Adrie de Korte nieuwe vaandel drager Zeeuwse motorcoureurs Zij staan in voor Miele Donerende edd merkx won PSV VERDEELD OVER LOTING EUROPACUP: ENKELEN LICHTE VOORKEUR VOOR BAYERN Als B-internationaal renner bij NGK-team DEEGENS WON Spectaculaire jubileumwedstrijd Delta Sport voor 7e maal milaan-S. remo UEFA-beker Finalesomde volleybalbeker St. Etienne opvolger Reims tl n. svGoes bekert tegen Volmac ffflDAG 20 MAART 1976 IDEAAL RUDER UIT MELISKERKE: IN ASSER TT STARTEN MELISKERKE De nieuwe vaandeldrager van de Zeeuwse motorcoureurs heet Adrie de Korte uit Melis- kerke. De 27-jarige onderhoudsmonteur bij Amgas Mid delburg (waar hij dag en nacht mag beschikken over zijn 'eigen' werkplaats) heeft de Zeeuwse toppositie overge nomen van internationaal coureur Adrie van de Broeke uit Sint-Laurens, die met het motorracen is gestopt na dat hij verkering heeft gekregen. „Ik denk tenminste, dat dit de oorzaak is", meent De Korte, die er nog aan- toevoegt te menen, dat zijn vroegere racemakker zeer binnenkort in de huwelijksboot gaat stappen". Vrijgezel Adrie de Korte („Ik heb eigenlijk alleen maar tijd voor mijn motoren, het is wel eens een beetje te veel van het goede") heeft jaren achtereen in de scha duw gestaan en gereden van Van de Broeke, bij wie hij als helper begonnen is. Vorig seizoen is de Meliskerkse coureur doorgebro ken: hij werd kampioen bij de 50 cc nationalen en begint nu mor gen (zondag) het nieuwe seizoen bij de 50 en 125 cc-coureurs als B-internationaal en als lid van het NGK-team. Van dit door de Rijs- Adrie de Korte wijkse firma Tunil gesponsorde team krijgen Adrie de Korte, als mede Nederlands kampioen Theo van Geffen uit Bakel en oud wereldkampioen Henk van Kessel uit MilLials gastrijder) alle moge lijke steun. Acht jaar zit de Walcherse coureur nu op de racemotor, de eerste zes 'werkte' hij samen met Van de Broeke. „Ieder is twee jaar gele den z'n eigen weg gegaan", meldt De Korte, Hij benadrukt. „We zijn in goede harmonie uit elkaar ge gaan, maar ieder had nu eenmaal zijn eigen ideëen en hoewel die be slist niet beter hoeven te zijn dan voorheen is het een feit, dat ik vo rig jaar een echt goed seizoen doorgemaakt heb. Ik heb er' dan ook geen spijt van deze stap gezet te hebben, ik heb het financieel nu veel gemakkelijker" Naast De Korte. Van Geffen en gastrijder Van Kessel zijn bij hel team ondergebracht Wim van Rijswijk uit Dordrecht. Wim Spruijt uit Bergsehoek en de van de NMB atkomstige Rotterdam mer Ad Roestenburg Manager van het team is Piet Plompen, die zijn eerder gevormde team bij NKG heeft ondergebracht Aan zijn toppositie heeft De Korte ook steun van Valvoline te danken terwijl hij verder nog eigen spon sors heeft in de Smokkelhoek Zeelands motorcentrum. Asahi Pentax en Zeelands Roem. VOEL ME SAFER Zoals het een onderhoudsmon teur betaamt heeft Adrie de Korte zijn beide motoren zelf in de afgelopen wintermaanden ge en verbouwd. „Zolang ik het kan opbrengen, doe ik het zelf. Ik voel me dan safer op de machines. Ik probeer niets aan het toeval over te laten, hetgeen anderen op fa- brieksmachines maar moeten af wachten". De Korte beklemtoont: „Het moet absoluut kunnen, ik houd beslist niet van gokken". Hij heeft onder andere zijn 50 cc Kreidler in plaats van met ge- spaakte wielen met lichtmetalen wielen uitgerust en de stuurmoge lijkheden van de 125 cc Yamaha verbeterd In de Amgas- werkplaats statui de twee machi nes. in de nieuwe teamkleuren zwart met gouden bies uitgevoerd, te pronken „Als ze het zo goed doen als ze er uitzien, dan ben ik wel tevreden", verzekert de cou reur uit Meliskerke. In de afgelopen dagen heeft Adrie de Korte zijn machines op het cir cuit van het Belgische Zolder uit geprobeerd. Waarom Zolder „Op de normale circuits van Zand- voort of Nijvel bij Brussel kom je niet terecht vanwege de geluids hinder. Het circuit in Zolder is echter elke donderdagmorgen opengesteld voor motoren met open uitlaten. Daar heb ik 35 rondjes gereden voor ƒ35. geen geld us, de afstand er heen en te rug is veel meer een financieel punt van overweging". NIEMAND GEDEMPT Overigens is het voor de coureurs bijzonder moeilijk om steeds bin nen het maximum aantal toelaatbare decibels te blijven. Zegt Adrie de Korte: „Het is uit erst milijk om te dempen zonder dat het motorvermogen vermin dert. Daarom is bijna niemand nog gedempt, maar als je machine op het circuit gemeten wordt kan het vaak al te laat. zijn. Ik probeer dan ook de motoren bij de politic te laten meten". Overigens maken de machines beslist niet meer la waai dan vroeger maar omdat, de woningbouw zich ook steeds meei in de reichting van de circuits uit breidt moet het lawaai aan ban den gelegd worden. Morgen beginnen in Vessem irace voor de 125 cci de inleidende- schermutselingen voor de zes be langrijke kampioensraces, die - na op Vessem volgende races in Heeswijk en Hilvarenbeek - ge houden worden in Maastricht. Alkmaar, Assen en Zandvoort. „Ik wil alle wedstrijden in dit seizoen rijden, of ze nu wel of niet Adrie de Korte trainend op liet circuit van Zolder op de 50 cc Kreidler. belangrijk zijn", verzekert Adrie de Korte. „Ik concentreer me daarbij op het behalen van de A-licentie, waardoor ik kan mee doen aan de GP's. Mijn ideaal is in de Asser TT te starten". Adrie de Korte is van overtuigd, dat het niet gemakkelijk zal wor den. „Vorig jaar heb ik ontzettend hard moeten rijden om kampioen te worden, dit jaar zal ik even hard of nog harder moeten gaan om redelijk te eindigen. Als ik zesde wordt, vind ik dat een uit stekende prestatie. Ik zal er voor moeten zorgen om in het begin niet te hard te gaan. want als jc 'dan valt kom je het hele seizoen enorm achterop" L'it alles blijkt wel, dal Adrie de Korte zich op hel nieuwe seizoen terdege heeft voorbereid en daar bij met beide benen op de grond blijft staan. Niettemin heeft de Meliskerkse coureur evenals zijn vroegere racemakker Adrie van de Broeke de capaciteiten om binnen niet al te lange tijd deel te kunnen nemen aan de TT van As- PETF.R VERHAGE port 17 ZIERIKZEE - In het kader van de vie ring van het 20-jarig jubileum hield de Zierikzeese sportvereniging Delta Sport indoorwedstrijden in sporthal 'Onderdak'. Deze zeer attractieve en spectaculaire wedstrijden vormden voor het aanwezige publiek (in ruime mate aanwezig) één van de hoogte punten van deze geslaagde atletiek- raiddag. Naast korte sprints over 25 meter, koppelwedstrijden, achtervolgings wedstrijden en afvalwedstrijden was er op het middenveld een demonstratie hoogspringen van de Delta Sport flop- sters, die klonk als een klok. Aan deze wedstrijden, die als laatste op het pro gramma stonden, ging vooraf een al ternatief circuit (een soort sport en spelcircus. wat erg in de smaak viel bij de talrijke deelnemers), een demon stratie van verscheidene trainings groepen en het officiële gedeelte waarin naast verscheidene toespraken van burgemeester Th. H. de Meester, de heer H. Mouthaan die zijn medebes- stuursleden ir. J. M. Knaap en de heer L. J. Korstanje tot ereleden van Delta Sport benoemde. Beide heren namen deel uit van het oprichtingsbestuur in 1956 en zijn nog steeds actief bestuurs lid, laatstgenoemde zelfs al 20 jaar voorzitter. Na de middag met inspan ningen in de sporthal was er 's avonds voor alle leden een avond ontspanning in café restaurant 'Onderdak Uitslagen indoorwedslrijd: Finale sprint heren 25 meter: 1 Ad Fluyt 3.8 sec.: 2 Rob Magito: 3 Kees Verkerk Finale sprint meisjes 25 meter 1 Jo- landa van Vossen 4,1 SEC.: 2 Lanne Simmers. Hoogspringen dames 1 Marja Kouijzer 1.70 meter.Hoogspringen meisjes ju nioren: 1 Sylvia Sleurink en Hedy Po- korni, beiden 1.35 m. Hoogspringen meisjes pupillen'. 1 Jacollen van Gastel 1.25 meter. Koppelwedstrijden over 6 ronden (6x100 m). Serie I winaars: Marja en Amta Kouijzer; serie II winnaars. Mar cel en Jolanda Kruis; serie III win naars Kees Verkerk en Marianne No- let; serie IV winnaars: Remi Korsman en Frank Kouijzer, serie V winnaars Janneke van der Linden en Jacqueline de Vos: serie VI winnaars Janny van Vossen en Jeantme Geleijnse: serie VII winnaars: Edith Tuinman en Lianne Simmers. Achtervolgingswedstrijden over 3 ron den: Winnaars werden hier: Sarina van Beveren. Erwin Schaalje. Edïth Tuin man, Rianne Lobbezoo. Jean tine Ge leijnse. Remi Korsman. Tonny Dekker en Peter van Burg. Afvalwedstrijden over 6 ronden- meisjespupillen serie I 1 Jacolien van Gastel: 2 M Marjolein Hartog serie II D meisjes: l Jolanda van Vossen; 2 Michaela Jongschap. se rie III heren: 1 Kees Verkerk. 2 Ronald Seeder Uitslag alternatief circuit bestaande uit 10 onderdelen: Pupillen 1 Jacolien van Gastel 121 punten: 2 Frank Kouij zer: 3 Ellen Jongschap: D plus C jeugd. 1 Frans van Aken 122 pnt; 2 Ene de Bruijn: 3 Sylvie Sleurink. Mïnipupillen. MIDDELBURG - Het voetbalelftal van de rijkspoüüesportvereniging Doctor uil. het, district Middelburg speelde één dezer dagen een avond-oefenwedstrijd tegen het. elftal van Clinge. Het ongetrainde elftal van Luc- tor deed het niet slecht: het verloor tenslotte met 6-3. Dinsdagmiddag aanstaande speelt hel elftal te Goes (om 14.30 uur) zijn eerste thuiswed strijd - na de winterstop - in de voetbalcom petitie 1975/76 van de Nederlandse poli- tiesporlbond De tegenstander is de ge meentepolitie Breda. Op het gemeentelijk sportterrein te Kloosterzande wordt zondag om half drie de wedstrijd Hontenisse tegen HW ge speeld. ZURICH - Johan Cruyff en Johan Neeskens komen in de halve finales van het toernooi om de UEFA-beker met Barcelona uit tegen Liverpool (Gbri Barcelona speelt de eerste wed strijd op 31 maart op eigen terrein. De tweede wedstrijd vindt 14 dagen later in Liverpool plaats. De andere halve eindstrijd gaat tussen Hamburger SV VV'dl) en Club Brugge 'Bell. De West duitsers spelen eerst in Hamburg. De twee finalewedstrijden worden op 28 april en 19 mei gespeeld. SAN REMO - Ken rancuneuze Eddy Merckx is tut alles in staal. Als hij g«- kweld wordt door de pijn van een ne derlaag. als hij zich door verlies in zijn eergevoel voelt aangetast, dan spelen door zijn hoofd slechts gedach ten aan -wraak. In die gemoedstoes tand verscheen de Belg op het appel voor Milaan-San Kemo. Zijn herinix- ring aan de terechtwijzing door Roger de Vlaeminck gedurende de Tirrcno- Adriatlco was namelijk nog vers. Bijna 300 kilometer verder, bijna 7 uren later, genoot een overgelukkige Merekx van een imposante vergelding Van zijn wraak op iedereen Vooral op de grote favoriet Roger de Vlaeminck (Roger: „Ik accepteer de nederlaag zonder meer Toch voer ik verzach tende omstandigheden aan Ik was bij een valpartij betrokken, en tijdens d<- beklimming van de Poggio reed ik lek. De jachten om weer terug te komen, hebben mij veel krachten gekost vooral ook op Freddy Maertens tij dens de afdaling van de Poggio liep de tube van diens voorwiel af. waarop Freddy stilletjes uit de koers ver dweeni De rehabilitatie van Mcrckx was vol ledig. Commentaar van de wraakzuch tige: „Toen ik 's morgens uit mijn bed stapte, heb ik tegen mezelf gezegd: Eddy, je moet vandaag winnen: je hebt het nodig. Ik had een zeer slecht sel- zoenbegin. Ik begon aan mezelf ie twij felen. Ik wilde weten waar ik aan tot- was. wat ik momenteel precies nog kon. Ik ben nu dolgelukkig, Negen keer nam ik aan Milaan-San Rcmo deel. ze ven maal heb ik gewonnen Is dat niet formidabel?" De Italiaanse voorjaarsklassieker is de koers van Merekx. Hij bezit nu. wat het aantal overwinningen betreft, hel absolute record. Jan Raas vertolkte de algemene mening: „Het is ongelooflijk wat die nog kan". Merekx later zelf: „Ik had me voorgenomen er nog dit jaar mee te stoppen als ik te veel zou moeten blijven afzien. Ik voel me ech ter als herboren. Ik blijf voorlopig OOSTBURG - Vanmiddag (za terdag) worden de finales gespeeld van de Zeeuwse volleybalbeker. Deze wedstrijden, die gaan tussen de he ren van Roelofs Scheldcsport en Her- slaco EVVC en de dames van Morres Hulst en Herstaco/EVVC, beginnen om half vier in de sporthal te Oostburg. Roelofs en Morres moeten beiden de trofee verdedigen die zij vorig Jaar toer: de bekercompetitie voor het eerst was ingesteld, -wonnen. Ook nu zijn zij weer favoriet: vooral Morres Hulst dat bij de dames nog steeds de toon aangeeft, bezit de besdte papieren. Herstaco, dat tolde uitstekende prestatie kwam om in beide finales vertegenwoordigd te zijn. zal het erg moeilijk krijgen. Staat het damesteam voor een bijna onmogelijke opgave, de heren van Herstaco hebben meer mogelijkheden in de strijd tegen Roelofs. Beide ploegen spelen onge veer hetzelfde speltype, op een tech nisch hoog niveau en met een geva rieerd aanvalsspel. Het programma van de Zeeuwse volleybal- competitie luidt: Dames 2c klas: Kikkers - Blok '73: Even Kij ken - PZEM: Ovisa - Marathon II: WIK WiskaHeren X klas. MORRES Hulst - Mara thon: Kikkers - Even Kijken. Dames 2e klas A: PZEM II - Marathon III. Dames 2e klas B Savok II - Athanatos I: Athanatos II - Vc-r- degem/Oostburg: Dourleyn/Slulskil - Roe- lofs/Scheidesport Heren 2e klas A: Wiska Blok '73 m. Heren 2e klas B: Savok I - WIK II: WIK I - Verdegem/Ooslburg: Nivoc - Rrx- lofs/Scheldesport Heren 3e klas B: Athataos I - De Sterre II: Athanatos II - VCG: SSV - Dnurleyn/Sluiskil I; Kikkers II - Savok II. EINDHOVEN - De wens van Kees Rij vers („In de vorige ronde had ik al op de Fransen gehoopt") mag dan in ver vulling zijn gegaan nu landskampioen PSV in de halve finales van de Euro pacup de Association Sportive Saint Etienne heeft geloot, doelman Jan van Beveren is toch allerminst in zijn schik met de vereniging waarin zijn oefenmeesler zo'n kleine 20 jaar gele den excelleerde en nu zijn oude vrien den in Frankrijk wil bewijzen dat hij niet alleen als voetballer, maar ook als trainer de top heeft bereikt. Van Beveren: „Met de gevoelens van Rijvers heb ik uiteraard weinig van doen Voor mij is op dit ogenblik be langrijker dat we de finale in Glasgow halen en dat zal tegen een ploeg die vrij gemakkelijk zowel Hajduk Split als Dynamo Kiev, twee tegenstanders waarmee we toch erg veel moeite heb ben gehad, heeft verslagen beslist geen gemakkelijke taak worden. Saint Etienne is toch voor ons weer een vrij onbekende tegenstander en ik geloof dat een loting tegen Bayern München veel gunstiger zou zijn geweest. Bayern lijkt me eerder te kloppen dan Saint Etienne" Waarmee Pleun Strik het niet hele maal eens is: Met Saint Etienne als tegenstander had de loting voor PSV niet gunstiger kunnen uitvallen. SAINT ETIENNE - Een generatie nadat Reims geschiedenis schreef in het Europese bekertoernooi van de landskampioenen, heeft einde lijk een andere club de plaats in genomen van Frankrijk, dat na de periode van Kopa en Fontaine en trainer Albert Batteux tot voet baldwerg was afgezakt Samt Etienne is die vereniging, toevallig ook de club die Kees Rijvers con tracteerde in de vijftiger jaren, waardoor PSV's trainer nog altijd de best Frans-sprekende onder de Nederlandse oefenmeeslers is. Aan het eind van de vijftiger ja ren. toen de schittering van Reims verbleekte, kwam Samt Etienne naar voren uit de rijen van de on betekenende middenmoters In 1957 werd het eerste kampioen schap behaald uit een rij van acht die zich voortzette via '64. '66. '68. '69. '70 en 74 tot 1975. En passant veroverde Saint Etienne ook nog de in Frankrijk veel hoger aange slagen beker in 1962. i968. 1970 en 1974. Bayem München mag dan inmiddels een wat oudere en bezadigde club zijn. die het in de Bunaesliga niet allemaal meer zo ziet zitten, bij extra gelegen heden, zoals in de Europacup, zijn die Westduitsers altijd toch nog levensge vaarlijk. Mijn gevoel zegt - en de uit- spraken van Rijvers hebben dat beves tigd - dat het tegen Saint Etienne een haalbare kaart moet zijn om door te dringen tot de eindstrijd" „De laatste vier in het Europacup- toernooi", vindt Adri van Kraaij. „hebben natuurlijk allemaal wel echt kwaliteit. Ook Saint Etienne Het lijkt me derhalve zinvol, dat we nu al een gevaar voor onderschatting redelijk moeten onderdrukken". Van Kraaij is er overigens - in tegenstelling tot de meesten van zijn ploeggenoten - niet zo gelukkig mee. dat PSV eerst uit moet spelen. „We weten niet zo bijster veel af van die Franse ploeg. Vorig jaar was Dynamo Kiev ook een onbekende tegenstander voor ons. En het kostte ons wel de kop. Met Hajduk Split Idem dito, ofschoon we ditmaal met een flinke dosis geluk wel naar de volgende ronde konden In tegenstelling tot vrijwel alle PSV'ers had Harry Lubse graag tegen Real Madrid gespeeld- „Niet omdat Real de minste van de drie zou zijn. Integendeel. Nee, het is zuiver ge voelsmatig. Een club als Real Madrid heeft toch altijd nog een naam in het Europese voetbal. En ik had het best leuk gevonden wanneer PSV' tegen Real had moeten spelen. We zullen er nu maar mee wachten tot de finale". Bertus Quaars en Ralf Edstróm had den ook een lichte voorkeur voor Bayem München. Quaars: „Bayem is een ploeg die elke PSV'er vla de tv vrij goed kent. Een ploeg die we vrij regel matig zien spelen en in de Bundesliga niet zo'n sterke indruk maakt". Ed stróm: Bavem was inderdaad boven Saint Etienne te prefereren geweest. Het zal bijzonder moeilijk worden om door te dringen tot de finale. Om dat te bereiken, zullen we toch veel beier moeten spelen dan in onze uitwedstrijd tegen Hajduk Anders kun je het wel vergeten. Ook zullen we ons duchtig moeten wapenen tegen het fanatieke publiek in Saint Etienne. dat het elftal op een geweldige manier kan opzwe pen" Kees Rijvers, geconfronteerd met ae uitlatingen van zijn spelers: „De wens om tegen Saint Etienne te spelen ligt doodeenvoudig óp het sportieve vlak. Dat wil niet zeggen dat ik Saint Etienne als de minst sterke tegenstan der van de drie heb beschouwd. Verre van dat" Rijvers heeft vrijdag nog de videobeelden gezien van de wedstrijd Saint Etienne-Dynamo Kiev en het is hem duidelijk geworden dat de Fran sen inderdaad over een sterk elftal be schikken De Eindhovense oefenmeester: „Het nationale voetbalelftal mag dan in Frankrijk niet zo heel veel meer voor stellen de laatste jaren, een club als Saint Etienne heeft zich wel degelijk opgewerkt tot een van de betere ver enigingen in Europa. Bovendien staat de ploeg momenteel op de eerste plaats in Frankrijk". VLISSINGEN - Het Goese bekervierta! moet net in de volgende ronde vand de schaakbekerstrijd opnemen tegen een viertal van de sterkste club van Neder land nl Volmac-Rotterdam Hoewel niet de sterkste formatie achter de bor den komt. Timman zit in Skopje en Böhm ligt in het ziekenhuis, komen de Rotterdammers toch met een zeer sterke formatie aanstaande maandag naar Goes. Het zijn de gerenormeerde Schakers Van Baarle. Van de Vliet. Van Dop en mevrouw Vreeken. Goes zet daar tegenover Cor Jansen. John Gomers. Wout van Wijnen en Rinus Verburg. Veel hoop op overleving von deze ronde zullen de Goesenaren niet hebben, maar men kan nooit weten en ze hebben het al een formidabel eind gestuurd. De wedstrijd wordt gehou den maandagavond om 7 uur in de vergaderzaal van de Westerkerk in Goes. San Rcmo. fietsen". Literaard. Hant. gisteren be haalde Edd> Merekx een van zijn mooiste overwinningen in een rijk ge- vulde carricre als hardfiets<-r. UlUlag 1 Merekx 02.5.18, 2 Van der Broeekc op 2 sec 3 Panizaa op 28 vee. S Laurml iFrai op 31 set 5 Van Lsnderi iBeb zt. 6 Scrcu (Bel. z t 7 Planckavrt iB--• H Vlaeminck (Bel. l8 Mowrr iltai zt :o Godefroot (Belt PRESTATIELOOP MET VEEL DEELNEMERS IN KRALINGSEB0S ROTTERDAM Met 2500 deelnemers •vorig jaari is de Havenloodsprestaüe- loop in Rotterdam een van de grootste daag' zal dit evenement voor de ne gende maal worden gehouden. Op het parkoers, dat loopt door het Kraling.se Bos. geelt Jos Hermens. drievoudig wereldkampioen om 15.00 uur het startsein voor een loop over vijf kilo meter en om 15.30 uur voor een loop over 7.5 kilometer. De start ligt bij de sintelbaan Langepad Er worden 1200 prijzen verloot onder de deelnemer onder meer grammofoonplaten en re genpakken. Deze prestatteloop (in schrijfgeld 2.50i wordt georganiseerd door PAC. de oudste atletiekvereni ging van Nederland. MIDDELBURG - Dc door de motor- en autoclub Dc Bevelanden gehouden BMW-rit is geëindigd met een rit- overwinning voor de Middelburgse- equipe A. Deegens. die in deze 36 ki lometer lange oriêntatierit 70 slraf- punlen opliep. De rrrsle plaats in de B-klasse werd behaald door hel echt paar A. Pannekoek met 122 slrafpun- ten. De BMW-rit was dc tweede avond- oriéntatierit volgens het KnMV reglement, die telde voor het club kampioenschap van de MAC De Beve landen. Na een aanlooproule van 6 ki lometer begonnen 68 equipes in de omgeving van Kapelle aan het eigen lijke traject. Langs de route had de wedstrijdcommissie van De Bevelan den circa 28 controleposten opgesteld. De deelnemers moesten het traject af leggen met een gemiddelde snelheid van 24 kilometer per uur De finish was bij de sporthal De Bevelanden in Goes. De uitslag van de BMW-rit was als volgt: A-klasse (28 deelnemers. I niet geklas seerd): 1 A. Deegens-mevr. Deegens 70 strafpunten. 2 P Bruinooge-mej. van Strien 82. 3 J. Tuinman-mevr. Tuin man 85. 4 D. Sinke-mevr. Sinke 85. 5 P Poelman-J. Schuitema 132. 6 L. Wouters-J. Jansen van Rosendaal 133. 7 E. Meyering-mevr. Meyering 149. 8 mevr. Milhous-J Mllhous 150. 9 C. Bode-mej. J Bom 158: 10 M. Ailemekinders-mevr Allemekinders 158. 11 m. Bardolf-J. Heijnsdïjk 1G2. 12 P Westveer-mevr. Westveer 180. 13 R Vos-W. Vos 196. 14 A Hollestelle-mevr. Hollestelle 200. 151. Bogte-mevr. Bogte 209 B-klasse: '40 deelnemers): A Pannekoek-mevr. Pannekoek 122 strafpunten. 2 T. Miedema-mevr Mie- dema 131. 3 F. Reijerse-mevr. Reijerse 143, 4 J Verboom-mej Mmnaard 264, 5 J. van Liere-rnevr. Van Liere 170. 6 dhr, De Poorter-R. Versluis 137. 7 C. de Bruijne-L. van Oosten 193. 3 mevr. Harinck-J. Harinc.-: 295; 9 P. Eeman-A. de Bruijne 198. 20 H. Slnke 224. 2! P Wagenaar-A. Wagenaar 222. 12 M. v. d. Zanae-rnevr. v. d. Zande 224. 23 A Nagelkerke-mevr. Nagelkerke 224. 14 H den Exter-H. van Nieuwenhuize 230 25 dhr. Appels 233 Stand na 2 ritten: I Tuinman-Tuinman 98 punten. 2 Poeiman-Schuïtema 97 Milhous-Milhous 92. 4 Allemekïnders- Allemekinders 88. 5 Westveer-Westveer 87.6 Hollestelle 77.7 Bardolf-Hèijnsdljk 73. ADVERTENTIE. Een Miele is lot en met gekeurd Streng gekeurd. Door neutrale insianties. Op doelmatigheid. betrouwbaarheid en veiligheid. Neem bijvoorbeeld de Miele wasautomaat en tro-nrr.eidroqe: De emoe die m Nederland onderscheiden zijn met de keurmerken var "flkjg "B èn Kema èn Wolmerk èn de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwer irll616 er is geen betere J

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 17