Snelle beslissing over 'snorfiets' Wilson; veel Britse huurlingen gedood LOCKHEED-MILJOENEN VLOEIDEN IN ZAKKEN VAN JAPANSE NEO-FASCIST SPOEDIG BESPREKINGEN OVER TOETREDING ATHENE TOT EEG Wetsontwerp tot wijziging Kalkarfonds Twee Belgen bij aanvaring gedood Verband gelegd tussen kanker en fluoridering drinkwater Strijd Angola in beslissende fase TRANSACTIEMOGELIJKHEID BIJ MISDRIJVEi WORDT VOORBEREID Wetsontwerp giraal effectenverkeer ingediend AUTO TEGEN TREIN: TWEE DODEN Dode bij brand en- en iteniand DINSDAG 10 FEBRUARI 1976 PROVINCIAL ZEEUWSE COURANT (Van onze correspondent) BRUSSEL De EEG-ministers van buitenlandse zaken vinden dat zo spoedig mogelijk moet worden begonnen met de onder handelingen om Griekenland te doen toetreden tot de Europese Gemeenschap. Aan die toetreding zullen geen politieke voorwaar den worden gesteld en deze 'toezegging' is dan vooral bedoeld om in Athene grote politieke ongerustheid weg te nemen. Die was ontstaan na de uiterst terughoudende voorstellen van de Europe se commissie over de wijze waarop Griekenland toegang tot het georganiseerd Europees gebeuren zal moeten worden verleend. De Grieken zullen behalve een nor-| lieden zich nu al willen vastleggen op male overgangsfase geen extra een mogelijk tijdschema terwijl „wachttijd" behoeven te duchten, ook naar het schijnt sommige landen maar intussen heeft geen der bewinds-1 zelfs zeer duidelijk voor „langzame"' NOG DEZE MAAND DEN HAAG Nog voor het ein- de van deze maand zal de rege-| ring een beslissing nemen over' het al of niet toelaten van de zogenaamde 'snorfiets' tot het wegverkeer. Door de rijksdienst voor het wegverkeer is een on derzoek gehouden naar de vei ligheid van dit voertuig. Minis ter Wester terp van verkeer en waterstaat deelde maandag mee deze zaak op zeer korte termijn DEN HAAG (ANP) Bij de tweede kamer is een wetsontwerp van minis ter Lubbers van economische zaken ingediend, dat het Kalkarfonds moet omvormen tot een energiefonds. Die omvorming heeft minister Lubbers al in zijn begroting voor '76 aangekon digd. Het energiefonds is aanzienlijk alge mener dan het Kalkerfonds. dat be stemd was voor de financiering van de snelle kweekreactor in Kalkar. Het energiefonds sluit aan bij het nieuwe beleid zoals dat in de energienota is geformuleerd. Enerzijds is daarvan een belangrijk onderdeel de studie, het onderzoek en ontwikkelingswerk om de verscheidenheid van het aan bod van energie naar energiebron en land van herkomst te vergroten. Daar door kan de energievoorziening met grotere zekerheid worden gegaran deerd. Anderzijds is het bevorderen van bezuinigingen op het totale ener gieverbruik een belangrijk beleids punt. Omdat er op korte termijn geld nodig is wordt voorlopig volstaan met een verbreding van de doelstelling van het huidige fonds. Daarbij blijven de hef- fmgsbepalingen ongewijzigd. De elek- triciteitsverbruiker moet thans een heffing van drie pet betalen, die in het fonds wordt gestort- Ook blijft de regeling voor bezwaarden bestaan, waarbij mensen kunnen aangeven, dat ze hun drie procent niet. voor kerne nergie-doeleinden gebruikt willen zien. De geheel nieuwe regeling zou uiter lijk in 1978 klaar moeten zijn- DINSDAG EN WüLNSDAG BIJ ALBERT HEIJN in de ministerraad te zullen brengen. De snorfiets is meer een fiets met een (hulp-)elektromotortje dan een lichte brommer. Westertezp sprak van een „fiets met een duwtje in de rug". De snorfiets is er gekomen naar aanleiding van de vele klachten over de verplichting tot het gebruik van valhelmen voor bromfietsberijders. Aangezien de maximumsnelheid van de snorfiets slechts 20 kilometer be draagt, hoeft de valhelm niet gedra gen te worden. Minister Westerberp zei dat nog geen besluit is genomen over de vraag of de snorfiets ook mag rijden op voor gewone fietsen bestemde fiets paden. Hij wil eigenlijk liever geen gemotoriseerd en ongemotoriseerd verkeer met elkaar mengen. In overleg met de politie is beslo ten om de snorfiets die loopt op twee accu's kleinere wielen te geven dan een gewone brommer, waardoor de snorfiets tegenover een brommer duidelijk herkenbaar is. Dat kan ook de controle op het al dan niet dragen van de valhelm vergemak kelijken. Westerterp zei te venvach ten, dat de industrie binnen enke'e maanden na het regeringsbesluit met de snorfiets op de markt zal ko men. DEN HAAG Hel nieuwste initiatief van de Nederlandse Hartstichting, die geen middel onbeproefd laat om de bestrij- dng van hart- en vaatziekten in de aandacht te plaatsen, is een vrolijk gekleurde place-mat. Dit dekservet gaat over de „Tien Ge boden voor de Nationale Middag- hap". Die tien geboden (voor ver standig eten..- ook op zondag, zegt de hartstichtingI zijn: 1. sla het ontbijt nooit over; 2. eet niet altijd alles: 3- wees kieskeurig, geen automaat, zorg voor varia tie: 4. stop u niet vol; 5. eet op uw gemak, neem de tijd en kauw goed; 6. spaar het zout, doe van alles met kruiden: 7. eet zuinig, smeer uw boterham dun; 8- eet ook eens niet; 9. doe gezellig maaltijdvervangend recept); 10. eet zoveel als u (lichamelijk) werkt. Het (wegwerp-, want papieren- Jservet bevat ook nog vijf gebo den voor gezonder leven: 1. eet matig en verstandig: 2- vermager en blijf mager; 3. rook niet (in- haleir niet!): 4. relax (doe waar u zin in hebtzing, vis. dans. schilder..-): 5. beweeg (wandel, fiets. tuinier, doe wat, elke dag). stappen voorwaarts hebben gepleit, aangezien de Griekse economische po-, sitie zo zwak is dat de EEG aan een! Grieks lidmaatschap veel geld ten grondslag zal moeten leggen. De beloften van de Europese minis ters bleven dan ook vaag: .Zo snell mogelijk", „op zo kort mogelijke ter mijn". Intussen denken de Grieken aan vijf jaar en de Nederlandse mi nister van buitenlandse zaken Van der Stoel sprak aarzelend over een onder handelingsmandaat dat over zes I maanden moet vaststaan. Maar alle besprekingen moeten d2n uiteraard, nog beginnen. I>e Europese Commissie mag met Canada gaan onderliandelen over een nieuwe handelsovereenkomst. Spanje Omtrent Spanje hebben de bewinds-, lieden vastgesteld dat van praten over' een lidmaatschap voorlopig nog geen sprake kan zijn. Minister Van der Stoel zegt dat dit met name niet kan zolang niet van een werkelijke demo cratie in Spanje kan worden gespro ken. Wel mogen de onderhandelingen worden heropend over een nieuwe handelsovereenkomst, besprekingen die ter gelegenheid van de terechtstel ling van een aantal verzetsstrijders in oktober werden bevroren. De ministers hebben zich voorts nog beziggehouden met een aantal j technische aspecten over bijvoorbeeld: de Noord-Zuid-Conferentie in Parijs.' de aanstaande Zeerecht Conferentie j waar de uitbreiding van de territoria- j le wateren tot de economische grens: van 200 mijl ter sprake komt, del rechtstreekse verkiezingen voor het Europees Parlement en energievraag stukken. Over geen van deze kwesties, werden beslissende uitspraken be reikt. BRUSSEL (ANP) Twee Belgen zijn zondag om het leven gekomen toen de boot waarop ze voeren geramd werd door een tankschip en binnen enkele seconden zonk. Het stoffelijk over schot var. een van de omgekomenen is geborgen. Dat van de ander (de schip per van de overvaren boot) wordt nog! vermist. Het ongeluk gebeurde toen de 'Fran-I lis 2'. een oude houten treiler die ge-1 bruikt werd om sportvissers naar zee, te brengen, de haven van Oostende: uitvoer zonder daarvoor toestemming! te hebben. Het scheepje koos zee on-i denies een sein dat het uitvaren ver-] bood omdat een ander schip de haven naderde. Dat andere schip was de 850 ton meten de tanker "Pacific", met als thuishaven Gent.. De "Pacific' ramde de "Franks 2' die in minder dan geen tijd zonk. De "Franlis 2' had 25 mensen aan boord, 22 sportvissers uit Belgisch Limburg en drie bemanningsleden. Alle opvaren den kwamen in het water terecht. 23 drenkelingen konden snel aan boord: genomen worden door een tweede boot met hengelaars die in de huurt was en door een boot, van het Belgische loods wezen. De schipbreukelingen werden allen naar een ziekenhuis gebracht om weer wat op verhaal te komen. tVan onze correspondent) Z\NDVOORT - Er ls een duidelijk verband tussen menselijke kanker- sterfte en de fluoridering van het openbare drinkwater. Dit zegt de Amerikaanse arts Dean Burk. die hier naar in de afgelopen jaren een nauw gezet onderzoek instelde. Burk, gepen sioneerd directeur van de chemische afdeling van her Amerikaans Natio naal Kankerinstituut, deed zijn schok kende relaas maandagmorgen op het zevende congres van het Internationa-i le Genootschap voor Fluoride-onder- zoek, dat tot en met dinsdag in Zand- voort wordt gehouden. Aan het con-1 gres. dat zich bezighoudt met de in- j vloeden van fluoride op het milieu.! wordt door 40 wetenschappelijke on- derzoekers uit tien verschillende lan-l den deelgenomen. Burk. die zich 50 jaar lang intensieii met kankeronderzoek heeft bezigge houden, deed zijn onderzoek naar de relatie van drinkwaterfluoridering en kankersterfte, in samenwerking met dr. John Yiamouyiannis. directielid van de National Health Federation. De beide geleerden ontdekten al spoe dig dat in de gefluorideerde steden van Amerika 25 procent meer menhen aan kanker van het maag-darmstelsel, de urinewegen, de vrouwelijke borst en de eierstokken stierven dan in de on gefluorideerde steden. De twee geleerden hebben in hun studie twee groepen van 10 steden betrokken. Toen die beide niet gefluo rideerd waren, waren de cijfers van kankersterfte praktisch identiek. Dat veranderde toen de eerste groep, na 1950, gefluorideerd werd. „De gemid delde kankersterfte begon direct en gestadig te stijgen en kwam boven de gemiddelde kankersterfte van de niet- gefluorideerde groep", aldus de beide onderzoekers, die daarbij aantekenden dat het verschil tussen de twee groe pen reeds na twee jaar statistisch, opvallend was en na vijf jaar zeer uitgesproken. De bevindingen van de twee onder zoekers worden ondersteund door een recente publikatie van het Amerikaans nationaal kankerinstituut, waarin tot op zekere hoogte dezelfde conclusies worden geopperd, aldus Burk. De door Burk en Yiamouyiannis geproduceerde gegevens hebben in Amerika inmiddels geleid tot een scherpe actie van de afgevaardigde James J. Delaney van het Huis van Afgevaardigden voor een onmiddellijk verbod van alle fluorideringsmaatrege- len in de Verenigde Staten. Delaney geniet in Amerika vooral bekendheid door het naar hem genoemde comité' voor milieubescherming. Minister Van Agt komt met wetsontwerp DEN HAAG (ANP) Minister Van Agt (justitie) is voorstander van ver ruiming van de transactiemogeli.jkheïd (afkoop) bij misdrijven. HU heeft de tweede kamer meegedeeld dat in een binnenkort in te dienen wetsont werp een voorstel tot verruiming van die transactiemogelijkheid zal worden opgenomen. Een en ander blijkt uit de memorie van antwoord op het voorstel tot wijziging van enige bepalingen uit het wetboek van strafrecht en het wet boek op strafvordering. Het voorstel beoogt te bereiken dat een strafbaar feit met. een vermogensstraf wordt afgedaan en dat de vrijheidsstraf als 'uiterst middel' gaat fungeren. LONDEN Premier Harold Wilson heeft maandag in het la gerhuis verklaard dat op de slag velden in Angola 'een groot aan tal Britse huurlingen' is De premier liet doorschemeren dat er, naast de verliezen bij oorlogshandelin gen. waarheid zit in berichten dat veertien Britse huurlingen die weiger den verder te vechten door bun ka meraden zijn geëxecuteerd. De premier zei vandaag verder op deze zaak te zullen ingaan. Twee naar Zaïre gevluchte Britse huur lingen hebben tegenover journalisten verklaard dat de Griekse commandant' van het huurlingenlegertje dat is ge vormd om tegen de MP LA te vechten, "kolonel Kalan'. Britse huurlingen had bevolen de veertien 'deserteurs' dood DEN HAAG (ANP) Omdat het tra ditionele stelsel van bewaring en leve ring van effecten een aantal bezwaren heeft wil de regering de mogelijkheid van giraal effectenverkeer openen. Vandaar dat maandag een daartoe strekkend wetsontwerp bij de tweede kamer is ingediend. In de memorie van toelichting delen de ministers van justitie en van financiën mee dat in een giraal stelsel het effectenverkeer plaatsvindt door middel van boekingen en dat de stukken niet telkens per num mer verantwoord hoeven te worden omdat ze in collectieve depots worden ondergebracht. Daardoor kunnen de werkzaamheden sterk gerationaliseerd worden. Het girale steisel werkt op basis van een centrale bewaring van effecten. Het ontwerp voorziet in de instelling van een centraal instituut, dat is een als zodanig door de minister van finan ciën aan te wijzen rechtspersoon. Dit instituut verzorgt het effecten-girover- keer ten behoeve van de aangesloten instellingen, zoals banken en commissi onairs in effecten. Volgens de bedoeling van het ontwerp zal het effectenglrostelsel straks de al gemene regel zijn. Maar deelneming aan het giraal effectenverkeer moet ge beuren op basis van vrijwilligheid. Evenals in andere landen met een der gelijk stelsel blijven andere systemen van bewaring en levering van effecten mogelijk. Zo'n stelsel bestaat al in an dere landen, zoals West-Duitsland, Frankrijk, België, Zwitserland, enz., al dus de bewindslieden. RUURLO (ANP) Twee vrouwen zijn maandagochtend in Ruurlo om het le ven gekomen, nadat zij met hun auto in dichte mist tegen een trein waren gebotst. Het zijn de 22-jarige mejuf frouw G. J. B. Uenk en de 45-jarige mevrouw G. Sieverink-Langen ba rg, beiden uit Ruurlo. De auto waarin de slachtoffers zaten j botste op een onbewaakte overweg te-i gen een trein. De politie neemt aani dat ze door de mist de trein niet heb-1 ben kunnen zien. De trein, op de lijn Winterswijk-Zutphen, liep 25 minuten vertraging op. te schieten. Hij dreigde iedereen die dit zou weigeren eigenhandig te exe cuteren De terechtgestelden zouden zich hebben beklaagd over de slechte wapens en onvoldoende organisatie en geweigerd hebben hun meerderen te: gehoorzamen. Tot dusver zijn 150 Britten naar An gola gegaan om voor 150 pond sterling per week 'ruim achthonderd gulden) tegen de MFLA te vechten. Een voormalige huurling, John Banks, noemde Kalan op een persconferentie 'een moordzuchtige maniak, maar een briljant soldaat'. Hij zei dat hij er bij was toen Kalan een Angolese soldaat de loop van een geweer in de mond duwde en de man door het hoofd schoot. Intussen schijnt er een nieuwe com mandant te Zijn. Neil Davis, corres pondent van een Amerikaanse omroep- maa'.schappij, meldde vanuit Kinsjasa dat de nieuwe commandant, een Brit, een van de leden van het executiepelo ton heeft laten terechtstellen. Volgens Davis heeft hij voorts de arrestatie ge last van "kolonel Kalan', die in het noorden van Angola is ondergedoken- De nieuwe commandant zou de Britse huurlingen een betere behandeling hebben gegarandeerd, maar volgens Davis heeft een aantal er de brui aan gegeven en is op de terugweg naar i Engeland. De correspondent van de Cristian Science Monitor in Kinsjasa heeft ge-1 meld dat bij de veertien geëxecuteerde Britse huurlingen een jongen van ze-! ventien jaar was. Hij was pas twee dagen in Angola. Beslissende fase De oorlog in Angola is maandag met de door de MP LA gemelde verovering van Khoeambo, tót voor kort de zetel1 van de door Unita en FN LA gevormde tegenregering, in een beslissende fase gekomen. De leider van Unita. Jonas Savimbi, deelde in Loesaka mee. dar zijn troepen het MPLA-offensief niet langer het hoofd kunnen bieder- De MPLA is in het zuiden van Angola op drie fronten tot een grootscheeps offensief overgegaan. Zij heeft daarbij de directe steun van Cubaanse eenhe- den. De MPLA is. militair gezien, opper machtig nu zij beschikt over Russische j gevechtsvliegtuigen van bet type Mig: 17, verklaarde Savimbi. Volgens de in Johannesburg verschij nende "Rand Daily Mail' bestaan de gevechtseenheden van de MPLA mo menteel voor minstens 80 procent uit Cubanen. IFereing „Ik bemoei me niet met geld. Dat wordt allemaal door het kantoor in Londen geregeld, maar het staat als een paal boven water dat de jongens minstens 800 gulden per week krij-i gen". Dat zegt de heer G- A, Baker uit Amsterdam, die zich aan de telefoon meldt met 'wervingskantoor Angola", I Hij zet sedert enige dagen de werk- zaamheden van de heer Rommens voort, die onder justitiële druk zijn wervingscampagne een week geleden heeft stopgezet. Baker zegt dat hij kan putten uit de: honderden aanmeldingen die hij een; half jaar geleden kreeg, toen hij huur- i lingen zocht voor een machtsovema-1 me in Suriname. De plannen voor een machtsovername in Suriname zijn nog niet van de baan. Baker noemt zUn wens om Suriname op te laten gaan in het grote Brazi liaanse rijk: „mijn multi-nationale plan". Hij meent dat wanneer het feestgedruis in het net onafhankelijk geworden Suriname voorbij is, de moeilijkheden pas beginnen, en dan zou zijn tijd komen om in te grijpen. I DONGEN In Dongen tv het Eroederhuls Ovcrdonk uitgebrand, iiaarbi) een 79-jarige broeder om DONGEN Een uitslaande brand in een broederhuls in Dongen heeft hel leven gekost van de "O-Jarige in Rotterdam geboren broeder Innocent!- us Jutte die bij een poging oin de brand in zijn drukkerij met een brandblusapparaat te bestrijden om bet leven kwam. Een dertigtal broe ders kon zich via een brandtrap in veiligheid brengen. Era 65-jarige broe der nuwst ter observatie naar een ziekenhuis In Oosterhout worden ge bracht. Vijftig patiënten uit een aan grenzend verpleegtehuis moesten ge- evacueerd worden. Van het uit 1902 daterende broeder huis brandde de zolder en de eerste etage helemaal af. De schade word: geschat op drie miljoen gulden. In het pand bevond zich een unieke collectie kunstvoorwerpen die door de broe ders uit alle landen waren meege bracht. Over de oorzaak van de brand is niets bekend. De dood op de weg De 33-jarige G. J. Koer. is in de nacht van zondag op maandag in zijn woonplaats Da'.en Drente t om net le ven gekomen. De man liep tijdens dich te mist op de straatweg er. is volgens de politie vermoedelijk door twee auto's overreden De 45-jarige fabrieksarbeider H. Hummel is in de nacht van zondag op maandag in zijn woonp'aats 2e Exloer- mona gemeente Odoornin Drente bij een verkeersongeval omgekomen. De man werd op de fiets door een per sonenauto aangereden. De juiste toe dracht van het ongeluk is niet bekend. De 47-jarige H, van de V/es te! aken uit Eindhoven is in de nacht van zon dag op maandag in zijn woonplaats om het leven gekomen toen hij op een voetgangersoversteekplaats werd aan gereden door een personenauto. Vol gens de getuigen liep de man door rood licht. JAPANSE DELEGATIE IN WASHINGTON (Van onze correspondent) TOKIO Miljoenen guldens van de Lockheed-steekpen- gen in Japan zijn terechtgeko men in de zakken van Yoshia Kodama, een veroordeelde oor logsmisdadiger en leider van de 140.000 neo-fascisten in Japan. Volgens A. C. Kotchian, vice-voorzit- ter van de raad van bestuur van Lockheed, heeft zijn vliegtuigfabriek ruim 26 miljoen gulden aan steekpen ningen betaald aan Japanse regerings-j functionarissen Kotchian heeft dit Yoshia Kodama is in 1948 op raad selachtige wijze ontsnapt uit de ge vangenis. Hij was veroordeeld voor, zijn aandeel in de dood van duizenden' Chinezen in het door Japanse troepen' bezette Sjanghai. Na zijn ontsnapping werkte hij zich snel op tot een van de rijkste en maohtigste onderwereldfigu ren. Tot zijn vriendenkring behoren! vooraanstaande Japanse politici en be langrijke figuren in de Japanse wapen industrie. Men vermoedt in Tokio dat een groot gedeelte van het geld: dat Kodama heeft ontvangen, doorge-, schoven is naar zaken- en regenngs-i krine<v> Kodama is leider van de groeiende; neo-fascistische beweging in Japan,1 die „bloed, ras en vaderland" als mot-; to heeft. Met het geld dat Kodama gedurende de laatste oorlog als hoofd' van een Japanse Kempetai-afdeling (Japanse Gestapo) in China plunder de. heeft hij zien na de oorlog een snelle carrière opgebouwd. Hij was met alleen financier en adviseur van de voormalige premiers Kishi en Sa to, maar onderhoudt goede betrekkin-: gen met hoge ambtenaren bij het ministerie van defensie en van onder wijs. Gedeeltelijk door de nog steeds1 sterke invloed van oorlogsmisdadigers als Kodama en andere regeringslei-j ders. weet de ionzere generatie vrij-! wel niets van de misdaden die door het Japanse leger in Azië werden gepleegd. Evenmin weten ze, dat de huidige politici en zakenmensen ver antwoordelijk waren voor de moord' en uithongering van de miljoenen on schuldige burgers in Japanse kam pen. Zelfs de minimale herstelbetalingen die Japan na de oorlog aan Aziatische landen moest uitbetalen, zijn voor het grootste deel in de zakken van Koda ma en andere gewetenloze Japanse zakenlieden verdwenen. Het is te hopen, dat de onthullingen betreffende het Lockheed-schandaa] deze duistere geschiedenis wat meer zullen belichten. En dat zo de 'ongere generatie wat meer begrip zal krijgen voor he: r.og steeds sterke wantrou wen dat de andere Aziatische landen koesteren tegenover Japan. In Washington is een Japanse delega. tip aangekomen om te proberen van de subcommissie van de senaat, die een onderzoek instelt naar de Lock heed-affaire, Inlichtingen te verkrijgen over steekpenningen, die deze onder neming zou hebben betaald aan hoge regeringsfunctionarissen in Japan. In kinrgen van de subscommissie is maandag verklaard dat mogelijk een nieuwe serie hoorzittingen zal plaats vinden ominzicht te verschaffen in zaken die lx>ckheed met West-Duits land heeft gedaan. Directie: F. von de Velde. K. Scherphuis en VJ. F. de Pagler. Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoof dredoeteuren W. P Dieleman en C. von der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Wclslroo» 56-60, fel (01184J 15144. Middelburg: Mark» 51, tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, fel (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale 'edaclie bezel von zondag l/m /rijdag vonaf 20.00 uur: (01184) 15144. Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling: (01186) I5S4. 's Zaterdags lOll84) 15144 ran 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14799. 'foor klachten bezorging op za- ferdag; de ploatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur Expeditie: (01183) 63533. Overl. adv. maandog- Km vrij dagavond van 2030 tot 22-00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: Der kwartaal f 37,75; franco per post 42,per maand 12,75 osse nummers .50 (inclusief 4°/e btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie f 11,55; ingezon den mededelingen 2'/» x ta rief- Brieven bureau van dit blad f 2,50 meer. Volledige tarieven met contract- arijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief t% btw. Giro: 35 93 03, Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg. ZONDER POLITIEKE VOORWAARDEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3