WU MAG EN MET MAG IN DE RECLAME. u9 heetman x nieuws van RECLAMECODECOMMISSIE 3 STANDAARDWERKEN OVER ZEELAND ESTENDE «s»b 10 4» T/pa&tibtedt/igen nlHH DE KLERK Een goed ¥erko@ptalent kan bij "de 1870' niet minder verdienen dan f 20.000,-- 2 VlBHWfflE BELMRS S. L W GILSI RASHONDEN SHOW REDACTIESECRETARESSE verkoper/ster Als een Indiaan thuis zoeken naar vergeten goud PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 27 FEBRUARI 197s Naadloze kamerbrede Effen gordijnstof gordijnen Op kamerhoogte (270 cm). Fraai boomdessin op krimpvrij transparant weefsel Onderzijde met loodkoord afgewerkt. Tipprijs Van 100% krimpvrij acryl. Bruin, groen en goud. 120 cm breed Tipprijs Zuiver scheerwollen dekens Diverse effen kleuren 190 x 240 cm winkelprijs Jflf.-Tipprijs 7J.- 150 x 220.cm winkelprijs.®#^ tipprijs Tretford PorteraI Zwaar berber tapijt 100% zuiver scheerwolin eigentijdse naturel kleur met kleinestfuktuur- afwijking. 400 cm breed van28T- voor Novinyl Super Een veelheid van mogelijk heden in deze prachtige vinyl kwaliteit. Kleuren: beige, groen, bruin, ivoor, blauw, etc. 200 cm breed van voor Oorfauteuil Extra hoge zit met solide Pullman-vering. Decoratief bekleed Houtwerk in notenflnish. iuu cm Dreea zuu cm uibbu M vf"" van 3/kSB zijn garantie artikelen voor spectaculair lage prijzen: Vlissingen, Spuistraat 6. tel.(01184)17720 HAAG/UTRECHT/VU3SINGEN/0E UER Dc Nederlanden van 1870 ontleent als middel grote verzekeringmaalschappij haar kracht aan een wat sneller reagerend, gedurfder en vooral ménselijk beleid. Zo geven wij aan onze advi seurs alle ruimte om een carrière op te bouwen in de buitendienst. Momenteel zoeken wij voor ons rayon Noord en Zuid Beveland zo'n adviseur. ^Bon' I Ik heb interesse voor de funklie van adviseur r hel rayon Noord cn Zuid Bcveland Graag ontvang ik nadere informatie. Naam Adres Plaats Tel De bon in gesloten envelop zenden aan: De Nederlanden van 1870, Herengracht 124-128. Amsterdam, t.a.v. de afd. Verbindingen buitendienst. Het liefst hebben wij dat u niet uit onze branche komt. want dc nodige vaktechnische kennis krijgt u in een gedegen vooropleiding. Daarna gaat u. gcruggesteund door een ervaren inspekteur, op pad om nieuwe kontakten te leggen en bestaande relaties te onderhouden. Iets voor u? Als u niet ouder dan 35 jaar bent, over een Mulo-Mavo-opleiding beschikt en van nature in staat bent tot zelfstandig repre sentatief. zakelijk en vooral ook taktvol optreden, verzoeken wij u uitsluitend door het invullen van de bon fy kontakt met ons op te nemen. Wij informeren u dan graag 0^,6* nader over onze salaris/ provisicregeling en 7- andere voorzieningen. gevraagd voor werk te Kamperland. Vast werk Voeg- en metselbedrijf GOES - ZUIDVLIETSTRAAT 28 Telefoon 01100-16677 Kynologenclub Zeeland organiseert zaterdag 28 februari 1976 van 10-17 uur met gehoorzaamheidsdemonstratie. '\-*lVeilïnghai - Goes (ten zuiden v. d. spoorlijn) Toegang Catalogus 3,00. -a Vrij parkeren. LEYLAND uw vrachtauto Dealer voor Walcheren- Noord- en Zuid- Beveland De Muynck's Autohiis Paul Krugerstraat 237 Vlissingen tel. 01184-19010 Te koop of te huur: PM ANNEX KANTOOR IBij de redactie van de Provinciale Zeeuwse Courant te Vlissingen komt op korte termijn de plaats vrij van Wij zoeken een accurate jonge vrouw, die binnen een uitsluitend uit mannen bestaand redactieteam zelf standig kan werken. Kandidaten voor deze functie dienen minstens in het bezit te zijn van een havo- en type-diploma. Sollicitaties te richten aan de chef van de PZC- redactie te Vlissingen, de heer M. P. Dieleman, Wal- straat 56-60 te Vlissingen, met vermelding 'sollicitatie redactiesecretaresse' in de linkerbovenhoek van de envelop. Dat is de titel van de brochure die de Reclame Code Commissie voor u klaar heeft liggen. U kunt daarin lezen hoe misleidende reclame kan worden voorkomen en bestreden. En hoe u daarbij mee kunt helpen. Om te komen tot een betere consumentenbescherming op dit terrein en verbetering van de informatie in de reclame. Als u daar meer over wilt weten, vraag dan deze gratis brochure aan. Dit is het adres: Oranje Nassaulaan 17-19, Amsterdam. Dit is het telefoonnummer: 020 - 73 73 33. Ter informatie van de Nederlandse consument is op verzoek van de organisaties, die het initiatief hebben genomen tol het opstellen van de Nederlandse Code voor het Reclamewezen, deze advertentie - die u door dit blad wordt aangeboden - ontwikkeld door de Stichting Ideéle Reclame (SIRE), De Koninklijke weg Honderd jaar Schelde- geschiedenis. Onder redactie van G. A. de Kok. 596 pagina's. Rond 600 illustraties. Gedrukt in 2 kleu ren op zwaar mat kunstdrukpapier. Stofomslag in 4 kleuren. 100,- Fascinerend fotoboek over Zeeland Kenterend getij 29,50 Van Hoogstraten Molens van Zeeland Uniek foto- en leesboek. Met be schrijving van 76 Zeeuwse molens. Bijgewerkt tot medio 1971. 32,50 O Lees de PZC Voor uitbreiding van ons verkoop team te Vlissingen en Middelburg zoeken wij een eventueel part-time Sollicitaties te richten aan ons kan toor te Middelburg, Markt 73 of tele fonisch aan de heer Weerlee, 01180- 14535. elektro radio, televisie VLISSINGEN Wal straat 4 SCHELDE INTERNATIONAL B.V. - GOES Fabrikant van o.a. gymnastiektoestellen en sportmaterialen vraagt: TEKENAAR-CONSTRUCTEUR Voor deze functie is vereist: - opleiding mts (uts) met diploma wtb - enige jaren ervaring op tekenkamer - moet eenvoudige sterkteberekeningen kunnen uitvoeren - leeftijd 25-30 jaar Ter versterking van de buitendienst: TECHNISCH COÖRDINATOR Voor deze functie gelden de volgende eisen: - opleiding mts (met diploma) - goede contactuele eigenschappen - enige ervaring als bouwkundige Sollicitaties te richten aan: DIRECTIE SCHELDE INTERNATIO NAL Postbus 21 - GOES GEMEENTE - «|t MIDDELBURG administratief medewerker bij de rectacfte - verzorgen en bijhouden van diverse administraties zoals onbeheerd aange troffen fietsen/bromfietsen en andere voertuigen; - telexadministratie; - 'crimineel' systeem/delinquentenadmi nistratie; - verrichten van allerlei administratieve werkzaamheden verband houdende met het bovenstaande; - het houden van periodieke kijkdagen voor vermiste fietsen/bromfietsen. Benoemingseisen: - diploma mavo of havo; - studie voor (of in bezit van) diploma Ar chiefverzorging I strekt tot aanbeveling; - liefst enige ervaring met archiverings- werkzaamheden. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van administratief ambtenaar B. Salarisgrenzen: 1416,- - 1809,- met uit loopmogelijkheden tot 1984,- per maand. Telefonische inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer H. M. Conijn of de heer C. E. Priester (tel. 01180-27251). Van toepassing zijn: premiespaarregeling, 7,8 vakantietoelage, Geneeskundige Verzorging Po litie, Algemene Burgerlijke Pensioenwet, studie toelageregeling. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad inzenden aan de commissaris van politie, Achter de Houttuinen 10 te Middelburg. In dc boekluindel verkrijgbaar drukkerij den boer markt 51, middelburg telefoon (01180) 27651 Wie herkent zichzelf? De man op de top van zijnleven.Veelbereikt.Samenmetzijnvrouw een goed bestaan opgebouwd. Elke dag nog hard werken, zó hard dat er bijna geen tijd overschiet voor wat anders. Bijna. Want hij neemt wel onverwachts een bloemetje mee, draagt al ideeën aan voor de zomervakantie èn heeft de behoefte zijn vrouw te verrassen met iets heel moois, iets blijvends schitterend bezit, dat brillant 4M0U££TT£ Vraag bij Heetman naar 'n Amourette. Dat is een schat van een hangertje, geel of witgoud, waarin een edelsteen met dia mant is gevangen. Bij voorbeeld een nacht blauwe saffier met bril lant; 150,-. Zónder brillant: 95,-. Het woord Amourette be tekent (zegt Van Dale) minnerij, liefdesavon tuur. Een blote hals (dat wil de nieuwe mo de) vraagt om een modieus collier. Heetman adviseert dit eigentijdse kunstwerkje. Wit goud, smaragd, be kroond met drie vurig fonkelende brillanten: 1140,-. Drie brillanten in hetzelfde sieraad, met in de voet in plaats van smaragd een saffier gevat: 1050,-. Horloges repareert Heetman (als het moet) in een week. Ook als er geen duide lijke aanleiding voor is, slapt hij met haar bij Heetman binnen. Misschien denkt hij aan een slank horloge van witgoud, opgeluisterd met brillanten. Een VANDAAG Een ring die een vrouw vandaag aan haar vinger steekt, zelfs als ze pas over zes maanden jarig is. Waarom een lief ge baar uitstellen? Dc ring is van witgoud. In het hart als een tros rijpe, diepblauwe druiven: vijf saffieren waarVan de gloed weerkaatst wordt door 6 brillanten. 540,-. Zaterdag zien diamantslijper! In de Schatkamer van Heetman (onder de zaak op de Lijnbaan) is elke zaterdag van 10 tot 5 uur een diamantslijper aan het werk. Hij laat zien hoe ui) een ruwe diamant met behulp van een andere diamant èn zijn vakmanschap bij voorbeeld een brillant wordt geslepen. Een fascinerend gezicht. Vrij entree, ook met uw kinderen! Ingang via de winkel. OORKNOPPEN Modern: oorknoppen met brillant. Per stel 480,-. Tot brillant geslepen diamant, in een wit- gouden kelk aan een witgouden ring - dat is een solitair. De ring weerspiegelt meer dan zichtbare waarde. Een solitair bezit een eigen karakter. Heetman heeft solitairs in verschillende vormgevingen en ook wat de brillant betreftin verschillende grootten. Maar elke ring onderscheidt zich door zijn onaantastbare, bijna strenge schoonheid, Van linksnaar rechts930,- 1280,- 2400,-. haar pols dikwijls zal sieren en dat een fami liestuk wordt Misschien valt zijn oog op een prachtig parel snoer, dat haar tot in lengte van jaren met trots en vreugde zal ver vullen.... Misschien hoopt hij dat zij zelf spontaan iets bijzonders kiest, omdat het hèm gelukkig maakt als hij haar gelukkig ziet. Al zégt hij dat niet met zoveel woorden. Wie herkent zichzelf Als eert gedicht zonder woorden Een alliance-ring kan een verbintenis vernieu wen of bevestigen. Hij is als een gedicht, waar voor geen woorden zijn, slechts een titel: "Sa men verder...." De al- liance-r ing, hieronder afgebeeld is van witgoud en rondom bezet met 22 brillanten. De prijs is 3800,-. Met 12 brillan ten 825,-. Lange, lange gouden ketting Een geel gouden ketting van meer dan ander halve meter. Om pre cies te zijn 160 cm. Het is al een sensatie om zo'n weelde van gaaf gesmeed goud in de hand te nemen, het ge wicht te voelen, het zachte getinkel te horen. Puur goud. Zo'n lange ketting drapeert een vrouw in drie of vier slagen om haar hals. Een verrukking om te zien. De prijs is 2565,-. (Met schalmen, stuk voor stuk door de goudsmid op een spe ciale manier bewerkt en met een totale lengte van 90 cm: 2150,-). Voor een man Natuurlijk heeft uw man al een horloge. Wat heeft hij niet? Maar hij mist een Rolex. Een tijdmachine met een chronometer certificaat. Datejust 1601. In edel- staal met goud: 2210,-. In edelstaal 1210,-. Brillant en sajfier steeds vaker samen Op armbanden ziet u ze opnieuw samenhet blauwe flitsen van saf fier en de felle flonke ring van brillant. Drie voorbeelden. - Een witgouden arm band met 12 brillanten en 7 saffieren, tot een harmonisch sieraad aan eengesmeed. Een spe cimen van edelsmeed kunst bij Heetman: 2100,-. - Een armband van wit goud, waarvan de scha kels om de beurt zijn gevuld met saffieren en brillanten: 19 saffieren en 8 brillanten. 1950,-. - Een armband van ge vlochten wit goud met 10 brillanten en 5 saf fieren. A rhapsody in blue and brilliance. 225,- Zij zal er nooit om vragen. (Zij vindt het een te hoge uitgave, zelfs als er een goede reden voor is). Maar wat zal zij 'm graag dragen. Om bewonde ring te oogsten, om te kunnen zeggen dat zij deze exclusieve armband van u kreeg. Exclusief is hij. Op een artistieke manier wordt de witgouden band in het middenstuk verenigd door een baan van zeven brillanten. Leg de armband bij Heetman om haar pols. De verkoopster bedekt discreet het prijskaartje. (2410,-). Nuggets waren griliig gevormde klomp jes goud die Indianen vonden tussen het kiezel van een rivierbedding. De ver halen van Karl May vertellen er veel over. Er worden nu nuggets als sieraad gedragen. Heetman maakt ze van 'oud' goud dat u zelf kunt vinden, in uw eigen huis. Goud van een niet meer gebruikt sieraad wordt door Heetman omgesmolten en om gesmeed tot een nug get. U verliest niets aan het oorspronke lijke karaat en gewicht maar u hebt er ineens een origineel hangertje bij. Er bestaat geen tweede op de wereld Het heeft net als een nugget uitde rivier een willekeurige, als door de natuur geboet seerde vorm. Heetman nodigt u uit thuis te zoeken naar 'vergeten' sieraden en er mee langs te komen. Voor 95,- arbeidsloon maakt Heetman er een nug get van. Als u dat wilt, wordt in het klompje goud een rode robijn, een groene smaragd of een blauwe saffier bij- gezet. (Vanaf 125,-). Maar die toevoeging is niet per se nodig. Halve dagen bij Heetman als typiste Wie een Mavo-oplei ding heeft, foutloos kan typen, eventueel steno-Duits beheerst - krijgt bij Heetman een prettige baan. Werkuren in overleg te regelen. U kunt telefonisch een af spraak maken voor een gesprek: tel'. 11 66 70, vragen naar de heer J. G. Heetman. (Het kan toor is op de Lijn baan gevestigd, bo ven de zaak, in het hart van de stad). Vrijdagavond 27 februari koopavond. Elke maandagochtend geopend. edelsteenkundige f,g,a./g.g. diamantexpert g.i.a. LIJNBAAN 92-TEL. 116670 Filiaal: ROTTERDAM Oostzeedijk 155-157 telef.12 2344 de verstandige huisvrouw leest de advertenties tweemaal; zij doet er altijd haar voordeel mee

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10