de zaalhandbaltitel HET 'WONDEB VAN OTUW Peter Schunselaar prolongeerde zijn Zeeuwse damkampioenschap Olympus-dames halen in miraculeus duel Havermans maar nét Zeeuws crosskampioen TWEE MINUTEN VOOR TIJD NOG TWEE PUNTEN ACHTER Eindstand WOUW - Het kampioensteam van Olympus. Staand v.l n r. Nico Geel hoed itrainer/coachi. Uesbeth Hooges- leger Henny Wever, Ineke de Jonge. Nelleke van Heerde. Ineke Wever. Feike de Haan tbegeleidenVoorste rij: Yvonne Smit. Nora de Priester. Niké van Heerde. Leni de Kam. Herma Cosijn en Willy Siereveld. Op de foto ontbreekt Wies Steenaard. die vorige week in de wedstrijd legen DESK. een lichte hersenschudding opliep. WOUW - Het wonder van Wouw. Dat is wel de beste beti teling voor de manier waarop het damesteam van Olympus zondagmiddag zaalhandbal kampioen is geworden. In een van spanning bol staand duel tegen Were Di was twee minu ten voor tijd alle hoop vervlo gen. Olympus had een schier onoverbrugbare 6-8 achter stand. Toen voltrok zich een mysterie. Met twee volslagen onmogelijk geachte Vlissingse treffers volbrachten de pupil len van Nico Geelhoed een missie, die drie jaar achtereen (nèt) was mislukt: kampioen worden van de landelijke tweede klas zaalhandbal. Nelleke van Heerde scoorde eerst 7-8, waarna de ploeg: zich van de laatste mengestroomd, begon de wedstrijd voor Olympus erg hoopvol. Pas in de achtste minuut werd het eerste doel punt gescoord. Yvonne Smit liet van afstand 1-0 aantekenen. Were l)i kwam langszij door doelpunten van Ineke de Jonge en Yvonne Smit werd het zelfs 3-1. Nelleke van Heerde maakte er in de 19e minuut 4-1 van. Pas tegen het einde van de eerste helft werd het nog 4-2. Een wat magere score voor een handbalwedstrijd, die mede werd veroorzaakt door het feit dat beide ploegen hypernerveus ac teerden. Zo miste Ineke de Jonge twee zeven meter worpen en ketsten heel wat Tilburgse schoten af op het houl- werk van de voortreffelijk keepende Leni de Kam Na rust kwam Olympus met een duide lijk opdracht binnen de lijnen Nico Geelhoed: ..We hebben altijd in hel be gin van de tweede helft een enorme in zinking. Hoe dat komt weet ik niet. maar het feit is er nu eenmaal. Daarom zouden we op balbezit spelen." Die op zet mislukte volledig Weliswaar werd het via 4-3 nog 5-3 voor de groen-witte noodoplossing bediende. Van de ge bruikelijke cirkelverdediging scha kelden de Vlissingse dames over op een persoonlijke defensie. Were Di had het kunnen verwachten, maar miste in de slotfase toch de koelbloedigheid om die gevaarlijke verdedigingsmé- Uhodc af te straffen. Het balverlies bij de Tilburgse meisjes was fataal. Ter wijl de seconden naar Olympus- maatstaven veel te snel wegtikten werd de bal onderschept en de frêle Nora de Priester rondde een razend snelle break out met een sprongschot uit de hoek af: 8-8. Het gelijke spel was voldoende voor Olympus, omdat de reglementen voor schrijven dat, indien de beslissingswed strijd geen afstand in punten teweeg brengt het doelsaldo doorslaggevend is. En dat saldo was in het voordeel van Olympus. Vreugdetranen en om helzingen vormden het beeld in het gToen-witte kamp. Ook op de tribunes hadden vele van de Zeeuwse suppor ters een brok van pure ontroering in de keel. De speelsters van Were Di kniel den volslagen gedemoraliseerd neer en beukten met hun vuisten de vloer van de Wouwse sporthal de Omganck. De mysterieuze krachten in de sport had den aan deze wedstrijd enkele onver wachte wendingen gegeven. Maar het wonder voor de Vlissingse meisjes in de slotfase sloeg toch wel alles. Groot risico In feite heeft het optreden van Nora de Priester de titel voor Olympus opgele verd. De uitgelaten trainer Nico Geel hoed: ..Het was een groot risico, maar het maakt in zo'n wedstrijd geen ver schil of je met een of met twee punten verschil verüest. Nora riep toen we een punt achterstonden dat ze uit de ver dediging moesten. Were Di maakte geen gebruik van de fouten die er toen werden gemaakt. Daardoor haalden wij het kampioenschap Ik moet wel zeggen dat de gelukkigste het zover heeft gebracht, want er zit tussen ons geen enkel verschil." Meer routine De Tilburgse trainer Smits bestreed die opmerking van Geelhoed. Welis waar onderstreepte hij de stelling dat de gelukkigste het kampioenschap in de wacht had gesleept, maar hij con stateerde een duidelijk verschil tussen de twee teams ..De balbehandeling bij ons is doorgaans wat beter dan bij Olympus. Maar de ervaring die Olym pus heeft, gaf de doorslag. De gemid delde leeftijd bij ons ligt rond 21 jaar. Ze zijn net iets te geestdriftig. Olym pus is gewoon het eigen spel blijven spelen. Aan beide kanten werden er weliswaar fouten gemaakt, maar dat heeft geen invloed gehad op de score. De ervaring van Olympus is gewoon groter, Wij waren een stuk onrustiger," stelde Smits. In de competitie hebben Oiympus en Were Di al twee maal gelijkgespeeld. In Vlissingen, toen keepster Leni de Kam al snel geblesseerd het veld moest ver laten, werd het 10-10. De retum in Til burg eindigde in 11-11. Maar Were Di liet een steekje vallen. Echter op de zelfde dag dat Olympus dat ook deed: uitgerekend tegen de op papier zwak kere stadgenoot Zeeland Sport. formatie, maar daarna stootte Were Di middels doelpunten van Henriètte Wie lens en Bella Hekspoor door naar 5-5. Nico Geelhoed verving Leni de Kam door Herma Cosijn. Nelleke van Heerde scoorde 6-5, maar door een break out van Wielens werd het 6-6. Olympus had daarna een speelster meer, maar kon dat niet uitbuiten. Were Di kwam zelfs voor de eerste keer in de wedstrijd op voorsprong en via een strafworp werd het 6-8. De titel leek binnen. Met nog twee minuten te spelen echter wist Olympus zich nog op onverwachte manier naast Were Di te nestelen, waardoor het kampioen schap een feit is. Niet gering Nu staat de ploeg voor de taak zich in promotiestrijd om twee plaatsen in de eerste landelijke klas te plaatsen. Er zijn drie tweede klaskampioenen, dus er zit voor de Vlissingse ploeg een mo gelijkheid in. Met de vechtlust die er zondag in Wouw werd gedemonstreerd is die kans zelfs helemaal niet zo ge- ""S PETER DE JONGE WOUW - Nelleke van Heerde heeft zich door de defensie gewurmd en scoort voor Olympus Foto PZC). WILHELMINADORP - Bijna heeft de Zeeuwse crosscompetilie nog een uit erst verrassend slot gekregen. Johan Brecl. die door de onzekerheid over de deelname van favoriet Peter llaver- inans, de hoogste eer leek te gaan opeisen werd zaterdagmiddag tijdens de laatste wedstrijd voor de competi tie in Wilhelminadorp toch geconfron teerd met de Zeeland Sport-atleel. De inschrijving van Havermans bleek namelijk door een communicatie stoornis niet bij het wedstrijdsecre tariaat te zijn binnengekomen. Nu de nummer drie van het klassement er wel was werd Breel volkomen kansloos geacht. De uitermate spannende laatste cross liep het echter bijna fataal af voor Pe ter Havermans. die alleen maar was gekomen om de titel te behalen Het enige wat hij daar voor moest doen was de wedstrijd uitlopen op een rede lijke wijze. Groot was de verrassing toen de Zeeland Sport atleet halfwege de tien kilometer lange wedstrijd ver terug werd geworpen en Johan Breel in zijn gemakkelijke stijl vrijwel moeite loos naar een overwinning liep. De wedstrijd verliep zeer grillig. In de eerste ronde sleurde de AV'56 atleet Eddie de Kort aan de kop van de se nioren groep. De Kort. die omdat hij A-junior is maar de helft van de senio renwedstrijd meeliep, zakte in de tweede ronde naar de derde plaats en werd later naar een negende plaats in het veld teruggeworpen Weliswaar won hij de wedstrijd en de Zeeuwse ti tel bij de jongens A. maar opvallend was die enorme terugval wel. ..Ik ben zes weken ziek geweest." vertelde de AV'56-loper ..Ik heb keelontsteking gehad en ben pas twee weken aan het trainen. Het viel me eigenlijk nog mee." Op het moment dat De Kort zegevie rend over de streep ging. zette ook de terugval van Havermans in. Johan Breel liep op kop. gevolgd door de sterk lopende Jaap Oele van AV'56. Pas daarna passeerde Havermans. die echter de dreigende aanval van Breel's verenigingsgenoot Ad Kuzee, die een zeer sterke indruk maakte, al duidelijk voelde. Johan Breel won onbedreigd de wed strijd in Wilhelminadorp, voor Jaap Oele en Peter Havermans, die met vier punten voorsprong op Breel toch nog Zeeuws crosskampioen werd. „Het ging helemaal niet," stamelde een doodvermoeide Peter Havermans na afloop. „Ik ben niet te snel gestart, maar halverwege zat ik er helemaal niet door. Ik heb helemaal geen zelf vertrouwen meer.' Johan Breel, die direct na afloop werd betiteld als de nieuwe kampioen kwam na enig rekenwerk van de organisato ren toch tot de ontdekking dat hij met minimaal verschil tweede was gewor den. Een teleurstelling waar hij niet zo zwaar aan tilde. „Ik ben bij de junioren al een keer of vier kampioen geweest. Ik geef er niet zoveel om, De baan is voor mij nog altijd het belangrijkste en de crossen zijn maar bijzaak. Peter heeft gewoon constanter gelopen dan ik in de hele competitie." Breel was in feite een beetje het slach toffer van de puntentelling. De atleten krijgen namelijk niet alleen punten voor de volgorde van aankomst (zoals vorig jaar nog het geval was), maar ook de grootte van het deelnemersveld speelt daarbij een rol. De Zeeuwse KNAU-voorzitter Gijsbertse vertelde WILHELMINADORP Opdezefotogaat Peter Havermansnogaandeleidingvoor Johan Breel. Hoopvol begin In de kuip-achtige sporthal te Wouw, waar erg veel luidruchtige supporters uit Tilburg en Vlissingen waren sa- s-GRAVENPOLDER - Peter Schun selaar heeft zaterdag in 's- Gravenpolder met succes zijn Zeeuwse damkampioenschap voor een jaar geprolongeerd. In een enerver ende patrtïj tegen Henk Dusebout. waarin met de regelmaat van de dam- klok slagzetten dreigden maar net niet uitgevoerd werden, zette de '24- jaar geprolongeerd. In een enerve rende partij tegen Henk Dusebout, tegenstander letterlijk en figuurlijk met de rug tegen dc dammuur. Helaas eindigde deze Zeeuwse damti- telstrijd met een incident. Voor deze laatste en elfde ronde meldde de Zie- rikzeese hoofdklasdeelnemer M. de Wild zich af wegens ziekte, op zich ui teraard niets bijzonders. Nadat hij ech ter eerst reglementair zijn directe tegenstander Bram Goedhart uit Sou burg (vorige week werd deze Zeeuws sneldamkampioen) telefonisch van zijn afwezigheid op de hoogte had gebracht belde de Schouwse dammer wedstrijd leider Izak op 't Hof op met de mede deling: „Ik ben een beetje grieperig, en ik kan niet naar 's-Gravenpolder ko men", er aan toevoegend: „Daar ik toch geen kans heb om de partij te winnen geef ik hem maar op"... De incorrecte handelwijze van De Wild had regelrechte gevolgen voor de bezetting van de eerste, maar vooral van de tweede plaats in het Zeeuws kampioenschap, eveneens récht gevend op deelneming aan de strijd om het regionaal kampioen schap om eventuele plaatsing in de selectie, die kampt om de nationale ti tel. De gevolgen voor de bezetting van de eerste plaats waren overigens niet zó desastreus: in eerste instantie gingen de deelnemers er namelijk van uit, dat Bram Goedhart de partij tegen De Wild zonder meer gewonnen had. waardoor hij zonder te spelen aan de top van de ranglijst was gekomen, met één punt voorsprong op favoriet Peter Schunselaar uit Vlissingen, die in dit toernooi zijn Zeeuws kampioenschap verdedigde. Maar wedstrijdleider Op 't Hof had al bij het vernemen van van de absentie van De Wild beslist, dat de partij tussen de Zierikzeese dammer en Goedhart volgende week, of in elk ge val zo spoedig mogelijk, gespeeld moet worden Voor de bezetting van de belangrijke tweede plaats kan de zaterdag niet gespeelde ontmoeting Goedhart-De Wild wel gevolgen hebben. Want Zeeuws damnestor Jan Bom uit 's- Gravenpolder, die zaterdag 65 jaar werd, en Vlissinger Arie Kammeraat brachten in de slotronde hun totaal aantal punten op zestien, eenzelfde aantal als Bram Goedhart momenteel heeft. En als de in te halen wedstrijd voor Goedhart eventueel verloren wordt verklaard wordt, via de regeling van het Sonneborn-Bergersysteem, Arie Kammeraad tweede... Zaterdag na afloop van de laatste ronde was zo'n laatste veronderstelling beslist niet onzeker: het is best moge lijk dat de partij Goedhart-De Wild niet gespeeld wordt. „Aanstaande weekeinde zwaai ik af uit militaire dienst en bovendien ben ik uitgeno digd om het carnavalsfeest mee te vie ren", liet Bram Goedhart weten. „Maandag daarop ben ik wel bereid om te spelen, maar dan zal De Wild toch naar Middelburg moeten komen, want ik ben niet van plan om op nieuw naar 's-Gravenpolder te ko men". En als Bram Goedhart toch naar 's-Gravenpolder moet komen? ..Dan geef ik de partij net zo lief op", reageerde de Souburger koppig. Uit de woorden van wedstrijdleider Izak op 't Hof viel echter op te maken, dat er wellicht wel een onderlinge re geling te treilen is. „Eerst zal ik vol gende week met comprtitieleider Piet Goedbloed uit Vlissingen over deze kwestie praten", verzekerde de heer Op 't Hol'. Overigens moeten om streeks eind februari de twee kandi daten voor de regionale titelstrijd be kend zijn, omdat deze vervolgstrijd in april al begint. Het was geen wonder, dat Bram Goed hart verbolgen was over het feit. dat De Wild zonder meer de partij verloren gaf. Want vorig jaar was de Souburger aan het eind van het Zeeuws kampioen schap hetzelfde overkomen toen bleef zijn tegenstander Boon weg. Bram Goedhart werd tweede, maar Arie Kammeraat verspeelde zijn kans op die positie. Daarom was een rancu neuze opmerking van Goedhart wel te begrijpen: „Als tegenstanders op deze wijze moeten reageren dan zou ze het recht ontzegd moeten worden om deel te nemen". Peter Schunselaar zei eveneens van dergelijke situaties te 'balen'. „Als ik een poot scheef zet wordt er meteen een hoop ophef ge maakt. Dan moet dan in dit geval ook maar eens, De Wild is zelfs bestuurslid van de Zeeuwse dambond". Wedstrijd leider Op 't Hof nam de afwezige Schouwenaar echter in bescherming. „Hij kan er toch ook mets aan doen, dat hij ziek is", stelde hij, er aan toe voegend: „Met het afmelden heeft hij juist gehandeld, maar hij had niet de partij moeten opgeven". Gisteravond laat bereikte ons het bericht, dat de wedstrijdleiding van de Zeeuwse dam bond de beslissing reeds genomen had. na afloop dat die puntentelling dit jaar weer op de helling gaat. „We moeten proberen een middenweg te vinden tussen volgorde van aankomst en de formule die we dit jaar hebben ge bruikt. Wat dat precies moet worden weet ik nog niet, maar we hebben tot september de tijd om een wijze van tel ling te ontwerpen, waarin beide syste men gecombineerd worden." Johan Breel had het nadeel dat deze laatste cross, waarin hij een zo domi nerende rol speelde, geen overmatig groot deelnemersveld kende. „Ach, het is altijd leuk als je kampioen wordt." zei de lange Marathon-atleet, „Nu ik het niet ben geworden kan ik in ieder geval zeggen dal ik Haver mans op deze dag wél heb verslagen." Op de bijna-verrassing bij de heren se nioren na waren er weinig onverwachte wendingen tydens de cross van AV'56 in het Reigersbos te Wilhelminadorp. Jan de Bart won bij de jongens D en Erik Ivens bij de pupillen. Ze behaal den ook allen de cross titel. Bij de da mes en de meisjes was het al weinig anders. Gré Hendriks eindigde als eer ste bij de dames, Ria Nijskens won bij de meisjes B, Ingnd de Nijs was de. snelste van de C-meisjes, Margot de Nijs kwam bij de D-tjes als eerste over de flnish en Celine van de Berg was de snelste pupil. Ze eindigden allen als eerste in het crossklassement. Uitslag meisjes pupillen 600 m: 1. C. v. d. Berg a Zld Sp. 2.20.6. 2. J. v. Gastel b D. Sp. 2.27.4, 3. M. Hartog a D. Sp. 2.29.3. 4. J. Fos- sen a D. Sp. 2.31.0, 5. S. Rodts a Mar, 2 32.- N. de Waal b Sch. Sp. 2.36.- 7. S V Waes b RKHAV 2.37, 8. P. Palinck b RKHAV 2.39 -, 9 H. M. Bareman a Sch. Sp. 2.40-, 10. I. Damme b Sch. Sp, 2.43.-. Melsles D 600 m: M. de NUs RKHAV 2.11 4, 2 J. Vermeulen Dyn. 2.17.8, 3. J Swint Zld. Sp. 2.18.7, 4. H. lKuzee Mar. 2.25.-, 5. M. Jongschaap D. Sp, 2.26 -, 6. H. Pokorni D. Sp. 2.28,-. 7. J. Wentz- ler Mar. 2.32.-, 8, R Lernout RKHAV 2 33.-, 9. K. Peute D. Sp 2 34.-, 10. V de Nijs RKHAV 2 44.- Jongens pupillen 1000 m1. E. Ivens a RKHAV 3.01 8, 2. R. Koole a Mar. 3.04.5. 3 H. Klompe a AV 3.06.-. 4. R. SchlUemans b RKHAV 3.07.-. 5. H. Hemelsoet a Sch. Sp. 3.08.-, 6. R. Zweedijk a AV 3 09 -. 7 F Zwee- dijk b AV 3.13.-, 8 H Pierar a Sch. Sp 3 14-, 9. R Dierendonck a Mar. 3.15.-. 10 P. Lln- denbergh b AV 3 17.-.Jongens D 1000 m 1 P Suy Sch. Sp. 2.39.1.2. C Goosen AV 2.41.4,3. G Rodts Mar. 2.53 2. 4. J. Leconte AV 2.54.-. 5. H. P. de Jonge Sch. Sp. 2 54 6. P v. Burg D Sp 2.56.-. 7. J W. Meeuwse AV 2.58 -. 8. M. Nieuwenhuize AV 2.59.-. 9. C Catsman AV 3 03.-, 10. E. Breel Mar. 3.06- Meisjes C 1000 m: 1. I. de Nijs RKHAV 2 47-, 2 C. Gijs bertse Zld Sp 3.00.-, 3 P. d'Hooghe RKHAV 3.04.-. Meisjes B 1500 m: 1. R. Nijskens RKHAV 5.37.1, 2. V. Vüerden Zld Sp. 6.05.9. 3. M. Stoel AV 6.09.3. 4. A v. Opbergen Mar. 6 20.-, 5. S. VersteUe AV 6 31 - Dames 1500 m: 1. G Hendriks Sch Sp 5 29 8. 2. M. de Steur Zld. Sp. 7.07 1 Jongens C 2000 M.. 1. K. Reymerse Dyn. 5 23.2, 2. J Ivens RKHAV 5.32.-. 3. L Palinck RKHAV 5.39 1. 4 K Vermeule Dyn. 5.43 -. 5 R Zweedijk AV 5.45.-. Jongens B 4000 m i' J de Bart AV 10.52 1. 2. H. GiUes Dyn 11 39.9, 3. J. de Vlie ger Mar. 11.53 2, 4 P Sturm AV 12.13.-. 5. T. v. Rooyen Dyn. 13.23.-. Jongens A 5000 m: 1 E de Kort AV 14 23 6. 2. L Hoop RKHAV 14.41.-. 3. A Driessen RKHAV 15.15.-, 4. P Sijp AV 15.45.-. 5. K. Bruyn AV 16.04.-. Se nioren 10000 m: 1. J Breel Mar. 28.49.8. 2. J Oele AV 2909 5. 3. P. Havermans Zld. Sp 29 16 1. 4. A Kuzee Mar 29 18 -. 5 H Boste laar v Dvn. 29.26 -. 6 T Strijdonk RKHAV 29 32.-. 7. C. Westrate Zld. Sp. 29.43-. 8 J de Waard Zld. Sp 30 00.-, 9. G. Bras AV 30.25.-. 10. R Janse v THOR 30.56.-. 11 L Witte AV 30 58-, 12. H. v. Vlierden Mar 31 09 -. 13 L. Arendse Mar. 31.16-, 14. P Poppe Dyn. 31.16-, 15 C. Hoogesteger v AV 32.05.- Terwijl Bram Goedhart toekijkt denkt Peter Schunselaar tlinks) na in zijn partij tegen Dusebout. Omdat de wedstrijd niet uitgesteld kam worden vanwege de opgaven voor het regionaal kampioenschap is de partij tussen Goedhart en De Wild re mise verklaard. Schunselaar heeft in de afgelopen jaren een indrukwek kende resultatenlijst opgebouwd. Be halve zijn geprolongeerde senioren damtitel was hij driemaal jeugdkam pioen. evenzoveel maal jeugdsneldam- kampioen. In 1970 beleefde hij zijn grote triomfen: Zeeuws en Nederlands sneldamkampioen bij de jeugd. Evenmin als vorig jaar ondervond Schunselaar dit keer moeilijkheden. „Vorig jaar stond ik enkele malen slecht, nu heb ik tegen Bram Goed hart, Arie Kammeraat en Jan Bom tactische remises gespeeld. Want, stelt de Vlissinger, als je de titel verde digt, hoef je je niet meer te bewijzen". Sinds 6 januari is Schunselaars over schrijving van de Rotterdamse dam club Constant naar de damclub Mid delburg een feit. Met ook Bram Goed hart en Kees van Rijswijk in de gelede ren is Middelburg nu wel 'n erg sterke formatie in de regionale hoofdklas. Voor de strijd in de regionale finale acht Schunselaar zich zeker niet kans loos, gezien zijn resultaten van vorig jaar. Aan het begin van de wedstrijd middag feliciteerde Arie Kammeraat Jan Blom namens de deelnemers aan het kampioenschap met'zijn 65e jaar dag. Kammeraat wees er op dat Blom zich heeft hersteld van een slecht vorii jaar Heren senioren' 1. Peter Havermans (Zld. Sp.) 207; 2 Johan Breel (Mar.) 203, 3. Nlek Flipse (AV'56) 196; Jongens A: 1. Eddie de Kort (AV'56) 70. 2. Lucien Hoop iRKHAV) 51; 3. Harry Driessen (RKHAV) 39, Jongens B' 1. Jan de Bart (AV'56) 82; 2 Henk Lindner (Mar.) 67; Henk Gilles (Dyn '70) 53. Jongens C: 1. Kim Reynierse (Dyn. '70) 126; 2. Joris Ivens iRKHAV) 113; 3. Johan Paelinck (RKHAV) 93 Jongens D: l, Patrick Suy (Seh. Sp.) 136; 2. Kees Goosen (AV'56) 130; 3 Gerben Rodts (Mar) 104. Jongens pupillen 1. Erik Ivens (RKHAV) 195; 2. Rob Koole (Mar.) 188; 3. Harry Klompe (AV'56) 161. Dames/meisjes A: 1. Gré Hendriks (SS) 53; 2. Elly Boers iZld. Sp 30; 3. Mieke de Steur (ZS) 33. Meisjes B: Ria Nijskens (RKHAV) 73; Annemiek van Opbergen (Mar.) 43; 3 Marja Stoel (AV'56) 43. Meisjes C: 1. Ingrid de NUs (RKHAV) 97; 2. Connie Gijsbertse (ZS) 81: 3 Patricia d'Hooghe (RKHAV) 60 Meisjes D' 1. Margot. de Nijs (RKHAV) 142; 2. Jacquelin Vermeule (Dyn '70) 134; 3. Henny Kuzee (Mar.) 107. Meisjes pupillen' 1 Celine van de Berg (ZS) 163; 2. Jacolles van Gastel (DS) 141; 3. Sylvia Rodts (Mar.) 123. Verenigingsklassementen: Heren/jongens A, 1. AV'56, Goes; 2. Jongens B/C: Dynamo '70, Middelburg; Jongens D: 1. AV'56. Goes. Jongens pupillen' 1 AV'56. Goes. Meisjes BC: Schelde Sport. Temeuzen; meisjes D' Delta Sport, Zierikzee: meisjes pupillen: 1. Delta Sport. Zierikzee. sport 14 MAANDAG 73 FEBRUARI 1976

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14