"k/l verpleegkundige ziekenverzorgende ZIEKENHUIS SCHIEDAM verpleegkundigen A en/of B le verpleegkundigen hoofdwacht 2 groepsleidsters ziekenverzorgsters gebr.de jonge b.v. CHEF-MONTEUR VRACHTWAGENCHAUFFEUR Gebr. Verduijn's Suikerwerkenfabriek B.V. een vrouwelijke administratieve kracht OPZICHTER Ervaren inkoper. meet- en regelmonteurs Gevraagd uitvoerder TAXICENTRALE TAXICHAUFFEUR HULPCHAUFFEUR TAXICENTRALE VLISSINGEN BO DIRECTRICE a. administratief medewerk(st)er b. medewerk(st)er een hoofdleidster 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MAART 1975 R.K. Vereniging voor Ziekenverpleging,Stadhouders/aan 98. Tel. 010-260080. Ons ziekenhuis (300 bedden 18 specialismenligI in liet groen bij liet centrum van de stad. Het is modern in outillage en personeelsbeleid en van oudsher is de werksfeer plezierig In onze Verplegingsdienst hebben wij enige plaatsen vakant voor en De organisatie van de verplegingsdienst is mede door het gereedkomen van de nieuwbouwvleugel gemoderniseerd Zo is er groepsverpleging en wordt er met aaneengesloten diensten gewerkt De keuze van de afdeling zal in overleg gebeuren In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige funktionaris hebben wij plaats voor een Voor deze verantwoordelijke funktie gaan onze gedachten uit naar een ervaren verpleegkundige, die 's nachts verantwoordelijkheid kan dragen voor het ziekenhuis Ook voor PART TIME verpleegkundigen is het mogelijk de funktie van Hoofdwacht te vervullen Nadere informaties over de funkties: bij de verpleegkundig adjunct-directrice. Zr Walburgia-van Eys Winkelmeisje gevraagd Interessant, afwisselend werk. Enige interesse in de juweliersbranche ge wenst. Leeftijd vanaf 18 jaar. FIRMA L. MINDERHOUD Zuidstraat 66 - Westkapelle Telefoon 01197-284 lONNEVELD Het Kinderrevalidatiecentrum 'Zeehospitium Zonneveld' te Oostkapelle Leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Opl. MBO/IW of Kinderbescher ming A en B o.i.d. voor tijdelijk enkele Inlichtingen en sollicitaties voor A aan de alg. coördinator en voor B aan de adj. directrice, Duinvliet- weg 1 te Oostkapelle, tel. 01188- 1910. TOTOül vraagt met spoed: voor onderhoudswerkzaamheden van ons machine- en wagenpark. Ervaring in vrachtwagens en grond- verzetmachines is gewenst. met ervaring op wagen met laad- en loskraan voor bodedienst van onze bouwmaterialen. Inlichtingen en sollicitaties: Heinkens- zandseweg 22 te 's-Heerenhoek, tel. 01105-1710 (ook 's avonds) Voor Huize Anslo - de Eendracht (Overtoom 295, Amsterdam) waarin 36 rustende Diaconessen verzorgd worden, zoeken wij een ervaren of aan wie de leiding van dit huis toevertrouwd kan worden. Een aantrekkelijke werkkring voor diegene, die met liefde aan en in een huisgemeenschap werken wil en van wie inderdaad wat „uitgaat". Leeftijd: rondom 40-50 jaar, kerkelijk belangstellend. Uw sollicitatie kunt 11 richten aan: Bestuur Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam-W. Telefonische inlichtingen bij Ds. A. P. Mijnarends, 020 - 45 55 79. GEVRAAGD EEN OPPERMAN voor diverse werken op Walcheren Aannemersbedrijf De Visser B.V. Dorpsdijk 7-9, Vrouwenpolder Telefoon 01189-1586 Prinses Julianastraat 30 Breskens, tel. 01172-1651 vraagt voor directe indiensttreding Vereist zijn: mavodiploma en type diploma. Werktijden van 8.00-12.00 uur en 13.00-17.00 uur. Schriftelijke of mondelinge sollicita ties worden gaarne ingewacht bij de directie van de B.V. Pr. Julianastraat 30 te Breskens. wmz zorgt voor de open bare watervoorzie ning in de Delta. Er werken 340 mensen. De jaarlijkse afzet - grond-, oppervlakte- engedestïlleerdwater - bedraagt zo'n40 mil joen m3. Het hoofd kantoor van WMZ staat in Goes en in de verschillende regio's ziji. nevenvestigin gen. wmz NV WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND (WMZ) De openbare watervoorziening in de Delta is een boeiende zaak. Voor de distributie is de NV Watermaatschappij 'Zuid-West-Nederland' verdeeld in een vijftal districten. Eén van die districten wordt gevormd door Goeree- Overflakkee en Schouwen-Duiveland. Binnen het district Goeree-Overflakkee/Schouwen-Duiveland is plaats voor een In het biji. nder te belasten met toezicht op de uitvoering. Vereisten M.T.S.-niveau, aangevuld met het diploma Water leidingopzichter: goede kontakteigenschappen, vooral mondeling; ervaring in leiding geven. Nadere bijzon- derheden standplaats Middelharnis opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds studiefaciliteitenregeling aanwezig IZA-ziektekostenverzekering honorering in de eerste aanleg maximaal 2.582.- per - maand De leiding van het district wordt gevormd door het districtshoofd met in totaal een drietal opzichters. In verband met pensionering van het thans fungerend districtshoofd in 1980 zijn promotiemogelijkheden aanwezig. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd distributie, de heer J. M. Flipse (tel. 01100-27810. toestel 130). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen tien da gen na verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de WMZ, postbus 121 te Goes. Op de enveloppe vermelden: D. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure. Onze afdeling Inkoop is belast met de inkoop van alle goederen ten behoeve van Bruynzeel Keukens/Kastenfabriek bv te Bergen op Zoom. Het uit te besteden pakket ligt zowel in de sfeer van de produktie als van de algemene bedrijfsbehoeften. Uw taken: Dat zijn er wel een paar. Bijvoorbeeld: het onderzoeken van de markt in binnen- en buitenland, evaluatie van huidige en toekomstige leveranciers, onderhandelen over het plaatsen van orders, het bewaken van de levertijden. Uw kwaliteiten: Naast goede kontaktuele eigenschappen dient u over een middelbare opleiding te beschikken. Moderne talen mogen voor u geen probleem vormen. Bij voorkeur heeft u al ervaring in een inkoopfunktie bij een industriële onderneming. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Bruynzeel bv, afdeling Sociale Zaken, t.a.v. de heer J. Sarneel, Postbus 140, Bergen op Zoom. bruynzeel Bruynzeel bundelt de aktiviteiten vai meer dan twintig ondernemingen in drie kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. Vlissingen Hoechst-Holland N.V. is een onderneming binnen de internationale chemisch/tarmaceutische-Hoechst groep. Er werken bijna 3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor en de verkooporganisatie zijn gehuisvest in Amsterdam. De fabrieken slaan in Breda, Vlissingen en Weert. Zij maken künststolten, lakken, grondstollen voor was middelen en Trevira, kunststof-platen en foliën. De basis van Hoechst is research. Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken samen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen. Per jaar geelt Hoechst meer dan 880 mil|oen gulden voor research uit Op korte termijn vragen wij voor onze Technische Dienst de TombeJ Melse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliênten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam Apeldoorn. Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede. Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage. Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg. Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe assistent accountant Wij zoeken ter completering van ons team in Middelburg een assistent-accountant met enkele jaren administratieve ervaring en bij voorkeur in het bezit van het diploma MBA Wanneer u belangstelling heeft voor een afwisselende baan op ons kantoor zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Ons adres is Loskade 9 te Middelburg Ons telefoonnummer is (01180-14221). Melse co accountants in de grond-, weg- 1 en waterbouw j Ruime praktijkervaring beslist vereist. S Aanmelden AANNEMERSBEDRIJF M. C. van den Dries bv Caustraat 34, Zierikzee Telefoon 01110-2081. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Belangstelling? Schrijf een brief met gegevens over levens loop, ervaring en op leiding aan: Hoofd Personeelszaken, Hoechst Holland N.V. Postbus 65 te Vlissingen. met ver melding van de letters TG in de linkerboven hoek van de brief. U kunt ook overdag telefonisch kontakt op nemen. Bel dan 01196 - 82105. Hun taak zal bestaan uit het opsporen en doelmatig verhelpen van storingen op het gebied van elektronische en pneumatische meet- en regelapparatuur. Afhankelijk van eigen wensen, opleiding en ervaring kunnen de werkzaamheden in dagdienst of 4-ploegendienst worden uitgevoerd. Voor een goede funktievervulling lijkt het ons noodzakelijk dat de kandidaat beschikt over: Een opleiding LTS aangevuld met het diploma Bemetel I en II. Meet- en Regel techniek. dan wel een opleiding op MTS-niveau, aangevuld met een applikatiekursus Meet- en Regeltechniek. Ervaring als Meet- en Regelmonteur. Eigen initiatief. Een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden. Hoechst biedt u naast een goed salaris o.a.: Een toeslag voor vier-ploegendienst van Een gratifikatie ter grootte van een maandsalaris. 8% vakantietoeslag. Een gunstige bedrijfsspaarregeling. Een goede pensioenverzekering. Gratis woon - werkvervoer. Terwijl u bij het verkrijgen van een passende woongelegenheid op onze medewerk:ng kunt rekenen. Hoechst Hofland n.v. Vestiging Vlissingen GEVRAAGD Minimumleeftijd 19 jaar. GEVRAAGD part-time. Hendrikstraat 14, Vlissingen Telefoon 01184-16000. Stichting R.-K. Bejaardencentrum 'Da Blide', Terneuzen Ter opvolging van de huidige directrice, die per 1 december a.s. de pensiongerechtigde leeftijd bereikt, komt vacant de functie van 'De Blide' heeft 95 bewoners en 36 bejaarden flats. Gegadigden voor deze functie dienen te be schikken over leidinggevende capaciteiten en bereid te zijn tot open communicatie en over leg met bewoners, bestuur en medewerkers teneinde op adekwate wijze het welzijn van de bewoners te bevorderen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - verpleegkundige bevoegdheid A B. - directiecursus of gelijkwaardige aanteke ning: Salariëring, rechtspositie etc. volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Een pyschotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw sollicitatie met opgave van referenties, gegevens over bevoegdheden, werkkring etc. binnen drie weken te richten aan het bestuur van De Blide, Alb. Thijmstr. 1 te Terneuzen. De Stichting Federatieve Provinciale Bibliotheekcentrale Zeeland Roozenburglaan 89 te Middelburg. VRAAGT: (voor 20 uur per week) ten behoeve van de openbare bibliotheek te Goes. Vereisten: mulo of mavo diploma en type-diploma, goede contactuele ei genschappen. Salaris: vanaf 21-jarige leeftijd 1377,31 tot 1608,64 bruto per maand. voor de financiële administratie (p.b.c.-centrale Middelburg). Taak: typewerk op boekhoudma chine en andere administratieve werkzaamheden. Vereisten: mavo en type-diploma, accuratesse. Leeftijd: ca. 21 jaar. Salaris: vanaf 21-jarige leeftijd 1377,31 tot 1608,64 bruto per maand. Sollicitaties voor bovenstaande functies richten tot de directeur. Abdij 9 te Middelburg. ZIERIKZEE Het bestuur van de Verenigfng tot Bevordering van het Christelijk Schoolonderwijs te Zierikzee vraagt voor zijn tweeklassige kleuterschool 'De Speeldoos', Kabbe|aarsbank2te Zierikzee per 1 augustus 1976 in vaste dienst die het Christelijk onderwijs van harte dient en die in het bezit is van de akten A en B CKO. Sollicitaties te richten aan de hoofdleid ster, mevr. M. de Bree-Verhage, p/a Pa ternosterstraat 3 te Zierikzze. Voor telefonische inlichtingen kunt u beLj len naar het kantoor 01110-3798, de school 01110-4133 en de hoofdleidster thuis 01110-4092.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20