Grote zeges Anderlecht en Brugge in bekervoetbal W^ÊÊKÊMÊÊÊ Ontspanning voor jeugd 't Haventje te Breskens PZEM controleert bedrading in Witte Wijk Sas van Gent DEPZC UW KRANT BELGISCH VOETBAL Meer contact met bevolking nodig REFORM DIEET KRUIBEH Bio-strath - Bio-garde 3 MAART 1976 TERNEUZEN - De wedstrijden in de kwartfinale voor de Belgische beker hebben hoegenaamd geen verrassing opgeleverd Club Brugge en Ander leeht plaatsten zich uitzonderlijk ge makkelijk tegen veel lager spelende tegenstanders. De namen van Brugge (9-2 tegen Eeklo» en Anderlecht (7-1 tegen Lauwel komen in de beker voor de volgende loting met die van Lierse en PC Luik. clubs die het in de kwart finale heel wat lastiger behhen gehad Lierse was zeifis lange tijd de mindere van een offensief spelend Waregem De thuisclub kon dit overwicht, echter niet tn doelpunten uitdrukken Lierse nam tien minuten na rust tegen alle ver houdingen in een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Jan Ceulemans en toen Hoekema voor 2-0 zorgde leek Waregem verslagen Door Millecamps (2-1) werd Lierse nog even in moeilijk heden gebracht maar in de laatste tien minuten hield Lierse het doel schoon PC Luik wam direct na het eerste fluit- jjgnaal op 1-0 tegen Racing Mechelen Btiuyf scoorde tegen en dal betekende een 1-1 ruststand In de tweede helft scoorde Paul Courant het doelpunt dat voor ztin elftal kwalificatie betekende. Vriendschappelijk Vele clubs in de eerste klasse hebben zondag de vrije dag benut om een vriendschappelijke wedstrijd te spelen Er waren er enkele hij met een interna tionaal bekende tegenstander RWD Molenbeek bijvoorbeeld moest het Russische Dynamo Moskou een 2-1 overwinning toestaan De Brusselaars waren door Wissman op een 1-0 voor sprong gekomen maar zagen nog voor rust Evruzis in gelijkmaken Net na rust blunderde Pol van Himst in het strafschopgebied waardoor Jershoco- vrc gemakkelijk kon scoren (2-11 AS Oostende kreeg VFB Stuttgart op bezoek Een doelpunt van Martin in ei gen doel bezorgde Oostende een 1-0 ruststand Na rust bleven de spelers in de kleedkamer De dikke mist verhin derde het spelen van een tweede helft In Antwerpen waren 17000 toeschou wers naar het Bosuilstadion gekomen om Antwerp tegen Feijenoord to zien spelen Het in de competitie zeker niet imponerende Antwerp kwam al vrij vlug aan eeen 2-0 voorsprong door doelpunten van een ontketende Alfred Riedl De Oostenrijker lijkt helemaal bevrijd van zijn blessure en dat is een bijzonder gunstig teken voor de Ant werpse formatie Kristensen. die bij Feyenoord uitblonk, scoorde na rust 2-1 maar Binkowski bepaalde de eind stand op 3-1 voor Antwerp. Standard Luik won thuis met 3-2 van MVV en La Louvlere verloor evenpens op eigen veld van FC Amsterdam met 2-1 Volgens de Belgische kranten van maandag h»cft RWD Molenbeek kon- takt mei Go Ahead speler Jan van Deinsen Van Deinsen is ook met Feijenoord bezig maar RWD Molen beek heeft momenteel toch wel de be ste papieren. T we ede klas In de tweede klas Is er in het afgelopen weekeinde weinig veranderd In de si tuatie aan de kop Win torslag won erg moeilijk <2-1 van hekkesluiter Merk- sem en blijft daardoor drie punten voor op Diest Diest had het lastig bij Ton geren maar won uiteindelijk door een strafschop 1-0) De periodetitol is met die overwinning ook voor Diest. Patro Ei8den kreeg de grootste klap dit weekeinde De formatie die eerst volop mee in de siag was iceiaerae in middels naar de zesde plaats. Zondag werd het voor Patro een complete af gang in de thuiswedstrijd togen Water schei Watorwschei won met 5-1 en blijft derde AA Gent stelde nog maar eens teleur met een 2-1 nederlaag bij VG Oosten de Boom speelde gelijk togen Turn hout il-l> en St Niklaas won met 2-1 van Tilleur De stand Winterslag 22 14 5 3 33 25- 9 Diesl 22 13 4 5 30 36-24 Waterschei 22 10 8 4 28 33-18 KV Kortrijk 22 9 7 5 25 40-22 Tongeren 22 7 10 5 25 25-16 Patro Eisden 2110 4 7 24 36-27 St Niklaas 21 9 5 7 23 30-20 St Truiden 21 8 6 7 22 21-20 V Oostende 22 8 5 9 21 21-25 Turnhout 22 8 5 9 21 18-22 AA Gent 21 7 7 8 20 31-31 Ol Montignles 21 5 9 7 19 13-24 Boom 21 5 8 8 18 18-27 Bergen 22 6 5 11 17 20-37 Tilleur 21 4 6 12 14 23-35 Merksem 22 2 1 18 5 22-55 Programma voor volgende week: le klas KV Mechelen-Waregem. RWDM-Cercle Brugge. FC Luik-Lierse. Antwerp-AS Oostende Lokeren- Anderlecht. Club Brugge-Rac Meche len. Beringen-Berchem. Beerschotr Beveren izaterdagi en 8p. Charleroi- Standard. 2e klas: KortriJk-8t Truiden. Sint.Niklaas-Waterschei. VG Oostonde-AA Gent, TiUeur-Ol Mon- tignies. Bergen-Boom, Patro Eisden- Tumhout. AA Gent-Tongeren en za terdag Wintorslag-Diest KA STEEKPROEF STROOM AFGESLOTEN HINGSVERSCHIL III RENOVATIE !KR VERSCHERPT ys VAN GENT De PZEM gaat de Hefctiiciteitsnetten van alle huizen in 41 Witte Wijk in Sas van Gent inspec- ïrên. Dat besluit is genomen nadat 5] een steekproef in die wijk de Mradlng in een woning zo ver ver- siden bleek te zijn dat de stroom «middellijk moest worden afgesne- 4a, De PZEM is op de verwaarloosde SMimdraden geattendeerd door de w'srroep renovatie uit de Witte Kift, die eerder al de woningbouw- ffiréipiig 'Sas van Gent Vooruit' orifSflpte met klachten over de be- ««niaarheid van de huizen daar. Het elektriciteitsnet was daarvan mar een onderdeel. Hei bestuur van de bouwvereniging te de werkgroep verantwoordelijk jesteid voor achterstallig onderhoud, 2: is ontstaan in afwachting van de movaue van de Witte Wijk en de ïxgemeester Hoefnagels traai. 'Sas je bewoonbaarheid". De bouwvereni- pag heeft zich inmiddels van zijn Kste kant laten zien met de medede- ling aan de bewoners dat de huurver hoging per 1 april met acht procent 2 afwachting van de renovatie voor- bpigsiet doorgaat. Ctnsnlenf De bemiddelingspoging van een consu lent toot stadsvernieuwing van het ministerie van volkshuisvesting gaat «el door. Het gesprek dat hij op 5 maart met de werkgroep zou hebben b echter uitgesteld tot 12 maart. 'Sas r.n Gent Vooruit' zou niet op tijd een eigen plan hebben ingediend naast het "witplan' dat het Bouwkundig Advies- bnrean (BAB) maakte op verzoek van le werkgroep. It het gesprek op 12 maart zullen beide plannen worden vergeleken. Ze allen compleet met kosten- en nisldieberekening ook worden ge sard aan zeventien particuliere huis- agenaars in de Witte Wijk en Burge rteer Hoefnagelstraat. In meerder- héd hebben zij eerder al laten weten wor het witplan te zijn omdat dat Vu vrijlaat al of niet met de renova- -Jmee te doen. ta zou overigens de bedoeling zijn st de consulent stadsvernieuwing nongeveer een week na het gesprak Mt de werkgroep een vergadering te teggen, waarop alle bewoners kun- stemmen over de plannen. Het latuur van de bouwvereniging wacht ta. resultaat daarvan rustig af. al betwijfelt secretaris Slock of er eigen- nog sprake is van een bemidde- Qgspoging. „Want waarom vindt de teüent het niet meer nodig om met ons te praten als hij de voor en tegens van beide plannen wil kennen. En waarom heeft "nij geen gesprek gehad met het gemeentebestuur?" van Gent Vooruit' bleek dinsdag overi gens nog niet op de hoogte te zijn van de actie van de PZEM. Secretaris R. Slock: „Het is een complete verras sing. Wij weten van niets". Inmiddels lijkt het nu al ruim een jaar spelende meningsverschil over de renovatie (vooral toegespitst op de buitenge vels) de laatste weken verscherpt te zijn. Het opnemen van de huizen in de Witte Wijk door functionarissen van de nationale woningraad (NWR) om alvast met de binnenrenovatie te kunnen starten, is bij een aantal be woners niet in goede aarde gevallen. Uit een enquête die de werkgroep in de wijk hield kwamen klachten naar voren als zouden de NWRrfunctiona- nssen te veel tijd hebben besteed aan het bekijken van de veranda's. Enkele bewoners zouden bovendien te horen hebben gekregen dat er aan hun huis niets zou worden gedaan als ze niet akkoord zouden gaan met een half- steensmuur om de gevels (zoals de bouwvereniging wil). Een andere klacht was dat de controle door de technische dienst van de woningbouw vereniging te langzaam zou verlopen. De controleur zou verder hebben ge weigerd het verzoek van een aantal bewoners te noteren om hun buitenge vels te repareren. .Het lijkt er dus op dat alles wat tot nu toe is onderno men, niet meer is dan een wassen neus", zegt mevrouw M. Vereecken namens de werkgroep. De heer Slook bekent dat de inspectie "hier en da2r inderdaad verkeerd is gevallen'. „Maar het zijn gewone opne- mers die verder nergens iets rree te maken hebben. Het kan wel kloppen dat ze naar de veranda's hebben geke ken. Dat is op ons verzoek gebeurd. Het is namelijk onze bedoeling om de aanbouwtjes die goed zijn te laten staan". De technische dienst heeft.vol gens hem ae conirole van de huizen inde Wittop Wijk praktisch beëindigd. De:heèr Slóck' gelooft dat veel klach ten die de controleur ter ore zijn gekomen niet ter zake doen .Als iemand een douche wil hebben, dan dat een vrome wens, maar geen wo ningklacht. Dat geldt cok vcor een buitengevel, die staat in feite los van 'Martha' vierde 25-jarig bestaan ZAAMSLAG De hervormde vrou wengroep "Martha' te Z aamslag vierde het 25-jarig bestaan met een feestelij ke bijeenkomst in De Rank". Deze werd aangevangen met een menlijke broodmaaltijd. Presidente A. C. Lensen-de Bokx hield een bijbelin leiding, terwij ,1 mevrouw G. Deinum- Sol een kort verslag uitbracht over de voorbije periode. Aan elf dames, die vanaf de oprichting lid zijn, werden bloemen aangeboden. Namens de lan delijke en provinciale besturen voerde mevrouw Metselaar uit Goes. het. woord namens de hervormde gemeen te sprak de voorzitter van de diaco nie, de heer Spruitenburg. Afgevaar digden van de ring, de zusterafdelin- gen en van de gereformeerde vrou wenvereniging lieten hun feliciaties vergezeld gaan van attenties. Ook twee vroegere presidentes, mevrouw Heijboer-Breas uit Poortugaal en me vrouw Becht-van der Zee uit Kamper land, waren op het jubileum aanwe zig. Mevrouw Lensen bood namens de groep een feestelijke gift voor de kerk aan. Met zang van een koortje, een jubileumlied en declamatie door eigen leden werd de bijeenkomst ver der gevuld. Heden is rustig van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder TRIJNTJE ALIDA WESSELIUS weduwe van Willem Wesselius, in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Gez. 280 5 (oude berijming)- Groede: G. de Kramer-Wesselius D. de Kramer Oostkapelle: T. L. Deij-de Kramer C. J. Deij Axel: D. W. de Kramer M. de Kramer-Robijn Aardenburg, 2 maart 1976, Bejaardencentrum 'Coensdike', Bootstraat 13. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 5 maart 1976 te 15.00 uur, op de Algemene Be graafplaats te Aardenburg, na voorafgaande Rouwdienst in het bejaardencentrum 'Coens- tiike', aanvang 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontmoetingsruimte, Sassen- straat 5 te Aardenburg. Correspondentie-adres: Burg. J. C. Everaarslaan 36. Groede. UZENDUKE Vergadering bejaardenbond IJZENDIJKE In de zaal van de heer J. de Putter te IJzendijke kwa men de leden van de bond van bejaar den en gepensioneerden bijeen voor de jaarvergadering. Na een welkomst woord van voorzitter J. Hamelinck, volgde het jaarverslag van de pen ningmeester. de heer J. van Poucke. Hieruit bleek dat de vereniging finan cieel gezond is. De aftredende bestuursleden mevrouw Wijffels-de Jonge en de heer P. van Hijfte werden herkozen. Hierna werden de dag- en middagtrips besproken. Over de meerdaagse reizen zullen de leden nog nader worden geïnformeerd. Verder werd nog mede gedeeld dat In de bejaardensoos De Zwaluw^ een groot biljart is ge- plaayst, waar alle 65-plussers welkom zijn. Na de vergadering was er gele genheid tot het deelnemen aan een BRESKENS Atlanta verslaat biljartclub ABC BRESKENS De biljartvereniging ABC uit 't Vissershuis te Breskens speelde een wedstrijd tegen de plaat selijke biljartclub De Plakkers' uit café Atlanta. Atlanta won overtuigend met 15-7. De uitslagen luiden: (Atlanta - ABC): L. de Kraker - L. Stesjaert 2- 0; E. Boekhout - Iz. Paepe 0-2; J. Harkema - A. Mollet 2-0; W. Boxman - A. Riteco 2-0; J. Fenijn - C. v. Opdurp 1-1; J. Smoor sr. - A. van de Broecke 0-2; H. Fenijn - J. Albrechtse 2-0; L- Qua ars - C. Erasmus 0-2; C. Quaars - H. van Maanen 2-0; J. Quaars - D. Temmerman 2-0. ZUIDDORPE Zesde suikerrit in Zuiddorpe ZUIDDORPE Zondag 7 maart wordt in Zuiddorpe de zesde Suikerrit verreden. De organisatie van deze oriëntatierst is 111 handen van de ZE- VAC. Er wordt gereden in twee klas sen: de A-klasse voor gevorderden en de B-klasse voor beginnelingen (met een speciaal reglement om het de deelnemers niet te moeilijk te ma ken). De inschrijving start om 13.00 uur in café Centraal :n Zuiddorpe. De rit is voor Mtft Hmm 40 kilometer Schietingen HULST De uitslag van de schieting bij W. Blommaert te Hulst luidde: hoge vogel: Fr. Jansen, Kloosterzande, eerste zijvogel: J. Drabbel, Klooster zande, tweede zijvogel: J. Cocqheyt. Absdale, grootste aantal (5 stuks): G. Herrewegh, Hulst. Het aantal deelne mers bedroeg 38. Jaarvergadering heemkundige kring W.-Z.-Vlaanderen OOSTBURG Vrijdagavond 12 maart houdt de Heemkundige kring in West-Zeeuwsch-Vlaanderen de jaar-i vergadering in café Chez Rénë te Oostburg. Bij de bestuursverkiezing zijn aftredend voorzitter J. A. Leen-I hout-s uit Cadzand en A. Hooïhorst en A. W. Risseeuw, beiden uit Oostburg- De vereniging heeft nog steeds geen koninklijke goedkeuriimg. Dit feit komt tijdens de vergadering aan de orde. Het huishoudelijk gedeelte zal afge wisseld worden met een dia-vertoning van de heer A. J. M. Mollet uit Hoofdplaat over oude dorpsgezichten uit de streek. De bijeenkomst begint 's avonds om kwart voor aüht. /.AAMSLAG Zeehengelwedstrijd HVSO Zaamslag ZAAMSLAG Zaterdag 27 maart houdt de zeehengelvereniging "HVSO", uit Zaamslag een grote internationale zeehengelwedstrijd op de Westerschel- de. De wedstrijd, die drie uur duurt begint om half twaalf. Er wordt ge vist. van Terneuzen ciaar de buurtschap1 De Griete onder Zaamslag. Vooral in België bestaat voor deze zeehengel wedstrijd grote belangstelling. E. Buysse spreekt in Sluis 7 v;. ij SLUIS Vrijdagavond 6 maart houdt oud-Sluizenaar E. Braijsse, thans woonachtig in Brugge, een le-- zing over het leven in Sluis in vroege re dagen. Hij doet dit aan de hand van lichtbeelden en oude foto's. Pren ten die in het bezit van de aanwezigen zijn kunnen ook worden geprojec teerd- SINT-JANSTEEN Jaarmarkt in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN Donderdag 4 maart houdt het jaarmarktcomité van Sint-Jansteen zijn jaarmarkt te Sint- Jansteen. Er zullen veel paarden, hoornvee en varkens te bezichtigen zijn. Het bestuur van de schuttersver eniging 'Sint-Jan' uit Sint-Jansteen be sloot op het terrein van 'Sint-Jan' bij café 'Sport' te Sint-Jansteen een schie ting op de staande wip te houden. Er wordt, geschoten op twee wippen. De schieting begint- om 14 uur. SLUISKIL Zeehengelwedstrijd ZCS Sluiskil SLUISKIL Aan een zeehengelwed strijd van de zeehengelclub Sluiskil namen 120 vissers deel. De wedstrijd werd gehouden in de Westerschelde te Terneuzen. De uitslag luidt: l J. v d. Velde 757 punten. 2 P Crombeen 599. 3 H. Bijsterveld 500, 4 E. Neufeglise 490, 5 W. Herman 433. 6 J. Rottier 429, 7 R. van Waes 407. 3 J. Geelhoed 397. 9 P. Morres 397, 10 R. Seghers Carnavalsfeest te Sluiskil ■T*'-- - - - „-i".- De jeugd van 't Haventje met rechts Anne van Vrouwerf SLUISKIL De bevolking van Sluis kil vierde dezer dagen op uitbundige wijze het carnavalsfeest in het Gilde- huis. De organisatie was in handen van de Stichting Sociaal Cultureel Werk Sluiskil. Voor het eerst werd er j in Sluiskil een raad van r'.i gekozen en voorgesteld aan de carnavalsvier-1 ders onder de naam De Zwart Snu- vers'. Prins Carnaval is de heer Geor ge van Esbroek. Tevens was er een' jeugdige Raad van Elf. Prins Carnaval reikte onderscheidin gen uit aan de heer J. Vermeulen en P. van Doeselaar van de jubilerende brandweer, verder aan de voorzitter en secretaris van de Middenstands Vereniging De Driehoek', de heer H. DIericks en de heer Fr. Saerens en aan de heer H. Kips van de SKW De carnavalsmuziek verzorgde het or kest "The Yankee Doodle Session* af gewisseld daar de boerenkapel 'de Bloaskaken' uit Sluiskil. Maandagmid- I dag vierden de bejaarden carnaval in het gebouw De Sterre'. BRESKENS - Tijdens de voorjaars vakantie is Anne van Vrouwerf, in het dagelijkse leven concierge op een sla gersvakschool te Rotterdam, volop in touw met het organiseren van talrijke activiteiten voor de op 't Haventje te Breskens verblijvende ex- rijksgenoten. Afgelopen zaterdag ging hij van start met het organiseren van een groots kinderkarnaval waaraan iedereen uitbundig meedeed. Ook vandaag en de komende dagen staan er afwisselende activiteiten op het programma; boetseren, volleybal, voetbal, tafeltennis en andere kinder spelen zorgen ervoor dat de kinderen zich volledig kunnen ontspannen. Daarnaast organiseert Anne van Vrouwerf. die overigens alles belan- genloos doet, ook een aantal activitei ten voor de ouderen. Doordal hij reeds verschillende jaren in de zomermaanden op camping 't Haventje verblijft, voelt hij zich erg verbonden met net Zeeuws-Vlaamse land en toen hij hoorde van de huisves ting op t Haventje wilde hy dolgraag een recreatiet programma opzetten met de bewoners Anne van Vrouwerf: ..De vind het enorm fijn met de jeugd te werken en het ligt dan ook in de bedoe ling de komende zomervakantie een afgerond recreaae-programma op to zetten. Naast ontspanning gaat het er ook om contacten te leggen met de omgeving waardoor de geïsoleerdheid wat doorbroken wordt. Ik denk daarbij aan het organiseren van een zeskamp met andere campings, het houden van een avond-vierdaagse en meer activi teiten die duidelijk naar buiten treden. Door de wat afgelegen ligging van 't Haventje weten velen amper van het. bestaan af. Bovendien blijkt er nogal eens een terughoudenheid te bestaan onder de Breskense bevolking. Enkele gezellige avonden met bewoners en plaatselijke bevolking zou daaraan veel kunnen veranderen. Anne van Vrouwerf Met de Breskense jongeren bestaat er overigens een bijzonder goed contacten vele Breskense jongeren zijn vaak op t Haventje te vinden om er te spelen met hun leeftijdsgenoten. H Gonesh. woordvoerder van de 96 op het Haventje verblijvende mensen, is bijzonder tevreden over de prettige sieer en de goede opvang van de familie Berghuis, die het Haventje be heert. ..Reeds vanaf de eerste dag. dat was op 4 november 1975. hebben de heer en mevrouw Berghuis ons bijzon der goed geholpen en met raad en daad bijgestaanaldus de heer H. Go nesh. die verder nog torloops opmerkt dat iedereen hen vader en moeder noemt. Erg tevreden Is hij over de onderwijs- vooraemneen ui Zeeuwsch Vlaanderen en de begeleiding van de scnolen. Ik hoop dat het mogelijk zal zijn voor onze gezinnen een goede toekomst op te bouwen, een toekomst die vooi ons niet was weggelegd in Suriname Achteraf bezien vali ae overgang toch wel mee en ook het vinden van werk gaat de goede kant uit Jammer is het echter wel dat erbij de plaatselijke bevolking soms een. wan trouwendheid bestaat wanneer we bij voorbeeld gaan «onkelen in Breskens Het gebeurt weieens dat als we met 3 a 4 mensen een winkel binnenkomen dat men nogal paniekerig doet. Dat is he lemaal niet nodig, ook wij hebben be slist eerhjke bedoelingen en we probe ren op zo goed mogelijke manier met onze gezinnen te leven in Nederland." 'Vader en moeder" Berghuis proberen met een bewonderenswaardige inzet samen met de bewoners aiies goed te laten verlopen. Mevrouw Berghuis .Je merkt dat deze mensen veel to kort zijn gekomen en veei hulp en aan dacht nodig hebben. Er wordt erg vaak voor de meest uiteenlopende dingen een beroep op je gedaan en dat vraagt veel geduld en ook oprechte aandacht Alleen voor geld kun Je dit werk niet doen Hoewel mevrouw Berghuis ach altijd tot sociaal werk voelde aange trokken rijn zij en haar man pas 6 jaar geleden naar hel Haventje te Breskens gekomen om daar een camping te be ginnen. Daarvoor had de familie Berg huis een kruidenierswinkel in Weesp Goed overwogen „Toen ons vorig jaar door erm ge vraagd werd als opvangcentrum te fungeren hebben we wel alles eerst goed overwogen Als |e zo iets doet moet je er ook voor de volle honderd procent voor Inzetten Dat ze dit sa men met haar man ook doet blijkt wel ui» de moederUlke zorg die ze ton toon spreidt voor haar bewoners Doordat Je soms een een te duizendpoot moet ajn neb ie «ent weieens benoefte aan hulp. vooral op het gebied van voorlichting over ailerlei zaken moet je soms te vaak improviseren. Zo gaat het vaak ook met het organiseren van avonden waarbij je soms prijzen beschikbaar stelt die nogaj eens uit eigen midde len moeten komen In verband hier m^e is het misschien wel eens goed 't fabeltje uit de wereld te heipen dat de mensen hier f 300 per week zouden krijgen In werkelijkheid is het zo dat een gezin met 2 kinderen 85 per week krijgt waar ze alles van moeten doen. "Bijzonder blij waren de bewo ners toen afgelopen winter tijdens de erge koude na een advertentie een ge weldige hoeveelheid wintórkleding werd afgeleverd op t Haventje. „De noodzaak van warme kleding aen met alle bewoners tn en dat leidt nog aleens tot een erote vatbaarheid voor riek ten". aldus mevr. Berghuis. KLEUREN- tv 66 cm 2000.- 78,—per maand (36 x p.l.) Ook zondags open van 14 00-18.00 uur SAS VAN GENT GENTSESTRAAT 4 01158-1938 l. BOER - aXEL KERKDREEF35 TEL0115S 1536 Voor de vele blijken van be langstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze geliefde broeder, zwager, oom en oud-oom Fam. De le Lijs maart 1976. Unieke sortering handgeknoopte Perzische Tapijten vindt u bij STEVENS TERNEUZEN W'j leveren u 0 3.: SHIRAZ - KIRMAN - SAROUK - HAMA- DAN - GHASKAI - TEBRIZ - BELOUTCH in alle mogelijke maten. Onze Perzische tapijten zijn stuk voor stuk 'schoonheden' voor het oog en wij leveren u alleen handgeknoopte Oosterse en Perzische tapijten. Mogen wij u vrijblijvend eens voorlichten over de beleg gingswaarde en de schoonheid van onze tapijten. Wij komen graag mei een keurcollectie van onze Perzen bij u aan huis U koopt bij o n het volste vertrouwen. STEVENS BENELIS TAPIJT Noordstraar - promenade 42 TERNEUZEN Telefoon 01150-5498 GEMEENTE HL LST Bouwvergunning aan Poorterslaan Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis dat zij voornemens zijn in afwachting van het ter plaatse geldende bestem mingsplan 'Moerschans' met toepas sing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijk ordening, bouwvergunning te verlenen voor de bouw van een wo ning op het perceel kadastraal bekend Hulst, sectie E, no. 1112 ged.. plaatse lijk bekend Poorterslaan, nummer on bekend. Het terrein, waarop de woning is ge projecteerd, is volgens het geldende bestemmingsplan bestemd voor de bouw van eengezinshuizen, drie of méér aaneen. De eigenaren van en de zakelijk ge rechtigden tot de aangrenzende en na bij gelegen gronden, de pachters en huurders van de gronden en de daarop aanwezige opstallen, alsmede andere aelanghebbenden worden m de gele genheid gesteld binnen veertien dagen na dagtekening van deze bekendma king schriftelijk bezwaren in te dienen by burgemeester en wethouders. Gedurende deze tennyn ligt het bouwplan ter gemeentesecretarie op de afdeling algemene zaken ter inzage. Hulst, 3 maart 1976 Burgemeester en wethouders van Hulst, De secretaris De burgemeester J. F. van Denderen P. Molthoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 23