norit t betrouwbare middel bij maagstoormssa, Joegoslavië pleit in Moskou voor eigen politieke weg Franse zoutlozing voor Europees hof Helft bevolking accepteert abortus Auto met Stirling motor vrijwel klaar NAUWERE SAMENWERKING PvdA MET DE WESTDUITSE SPD Ford: 'Nixon kost mij stemmen' Kantonrechter bekritiseert maximumsnelheid Kans groot op Nederlands walradarproject Dr. mr. Schneider burgemeester van Roosendaal KNMG-V00RZITTER ONGERUST OVER MEDISCH ONDERWIJS een Philips kleurentelevisie VIERDAG 28 FEBRUARI 1076 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 13 RUSSISCH PARTIJCONGRES MOSKOU (AFP, DPA) Op het congres van de Sowjetrussische communistische partij heeft de secretaris van de Joegoslavische communistische partij, Stane Dolanc, zich beroepen op de ver klaring van Belgrado van 1955 waarin Moskou de 'eigen weg' van Joegoslavië cot het socialisme erkend had. Iwtenc rei dat Joegoslavië van de overtuiging uitgaat dat een "tózijdige internationale samenwer- 'slechts op de grondslag van de hSrachtiging der beginselen van ge- Hikbeid soevereiniteit, wederzijdse rihting'en niet-inmenging' resultaten «n hebben. Volgens Dol&nc hechten joeegoslavische communisten aan samenwerking met de Sowjetrussi- oommunistische partij 'grote be- Sajis'- ,3estaande verschillen en bij zonderheden weerspiegelen de ver scheidenheid der wegen in de ontwik- teling van een modern socialisme, -euals de specifieke aspecten van de tatemaüonale situatie van onze lan den". Dolanc verdedigde de samenwer king'van alle socialistische en arbei derspartijen met alle progressieve en (ianocratische bewegingen. „De sa menwerking van de Joegoslavische communistische partij met de pro- pgsieve partijen is een bron van -ewe kennis en verrijking van de jjcdeme marxistische gedachte". Orerigens heeft het verloop van het jarüjoongres in Moskou wel getoond Set de Sowjetrussische communisti- gbs partij niet bereid is de van het nffrriHtisch-leninistische dogma afwij- fcnde tendensen te slikken die in het jmmlin blijkbaar als afwijkingsver- ISRAËLISCHE OVERVAL IN ZUID-LIBANON BEIROET (UPI) Een Israëlische legerpatrouille is donderdagavond het ndd-Ubanese dorp Yarln binnenge drongen, heeft er één inwoner gedood tn «en huis opgeblazen, zo heeft een Libanese militaire woordvoerder vrij dag meegedeeld. De dode man is Ata Ismael Aboe Daiia, onderwijzer op een school in schijnseleo binnen "het socialistische kamp' worden beschouwd. Evenals de aanvallen op China doortrekt de kri tiek op degenen die marxisme 'moder niseren' als een rode draad de rede voeringen op het congres. De Georgi sche partijleider Eduard Schwardnadse bijvoorbeeld zei tot de afgevaardigden dat het 'zelfs onder onze eigen vrien den mode geworden was over tekort komingen van de socialistische demo cratie in de Sowjet-Unie* te spreken. Kort na de toespraken waarin kritiek werd geleverd op degenen die de het proletarisch Inter nationalisme veroordelen verscheen in het weekblad "Novoe Vremia' echter een verdediging van de pluraliteit van de wegen naar het socialisme 'mits men niet het kind met het badwater weggooit'. Een invloedrijk lid van het centraal comité van de partij schreef: ..Het verleden en heden van elk land, zijn tradities en gewoonten weerspie gelen zich in het zoeken naar wegen tot het socialisme Dat is normaal en maakte het socialisme rijker en be grijpelijker voor de mensen'. WASHINGTON (RTR) President Ford heeft donderdag gezegd dat hel bezoek van ex-president Nixon aan China hem waarschijnlijk stemmen heeft gekost bij de voorverkiezingen in New Hampshire, die hij dinsdag maar ternauwernood won van oud. gouverneur Ronald Reagan. De veronderstel dat zal blijken da', het waarschijnlijk schaadt, aldus de Ame rikaanse president in een vraagge sprek met een televisiezender in Mia mi. DEVENTER De Deventer kantonrechter mr- J -W. Schutte heeft zijn bedenkingen geuit over de nog steeds geldende maxi mumsnelheld van 100 kilometer op autowegen. Om zijn twijfels over het nut van de maximum snelheid te benadrukken legde hij donderdag de 35jarige Amster dammer H. van der R. slechts «en boete van f750 boete op, na een eis van f 1250 en voorwaarde lijke ontzegging van de rijbe roegdheid van een maand. De Amsterdammer stond voor het hekje omdat hij 140 kilome ter had gereden op de E8. Vol gens de kantonrechter „vragen" zulke wegen om hoge snelheden. Ook wees hij erop dat deze ver keersmaatregel was genomen tij dens de benrjneschaarste en niet uit het oogpunt van verkeersvei ligheid. Van der R. zal zich binnenkort voor hetzelfde delict moeten ver antwoorden bij de kantonrechter e Apeldoorn. Bevoegdheid Nederlandse rechter terzake uitmaken DEN HAAG) Het gerechtshof in Den Haag heeft vrijdag de traag of de Nederlandse rechter, in de zaak van de Stichting Rainwater en een Westlandse kweker tegen de Franse kalimij nen rechtsmacht heeft, voorgelegd aan het Hof van Justitie van de Europese Gemeenschappen. Bij behandeling in hoger beroep op dinsdag 20 januari hebben zowel de Franse kalimijnen als de Stichting Reinwater en de kweker, het Haagse gerechtshof verzocht om de zaak over de verzilting van de Rijn onmiddelijk te verwijzen naar het Europese Hof in Luxemburg. Onderzoek St'tmezo toont veranderde mening: DEN HAAG (ANP) Zeker 45 procent van de Nederlandse be volking acht abortus op verzoek aanvaardbaar. Abortus wanneer de vrouw al een groot gezin heeft en geen kinderen meer wenst, vindt 48 procent van de bevolking aanvaarbaar. Enkele jaren geleden was nog slechts 28 procent voor abortus. Deze cijfers zijn naar voren gekomen bij een onderzoek van Stimezo Nederland (Vereniging Voor Me disch Verantwoorde Zwangerschaps onderbreking in Nederland) onder Nederlanders van 18 jaar en ouder. Stfmezo heeft de leden van de tweede kamer dit rapport aangeboden voor het begin van de behandeling van de drie wetsontwerpen vooV de herzie ning van de strafbaarstelling van ab ortus provocates- De vragen van de enquête hadden voorts betrekking op euthanasie, doodstraf en seksuali teit. De toenemende acceptatie van abor- tus lijkt voort te komen uit verander ingen in opvattingen en gedrag betref fende seksualiteit en gezinsvorming. minder toe Dit hof Is de (enige en dus hoog ïte) rechterlijke instantie van de EEG. Aan het Hof van Justitie bomt ook rechtsmacht toe wanneer het fast over de uitleg en de toepassing van het Verdrag van Brussel. Op dit verdrag is de zaak tegen de Franse kalimijnen gebaseerd. De verzilting van het Rijnwater le Tert per jaar een schade op van meer dan §n miljoen gulden: alleen aJ voor de kwekerijen In het Westland en die r"nd -Aalsmeer- De zoutlast van de Rijn bedroe vorig jaar 50 miljoen kilo, ofwel 580 kilo per seconde. Hier van is 38 procent of circa 230 kilo afkomstig van de Franse kalimijnen in de Elzas. Frankrijk Is echter door de Stichting Reinwater gelaakt, omdat dit land zijn belofte, om voor 1 Januari 1975 te zorgen voor een een hale opslag van ongeveer de helft van de afvalzouten van de kalimijnen, niet is nagekomen- AMSTERDAM: Prins Claus heeft vrijdagmiddag 'n bezoek gebracht nan de tweewieler-RAI in Amster dam. Op de foto weegt de hoge bezoeker op twee vingers een su- perlichte racefiets. Het Haagse gerechtshof heeft de zaak aangehouden en verwezen naar het Europese Hof, die moet zeggen, waar de zaak verder wordt behandeld- Volgens de Stichting Reinwater, ,.of het een uit of een thuiswedstrijd wordt". Na de beslissing van het Hof van Justitie van de Europese Gemeen schappen wordt de zaak verder beke ken door het Haagse Hof. In het oog moet worden gehouden, dat bij de behandeling van het Hof van Justitie in Luxemburg enkel aan de orde is, welke rechter van een lidstaat bevoegd is te oordelen over de in Nederland geleden schade. Is dat enkel de Franse rechter van de plaats waar het zout in de Rijn wordt geloosd, of is (ook) de rechter ter plaatse waar de schade zich in ons land voordoet bevoegd? Deze vraag naar de bevoegdheid van de rechter houdt echter geen verband met de vraag of, en zo ja in hoeverre, de kalimijnen uiteindelijk verplicht zullen zijn tot het vergoeden van de zoutscha.de. Die vraag dient door de (door het Hof van Justitie aangewezen) rechter te worden beant woord; aangaande de beantwoording van die vraag bestaat geen mogelijk heid meer tot verwijzing naar het Europese Hof. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Premier Den Dyl acht de kans zeer groot dat een Nederlands bedrijf de studieopdracht krijgt voor het walradarproject aan de Rotterdamse Waterweg. Een beslis sing over het verlenen van de op dracht is nog niet gevallen, maar er moeten wel heel bijzondere dingen gebeuren wil hij niet aan een Neder lands bedrijf toevallen, zo zei bij. De namen van de gegadigden w ae premier niet noemen. Hij bena drukte echter dat de ministers Vrede ling en Westerterp in geen enkel op zicht de knoop hebben doorgehakt ten gunste van een Amerikaans bedrijf, zoals wel is gesuggereerd. „Het is duidelijk dat we dat zullen proberen te voorkomen, gezien het uitermate belangrijke karakter van bet project", aldus Den UyL DEN HAAG Dr. mr. L. G. C. A. M. Schneider is benoemd tot burge meester van Roosendaal. De benoe ming gaat op 16 maart in. Minister president Den Uyl deelde dat vrijdag na het kabinetsberaad mee. Dr. Schneider is 49 jaar en lid de KVP. Hij is gehuwd en heeft drie dochters. Hij is nu directeur van het Provinciaal Opbouworgaan Gelderland en woont in Nijmegen. Dr. Schneider was van 1954 tot 1963 gecommitteerde voor de ontwikke lingsgebieden in Nederland in dienst bij het Katholiek Landelijk Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening tei Den Bosch. Vanaf 1961 was hij tevens adjunct-directeur. schrijven aan een vermindering van de eerbied voor het leven, zo heeft Stimezo opgemerkt. Van de bevolking is 80 tot 90 procent voor abortus, indien er een risico is voor een gehandicapt kind, in geval van verkrachten e<n wanneer er ge vaar voor het leven of de gezondheid van de moeder bestaat. Verandering Enkele jaren geleden werd abortus voornamelijk aanvaardbaar geacht door jonge, hooggeschoolde niet-ker- kelijke, poll tie k-p rogressi eve personen met een goed inkomen en wonend in steden, aldus het rapport. Thans valt er een toenemende acceptatie te con stateren in de andere bevolkingsgroe pen. Een aanzienlijke minderheid van de bevolking meent dat abortus ook bij oudere zwangerschap mogelijk moet zijn, zo bleek uit het Stimezo- onderzoek. De voorkeuren voor abortuswet geving spitsen zich toe op twee uitersten: een harde of een vrije vorm. Een wetgeving, die abortus uitsluitend in bijzondere gevallen toe staan, wordt gesteund door 44 procent van de bevolking: 42 procent wil een wet die de arts vrij laat een vrouw wel of niet te helpen. Een tussenvorm zoals de WD voorstelt, heeft weinig steun, ook niet van de WD-ers. Dit kwam uit het Stimezo-onderzoek naar voren. Voorts bleek, dat bij de tegen standers van abortus minder eerbied voor het leven (doodstraf, oorlogvoe ring) te bestaan, dan bij voorstan ders. Er bleek verband te zijn tussen de acceptatie van abortus en van vrijwillige euthanasie. Van de bevol king is 69 procent van mening, dat euthanasie is geoorloofd, wanneer een zieke die ongeneeslijk ziek is er zelf om vraagt. Zo staat in het rap. port. TOKIO Yosjio Kodama, sleutel figuur m hel Japanse Ixtckheed- omkoopschandaal. is vrijdag in 'n ziekenhuis opgenomen nadat zijn gezondheidstoestand was verslech terd. zo heeft een woordvoerder meegedeeld. Twee uur later mocht hij weer naar huts. De begrotingscommissie van het Japanse lagerhuis besloot donder dag Kodama en acht andere ge tuigen te dagvaarden om maandag aanstaande voor haar te verschij nen. Volgens de artsen die door de commissie naar Kodama werden gestuurd is hij echter te zwak om te komen. Japan heeft de Amerikaanse rege ring verzocht drie Amerikanen toestemming te geven te getuigen. Twee van de getuigen zijn Lock- heeds voormalige vice-president Carl Kotchian en Sjig Kalayama, een Japans-Amerikaanse zakenman die voor de bestemmingen van het geld in Japan zou hebben gezorgd. De derde is Tosjiyoeki Oni. hoofd van het kantoor in Tokio van Lockheed (asiaj. Hij is in Japan en het ministerie van buitenlandse zaken gaat er van uil dat hij onder de Japanse jurisdictie valt. Men verwacht in Tokio niet dal eerstgenoemden bereid zijn naar Japan te komen en de regering in Washington kan hen niet dwingen. Op de foto: Kodama op een bran card, waarmee hij per ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht (ADVERTENTIE) ook tijdens carnaval „Kwaliteit artsenopleiding ernstig bedreigd" Hilversum 2 was 17 minuten uit de lucht HILVERSUM (ANP) - Vrijdagmiddag om 15-31 uur trad een technische storing op in de Lopik-zender die het programma Hilversum 2 op ad mid dengolf - 402m - zendt. UTRECHT f ANP) De voor zitter van de Koninklijke Ne derlandse Maatschappij tot be- aondheidazorg en ze leid: ook tot h«-: ontstaan van wee soorten medtocihe specialisten. En dat bemoeilijkt weer de voor het klinisch onderwijs nood- zakelijke samenwerking tusvr. acede- vordenng der geneeskunst, dr. I rmsche en nlevarrademisobe Ziekenhui- J. L. A. Boelen, heeft deze week j d„ in 'medisch contact' ernstige bezorgdheid uitgesproken over van de academi sche ziekenhuizen en hun medewer kers scheppen een bestaansonaeker- Philips; demonstratie over twee maanden leiding. Een aantal factoren bi de opleiding tot basisarts vormt volgens hem een ernstige bedreiging voor de kwaliteit van de toekomstige medische beroeps-j uitoefening. Ais voorbeeld noemt hU j de verkorting van de studieduur tot zes jaar (na Invoering vao de wet herstructuering wetenschappelijk on derwijs wellicht tot vijf of vier jaar), bij een gelijktijdige vermeerdering i van de medisch-technische kennis. Ais tweede punt noemt dr. Boelen de stijging van bet aantal eerstejaars medische studenten binnen enkeie Ja ren van ongeveer 1100 tot 1300. die; gepaard gaat met een vermindering van het aantal verplichte vakken voor het eindexamen van het voorberei dend wetenschappeiijhk onderwijs. Daardoor bestaat vooral wat de bèta vakken betreft de kan» op een j ontoereikende vooropleiding en dat wreekt zich bij het propedeutisch en het kandidaatsonderwijs. De bevoordeling van de basisopleiding mag volgens dr. Boeien niet ten koste gaan van het geavanceerde onderwijs in de academische ziekenhuizen. Topkwaliteit, zegt hij, is in hoge mate bepalend voor het kwaliteitsniveau en wat nu geavanceerde zorg Is kan gewone zorg van de toékornst zajn. van deze medewerkers nadelig zal beïnvloeden De groei van be: aantal medische faculteiten bij een gehjte- büjven van de financiële middelen heeft een ongewenste verdunrnr* tot gevolg van wat beschikbaar is voor medisch onderwijs en medisch» on- derzoek. Roofbouw' ROTTERDAM (ANP) Het lijkt erop, dat een nieuw tijd perk is aangebroken wat be treft de aandrijving van auto mobielen. Na vele jaren van re search denkt Philips nu zover te zijn, dat over ongeveer twee maanden de eerste personenau to getoond kan worden, die is uitgerust met een Stirling-mo tor. De kenmerken van een dergelijke mo tor zijn, dat hij in principe op alle brandstoffen kan lopen (zelfs een con tainer met gesmolten zoutenzeer weinig luchtvervuiling veroorzaakt en praktisch geruisloos is. Demonstratie van de Stirling-auto zal geschieden in de Verenigde Staten. Sinds 1972 werkt Philips namelijk op dit gebied samen met Ford. De te tonen auto is een Ford Torino, waarin een viercillinder Stirling is gebouwd van het zogenaam de 'double-acting'-type. dat goed is voor 170 pk. Volgens de ontwerpers is dat evenveel als een vergelijkbare con ventionele benzinemotor kan leveren. De Stirling-Torino gebruikt dieselolie als brandstof. De Stirling- of heteluchtmotor, die pre cies 150 jaar geleden uitgebracht werd door de Schotse dominee Robert Stir ling. werkt door middel van uitwendi ge verbranding. Dit in tegenstelling tot Je conventionele automotor, waarin de verbranding plaatsheeft in het inwen- lige (bijvoorbeeld benzine in de cilin ders). De Stirling bestaat, simpel uit gelegd uit een gesloten cilinder, waarin zich twee zuigers (eigenlijk een zuiger en een verdringer) bevinden. In de ci linder bevindt zich een gas (vroeger gewoon lucht), dat aan het ene eind verwarmd en aan hert andere eind ge koeld wordt- De drukverschillen die dan ontstaan brengen de zuigers in een heen-en-weergaande beweging, die via tandwielen omgezet wordt in een rond draaiende herweging. Het feit, dat de cilinder san de buiten kant verwarmd moet worden, maakt het gebruik van alle soorten warmte bronnen mogelijk zonder dat de motor essentieel gewijzigd behoeft te worden. Daarbij kan men zelfs denken aan het gebruik van zonne- en nucleaire ener gie, hoewel dit nog ver in de toekomst ligt. Philips houdt zich sinds 1938 bezig met de vervolmaking van de Stirling-, motor. In Eindhoven is een autobus voor 31 passagiers te zien met een viercilinder Stirlingmotor van 200 pk. Het Nederlandse motorjacht 'Johan de Witt' heeft eveneens een hete-lucht- motor. Positie docenten Dr. Boeien ttelt. dat de positie van de docenten in de academische ziekenhui zen de afgelopen jaren bijzonder moeilijk is geworden. Hij schrijft dat toe aan de tengevolge van de wet universitaire bestuursbervorming (WUB) toegenomen onderwijs- en ad ministratieve en bestuurstaken en de steeds intensievere patiëntenzorg- Het voeren van een eigen wetenschappelijk beledd wordt volgens hem door de WUB zeer bemoeilijkt. De verzwaring van de lasten, aldus dr. Boelen, maakt hert steeds ondoenlijker om hoog ge- tewalifeerde krachten bereid te vinden een positie als docent te aanvaarden. Dat noopt de academische ziekenhui zen steeds meer tot een keus uit de eigen wetenschappelijke medewer kers en daardoor ontstaat er een scheiding tussen universitaire en ande re medische zorg. Die is volgens dr. Boelen niet in het belang van een goede samenwerking binnen de ADVERTENTIE) miljoen gulden aan prijzen I va het foyalt 66 en. gn»lbctM,dc axlaaumwi-t kleuren, j ha krisH^lfct gelrid es i- eiirret ccalctWxZ- hfW -,z. DöapMfcbiTV.DiztI-niPfclifSifi-eje™-* b-rf-era" To winnen In de Nationale Puzzetaktie Lb.v. Nationaal Fonda Sport Gehandicapten. Hei heerft er de schijn van", aldus dd. Boelen, .dat door een ondoordach te politieke keuze die geen rekening houdt met de toekomst, roofbouw *j*J worden gepleegd op het mediacb no derwijs en de medische wetenschap pen. Zonder twijfel zullen Juist de Jongere krachten, van wie de toe komst van onderzoek en onderwij» afhangt, weggaan of rich niet meer beshikbar stellen De KNMG-voorritter dringt op een onderzoek naar de omstandighe den waaronder de opleiding tot ars in de academische ziekenhizen ge schiedt. Dit met het oog op het band- haven en verbeteren van ce kwaliteit van de medische beroepsuitoefenxr.,' in de toekomst. Al bestaande proble men zullen op korte termijn en in samenwerking met alle betroktenen moeten worden opgelost. Dr. Boeier. .Een ongecorrigeerde voorgang van de huidige ontwikkeling doet een ge leidelijke afneming vrezen van de kwa liteit van de medische beroepsuitoefe ning en daarmee van de gezondheids zorg in Nederland". EINDEXAMEN-NIEUWE STIJL PAS IN 197? DEN HAAG Het eindexamen nieuwe stijl voor mavo, havo, atbe neam en gymnasium zal pas ln 1978 ingevoerd worden. EHae eindexamen kandidaat zal dm in twee vakken herexamen kunnen doen, ook al beeft hij voor die vakken al een voldoende gehaald. Voor welke vakken ht) een herexamen wil doen mag de elndexa menkandidaat «elf bepalen- Dit blijkt uit een interview ai bot blad van de Algemene Vereniging van Schoolleiders (AVS) „Director" met staatssecretaris De Jong vsn onder wijs, die op dit moment bezig is ae een nieuwe eindexamenregeling voor bet algemeen voortgezet onder wijs- De bewindsman is teruggekomen op zijn oorspronkelijke plan om de einc examenkandidaten de mogelijkheid te geven ongeacht de behaalde cijfer-- voor «.Ut» vakken een herexamen :e doen. Dit plan is volgens de coramer. taren op de oorspronkelijke plannen van De Jong niet haalbaar. Scholen die dat willen, kunnen toestenming krijgen een deel van het achoolonde- zoek. dat bet vroegere mondelinge examen heeft vervangen, af te nemen in het voorlaatste schooljaar. Andere wijzigingen in de eindexa mens kunnen volgens De Jong wei voor 1978 ingevoerd. Hij denk; hierbij onder meer aan andere tijdstippen, waarop de examens worden afgeno men. Ook wil de staatssecretaris een snellere correctie van bet schriftelijk werk. Op bet departement stu dee- men erop hoe dat precies moet gdbeu ren- DUITSE DELEGATIE IN NEDERLAND (Van onze correspondent) AMSTERDAM De West- duitse sociaal-democraten (spd) vinden, dat Spanje eerst maar eens twee a drie jaar moet aan tonen dat het ernst wil maken met de democratie alvorens zij bereid zijn de vraag van de toe treding van Spanje tot de Euro pese Gemeenschap onder ogen te zien. Dit verklaarde de woordvoerder van de SPD vrijdag na een eerste bespre king tussen een SPD-delegatie, onder wie partijvoorzitter Willy Brandt, en de top van de Partij van de Arbeid in het luxueuze Amsterdamse Marrïot:- hotel. De tweedaagse ontmoeting tus sen beide partijen vindt plaats op initiatief van de PvdA, die de banden met de Westduitse zusterpartij nau-j wer wil aanhalen. Behalve Europese vraagstukken staan ook enkele West duitse problemen op de agenda. In haar welkomstwoord verheelde PrdA-l voorzitster mevrouw len van den Heuvel niet. dat bij de PvdA over sommige ontwikkelingen in West- Duitsland „bepaalde zorg" bestaat. Deze uitlating heeft onder meer be trekking op de toepassing van de Westduitse wet die politieke radicalen wil weren uit overheidsdiensten (het zogenaamde Berufsverbot). Sollicitan ten worden onderworpen aan een cm-! derzoek naar hun politieke betrouw baarheid. Van een uiteenzetting ran Bortdsjagafgevaardigde Karl Liedtte over bet door de SPD gevolgde beleid bij de toepassing van het 3erufsver bot nam de PvdA .met volle tevreden heid" kennis, zo werd na afloop mee gedeeld. Liedtfee zei. dat in de gehele Bonds republiek op een totaal van 22JMW sollicitaties 450 maai een onderzoek naar politieke antecedenten was uitge voerd. Slechts in acht gevallen had dit geleld tot afwijzing ran de betrokken kandidaat. De PvdA-woordvoerder noemde de opheldering, die van Doft- se zijde over toepassing van het Be rufsverbot was gegeven, het belang rijkste resultaat van de eerste toe- spretdn».

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13