,M) f r<t yfpvwZ Oma's koffie. Waar een schepje Buisman al niet goed voor is. Nachtwakerskoffie. Gezet op het kook- plaatje, geen melk, 3 klontjes suiker, maar eerst een schepje Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Boerh slok; Grofgemalen koffie in pot, heet water erover, 5 min. trekken, dan bolle kant van lepel over de drijvende korrels, zodat ze zakken, maar om te beginn'n Buisman in de pot, want Buisman maakt de koffie lekkerder Bruintje Beer's bak. Koffie met veel warme melk, honing erbij, 2 marshmallows bovenop, maar eerst wat Buisman in de filter, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Kopje camping. Koffie uit blik, melkpoeder uit het zakje, suiker uit vacuümdoosje, maar eerst een schepje Buisman uit het potje, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Kopje slanke lijn. Lichte ochtend koffie, magere koffie melk, zoetjes en vóór 't opschenken wat Buisman in de filter, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Antwerpse filtre. Flinke kop, filter d'r op, klontje en melk erbij, zalige bonbon ernaast en een ietsje Buisman uit het zelf meegebrachte potje, want Buisman maakt de koffie^.«s, lekkerder. <?>l yv. Cocktail St.-Germain. Kopje sterke koffie, 2 eetlepels geklopte koffiemelk, 2 likeur glaasjes cognac, 1 eet lepel suiker en wat ijsblokjes in shaker, mixen, inschenken, toef slagroom erop, maar om te beginnen wat Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Verjaardagskoffie. 't Verschil zit 'm in het taartje, verder is de koffie als altijd, dus met Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Kopje persoonlijk. Zoals 't alleen kan: zoet en melk naar smaak en vóór 't opschenken wat Buisman bij de koffie, want Buisman maakt de koffie lekkerder; Anti-griep mok. Klop 2 eidooiers schuimig met wat suiker, giet daarover een mix van 1 kopje koffie met 4 kopjes melk, opkloppen, opdienen in theeglas, feraspte nootmus- aat erop en probeer ondanks alles toch ook even aan de Buisman te denken, want Buisman maakt de koffie lekkerder.^ p, Vrijgezellenkoffie. Wat korrelkoffie van de hospita, een suikerzakje uit 't café, maar Buisman uit 't eigen potje, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Wiener melange. Voor 4 glazen: 2 eidooiers door 6 eetlepels suiker, hete melk erbij en koffie-extract met Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. puccino. Sterke filterkoffie met geklopte hete melk in kopje, basterdsuiker erbij, cacaopoeder erop, maar eerst wat Buisman in de filter, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Tïmboektoe shake. Kopje sterke koffie, Vi Itr. chocolademelk en flink stuk vanille- ijs samen 3 minuten mixen, rietje in glas, geraspte chocola bovenop, maar ver geet de Buisman niet, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Gezellige bloep- bloep-koffie, echte melk erin en suiker, maar eerst een :hepje Buisman in e percolator, want Juisman maakt de koffie lekkerder. Jamaica rumba. Bodempje bruine rum in glas, suiker en koffie erbij, een laagje losgeklopte slagroom bovenop en natuurlijk bij de koffie de Buisman niet ver geten, want Buisman maakt de koffie lekkerder; Normandische neut. Bodempje calva dos, suiker en koffie erbij, torentje slag room en cocktailkers, maar bij de koffie wel wat Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerdei; Verhuizerskoffie. Koffie uit bekertje, melk uit blikje, suiker uit zakje en eerst wat Buisman uit 't altijd parate potje, want Buisman maakt de koffie lekkerdei; Kaferkoffie. Kan niet sterk genoeg zijn, dus geen melk, geen suiker, maar wel eerst wat Buisman in de filter, want Buisman maakt de koffie lekkerder; Katwijkse opkikker. Gloeiende, pik zwarte koffie, met een golf schelvispekel, maar eerst onder in de kan wat Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Ierse koffie. Wat Ierse whiskey in vuurvast glas, suiker erbij en kopje hete koffie-extract, toef slagroom erop en vergeet de Buisman niet, want Buisman maakt de koffie lekkerder; Bakkie schaft. Thermosflesse- koffie waar alles al in zit, zoals natuurlijk het schepje Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder; Glas Eskimo. Kopje sterke koffie door 72 Itr. koude chocmelk, opkloppen met gembersiroop, ijsblokjes in glas, inschenken, toef slag room mmm, maar 't begint allemaal met Buisman, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Veemarktdruppie. Sterke koffie, schep suiker erbij, citroenjenever ernaast en voor de Buisman is aan de tap al gezorgd, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Kozakkenkoffie. Kopje sterke koffie, scheutje vodka erin, rietsuiker naar smaak, beetje melk, maar eerst een schepje Buisman in de filter, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Tijdens het branden verliest de koffieboon ongeveer '80% van z'n vruchtesuikers. Buisman's gebrande suiker (puur natuur) vult dat tekort weer aan Vóór het opschenken een beetje Buisman in de filter, in de percolator of onder in de kan en de koffie wordt voller, pittiger, lekkerder van smaak. Eén vol maat- schepje op tot 8 kopjes is genoeg. Café Viva Maria. Klop 2 eidooiers schuimig met wat basterdsuiker, scheut Tia Maria erdoor en evenveel koffie als hete melk, in de kopjes en dan bestrooien met kaneel, maar denk bij de koffie ook aan de Buisman, por favor, want Buisman maakt de koffie lekkerder. Buisman is cr in t.vee soorten. Het vertrouwde blauwe blikje voor koffie van normale grove maling en het glazen potje voor snelfiltermaling en korrelkoffie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10