Willem van Hanegem schaamt zich voor 'zijn' Feyenoord PZC Jan Fraanje onbetwist winnaar badmintontoernooi Terneuzen/AMC ?n 'dce Venco IEDERE JONGE SPELER DENKT ALS HIJ HIER BINNENKOMT DAT HIJ EEN CRUIJFF, KEIZER OF BECKENBAUER IS Venco „IK SCHAAM ME VOOR EEN WANPRESTATIE" sterklasse drop Bomhof won MZ- handicaptoernooi Standen zondagvoetbal halve literfles 73" DONDERDAG 11 MAART 1976 sport 14 ROTTERDAM - Willem van Hanegem verkeert in de nada gen van een hele grote voetbalcarrière. Dat betekent niet dat de 32-jarige middenvelder plotseling gedevalueerd is tot een middelmatige speler, maar het valt toch niet te ontkennen dat een aantal ontwikkelingen dit seizoen zijn imago van één van de beste voetballers ter wereld danig heeft aangetast. Zijn plotselinge verwijdering, na de voor Oranje zo desa streus verlopen interland in Katowice tegen Polen, uit het Nederlands elftal, de belangstelling van een nauwelijks aan spreekbare vereniging als FC Den Bosch voor hem. en het feit dat Ernst Happel zeer recent nog zelfs vanuit Brugge opmerkte dat hij in staat is om uit Van Hanegem nog min stens twee seizoenen het maximale rendement te halen, zijn allemaal zaken waaruitje zou kunnen concluderen dat het met Van Hanegem allemaal wat minder gaat. Eenmaal geconfronteerd met deze visies windt de alles in het voetbal meegemaakt hebbende Van Hanegem zich niet op. Wel spreekt hij zorg vuldig: „Het is pas afgelopen als ik mijn voetbalschoenen heb weggegooid. Eerder niet. Ik weet wel zeker dat ik nog steeds bruikbaar ben voor een topclub. En dan niet als Ausputzer. Op die plaats kun je nog spelen als je vijftig bent. Als je eenmaal vrije verdediger gaat spelen, dan is het pas werkelijk met je afgelopen. En wat hetNederlands elftal betreft: ik heb nu 47 interlandwedstrijden gespeeld. Daar komen er nog wel een paar bij". Toch valt er een parallel te trekken met de teruglopende prestatiecurve van Feyenoord en de verrichtingen van Van Hanegem. De legendarische middenvelder bleek dit seizoen min der in staat om in zijn eentje Feye noord over een dood punt heen te til len. Geen beste zaak voor de vereni ging uit Rotterdam-Zuid, want daar door werd ook het automatische overwicht dat Van Hanegem op het merendeel van de uitgebluste selectie had, wat minder. Kentering Vanwege zijii ambitie, enorme werklust en unieke klasse eiste Van Hanegem in de afgelopen seizoenen van minder getalenteerde voetballers bij Feyenoord een topprestatie. Als ze de kantjes er af liepen, dan konden zij rekenen op zijn genadeloze kritiek en vernedering. Iets wat die „slachtof fers" tandenknarsend slikten, omdat zij zich realiseerden dat het elftal niet buiten Van Hanegem kon. Vooral dit jaar is daar een kentering in gekomen. Van Hanegem: „Ze mogen me best uitschelden voor oude man. Ze mogen ook best kritiek hebben op mij. Ik heb tenslotte zelf ook nooit mijn mond gehouden. Dan kun je zoiets terug verwachten. Ik wind me alleen op als ipijn eigen spelers mij voor de voeten gooien dat heteen aflopende zaak met mij is. Dan zeg ik wel eens: „Wie zijn jullie eigenlijk wel met jullie grote smoel? Als ik mezelf nu nog zie voet ballen, en ik zie wat jullie ervan te recht brengen, dan moet ik alleen maar erg hard lachen. Zo bedroevend is jullie kwaliteit". Maar er zijn meer zaken die Van Hanegem mateloos irriteren. In het hele Nederlandse voetbal is de situa tie dermate uit de hand gelopen dat middelmatige voetballers toptrans- fers vertegenwoordigen, dat nauwe lijks gemotiveerde en matig getalen teerde spelers een bedrag verdienen dat in geen enkele verhouding staat tot de prestaties die zij leveren. Iets wat Van Hanegem ook bij Feyenoord constateert Van Hanegem: „Dat houd ik ze re gelmatig voor. Ik vertel de spelers vaak: dat jullie nu zoveel kunnen verdienen, komt doordat wij vijf, zes jaar geleden voetbal van wereld klasse speelden en een Europa Cup en Wereldbeker hebben veroverd. Toen hadden we een elftal waarin ieder zijn plaats wist. Niemand had een grote mond, maar iedereen werkte naar de capaciteiten die hij had. Nu denkt ie dere jonge speler die hier binnenkomt dat hij een soort Cruijff, Keizer of Be- ckenbauer is. Als het allemaal niet zo treurig was, zou het om te gillen van het lachen zijn". En verder filosoferend oyer deze TERNEUZENSEBOYS TERNEUZEN - Het sportcomplex van de voetbalvereniging Tcrneuzense Boys stond zaterdagmorgen volledig in het teken van de mini-interland Nederland-België. De sportuitwisse- ling tussen de jeugdelftallen van FC Kontich en Terneuzense Boys groeide uit tot een aantrekkelijk evenement dat, zo hoopte jeugdsecretaris Wim van Doorn van Terneuzense Boys, be slist een returnwedstrijd tot gevolg zal hebben. Vooral de meegekomen Belgische sup porters zorgden voor eenchte inter landsfeer. Ze waren met drie bussen (bestuursleden, supporters enz.) naar Terneuzen gekomen. Kwalitatief waren de elftallen van de FC Kontich heel wat verder dan Ter neuzense Boys, Dat kwam ook duide lijk tot uitdrukking in de uitslagen. Al leen Terneuzense Boys el kwam tot winst. De overige drie duels eindigden in fikse nederlagen voor de Boys. De uitslagen: Tem. Boys el-Kontich mi croven a 3-2, Tem. Boys d3-Kontich miniemen b 1-8, Tem. Boys d2-Kontich miniemen c 0-4, Tem. Boys dl-Kontich miniemen a 0-5. theorie- „Ik zeg ze ook wel eens. vijf jaar geleden kwamen jullie hier nog niet eens Je kleedkamer binnen Maar het is net alsof je „egen een muur praat. Ze hebben een #rote mond en roepen uit van: wat weet jij er nog eigenlijk van. en: krijg de zenuwen. Daarom bemoei ik me er nauwelijks nog mee. Ze zoeken het allemaal maar uit; De clubleiding, de trainer en de spelers" „Ik heb pas één jonge speler ont moet die wel bereid was om te luiste ren. Vorig jaar. voor de interland tegen Zweden, heb ik anderhalf uur zitten praten met Jan Peters Hij klaagde erover dat hij met NEC in de eerste divisie voetbalde en dat hij iedere week de nodige schoppen moest in casseren. Ik heb toen geantwoord: wat klaag je toch? Dat is de beste leer school die er is. Wees blij datje in die eerste divisie zit Straks doe je er je voordeel mee. Hij heeft dat echt van mij aangenomen, en daarom zal dat nog één van de weinige spelers van de nieuwe voetbalgeneratie zijn die het wel redt". Moedeloos en ziek Wat Feyenoord betreft is Van Hane gem somberder gestemd: „In feite moeten we met dit elftal zo kampioen van Nederland kunnen worden. Maar als je dan in de groep zit, en zegt: de trainer is nu ontslagen, we beginnen helemaal overnieuw. Als iemand kri tiek heeft, Iaat hij dan nu zijn mond opendoen: dan hoor je niemand. Ik word daar moedeloos en ziek van. Na slechte kritieken kan ik mij nog da gen opwinden. De andere spelers niet. Dat begrijp ik niet. Als ik bijvoor beeld de leeftijd en de capaciteiten van een Theo de Jong zou hebben, dan zou ik wel de beste middenvelder van Nederland zijn. Ik heb hem vaak ge vraagd: wat wil je nou eigenlijk? Wil je op mijn plaats spelen? Alles vind ik best. Omdat hij de capaciteiten heeft. Maar dat geldt voor meer Feyenoord- ers. Het komt er alleen gewoon niet uit". Van Hanegem is duidelijk een speler van een andere generatie. Dat blijkt niet alleen uit zijn fabelachtige staat van dienst, maar ook uit zijn mentali teit: Alleen de top telt voor deze vedet te. De rest is surrogaat. Van Hanegem: „Er wordt wel eens gesteld dat het lo gisch is dat deze Feyenoord-ploeg zo uitgeblust is, omdat een groot aantal spelers al alles heeft meegemaakt. Maar wie hebben bij Feyenoord nu al les meegemaakt. Dat zijn Wimpie Jan sen en ik. Wij hebben een echte Europa Cup en een Wereldbeker gewonnen. Wij hebben in die finale in Muenchen met het Nederlands elftal meegedaan. Ja, er zijn een aantal spelers bij ons die de UEFA Cup hebben gewonnen. Maar als je daar tevreden mee bent. Het contract van Van Hanegem loopt aan het einde van dit seizoen af. Zowel vorig jaar als het seizoen daar voor had de Kromme nog een fantas tisch aanbod van Nice. Tot twee keer toe vroeg Feyenoord een bedrag van 900.000 gulden. Waar Van Hanegem echter volgend seizoen speelt, weet hij nog niet. Waarschijnlijk toch gewoon weer bij Feyenoord. al zal hij nooit een lager contract accepteren Van Hangcm: „Dat is ook een mooi verhaal. Ik heb drie jaar geleden een contract afgesloten. Dat is echt niet zoveel meer waard, omdat alles in die tijd veel duurder is geworden. Er zijn nu zeker vier, vijf spelers bij Feyenoord die een beter basiscon tract hebben dan ik: Wim Jansen, De Jong, Kristensen, Nico Jansen en zelfs Dick Schneider. Dat vind ik niet zo erg. Ik heb het zelf goed. en dan mag een ander van mij zoveel verdienen als hij wil. Ik kan wat dat betreft de zon wel in het water zien schijnen. Ik kan prima leven met mijn gezin, en dat is het voornaam ste". „Maar ik ben wel zon jongen die an deren laat meeprofiteren. Ik heb Wim Jansen mijn contract laten zien. Ik heb toen gezegd: Jongen, als jij je contract gaat verlengen, dan moet je het zo en zo aanpakken. Hij heeft dat toen gedaan, en een nog veel beter basiscontract gekregen dan ik. Ik vind Jansen een. beste jongen. Hij woont twee blokken bij mij vandaan, ik kan prima met hem opschieten, maar een bedankje heb ik nooit ge had. Hij zit ook in de spelersraad. en als er dan door het bestuur weer eens over snij geluld wordt, dan houdt Jansen zijn mond dicht. Het is echt niet zo dat ik hem dat hardgrondig kwalijk neem, maar ik zou zulke din gen toch anders benaderen.Zo is mijn karakter nu eenmaal". Schaamte Maar de spelers hebben domweg veel aan mij te danken. Er zijn een aantal voetballers bij Feyenoord die zo tachtig duizend gulden in het handje krijgen, zonder dat ze één bal hebben aangeraakt. Dat is hun ba sissalaris. Dan is het toch schandalig dat ze op zondag zo lopen te lante- fanteren in het veld. Ik schaam me als er 17.000 toeschouwers op de tri bune zitten. Ik schaam me voor een wanprestatie. De meeste van die toe schouwers die Feyenoord nu nog steunen, moeten zich wel de hele week in het zweet werken voor een loontje waar die voetballers scham per om lachen. Zes gulden voor een kaartje is veel voor die mensen. Maar daar denken onze 'sterren' niet over na". De manager van Celtic, het elftal dat in 1970 in de finale voor de Europa Cup in Milaan door Feyenoord aan flarden werd gespeeld, Jock Stein, heeft Van Hanegem geroemd als een van de grootste voetballers die er ooit hebben rondgelopen. Zelfs tijdens de wereldkampioenschappen in West- Duitsland, na de wedstrijd Nederland-Bulgarije. vertelde Stein: „Ik heb tijdens het hele toernooi nog niet zo'n actie gezien als vanmiddag. Van Hanegem gaf over veertig meter een pass naar Rep, die zo nauwkeurig was dat het me de adem benam. Ik begrijp niet da't Van Hanegem niet altijd in hetzelfde rijtje genoemd wordt waarin ook Keijzer. Cruijff. Pele.Müller,Beckenbauer.Charltonen Di Stefano thuishoren". (ADVERTENTIE) GEMENGDE DROP van alles hel lekkerste, voor de ware dropliefhebbers. Verschillende aparle smaken vriendschappeli)k bi) elkaar. U hoeft maar toe te tasten ia smaken TERNEUZEN - Jan Fraanje is de on betwiste winnaar geworden in de B-groep (de hoogst gekwalificeerde die meedeed) van het Terneuzen-AMC badmintontoernooi. Ongeslagen be haalde hij die fraaie eerste plaats door in een halve competitie te winnen van Tobi Lammers, Mickey Titale.v en Jan Willem Visser. Dat is dan meteen de volgorde waarin de deelnemers aan het herenenkel in de B-poulc eindig den. Overigens waren de krachtsverschillen niet zo enorm groot: er waren nogal wat partijen van drie games bij. Jan Fraanje legde de basis voor zijn over winning door een 15-5. 10-15 en 10-15 winst op' Jan Willem Visser Tobi Lammers begon eveneens goed- hij won via 15-8 9-15 en 6-15 van Mickey Titaley Mickey Titaley op zijn beurt bezorgde Jan Willem Visser de tweede nederlaag (12-15. 15-3. 5-15). De sleutelpartij Jan Fraanje tegen Tobt Lammers werd. na een 2-15 winst in de eerste game voor de Vlissmger, een overwinning voor Terneuzenaar Jan Fraanje: 15-10. 15- 11. Tobi Lammers won gemakkelijk via twee keer 15-0 van de geblesseerde Vis ser. Jan Fraanje completeerde zijn greep naar de beker via 15-9 en 15-10 tegen Mickey Titaley. In het gemengd dubbel B werd even eens een halve competitie gespeeld. Ria Elliott en Jan Fraanje bleken de sterksten. Ook hier weer een ongesla gen overwinnaarsduo. Tegen Marijke van Driel en Jan Willem Visser werd het 15-12 en 15-3. tegen Tobi en Anita Lammers moest er een derde game aan te pas komen 15-5. 3-15. 15-1. Marijke van Driei en Jan Willem Visser kwa men wel tot drie games tegen hel echtpaar Lammers. maar ze moesten de eer toch aan Tobt en Anita Lam mers laten- 17-14. 7-15 en 0-15 Het aantal deelnemers in de C-groep. de CX-groep en de beide jeugdgroepen was aanzienlijk groter dan die in de B-groep Dit had ondermeer tot gevolg dat veel partijen en ook een latertje op zaterdagavond Om half elf waren toen de laatsten nog aan het spelen. Door dit lange doorspelen slaagde wedstrijd leider Jan Peters er met zijn secondan ten wel in om zondag omstreeks kwart over zes met de prijsuitreiking te kun nen beginnen Een prijsuitreiking waarbij Paul Tazelaar iwe hebben de mdruk dat hy dit jaar volledig door breekt i de eerste prijs voor het her enenkel C in ontvangst kon nemen. Hij kwam zover door in de finale Nico Smolders kansloos te laten (15-3 en 15-4). Paul Tazelaar kwam via Jan van Sommeren in de finale en Nico Smol ders schakelde Paul Jurnéns kansloos. Damesenkel In het damesenkel kwam Marijke van Driel tegen Brigitte van de Water (zoals verwacht) in de finale. De fina- lestrijd liep ook zoals verwacht: 6-11 en 10-12 voor Brigitte van de Water. Marijke van Driel won in de halve fi nales in drie games van clubgenote Petra Fraanje en Brigitte van de Wa ter had geen moeite met (ook al een clubgenote) Annet Veerman. Het herendubbel C leverde Nico Smol ders toch de overwinning op waar hij gezien zijn spel recht op had: samen met Jan van Sommeren speelde hij in de finale de combinatie Hasim-Bax met 15-9 en 15-10 naar de nederlaag. Het laatste paar had in de halve finale aan het eind van de tweede game nog even moeite met Van Driel/Fermont: 15-8. 18-15. Annet Veerman en Marijke van Dnel gingen ook met een eerste prijs naar huis. Samen wonnen zij in het dames- dubbel de finale van Brigitte van de Water met Petra Fraanje. Het echtpaar Trudie en Nico Smolders won de finale in de mixed met 11-15 en 13-15 van Petra Fraanje en Paul Taze laar. De laatsten hadden in de halve finale Mariannen Cruson en Joop de Rechter verslagen. Het echtpaar Smolders schakelde Ploegaert/Van Sommeren uit Een paar leuke notites vielen te maken in de CX-groep. Allereerst was het daar de 50-jarige mevrouw Ysebaert die samen met de heer Jurry in de mixed de finale won van Van der Sijpt/van der Sijpt. Een andere bijzondere prestatie kwam op naam van de winnares in het dames enkel. Sarie de Bree had in de vijf par tijen die ze moest spelen slechts 10 tegenpunten. Dat betekent dat ze 'ge middeld' met 11-1 ll-l alle partijen won. Inderdaad waren dit ook de cij fers in de finale die zij speelde tegen N. van Gorp. Het herenenkelspel werd een overwin ning voor F. van der Sijpt. Hij versloeg J. Sigtermans met 15-3 en 15-2. Van der Sijpt/Van der Sijpt wonnen het herendubbel van De Clercq en De Mulder met twee keer 15-3. Het da- mesdubbel werd een treffen tussen F. den Hollander en H. Schelinsky ener zijds en anderzijds Hoffmann/Liddell. De laatsten wonnen met 4-15 en 9-15 de beker. Jeugd I: Herenenkel: P. Mathij - G. Rijckeboer 12-15, 6-15, damesenkel: J. Swiggers - A. Ekkebus 11-7. 11-6, he rendubbel: Labus4Mathij - Rtjcke- boer/Verbinnen 6-15. 6-15, damesdub- bel: Swiggers4de Clerck - E. Vermeu- len/M. van de Vijver 5-15, 9-15. ge mengd dubbel: J. Swiggers/Verbinnen - De Clerck/Rijekeboer 15-12, 11-15. 15- 11. Jeugd II: herenenkel: J. de Mulder - G. Tichelman 15-2. 15-4. damesnek: M. van de Vijver - V. Tichelman 11-4. 11-5, herendubbel: De Mulder/Drossaert - Noppen/Daane 15-2. 15-0. damesdub- bel: J. Vermeulen/V. Tichelman - K. Hofland/C. Christiaansen 15-10. 15-0, gemengd dubbel: Rijcken/Mulder - Be- rentsen4Tichelman 18-14,15-6. MIDDELBURG - Het vrije competi- lieweekeinde tafeltennis is door de MZ-jeugd, die uitkomt in de competi tie van de afdeling Zeeland cn in de landelijke competitie, benut voor liet houden van een onderling toernooi, waardoor het wedstrijdritme niet werd verstoord. De initiatiefnemeis voor dit toernooi kwamen ditmaal uit de jeugdgroep zelf' naar voren in de vorm van Marco Hof man en John Pelet Kools. die voor een paar fraaie prij-en hadden weten te zorgen lerviii ook een gloednieuwe wisselbeker was ingezet. De wedstrij den werden gespeeld in de handicap- vorm waardoor de zwakkere spelers en speelsters naar verhouding een voor gift kregen toegewezen Een groot deel van de actieve jeugd van MZ had de mogelijkheid tot inschrijving benut waardoor vier groepen van zeven spe lers waren geformeerd waarvan de nummers één en twee overgingen naar de kwartfinales. In groep A wisten Wim Wegman (han dicap 0> en Ankie Kersten (12) zich te plaatsen. In B. veroverden Jan Henk Bomhof en Marco Holman de eerste plaatsen en in C waren dit Ronnie Tas en Johnny Gabriélse De resterende kwartfinalisten werden Peter van Iren en Eddy Verkaart zodat bleek dat on danks de soms forse handicap, tóch de meest sterke spelers doordrongen tot de volgende ronde. Door achtereenvolgens Marco Hofman en Eddy Verkaart te verslaan wist Wim Wegman zich in de finale te plaatsen, waarna de 2e finalist Jan Henk Bomhof werd die zich via Ankie Ker sten en Peter van Iren een weg naar de eindstrijd baande. Het werd een boeiende en tenslotte vrij gelijkopgaande eindstrijd tussen Bomhof en Wegman bij wie eerstge noemde met 5 punten voorsprong van start ging. De beslissing viel hier dan ook in de allerlaatste fasen van de ga mes want met 23-25 en 24-26 greep Jan Henk Bomhof de eerste prijs hetgeen hem tevens van het bezit van de wis selbeker voor een jaar verzekerde. Eddy Verkaart werd tenslotte derde vóór Peter van Iren terwijl Johnny Gabriélse de 5e en laatste prijs wegs- noepte voor toernooileider Hofman. ARBITERS VAN DE BEVELANDEN WINNEN WEDSTRIJD DEN BOSCII - Drie leden van de scheidsrcchtersvcreniging Noord- en Zuid-Beveland hebben voor een schit terend succes in de geschiedenis van de spelregelwedstrijden voor scheids rechters gezorgd. Anton Koens, Jan en Kees Traas, met coach Piet Gene cn onder leiding van hun voorzitter K© dc Winter hebben voor het eerst sinds 1066 de Harry van Waterschoot- wisselbeker van de COVS- spelregelwedstrijden in Zuid I mee naar Zeeland gebracht. Pas in de laatste ronde, de laatste vraag, viel de beslissing en behielden de Zeeuwen hun krappe voorsprong op de COVS-groep Breda. De eindstand van de spelregelwedstnjden werd daardoor: 1 Noord en Zuid-Beveland; 2 Breda; 3 Den Bosch; 4 Zeeuws Vlaan deren en de derde Zeeuwse scheids- rechtersgroep, Walcheren, eindigde op de 7e plaats.Er namen in totaal 14 groepen aan deze wedstrijden deel, die zowel schriftelijke als mondelinge vra gen bevatten. De wedstrijden werden in Den Bosch gehouden vanwege het 50-jarige bestaan van die kring, In het persoonlijk klassement eindig den de Zeeuwse winaars eveneens op ereplaatsen. Anton Koens werd 3e en Jan Traas 5e. Winnaar van het per soonlijk klassement werd Huige van de COVS-groep Lagstraat. Van de totaal 550 te verdienen punten be haalde Beveland er liefst 497,terwijl Breda op 490 bleef te steken. Zeeuws Vlaanderen kwam tot 463 en Walche ren tot 426. De jury bestond uit Kees Voermans (districtscheidsrechters- commissie), Jaap Verkerk (commissie), Bas Rijkhoek (KNVB), Piet van Til- borg (COVS) en Piet van Wanrooy icommissie afdeling Brabant). Amerikaanse atleet wil als Nederlander naar OS Montreal ARNHEM - Was het in 1972 een Zuid- Afrikaan - de van geboorte Nederlan der John van Reenen; oud- wereldrecordhouder discuswerpen - die de Koninklijke Nederlandse Atle tiek Unie verzocht hem voor de Olym pische Spelen in te schrijven, ook in dit olympische jaar is de KN AU inmiddels geconfronteerd met een dergelijk, nu uit Amerika afkomstig verzoek. De 29- jarige Rudy Vlaardingerbroek, die zegt de speer 75 meter ver te kunnen werpen en verwacht dat dit jaar de 80 meter eruit moet komen, wil in Montreal best het Oranje-shirt dragen. .MIDDELBURG - L>e uitslagen en su, van het zondagafdelingsvoetbal zijn: Zierikzee2 1 7 8 7 2 23 3j.11 Hontenisse 2 17 10 3 42337.33 Jong Ambon 2 17 8 5 4 21 3g.1I Cllnge 2 18 8 5 5 21 aj. j Axel 3 1 6 8 4 4 20 2S-2; Walcheren 2 17 8 3 6 19 jjy Zeel. Sport 3 18 6 6 6 18 27-1J Vogelwaarde 2 17 5 6 6 16 32.r Steen 2 17 3 7 7 13 24.34' Domburg 2 17 4 4 9 12 Corn Boys 2 17 4 3 10 11 2»n Breskens3 16 1 5 10 7 ïyi] 2e klas A: Philippine 2-HW 31-2. Aaröb burg 2-SDO 1 1-1. Biervliet 2-HoofdpIa=' 1 2-1. Hontenisse 3-RCS 3 1-0. viias^ 5-Noormannen 2 1-0. HVV 3 1 7 13 3 1 29 43.35 Oostburg 1 15 11 3 1 25 432 SDO 1 15 9 5 1 23 337 Aardenburg 2 17 6 7 4 19 43.29 Vlissingen 5 17 7 5 5 19 33.34 Philippine 2 16 7 4 51834-23 Biervliet 2 17 5 5 7 15 25-26 Hoofdplaat2 16 4 5 7 13 23-3! Schoondljke2 17 5 3 9 13 35^5 Hontenisse 3 17 3 3 11 9 2453 RCS 3 17 2 4 11 8 17-43 Noormannen 2 17 2 3 12 71942 2e klas B: Patrijzen 2-DFS 2 8-0. Dreischor 1-Robur l 5-6. Kwadendamrcs 1-Hansweertse Boys 1 0-2. Robur 1 17 13 1 3 27 5419 Dreischor 1 16 10 4 2 24 51-29 Renesse 1 17 11 1 5 23 542z Volharding 1 17 9 3 5 21 45-25 Middelburg 4 17 8 2 7 18 41-32 Patrijzen 2 15 8 1 6 17 26-21 Hansw Boys 1 16 7 3 6 17 3 1-23 'Kwadendamme 1 16 5 5 6 15 27-27 Luctor 2 16 5 4 7 14 25-35 Cortgene 1 17 5 1 11 113544 Zeel Sport 4 1 7 2 1 14 5 22-53 DFS 2 15 2 0 13 4 18-76 3e klas A: Hulsterloo 2-Steen 3 2-1, Graauw 2-Terneuzen 4 4-1. Terhole 1 14 11 3 0 25 46-10 SDO 2 13 1 0 2 1 22 43- 9 Koewacht 2 14 10 0 4 20 48-20 Terneuzen 4 14 8 2 4 18 23-21 Graauw 2 13 7 1 5 15 36-18 Clinge 3 14 4 2 8 10 2354 Vogelwaarde 3 13 4 1 8 9 14-23 Hulsterloo 2 13 3 3 7 9 17-26 Steen 3 14 2 2 10 6 15-35 Hontenisse 4 14 1 0 13 2 357 3e klas B: Oostburg 2-Axel 4 2-0. Terneuzen 5-Ria W2 2-1. IJzendijke 2-Graauw 3 7-0. Oostburg 2 14 10 3 1 23 6310 Sluiskil 2 12 7 4 1 18 4314 IJzendijke 2 11 8 0 3 16 51-15 Com. Boys 3 12 5 5 2 15 47-23 Axel 4 14 4 7 3 15 27-19 Ria W2 12 5 4 3 14 28-16 Terhole 2 12 4 0 8 8 14-36 Vogelwaarde 4 14 3 2 9 8 17-55 Terneuzen 5 13 3 1 9 7 2045 Graauw 3 12 1 0 11 2 7-84 3c klas C: Corn Boys kens 4-Middelbiirg 9 1- Groedë 1 Aardenburg 3 Breskens 4 Hoofdplaat 3 Sluiskil 3 Oostburg 3 Middelburg 9 Schoondijke 3 Philippine 3 IJzendijke 3 Com Boys 4 4-Groede 1 14, Bres- 2. 16 14 2 0 30 5320 13 9 3 1 21 4319 15 8 3 4 19 5329 13 4 5 4 13 2321 14 5 4 6 13 37-26 15 6 1 8 13 37-34 13 4 4 5 12 3329 12 5 1 6 11 3328 12 5 1 6 11 2339 16 4 3 9 11 41-50 15 0 0 15 0 13112 3e klas D: Vlissingen 9-Jong RCS 4-Walcheren 3 3-Noormannen 3 6-Lewedorpse Boys 2 2-1. Zeel. Sport 5 Walcheren 3 Zeelandla 3 Lewed. Boys 2 Vlissingen 6 Jong Ambon 3 Middelburg 5 Noormannen 3 Domburg 3 Patrijzen 3 RCS 4 Vlissingen 9 15 12 15 11 16 10 17 9 14 10 14 9 16 6 16 0 Ambon 3 14, 5, Patrijzen Vlissingen 2 1 26 53-17 2 2 24 48- 8 3 3 23 5321 4 4 22 42-24 1 3 21 43-13 3 2 21 45-21 2 8 14 37-28 4 9 12 3444 5 10 9 1341 1 11 7 20-63 2 10 6 1849 1 15 1 378 3e klas E: Walcheren 4-Hansweertse Boys 2 2-1. Zeeland Sport 6-Robur 2 0-0. Zeelandia 4-Goes 3 1-3. Jong Ambon 4-Lewedorpse Boys 3 5-3. Hansw. Boys 2 16 14 0 2 28 71-12 Robur 2 1 7 10 6 1 26 4310 Goes 3 17 11 3 3 25 4320 Walcheren 4 16 8 6 2 22 42-28 Jong Ambon 4 16 9 3 4 21 59-37 Luctor 3 17 7 3 7 17 24-24 Zeelandia 4 15 5 3 7 13 3334 Vlissingen 7 1 6 6 1 9 13 3243 Lewed. Boys 3 16 4 4 8 12 2335 Zeel. Sport 5 16 2 3 11 7 1247 Zeelandia 5 15 1 3 11 5 10-62 Patrijzen 4 15 1 1 13 3 9-64 3e klas F: Goes 4-SVOWK 1 31, Hans- weertse Boys 3-Zierikzee 3 0-3. Dreischor 3-Zonnemaire 1 5-2. Volharding 2-Kwadendamme 2 2-3. Renesse 2 16 13 2 1 28 5318 SVOWK 1 16 13 1 2 27 74-19 Dreischor 2 16 9 2 5 20 71-36 Goes 4 1 6 9 2 5 20 3329 Volharding 2 1 7 8 4 5 20 4335 Kwadendamme 2 16 8 2 6 18 52-37 Zierikzee 3 16 7 1 8 15 3333 Robur 3 17 6 2 9 14 3141 Zonnemaire 1 16 4 2 10 10 5460 Cortgene 2 17 4 2 11 10 2049 Dreischor 3 15 3 0 12 6 21-89 Hansw Boys 3 16 3 0 13 6 27-70 ADVERTENTIE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14