Personeel van Centrale Dienst O.Z.-Vlaanderen zegt vertrouwen op in bestuurslid Cijsouw „Uit recreatief oogpunt is een open Oosterschelde zeer aantrekkelijk" Ondernemingsraad Smit en Bolnes werkt toch mee aan onderzoekcommissie Wethouder A. Lorier opende kinderdagverblijf in Souburg er ALMANAK Hoechst staakte na explosie werk met bepaalde fosfaat-erts IN T KOFFIEHUIS INDISCHE RIJSTTAFELS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 27 FEBRUARI ltfj 'ONJUISTE EN ONFRISSE KRITIEK OP DIENST EN PERSONEEL' AXEL Het voltallige personeel van de Centrale Dienst voor Bouw- en Woningtoezicht en Gemeentewerken in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen heeft het vertrouwen opgezegd in de heer H. P. Cij souw, lid van het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling en WD-raadslid in Axel. Men heeft gemerkt dat het bestuurslid 'onverdroten doorgaat op een onjuiste en onfrisse wijze de Centrale Dienst en het personeel te bekritiseren". Het personeel beschouwt het echter als een toppunt, dat de heer Cijsouw na werktijd reeds gelegde rioolbuizen aan de Roosevelt- laan in Axel heeft geïnspecteerd op gebreken en dat hij daar mee heeft gehandeld met gevaar voor eigen leven. 'WD-RAADSLID TROK OP ONDERZOEK UIT* Het personeel brengt zijn wantrouwen jegens de heer Cijsouw lot uitdruk- king In een brief aan de leden van het dagelijlrs bestuur van de dienst: de burgemeesters van de vier deelnemen de gemeenten Sas van Gent, Hulst, Hontenissc en Axel. Het WI>-raadslid kwam kortgeleden al met heftige kritiek op de Centrale Dienst in het nieuws, naar aanleiding van eif vragen die hij samen met zijn fractiegenoot F. Impens aan b. en w. van Axel stelde over de kwaliteit van de bij de betreffende rioleringswerk- zaamheden toegepaste buizen. In een van die vragen stelden de WD'ers dat de Centrale Dienst een orgaan is dat louter op papier zou bestaan. De vragenstellers twijfelden bovendien aan de ervaring die de dienst, heeft om over dergelijke riole- ringswerkzaamheden de directie te In htm antwoord noemden b. en vr- met name die laatste opmerkingen besloten werd over de andere zeiken een gesprek op touw te zetten tussen het ooilege en de heer Cijsouw. In een openbare raadsvergadering trok het raadslid vervolgens zijn kritiek ln en hij be kende daarbij, dat hij onzorgvuldig te werk was gegaan door de vragen te stellen- Dat zoiets had kunnen gebeu ren voerde hij terug op zijn politieke onervarenheid als raadslid. Het con flict was daarmee van de baan en de gemeenteraad zowel als de Centrale IDienst ging over tot de orde dag. Het personeel van de dienst liet het dagelijks bestuur weten de affaire als afgedaan te beschouwen. Men vond dat niemand was gediend met een halsstarrige houding en meende tevens dut de heer Cijsouw in rijn zogenaamde politieke onervarenheid begrepen had onverstandig te hebben Verontwaardiging m de brief die donderdag bij het dagelijks bestuur op tafel kwam komt het personeel evenwel 'met veront waardiging' terug op dat besluit: „In middels blijkt dat dit raadslid uit deze hele zaak niets heeft geleerd en onverdroten doorgaat op een onjuiste en onfrisse wijze de Centrale Dienst en het personeel te bekritiseren. Een en ander moge blijken uit de talloze deels onbenullige vragen intus sen weer door hem aan het college van b. en w- van Axel gesteld." „Toppunt vinden wij echter het feit, dat de heer Cijsouw na werktijd per soonlijk de reeds gelegde rioolbuizen inspecteert of zij naar zijn zoals blijkt ondeskundig oordeel wel cor rect zijn aangebracht. Uit de door hem aan de Axelse wethouder van openbare werken overhandigde teke ningen blijkt dat hij daarvoor zelfs het nieuw aangelegde riool is inge- ADVERTENTIE Uw bloemengraet naar waar ook ter wereld [wring Langevielesingel 34, Middelburg TeL 01180-25253 Zeeuwse Rijn-Schelde-V erolme, een concern dat zich zoals de geschoolde lezer stellig weet met scheeps bouw pleegt bezig te houden, heeft laatst een prijsvraag onder de werknemers uitgeschreven. Er moest een naam voor het perso- neelsperiodiek worden gevonden. Er waren meer dan vijfhonderd inzendingen, zo wordt in de twee de aflevering van het personeels blad gemeld. De keuze van de jury viel tenslotte op de naam "RSV In Druk". Boeiend hoor, om al die vijfhon derd namen eens door te nemen. Namen over het scheepsbouwwe- zen en de vaart kan bij de inzen dingen met grote regelmaat aan treffen. Schip Ahoy. De Tros Los, Waterland, De Walroeper, De voor hamer en dat soort vondsten. Inzendingen, die wij wat moeilij ker bij de RSV konden plaatsen vonden wij "The Jolly Jumpers" en "Vliegen als een vogel". Wij zouden de jury niet graag wil len afvallen, maar als het aan ons had gelegen had het periodiek zich mogen sieren met een erge mooie: -De gaan. Dat wij deze handelwijze toch wel alle perken te buiten vinden gaan is één ding, maar dat hij in zijn ondeskundigheid dergelijke levensge vaarlijke toeren uithaalt is naar onze mening toch wel heel droevig." Gevolgen In de brief worden drie "zonneklare' gevolgen genoemd van de handelwijze van de heer Cijsouw: „De al be staande onrust bij het personeel, on der andere veroorzaakt door het on derzoek van het bureau Berenschot en de geschiedenis Cijsouw deel I, neemt op deze manier alleen maar toe. waardoor onvermijdelijk de prestaties teruglopen." „De vaak gehoorde klacht, die ook de heer Cijsouw uit, dat onze dienst te duur is, zou op deze manier grond van waarheid kunnen bevatten. Als namelijk een raadslid van de deelne mende gemeenten eigenmachtig werken komt controleren allerlei overbodige en tijdrovende vra gen stelt aan de gemeentebesturen, dient hierdoor aan het werk meer dan noodzakelijk tijd te worden besteed en de post honorarium aanzienlijk verhoogd-" „Het toezichthoudend personeel op het betreffende werk raakt gefrus treerd en tevens duidelijk minder ge motiveerd door de manier waarop zij voortdurend worden gecontroleerd en bekritiseerd door een raadslid tevens en dat is des te pijnlijker lid van het algemeen bestuur van de Centrale Dienst." De brief eindigt met de verklaring: „Wij. het voltallige personeel van de Centrale Dienst, zeggen dan ook bij deze het vertrouwen op ïn de heer Cijsouw als lid van het algemeen bestuur." Onjuistheden Om een reactie gevraagd op de brief van het personeel van de Centrale Dienst, verklaarde de heer Cijsouw een heleboel onjuistheden in de brief te vinden. Hij achtte het echter nog een te vroeg stadium om die concreet aan te geven. Hij bevestigde twee keer in het riool geweest te zijn op zoek naar onvolkomenheden. Een keer zou hij daarvoor contact hebben ge had met wethouder M. L. M. IJse- baert. Deze zou hem gezegd hebben: •Ais je bepaalde dingen hebt, schrijf Je ze maar op." Dat is gebeurd. De heer Cijsouw zegt het niet n dan zijn plicht als raadslid of stuurslid van de dienst te zien om bepaalde dingen te onderzoeken: kan pas met recht ergens over mee- als je er het fijne van weet". Het raadslid zou bij zijn onderzoekin gen inderdaad bepaalde onvolkomen heden hebben aangetroffen en die heb ben doorgespeeld aan de heer IJse- baert. De wethouder bevestigde desgevraagd met de heer Cijsouw telefonisch con tact te hebben gehad- Het raadslid heeft hem vervolgens een aantal vra gen voorgelegd die hij van plan is maandag in het overleg van b. en w- aan de orde te stellen. Overigens was de wethouder donder dag niets bekend van de brief van het personeel van de dienst: „Maar kan wel kloppen, want ik zit niet in het dagelijks bestuur." Met enige na druk zei de heer IJsebaert het volste vertrouwen te hebben in de Centrale Dienst: „Ik ben vanmiddag nog even op het werk geweest en voor zover ik .met mijn lekenverstand kan overzien, vordert liet werk goed. Dinsdag of woensdag is het denkelijk klaar, waarna aan de bestrating kan worden begonnen. Dan kunnen we die hele zaak zo gauw mogelijk vergeten. ZIERIKZEE De ondernemingsraad van Smit en Bolnes in Zierikzee heeft alsnog besloten om mee te werken aan de vorming van een commissie voor bet onderzoeken van de mogelijkheden voor het voortbestaan van het bedrijf. Zoals bekend had de ondernemingsraad aanvankelijk geen medewerking willen verlenen aan deze commissie, omdat men bet onaanvaardbaar vond dat de commissie een geheimhoudingsplicht zon hebben. -Verder wilde de onderne mingsraad dat de commissie inzage zou krijgen tn de inkomende en uitgaande post, maar ook daar ging de raad van bestuur van IHC Holland in eerste instantie niet mee akkoord. Woensdagmiddag hadden vertegenwoordigers van de drie industriebonden en van IHC Holland in Rotterdam een gesprek over de weigering van de onder nemingsraad om mee te werken. Het resultaat van dat overleg was dat IHC Holland bereid bleek de voorwaarden van de ondernemingsraad in te willigen als daarmee de belangen van derden niet zouden worden geschaad. Na dat gesprek in Rotterdam spraken de vakbondvertegenwoordigers woensdagavond met de ondernemingsraad van Smit en Bolnes. Deze besloot toen alsnog mi werking aan de vorming van de commissie toe te zeggen. De commissie kan nu gevormd worden en beginnen met haar onderzoek naar de mogelijkheden om de werkgelegenheid van het Zierikzeese bedrijf te behou den. Er moeten wel nog eerst spelregels worden opgesteld voor de wijze waarop de commissie haar werk gaat doen. „Om dat goed te kunnen moet de commissie vrij uitgebreide bevoegdheden krijgen", aldus districtsbestuurder R. Bil van de industriebond CNV, die het woensdag bereikte resultaat „een klein succesje voor de arbeidsrust" noemt. Overigens zei hij op korte termijn geen verdere ontwikkelingen te verwachten. MIDDELBURG - Hoechst in Vlssingen- Oost heeft na de explosie van fosfi- ne begin december de verwerking van idaho-fosfaaterts gestaald in afwach ting van een onderzoek naar de vor ming van fosfine en de eventuele voorkoming daarvan. Gs antwoorden dat op schriftelijke vragen van PvdA- statenleden. W. Don en mevrouw dr A. Vaas-Van Oven over de explosie bij dit bedrijf. Het college laat weten, dat in afwach ting van de resultaten van het onder zoek de fosaaterts is opgeslagen op het terrein van Hoechst en dat daar 'geen enkel gevaar aan is verbonden, nocii voor de werknemers, noch voor de omgeving. .Men verklaart, dat het fosfinegas niet in de erts aanwezig is, maar ontstaat in een bepaald stadium van de verwerking van het fosfaaterts tot fosfor. Op de vraag of niet in een eerder stadium had kunnen blijken, dat de risico's om met dit fosfaat te werken te groot waren, zegt het colle ge: er is in 1974 bij wijze van proef mee gewerkt zonder dat zich belan grijke afwijkingen voordeden. „Men heeft niet kunnen vermoeden, dat de fosfinegasontwikkeling groter zou zijn bij gebruik van dit fosfaat". In antwoord op de vraag of gs op de hoogte is gesteld van de. expl beoogt het college, dat volgens voorwaarden in de vergunning Hoechst aan de hid van provinciale waterstaat die bijzonder voorvallen moet nworden gemeld, 'welke beïn vloeding van de omgeving buiten de inrichting veroorzaken'. Gs: ,Uit infor matie is ons gebleken, dat de explosie van dien aard is geweest, dat beïn vloeding van de omgeving niet is opgetreden. (ADVMBXBNTIM) rederom nanst. WEEKEND Muzikaal omlijst. Markt 49. Middelburg Tafelres. (01180) 12160 en 27543 GEEN GESLOTEN TIJD VOOR VISSEN OP GREVEL1NGEN EN BROUWERSHAVENSEGAT (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Van der Stee van landbouw en visserij heeft beslist dat voor de Grevelingen en voor het afgesloten deel van het Brouwershavensegat in de periode van 1 maart 1976 tot 28 februari 1977 geen gesloten tijd geldt voor vistui gen. Dat houdt onder andere in dat men in die wateren mag blijven vis sen met de gewone en de speciale hengel, waarvoor overigens wel de gebruikelijke vergunning nodig Voor de sportvisserij betekent de be slissing dat voor het Grevelingenmeer dezelfde bepalingen gelden als voor het Veerse Meer. •t slot, alvorens door de mei DIRECTEUR DE JAGER VAN VERENIGING KINDER10RG MIDDELBURG: „DUIDELIJK EEN VERBLIJFS- EN ONTMOETINGSPLAATS" OOST-SOUBURG Omringd door flinke schare uitgelaten, feestelijke uitgedoste, kinderen heeft wethouder A- Lorier van VUssingen donderdag middag een splinternieuw medisch kinderdagverblijf van de Vereniging Kinderzorg Middelburg aan de Ooster- seheldestraat te Ooot-Smrbrcrg officieel geopend. Hij opende de toegangsdeur met speciale sleutel en stapte vervolgens donder grote hilariteit door de krantepapier dichtgeplakte deur. kinderen droegen hun steentje deze feestelijke gebeurtenis bij d onder accordeonbegeleiding van Lidie van 'Sluys uit volle borst Innge sal ae leven' te zingen. Evenals, buiten was bet. ook in feestelijk versierde ontvangstruimte een vrolijke boel. Wethouder Lorier, due in 't kort nog even de besprekingen die leidden tot de Souburgse vestiging van het kinderdagverblijf aanstipte, kwam er onder meer met de const ring 'dait deze .opzet niet alleen past maar ook nodig in is de maatsch£4>- pij'- Hij prees zich gelukkig dat nu ook de gemeente Vlissingen de be schikking heeft over zo'n dependance. „Van het in dze vorm gegoten werk zien we dat het niet alleen voor het kina is bestemd, maar ook voor de ouders. Vooral het grote motief wel zijn en welzijn gevoelen van het individu spreekt mij aan", aldus de wethouder. Dankwoorden en felicita ties richtte hij aan het adres van het bestuur van Kinderzorg en de leiding. Directeur G. J. de Jager van de Vere niging Kinderzorg Middelburg, eveneens de voorbesprekingen memo reerde, stelde nog uitdrukkelijk dat het kinderdagverblijf moet worden ge zien als verblijfs- en ontmoeting splaats, „Het kenmerkende van dit soort voorzieningen: het staat midden in een wijk en men kan er op een doodgewone manier met. elkaar op trekken". Wethouder Lorier bedacht hij met een cadeautje, voor de aanwe zige dames waren er bloemen. Penningmeester J. Gerbeen van de Vereniging Kinderzorg vond de feli citaties aan hst bestuur wel 'goed bedoeld', maar hield de aanwezigen duidelijk voor* ,dat het uiteindelijnk de 'werkers uit het veld' zijn, die het geheel moeten uitvoeren'. „Ik geloof dat je ook kunt zeggen dat zij een Nadat de aanwezige kinderen ander maal een uitvoerig lied (dit keer "In Holland staat een huis') hadden ge zongen, werd een "proost' uitgebracht op het nieuwe onderkomen- Aan de Souburgse Oosterscheldestraat heeft de Vereniging Kinderzorg Mid delburg de beschikking gekregen over twee woonhuizen (nummer 9 en 11). die worden gehuurd van de woning bouwvereniging "Goed Wonen'. Het is niet de bedoeling dat beide woningen tot één ruimte worden doorgetrokken, zo werd donderdag duidelijk ge- STAATSSECRETARIS MEIJER OVER RECREATIEVE ONTWIKKELINGEN IN ZEELAND: GEEN BEHOEFTE AAN GROOTSCHEEPSE ONTWIKKELINGEN DEN HAAG „Uit recreatief oogpunt gezien is een open Oos terschelde zeer aantrekkelijk. Er is wel beweerd, dat rond een afgesloten Oosterschelde belang rijke recreatieve ontwikkelingen op gang kunnen worden gebracht, r dat is niet juist. We hébben i behoefte aan ontwikkelingen in scheldegebied. Uit nationale over wegingen is een dergelijke ont wikkeling rond de Oosterschelde voor de recreatie niet nodig. Het is meer een regionale zaak. Er hoeft niet meer aan voorzienin gen getroffen te worden dan voor de watersport nodig is". Dat zegt staatssecretaris Meijer van cultuur, recreatie en maatschap pelijk werk ln een gesprek over recreatieve ontwikkelingen in Zeeland. Naar het oordeel van de be windsman van CRM moet de Oosterschelde behouden worden als een rustig gebied, ten noord en en ten oosten waarvan meer recreatieve voorzieningen getrof fen kunnen worden. Die zullen overigens naar zijn oordeel op minder grote schaal tot stand hoeven komen dan zo'n tien jaar geleden verwacht werd. „We ne men iets terug- Er is een periode geweest, waarin alles verwacht werd van recreatieve ontwikkelin gen. We dachten dat zoveel moge lijk tegemoet gekomen moest worden aan de behoefte en aan economische belangen. Nu reali seren we cms, dat de recreatie een aanslag doet op de ruimte en het milieu". „Tien jaar geleden werd er van uitgegaan dat dagrecreatie op grote afstand van de bevolkings centra zou plaatsvinden. Dat heeft geleid tot overdreven ver wachtingen van de dingen die bijvoorbeeld in de Grevelingen moesten worden gedaan. De op vattingen op het gebied van de ruimtelijke ordening hebben zich gewijzigd en we zijn tot de con clusie gekomen dat de dagrecrea tie primair moet worden opge vangen in de directe nabijheid van de grote bevolkingsconcen traties. Voor de Grevelingen bete kent dat, dat niet meer van 100.000, maar van maximaal 35.000 dagrecreanten wordt uitge gaan en de plannen zijn dan ook veranderd". groter worden en er moet ge waakt worden voor verspilling van de ruimte. Voor een deel zijn we door de ontwikkelingen, dat geldt zeker ook voor Zeeland, overvallen. Met het beleid evolu- ren ook de plannen. Je kunt niet zeggen dat in het verleden ernsti ge fouten zijn gemaakt. Zeeland is in een snel tempo ontsloten Sociaal rendement In de sector van de verbliJfSre- creatie moet naar het oordeel van de staatssecretaris in de toe komst meer aandacht worden be steed aan het sociaal rendement. Hij wi:5t erop, dat in het verle den en ook nu voor wat betreft de verblijfsrecreatie is uitgegaan van de structuurschets voor de ruimtelijke ontwikkeling van de openluchtrecreatie, een onderdeel van de tweede nota ruimtelijke ordening. In het kader van streek- en bestemmingsplannen is nader geconcretiseerd wat er voor verblijfsrecreatie gedaan kon worden. Op grond daarvan werden veel particuliere tweede woningen gebouwd. De heer Meijer: „Er zal in de toekomst meer aandacht moeten worden besteed uan de vraag voor wie die tweede woningen zijn. Het sociaal rendement moet. voor het Nederlandse en het Duit-se publiek en dat heeft geleid tot ontwikkelingen, bijvoorbeeld Tond het Veerse Meer waarvan je zegt: we zouden nu tot conclusies komen als we 1 voor dat gebied zouden maken. We zijn de afgelopen 'aren an dere gaan denken over landelijk schoon en over het milieu. We hebben ontdekt dat recreatie net zo milieubeïnvloedend kan zijn als industrie". Oier de watersport zegt de staatssecretaris: ,Jn Zeeland be staat een ongunstige verhouding tussen vraag en aanbod. In de komende .jaren moeten we goed in de gaten houden dat er voor de eigen inwoners een reserve wordt ingebouwd, zodat niet te veel ligplaatsen in banden van buitenlanders zijn op een gegeven moment- Er moet tegenwicht ko men tegen al te sterke commer ciële vormen. Daarom moet ge zocht worden naar een juiste ver houding tussen commerciële jacht havens en verenigingsjachtha- vens" Gemeenten STAATSSECRETARIS MEIJER Naar de mening van de heer Meijer hebben vooral de gemeen ten een belangrijke taak in de recreatieve sfeer- Als tweede wo ningen gebouwd worden, dan kan de gemeente aangeven op welke manier plannen moeten worden ingevuld. „De voorstelen van het kabinet over het grondbeleid zijn heel belangrijk. Het is van groot belang als de gemeenten het voorkeursrecht krijgen om grond binnen hun grenzen te kopen. Als de gemeente grond, waarop een recreatieve bestemming ligt. in eigendom heeft, zijn er de beste- garanties om zelf te bepalen op welke manier voorzieningen voor bijvoorbeeld verblijfsrecreatie ge troffen moeten worden. Maar ook als de grond in eigendom van particulieren is, kan het ge meentebestuur aanwijzingen ge ven". De gemeenten kunnen, zo stelt ds staatssecretaris, ook een be langrijke rol spelen om aantas ting vun de leefbaarheid van dor pen door te veel tweede wonin gen te voorkomen. Door middel van de gebruiksverordening op gronden of gebouwen kan wor den tegengegaan, dat woningen die voor normale bewoning be stemd zijn, niet als recreatiewo ning in gebruik worden genomen. Verder kunnen op grond van de wet. ruimtelijke ordening voor schriften worden gegeven bij be stemmingsplannen en de gemeen te kan bij verkoop van gebouwen en bouwgrond voorwaarden stel len. In de toekomst zullen provin cies en gemeenten bij hun recrea tief beleid houvast hebben aan de nota landelijk gebied, een deel vun de derde nota ruimtelijke ordening. Daarin worden schetsen opgenomen over de landinrich ting, dé openluchtrecreatie en het natuurbehoud. De nota verschijnt volgend jaar. Staatssecretaris Meijer: „In het algemeen zal erin duidelijk gemaakt worden, welke keuzen moeten worden gemaakt: dat er op het terrein van de recreatie minder gestimuleerd zeA worden in de buitengebieden. Er zal worden bepaald dat tweede woningencomplexen selectief tot ontwikkeling gebracht, mogen worden. De expansieve verwach tingen van vroeger zullen bijge steld worden. We staan op een punt, dat de balans moet worden maakt. Wél, zullen beide tuinen vr. één worden In totaal voor 12 tot 14 kinderen, voor iede: huis 6 A 7- De kinderen worden begê leid door een staf, die wordt gevornd door een kinderarts, een psycholoog, maatschappelijk werker en da teid- sters, waarbij ook ouders. In primp; is zo'n dagverblijf bedoeld ala hip verlening aan ouders en kinderer. Men wil vooral een grote betroite heid met wat er met het kind getem "bewust maken'. Naast dit nieuwe cr.- derkomen bestaat er al enige tijd hoofddepecdance in Middelburg. Ets- zijn in totaal 4 huizen bescnüfcj Directeur De Jager deelde dcoted;; mee. dat momenteel onderhai&zgs. bezig zijn om nog twee wooingan Vlissingen beschikbaar te krijgen. t ADVERTENTIE) i| Zwitserse klasse-horloges in edelstaal, doublé en... 18 karaats goud! 9 Als speciale attraktie kunt u 9 (slechts één dag) 9 zaterdag 28-2-76 zo,n prachtig horloge kopeny voor een geweldige f 1 introduktieprij8 Voorbeeld: 9 Gouden dameshorloge met 9 gouden band, 18 karaats, 2 ter waarde van 2050,- voor slechts 1640/- 9 Maarook voor 79,- 9 kunt u dan al een echte FAVRE LEUBA j| in eenvoudige uitvoering ko pen bij 9 Kleine Markt - Promenade Vlissingen S Zeelands voordeligste adresl DROOG Droog weer met enkele zonnige peno den. maar in de ochtend op a»® plaatsen eerst nog mist. Zwakke w matige zuidwestelijke wind. Marimun temperaturen van 7 graden aan de r tot 11 graden in het binnenland. Vooruitzichten voor Droog met enkele opklaringen, eö- later toenemende kans op regen. nig verandering in temperatuur. Weersvooruitzichten in cijfers ge® deid over Nederland: Voor zaterdag: aantal uren zon: 0 to. min. emp-: omstreeks 5 graden; ffi-' temp.: omstreeks 10 graden; kans een droge periode van minstens 12® 95 procent; kans op een geheel aroc etmaal: 80 procent. Voor vrijdag, aantal uren zon: 0 toi - min. temp.: omstreeks 5 graden; m£- tempomstreeks 10 graden; een droge periode van minstens 12 w 90 procent: kans op een geheel o.> - - etmaal: 60 procent. ZON EN MAAN .cbruari Zon op 07.28 o Maan op 06.49 o

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2