TOTAL Q 3 massee I /I k TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. ANALIST Leren voor een boeiend beroep en verdienen tegelijk opleiding tot ziekenverzorg(st)er Stichting De Rustenburg Rotterdam aankomend administratiel medewerker Modeshow REPGO iÜCD analisten 'LEONIDAS' BONBONS ar a OJtHO alstublieft,de betere banen pijplassers met certificaat, fotplassers all-round pijpfltters uitzendbureau LAGERE TECHNISCHE SCHOOL INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN VOOR DE 4 JARIGE CURSUS Nederlandse Stikstof Maat schappij N.V. medewerkers procesindustrie ervaren draaier kaasdemonstratri ce 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 FEBRUAR11375 TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. is een Nederlandse vestiging van de 'Compagnie Franpaise de Pétroles'. Binnen de afdeling Technical Services bestaat de vacature voor een De werkzaamheden van een analist omvatten o.a. dat hij met behulp van de modernste apparatuur de kwaliteit van grondstof- fen, tussenprodukten en eindprodukten dient te controleren. Onze gedachten gaan bij voorkeur uit naar kandidaten, die be schikken over laboratoriumervaring bij een olieraffinaderij of chemische industrie, zo mogelijk op een theoretisch MBO of ge lijkwaardig niveau. Ook kandidaten zonder ervaring kunnen reflecteren. Redelijke kennis van de Engelse taal is vereist Wij bieden interessante mogelijkheden in een modern opgezet bedrijf met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Schrijf dan naar het onderstaand adres. U kunt ook dagelijks telefonisch inlichtingen verkrijgen bij onze afdeling personeelszaken. TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. personeelsafdeling Luxemburgweg Postbus 210 Vlissingen tel. 01196-13000 Dat kan, als je 17 jaar bent geweest, tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs hebt gehad (b.v. MAVO 3,0.V.B. of INAS) en als je het fijn vindt om voor andere mensen te zorgen. Eind maart 1976 starten wij weer met een Een interessante kombinatie van theorie en praktijk (in onze verpleeghuizen waar zowel somatische als psychiatrische patiënten worden verpleegd), na twee jaar afgesloten met een eindexamen en het officiële diploma Ziekenverzorging. Je begint direkt met een uitstekend salaris en prima bijkomende voorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvergoeding, gunstige vakantieregeling, vergoeding voor onregelmatige diensten, intern wonen op een gezellige kamer. Heb je belangstelling? Bel snel voor een afspraak (ölö) 77 03 77. Of stuur een briefje aan de direktrice, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. C Massee - onderdeel van de Thyssen Bornemisza Group - is een groothandel in cv-apparatuur, sani tair, witgoed, elektro-technische artikelen, luxe laanbouwkeukens, gereedschappen enz. met vesti gingen in Goes en Dordrecht. Voor de vestiging Goes vragen wij op korte termijn een verkoper voor de binnendienst voor de afdeling elektrische huishoudelijke ap paraten en elektro-technisch installatiemateriaal. Onze voorkeur gaat uit naar een man die aan de volgende omschrijving beantwoordt: goede vakkennis goede contactuele eigenschappen administratieve ervaring in staat en bereid, zijn kennis over te dragen aan anderen in staat, na een inwerkperiode zowel de ver koop als de inkoop te behartigen. Voor deze functie kunt u schrijven of vragen naar de heer J. Dalman. Eveneens bij de vestiging Goes is plaats voor een voor alle voorkomende lichte administratieve werkzaamheden. Een baan dus met de nodige afwisseling maar ook met mogelijkheden voor de toekomst. Belangstelling voor een van deze twee functies? Schrijf dan een bondig briefje of bel even op om een afspraak te maken voor een persoonlijk ge sprek. Voor deze functie kunt u schrijven of vragen naar de heer* H. J. M. van Zantwijk Koninklijke Handelmaatschappij Wed. J. C. Massee Zoon, Goes: Dr. A. F. Philipsstraat 11, Telefoon 01100-14920. Dordrecht: Kamerlmgh Onnesweg 13-15, Telefoon 078-36566. D van romantische, progressieve en boetiekmode voor de bruid en haar gevolg. TERNEUZEN Luxor bioscoop dinsdag 16 maart MIDDELBURG in eigen winkel dinsdag 23 maart woensdag 24 maart Aanvang 19.30 uur. Entree 2,50. Plaatsreservering aan de zaak of telefonisch. M.m.v. Bloemen-en tuincentrum Dekker, Kapsalon Christian, Schoonheidsspecialiste/visagiste Mieke Petiet. Lange Delft 80 Middelburg Tel. (01180) 13597 és -"SaerT8,1 Voor mensen met een HBO-opleiding en belangstelling voor kankerresearch bestaan er vacatures op het ge bied van onderzoekprogramma's betreffende chemo therapie. experimentele tumoren en leukemie en be treffende groei en regulatie van leukemische cellen met behulp van weefselkweek en dierproeven Voor mensen met een MBO-opleiding zijn er vacatures voor a) bacteriologisch onderzoek b) algemeen biologische werkzaamheden en kleine operaties. Mocht u interesse hebben in één van deze functies, dan kunt u uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afd. personeelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, Rijswijk, onder vermelding van de letters A/Br/8 op brief en enveloppe. afd. Zeeland zoekt voor de verkoop van haar grote sortering Belgische 'Leonidas' bon bons verkooppunten in: Goes, Middelburg, Vlissingen en Sluis (plaatselijk één punt). Onze gedachten gaan uit naar b.v. banketbakker of chocolaterie op goede stand, die onze sortering (32 verschillende soorten) onder de naam 'Leonidas' wil gaan verkopen. Voor inlichtingen 'Leonidas' koop centrum 'Trefpunf, Hulst, tel. 01140- 4400, na 6 uur: tel. 01.140-3784. 's AVONDS UIT AVONDRETOUR In alle busdiensten verkrijgbaar van 18.00 uur af: prijs enkele reis 0,25. M S Verkrijgbaar in de autobussen van: AMZ - RTM - SW - ZVTM/SBM Met spoed gevraagd: Vlasmarkt 37a, Middelburg tel. 01180-29257 in het weekend 01184-16026. Bergweg 14 goes Tot het eerste leerjaar van de tweejarige onderbouw worden toegelaten leerlingen, die zes klassen van de basisschool met goed gevolg hebben doorlopen. Na het tweede algemene leerjaar worden de leerlingen naar hun geschiktheid ge plaatst in de T.stroom (meer theoretische opleiding) Deze opleiding is bestemd voor leerlingen waarvan verwacht mag worden dat zij mid delbaar beroepsonderwijs kunnen volgen. P.stroom (meer praktische opleiding) Deze opleiding is bestemd voor leerlingen waarvan verwacht mag worden dat zij het lager technische onderwijs zowel praktisch als theoretisch kunnen volgen. De school leidt op in de volgende afdelingen. Bouwtechniek (timmeren-schilderen-metselen) Mechanische techniek (metaalbewerken) Elektrotechniek Installatietechniek (gas- en waterfitten, lood en zink bewerken, centrale- verwarmingsmonteur) Motorvoertuigentechniek (autoherstellen-landbouwmechanisatie) Consumptieve techniek (brood/banketbakken, banketbakken, koken/serveren, vleesverwerken) Individueel Technisch Onderwijs (ITO) Tot deze afdeling kunnen worden toegelaten leerlingen, die a. 6 jaar basisonderwijs hebben gevolgd en ten minste tot en met de 5e klas zijn gekomen, doch waarvan verwacht mag worden, dat zij het theoretisch onderwijs van de P-stroom niet kunnen volgen. b. afkomstig zijn van een school voor buitengewoon lager onderwijs en ten minste 6 jaren elementair buitengewoon onderwijs gevolgd hebben. De ITO afdeling leidt op in de volgende opleidingen Bouwtechniek (timmeren, schilderen, metselen) Mechanische techniek (metaalbewerken). Naast jongens- kunnen ook meisjes-leerlingen geplaatst worden. Na definitieve aanmelding van de leerlingen volgt toezending van een aanvraagformu lier voor tegemoetkoming in de studiekosten. Aangifteformulieren zijn gezonden aan alle hoofden van de basisscholen en directeu ren van de mavoscholen. Groepen adspirant-leerlingen met hun ouders worden gaarne ontvangen voor meer dere informaties. Inlichtingen over opleidingen, vorming en buitenschoolse activiteiten worden door de directeur verstrekt. Inschrijving liefst voor 1 april i.v.m. plaatsingsmogelijkheden. R. Otten directeur, telefoon: 01100-15504 privé 01100-13066. ««FIAKOSE STKSTOf MAATSCHAPPIJ NV te Sluiskil heeft enkele plaatsingsmogelijkheden voor in volcontinudienst Wij vragen voor de verschillende functies een oplei ding op het niveau - L.T.S. - M.T.S. (procestechniek en werktuigbouw) - M.A.V.O. (exacte richting) - H.A.V.O. (exacte richting) - VAPRO A en B Tevens hebben wij in de Centrale Werkplaats een va cature voor een in dagdienst Wij vragen voor deze functie iemand met een oplei ding L.T.S.-metaal bij voorkeur aangevuld met Beme- tel draaien. Kandidaten dienen in de leeftijdsgroep 20-35 jaar te zijn, vrijgesteld van militaire dienst of deze reeds vervuld hebbende. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden zoals een uitstek'end salaris, een extra 13e maand, 8 vakantietoeslag, een gepremieerde spaarregeling, goede pensioenvoorzieningen en gra tis bedrijfsvervoer. Tevens bieden wij de mogelijkheid om tijdens de werkuren op kosten van het bedrijf een verdere oplei ding te volgen. Kandidaten dienen hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de N.S.M. t.a.v. de afdeling personeelszaken. Industrieweg 10 te Sluiskil. Ook kunt u telefonisch een afspraak met ons maken (tel. 01157-1551 toestel 140). Wij verkopen kazen, Hol landse kazen, volgens een speciale bereidingswijze. En die kazen worden door heel 't land verkocht onder de merk naam 'Uniekaas'. En bij die verkoop worden we onder meer geholpen door een en thousiast team demonstratri- ces. En binnen dat team is nu een vacature voor Vlissingen en omgeving. Vandaar dat wij zoeken Een part-timer, die free-lance en dus goed betaald wil worden, over 'n ei gen auto kan be schikken en in prin cipe op donderdag, vrijdag en zaterdag kan werken. Als u er iets voor voelt, neem dan even contact met ons op middels een briefje aan: Neder landse Kaas Unie, Westerhoutpark 30, Haarlem, of mis schien is 'n tele foontje wel zo prak tisch. Draai dan 023 - 32 30 40 en vraag naar mevrouw Nijs- sen. De NV Waterleiding Maatschappij 'Noord-West-Brabanf, en de NV Waterleidingmaatschappij Zuid-West-Nederland zullen binnenkort een aanbesteding houden met vooraf gaande selectie voor: het aanleggen van 2 stalen leidingen diam. 1100 mm vanaf de Amer in Lage-Zwaluwe naar de Roode Vaarf te Klundert. Het werk bestaat in hoofdzaak uit het gezamenlijk leggen van 2 stalen leidingen in één sleuf en het aanbrengen van de nodige kunstwerken, zoals weg- en spoorkruisingen- dijkkruisingen-zinkers e.d. Het werk dient te worden uitge voerd in een periode van circa 12 maanden. De aanvang zal vermoedelijk vallen in de maand april 1976. De aanvraag tot deelneming moet uiterlijk op 8 maart 1976 worden ingediend bij de NV Waterleiding Maatschappij 'Noord-West-Brabant', Postbus 3444 te Breda. Bij aanmelding als gegadigde dienen de volgende beschei den te worden overlegd: a. een bewijs van inschrijving van de onderneming in het beroepsregister of Nederlands Handelsregister. b. een bankverklaring c.q. verklaring van een registerac countant, waaruit de financiële draagkracht van de on derneming blijkt. c. een lijst van de in de laatste vijf jaar door de onderne ming uitgevoerde werken in staal diam. 800 mm of gro ter met inwendige asfaltbekleding, alsmede tijd en plaats van de uitvoering met vermelding van de op drachtgevers. d. een verklaring inzake de technische bekwaamheden ten aanzien van voornoemde werken van.de leidinggevende funktionarissen, welke verklaring met referenties is te staven. Aanmeldingen en verdere correspondentie moeten in de Nederlandse taal worden gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20