN EXTRA (HOOFDPRIJZEN ^irdy" SBH SKOL bier Hooghoudt Zend nu gelijktijdig met de oplossing van deze puzzel het totaal aantal letters S van alle 26 puzzels in. Vijf prijzen: een originele llonnso achapewollen aulowasl schoen Glornme NT. rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca. 12,- van G. van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist. Een verchroomde ,.DUET" dubbel- wandigo theepot, inhoud 10 koppen, lor waarde van f 45,Aangebo den door Metaalwarentabriok G Bredemeijer B.V., Hilversum. Twee prijzen: een Conac accu type 54434. ter waarde van 169.35 Een geschenk van Continental Rub ber 8.V., Amersfoort. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld, Ned 'tekst, do. gebergten in voelbaar re- Hèf. boldiameter 25 cm. winkel waarde 95,-. Een geschenk van de Eerste Nod. Globe Industrie, Veerallee 5. Zwolle De Eerste Ned. Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een cheque aan van 25.-. die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Achttien prijzen: een tafellaken met vier vingerdoekjes merk „Birdy" ter waBrde van plm. f 26,- een ge- Atrneïo VS" Va" Heek"Scholco B-v- Een waardebon voor 100,- druk werk naar keuze, geschonken, door Object/Drukwerk B.V. te Den Haag. Een beauty set Shisefdo ter waarde 'van 100,- aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort J$iirise#ë Irtsette laat dons en mode harmo nisch samengaan. Voor 1elke week te winnen In onze puzzelactie o.a. een Irisette- pakket, bestaande uit een eersteklas donsdeken (goedgekeurd door do Ned. Ver. v. Hulsvrouwen) en een lakenovertrek ter waarde van 295.Beschikbaar gesteld door Irisette Nederland B.V. te Voorlhui- zen. Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van ƒ13,90, aangeboden door Sari B.V., UltgeverijfPuzzelburo, Ridder kerk. UiTGEVERU b.v, Ridderkerk Tel. 01804-13861 Een Marlex elektrische voetenzak ter waarde van f 79,aangeboden door Martex-Hoiland B.V., Haarlem. Een FAM-slofzulger ter waarde van 290,-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver Fabr. te Maarssen. Een haardroogkap type BS 758 ter waarde van 104.95. een geschenk van Blmex B V Rotterdam Twee prijzen: een Nlgro eloctrische fonduepan l.wv. 169.—Een goschenk van Marlex-Holland B V., Haarlom, Een open boeken- en opborgknst ter waarde van 225 een ge schenk van Lundla BV., Varsseveld. Een ..Aero Flame" hobby set ter v/aarde van ƒ39.50. een geschenk van Molen Techniek B VWest- Twee prijzen, een Lois jeans broek in de kleur en maal die u wenst, winkelwaarde 50.-, oen geschenk van Saez-Vogels B.V Zwanenburg SKOL Bier elke week een fees telijke prijs. 26 cartons 6 24 blikken voor de gelukkige winnaar! Wees blij met SKOL in blik Uil en thuis' SKOL. Thuis bezorgd door SKOL Brouwe rijen N.V.. Breda. Een set „Oude Beroepen" mokken (bestaande uit 8 verschillende mok ken) ter waarde van 14,75, aan geboden door Nutncia B.V., Zoeler- Een set Tiger-producis een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals eon ijsblok- jeshouder - magnetische flesopener vfeesschaienset - maatbeker i Ver- tiger products Twee prijzen- een kompleet Nevcda kant-en-klaarpakkot om zelf een wandkleed te borduren ol te knopen, één ter waarde van 100,- en één van f 90.- Aangeboden door do Leidsche Wolspinnerij N V Leiden. De eerste weekhoofdprijs: Een Golf Exlra Ier waarde van 1 1843.80 van Pon s Automo bielhandel B V„ Leusdon. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van f 2545.—. aangeboden door Philips Nederland B V., Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Een 20-deligc Summa encyclo pedie beschikbaar gesteld door A Oosthoek Uitgeversmij N V De Meern. De vierde weekhoofdprijs: Voor mensen met oog voor schoonheid bedacht Olga iets geheel nieuws: de Harmony- look voor slaapkamers, Dat is Otga's beroemde springbox superbed - lils-jumeaux ol tweepersoons - mei bijpassen de kussens, hoofdborden, slui- merrollen, spreien en gordijnen. Een geschenk twv 1100. van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. De vijfde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm. type '527. winkelwaarde 599.-. Een geschenk van Singer B.V., Am sterdam. De zesde weekhoofdprijs: Een elektronische rekenma chine op zakformaat met papie ren schrljlrol, type CP 100, ter waarde van f 595.-. Een ge schenk van Sperry Remington Office Systems and Machines, Amsterdam. De zevende weekhoofdprijs: De achtste weekhoofdprijs: Een Petri fotocamera plus las, type Computor II. Een geschenk ter waarde van 520,- van B.V. Transcontinenta, Amster dam. De negende weekhoofdprijs: Een waardebon van 500, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. Een hometrainer fiets Bicylette - waardoor u kilo's lichter wordt - ter waarde van- 560.-. Aan geboden door Carnielli. Nèt.even auders Een waardebon van f 500,-, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazijn§n Bij juiste invulling ontstaat op de 1 slagzin, die wij u vragen in t regels 27 en 58 horizontaal de zenden. Horizontaal 1. Gezindheid; 7. gehuurd kastje in het postkan toor: 13. zwemvogel; 14. goud (Frans); "15. klein persoon: 161 kampeerverblljf: 17. bouwland; 18. brommen; 21. koninklijk pa leis; 22. lofdicht; 24. ontkenning; 25. bid (Lat,); 31. half vloeibaar voedsel, dikwijls als ontbijt ge noten; 32. deel van de mast; 33 royal navy (afk34. speel goed; 36. landbouwwerktuig; 37 zindelijk; 39 hoofdfiguur uil Shakespeare's werk, 41 zon negod; 42. tuinvak 44 vorde ren; 45. metaal: 47. bijbelse fi guur. 48. één (Engels): 49. Nederland (afk.). 51 titel; 52. hoogste punt; 54. voorzetsel: 56. plaats in Gelderland, 62 moeder; 63. redactie (afk.): 64. vaas. waarin as wordt bewaard; 65. en volgende (afk 67. bijl; 69 terugkerend deel van een liedje: 72. plaats m Gelderland; 73. chocoladestaaf; 75 mij: 76. motorraces in Assen; 77. waarmee we zien; 78 tegenval ler: 79. onderricht: 80. lichame lijke oefening. Verticaal: 1 De zoon van tan te: 2. lidwoord; 3. wat aange schaft wordt voor de verkoop; 4 gewone dienst (afk.); 5. kloos terzuster, 6. oppervlakte der aarde; 7. fijngemalen aardappe len; 8. In orde; 9 zie 76 hori zontaal; 10. met last bezwaard; 11verenigde naties (Eng. afk.); 12. sprakeloos; 18. glazen uit bouw; 19. kier; 20. juffrouw (In- don.); 23. lidwoord;' 26. rijks dienst (afk 27. bevroren re gen; 28. strelen; 29. naam van prinses van oranje; 30. schaak stuk; 31. specerij; 35. bekend stuk van Handel; 37 gods dienst; 38. geen enkel ding: 39. voorjaar; 40. reeks; 43. vast gebruik; 46. onwel, 48. opper wachtmeester; 50. meisie, 53. ijzerhoudende grond, 55. kelner; 57. slaafje om iets vast te zet ten; 58. vuurpijl; 59. hetzelfde; 60. vensterglas; 61. gevoelig; 62. planeet; 66. kerel; 68. so ciaal economische raad: 70. vu rig; 71. wandversiering; 72, per soonlijkheid; 74. rivier in llalië; 77. voorzetsel. Vermeld de slagzin van deze laatste puzzel op de adreszijde van de briefkaart en op de andere zijde het totaal door u gevonden aantal letters S uit alle 26 puzzels samen. Dat geldt ook voor de girokaart. LET OP! U kunt de oplossing van deze puzzel en het door u gevonden aantal letters S inzenden tot donderdag 8 april a.s. De uitslag van puzzel 26 wordt gepubliceerd op zaterdag 17 aprlll U mag net zoveel briefkaarten of girokaarten Inzenden als u wilt. Maar denk erom: op Iedere briefkaart moet tenminste f 1.- extra aan postzegels worden bijgeplakt en per giro minstens f 1,-. worden overgemaakt, anders Is uw Inzending waardeloos. LET OP! Als u na 1 april uw oplossing inzendt is de porto van een briefkaart geen 35 et. maar 40 ct. Een palissander lafelaansteker merk „Kawee" ter waarde van I 44,-, een geschenk van Kart Wieden Import, Naarden. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 4 Hessen) plus een 36-dellg Windsor glasservies, een geschenk van Distllleerderöen-Wijnhandel Hooghoudl B.V., Groningen. JONGE DUBBELE 's' t GRAANJENEVER Een Aero Flam# rechaud ter waarde van f 69,75. aangeboden door Mo len Techniek B.V,, Westzaan. Een luxe grill/bakoven met kom- plete grill-uitrusting en thermos taat ter waarde van 285,-. een geschenk van Moulinex B.V., Gou- Een Inventum éénpersoons electri- sche zwakstroomdeken type HN 14, winkelwaarde f 150.-. aangeboden door Koninklijke Fabriek .Inventum, Bilthoven. vier prijzen; schenk van J< dam. m Jago-shawl Ier 10,- Een ge- van Gooi, Amster- 7 Zareska prijzen: 7 kruisstëek- kussenpakketten met een winkel waarde van 19— en 7 kruissteek-loperpakketten met een winkelwaarde van 35 60 per stuk. samen 54.60. Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving. Geschonken door Hageo Hengelo (O LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG LET OP. Uw Inzending Is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,— gireert of een extra postzegel van 1,(boven de normale por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee neer de prijzen. Nat. Puzzelaktie Prov. Zeeuwse Courant Postbus 10115 Den Haag 1-olmeer - 3224115 Nat. Puzzelaktie Prov. Zeeuwse Courant Den Haag De gewonnen prl|zen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. U kunt op twee manieren t oplosslng(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige I wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,over op bovenstaande girorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Medede lingen". U kunt géén girobetaalkaarten inzenden. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porio plakt u tenminste 1 gulden (en ten. hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels exlra ten bale van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw opiosslngen U mag net zoveel Inzenden als u wilt moeten donderdag 8 april 1976 In ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste 1,— of meer) of een aparte briefkaart Inzen den (met tenminste 1,— extra boven de normale por to van 35 cent). Na 1 april la de normale porto 40 cent. De trekking wordt wekelijks ver richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag. EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS. met 85 pk motor. tw.v. ƒ17.835. van Pon s Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan, type 466 LT, uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast, 220/12V omvormer, een elek, waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantie voor twee per sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-7.07 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit: een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG. Amsterdam; een waardebon van 500,—,'te besteden bij één der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690,en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim nr. 250 - RGTLVD ter Gaanderen" 755'"' Eön 9eschenk van Pe|9rim B.V., VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600, projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film, voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van f 1235,-. Een geschenk van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1179,Aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. 100.000,contant, te besteden naar eigen keuzen Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sla-caravan, type 86 PS, met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in houtkleur, de meubels in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit, Een grote DICKSON die qua opzet ook „groots" is. Een geschenk l.w.v. 11 995,van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij Monlfoort).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14