DE KLEDINGBOKSER "225.- 239.- 279.- 31Qr 't kostuum is terug Magirus-Deutz Pooler of Service Steunpunt voordelig reizen Tbyota Corolla 30 Hardtop Coupé MO- 5- OPENBARE KENNISGEVING Onderiioudstimmerman Watertransport Rijnreizen TYPISTE ervaren slager bij aankoop van een kostuum Specialist in betere dames, heren en kinderkleding Terneuzen óók op den duur goedkoop Saris aanhangers TOYOTA 30 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 MAART 1975 't Kostuum is terug... en op een verrassende wijze. Zo'n kostuum is toch wel even iets anders. Op en top kwaliteit, die zich niet makkelijk laat omschrijven. Prima afgewerkt met overgestikte rug-, schouder- en zijnaden. De pantalon is met riemlussen, kapnaad en zonder omslag. JE* Dit sportieve moderne kostuum ff zit en draagt prima. Vlot van Jr lijn. De tijd van 't stijve /yjv kostuum is voorbij. Let vooral 1|3 eens op de afwerking. Bijv. het 11 kolbert met rugsplit en over KsS fes. gestikte rugnaad, en de pantalon met omslag 'fi en kapnaad. f gCLA Moderne k voetwijdte. x-x-:':-:':'# De Burgemeester van de gemeente Duiveland brengt ter openbare kennis, dat - de raad bij zijn besluit van 8 maart 1976, nr. 1976/20, overeenkom stig het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft verklaard, dat voor het gebied - gele gen ten oosten van de Stolpweg en ten noorden van - en aangrenzend aan het huidige sportveld te Nieuwerkerk een bestemmingsplan wordt voorbereid; dat het voorbereidingsbesluit met bij behorende tekening ter gemeentese cretarie voor een ieder ter. inzage ligt. Nieuwerkerk, 10 maart 1975. De Burgemeester voornoemd, J.D. de Kam. Woningbouwvereniging 'GOED WONEN' Het bestuur van de woningbouw vereniging 'Goed Wonen' roept sol licitanten op voor de functie van: Het salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring zal worden vast gesteld overeenkomstig de C.A.O. van de woningcorporaties. Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van behaalde di ploma's en getuigschriften moeten vóór 1 april 1976 worden gericht aan het bestuur van de vereniging, Schuitvaartgracht 253 te Vlissingen. 8 dagen Rüdesheim en 15 dagen Bazel met het luxe passagiersschip rar. Jan Elshout Royale hutten met eigen douches en toiletten, twee salons, liften en geheel centraal verwarmd. DAT IS PAS VAKANTIE! Het schip zal ter bezichtiging liggen aan de Maasbou levard te Rotterdam, schuin tegenover het Havenzie kenhuis, van 6 t/m 14 maart a.s., dagelijks van 11.00- 17.00 uur. Vraagt gratis prospectus nr. 10 bij Watertransport, Eendrachtsweg 54 te Rotterdam, tel. 010-11.86.60. gevraagd, door G.F. Giele, notaris, Wijngaardstraat 55 te Goes; beslist voor hele dagen, opleiding Mavo of Havo. Salaris volgens overheidsschaal. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch tel. 01100-13820. In verband met de uitbreiding van het leveringsprogramma van zoeken wij contact met goed geoutilleerde bedrijven in de provincies Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Gelderland en Limburg, die willen optreden als voor het lichte, middelzware en/of zware programma bedrijfswagens. Wij bieden u winstgevende exploitatiemogelijkheden. Combinatie met andere merken is in principe toegestaan. Reacties worden gaarne ingewacht bij de directie van B.V. Rimij, L. J. Costerstraat 53, Venlo. Tel.: 077 -1 99 41. Rimij is importeur voor Zuid-Nederland van Magirus-Deutz met eigen vestigingen te Venlo, Nistelrode, Schiedam, Heteren en Oosterhout. Rimij maakt deel uit van de transport middelendivisie van Nimox Holding N.V. te 's-Hertogenbosch. In opdracht van een groot, in geheel Nederland opererend levensmiddelenbedrijf, zoeken wij contact met een die geïnteresseerd is in het vervullen van de functie van Hoofd Vlees- en Fijnkostafdeling voor een binnenkort te openen supermarkt in Zeeuws Vlaanderen, met 600 m2 verkoopruimte, een volledig assortiment (accent op de versgroepen) en een sterke gerichtheid op de recreatief winkelende Belgische consument. De man die wij zoeken zal zijn vak terdege moeten beheersen en goed bekend moeten zijn met Belgische eet- en koopgewoonten. Hij dient zelfstandig te kunnen werken en leiding te kunnen geven aan een klein team medewerkers. Gewenste leeftijd: ca. 30 tot 45 jaar. Serieuze gegadigden, die aan de hier gestelde eisen voldoen, zullen worden uitgenodigd voor een informatief gesprek met de opdrachtgever in een van de grotere plaatsen in Zeeuws Vlaanderen. Zij kunnen hun sollicitatie, die discreet behandeld zal worden, onder no. 8386 richten aan: ADVIESBUREAU SLIKBOER EN TEN HAGEN - PRINSEN BOLWERK 5 - HAARLEM GRATIS Bij aankoop van een kostuum kunt u gratis een vrije keuze maken uit: een mooie kombinatie (kolbert pantalon) of een regenjas voor dames of heren. Een damesmantel of een jack pantalon. Een vrije keuze uit vele andere waardevolle artikelen is ook mogelijk. De kledingbokser verkoopt kwaliteitskleding, maar daar blijft het niet bij. U kunt ook nog voordelig reizen want bij aankopen v.a. m krijgt u re Kijk, da's mooi meegenomen. reisgeld Hulst Bierkaaistraat 30 Noordstraat 84 Sluis Kade 2 Vlissingen Lange Zelke 26 Goes Ganzepoortstraat 6 Verkoop het dooreen kleigtje AUTOBEDR. A. C. DE JONGE Van Hertumweg 7-13 GOES GEBR. BLANKER B.V. Klein Vlaanderen 97 MIDDELBURG Gedeputeerde Stateïl van Zeeland maken bekend, dat ter voldoening aan artikel 13 der Waterstaatswet 1900 ter provinciale grif fie, St. Pieterstraat 42, Middelburg en ter secretarie van de gemeenten op Schouwen-Duiveland, Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Zeeuwsch- Vlaanderen en van de gemeenten Sint-Philipsland en Tho- len van 16 maart 1976 tot en met 30 maart 1976 ter inzage is nedergelegd hun ontweip-voorstel aan de provinciale staten, verband houdende met de voorgenomen in trekking van de wet van 19 juli 1870 op de calamiteüze polders of waterschappen in Zeeland. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld van dit voorstel kennis te nemen en hun bezwaren daartegen aan de provinciale staten schriftelijk in te dienen uiterlijk 30 maart 1976. Middelburg, 8 maart 1976 Gedeputeerde staten voornoemd, Boertien, voorzitter, D. van der Wel, griffier. Verklaring voor het grote sukses van deze mooie, sportieve automobiel. 1. Aanschafprijs laag als men ziet wat men allemaal krijgt aan kompleetheid, komfort, rijplezier, ruimte (ook voor de achter-passagiers royaal) en veiligheid. 2. Ook op den duur lage kosten. Door z'n probleemloos heid, zuinigheid, robuustheid en ongevoeligheid voor „mode". Een wagen die lang meegaat en niet snel veroudert. Zodat u er later, na heel veel plezierige kilometers, nog een fors bedrag voor terug krijgt. Welkom voor een proefrit. Corolla 30 Hardtop Coupé Komfortabel en luxueus verstelbare bucketseats met hoofdsteunen overzichtelijk cockpit-dashboard druktoets- radio ontspiegelde klokken alle bedieningshandels aan stuurkolom aansteker dagteller sluurslot aanjager met 3 snelheden op verwarming/ventilatie spor!- pook armsteunen voor alle inzittenden uitstelbare achter- zijruiten moquette vloerbe dekking sportstuur Uitzonderlijk kompleet zonwerend glas rondom achteruitrijlampen achter ruitverwarming 2-snelheden ruitewissers elektrische ruite- sproeier afsluitbare tankdop Veilig kooikonstruklie brandstof tank niet kwetsbaar geschei den remcircuits rembekrach- tiger remdrukbegrenzer schijfremmen vóór radiaal- banden 155 SR 13 alarm knipperlichten zijclignoteurs veiligheids-stuurkolom probleemloos wendbaar S Alle types 8 Uit voorraad leverbaar: L J. C. KORT fc 5 Noordweg 271 g maakt uw keus wel heel eenvoudig zuinige 1200 motor, 73 pk (SR. 83 pk) .wissel stroomdynamo draaicirkel slechts 9.4 meter Ontdek 't... bij de kledingbokser. Daar bestaat geen enkele twijfel over.want dit jaar gaan de kostuums^.^..„ weer een belangrijke rol spelen. En daarom is het belangrijk dat^ u goed en weloverwogen kunt kiezen. In ieder geval bent u bij de kledingbokser aan het goede adres. De nieuwe kollektie is nu al binnen, en er is weer een opvallende ruime keuze in moderne e klassieke modellen. Onze kostuums zijn uitsluitend in de volgende gegarandeerde merkstoffen verkrijgbaar: Trevira/ Wol. Di ZuiverScheei wol Ook alle lengte en buikmaten zijn verkrijgbaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 30