AUTOSCHADE WAVERIJN hoofdleidster s rp sekretaresses V/ Belangstelling voor commerciële bankfunktie? Wij zoeken een korrespondent in I Jzendijke (Z-VL.) A de bank uw je ffid jifc! h' Iqfbrnjatiebot). GA NAAR DE VAKMAN Speciaal plaatwerkerij-spuiierij OPERATOR Typiste met administratieve kwaliteiten. Dow Chemical (Nederland) B.V. vraagt voor management en personeelzaken een onderwijzeres SUIKER UNIE Nederlandse Credietbank nv 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 FEBRUARI 1976 Kleverkerkseweg 3-5 - Middelburg - Telefoon 13564 TOOT vakwerk W| il|n lid van da NadadandM Vafdnltfno van Carros»»f1»- wmz zorgt voor de openbare watervoor ziening in de Delta. Er werken 340 men sen. De jaarlijkse af zet - grond- oppervlakte- en ge destilleerd water - bedraagt zo'n 40 mil joen m3. Het hoofd kantoor van WMZ staat in Goes en in de verschillende re gio's zijn nevenvesti gingen. wmz BU de NV WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND (WMZ) kan ter bediening van een op korte termijn te installeren computer - Honeywell Bull serie 60 model 61/60 - worden geplaatst een De functie omvat: - bediening van de apparatuur, schijvenbeheer. enz. Vereisten M A.V.O. - waarbij de Engelse taal deel moet. uitmaken van het gekozen vakkenpakket. - enige ervaring, bij voorkeur met soortgelijk systeem. Solaris aJhankclijk van leeftijd, ervaring en opleiding Bijkomende ar beidsvoorwaar- den - premiespaarregeling - studiefaciliteitenregeling - opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds Een geschiktheidstest zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van de NV Watermaatschappij Zuid- West-Nederland (WMZ), postbus 121 te Goes. In de linkerbovenhoek van de enveloppe gaarne vermelden het woord: sollicitatie. NV WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST NEDERLAND (WMZ) hulpwerktuigkundige (lie let assistentie werkzaamheden verricht len behoeve van hel in- en uil bedrijf nemen van installaties en hel in bedrijf houden hiervan De secundaire arbeidsvocwaarden zl|n afgestemd op die van de overheid, hetgeen oa inhoudt: opname in hei Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Belangsfellenden kunnen zich 1 schriftelijk wenden lot de adjunkt- direkleur Personeelsbeheer en Organisatie. Postbus 48 Ie Middelburg. 't staat in de krant iedere dag weer Op het secretariaat van de afdeling Kredieten van de ABN wordt uitgekeken naar een vlotte medewerkster. Leeftijd 18-23 jaar. Ze heeft een Mavo- of Havo diploma en ze kan vlot typen. Bovendien vindt ze het prettig om daarnaast ook administratief werk te doen. Zo zal ze betrokken zijn bij dc correspondentie, de kredietadmini stratie, de dossierbehandeling, het verwerken van de periodieke ver- zamelstaten en de postbehandeling. Al met al volop afwisseling dus. En dit alles speelt zich af op een afdeling waar een viertal collega's voor een plezierige sfeer zorgen. De ABN betaalt een goed salaris. 7.77 vakantiegeld en tantième. Belangstelling? Neem dan even contact op met de heer N. v. Aartse. Coosje Buskenstraat 141 Vlissingen. Telefoon: (01184) 1 51 51. Algemene Bank Nederland Het werk omvat de verzorging van alle korrespondentie, zowel naar diktaat als naar eigen koncept, het regelen van afspraken, het onderhouden van alle telefonische kontakten en het bijhouden van de administratie. De persoon gaat prettig met mensen om cn kan op zelfstandige wijze organiseren en improviseren. Zij heeft een middelbare schoolopleiding, typediploma en een gerede vaardigheid in Engels, zowel in woord als geschrift. Zij heeft tenminste enige ïaren gerichte ervaring. Een Schoevers-diploma wordt als een pluspunt gezien. Leeftijd: 23 tot 30 jaar. Dit kunt u verwachten: een uitstekend salaris met daarnaast moderne sekundaire arbeidsvoorwaarden; een zeer aantrekkelijke regeling voor vergoeding van uw verhuis- en herinrichtingskosten. Hebt u interesse? Schrijft u dan aan de afdeling Personeelzaken van Dow Chemical (Nederland) B.V., postbus 48, Terneuzen. U kunt ook bellen: 01150-89 20, toestel 2316. DOW CHEMICAL {NEDCRLAND) BV Dow Chemical Nederland) B. V. is een dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische concerns ter wereld. Terneuzen, Dow's grootste produktie- centrum buiten Amerika, telt thans 20 fabrieken en ruim 1900 medewerkers. Dow's grootste op- en overslagbedrijf is gevestigd in de Botlek. In Rotterdam bevinden zich het verkoopkantoor, ingenieursbureau en VLISSINGEN Het bestuur van de Vereniging voor Christe lijk Kleuteronderwijs bouwt in samenwer king met de Vereniging voor Christelijk Ba sisonderwijs in de nieuwe wijk Bossenburgh een kleuter-basisschool. Hiervoor wordt gevraagd een van wie wordt verwacht dat zij vanaf het begin actief betrokken Wil zijn bij de bouw en inrichting van deze school Ook zal zij in staat moeten zijn tot nauwe samenwerking met het team van de basis school. Ervaring als hoofdleidster en belangstelling voor integratie zijn gewenst, evenals een bewuste keuze voor het christelijk onder wijs. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot den heer C. B. Bisschop, Liztlaan 19. Vlissingen, tel. 01184-18586. Sollicitaties gelieve u vóór 24 februari a.s. te richten aan de secretaris: J. v, Schaik, Beatrixlaan 28, Vlis singen. MELISKERKE Prot. Chr. School Dorpsstraat 8-rood Het bestuur van bovengenoemde school vraagt per 1 augustus 1976 voor klas 1 en 2. plm. 20 leerl. - van pos. chr. beginselen - op art, 56-11 - bevoegd voor j ren k Sollicitaties binnen 10 da gen na verschijnen van dit blad te richten aan de se cretaris van het bestuur: de heer C. Davidse, Com. Jaspersesstraat 18. Melts- kerke. telefoon 01186-1528 Inlichtingen worden ver strekt door het hoofd dei- school: de heer J. Texer, Beukelmanstraat 20, Me- liskerke, telefoon 01186- 1769. Uit voorraad leverbaar OEK ZEILEN in nylon en polytheen kwaliteit. Afm. 6 x8 6 x4-3x4-2x3-2x 4. VAN DE GRUITER Zeilmakerij Scheeps- en water sportartikelen Edison weg 1, Vlissin gen, tel. 01184-12842. Suiker Unie is in Nederland degrootste producent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieel gebruik. Belangrijke nevenprodukten zijn: pulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alkohol) en schuimaarde (kalkmeststof) Het personeelbestand bedraagt ca 2 000 per sonen. in de campagne aangevuld tot 3.000 Voor de vestiging Roosendaal vragen wij een direktie-sekretaresse die naast representatieve taken o.a belast zal worden met - het voeren van korrespondentie in het nederlands en de moderne talen - het bijhouden van de direktie-agenda - het voorbereiden van besprekingen en het notuleren van vergaderingen: - het systematisch opbergen en bijhouden van het direktie-archief. Wij vragen voor deze funktie kandidaten van 25 tot ca. 30 jaar met een middelbare school opleiding, aangevuld met een specifiek op een dergelijke funktie gerichte praktische en/of theoretische opleiding. Daarnaast dienen kandidaten te beschikken over enige kantoorervaring, alsmede ervaring als sekretaresse. Voldoende mate van zelf standigheid en zorgvuldigheid is vereist om deze vertrouwenspositie te kunnen vervullen. Een psychologisch onderzpek kan deel uit maken van de selektieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht een eigen handig geschreven sollicitatie te richten tot de Chef Personeelzaken van de Suiker Unie- fabriek Roosendaal. Oosthavendijk 16 te Roo sendaal. (tel. 01650-36456) Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A.. Postbus 1550. Rotterdam. Fabrieken te Dintel- oord Groningen. Puttershoek. Roosendaal Sas van Gent, Zevenbergen In onze organisatie heeft een korrespondent het beheer over een klein kantoor, maar daarnaast trekt hij er op uit. Hij onderhoudt en legt kontakten en treedt op als adviseur en verkoper inzake bankdiensten. Daarbij wordt hij begeleid door da direktie van het moederkantoor. Wie deze zelfstandige post ambieert, dient uiteraard te beschikken over een goede algemene ontwikkeling èn kennis van zaken. Hij krijgt de tijd om zich in te werken, maar behoort toch theoretisch en qua ervaring het een en ander mee te brengen Wij denken aan: leeftijd vanaf ongeveer 25 jaar. middelbare opleiding, eventueel voortgezette, financieel gerichte studie en commerciële ervaring. Dat laatste misschien in het bankvak maar niet per sé. Gegadigden kunnen zich schriftelijk of telefonisch in verbinding stellen met de direktie van de Nederlandse Credietbank in Terneuzen. Nieuwstraat 54 Telefoon: 01150-38 51 Mensen op leeftijd, die geeste lijk en/oflichamelijk gehandicapt zijn. moeien geholpen worden. Dagelijks. 't Zijn gewoon mensen als jij en wij, maar ze hebben toe vallig wal exira medische hulp en menselijkheid nodig. Alsjij dal ook zo ziel, biedl de Lozerhof je een opleiding aan lol het diploma ziekenver zorgende. Verwacht niet alleen theorie. Natuurlijk zijn theorievakken niet weg te denken, maar ze zijn levendig, praktijkgericht en goed gespreid. En de nadruk ligt van de eerste dag af op echte praktijk. De ervaringen die je dan. in teamverband, opdoet, zijn waardevol. Onze ioorwaarden en wat er tegenover staat. Voorde opleiding tot zieken verzorgende moetje 18 jaar of ouder zijn en tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs met goed gevolg hebben afgerond, b.v. Mavo. LHNO(T). OVB of Inas. Voldoe je hier niet hele maal aan. neem dan toch maar contact op. Want dan kun je misschien wel bejaarden- helpster worden. In het eerste geval verdien je meteen al zo'n f. 1.200,- bruto per maand. We beginnen 2 tót 3 keer per jaar met de opleiding. Thuis in de Lozerhof. De Lozerhof (een moderne bouw) ligt gunstig ten opzichte van het stadcentrum, het strand en de zee. Het is een gezellige leefgemeenschap waar de patiënten alles vinden wat nodig is. maar jij evengoed. Je voelt je er thuis, mét een jonge staf van gelijkgestemde mensen Voor meisjes van buiten Den Haag zijn er leuk verzorgde zit/slaapkamers beschikbaar. Zin in dat vak? Vul de bon in of bel even met onze verpleegkundig directeur, tel. 070-29.90.50. De Lozerhof. Randveen 64. Den Haag. Ik stel belang in 'n oriënterend gesprek/ sollicitatiegesprëk/uw voorlichtingsfolder* Naam: Adres: Plaats: Leeftijd: Telefoón: - Dóofsirfipin w.'ii niiü win toofm&siftg is

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22