HIERNA NOG 3 KANSEN EN DAN NATIONAAL FONDS SPORT GEHANDICAPTEN WEEKHOOFOPRIJZEN EINDHOOFDPRIJZEN i Hen* EINDHOOFDPRIJZEN é$iirïsea#é 35 bier Bij juiste invulling ontstaat op de regels 29 en 57 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. De letters H en E van de slag zin zijn reeds aangegeven. Horizontaal: 1. Arbeidzaam; 5. eierschaal; 8. rijtuig; 13. in het jaar (Lat.); 14. pitriet; 16. nauw sluitend; 17. groet; 18. waterke ring; 19. mannetjesschaap; 21. een zekere; 22. vreemde munt; 23. gij; 24. grootmoeder; 26. ri viertje; 28. lidwoord; 32. toe spraak: 33. straat (Frans): 34. grondslag; 36. kleurschakering; 38. hemellichaam; 40. einde van gebed; 42. deel van de mast; 44. motorraces; 45. lad der; 47. bloeiwijze; 48. speel- bord met ruiten; 51. Ned. Radio Unie (afk.); 52. rijksgrens (afk.); 53. Ierse verzetorgamsatie; 54. deel van het hoofd; 56. geria trisch instituut (afk.): 62. huldi gen: 63. oppervlaktemaat; 64. naaldboom; 66. ketting; 68. hou ten klepper; 71. niet gesloten; 73. afgod: 75. orgaan, waarin af en loe stenen ontstaan; 77. wa gen; 78, spil; 79. televisie; 80. waagstuk. Verticaal: 1. Naaiattribuul; 2. monster; 3. een zekere; 4. spe ciale opdracht (afk.); 5. geen bijdehand mens, 6. onafscheide lijk van Sien; 7. wapenschouw; 9. in orde: 10. lof; 11. rijwiel voor twee personen; 12. lans; 14. deel van de mast; 15. voorzetsel, 18. splitsen; 20. pleinverkoop; 23. vrouwelijke godheid; 25. stenen wand; 27. dierenbewaarplaats; 30. waar mee schoen wordt dichtgere- gen; 31. moeilijk plukken van een kikker; 35. ros; 37. oog- vocht; 38. tegenvaller; 39. bo venste deel van hoofd; 41. to verkunst; 43. algemene maatre gel (afk.); 44. ten opzichte (afk 46. verschrikkelijker; 48. Inwoner van Drente; 49. naast- wonende; 50. behoefte aan drinken; 53. in elkaar; 55. zich ontwikkelen; 58. glazen uit bouw; 59. deel van de arm; 60. Romeinse keizer; 61. heerlijk; 65. keukenmeester; 67. vorde ring; 69. zangstem; 70. schip van Noach; 72. vader. 74. voor zetsel; 76. omroep. De eerste weekhoofdprijs: Een Polo N Extra ter waarde van 11.339,- van Pon s Au tomobielhandel B.V., Leusden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2545.aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Voor mensen met oog voor schoonheid bedacht Olga iets geheel nieuws: de Harmony- look voor slaapkamers. Dat is Olga's beroemde springbox superbed - lits-jumeaux of tweepersoons - met bijpassen de kussens, hoofdborden, slui- merrollen, spreien en gordijnen. Een geschenk t.w.v. 1100, van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. De vierde weekhoofdprijs: Een Petri fotocamera plus tas, type T.T.L.. ter waarde van 753.-. Aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amsterdam. De vijfde weekhoofdprijs: 4 Conti TS staalradiaalbanden ter waarde van 610,—, be schikbaar gesteld door Conti nental Rubber B.V., Amersfoort. De zesde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm, type 527, winkelwaarde 599.-. Een geschenk van Singer B.V Am- De zevende weekhoofdprijs: Een waardebon van -500, te besteden bij één der filialen van Wltteveen s Modemagazij nen N.V. Nèt even anders De achtste weekhoofdprijs: Een waardebon van 500,-, t besteden bij één der filialen Witteveen's Modemagazijnen N.V. De negende weekhoofdprijs: Deze Carnielli Super Skiff roe-.- machine is een van de 20 mo dellen fitmakers van Carnielli. Waarde 490,De Super Skffi heeft o.a. hydraulische roei- potten, slagenteller, instelbare weerstand. Aangeboden door Carnielli. De tiende weekhoofdprils: Een kompleet Neveda ka en-klaarpakket om zelf een ta pijt te knopen. Een geschenk ter waarde van ca. 475.- van de Leidsche Wolspinnerij N.V., Leiden. Vijf prijzen: een originele Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Glemme NT,, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca, ƒ12,- van G. van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist Een verchroomde „DUET' dubbel wandige theepot, inhoud 10 koppen, ter waarde van 45.Aangebo den door Melaalwarentabriek G. Bredemeijer B.V., Hilversum. Twee prijzen: een Conac accu type 54434, Ier waarde van 169,35. Een geschenk van Continental Rub ber B.V., Amersfoort. Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-etfect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten In voelbaar re liëf, boldiameter 25 cm, winkel waarde ƒ95,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. De Eerste Ned. Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaklie een cheque aan van 25.-. die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van ca. 10,-. Een ge schenk van Jan van Gooi, Amster- 7 Zareska prijzen: 7 kruissteek- waarde van 19.en 7 kruissteek-toperpakketien met een winkelwaarde van 35.60 per stuk. samen 54,60. Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving. Geschonken door Hageo Hengelo (O.). Achttien prijzen: een tafellaken met vier vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 26.- een ge schenk van Van Heek-Scholco B.V., Almelo. Een Inventum éénpersoons electri- sche zwakstroomdeken type HN 14. winkelwaarde ƒ150,-, aangeboden door Koninklijke Fabriek Inventum, Bllthoven. Irisette laat dons en mod9 harmo nisch samengaan. Voor ƒ1,elke week te winnen in onze puzzelactie oa. een Irisette- pakket, bestaande uit een eersteklas donsdeken (goedgekeurd door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een lakenovertrek ter waarde van 295,Beschikbaar gesteld door Irisette Nederland B.V. ie Voorlhui- zen. Twee prijzen: een Nigro eleclrische fonduepan tw.v. 169,- geschenk v— n Martex-Holland B.V., Een palissander tafelaansteker merk „Kawee" ter waarde van f 44.-. een, geschenk van Kart Wieden Import, Naarden. Een open boeken- en opbergkast ter waarde van 225,een ge schenk van Lundia B.V,, Varsseveld. Een beauty set Shiseido ter waarde van 100.- aangeboden door Ellen Ney B.V., Amerstoort. Een FAM-stofzuiger ter waarde van 290,-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Een ,,Aero Flame" hobby set ter waarde van ƒ39.50. een geschenk van Molen Techniek BV.. West- •f Geefeen Aèrofj Twee prijzen: een Lois jeans broek in de kleur en maat. die u wenst, winkelwaarde ƒ50.-. een geschenk van Saez-Vogels B.V., Zwanenburg. Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van 13,90. aangeboden door Sari B.V., Uitgeverij/Puzzelburo. - Ridder kerk. Een set Tiger-products (inhoudende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblok jeshouder - magnetische flesoponer vleesschalenset - maatbeker met deksel - etc.) ter waarde van 100,-. Een geschenk van Ver koopmij Plastic Varia B.V., Geldrop. tiger products Twee prijzen: een kompleet Neveda kant-en-klaarpakket om zelf een wandkleed te borduren of te knopen, één ter waarde van 100,- en één van 90,-. Aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij N.V Leiden. EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS, met 85 pk motor, t.w.v. 17.835i van Pon's Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan, type 466 LT, uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast, 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantie voor twee per sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit: een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500.te besteden bij een der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690,en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim nr. 250 - RGTLVD ter waarde van 755,-. Een geschenk van Pelgrim B.V., Gaanderen. VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600, projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film, voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van 1235,-. Een geschenk van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1179,Aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG LET OP. Uw Inzending is slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,gireert of een extra postzegel van ƒ1,(boven de normele por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee naar de prijzen. De gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige w'jze kunt u meedoen v:a de postgiro U maakt minimaal ƒ1,over op nevenstaande girorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder .Medede lingen". BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter S in deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet ln. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. Nat. Puzzelaklie Prov. Zeeuwse Courant Postbus 10115 Den Haag JEr r&> OOOOTOO P.PUZZELAAR KRU.SUOOROUEG 6 PUZZELSTAD 1,-of meer c. 1 3224115 J Nat. Puzzelaklie Prov. Zeeuwse Courant .a..-, Den Haag 9K0L Bierelke week een fees telijke prijs. '26 cartons 24 blikken voor de gelukkige winnaar! Wees blij met SKOL In blik Uit en thuis' SKOL. Thuis bezorgd door SKOL Brouwe rijen N.V., Breda. Een zuiver wollen dekenen bed sprei ter waarde van f 300,-, een geschenk van Kon. AaBe Fa brieken B.V., Tilburg. Een tosti-toaster type TT11 ter waarde van ƒ39,50, een geschenk van Bimex B.V., Rotterdam. Een stoomstrijkijzer type DB 625 ter waarde van 68.75, een geschenk van Blmex B.V., Rotterdam. Twee prijzen: een drankenpakkel (inhoud 4 (lessen) plus een 36-delig Windsor glasservies, een geschenk van Distilleerderijen-Wijnhandel Hooghoudt B V., Groningen. Een set langspeelplaten ter waarde van 100.een geschenk van Phonogram B.V., Amsterdam. Een Martex elektrische voetenzak ter waarde van 79.aangeboden door Martex-Hoiiand B V., Haarlem. Een keukenhulp Moulinqtte ter waarde van 82,50, aangeboden door Moulinex B.V., Gouda. De vergunning voor het houden van deze puzzelac tie is verleend aan: het Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten, te Den Haag, door de Minister van Justitie bil besluit van 16 juli 1975, nr. L.O. 750/030/048 Een Neveda hobbyset om zelf een wandkleed te borduren of te knopen. Een geschenk Ier waarde van 75.van de Leidsche Wolspinne rij N.V., Leiden. Een Aero Flame rechaud ter waarde van 69.75, aangeboden door Mo len Techniek B.V., Westzaan. Een Kindermann diaprojector Ier waarde van 299,een geschepk van B.V. Transcontinenta, Amster- Een Kaiser vergrotingsapparaat met Schneider Componar ter waarde van 385,aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amsterdam. Een haardroogkap type BS 758 ter waarde van 104,95, een geschenk van Blmex B.V,, Rotterdam. Een koffiefilterautomaat type FA 599 ter waarde van 116.aangebo den door Blmex B.V., Rotterdam. Een elektrische eierkoker type EK 542 ter waarde van 66,75, aange boden door Blmex B.V,, Rotterdam. Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveel inzenden als u wilt - moeten zaterdag a.s. in ons be zit zijn. Wel voor eike oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1,of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste ƒ1.extra bo ven oe normale porto van 35 cent). De trekking wordt v/ekelijks ve richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag, bij wie ook o'e op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd. Een tafelventilator type HL 70 waarde van f 46,aangeboden door Braun Electric Nederland B" Rijswijk (ZH). Een luxe grill/bakoven met kom- plete grill-uitrusting en thermos taat ter waarde van 28! geschenk van Moulinex B.V., Gou- 100.000,contant, te besteden naar eigen keuzen. Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sta-caravan, type 86 PS. met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in houtkleur, de meubels in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit. Een grote DICKSON die qua opzet ook „groots" is. Een geschenk t.w.v. 11.995,van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18